• Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • Akademia Tarnowska rekrutacja 2024
 • UTH im. Chodkowskiej Warszawa
 • Uniwersytet Wrocławski Alicja Wojtasz

Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie w likwidacji

uczelnia niepubliczna, woj. podkarpackie, 35-232 Rzeszów, ul. Miłocińska 40, (+17) 886 04 30, info@wsie.edu.pl

Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie istnieje na rynku edukacyjnym od 2000 roku. Od 2004 roku posiada uprawnienia do prowadzenia studiów magisterskich.

Oferuje studia I stopnia na kierunkach: geodezja i kartografia oraz informatyka i cyberbezpieczeństwo. Realizuje również studia II stopnia na kierunku geodezja i kartografia oraz studia podyplomowe adresowane dla studentów pragnących poszerzać swoją wiedzę o nowe kompetencje. Szkoła organizuje także warsztaty i konkursy.

Sprawdź pełną listę dokumentów wymaganych w procesie rekrutacji i dowiedz się więcej o dostępnych specjalnościach. Poznaj pełną ofertę edukacyjną Wyższej Szkoły Inżynieryjno-Ekonomicznej w Rzeszowie.


Ocena uczelni

6.00 / 10
55 głosów

Opinie (40)
Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie w likwidacji, WSIE Rzeszów

Mariusz
Witam czy po 1 semestrze jest szansa przepisać się na ten sam kierunek z innej uczelni ? Czy jest wymagane zdanie 1 semestru czy można się przepisać w trakcie sesji ?
15.01.2020
03.09.2018
M
Czy na studiach zaocznych geodezyjnych zajecia są w każdy weekend ?🌟
informatyka i cyber
kto studiuje tutaj ten kierunek - Informatyka i cyberbezpieczeństwo??? możecie napisać jak jest i czego się spodziewać? czy polecacie?
22.08.2018
15.11.2017
informatyka z cyberB
Interesują mnie studia na kierunku Informatyka i Cyberbezpieczeństwo - poproszę o informacje, od studentów z wyższwgo roku :-)
kandydat
Witam. Czy zajęcia na studiach niestacjonarnych na kierunku geodezja i kartografia (I stopnia) obywają się co tydzień czy co dwa tygodnie? Gdzie mogę znaleźć grafik z ubiegłych semestrów?
13.07.2017
11.06.2017
Mati
Coś o stypendium : kryteria i wysokość ?
Administrator
Komentarz usunięty - naruszenie regulaminu.
19.02.2017
28.11.2016
marysia
Mam pytanie dotyczące ukończenia studiów 2 stopnia na WSIE, na specjalności geodezyjne urządzanie przestrzeni. Czy po ich ukończeniu uczelnia daje zaświadczenie o możliwości przystąpienia do egzaminu państwowego, bez ukończenia studiów podyplomowych z wyceny nieruchomości?
taa_studentka
Stypendium socjalne można dostać nawet w wysokości 1000 zł!!. Także studiować można za freee. Można pobrać regulamin i tam jest podane wszystko.
15.09.2016
13.09.2016
Patrycja
Witam! Mam kilka pytań odnośnie studiów podyplomowych z Wyceny nieruchomości. Czy po pomyślnym ukończeniu tego kierunku, WSI-E zapewnia możliwość podejścia do egzaminu przed Państwową Komisją Egzaminacyjną? Podobnie jeśli chodzi o 6-miesięczne praktyki.. Czy uczelnia pomaga w ich organizacji, czy też student szuka ich i odbywa je zupełnie na własną rękę? Czy są określone konkretne miesiące w których trzeba je wykonać? Ile godziny obejmują i jaka jest wysokość opłat za ich wykonywanie? Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiam
kryst
Czy są już jakieś konkrety co do poprzedniego pytania? Dodatkowo chciałbym zapytać o warunki co do stypendium socjalnego? Pisałem w tej sprawie do dziekanatu, jednak nikt nie udzielił mi odpowiedzi?
31.08.2016
17.07.2016
Monika z WSI-E
Anka - tak oczywiście, grupy na języku angielskim z podziałem na zaawansowanie są :) Kryst, Lordzik - na razie jeszcze zbieramy wnioski, rekrutacja trwa do końca sierpnia. Jeśli dowiem się czegoś więcej o statystykach dotyczących chętnych to dam znać. Pozdrawiam was wszystkich serdecznie, Monika
Lordzik
Witam, kiedy pojawi się informacja potwierdzająca, iż nowe kierunki na 100% wystartują na uczelni?
17.07.2016
16.07.2016
kryst
WItam, czy kierunek Informatyka i Cyberbezpieczeństwo wykazuje się dużym zainteresowaniem? Jako że jest ten kierunek nowy czy okaże się on sukcesem?
Anka
A są podziały na grupy zaawansowana i początkującą czy jeden poziom ? Pytam bo interesuje mnie ten kierunek a do tej pory uczyłam się niemieckiego
14.07.2016
11.07.2016
Monika z WSI-E
Witam, mamy język angielski, bo to dziś pierwsza rzecz wymagana przy rekrutacji do pracy. Stawiamy na praktyczną jego znajomość, aby każdy kto skończy naszą uczelnię mógł się pochwalić certyfikatem. Pozdrawiam :)
Anka
jakie są języki obce do wyboru jesli chodzi o kierunek geodezja i kartografia?
07.07.2016
07.07.2016
Monika z WSI-E Rzeszów
Witam, należy opłacić wpisowe oraz opłatę rekrutacyjną jednym przelewem. Pozdrawiam i powodzenia w rekrutacji :)
anita
jeśli się zalogowałam, robię przelew za rekrutację czy od razu za wpisowe i rekrutację?
06.07.2016
30.06.2016
Monika z WSI-E Rzeszów
Rekrutacja trwa, więc ciężko określić liczbę chętnych. Coaching jest bardzo przyjemny w nauce i wykładowcy szczególnie przywiązują uwagę do rozwoju studenta podczas całych studiów. Dodatkową zaletą jest nabycie wiedzy nt. zarządzania zasobami ludzkimi - to bardzo praktyczna umiejętność, która przyda się w każdej pracy. Szczegóły o rekrutacji są na naszej www: http://wsie.edu.pl/studia-i-stopnia-2/ Polecam ten kierunek i zapraszam na uczelnię, Monika
ania
chcialbym sie dowiedziec cos o kierunku coaching i zarzadzanie zaosbami ludzkimi. Jaki poziom ? Trudne ? Duzo chetnych ?
28.06.2016
28.06.2016
ania
chcialbym sie dowiedziec cos o kierunku coaching i zarzadzanie zaosbami ludzkimi. Jaki poziom ? Trudne ? Duzo chetnych ?
Monika z WSI-E
Witam serdecznie, nasi wykładowcy mają bardzo przyjazne nastawienie do studentów i nie ma znaczenia czy są to osoby studiujące dziennie czy zaocznie. Jeśli chodzi o sam kierunek Geodezja i kartografia, to wystarczy mieć umysł ścisły, a reszta już sama wchodzi do głowy :) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na nasza stronę www - wsie.edu.pl po resztę szczegółów związanych ze studiami i rekrutacją. Monika
18.06.2016
16.06.2016
kandydatka
Witam mam pytanie odnośnie studiów zaocznych na kierunku geodezja i kartografia czy ogólnie ciężko jest na tym kierunku, jakie podejście maja wykladowcy do studenta :)
Monika z WSI-E Rzeszów
Witam serdecznie, przepraszam, że odpowiedź dopiero dziś, ale nie dostałam powiadomienia o nowym wpisie. Jeśli chodzi o nasz nowy kierunek (informatyka i cyberbezpieczeństwo) to rekrutacja odbywa się tak jak na pozostałych kierunkach. Kandydaci na studia I stopnia będą przyjmowani na podstawie konkursu świadectw ukończenia szkoły średniej i świadectw dojrzałości. Polecam przeczytać informacje o kierunku na naszej stronie (http://wsie.edu.pl/studia-i-stopnia-2/) i zapoznać się z regulaminem na ten rok - są tam szczegółowe opisy sposobu obliczania swojego wyniku. Trzymam kciuki za pomyślność na maturze i za dobre oceny :) Pozdrawiam :)
03.05.2016
19.04.2016
Nowy kierunek
Dziękuję za odpowiedź, ale mam jeszcze jedno pytanie. Jakie wyniki dałyby mi realną szansę dostania się? Zakładając, że oceny z języka, matematyki i fizyki byłyby 4, a matura podstawowa np. 80-90%, rozszerzona ok. 70-80% jest szansa się dostać? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Monika z WSI-E Rzeszów
Witam, kandydat ma liczone punkty z ocen z danego przedmiotu plus dodatkowo z matury, tak więc wcale nie musi zdawać na maturze tych przedmiotów, ale jeśli zdaje to otrzymuje dodatkową pulę punktów. Mogę jeszcze w czymś pomóc? Pozdrawiam :)
11.03.2016
08.03.2016
Nowy kierunek
Witam, czy na kierunek INFORMATYKA I CYBERBEZPIECZEŃSTWO konieczna jest matura z fizyki, czy wystarczy sama matematyka na poziomie rozszerzonym?
Monika z WSI-E Rzeszów
Nasi wykładowcy poświęcają studentom 100% uwagi i realizują plan zajęć w całości. Nasza kadra to ludzie z pasją, którzy do realizacji celów zawodowych podchodzą bardzo poważanie. Tylko od Was zależy w ilu zajęciach weźmiecie udział! Zapraszamy na wszystkie :)
14.01.2016
10.01.2016
studentka
olewka zamiast 100% zajęć jest 30% i pozwala iść do domu bo jej się nie chce, a jak jest to siedzi przed lapkiem i sztura na gisie :P, ale ogólnie jest większość wykładowców którym się chce więc polecam
Monika z WSI-E Rzeszów
Witam wszystkich serdecznie! Od dziś postaram się Wam pomagać w wątpliwościach dotyczących studiowania w WSI-E. Jeśli chodzi o najnowsze pytanie: jesteśmy co prawda uczelnią niepubliczną, ale opłaty są bardzo niskie, można je sprawdzić tutaj: http://wsie.edu.pl/czesne/
23.11.2015
02.10.2015
Gosia
studia stacjonarne platne? czyli to nie panstowowa?
big
Czy jest bardzo cięzko na geodezji ?
29.04.2015
07.10.2013
hmm
podobno ok \
sylwia
jestm studentką 2 roku i jak najbardziej polecam Wyższą Szkołę Inżynieryjno -Ekonimiczną! :)
28.05.2013
13.09.2012
od kiedy geodezja?
od kiedy WSIE ma geodezje i kartografie? kto studiuje ten kierunke i moglby cos wiecej napisac na ten temat? na ktorym roku sa praktyki i gdzie? jacy wykladowcy, z jakich uczelni panstowywych?
swietne warunki
polecam, polecam, polecam, doskonale warunki do nauki, az cgce sie studiowac, dla mnie baza dydaktyczna, zaplecze, poziom kadry i obslugi administracyjnej jest bardzo wazny, dlatego o WSIE moge pisac bardzo dobrze ;-)
09.08.2012
18.07.2012
administracja
dostałam się na administrację więc mógłby mi ktoś opisać trochę ten kierunek? jak z wykładowcami i zajęciami? Czy można dużo opuszczać czy są listy? bo dostałem właśnie pracę i nie wiem jak to będzie z pogodzeniem pracy i nauki... są wyrozumiali?
agnieszka
taaaak, kampus to nasz duży plus, ale szczerze powiedziawszy to jeden z niewielu plusów. Studiuję tu pracę socjalną w rodzinie i totalnie nie polecam. straszne nudy, mam nadzieję że chociaż pracę po tym dostanę, ale z tego co wiem to i tak będzie ciężko nawet z tym...
16.07.2012
02.06.2011
Asior
ja tam nie studiuje, zeby bylo jasne (politechnika rzeszowska sie kłania), ale kampusu na Miłocińskiej im zazdroszczę, moja dziewczyna uwielbia konie, wiec jest w siódnym niebie
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
 • Akademia Śląska w Katowicach
 • Uniwersytet Morski w Gdyni
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Akademia Pożarnicza w Warszawie
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
 • Akademia Nauk Stosowanych im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Uczelnia Państwowa
 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
 • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
 • Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Opolskiego
 • Warszawska Akademia Medyczna Nauk Stosowanych
 • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
 • Akademia Medyczna Humanum w Warszawie
 • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana w Radomiu
 • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • Akademia Mazowiecka w Płocku
 • Akademia Jagiellońska w Toruniu
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 • Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka
 • Uniwersytet WSB Merito Szczecin
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Gdańska Szkoła Wyższa
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
 • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • Powiślańska Szkoła Wyższa
 • Collegium Da Vinci w Poznaniu
 • Uniwersytet Zielonogórski
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie
 • Akademia WIT w Warszawie
 • Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium
 • Akademia Katolicka w Warszawie, Collegium Bobolanum
 • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Politechnika Poznańska
 • Politechnika Śląska
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
 • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
 • Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu
 • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT
 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
 • Collegium Humanum w Poznaniu
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
 • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Warszawska Uczelnia Ekonomiczna
 • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach
 • Uniwersytet Szczeciński
 • Uniwersytet Pomorski w Słupsku
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
 • Lubelska Akademia WSEI
 • Collegium Humanum w Warszawie
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Akademia Nauk Stosowanych w Wałczu
 • Uniwersytet Kaliski
 • Uniwersytet Rzeszowski
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana, Wydział w Warszawie
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Szczawnie-Zdroju
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
 • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
 • Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
 • Collegium Humanum w Rzeszowie
 • Uniwersytet WSB Merito w Toruniu
 • Akademia Zamojska
 • Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
 • Uniwersytet Wrocławski
 • Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku
 • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
 • Collegium Civitas w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
 • Politechnika Łódzka
 • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
 • Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży
 • Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
 • Uniwersytet w Siedlcach
 • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
 • Akademia Tarnowska
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Politechnika Morska w Szczecinie
 • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
 • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Kościerzynie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
 • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
 • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
 • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu
 • Politechnika Częstochowska
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego, Filia w Lubinie
 • Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Akademia Ateneum w Gdańsku
 • Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu
 • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
 • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Uniwersytet Gdański
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
 • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie