• Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University
  • UTH im. Chodkowskiej Warszawa

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Jaśle

uczelnia niepubliczna, 38-200 Jasło, ul. Sokoła 6, (+13) 446 38 93, jaslo@ahe.lodz.pl

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna z siedzibą w Łodzi to uczelnia niepubliczna, która została założona w 1993 roku. Filia w Jaśle od lat umożliwia studentom nabywanie praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych.

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Jaśle oferuje studia I stopnia na kierunkach takich jak administracja, pedagogika czy politologia, studia II stopnia na kierunku administracyjnym oraz studia podyplomowe - zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Organizuje liczne kursy i szkolenia biznesowe, obecnie prowadzone z wykorzystaniem multimedialnych narzędzi kształcenia na odległość. Zajęcia prowadzone są przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem zawodowym tak, aby zapewnić jak najwyższy poziom przekazywania wiedzy.

Sprawdź wszystkie dostępne kierunki studiów i poznaj warunki rekrutacji.


Ocena uczelni

5.46 / 10
3 głosów

Opinie (2)
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Jaśle , AHE Jasło

Goga
Witam, szukam osób, które ukończyły lub wybierają się na studia II stopnia Filologia angielska z elementami neurodydaktyki (specjalizacja nauczycielska) on line. Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej, jak wyglądają zajęcia i ta cała platforma. Mój e-mail: malgorzata. czech@op.pl
15.05.2019
05.04.2019
anna
chętnie bym się dowiedziała czegos więcej