• UTH im. Chodkowskiej Warszawa
  • Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University

Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku

uczelnia publiczna, 38-500 Sanok, ul. Mickiewicza 21, (+13) 465 59 54,

Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku (dawniej Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa) jest publiczną uczelnią zawodową, kształcącą na studiach pierwszego i drugiego stopnia (licencjackich, inżynierskich i magisterskich) oraz jednolitych studiach magisterskich, wyłącznie o profilu praktycznym, zgodnie z potrzebami otoczenia społeczno-gospodarczego.

Struktura uczelni składa się z czterech instytutów (Instytut Medyczny, Instytut Nauk Społecznych, Instytut Techniczny oraz Instytut Gospodarki Rolnej i Leśnej) oferujących kształcenie w kierunkach z zakresu ekonomii, pedagogiki, nauk o zdrowiu i wielu więcej. Jeśli interesują Cię studia na Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, koniecznie odwiedź zakładkę rekrutacja, aby dowiedzieć się więcej.


Ocena uczelni

7.74 / 10
35 głosów

Opinie (24)
Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku, UP Sanok

PAtUla
Chciałabym zapytać czy wie ktoś może jak to jest na pedagogice?
01.07.2017
18.06.2017
ZATROSKANY
Czy to jest poważna uczelnia?
studentka
Ukończyłam studia na pielęgniarstwie w PWSZ w Sanoku i uważam, że zostałam dobrze przygotowana do zawodu. Ze znalezieniem pracy nie miałam problemu.. Obecnie jestem studentką II stopnia na kierunku pielęgniarstwo w PWSZ w Sanoku. Atmosfera na uczelni jest przyjazna i polecam ją innym.
03.03.2017
22.02.2017
Ania
Jeżeli chodzi o praktykę na pielegniarstwie to ja nie mam nic do zarzucenia, kto chce to pracuje.Widocznie nie każdemu zalezy,żeby się uczyć i pytać. Ja nauczyłąm się na zajęciach praktycznych wystarczająco, ale też sama sie interesowałam, pytałam. Osobiście polecam Uczelnię,
OLA
Absolwentko, Studentko i Pielęgniarko - nie piszecie prawdy. Po pierwsze pielęgniarstwo w PWSZ w Sanoku oceniane jest bardzo wysoko i jedno lepszych w regionie. Wiem bo studiowałam i bez trudu znalazłam pracę. Nie miałam też problemu z praktykami i umiem wykonywać iniekcje i pobierać krew:) Uważam, że zostałam dobrze przygotowana do zawodu. Poza tym nikt tam nikogo nie ciągnie na siłę. Jak jesteście takie super świat stoi otworem. Po drugie - co do kadry - piszecie tu o Pani magister. Osobiście uważam, że jest to bardzo dobry nauczyciel, z pasją i doświadczeniem i z tego co wiem , bardzo długo i troskliwie opiekowała się swoja chora matką. Po trzecie - mówicie o hipokryzji - hipokryzją jest to, o czym piszecie. Wstyd mi za takich ludzi i może lepiej zmieńcie zawód, co będzie z korzyścią dla pozostałej grupy zawodowej
16.02.2017
19.01.2017
Absolwentka
Tak, słyszałam o tym. Niestety... Oprócz tego Pani magister wykłada pielęgniarstwo geriatryczne, czyli uczy studentów opiekować się osobami starszymi. Hipokryzja! Nic dziwnego, bo jest to najlepsza koleżanka Pani Rektor i to się liczy. Malo tego, ta Pani już została Dyrektorem Instytutu Medycznego PWSZ w Sanoku. Polska rzeczywistość, kto rządzi ten rozdaje karty...
pielęgniarka
Nie warto studiować pielęgniarstwo w PWSZ w Sanoku. Kierownikiem Zakładu Pielęgniarstwa jest osoba, która nie opiekowała się swoją chorą matką, oddała ją do domu opieki. Czy na tym polega opieka pielęgniarska?
15.12.2016
17.10.2016
studentka
Sanocka Sorbona właściwe określenie PWSZ. Praktyki na pielęgniarstwie denne, jakiekolwiek zabiegi typu: iniekcje, pobieranie krwi nie są przewidziane wciągu trzech lat nauki. Czyli szkolą salowe a nie pielęgniarki- hańba. Wstyd porównać z dawnym naszym liceum medycznym!!!!!!!!!!!!!!!
studentka
Sanocka Sorbona właściwe określenie PWSZ. Praktyki na pielęgniarstwie denne, jakiekolwiek zabiegi typu: iniekcje, pobieranie krwi nie są przewidziane wciągu trzech lat nauki. Czyli szkolą salowe a nie pielęgniarki- hańba. Wstyd porównać z dawnym naszym liceum medycznym!!!!!!!!!!!!!!!
17.10.2016
29.07.2015
pielęgniarstwo
Witam;) chciałabym sie dowiedzieć czy watro isc na PWSZ w Sanoku na pielęgniarstwo ? czy łatwo sie dostać :? z góry dziękuje ;)
NOWE MEDIA
ktoś studiuje te Nowe Media???? co to jest za kierunek i jak w praktyce wyglądają studia? czy warto się na to pchać?
17.06.2015
23.05.2015
Sheryl
gapię się na ich stronę, szukam info dla Kandydatów i nie widzę nic!!! gdzie jest ich oferta ksztalcenia na stronie? nie chodzi mi o to okienko co wyskoczy na tym serwisie, ale gdzie na stronie www uczelni są podane kierunki - dajcie link!
mechatronika
kto idzie na mechatronikę od pażdziernika ? lub na jakiś inny kierunek na I rok ? gg 22025856
09.09.2013
27.06.2013
asia9970
Szuka ktoś współlokatorki? pisać! ;) gg: 9097484
baśka
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku jest bardzo fajną szkołą. Mają dość ciekawą ofertę edukacyjną, w miarę wysoki poziom, wykładowcy dobrzy w swoim fachu , miła atmosfera :) mi tam się bardzo podoba ;p
21.02.2013
18.02.2013
jak na mechatronice?
czy mozecie napisac cos wiecej, jak sie studiuje kierunek mechatronika? bo jak czytam, ze jest milo i wesolo, to powiem szczerze, ze nie to nie przekonuje, dla mnie wazne jest, jaki jest poziom zajec, kto je prowadzi, czego wymaga, czy sa praktyki, gdzie, jaka jest najlepsz apsecjalnosc pod katem przyszlej pracy, a dopiero na koncu, zeby bylo wesolo,
Pola
Tak, mi też się podoba :) prócz fajnych znajomych, śmiesznych sytuacji, można też sporo się nauczyć, wykładowcy podchodzą poważnie do nauki, do egzaminów, jak masz jakieś wątpliwości, zawsze starają się pomóc :)
10.02.2013
06.02.2013
Asia
fajna szkoła! mi i moim znajomym się podoba, zawsze jest śmiesznie i wesoło, a wykłady też potrafią zainteresować ;) aż mi się chce chodzić na zajęcia :D
Tola
Duże miasto nie zapewnia od razu pracy po studiach i wyśmienitego wykształcenia. No może rzeczywiście jest większe pole do popisu, więcej ofert pracy ale znam ludzi, którzy mają dobrą pracę w małym mieście, chociażby takim jak Sanok... nie ciągnie mnie do zatłoczonych ulic więc wybieram się na studia w Sanoku :)
02.02.2013
29.01.2013
riseup
mi ta szkoła jakoś szczególnie nie imponuje, tym bardziej że wolałabym studiować w dużym mieście... aczkolwiek wychodzę z założenia, że jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć to wszędzie to osiągnie chociaż prawda jest taka, że pracodawcy biorą pod uwagę renomowane uczelnie przy zatrudnianiu pracownika więc warto się postarać o przyjęcie do lepszej uczelni
co lepsze
ktory kierunek lepszy pod katem pracy; mechatronika czy mechanika i budowa maszyn? bo kazdy mowi co innego, informacji o przedmiotach na tych kierunkach nie zlalazlem, nie widze tez specjalnosci, interesuje mnie tez, czy jezyk angielski jest na dobrym poziomie?
06.06.2012
28.05.2012
dister
Przypadkiem wpadłem na tę stronę, ale też studiuję kulturoznawstwo, tylko w Krakowie. Powiem Ci szczerze, że kierunek jest bardzo ciekawy, ale z robotą później jest ciężko, aczkolwiek oczywiście nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli się przyłożysz, na studiach już będziesz miała jakieś praktyki i staże, sama się zorganizujesz dobrze, to później nie będzie problemu z zatrudnieniem, może nie w samym Sanoku, chociaż kto wie :
Luk
Kierunek jest fajny, ciekawy. Zrobiłam zaocznie bo interesuję ta tematyką. Nie pożałujesz.
07.03.2012
02.06.2011
Eliza
za duzego wyboru nie mam, bo Sanok jest pod nosem, wiec decyzja rodzinna padlo na PWSZ, bo panstwowa, bo stypendia, bo socjalka. Chce studiowac kulturoznawstow i prosze o opinie osoby, ktore w PWSZ w Sanoku studiuja wlasnie ten kierunek (albo inny, ale moga sie podzielić swoimi spostrzeżeniami)