• Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University
  • UTH im. Chodkowskiej Warszawa

Powszechna Wyższa Szkoła Humanistyczna Pomerania w Chojnicach

uczelnia niepubliczna, 89-620 Chojnice, ul. Świętopełka 10, (+52) 334 28 87,

Powszechna Wyższa Szkoła Humanistyczna „Pomerania” w Chojnicach jest placówką istniejącą od 2004 roku. Prowadzi kształcenie na studiach licencjackich na kierunkach: pedagogika, administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, filologia angielska oraz studiach uzupełniających magisterskich na kierunkach: administracja i pedagogika, a także jednolitych studiach magisterskich w zakresie pedagogiki specjalnej oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Uczelnia realizuje również zajęcia w wydziałach zamiejscowych w Kościerzynie i Starachowicach oraz w kilku ośrodkach zamiejscowych.

Ofertę edukacyjną uzupełniają studia podyplomowe w wielu specjalnościach związanych z powyższymi kierunkami, które również prowadzone są w wydziałach i ośrodkach zamiejscowych. Uczelnia rozwija współpracę międzynarodową w ramach programu Erasmus+ umożliwiając swoim studentom realizację części studiów na uczelniach partnerskich. Osoby zainteresowane studiami w Chojnicach oraz ośrodkach zamiejscowych mogą zapoznać się z oferowanymi specjalnościami oraz warunkami rekrutacji na poszczególne kierunki studiów.


Ocena uczelni

6.63 / 10
22 głosów

Opinie (11)
Powszechna Wyższa Szkoła Humanistyczna Pomerania w Chojnicach, Pomerania Chojnice

zofia68
Niski poziom nauczania większość studentów próbowała już sił na innych uczelniach , podczas egzaminu z demografii i statystyki studenci wchodzili po kilka razy.
02.06.2022
02.06.2022
Zofia48
Niski poziom nauczania większość studentów próbowała już sił na innych uczelniach , podczas egzaminu z demografii i statystyki studenci wchodzili po kilka razy.
DIANA III rok
Witam. Aktualnie jestem studentką III roku administracji. Ja osobiście jestem niesamowicie zadowolona ze szkoły. Kameralne grupy umożliwiają stały kontakt z wykładowcami. Kadra zebrana z całej Polski z niesamowitym zapleczem dydaktycznym. Na zajęciach nie ma nudy. Dostałam w kość na egzaminie nie raz ale to chyba tylko świadczy o jakości kształcenia. Bardzo dziwia mnie poprzednie dwa komentarze. Ktoś ewidetnie chce szkole zaszkodzić wysyłając ten sam tekst w różne miejsca nie zmieniając nawet jednego słowa. Wypadało by się podpisać.
26.02.2021
31.10.2020
Robert60
niski poziom nauczania oraz niekulturalne zachowanie się wykładowców podczas prowadzenia zajęć
Tala200712
Cześć. :) chciałabym zacząć studia psychologiczne w Pomeranii. Jak myślicie dobry pomysł z wyborem uczelni? Jest ciezko? Jak wyglądają studia? Pozdrawiam :)
12.07.2017
10.02.2013
malwina
Chciałbym zacząć studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Jak myślicie, czy Powszechna Szkoła Humanistyczna POMERANIA w Chojnicach jest dobrym wyborem? Jakie są warunki studiowania? Czy wykładowcy są pomocni studentom? Jak z materiałem, czy jest bardzo trudny do przyswojenia? Opowiedzcie o swoich odczuciach ;)
cos nie dziala
ta ich strona internetowa jest dziwna,\pasek z haslami na gorze jest ok, ale caly obraz jest z boku, po prawej stronie, tez tak macie? o s co chodzi z ta nazwa? ze to to jest niby Pomerania?
03.11.2012
17.07.2012
kamil
Studiuję administację, mam sporo nauki jednak nie jest to dla mnie jakoś bardzo męczące. Wiedza u większości wykładowców przekazywana jest w sposób ciekawy, ułatwiający zapamiętywanie. Nie jest to może zdyt interesujacy kierunek - prawie sama teoria :/ ale pracę mozna po nim znaleść w wielu branżach a to dziś ważne przy takim bezrobociu.
bartosz
jestem na bezpieczeństwie wewnętrzym ii w zasadzie nie mam na co narzekać. Czasem znajdą sie jakieś problemy organizacyjne, ale to jak wszedzie. Mamy bardzo dobrą kadrę naukową. Planuję później iść do policji, myślę że studia dobrze przygotowują mnie do podjęcia tej pracy.
04.07.2012
05.04.2012
julka
Oczywiście że istnieją ;) Ja studiuję tutaj pedagogikę przedszkolną, dobrze nas przygotowują do pracy w zawodzie. Mam nadzieję że po studiach szybko znajdę pracę bo jak wiadomo teraz ciężko z przedszkolami, miejsc brakuje więc może i nauczycieli tez ;)
FB
Są na FB więc istnieją ;)
18.01.2012