• WSB NLU Szkoła Psychoterapii
 • WSKZ Studia online, Black Week
 • UTH im. Chodkowskiej Warszawa

Collegium Humanum w Rzeszowie

uczelnia niepubliczna, woj. podkarpackie, 35-232 Rzeszów, ul. Miłocińska 46 budynek A, (+) 696 612 315, rekrutacja.rzeszow@humanum.pl

Filia Collegium Humanum zlokalizowana w Rzeszowie rozpoczęła swoją działalność w 2019 roku. Uczelnia wyróżnia się na tle innych szkół w regionie i od lat cieszy się zainteresowaniem ze strony młodych ludzi.

Jest to jedyna placówka w Rzeszowie, która oferuje możliwość studiowana psychologii. Od niedawna kształci także na kierunku pedagogika. Collegium Humanum w Rzeszowie realizuje studia jednolite magisterskie, I i II stopnia oraz podyplomowe. Posiada innowacyjne programy nauczanie, które odpowiadają realnym potrzebom i są zgodne z wymaganiami rynku pracy. Kadra naukowa uczelni składa się z wybitnych wykładowców, którzy pomagają studentom ujawnić drzemiący w nich potencjał.

Dowiedz się więcej o zasadach rekrutacji i sprawdź oferowanie przez Collegium Humanum w Rzeszowie kierunki.Ocena uczelni

6.32 / 10
235 głosów

Opinie (31)
Collegium Humanum w Rzeszowie, Humanum Rzeszów

BW
odpowiedź dla BS z dnia 04.08.2023
Dzień dobry, szczegółowe informacje na temat Psychologii dla licencjatów i magistrów znajdują się na stronie: https://humanum.pl/psychologia/psychologia-dla-licencjatow-i-magistrow/
04.08.2023
04.08.2023
BS
Dzień dobry, czy ktoś mógłby napisać ile lat trwa psychologia dla licencjatów i magistrów na tej Uczelni ?
Nauczycielka
Witam serdecznie jestem zainteresowana studiami z psychologii dla licencjatów i magistrów. Proszę mi napisać czy w Rzeszowie jest ten kierunek? I ile ma semestrów? Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam .
22.07.2023
12.06.2023
Ewelina
Pracownicy BOS w Rzeszowie niesamowicie pomocni. Profesjonalizm, wysoka kultura oraz skuteczne, sprawne udzielanie wsparcia studentom:) Dziękujemy:))
Margot
Pragne wyrazic opinie o Biurze Obslugi Studenta. Dziala profesjonalnie, sprawnie, reaguje blyskawicznie. Wszystkie osoby , z ktorymi mialam okazje rozmawiac wykazuja empatie, potrafia pomoc nawet w skomplikowanych przypadkach, znaja rozwiazanie dla wszystkich problemow , z ktorymi mierza sie studenci. Kontakt z takimi osobami daje poczucie bezpieczenstwa i buduje zaufanie do Uczelni.
01.06.2023
15.03.2023
Gosia
Witam Czy ktoś zaczyna Prawo jednolite mgr on-line. Warszawa CH. Proszę o kontakt margo3210@wp.pl
Agnieszka
Witam czy nie planują Państwo otworzenia filii uczelni w Mielcu?
30.11.2022
14.09.2022
iwona
Jaki jest harmonogram zjazdów, jak często są zajęcia?
JM
Mam dwa pytania. 1. Czy kończąc magisterskie z pedagogiki o spec. kulturoznawczej będę miała wykształcenie pedagogiczne, czy muszę dodatkowo dopłacić 1900 zł za uprawnienia ? Oraz czy kwota 1900 zł to jednorazowa czy za rok i nagle okaże się, że uprawnienia pedagogiczne to kolejne 3800? 2. Czy podejmując studia online zjazdy na zaliczenie/ egzamin będą stacjonarne w siedzibie czy też internetowe ?
22.06.2022
06.02.2022
Agnieszka
Dzień dobry chciałam zapytać czy studia 1 stopnia na kierunku Pedagogika specj. opieka żłobkowa i wczesnoszkolna w CH uprawniają do pracy na stanowisku nauczyciela w przedszkolu czy po tych studiach można pracować tylko jako pomoc nauczyciela w przedszkolu ?
Kandydat
Chciałam zapytać gdzie na stronie znajdę informację o progach punktowych i o tym jakie przedmioty należy zdawać na maturze aby dostać się na zarządzanie?
06.01.2022
02.12.2021
karol
Dzien dobry. Zastanawiam sie nad studiami psychologicznymi dla licencjatow i magistrow. Po jakich kierunkach na poziomie licencjatu mozna aplikowac na te studia? Jestem po licencjacie na kierunku filologia oraz podyplomowce z przygotowania pedagogicznego i zastanawiam sie czy jest mozliwosc aby ominac 5 letnie studia psychologiczne i ukonczyc je w krotszym czasie. Pozdrawiam.
BOS
odpowiedź dla Dominika z dnia 10.09.2021
Szanowna Pani, W Rzeszowie prowadzimy kierunek Psychologia, jest możliwość wyboru specjalności Psychologia zwierząt https://humanum.pl/psychologia/psychologia-zwierzat/ W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Studiów tel. 696 612 315, bos.rzeszow@humanum.pl
13.09.2021
10.09.2021
Dominika
Czy ktoś wie coś na temat psychologii zwierzęcej w Rzeszowie?
ilona
Polecam Collegium Humanum w Rzeszowie. Uczelnia przyjazna studentom. Empatyczni wykładowcy. Pani Dyrektor Małgosia pomocna, wyrozumiała z profesjonalnym podejściem. Biuro także pomocne
28.08.2021
10.08.2021
10.08.2021
Witam, polecam uczelnię Collegium Humanum Rzeszów.Wiedza , która jest przekazywana przez profesorów bezcenna.Uczelnia jest bardzo przyjazna.Wykłady - przykłady z życia.Otwartość,komunikatywność,zrozumienie wykładowców.Psychologia.Dziękuję.Życzę wszystkim zdrowia.
Studentka CH
Dzień dobry, w roku akademickim 2020/2021 zjazdy odbywały się co dwa, trzy tygodnie (sobota, niedziela), siedem zjazdów w semestrze.
11.07.2021
08.07.2021
Student
Dzień dobry, wybieram się na studia pedagogiczne niestacjonarne. Co ile odbywają się zjazdy?
Student CH
Studiuję psychologię na CH w trybie niestacjonarnym i zdecydowanie polecam uczelnię :) zajęcia prowadzone są przez osoby posiadające wiedzę praktyczną, omawiających konkretne przypadki, oprócz "suchych" rozważań teoretycznych. Dla osób zainteresowanych psychologia Collegium Humanum to bardzo dobry wybór.
28.06.2021
24.06.2021
Wiktoria
Dzień dobry, zastanawiam się czy wybrać Psychologię dla licencjatów i magistrów na Collegium Humanum czy na SWPS. Czy ktoś mógłby się podzielić opinią na temat studiowania na CH? Chodzi mi o poziom nauczania i to czy można wynieść sporo wiedzy z tej uczelni :D
Biuro Obsługi Studiów
Szanowna Pani, dziękujemy za zainteresowanie naszą uczelnią Collegium Humanum. Tak, w Rzeszowie realizowany jest kierunek Pedagogika II stopnia (studia magisterskie), specjalność Opieka żłobkowa i przedszkolna w trybie niestacjonarnym. W tym roku akademickim zjazdów w semestrze było siedem, co dwa, trzy tygodnie - dawało to 14 zjazdów w roku akademickim. Zapraszamy do rekrutacji na Uczelnię, która już trwa na atrakcyjnych warunkach. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji, odpowiemy na wszystkie pytania, kontakt z Biurem Obsługi Studiów: 696 612 315, mail: bos.rzeszow@humanum.pl.
23.06.2021
20.06.2021
Sara
Studia niestacjonarne pedagogika opieka żłobkowa i przedszkolna magisterka zjazdy odbywają co ile?
Biuro Obsługi Studiów
W Collegium Humanum kierunek: Psychologia są to studia jednolite magisterskie pięcioletnie, tryb niestacjonarny i stacjonarny. Specjalność wybierana jest na VII semestrze. Istnieje również możliwość wyboru Psychologii dla licencjatów i magistrów (niestacjonarne), studia realizowane są w Indywidualnej Organizacji Studiów i mogą trwać w czasie krótszym niż pięć lat / https://humanum.pl/studia-w-rzeszowie/psychologia-2/psychologia-dla-magistrow-i-licencjatow/ Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Studiów: 696 612 315; bos.rzeszow@humanum.pl
16.06.2021
12.06.2021
Aga
Jestem studentką psychologii. Jestem bardzo zadowolona z wyboru uczelni oraz z możliwości rozwoju i pomocy, jakie daje mi uczelnia. W przyszłości zamierzam kontynuować swoją przygodę z CH na studiach podyplomowych.
Justi
Jestem studentką psychologii 5-letniej niestacjonarnej. Jestem zadowolona, kadra miła, przyjazna studentom, wiadomo czasem się zdarzają ciekawe jednostki, ale to jak wszędzie. Pandemia zmusiła nas do studiowania on-line, ale nie narzekam, już się przyzwyczaiłam i nie wiem jak będzie, gdy przyjdzie wrócić na uczelnie. Polecam
12.06.2021
12.06.2021
Gosia
Studiowanie na tej Uczelni to czysta przyjemność. Uczelnia indywidualnie podchodzi do studenta. Panie w Dziekanacie i Pan Łukasz zawsze cierpliwie wszystko tłumaczą. Kadra dydaktyczna to to nie tylko dydaktycy ale też praktycy, dlatego też wykłady są bardzo ciekawe.
Ania
Hej, może ktoś podzielić się opinia na temat kierunku: zarządzanie HR i Talent Management zaocznie ? Dużo materiału jest do przerobienia w domu? Miła kadra ?
14.05.2021
09.03.2021
Lidka
Psychologia to studia 5-letnie? Kiedy wybiera się specjalności?
Słuchacz
Są realizowane studia Master of Business Administration (popularne MBA) Studiuje - na razie online i jestem bardzo zadowolony. Mają być też odpalane kierunki z psychologii na podyplomówce ale nie wiem jakie, nie interesowały mnie te akurat
07.01.2021
04.01.2021
Alicja
W Rzeszowie realizowane są studia podyplomowe w tej uczelni?
Wizjonerka
Interesują mnie opinie o studiach psychologicznych w tej szkole. Czy to prawda , że ma być też Prawo?
18.11.2020
 • Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu
 • Collegium Humanum w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
 • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
 • Lubelska Akademia WSEI
 • AMA Film Academy w Krakowie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
 • Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
 • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
 • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
 • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
 • Uniwersytet Gdański
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Collegium Humanum w Warszawie
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
 • Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej Filia w Stalowej Woli
 • Politechnika Łódzka
 • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
 • Warszawska Akademia Medyczna Nauk Stosowanych
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Akademia Tarnowska
 • Uniwersytet WSB Merito Gdynia
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • Uniwersytet Pomorski w Słupsku
 • Politechnika Morska w Szczecinie
 • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
 • Uniwersytet WSB Merito Szczecin
 • Collegium Humanum w Lublinie
 • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 • Uniwersytet Morski w Gdyni
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 • Akademia Pożarnicza w Warszawie
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
 • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
 • Akademia Mazowiecka w Płocku
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego, Filia w Lubinie
 • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Collegium Humanum w Katowicach
 • WSHiU Akademia Nauk Stosowanych w Poznaniu
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku
 • Akademia Śląska w Katowicach
 • Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej
 • Akademia Zamojska
 • Akademia Medyczna Humanum w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
 • Pedagogium Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Warszawie
 • Uniwersytet WSB Merito Łódź
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Bytomiu
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • Uniwersytet Zielonogórski
 • Uniwersytet w Siedlcach
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
 • Collegium Humanum w Gdańsku
 • Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Opolskiego
 • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
 • Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
 • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Uniwersytet WSB Merito w Toruniu
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
 • Politechnika Śląska
 • Uniwersytet WSB Merito Chorzów
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
 • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
 • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
 • Politechnika Lubelska
 • Uniwersytet Szczeciński
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • Collegium Humanum w Kielcach
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu
 • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
 • Collegium Humanum we Wrocławiu
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
 • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 • Akademia WIT w Warszawie
 • Uniwersytet WSB Merito Opole
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Politechnika Częstochowska
 • Collegium Humanum w Szczecinie
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Sługi Bożego Roberta Schumana w Radomiu
 • Akademia Ateneum w Gdańsku
 • Uniwersytet Wrocławski
 • Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu
 • Politechnika Poznańska
 • AMA Film Academy w Warszawie
 • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT
 • Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży
 • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Uczelnia WSB Merito w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Sługi Bożego Roberta Schumana, Wydział w Warszawie
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
 • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Collegium Da Vinci w Poznaniu
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Akademia Nauk Stosowanych im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Uczelnia Państwowa
 • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
 • Uniwersytet Kaliski
 • Bydgoska Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
 • Gdańska Szkoła Wyższa
 • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
 • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Kościerzynie
 • Collegium Humanum w Rzeszowie
 • Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie
 • Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu
 • Powiślańska Szkoła Wyższa
 • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
 • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • Collegium Civitas w Warszawie
 • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
 • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
 • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach