UTH im. Chodkowskiej Warszawa
Wybierz i oceń uczelnię?

Opinie, oceny, komentarze, pytania


Opinie (9)
Powszechna Wyższa Szkoła Humanistyczna Pomerania w Chojnicach, PWSH, Pomerania Chojnice

DIANA III rok
Witam. Aktualnie jestem studentką III roku administracji. Ja osobiście jestem niesamowicie zadowolona ze szkoły. Kameralne grupy umożliwiają stały kontakt z wykładowcami. Kadra zebrana z całej Polski z niesamowitym zapleczem dydaktycznym. Na zajęciach nie ma nudy. Dostałam w kość na egzaminie nie raz ale to chyba tylko świadczy o jakości kształcenia. Bardzo dziwia mnie poprzednie dwa komentarze. Ktoś ewidetnie chce szkole zaszkodzić wysyłając ten sam tekst w różne miejsca nie zmieniając nawet jednego słowa. Wypadało by się podpisać.
26.02.2021
31.10.2020
Robert60
niski poziom nauczania oraz niekulturalne zachowanie się wykładowców podczas prowadzenia zajęć
Tala200712
Cześć. :) chciałabym zacząć studia psychologiczne w Pomeranii. Jak myślicie dobry pomysł z wyborem uczelni? Jest ciezko? Jak wyglądają studia? Pozdrawiam :)
12.07.2017
10.02.2013
malwina
Chciałbym zacząć studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Jak myślicie, czy Powszechna Szkoła Humanistyczna POMERANIA w Chojnicach jest dobrym wyborem? Jakie są warunki studiowania? Czy wykładowcy są pomocni studentom? Jak z materiałem, czy jest bardzo trudny do przyswojenia? Opowiedzcie o swoich odczuciach ;)
cos nie dziala
ta ich strona internetowa jest dziwna,\pasek z haslami na gorze jest ok, ale caly obraz jest z boku, po prawej stronie, tez tak macie? o s co chodzi z ta nazwa? ze to to jest niby Pomerania?
03.11.2012
17.07.2012
kamil
Studiuję administację, mam sporo nauki jednak nie jest to dla mnie jakoś bardzo męczące. Wiedza u większości wykładowców przekazywana jest w sposób ciekawy, ułatwiający zapamiętywanie. Nie jest to może zdyt interesujacy kierunek - prawie sama teoria :/ ale pracę mozna po nim znaleść w wielu branżach a to dziś ważne przy takim bezrobociu.
bartosz
jestem na bezpieczeństwie wewnętrzym ii w zasadzie nie mam na co narzekać. Czasem znajdą sie jakieś problemy organizacyjne, ale to jak wszedzie. Mamy bardzo dobrą kadrę naukową. Planuję później iść do policji, myślę że studia dobrze przygotowują mnie do podjęcia tej pracy.
04.07.2012
05.04.2012
julka
Oczywiście że istnieją ;) Ja studiuję tutaj pedagogikę przedszkolną, dobrze nas przygotowują do pracy w zawodzie. Mam nadzieję że po studiach szybko znajdę pracę bo jak wiadomo teraz ciężko z przedszkolami, miejsc brakuje więc może i nauczycieli tez ;)
FB
Są na FB więc istnieją ;)
18.01.2012
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
Politechnika Łódzka
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu