• Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • Uniwersytet Wrocławski Alicja Wojtasz
 • Akademia Tarnowska rekrutacja 2024
 • UTH im. Chodkowskiej Warszawa

Uniwersytet WSB Merito Szczecin

uczelnia niepubliczna, woj. zachodniopomorskie, 70-224 Szczecin, ul. Śniadeckich 3, (+91) 422 58 58, rekrutacja@wsb.szczecin.pl

Uniwersytet WSB Merito w Szczecinie do kwietnia 2023 roku funkcjonował jako Wydział Wyższej Szkoły Bankowej zlokalizowany w Szczecinie.

Uczelnia ta od wielu lat oferuje studentom kierunki o charakterze ekonomicznym. Realizuje studia jednolite magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia I i II stopnia na kierunkach takich jak finanse i rachunkowość, logistyka czy zarządzanie. Organizuje też kursy, szkolenia oraz studia podyplomowe i MBA.

Uniwersytet WSB Merito w Szczecinie podejmuje współpracę z krajowymi i zagranicznymi ośrodkami badawczymi. Zajęcia prowadzone są przez uznanych wykładowców akademickich i praktyków biznesu, którzy dokładają wszelkich starań, aby przekazać studentom najświeższą wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Dowiedz się, jakie są wymagania rekrutacyjne i sprawdź realizowane przez uczelnię specjalności.Ocena uczelni

5.14 / 10
89 głosów

Opinie (55)
Uniwersytet WSB Merito Szczecin, WSB Merito Szczecin

Matylda
Poszukuję opinii na temat kierunku marketing i sprzedaż online.
17.12.2023
14.09.2022
ela
Czy wszystkie oferowane specjalności są uruchamiane, czy różnie z tym bywa?
abc
Jak jest na pedagogice na WSB w Szczecinie? Interesuje mnie konkretnie specjalność pedagogika pracy i zarządzanie zasobami ludzkimi. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
27.08.2021
07.06.2021
???
Czy był ktoś może na bezpieczeństwie w biznesie i administracji? W szczególności interesowałaby mnie opinia o specjalizacji na cyberbezpieczeństwo. Wiedza, którą można na niej zdobyć, daje rzeczywiście możliwości do pracy w tym obszarze? Jestem także ciekawa zdania osób po innych specjalizacjach, i ogólnie wrażeń związanych ze studiowaniem na WSB.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie
Dzień dobry, rozpoczęliśmy już rekrutację na studia, które rozpoczną się w październiku. Aktualnie mamy promocję, która trwa do 29 kwietnia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: www.wsb.pl/szczecin. Pozdrawiamy!
16.04.2021
14.04.2021
do Adam
Chyba odwrotnie, nie ma już od marca, wszystkie są od października.
Adam
Jak rozumieć, że na stronie nie ma żadnych studiów od października, tylko wszystkie od marca????
25.03.2021
22.12.2020
Alicja
Jak się studiuje w WSB w Szczecinie? Jakie opinie,czy wszystkie wydziały podobnie?
Lidka
Mam pytanie o specjalności. Czy zdarza się, ze nie zostają uruchamiane ? Czasami kierunek wybiera się z myślą o konkretnej specjalności, więc to byłoby duże rozczarowanie.
11.11.2020
06.10.2020
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wydział Ekonomiczny w Szczecinie
odpowiedź dla Leo z dnia 02.10.2020
Dzień dobry, Na wielu kierunkach, na naszym wydziale rekrutacja w dalszym ciągu trwa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą można znaleźć na stronie Internetowej: https://www.wsb.pl/szczecin/ . Szczegółowych informacji udziela również nasze Biuro Rekrutacji: tel. 91 422 58 58, e-mail: rekrutacja@wsb.szczecin.pl . Zachęcamy do kontaktu :-)
Leo
Do kiedy najpóźniej można się rejestrować? Czekam na pewne decyzje i zwlekam z zapisem.
02.10.2020
25.08.2020
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wydział Ekonomiczny w Szczecinie
odpowiedź dla ?? z dnia 24.08.2020
Dzień dobry, Obecna promocja na zapisy trwa do 31 sierpnia, dlatego zachęcamy do skorzystania z niej. Szczegóły można znaleźć na naszej stronie Internetowej: https://www.wsb.pl/szczecin. Więcej szczegółowych informacji, może udzielić nasze Biuro Rekrutacji, dlatego zapraszamy do kontaktu: 91 422 58 58, e-mail: rekrutacja@wsb.szczecin.pl. Pozdrawiamy!
??
Do kiedy trwa rekrutacja na zaoczne?
24.08.2020
09.10.2019
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wydział Ekonomiczny w Szczecinie
odpowiedź dla Kuba z dnia 07.10.2019
Dzień dobry. Zgodnie z umową jaką zawiera Student z Uczelnią, jak i również zgodnie z Regulaminem studiów, Uczelnia (w przypadku niskiego naboru) może podjąć decyzję o nieuruchomieniu kierunku/rodzaju lub formy studiów. W takim przypadku Student ma prawo podjąć decyzję o zmianie swojego wyboru. Brak dokonania nowego wyboru oznacza rezygnację ze studiowania , a Uczelnia zwraca studentowi wszelkie dokonane do tej pory opłaty. Natomiast Uruchomienie przez Uczelnię specjalności na danym kierunku studiów jest uzależnione od zgłoszenia się odpowiedniej liczby Studentów i podjęcia przez nich nauki na danej specjalności. Szczegółowe zasady precyzuje Regulamin studiów. W razie dodatkowych pytań Serdecznie zapraszamy do kontaktu. www.wsb.pl/szczecin/
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wydział Ekonomiczny w Szczecinie
odpowiedź dla Koka z dnia 06.10.2019
Dzień dobry, Jeśli jest Pani naszym studentem to w tej sprawie może pomóc Dziekanat. Natomiast jeżeli zaczyna Pani studia od października to jeszcze nie mamy informacji jaka specjalność zostanie uruchomiona. Studenci taką decyzję podejmują po I roku studiów. Zachęcamy do kontaktu z Dziekanatem: Dziekanat Tel.: 91 422 74 44 E-mail: dziekanat@wsb.szczecin.pl
08.10.2019
07.10.2019
Kuba
kusi Ciebie jakiś kierunek a tam bum i się nie otworzy bo za mało ludzi na niego idzie. Pani od prawa na Wsb, mówi jest oferta i jest ktoś kto ją chce kupić, to do tej transakcji musi dojść a jak nie to muszą oddać Ci dwukrotnie kasę.
Koka
Mi się wszystko podoba, po za tym, że trochę mnie zawiedli. Wybrałam tą uczelnię dla kierunku Menedżer do spraw bhp. A trafiłam na zamówienie. I mój kierunek się nie otworzy, bo nie ma chętnych. Mi na tym kierunku bardzo zależy. I nie wiem co z tym dalej zrobić.
06.10.2019
19.08.2019
WSB
odpowiedź dla zosia z dnia 14.08.2019
Zgadza się, rekrutacja nadal trwa. Zarówno na studia stacjonarne jak i niestacjonarne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w Biurze Rekrutacji lub na stronie internetowej www.wsb.pl/szczecin
zosia
Czy na dzienne i zaoczne rekrutacja jeszcze trwa?
14.08.2019
28.08.2018
była studentka
Bardzo ale to z całego serca bardzo nie polecam tej uczelni, zastanówcie się czy chcecie ponosić koszty związane z własnym zdrowiem w związku z przeżywaniem wszelakich absurdów związanych z edukacją i kontaktem z organami tej "para" uczelni!!!! Jeżeli ten wpis uchroni choć jedną osobę przez popełnieniem błedu podejmowania "edukacji" w WSB w Poznaniu to będę spała spokojnie. Zostałam oszukana, bezczelnie, okłamana przez władze uczelni, a jak napisałam na ten temat komentarz to został usunięty! NIE polecam!!!!
Wiktoria
Jest ktoś z bezpieczeństwa w biznesie i administracji? specjalizacja kryminologia lub służby specjalne i policyjne? Polecacie uczelnie? Czy to wyrzucenie pieniędzy w błoto?
17.07.2018
17.02.2018
Ewelina
Czy ktoś studiuje mgr zarządzanie logistyczne ? Czy warto ? Słyszałam plotki ze płaci się za zajęci które często się nie odbywają. A nie ukrywam ze skoro mam płacić to oczekuje zdobycia wiedzy :)
M
Szkoda, że admimstratorzy usuwają nieprzychylne opinie w mgnieniu oka, a nic nie próbują z tym zrobić, żeby było lepiej. Przykre to jest
02.02.2018
02.02.2018
Administrator
Komentarz usunięty.
niesprawiedliwe ocenianie
Moja poprzedniczka napisała, że w WSB jest niesprawiedliwe ocenianie. Ja się z tym nie zgadzam. Nie zdarzyło mi się pójść z wiedzą na egzamin, napisać go i nie zdać. Jeśli miałam jakieś wątpliwości co do oceny to zawsze starałam się to wyjaśnić bezpośrednio z wykładowcą.
28.05.2017
28.02.2017
Ewa
Jestem zadowolona z uczelni WSB tak samo musiałam pisać pracę magisterską jak każdy inny student uczelni panstwowej. Plusem było to iż wykładowcy normalnie podchodzą do studenta " nie znecaja się " więc jak ktoś chce być normalnie traktowany to polecam . Owszem plan to porażka bo często jest zmieniany w ostatniej chwili ...No ale cóż jakoś można to przeżyć . Na WSB nie wystarczy tylko zapłacić żeby ukończyć studia trzeba też się trochę przyłożyć do nauki przychodzenia na wykłady egzaminów no i pisania pracy magisterskiej. Nigdzie nie ma nic za darmo .
Podyplomówka
Zajęcia są odwoływane w dniu zjazdu. Odbywają się w salach gimnazjum. Część wykładowców faktycznie ma wiedzę praktyczną i potrafi ją przekazać, ale do tej pory to tylko 3 na 10 przedmiotów. Reszta puszcza slajdy i czyta je takim głosem, że ludzie śpią na zajęciach.
10.02.2017
12.12.2016
Studentka II roku
Wybierając tą uczelnie myślałam,że więcej może mi zaoferować, ale jeżeli ktoś chce iść do szkoły ,żeby mieć wszystko gdzieś tylko chodzić na zaliczenia ( o ile zostanie się o nich poinformowany ) i ma na to pieniądze to prosze bardzo. Ja osobiście załuje, że marnuje moje pieniądze na taką szkołę. Plan ułożony nie przemyślanie, o zmianach dowiadujesz się jak już przyjedziesz na uczelnie a niektórzy musza na nią dojechać sporo km, oceny wystawiane sa niesprawiedliwie ponieważ wykładowcy nie czytają prac, patrzą co im wpadnie w oko i się spodoba.
Magda studentka WSB Szczecin
Zajęcia odbywają się na rożnych uczelniach, co jest sporym utrudnieniem. Zdarzyło mi się przez 3 lata studiowania na egzaminie parę razy pocałować klamkę, ponieważ nikt nie poinformował o tym że egzamin się nie odbędzie. Ostatnia uwaga z tych krytycznych to to, że uczelnia nie ocenia studentów sprawiedliwie !
05.10.2016
05.10.2016
Klara
Nie polecam tej szkoły!!! Tragedia jak ktoś chce wydać kasę i wyjść głupi to tylko WSB Szczecin!!!
alicja
jak wypada WSB na tle innych szkół prywatnych?
14.11.2015
08.11.2015
raccoon
jestem studentem podyplomówki w szcz, kadra dydaktyczna różna, spora część pozostawia wiele do życzenia. w tym semestrze odrobinę lepsze miejsce, ale w zeszłym roku posadzili dorosłych ludzi w ławkach dla dzieci i wzięli za to niemałą kasę.
turyskta
Jestem na zaocznych studiach na tym wydziale. Zacznę od organizacji tej uczelni, czekanie na plan jest strasznie długie. ogólnie rozkład w ciągu roku owszem jest dość wcześnie, lecz kupienie biletu wcześniej jest trudne. Terminy zaliczeń również podawane w ostatnim momencie. Skończę na temacie zajęć na ul. 1-go Maja. Płacąc grube pieniążki za szkołę i obiekt który reklamuje się nowoczesnością nie powinien organizować zajęć w ławkach z technikum, bądź w piwnicy. "Sławny" Hotelik ElkaSen, już pozostawię bez komentarza ponieważ taka uczelnia powinna nam zaoferować więcej, niż obiekt również w piwnicy i na dodatek niekategoryzowany. Wykładowcy jak najbardziej kompetentni. Szczególna pochwała dla Pana Godlewskiego za indywidualne podejście do studenta oraz zainteresowanie i powiązanie naszych pasji z kierunkiem studiów.
19.09.2015
08.02.2015
dyplom na raty
i tyle w temacie tej "uczelni". Jak chcesz mieć kwita, idealne miejsce dla ciebie, jak chcesz wiedzy, szukaj gdzie indziej.
olek
Ta szkoła to porażka. Trzeba być zdesperowanym, żeby płacić tyle siana za to samo co jest na US. Sam zrezygnowałem po pół roku, chaos i brak organizacji. Wysoki poziom? Śmiech na sali. WSB ma tylko dobry marketing, dobre opinie też sami o sobie wypisują, nie dajcie się zwieść. Pozdro, Szczęśliwy student US
19.01.2015
29.11.2014
Aga92
Jestem na 3 roku studiów dziennych, kierunek zarzadzanie finansami w WSB. Uczelnia jest świetna nie zamieniła bym ją na żaden Uniwersytet a tym bardziej ZUT. Na 1-wszym roku był duży odsiew została tylko połowa grupy. Wykładowcy są wymagający, często się zdarza, że zajęcia prowadzą prezesowie banków lub wykładowcy z Uniwersytetu lub ZUTu. Uczelnia, daje szanse studentom odbycia stażu (zaznaczam) płatnego. Osobiście będę odbywała teraz staż w banku i jeszcze będę dostawała za to kaskę więc uważam, że to duży plus. Jeżeli ktoś jest zrażony wysokim czesnym to może się starać o stypendium wtedy opłaty się zmniejszają. Szkoła jest super wykładowcy sympatyczni: może ze 4 razy mi się trafili jacyś dziwni, ale chyba tak się zdarza wszędzie. Matmę, Informatykę i Statystykę mieliśmy na bardzo wysokim poziomie, ale nie ma się co zrażać bo wykładowcy są na prawdę mili jak czegoś się nie rozumie to spróbują to tak tłumaczyć aż to wytłumaczą, szanują i odnoszą się normalnie do studentów, nie tak jak na innych uczelniach. Polecam WSB sama mam zamiar tam iść na studia magisterskie. Zresztą w WSB studia magisterskie robi się od razu z podyplomowymi, a normalnie na innych uczelniach robi się podyplomowe dopiero po zakończeniu studiów mgr. Szkoła jest bardzo ładna w środku, ma nowoczesną windę, wszystko jest takie nowe aż się błyszczy mają dużo pomocy naukowych dla studentów i bardzo wygodne siedzenia, uwierzcie mi to jest zbawienne gdy trzeba siedzieć na zajęciach do 17, po prostu aż się chce iść na uczelnie bo mają warunki do tego żeby tam się uczyć.
aga
od mojej matury minęło już 20 lat, bałam się ze po takim czasie sobie nie poradzę. jestem już na 3 roku ze średnią 4.6, wystarczy chcieć. Myślę o magisterce na tej uczelni. jedyny minus to taki ze w trakcie trwania roku dowiedzieliśmy sie o zmianach zasad przyznawania stypendium VIS, to było nie eleganckie.
17.11.2014
08.09.2014
natalee
Dzisiaj byłam aby dopełnić wszystkich formalności dotyczących rekrutacji. Zanim zapisałam się a studia dzwoniłam aby zapytać o wszytko ponieważ na stronie nie mogłam znaleźć niektórych podstawowych informacji dotyczących chociażby płatności. Więc będąc osobą skrupulatną postanowiłam telefonicznie dowiedzieć się wszystkiego aby później nie było żadnych nieporozumień.Zapytałam również gdzie odbywają się zajęcia kierunku na który się wybieram. Usłyszałam,ze są dwa miejsca i tam gdzie się zapiszę (miejsce które sama wybiorę) tam będą się odbywały zajęcia i nie będę musiała się przemieszczać miedzy budynkami - zdziwiło mnie to trochę ale nie ukrywam również pozytywnie zaskoczyło. Dzisiaj więc przy składaniu dokumentów zapytałam panią z rekrutacji o to. Ona do mnie natomiast,ze to jakaś pomyłka i to ja na pewno źle zapytałam bo nikt by mi nie udzielił tak błędnej informacji. Mało tego próbowała mi wmówić,że dodzwoniłam się do POZNANIA (swoją droga w Poznaniu nie ma kierunkowego +91... ani Bramy Portowej!)!! To był z jej strony szczyt bezczelności w związku z tym podziękowałam Pani i wyszłam zabierają dokumenty rekrutacyjne ... po prostu mnie wpienili.
ewka236
Polecam! szkoła ma wysoki poziom, zajęcia zawsze się odbywają (raz tyklko byly odwolane).
15.11.2013
03.10.2013
Marek
Jak ktoś już wcześniej wspomniał ta szkołą ma tylko dobrą reklamę. Marketing nieźle się wysila żeby przyciągnąć naiwnych.
justi
Ja studiuję już 3 rok na WSB i jeszcze mi się nie zdarzyo żeby były odwołane zajęcia. Polecam tą szkołę - nowoczesna (e-indekkt, e-dziekanat, wszystko e-), wykładowcy praktycy (dyrektor domu makleskiego, banku, pracownicy wielkich firm logistycznych np. Polagent albo urzędów państwowych) a przede wszystki zajęcia tylko w weekendy. A poza tym kręci mnie prestiż tej szkoły ;)
05.05.2013
28.04.2013
Michał
ja tam jestem zadowolony
wsbianka
WSB w Szczecinie jest bardzo dobra uczelnia. Przede wszystkim ma rozbudowana bibliotekę, która co chwilę jest uzupełniana o nowe książki. Kadra jest na bardzo wysokim poziomie. Czy jest wysoki poziom nauczania owszem jest. Trzeba się uczyć i to chyba logiczne. Uczelnia jest warta swojej ceny. Co najbardziej mnie skusiło przede wszystkim podejście do studenta. Nie traktują Cię jak głąba tylko jak przyszłego absolwenta. Jeśli czegoś nie umiesz zawsze można się umówić na bezpłatne konsultacje z danym wykładowcą. Sale są bardzo dobrze wyposażone. Nie wyobrażam sobie studiować gdzie indziej.
06.03.2013
05.11.2012
ktoś
Wydaje mi się, że wydziały nie odbiegają bardzo od szkół macierzystych. Też muszą dbać o utrzymanie poziomu. Nie widzę nic złego w studiowaniu na Wydziale Ekonomicznym w Szczecinie. Tok nauczania jest zapewne nieco okrojony ale i tak wydaje mi się, że warto
kacha
No mnie rozczarowali - zbyt często zajęcia odwolane
26.09.2012
27.08.2012
irena
Myslicie że da sie poroznac oddział w szczecinie do szkoly macierzystej w POznaniu? zdarza się że są tu ci sami wykładocy, którzy rozsławili poznańską wsb? Nie chcę się zawieść studiami, bo jadę bardziej na opinii poznania niż szczecina...
era
wolałabym studiować w poznaniu, ale pewnie nie wyjdzie, bo nie za bardzo stać rodziców na opłacanie szkoły i mieszkania, a u mnie to nie wiem jak będzie z pracą, więc pewnie zostanę w domu podczas studiów i tutaj poszukam jakiejś pracy i najwyższej przeniosę się do poznania za rok, może dwa lata.
03.06.2012
26.02.2012
Finanse i Rachunkowosc do Martusiek
wybor kierunku finanse i rachunkowosc jest rozsadnym pomyslem, bo kazdy biznes oparty jest na ekonomii, a finanse sa jej czescia, oczywiscie jedni palaja wieksza inni mniejsza miloscia do nauki, jak i maja rozne uzdolnienia, to wyraznie widac w grupie juz na poczatku, kto nalezy do tej, a kto do grugiej czesci, jesli masz uwarunkowania i zainteresowania w kierunku matematycznym, na pewno sobie poradzisz, jelsi studiujesz bardziej z rozsadku, albo przypadku, moze byc roznie, przy srednim nawet zaangazowaniu przecietnie zdolny student jest wstanie zdobyc zaliczenia, pod warunkiem ze ogarnie material, to jest do zrobienia, wiem po sobie, bo do orlow nie naleze, ale daje rade ;-)
Maciek
Studiuje zaocznie logistyke, nie ma co narzekać, wszystko jest na miejscu wiec w razie problemów można liczyc na pomoc. Co do piozmu studiow to jest to uczelnia wyzsza a nie licum. Z nauka tragedi nie ma ale uczyc sie trzeba - ale to dobrze, w koncu sie czegos na uczymy a nie jak Ci po uniwerku
16.02.2012
12.12.2011
Łukaszekk
Słyszałem, że w bankowej jest wysoki poziom. To prawda?
Martusiek
FiR może ktoś się wypowie być może znajde się tam na 1 roku ;-) Pozdrowionka
01.06.2011
29.05.2011
Karoll
Trochę żyłują poziom. Moja dobra znajoma nie dała rady po drugim semestrze.
Olka
Moja znajoma jest na dziennych w Poznaniu. Pamietam, ze w LO bardzo dobrze jej szło, miała super oceny. Obecnie miała pare poprawek i cięzko z językami było. Nie wiem, czy tak wysoki poziom tam jest?
24.05.2011
22.05.2011
Aga
Ja różne opinie słyszałam o WSB. Mówi sie, ze w Poznaniu szkoła działa na dobrym poziomie, ale w regionach juz róznie bywa. No i za szkołę trzeba płacic niezle siano.
Albatros
Mam kumpla w Poznaniu, chodzi do tej szkoły - jest na dziennych. Podobno cięzko jest i wysoki poziom mają. Mówił, ze poszedl tam bo podobno ta uczelnia to nr. 1 w Polsce zachodniej, to go zmotywowało. Fajnie, ze u nas jest wydział ekonomiczny tej szkoły. Ja mam jeszcze troche czasu na zastanowienie.
16.05.2011
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
 • Collegium Humanum w Warszawie
 • Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu
 • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu
 • Politechnika Śląska
 • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • Politechnika Częstochowska
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
 • Uniwersytet Szczeciński
 • Gdańska Szkoła Wyższa
 • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
 • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Akademia Mazowiecka w Płocku
 • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 • Politechnika Morska w Szczecinie
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
 • Politechnika Poznańska
 • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
 • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Politechnika Lubelska
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu
 • Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna we Wrocławiu
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
 • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
 • Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
 • Collegium Humanum w Lublinie
 • Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka
 • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
 • Uniwersytet SWPS Katowice
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Akademia Jagiellońska w Toruniu
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Collegium Civitas w Warszawie
 • Politechnika Białostocka
 • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
 • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
 • Uniwersytet Morski w Gdyni
 • Akademia Ateneum w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Warszawska Akademia Medyczna Nauk Stosowanych
 • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach
 • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
 • Politechnika Łódzka
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach
 • Uniwersytet Gdański
 • Uniwersytet Wrocławski
 • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
 • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • Collegium Humanum we Wrocławiu
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku
 • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
 • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
 • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana, Wydział w Warszawie
 • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
 • Akademia Tarnowska
 • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Szczawnie-Zdroju
 • Akademia Nauk Stosowanych im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Uczelnia Państwowa
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu
 • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Akademia WIT w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
 • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Uniwersytet Pomorski w Słupsku
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Collegium Humanum w Szczecinie
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
 • Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Opolskiego
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
 • Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu
 • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT
 • Uniwersytet w Białymstoku
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
 • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
 • Akademia Pożarnicza w Warszawie
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana w Radomiu
 • Collegium Humanum w Poznaniu
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
 • Collegium Da Vinci w Poznaniu
 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
 • Warszawska Uczelnia Ekonomiczna
 • Uniwersytet Zielonogórski
 • Lubelska Akademia WSEI
 • Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego, Filia w Lubinie
 • Uniwersytet WSB Merito Szczecin
 • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium
 • Akademia Medyczna Humanum w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
 • Uniwersytet Kaliski
 • Uniwersytet Rzeszowski
 • Uniwersytet WSB Merito w Toruniu
 • Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Akademia Śląska w Katowicach
 • Powiślańska Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Akademia Nauk Stosowanych w Wałczu
 • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
 • Uniwersytet w Siedlcach
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
 • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
 • Akademia Katolicka w Warszawie, Collegium Bobolanum
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Kościerzynie
 • Collegium Humanum w Rzeszowie
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży
 • Akademia Zamojska
 • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni