• UTH im. Chodkowskiej Warszawa
  • Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University

Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Krakowie, Wydział Ekonomii w Mielcu

uczelnia niepubliczna, 39-300 Mielec, ul. Sękowskiego 1, (+17) 773 03 64,

Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Krakowie prowadzi od ponad dwudziestu lat Wydział Ekonomii w Mielcu. Placówka rekrutuje na studia I i II stopnia na kierunku ekonomia. Studenci mogą na studiach licencjackich specjalizować się w zakresie: rachunkowości i bankowości, ekonomiki i zarządzania firmą, ekonomiki i zarządzania produkcją, gospodarki i administracji publicznej, ekonomiki transportu, spedycji i usług logistycznych, natomiast na studiach magisterskich mają do wyboru menadżera biznesu lub administrację i gospodarkę terytorialną.

Ofertę dydaktyczną placówki uzupełniają studia podyplomowe. Uczelnia stawia sobie za cel kształcenie przyszłych kadr dla przedsiębiorstw funkcjonujących w obrębie Specjalnej Strefy Ekonomicznej o zasięgu nie tylko regionalnym, lecz również krajowym i międzynarodowym. Placówka współpracuje z uczelniami partnerskim między innymi z: Francji, Słowacji, Ukrainy, Niemiec i Anglii.


Ocena uczelni

7.09 / 10
12 głosów

Opinie (15)
Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Krakowie, Wydział Ekonomii w Mielcu, WSGIZ Mielec

MariaZ
STUDIA MAGISTERSKIE KIERUNEK ADMINISTRACYJNO-EKONOMICZNY - coś więcej powiecie o tym kierunku, bo na stronie z lekka nieaktualne treści, jakby jeszcze żyli rekrutacją ubiegłoroczną? warto się do nich wybrać na studia czy raczej szukac czegos innego? co polecacie?
07.06.2019
30.11.2018
Ada
Czy ktoś wie co się dzieje z WSGiZ?
olga
Bardzo dobra szkoła. Wykładowcy m.in. z Uniw. Ekon. w Krakowie. Od marca możliwość studiów magisterskich . Polecam
18.05.2018
28.02.2018
MGR
Witam Fajna szkoła choć w Mielcu a z Mielca ucieka kto może!!!! - szkoła ok - oceniam na -5 - miejsce to dramat; (słabe zarobki, zatrute powietrze,kumoternia, Blokowisko i prl) - oceniam na -1
pytanie krótkie
gdzie są zajęcia: w Krakowie? czy w Mielcu? jaki dyplom się dostaje? co jest wpisane? jaki poziom na ekonomii?
19.11.2016
23.02.2014
mysza
ktoś? coś więcej? na temat szkoły, ludzi, nauczycieli, poziomu? warto czy odpuścić i szukać czegos inego?
absolwent konkurencyjnej uczelni.
Polecam WSPIA Rzeszów. Uczelnia akademicka z uprawnieniami doktorskimi a mielecka nie ma nawet mgr-a. W rzeszowie nieraz trzeba się troche więcej uczyć no ale tak już jest niestety. Mielec promuje swoje szkoły wyższe ale to nie ta liga co Rzeszów, bez urazy dl WSGIZ. Jedyny plus to taki ,że lepiej zrobić licencjat w Mielcu niż technika w szkole policealnej. Ale jak ktoś się czuje na siłach i ma ochote i dobre oceny z WOSU czy ekonomicznych w liceum przedmiotów to do Wyższej Szkoły prawa i administracji w Rzeszowie na ul. cegielnianej.
11.08.2013
15.06.2013
klaudia
co do dziennych to porażka, na drugim roku po wyborze specjalnosci zajecia na tygodniu są...raz w tygodniu i to dosłownie 2 przedmioty. Chore, na tą chwile dzienne studia nie maja sensu.
VideO
Dlaczego po tej szkole nie można znaleźć pracy? Przecież chyba każda uczelnia zapewnia pewien poziom wiedzy i umiejętności? Ktoś , kto mówi, że po ukończeniu tej szkoły pracodawcy nie chcą zatrudniać absolwentów, musiał mieć bardzo przykre doświadczenia lub w ogóle nie rozglądać się za posadą.
21.04.2013
24.01.2013
jola
szkoła bez poziomu, po tej szkole pracodawcy nie chcą do pracy przyjmować
gospodarka i administracja publiczna
jak jest na kierunku gospodarka i administracja publiczna??? kto studiuje i napisze, jaki poziom, jak ciezko, ile osob odpada po pierwszym roku? przymykaja troche oko na zaocznych, czy orka na maksa?
09.08.2012
16.07.2012
ala
o ile wiem szkoła została normalnie w mielcu i nie przeszła żandych większych transformacji, nie wiem o co konkretnie pytasz. wiadomo że jakieś tam rzeczy kupili, ale jakiś mega zmian nie zrobili
ala
o ile wiem szkoła została normalnie w mielcu i nie przeszła żandych większych transformacji, nie wiem o co konkretnie pytasz. wiadomo że jakieś tam rzeczy kupili, ale jakiś mega zmian nie zrobili
16.07.2012
28.02.2012
bryta
czy ta szkola przeszla jakas transformacje? czy sie przeniosla do Krakowa? bo chyba wczesniej byla w MIelscu zwyczajnie? a teraz niby jest Wydział? moze ktos cos wiecej napisac, bo ich strona jest tak nacpana, ze trudno sie tam poruszac.
gacek
na szkołe jestem zdecydowany. lecz nie wiem jakie kierunek wybrac:( moze polecicie cos koledze, który nie ma pomysłu na swoja przyszła kariere
23.01.2012