Ocena uczelni

Komentarze (31)
Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • Maturzystka

  Cześć, chciałabym tu studiować terapię pedagogiczną i mam do Was pytanie: jak jest? Czy wykładowcy mówią ciekawie i "praktycznie" i co najważniejsze: czy naprawdę podczas pandemii nie było żadnych zajęć online? Jak to teraz wyglądało? Bardzo proszę o odpowiedź, czy polecacie tę szkołę czy raczej nie (pod tym kątem). Pozdrawiam cieplutko :)
  8/6/20
 • surdo_tyflo

  Jest to jedyna uczelnia w Trójmieście na któej ruszył kierunek surdo-tyflopedagogika. Poziom zajęć trzymają jedynie Panie z Ośrodka dla Głuchych i Niedosłyszących z Głogowskiej i Pani ze Związku dla Niewidomych. Były to tylko 3 przedmioty. Cała reszta poniżej krytyki. W czasach koronawirusa żadnych zajęć on-line. Materiał wrzucony na platformę (różnej jakości) i obowiązek napisania pseudo-pracy. Maile o zasadach nauki przychodzą tylko na wspólnego, na szybko stworzonego maila przez jednego ze słuchaczy. Tłumaczenie uczelni - nie ma możliwości wpisywania tylu adresów na raz (brak umiejetności stworzenia grupy?)
  5/12/20
 • Weronika

  Witam, czy jest tu osoba która studiuje integrację sensoryczną na gwsh w Gdańsku ? Jak wygląda organizacja zajęć ? Polecacie ? Z góry dziękuję za odpowiedź :-)
  3/12/19
 • mycha1207

  hej co powiecie o studiowaniu na GWSH Pedagogiki resocjalizacyjnej z profilaktyką uzależnień?
  6/17/16
 • Stanowiska pracy w Gdańsku!

  Absolwenci studiów Ekonomicznych, Prawa lub Księgowości! W Gdańsku otwiera się nowe centrum globalnej firmy konsultingowej PwC i szukamy Junior analityków AML. Wymagania: język angielski B2, studia ekonomiczne, prawnicze lub księgowe, finansowe. Chęć pracy w analitycznym zespole w dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim firmie z Big 4! :) kontakt: magiera@hays.pl
  2/11/15
 • Kasia - studentka

  Witam, czy miał Ktos moze zajecia z p. Klimek?? od zarządzania jakością a pamietacie moze o co chodziło z doswiadczeniem z tzw spodkiem od filiżanki??? proszę o odpowieź z
  11/10/13
 • studentka

  hej mam pytanie. Jak wygląda obrona na gwsh? jest ciężko? maglują czy raczej pomagają podciągnąć ocenę z obrony?
  11/7/13
 • obecny student

  Niestety nie mogę się zgodzić z "gościem", który nie rozumie chyba jak funkcjonuje uczelnia wyższa, i że to nie gimnazjum. Polecam poczytać trochę ostatniej prasy, np. wyborczej, o tym, że student za często ma przeświadczenie, że jest Panem na Uczelni i to chyba często pokutuje u emocjonalnych gimnazjalistów myślących, że jakoś to się przejdzie nie przychodząc na zajęcia. Myślę, że jeśli uczelnia coś zmienia to zwykle z myślą o korzyści dla studenta, bo co to za szkoła, która stoi w miejscu. Nawiązując do opinii studenta, to moje doświadczenie jest takie, że jeśli zajęcia bywały rozrzucone po Gdańsku, to zawsze po centrum, blisko siebie, więc blisko głównych połączeń komunikacyjnych,a na magisterce już nie mam nawet tego "problemu" , gdyż wszystkie zajęcia są w super siedzibie uczelni. Podobnie jest z tegorocznymi pierwszakami.
  9/27/13
 • przyszła studentka

  Ja mam pytanie dotyczące organizacji studiów zaocznych, tzn. w jakich godzinach zazwyczaj sa zajęcia i czy placówki są bardzo rozsiane po koszalinie? bo chodzi mi o filie koszalin???
  9/25/13
 • student

  Wykładowcy są bardzo dobrzy, zajęcia są prowadzony w sposób ciekawy, ale niestety dużą wadą uczelni jest to, że zajęcia co semestr odbywają się w innej części Gdańska.
  9/19/13
 • gosc

  Nie polecam tej uczelni. Ciagle cos zmieniaja, wwydzialy, kierunki. Jednego roku jestes na politologi drugiego na europeistyce. Co lepsze studenci jednego z rokow studiow dziennych po przyjsciu po wakacjach na 2 rok dowiedzieli sie, ze zostali przeniesieni na studia zaoczne. Niby jest rok po zakonczeniu nauki na obrone ale uczelna nieinformujac studenta skraca termin obron z powodu likwidacji wydzialu. I tak zostaje sie z gotowa praca na lodzie. Nie kompetentna pani dziekan jednego z wydzialow, brak szacunku do studenta. Na pytanie o to co zabraklo do lepszej oceny z przedmiotu przez nią prowadzonego prychnela na mnie to bylo cos w stylu pff. Stracone lata i pieniadze.
  9/17/13
 • resomisiek

  GWSH to jedna z dwóch lub trzech największych i najstarszych uczelni prywatnych na Pomorzu. Taka, która ma doświadczenie i stara się o studenta, a nie zostawia go samego sobie. Zaczynałem licencjat, gdzie indziej, na uczelni w mojej miejscowości (przez grzeczność nie podam jakiej) i trafiłem tutaj dopiero na studia magisterskie, i teraz z upływem lat trochę żałuję tej decyzji, bo straciłem 3 lata całkiem fajnego studiowania w Gdańsku. Myślę, że jeśli uczelnia w czymś się specjalizuje i oferuje studia na kilku poziomach kształceniach to nie jest to przypadek i kierowanie się wyborem studiów, bo wyjdzie taniej i bliżej wcale nie wychodzi na dobre.
  7/24/13
 • papcio

  O stypendia socjalne, Rektora- za wyniki w nauce oraz sportowe można się starać zarówno w Gdańsku i jak i w Filii w Koszalinie. Trochę się tego uzbiera. A, że kwoty nie są niskie to czasem spokojnie wystarczy na pokrycie czesnego:)
  7/11/13
 • Ola

  mam pytanie czy w fili koszalin tez mozna starac sie o stypendia socjalne??
  6/27/13
 • Klaudia

  Mogę powiedzieć, że ta uczelnia jest rodzinna dla nas bo mój starszy brat zapoczątkował tu naukę, ja poszłam w jego ślady tylko na innym kierunku, moja kuzynka przyszła za nami, a teraz nasza najmłodsza siostra stoi przed wyborem uczelni i wszystko wskazuje na to, że wybierze właśnie tę :) GWSH jest bardzo dobrą uczelnią, dlatego polecamy ;p
  4/20/13
 • Kasia

  Czy są tu studenci na kierunku administracja? Głównie chodzi mi o specjalizację administracja elektroniczna :) Chciałabym się dowiedzieć o takich realnych, przyziemnych rzeczach, jak to naprawdę wygląda, co z wykładowcami i egzaminami, jak wam się podoba?
  4/16/13
 • Kasia

  Czy są tu studenci na kierunku administracja? Głównie chodzi mi o specjalizację administracja elektroniczna :) Chciałabym się dowiedzieć o takich realnych, przyziemnych rzeczach, jak to naprawdę wygląda, co z wykładowcami i egzaminami, jak wam się podoba?
  4/16/13
 • jowmalbork

  Bardzo fajna szkoła i bardzo ładne miejsce. Jak to trafnie ocenił jeden z wykładowców " Nie ma tak lekko, bo jest pod górkę..." ;-)
  3/15/13
 • empah

  Niby uczelnia jak każda inna, ale jednak polecam. Ona pozwala na swego rodzaju indywidualizm. Na ogół można się dogadać z prowadzącymi zajęcia. Ta uczelnia pozwala połączyć pracę z nauką. Także w systemie studiów dziennych. Wysokie też stypendia - nawet do zł socjalnego do tego dla niepełnosprawnych i naukowe. Ze stypendiami tam uczenie może się nawet opłacać.
  3/12/13
 • domcia1505

  Dobre uczelnie w każdym mieście, z tego się cieszcie ;)
  3/11/13
 • tomi

  a poziom w tej filii jest taki sam jak w oddziale głównym GWSH???
  3/7/13
 • ALda

  jawybieram sie w tym roku na administracje w fili Koszalin mam nadzieje ze bedzie super ;)
  9/30/12
 • błezej

  Ja studiuje europeistykę, jestem po 2 roku. jeśli chodzi o poziom trudności to dla mnie normalny. nie jest super ciężko ale i łatwo też nie. Wszystkie sesje do tej pory przechodziłem z 1 poprawką. Wykładowcy w porzo, idzie sie z nimi dogadać aczkolwiek co niektorzy czasem moga zajść za skórę. Generalnie uważam że to dobry kierunek oraz uczelnia na dobry poziomie.
  7/17/12
 • psjot

  Nie ma co ukrywam że pod względem nowoczesności uczelnia jest na najwyższym poziomie. Dba o konfort pracy swoich studentów. Oferta kierunkowa rozszerza się z roku na rok, a co za tym idzie przybywa ilość zadowolonych absolwentów.
  5/30/12
 • o europiestyce

  Kierunek godny polecenia jak i uczelnia. Moim zdaniem bardzo przyszłościowy, jeśli Cię to interesuje to śmiało startuj na tą uczelnie. Abo przebrnąć sesję.. no cóż trochę nauki i będzie po bólu, w końcu nie ma nic za darmo ;)
  4/5/12
 • EwelinaG

  mnie interesuje kierunek Europeistyka w trybie stacjonarnym, zastanawiam sie tylko, czy nie za wysoko mierze i czy dam rade przebrnac sesje, bylaby wdzieczan za informacje od kogos, kto studiuje tutaj europeistyke i jest na wyższym roku, jak ciężkie sa zaliczenia? czy bardzo duzo wymagaja wykladowcy? co myslicie o tych studiach i tej szkole?
  2/11/12
 • Q

  A jak skończyłem psychologię w zarządzaniu i bardzo mi się to przydało w mojej pracy zawodowej.
  1/16/12
 • ped

  Oj tak, uczelnia na fajnym poziomie. Aktualnie uczęszczam na podyplomówkę z terapii pedagogicznej. Świetnie, nowocześnie i z pasją.
  1/16/12
 • gruby

  monika: studia na takie wydziale to bardzo dobry start w tym kierunku, jeśli wyjdziesz z ciekawą propozycją, będziesz miała wykształcenie w tej branży oraz rozeznanie w rynku to wydaje mi się ze może Ci się udać ;)
  5/27/11
 • paula

  moja koleżanka studiowała w filii tej szkoły w Koszalinie administrację, bardzo jej się tam podobało, poziom dość wysoki ale ogarniała temat
  5/25/11
 • monika

  słyszałam o nowym kierunku w tej szkole: turystyka międzynarodowa o specjalności europeistyka, w przyszłości chciałabym założyć biuro turystyczne, czy da mi to odpowiednie kwalifikacje?
  5/24/11