• WSAIB Gdynia patronat medialny
 • UTH im. Chodkowskiej Warszawa
 • Uniwersytet Medyczny Łódź Drzwi Otwarte

Świętokrzyska Szkoła Wyższa w Kielcach

uczelnia niepubliczna, woj. świętokrzyskie, 25-709 Kielce, ul. Mielczarskiego 51, (+41) 362 30 18, 332 74 51, swietokrzyska.szkola.wyzsza@wp.pl

Świętokrzyska Szkoła Wyższa w Kielcach jest uczelnią niepaństwową działającą na rynku edukacyjnym od 2005 r. Placówka kształci na kierunku pedagogika z możliwością specjalizacji w zakresie terapii pedagogicznej, mediacji, resocjalizacji i doradztwa zawodowego oraz na kierunku praca socjalna ze specjalnościami: asystent rodziny, streetworker, wspomaganie osób niepełnosprawnych. Ofertę dydaktyczną uzupełniają studia podyplomowe dedykowane osobom pragnącym podnosić swoje kwalifikacje w zakresie zagadnień związanych z biznesem, oświatą oraz służbą zdrowia.

Uczelnia rozwija współpracę międzynarodową uczestnicząc w programie Erasmus +. Dzięki temu studenci mają możliwość realizacji części studiów w jednej z uczelni partnerskich w: Turcji, Hiszpani, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Litwie i Łotwie. Szkoła kładzie duży nacisk na praktyczne przygotowanie studentów do działań zawodowych, dlatego ściśle współpracuje z lokalnymi przedsiębiorcami, organizacjami społecznymi oraz ośrodkami pomocy i poradniami terapeutycznymi. Umożliwia to studentom nawiązanie kontaktu z przyszłymi pracodawcami.


Ocena uczelni

6.80 / 10
1093 głosów

Opinie (64)
Świętokrzyska Szkoła Wyższa w Kielcach, ŚSW Kielce

Iwonka
Robiłam licencjat z pracy socjalnej i podyplomowke z przygotowania pedagogicznego. Bardzo polecam. Wykładowcy różni - bardziej i mniej wymagający. Po studiach znalazłam pracę w zawodzie i myślę, ze studia dały mi odpowiednie przygotowanie do pracy - mam wiedzę. Polecam!
24.09.2021
16.09.2021
Karol
Bardzo polecam. Indywidualne podejście do studenta, wszystko da się ułożyć po swojemu. Dziekanat i wykładowcy pomocni i wyrozumiali. Szczególnie ważne dla osób dojeżdżających i z dziećmi. Zajęcia zorganizowane tak aby wszystkim było wygodnie. Wiele się można nauczyć
Benia
Witam! Zaczynam studia niestacjonarne pierwszego stopnia Praca Socjalna. Czy wybiera się ktoś?
11.10.2020
27.07.2020
Studentka st podyplomowych
Tragedia!!!!! Niczego nie ucza, treści jak w pierwszym półroczu na pedagogice. Traktują dorosłych ludzi jak dzieci. Dziekanat chamstwo. Budynek kiła i mogiła. Wyposażenie to samo. Różne wymagania co do grup jeśli chodzi o egzamin końcowy. Nigdy nic nie wiadomo, tylko się człowiek denerwuje. Nauczanie zdlane pojęcie nie znane. Jeszcze się na żadnej uczelni tyle nieudenerwowalam jak na tej. Całym sercem nie polecam nawet dla samego papierka szkoda nerwów i czasu oraz pieniędzy.
Dawid
ja mysle, ale zastanawiam sie nad wyborem szkoły mam dylemat czy ujk czy inna szkoła
03.07.2020
23.09.2019
Izabela
Witam, kto wybiera się na pedagogike zaocznie 1 stopnia??
123
Czy ktos wybiera sie na pedagogike II stopnia?
18.08.2019
01.08.2019
sandraaaaa
jeśli ktoś zaczyna pedagogikę zaocznie od października 2019 niech się odezwie
aaa
Ludzie dajcie sobie spokój z fizjo, rynek jest już zawalony fizjoterapeutami, zwłaszcza tymi weekendowymi po prywatnych studiach!
22.09.2017
29.08.2017
aa
Też wybieram się zaocznie na fizjo :)
KęKę
Ja się wybieram na fizjo zaocznie :)
19.08.2017
29.07.2017
Lidia
Witam. Czy ktoś wybiera się na Fizjoterapię w tym roku akademickim (zaocznie) ? Czy ktoś ukończył tutaj ten kierunek lub jest w trakcie i może co nie co powiedzieć jak jest ?
Piotrek
Cześć jest ktoś to idzie na studnia zaoczne ( bezpieczenstwo narodowe/wewnętrzne) na rok akademicki 2017/2018?
07.07.2017
09.03.2017
student/ka
Ucze sie w tej szkole i z reka na sercu powiem w ten sposob.. Wykładowcy jak najbardziej GODNI POLECENIA zazwyczaj sa to doktorzy z UJK wiec nauczyć nauczą :) ale na tym sie konczy.. Ogromne opóźnienia z wypłacaniem stupendium, problemy finansowe skłaniaja sìę do tego ze wpłata za czesne z roku na rok rośnie i to o nie mała kwotę, rozmawiajac z Pania pracujaca w dziekanacie zadając pytanie na które powinna odpowiedziec uslyszymy z jej ust " nie jestem osobą kompetentna zeby udzielić takiej informacji " wiec kolejnym moim krokiem byla prosba o kontakt z osoba kompetemtna.. jaka byla odpowiedz tym razem? Standard " jest na zwolnieniu lekarskim " i tak za kazdym razem.. wiec czemu płacic osoba niekompetentnym? No własnie zastanówcie sie 3 razy zanim tu przyjdziecie żeby później nie żałować ja z chęcią nawet teraz przeszedłbym na inna uczelnie ale jest tyle zaleglości jesli chodzi o rozłożenie przedmiotów ze masakra.. a do tego inne uczelnie nie sa chętne po tej uczelni przyjmowac na kontynuacje zaczetego kolejnego roku tutaj.. przykre ale prawdziwe
Korni
Witam! Czy są tu osoby, które ukończyły neurologopedię lub się na nią wybierają? Interesuje mnie Wasza opinia na temat tych studiów
22.10.2016
20.10.2016
donia
Co powiecie o studium pedagogicznym na ŚSW?
mlody
Witam zaczyna ktoś w kielcach Gospodarke i administracje publiczna ?
30.09.2016
04.09.2016
magda
aniia pisz na mmichalowska198@gmail.com czekam:)
Koteczek
Uwaga na kasę, śmiało można po tej szkółce pracować przy otwartym oknie, orłami nie zostaniecie. Jedynie to co dostaniecie to parę tysiaków w plecy.
03.09.2016
02.09.2016
aniia
Hey ja zaczynam pracę socjalną zaocznie!!!odezwij się!!!
magda
hej czy jest tu ktoś co zaczyna pracę socjalną zaocznie?
01.09.2016
25.07.2016
ania
Hey czy jest tu ktoś co zaczyna pracę socjalną????
ted
Fizjoterapia naprawdę jest ok. nauczyciele spoko, a najważniejsze ze zajęcia prowadzą praktycy z sanatoriów i szpitali. mają najlepsze opinie.
22.07.2016
20.07.2016
Andzia
Hej witajcie, zwracam się tu do studentów SSW w Kielcach, chcę się dowiedzieć jak oceniacie tą uczelnie a szczególnie kierunek fizjoterapia zaocznie ;) Warto czy lepiej poszukać innej uczelni? Z góry dzięki za odpowiedzi :)
TORUS
Witajcie, przyszli słuchacze! Myślicie o swojej przyszłości? Jeśli tak, to bardzo dobrze. To pierwszy krok, aby zapewnić sobie lepsze wykształcenie, a w konsekwencji znaleźć satysfakcjonującą, dobrze płatną pracę. Profesjonalne Centrum Kształcenia TORUS przedkłada Wam bogatą i atrakcyjną ofertę liceów ogólnokształcących, szkół policealnych i kursów, które jednocześnie przerywają monotonię, jaką oferuje konkurencja i kształcą na najwyższym poziomie na kierunkach dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku pracy. Nasza bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie specjalizację, która mu odpowiada i z którą wiąże swoją przyszłość. Centrum Kształcenie TORUS oferuje Wam bogaty wybór kursów z szerokiego spektrum tematycznego. Wśród najpopularniejszych możemy wymienić: • wizaż • język angielski • modeling • fryzjerstwo • dekorator wnętrz • biomasaż • biomasaż leczniczy • kadry i płace Dodatkowo jako jedyna Szkoła w Kielcach posiadamy w swojej ofercie Szkoły Medyczne o kierunkach : • asystentka stomatologiczna • higienistka stomatologiczna • opiekun medyczny • technik dentystyczny • technik farmaceutyczny • technik masażysta • technik ortopeda • technik sterylizacji medycznej • terapeuta zajęciowy To tylko nieliczne kursy, jakie oferuje Centrum Kształcenie TORUS. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami. http://www.szkola-torus.pl ul. Sienkiewicza 42, 25-507 Kielce tel.: 41 241 32
12.03.2016
05.12.2015
Morelove
Dodam jeszcze tylko zdanie od siebie. Usłyszawszy i dowiedziawszy się wielu opinii na temat innych szkół wyższych w Kielcach, myślę, że właśnie ta jest chyba najodpowiedniejszą. Nie polecam UJK i WSEiP, radzę trochę poczytać, jeśli ktoś się tam wybiera. Słyszałam też, że Staropolska Szkoła Wyższa jest całkiem dobra, choć mały wybór kierunków, zależy kto na co się wybiera. Poza tym to dno. Jeśli ktoś ma naprawdę wysoki potencjał i pragnie się głęboko rozwijać to radzę wybrać nieco większe miasta i konkretny Uniwersytet. Moja sytuacja nie pozwala na studiowanie stacjonarne, w dodatku gdzieś dalej. Jeśli ktoś jednak tak jak ja, szuka czegoś w Kielcach na zaocznych to tylko któraś z tych 2 szkół. Ewentualnie Politechnika, choć to już nieco inna bajka. Oczywiście to tylko moje zdanie, ale jeśli już ktoś potrzebuje wiedzieć to już wie. Pozdrawiam serdecznie.
Morelove
Jestem na pierwszym roku fizjoterapii. Ogólnie szkoła całkiem ok. Plan zajęć podawany jest na stronie z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem, pani w dziekanacie jest miła i cierpliwa. Profesorowie nawet ok, poza kilkoma wyjątkami (ale to jak w każdej szkole/uczelni), atmosfera również przyjazna. Jedyne do czego można się doczepić to bufet, a raczej jego brak, tylko marny sklepik z dość drogimi produktami, nie wspomnę o obiadach, których koszt wynosi 22 zł (jeśli by ktoś chciał) i to, że w szkole jest strasznie zimno. Trochę przykra sprawa, że płaci się za to, a w zamian nie można dostać odrobiny ciepełka. Poza tym może być.
05.12.2015
05.10.2015
Klamcio
Kamila tak ja zaglądam
Kamila
hej czy wogóle zaglądają tu jacyś studenci z pierwszego roku
30.09.2015
27.09.2015
Klamcio
Cześć czy jest tu ktoś kto zaczyna studia na fizjoterapii? jak tak to piszcie klamcio@onet.pl
Kamila
Cześć czy jest tu ktoś kto zaczyna pracę socjalna jeśli tak to piszcie kamila.kos@op.pl
27.09.2015
16.07.2015
KAMA 23
CZEŚĆ czy sa na tym forum osoby które zaczynają studia w tej szkole na zdrowiu publicznym
Ela
Jestem tu i sobie chwalę. Jest spoko.
22.05.2015
01.09.2014
nie
NIE, nie, nie - nie dajcie sie nabrac
eryk
Studiuję tu i polecam szkołę wszystkim.
01.02.2014
28.01.2014
student
Wystawiam tej szkole bardzo pozytywną opinię. Niedużo studentów to zaleta, a nauczyciele to sami praktycy, przynajmniej na zdrowiu publicznym.
pol21
Popieram pozytywne opinie. Ja tam nie chodzę tylko moja pani ale zawsze mi opowiada same pozytywne rzeczy z uczelni. Jest bardzo zadowolona że studiuje.
03.01.2014
13.11.2013
mac 32
a co konkretnie cię interesuje ? ja przeniosłem się na drugi rok z UJK bo tam było znacznie drożej a plany zajęć czytaliśmy dopiero jak przyjechaliśmy na zjazd. To była dopiero porażka. Tu w Świętokrzyskiej jest bardzo fajnie, wykładowcy naprawdę ekstra.
o fizjoterapii napiszcie
interesuje mnie wszystko, co wiąże sie ze studiami na kierunku Fizjoterapia, chcę go studiować, jeszcze nie wiem do końca, gdzie, rozważam Świętokrzyską, dlatego proszę Was o info
07.11.2013
27.10.2013
piotr
Popieram odpowiedź kanclerza, szkoła godna polecenia a te głupie komentarze to na pewno nie od studentów bo fakty się nie zgadzają. Studiuję tu 2 rok i jest na prawdę w porządku.
kaska
Rozpoczynam własnie 2 rok fizjoterapii i uwazam ze jest ok.. szkoła nie stresuje i wykładowcy bardzo przyjazni... czasem jest nie ok. np na zaliczeniu z biologii medycznej Pani. xxxxx nie sprawdzala w ogole prac, przejrzala tylko i wstawiala oceny jakie jej sie podobaly... prawda jest taka ze ja od mojej kolezanki mialam duzo wiecej napisane i z sensem, poza tym mialam wiecej w glowie ... ja dostalam 4 a ona 5 to trochę smieszne... pani trochę smieszna. Bufet przeszkadza to fakt jedyne co to mozna ciepla zupkę chinska jesc... i jeszcze wadą jest to ze plany zajec czy egzaminow daja pozno tak ze czlowiek nie wie na czym stoi i czego ma sie uczyc... Szkola ma pare zalet ale i pare wad... jak kazda... W kazdym badz razie jesli chodzi o naukę i cwiczenia to jest ok... łatwo się przyswaja wiedze... bo materialy są sensownie tlumaczone.
10.10.2013
07.09.2013
jaro
brawo panie Kanclerzu !!!! całkowicie Pana popieram. Zakończyłem studia w zeszłym roku i pracuję w zawodzie, uczelnia jest OK !!!! Proszę się nie przejmować kretyńskimi komentarzami jakichś nieuków pewnnie skreślonych za brak postępów w nauce. Szkoła jest naprawdę SUPER !!!!
Milena
Ja tez studiuje w tej szkole i jestem nawet zadowolona,wykladowcy bardzo przystepni i pomocni.grupy male i fajne,ogolnie plus.polecam:)
07.09.2013
09.08.2013
Kanclerz ŚSW
Z dużym zażenowaniem przeczytałem komentarze "studentki" ukrywającej się pod pseudonimem: mała, sylwia i iwo. Z numeru IP komputera wynika, iż jest to jedna i ta sama osoba. Treść komentarza ( karygodne błędy ortograficzne, stylistyczne i brak interpunkcji ) świadczy o tym, że osoba pisząca nie posiada średniego wykształcenia, zatem nie może być studentką. Fakt ten potwierdzają także nieprawdziwe informacje podawane przez tę osobę jak również brak elementarnej wiedzy na temat Uczelni. Bufet przecież funkcjonuje a legitymacje studenckie to druki ścisłego zarachowania których wzór określiło Ministerstwo dla wszystkich szkół wyższych w Polsce. Pozostałe "argumenty" i inwektywy pozostawiam bez komentarza - bo z czym tu polemizować. Jestem przekonany, że każdy student jest zainteresowany dobrą opinią o Uczelni której dyplomem legitymuje się, bądź będzie się legitymował. Zapraszając do nowej siedziby Uczelni przy ul. Mielczarskiego 51, proszę jednocześnie czytelników komentarzy o zignorowanie poniższych "opinii" podpisanych nickiem mała, sylwia i iwo. Kanclerz Świętokrzyskiej Szkoły Wyższej.
Administrator
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad regulaminu.
24.06.2013
24.06.2013
sylwia
Zgadzam sie z komentarzem niżej jestem studentka tej szkoly i rzeczywiscie szkoła poste puje wedlug swoich zasad nie zważając na studentow i na to że płacimy i wymagam. Dziekanat tej szkoły jest kompletna klapom pracuje w tej szkole cała rodzinka nie miłych i nie przyjaznych ludzi bardzo ciezko jest z dziekanatu zaczerpnac jakich kolwiek informacji gdyz sa to ludzie bardzo niezorganizowani i nie wydajni w swojej pracy.
mała
szkoła jest na bardzo niskim poziomie nie jest ciezko to jedyna zaleta tej szkoly. pod względem organizacji szkoła jest porażką: Dopisują studentów do protokolów długopisem, okropne legitymacje jak u dzieci z podstawówki, brak bufetu i automatu do kawy, brak klimatyzacji na auli skwar okropny, duzym minusem jest niemiły i nieprzyjazny kanclerz. Pozostali wykladowcy w porządku jednak warto sie zastanowic nad ta szkoła ponieważ dzieja się w nij cuda informacje o egzaminach nie sa podawane mozna nawet dowiedziec sie godzine przed ze jest egz z danego przedmiotui to z calkowicie inna osobą z którą w ogole nie ma sie zajeć. Kolejny minus to okropna strona internetowa szkoly na której nic nie jest czytelne i jasne w dzisiejszych czasach to dno totalne które bardzo utrudnia nam nauke w tej szkole.
24.06.2013
20.05.2013
poka 14
Jestem studentką 3 roku i niedługo się bronię. Polecam tę uczelnię z czystym sumieniem dla wszystkich. Najważniejsze że mamy zajęcia w małych grupach i naprawdę można się dużo nauczyć bez większego problemu. Szkoła O.K. !!!
studentka
Ssw to nie polibuda fakt. Ale oceniam szkole ok, kadra wykładowców z którą mozna sie normalnie porozumiec, zajecia w grupach do 50 osob. Ogólnie jestem zadowolona
17.05.2013
29.04.2013
Paweł
Potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy? A może Twoja praca wymaga tylko korekty? Zapraszamy! www.written4you.pl Jesteśmy uczciwymi i twórczymi ludźmi! Na naszej stronie również porady dla maturzystów dot. kierunków studiów i wiele innych ciekawych informacji!!!
prcc12/85
Ukończyłem w Świętokrzyskiej Szkole Wyższej studia podyplomowe bo tak wymagał pracodawca. Nie jestem młody więc bałem się czy dam sobie radę. Teraz jestem mile zaskoczony, bo wiedza przekazywana w sposób bardzo przystępny, mili wykładowcy, fajne warunki i ogólnie oceniam szkołę jak najlepiej.
13.04.2013
26.01.2013
radek
Uczelnia przeniosła się na ul. Mielczarskiego 51 w tym roku akademickim . Jest lepiej bo blisko od dworca . Warunki fajne. Nauczyciele bardzo mili i nie katują ludzi tylko starają się wszystko dobrze przedstawić . Jestem na pracy socjalnej i bnardzo polecam tę szkołę. Jest naprawdę fajnie.
eli
jestem studentką III roku pracy socjalnej i chciałam wam powiedzieć ,że bardzo będzie mi brakowało tej uczelni , fajni wykładowcy polecam ten kierunek jeden mały minusik to brak bufetu ciepłych posiłków po całym dniu siedzenia na uczelni człowiek naprawdę jest głodny pozdrawiam
22.01.2013
06.07.2012
lilly
tak bardzo narzekacie, a według mnie ne jest aż tak źle. studiuję tutaj pedagogikę z resocjalizacją i mi się podoba. Może to nie jest spełnienie moich marzeń, bo chciałam się dostać na inny uniwersytet, ale daję tutaj spokojnie radę i wydaje mi się, zę nie ma aż takiego wyścigu szczurów
absolwent
studiowałem fizjoterapię na dziadowskiej WSEIP, dno masaże ćwiczyliśmy na zwykłych ławkach !!! jacyś dziwni wykładowcy, za każdym razem inni, bałagan, wielka porażka. Przepisałem się do Świętokrzyskiej Szkoły Wyższej i poznałem inny świat. Mili ludzie, małe grupy na ćwiczeniach, bez wysiłku nauczyłem się 100 razy więcej niż tam. Biorę stypendium i aż mi się nie chce jeszcze kończyć studiów bo tu jest naprawdę ekstra. Najmilsza nauka w moim życiu.
06.06.2012
31.05.2012
robert
nie polecam,dno
Oliwier
Ja studiuje tutaj i czasem narzekam na szkołe. Nic nie jest idelane pamiętajcie:) Nie ma co zachwalac tak tej nasze szkoły każdy ma inne preference
16.01.2012
11.01.2012
Isi
Fajny program erasmus ;p jest moc
Iga
I ja mogę się przyłączyć do opinii mai i Malwiny. Studiowanie tutaj jest na wysokim poziomie.
02.06.2011
02.06.2011
Kuba
Fizjoterapia jest bardzo ciekawym kierunkiem. Studiuję ją ponieważ z własnego doświadczenia wiem jak ważna jest rehabilitacja. Opinię jaką wystawiam tej uczelni to: jest świetna!
Eric
Uczę się tutaj na kierunku praca socjalna. Studia ciekawe. Program nauczania świetnie ułożony. Maturzyści, możecie śmiało zdecydować się na tą uczelnię.
02.06.2011
02.06.2011
maja
Studiuję pedagogikę z edukacją dla bezpieczeństwa. Planuję w przyszłości nauczać w szkole. Uczelnia na dobrym poziomie.
Malwina
Kontakt z ludźmi zawsze był dla mnie ważny. Nauczanie jest moją pasją dlatego wybrałam kierunek Pedagogika z edukacją dla bezpieczeństwa. Wybór uczelni był prosty, polecili mi ja znajomi. Nie zawiodłam się.
23.05.2011
15.05.2011
Kacper
Jestem studentem Pedagogiki z resocjalizacją. Swoja przyszłość wiążę z pracą w więziennictwie. Szkoła przyjazna studentowi, ciekawe specjalizacje. Materiał przystępny, dość łatwo wchodzi do głowy.
 • Collegium Humanum we Wrocławiu
 • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
 • Uniwersytet Morski w Gdyni
 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
 • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
 • Pedagogium Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Warszawie
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie - grupa Vistula
 • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych, Wydział Międzyuczelniany w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
 • Bydgoska Szkoła Wyższa
 • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
 • Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Bytomiu
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Politechnika Poznańska
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
 • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie
 • Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
 • Uniwersytet Opolski
 • Akademia Ignatianum w Krakowie
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
 • Collegium Humanum w Rzeszowie
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
 • Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach
 • Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
 • Politechnika Morska w Szczecinie
 • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
 • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Wałczu
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Uniwersytet Zielonogórski
 • Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
 • Politechnika Łódzka
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Akademia Mazowiecka w Płocku
 • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
 • Politechnika Częstochowska
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
 • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie
 • Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie
 • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego, Filia w Lubinie
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy
 • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
 • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
 • Collegium Da Vinci w Poznaniu
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
 • Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
 • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Akademia Pomorska w Słupsku
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
 • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
 • Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
 • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Łodzi
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
 • Collegium Humanum w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni
 • Uniwersytet Szczeciński
 • Powiślańska Szkoła Wyższa w Kwidzynie
 • Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Akademia Zamojska
 • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
 • Uczelnia Nauk Społecznych Filia Nowy Targ
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach
 • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka
 • Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Wydział Ekonomiczny w Opolu
 • WSHiU Akademia Nauk Stosowanych w Poznaniu
 • Akademia Ateneum w Gdańsku
 • Collegium Civitas w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • Uniwersytet Gdański
 • Coventry University Wrocław
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Akademia Nauk Stosowanych im. J.A. Komeńskiego w Lesznie
 • Akademia Śląska w Katowicach
 • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
 • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
 • Lubelska Akademia WSEI
 • Collegium Humanum w Poznaniu
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
 • Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
 • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
 • Uniwersytet SWPS Katowice
 • Gdańska Szkoła Wyższa
 • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT
 • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach
 • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Chorzowie
 • Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
 • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
 • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
 • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Politechnika Lubelska
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Prof. T. Kotarbińskiego