UTH im. Chodkowskiej Warszawa
Wybierz i oceń uczelnię?

Ocena uczelni


Komentarze (12)
Majka
No właśnie a propos Zarządzania .... to czy Kaszubska ma ten kierunek w ofercie. Bo patrze na ich stronę i nie widzę studiów licencjackich z zarządzania. Pokazuje mi się ekonomia socjologia i pedagogika. Jedynie na podyplomowych jest jakieś zarzadzanie z oswiatą czy coś w podobie?
29.05.2019
25.02.2016
absolwentka
Ukonczyłam zarządzanie. Poziom bardzo wysoki.Naukę rozpoczęło ponad 80 osób, w terminie obronilo sie 25. Nie wiem jak losy pozostałych. Magisterkę robiłam na AM w Gdyni bez problemu bylam jedną z lepszych studentek. Porównując poziom np do WSAiB z Gdyni to nie dorasta KPSW do pięt
studentka4u
Polecam KPSW, studiowałam tam Ekonomie, a następnie robiłam magisterkę na UG i powiem szczerze, że różnica była ogromna, właśnie na korzyść KPSW. Na UG ze strony kadry nauczającej biła niestety już totalna olewka - odbębnianie zajęć od niechcenia i zaliczanie egzaminów w nieskończoność, byleby nie stracić nikogo i nie utracić płynności finansowej, a na KPSW wykładowcy przykladali się do zajeć i mieli świetne podejście do studentów! Polecam!
03.09.2015
08.05.2013
marta
Mają strasznie mały wybór jeżeli chodzi o kierunki studiów. Niby jest ten , który mnie interesuje czyli Ochrona Środowiska ale nie wiem czy Kaszubsko Pomorska Szkoła Wyższa w Wejherowie to dobry wybór. Cały czas mam wrażenie, że powinnam wybrać coś na wyższym poziomie, mam takie ambicje :D
Ada
Okolica niefajna, nie ma gdzie spać a szkoła sama w sobie też nie należy do najlepszych. Także może warto rozejrzeć się za czymś lepszym i bliżej?
17.04.2013
29.03.2013
dariejaa
osobiście uważam, że jeśli i tak musisz dojeżdżać na studia lub wynajmować jakiś nocleg to wybierz inne miasto do dalszej edukacji, Wejherowo jest kiepskim "ośrodkiem" akademickim...nie polecam
skad sa studenci?
czy w Kaszubsko-Pomorskiej studiuja ludzie z Wejherowa i tylko bliskich okolic? chodzi mi o to, czy sa tacy studenci, ktorzy dojezdzaja na studia niestacjonarne w weekeny i musza miec lokal do spania? bo nie bardzo wyobrazam sobie wynajmowanie przez caly miesiac, bo to duza kasa jest, czy w takim razie uczelnia jakos pomaga w zakwaterowaniu tych przyjezdnych na weekendy? mozecie cos wiecej napisac o zaocznych studiach?
18.12.2012
04.07.2012
amka
Czy ochrona środowiska to dobry kierunek? Niby teraz coraz więcej się o tym mówi, tyle jest instytucji o tego. Jak myślicie to dobry kierunek? Ktoś to może studiuje? Badz ma jakiegoś znajomego? Nadal waham się nad wyborem uczelni i kierunku a czasu coraz mniej..
Gabi
Polecam ! Studiuje Socjologię, kadra i obsługa w dziekanacie na najwyższym poziomie. Nie ma traktowania studenta "z buta".
05.04.2012
05.04.2012
jola
Ja studiuję tutaj ekonomię zaocznie i jestem zadowolona. W tygodniu pracuję. Rozmawiając ze znajomymi z dziennych studnia praktycznie niczym się nie różnią, jedynie mniej można korzystać z prawdziwego życia studenckiego ;)
Werka
Ja myślę nad Ekonomia na tej uczelni, żeby być bliżej domu. Nie wiem jeszcze tylko jakim trybem iść - stacjonarnym czy niestacjonarnym...
15.02.2012
18.01.2012
Fina
Wybiorę chyba ze wzgl na tryb nauczania, niestacjonarny. Chcę połączyć pracę zawodową z nauką żeby po studiach nie zostać bez doświadczenia.
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
 • Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechnika Krakowska
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie