• WSB NLU Szkoła Psychoterapii
 • WSKZ Studia online, Black Week
 • UTH im. Chodkowskiej Warszawa

Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni

uczelnia niepubliczna, woj. pomorskie, 81-365 Gdynia, ul. Armii Krajowej 46, (+58) 661 88 71, biuro@wsks.pl

Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni jest uczelnią niepaństwową kształcącą na studiach licencjackich i magisterskich na kierunku pedagogika. W ofercie placówki znajduje się również szeroki wachlarz specjalności z zakresu pedagogiki proponowanych na studiach podyplomowych. Program nauczania realizowany przez szkołę zakłada wyposażanie studenta w podstawowe wykształcenie humanistyczne oraz wiedzę z przedmiotów pedagogicznych i specjalistycznych, umożliwiających kontynuowanie nauki na studiach magisterskich lub podjęcie pracy zawodowej w placówkach oświatowych lub w instytucjach publicznych.

Uczelnia dysponuje nowoczesną bazą dydaktyczną usytuowaną w centrum miasta. W dwóch budynkach mieszczą się sale wykładowe, ćwiczeniowe, pracownia multimedialna oraz biblioteka. Szkoła stara się również zapewnić warunki do nauki studentom z niepełnosprawnościami. Osoby zaineresowane studiami pedagogicznymi mogą zapoznać się z bogatą ofertą specjalności proponowanych przez WSKS oraz zasadami rekrutacji.


Ocena uczelni

7.44 / 10
17 głosów

Opinie (50)
Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni, WSKS Gdynia

mC_admin
Uczelnia prowadzi nabór na kierunki Pedagogika, Pedagogika specjalna, Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna i Politologia, łącznie na wszystkich kierunkach ok 20 specjalności. Trzeba wejść na www.wsks.pl - tam wszystko jest ;)
04.04.2022
21.10.2019
Alicja
Ja tutaj widzę dwa kierunki, ktoś pisze poniżej o 3 .... szukałam przez Pedagogikę i znalazłam ich miedzy innymi. Zalezy mi na szczerych opiniach o studiach pedagogicznych. Czy jest szansa na kierunek Psychologia na nastepny rok? czy to raczej nierealne? Też biore pod uwagę jako pomysł na studia. Gdzie ewentualnie polecacie studia psychologiczne w Trójmieście?
coś sie zmieniło?
czy ta uczelnia ma tylko te 3 kierunki? wydaje mi się, że było więcej, jeszcze nieadwno zagladałam tutaj i jakoś to inaczej wyglądało...
19.09.2017
17.08.2017
st. podyplomowe - pytanie
planuję studia podyplomowe z zakresu edukacji przedszkolnej i rozważam tę uczelnię. Czy to dobry wybór? Możecie podzielić się swoimi odczuciami, jeżeli studiowaliście tutaj? Jeżeli nie WSKS, to co polecacie (w Trójmieście oczywiście).
pytanie
czy ja dobrze widzę na ich stronie, że studia Administracyjno-Ekonomiczne występują tylko w wersji MGR uzupełniające? Czy nie ma na licencjacie? Zawsze tak było? Gdzie w Trójmieście na Administrację najlepiej się wybrać?
04.08.2017
22.05.2017
angielski
angielski chyba jest w 2 poziomach zaawansowania, grupy są sprawdzane na początku testem poziomującym i wtedy dopasowywany jest poziom zajęć
jet
z tego co się orientuję to e-learning jest tylko dla bezpieczeństwa międzynarodowego
02.03.2017
06.09.2016
Kasia
Chciałbym iść na kierunek Pedagogika .Jak wygląda tam nauka języka angielskiego.Można wziąć od podstaw ? Nie znam języka i trochę się boję .Jak wyglądają wykłady czy jest e-Learning ?
pyt, o 2 dyplomy
Mam pytanie dotyczące pewnej oferty tej szkoły, a mianowicie: "Studia magisterskie / 2 dyplomy w 2 lata" - czy ktoś miał już wcześniej okazję to studiować w takiej formule? czy to jest coś zupełnie nowego? Macie może więcej informacji na ten temat?
15.08.2016
08.08.2016
przyszlystudent
Dzwonilem, kierunek bezpieczenstwo uruchomią jak bedzie zainteresowanie, czy ktos się wybiera?
pytajcie na miejscu
składam dokumenty na pedagogikę w WSKS, radzę Wam zrobić tak, jak ja zrobiłam, czyli zadzwonić i pogadać, bo tutaj nikt z Uczelni się nie udziela, nie odpisują, bo im się nie chce po prostu, ale jak zadzwonicie to odpowiadają naprawdę sensownie i możecie się wszystkiego dowiedzieć, ja pytałam o umowę, o możliwość wzrostu kosztów, o to z kim zajęcia, itd. Na pierwszy rzut oka szkoła robi dobre wrażenie, zobaczymy co będzie dalej?
05.08.2016
04.08.2016
studia Administracyjno-Ekonomiczne
kto skończył studia magisterskie Administracyjno-Ekonomiczne na WSKS i może napisać, jak je ocenia? a co ukierunkowuja zajęcia? gdzie absolwenci moga pracować? jak duzo jest ekonomii, a ile administracji? czy są też zagadnienia prawnicze?
przyszlystudent
Czy kierunek bezpieczenstwo narodowe jest czy go nie ma, jestem zainetresowany mozecie coś powiedziec i doradzić o uczelni
15.07.2016
24.06.2016
ola
Czy jest tu ktoś, kto studiował przygotowanie pedagogiczne? Lub ma namiary na absolwenta pp? Potrzebuję wskazówek dotyczących pracy dyplomowej
mycha1207
Hej zastanawiam się na wyborem studiów magisterskich ale na WSKS jest możliwość studiowania 2 dyplomy w 2 lata. Czy ktoś wie jak to wygląda i wogóle czy warto wybrać się na tą uczelnie? Jeśli chodzi o kierunek to Pedagogika.
17.06.2016
14.06.2016
roksana
moim zdaniem nie warto, a na pewno nie w tej uczelni, dla mnie WSKS trzyma poziom dlatego każdemu z czystym sumieniem polecam tę uczelnię
nnn
w mojej opinii ani hardcore ani chill, wszystko zależy od Twojego podejścia, jeśli zależy Ci na samych piątkach to za darmo ich nie dostaniesz i będziesz musiała się postarać. Jeśli masz oceny gdzieś i wyjdziesz z założenia "daj Pan 3" to też jakoś przeżyjesz te studencie lata ale czy warto tak marnować czas?
17.05.2016
25.03.2016
aaa123
Witam, chciałam zaczerpnąć odpowiedzi na moje pytanie od osób które studiują na tej uczelni bądź studiowały. A mianowicie chodzi mi o to czy warto wybrać tą uczelnię i dlaczego? Jeżeli chodzi o kierunek to chodzi mi o bezpieczeństwo narodowe, i oczywiscie moze i banalne pytanie ale czy uczelnia to jakis hardcore czy raczej chill?
WSKS
@kamillooo - tak właśnie nazywa się ten kierunek - szerszy opis znajdziesz na wsks.pl @Maturzystka - nie ma konkretnych wymagań odnośnie przedmiotów, ale nie zaszkodzi język polski i wos. @rafał.kostrzewski - jedni wykładowcy są bardziej, drudzy mniej wymagający, ale na pewno każdy, kto chodzi na zajęcia nie będzie miał problemu z zaliczeniem przedmiotu. Co do samego kierunku studiów to na pewno nie jest on gwarantem uzyskania zatrudnienia w zawodzie, dużo ważniejsza jest specjalność - którą się obiera po pierwszym roku.
02.03.2016
29.02.2016
rafał.kostrzewski
Jakieś szczegóły na temat tej pedagogiki? Cały czas obawiam się przed wyborem tego kierunku, tyle się nasłuchałem, że po tym kierunku jest trudno o pracę, że przepełnienie w zawodzie... jak wygląda poziom nauczania na WSKS? Czy wykładowcy są bardzo wymagający?
kl.
polecam pedagogikę w WSKS! najlepszy kierunek ever :D
02.01.2016
28.11.2015
Maturzystka
Orientuje się ktoś jakie przedioty na maturze są potrzebne, żeby sie dostać nawydział Edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną? :)
Maturzystka
Orientuje się ktoś jakie przedioty na maturze są potrzebne, żeby sie dostać nawydział Edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną? :)
28.11.2015
24.11.2015
kamilooo
administracyjno-ekonomiczne studia?? czy tak się nazywa kierunek?? bo jeszcze nigdy nie widziałam takiej nazwy :D
WSKS
@battt - WSKS nie prowadzi już studiów z Politologii, zapraszamy na Bezpieczeństwo narodowe. @pytanie o kierunek - na kierunku Administracyjno-ekonomicznym nie będzie matematyki jako takiej, to są studia humanistyczne i opierają się głównie na zagadnieniach prawnych
28.08.2015
19.08.2015
pytanie o kierunek
WSKS ma na stronie taki kierunek Adminitracyjno-Ekonomiczny, czy ktos może powiedzieć coś o nim? ile jest ekonomii na nim? czy dużo matmy? jaki jest trudny? to jest bardziej finansowy program dla księkowych?
battt
czy wiadomo kiedy rusza druga tura rekrutacji na politologię w WSKS?
13.08.2015
26.01.2015
michał
przede wszystkim język polski, obcy i wos, najlepiej na rozszerzeniu, ja dodatkowo zdawałem historie i geografię na postawie i dostałem się bez problemu ;) pamiętaj, że ważny jest też wynik z tych matur, ja nie zszedłem poniżej 60%
polig
jakie przedmioty warto zdawać na maturze aby dostać się na politologię?
30.12.2014
02.09.2014
rafał
standardowo praktykę zawodową odbywa się na 2 roku, chyba że kierunek ma przewidziane praktyki przez 3 lata, jak np turystyka
Alicja
Witam, potrzebuję opinii na temat kierunku : doradca i asystent rodziny. Czy jest warto wybrać się na ten kierunek. Czy nauczyciele są w porządku, zajęcia są ciekawe ? Za wszelkie udzielone informacje bardzo dziękuję.
01.09.2014
26.08.2014
kasia
A jak wygląda sprawa praktyk na pedagogice? Na którym roku zaczyna się praktyki?
michał
Nie mam porównania z innymi uczelniami, ale moim zdaniem warto :)
25.08.2014
01.07.2014
pedagogika - jak jest
co sądzicie o studiach na kierunku pedagogka w tej szkole??
stosunki międzynarodowe
czy ta szkoła dopiero w tym roku wprowadza studia na kierunku Stosunki MIędzynarodowe? czy już wcześniej to było? ktos studiował i ma zdanie na ten temat???
24.06.2014
22.06.2014
kasia
po kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza co będę mieć na dyplomie wpisane??? po licencjacie , czyli po 3 latach, rzezc jasna
krzysztof
jaki klimat na politologii? polecacie studia politologiczne?
20.06.2014
02.06.2014
bezpieczeństwo
mam pytanie do studentów kierunku bezpieczeństwo narodowe na WSKS, czy warto iść na te studia? macie orientację, co robią ludzie po skonczeniu BN? nie chodzi mi o opisy na stronie uczelni, czy na portalach, czyli superlatywy. chodzi mi o realne sytuacje, jak po skonczeniu tych studiow wyglada praca?
majka
polecam politologie na WSKS, dobrze prowadzona, mili wykładowcy, jak na ten kierunek nawet ciekawe zajęcia, polecam ;)
29.05.2014
02.12.2013
bb
zawsze możesz próbować podczas rekrutacji letniej
fabiola
teraz to już chyba odrobinę za późno, gdyż rekrutacja na tej uczelni trwała do 30 września...
02.10.2013
16.09.2013
nie wiem, gdzie isc???
to logo kojarze z czyms zupelnie innym, nie z uczelnia, szoking normalnie, az mnie zatkalo, ja jeszcze sie zastanawiam, dopiero wrocilam z wakacji i nadal nie iem, nie wiem i nie wiem, podpowiedzcie mi cos, pliiiiiizz, Akacja
bezpieczeństwo narodowe
a kto studiuje tu kierunek Bezpieczeństwo Narodowe? i mogłby cos więcej napisać? przejrzalem na szybko specjalnosci, czy cos polecacie?
14.08.2013
31.07.2013
mC
Uczelnia bardzo fajna, mała, kameralna. Dobra atmosfera na zajęciach. Miłe panie z dziekanatu.
Gusia
Hej pierwsza grupa studiująca bezpieczeństwo narodowe ruszyła wrzesień 2011. Praca zależy od specjalizacji. Na obecnym drugim roku najprawdopodobniej będzie to bezpieczeństwo informacji, a więc każda firma potrzebuje kogoś do tego, ale wachlarz jest duży: policja, straż graniczna, staż miejska i wymieniać można w nieskończoność. A szkoła super, ponieważ do każdego mają indywidualne podejście. Panie z dziekanatu załatwią wszystko o co się poprosi, Pani Kanclerz (lepszej nie znajdzie na innej uczelni) a i wykładowcy są super, choć trafiają się kosy jak na każdej uczelni. Pozdrawiam
25.02.2013
19.09.2012
rawa
najpierw masz wszystkie specjalnosci, jak leca, i dlatego jest ich duzo, a na dole masz podane 3 kierunki: bezpieczenstwo wewnetrzne, politologie, pedagogoke, w sumie to do dupy to ulozyli, bo powinni odwrotnie, jak szukam to najpierw patrze, czy jest zakladka dla kandydatow i na kierunki studiow, a jak mnie cos zainteresuje to dopiero wtedy patrze na specjalnosci
julka
Oni maja takie kierunki studiów jakie sa wymienione tam przy studiach licencjackich? czy to sa specjalnosci? Bardzo konkretne, moze tam chociaz tak ucza a nie jak powszechnie połowy niepotrzebnych rzeczy.
06.07.2012
05.07.2012
socjal
doradca i asystent rodziny. co po tym? praca w ośrodkach pomocy, mosp, gops? A czy jest też szansa, żeby mieć potem łatwiej dostać się do jakieś organizacji, caritasu czy czegoś takiego?
figa
nie znam osobiscie, ale slyszalam, ze akurat politologia jest ich mocna strona, osobiscie tez uwazam, ze lepszy to kierunke niz pedagogika, z racji przyszlej pracy (nawet jelsi nie bedziesz w brancy, to chodzi mi o wykorzystanie samej wiedzy i latwiej znalezc robote niz po przereklamowanej pedagogice), patrze na ich strone i widze bezpieczenstwo wewnetrzne, od kiedy oni maja ten kierunek? studiuje to ktos u nich i moze napisac, co to jest warte? gdzie praca? policja?
24.06.2012
11.04.2012
ewka
Myślę o politologii. Czy ta uczelnia to dobry pomysł na ten kierunek? Jaka jest wasza opinia?
 • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
 • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Bydgoska Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Zielonogórski
 • Uniwersytet WSB Merito Łódź
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Akademia Zamojska
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Warszawska Akademia Medyczna Nauk Stosowanych
 • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
 • Uniwersytet w Białymstoku
 • Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Collegium Humanum w Poznaniu
 • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
 • Uniwersytet WSB Merito Szczecin
 • Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku
 • Politechnika Łódzka
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
 • Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Collegium Humanum w Gdańsku
 • Akademia Ateneum w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Sługi Bożego Roberta Schumana, Wydział w Warszawie
 • Politechnika Lubelska
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
 • AMA Film Academy w Warszawie
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • Collegium Humanum w Rzeszowie
 • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
 • Collegium Da Vinci w Poznaniu
 • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Uniwersytet Gdański
 • Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
 • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
 • Akademia WIT w Warszawie
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
 • Collegium Humanum we Wrocławiu
 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Uniwersytet Morski w Gdyni
 • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
 • WSHiU Akademia Nauk Stosowanych w Poznaniu
 • Uniwersytet WSB Merito w Toruniu
 • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
 • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Politechnika Morska w Szczecinie
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
 • Uniwersytet Kaliski
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
 • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku
 • Uniwersytet Wrocławski
 • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży
 • Gdańska Szkoła Wyższa
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Opolskiego
 • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
 • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Powiślańska Szkoła Wyższa
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Collegium Humanum w Lublinie
 • Uniwersytet WSB Merito Opole
 • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
 • Collegium Humanum w Szczecinie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Uniwersytet w Siedlcach
 • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT
 • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
 • Akademia Pożarnicza w Warszawie
 • Akademia Tarnowska
 • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
 • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
 • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
 • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
 • Collegium Humanum w Warszawie
 • AMA Film Academy w Krakowie
 • Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
 • Uniwersytet Pomorski w Słupsku
 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Uniwersytet Szczeciński
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego, Filia w Lubinie
 • Politechnika Śląska
 • Akademia Mazowiecka w Płocku
 • Collegium Humanum w Kielcach
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Sługi Bożego Roberta Schumana w Radomiu
 • Lubelska Akademia WSEI
 • Uniwersytet WSB Merito Chorzów
 • Akademia Medyczna Humanum w Warszawie
 • Akademia Śląska w Katowicach
 • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Politechnika Częstochowska
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Politechnika Poznańska
 • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
 • Pedagogium Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Warszawie
 • Uczelnia WSB Merito w Warszawie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Bytomiu
 • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Kościerzynie
 • Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
 • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
 • Akademia Nauk Stosowanych im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Uczelnia Państwowa
 • Collegium Humanum w Katowicach
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
 • Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Uniwersytet WSB Merito Gdynia
 • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
 • Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Collegium Civitas w Warszawie
 • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu