Ocena uczelni

Komentarze (12)
Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • Ktoś

  Edzia, Ty przestań już. Tobie zawsze coś nie odpowiada. Wy w tym kółku rozancowym tylko płaczecie. Ja tam wolę mgr. Wroniak niż Miedzioche. Tamta tylko plotkami się zajmowała i za dużo szumu robiła. A prawda taka kogo lubiła to za tym stawała, resztę miała gdzieś. Mgr. Wroniak może na oko wylewna nie jest ale myślę że to sam anioł pod skóra. Jak się pójdzie, to pogada, wysłucha i zawsze doradzi tak żeby czlowiek cało wyszedł, nie chowa urazy a i potrafi nauczycieli opieprzyć jak się człowieka czepia za byle co. Ty Edzia to bardzo się PISowa zrobiłaś i tyle, marudzisz, marudzisz a sama to przez te lata nic nie zrobiłaś, zero inicjatywy tylko ludzi wk.... sz bo śpiewasz jak ci grają. Ja tam mogę siedzieć i pisać te prace nawet nocą, nie ma wykładów, tak nie ma ale czytać każdy umie? To niech się z książek uczy
  5/31/20
 • Edyta,

  Od marca na platformie brak wykładów on line a teraz na łeb na szyję ka, dy z wykładowców każe pisać po trzy, cztery pracę z własnego przedmiotu. Pytam jak tu pisać o czymś czego nie było? Dwa na jedną pracę potrzebujesz ok. 2 dni to razy3 to tydzień a tu tak z każdego przedmiotu bo każdy myśli że jego najważniejszy. Niech się uderza w pierś bo naprawdę to sztuka dla sztuki te prace skoro wiedzy nie ma. Dwa wymyślili ze będą testy.... No i szlak ludzi trafia bo jak zaliczyć czegoś o czym pojęcia ie masz. Może to studia pod tytułem sam się naucz? Ok nie ma praktyk bo wirus ale wykłady można było robić regularnie, tylko wykładowcy nie potrafią tego robić. Teraz nikt nie zda egzaminów i wszyscy w kozim tyłku zostaną. No, nie mówiąc o tym jakie to pielęgniarki z tej uczelni wyjdą. Wymysłu ki to pracę, studium przypadków, procesy.... A po co to komu? I do czego? A przypadki to kurka wodna z kosmosu brane i tyle. Nasza p. Wroniak to już takim jadem pluje że strach się pytać o co kolwiek. Wykopali nasza prof. Miedzioche bo niby schorowana a ta przynajmniej dbała o nas. Jak tu skończyć ta uczelnie? Nikt nie wie i nikomu nie zalezy by pomóc nam studentom. Jadą tu po nas jak po baranach na hali. Co rok gorzej, co rok kadra bardziej '' nadgorliwa w udupianiu studentów '' modlę się do bozi, skończyć ten kierunek i wypad z tej budy. Nikomu nie polecę.
  5/30/20
 • Aga

  Za chwilę kończę, gdybym wiedziała jak tu jest nigdy bym tu nie była. Jest ściana muru, nikt nic nie mówi, bo każdy się boi, każdy chce skończyć iść dalej i zapomnieć. Tu student jest potrzebny tylko po to by ta buda zwana uczelnia istniała. Tu nie ma wykładowców i nikogo kto stanie za studentem. TU PRAWIĄ O ETYCE, MORALNOŚCI ale nikt nie widzi jak się pseudo panie profesor wyżywają na nas na praktykach. A im większy dureń tym więcej się rzuca i wymądrza. Napewno magisterki tu robić nie będę, wybiorę Gdańsk lub Bydgoszcz - ludzką uczelnie, fajnych ludzi z potencjalem jak rozmawiam z koleżankami z tamtad !!! NIE KOSZALIN, szkoda zachodu stąd wyjdziesz z depresja, żalem ze tu podjęłaś studia, z wiedzą napchana teoria, nauczysz się jak innym zatruwać życie, jak udupiac i upuiac by śladu nie było, wyjdziesz z przekonaniem że pielegniarstwo to g.... nie zawód... A tak nie jest, bo na praktykach widziałaś wspaniałe pielęgniarki, lekarzy...... Ale Twoja szkoła pokazała ci to w krzywym zwierciadle. Czas to zmienić i powymieniać tą koszmarna kadrę kierownik, kierowniczek, pan w sekretariacie , i pozostałych durniów . To my studenci jesteśmy solą tej uczelni , bez nas ta uczelnia by nie istniała i niepotrzebne byliby ci wykładowcy i te etaty . Tyle mam do przekazania po prawie 3 latach studiów w tej budzie (I jeśli ktoś z wykl. czyta.... Jestem jedna z lepszych studentek, długo siedziałam cicho - ale za długo źle się tu dzieje i trzeba to opisać.
  3/11/20
 • Jola

  Dzień dobry, czy przewidziany jest nabór w rekrutacji zimowej?
  1/8/20
 • BN

  czy bezpieczeństwo narodowe to jest jakaś nowość? jeżeli nie i już te studia trwają to mam pytanie do studentów obecnych o opinię na temat tego kierunku?
  5/16/19
 • Maryska

  Też mnie interesuje kierunek Pielęgniarstwo, ale odnoszę wrażenie że nikomu z pwsz w Koszalinie nie che się odpowiadać na nasze pytania .... gdyby była jednak jakaś dobra dusza i łaskawie napisała, jak to wgląda z perspektywy studenta, poziom, kadra, wymagania, to z góry bardzo dziękuję
  4/10/19
 • ratownictwo

  kto studiuje tutaj kierunek Ratownictwo medyczne? Jak jest? Czy jesteście zadowoleni z poziomu studiów? polecacie czy szukać dalej?
  11/9/15
 • Podyplomowe

  czy ktoś robił studia podyplomowe na PWSZ w KOszalinie, szukam nauczycielskich, pedagogicznych, chętnie z logopedią
  6/12/15
 • pielęgniarstwo

  chce iść na pielęgniarstwo do PWSZ w KOszalinie, chętni dowiem się czegoś więcej o samych studiach od osób, które tu się uczą obecnie, czy jesteście zadowoleni i polecacie tę uczelnię?
  9/19/14
 • jolka

  jestem ciekawa czegoś więcej o tej Uczelni, mam na mysli opinie jej studentów, bo strona jest ładna, ale to wiadomo - reklama, a jak jest od środka? czy warto? czy polecacie? co studiujecie?
  9/3/14
 • doriss

  kto idzie do PWSZ w Koszalinie na fizjoterapię? Szukam kogoś, kto będzie wynajmował chatę?
  7/29/14
 • wychowanie fizyczne

  możecie coś napisac o kierunku wychowanie fizyczne na PWSZ w Koszalinie??? jaki poziom? zaplecze, wykładowcy? z góry dzięki, michał
  5/13/14