• WSKZ Studia online, Black Week
 • WSB NLU Szkoła Psychoterapii
 • UTH im. Chodkowskiej Warszawa

Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku

uczelnia niepubliczna, woj. pomorskie, 80-850 Gdańsk, ul. Rajska 6, (+58) 500 52 06,

Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku jest wiodącą na Pomorzu uczelnią zawodową, kształcącą od 20 lat na kierunkach i specjalnościach z zakresu pedagogiki i zarządzania. Kierunki prowadzone są w ramach studiów I i II stopnia. Ofertę dydaktyczną uzupełnia szeroka baza specjalności proponowanych na studiach podyplomowych, realizowanych przez Uczelnię nie tylko w Gdańsku, ale również pod jej patronatem w Ostrołęce i Rzeszowie.

Uczelnia koncentruje się na stworzeniu nowoczesnych warunków studiowania. Duży nacisk kładziony jest na współpracę z innymi ośrodkami akademickimi w kraju i za granicą, w tym także poprzez programy wymiany studentów. Uczelnia stawia sobie za cel wyposażanie studenta w wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności, które sprostają wymaganiom stawianym przez gospodarkę i rynek pracy.

Sprawdź szczegóły dotyczące rekrutacji na poszczególne kierunki studiów.


Ocena uczelni

6.67 / 10
101 głosów

Opinie (47)
Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku, WSSE Gdańsk

Ewelina
Ukończyłam kolejne studia na WSSE, jeśli zdecyduję się na kolejne to tylko w tej uczelni. Pozdrawiam:)
22.09.2022
22.09.2022
Bogumiła
WSSE to uczelnia na wysokim poziomie. Wspaniałe podejście i zaangażowanie wykładowców. Panie z Dziekanatu przesympatyczne i zawsze służące pomocą. Przemiła atmosfera (nawet przed egzaminem) Cieszę się ze swojego wyboru i polecam wszystkim. Ogromne podziękowania.
Aleks
Aleks Super uczelnia. Bardzo poleca
22.09.2022
22.09.2022
Brygida
Właśnie ukończyłam pierwszy etap _licencjat. WSSE to uczelnia godna polecenia. To był mój najlepszy wybór. Polecam
Ela
Przyjazna studentowi. Profesjonalna kadra. Polecam
16.06.2022
01.07.2021
Jola
Ukończylam szkole, oceniam na 5 i polecam
Dan87
Uczelnia przyjazna Studentowi, profesjonalne podejście i sympatyczna Kadra. Przystępując do egzaminu dyplomowego zawsze mogłem liczyć na Dziekanat, Pani Marta służyła pomocą i dobrą radą. Wszystkim pracownikom należy się pochwała! Polecam WSSE!
30.06.2021
30.03.2021
Robert
Serdecznie polecam, zarówno wykładowcy jak i kadra zarządzająca bardzo pomocni, odpowiedzą na każde pytanie. Studia na tej uczelni były samą przyjemnością.
Agnieszka M.
Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna to uczelnia godna polecenia - przyjazna, z indywidualnym podejsciem do studenta, wspaniałą kadra wykładowców oraz całym zapleczem adminisyracyjnym. Bogaty i różnorodny wachlarz kierunkow pozwala na spersonalizowane oczekiwań studenta. Na WSSE nończyłam studia magisterskie - polecam studia w sercu Gdańska.
27.03.2021
26.03.2021
1978
Nauka w tej szkole to prawdziwa przyjemność. To był mój najlepszy wybór. Wszyscy mili, życzliwi, wykładowcy, obsługa dziekanatu ..łącznie z paniami z księgowości. Polecam z całego serca :)
Justyna B.
Uczelnia godna polecenia, przyjazna atmosfera, indywidualne podejscie do każdego studenta, specjalności studiów atrakcyjne i ciekawe. Fachową i kompetentna kadra, przemiłe i życzliwe panie z administracji. Ukończyłam studia magisterskie i napewno będę kontynuować edukację. Dostępny jest cały wachlarz specjalności. Pozdrawiam
10.07.2020
01.07.2020
Edyta
Bardzo polecam uczelnię WSSE, uczelnia dostosowuje się do potrzeb studenta. Przemiła atmosfera , fachowa wiedza. Jeszcze raz gorąco polecam.
Sylwia
Wspaniała uczelnia z wykfalifikowaną kadra .Przemiła atmosfera .Pani w dziekanacie Rewelacja .Polecam każdemu kto chce zdobyć niezbędną wiedzę i mieć dyplom .Uczelnia najlepsza w jakiej dotychczas studiowałam a było ich kilka Polecam z całego serca
30.06.2020
30.06.2020
Karolina89
Bardzo polecam tą uczelnie naprawdę bardzo dobra szkoła , która potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego studenta.
Beata S-H
Szanowni Państwo, chcę szczerze polecić WSSE w Gdańsku. Jeśli szukasz uczelni,, to tu. Tu czynnik ludzki odgrywa istotną rolę. Panie w dziekanacie, jako pierwszy kontakt z uczelnia - telefoniczny kontakt (rozmawiał z p.Katarzyną), a potem w czasie pierwszego i kolejnych spotkań offline (teraz online) Pani Katarzyna, i p. Magda profesjonalnie tworzyły ramę administracyjną, koordynując merytoryczny przepływ informacji, reagując na potrzeby słuchaczy. Program studiów podyplomych (przygotowanie pedagogiczne) wkłąd grona pedagogicznego połączony z własną pracą słuchacza daje konkretne podstawy do dalszej pracy. SzanownyPanie Rektorze, Pani Katarzyno, zepsole WSSE, polecam WSSE. Z wyrazami szacunku, Beata S-H
07.04.2020
06.04.2020
Krystian
Uczelnia super, pracownicy jak i wykladowcy pomocni i sympatyczni. Panie z dziekanatu są wspaniałe!
Karo
Studia drugiego stopnia, pedagogika, robione w trzy semestry. Kadra bardzo otwarta dla studentów, a dziekanat służy pomocą. Nauczanie dobrane do aktualnych potrzeb rynku i nowoczesnej wiedzy w zakresie kierunku studiów. część zajęć w postaci e-learningu. Lokalizacja blisko centrum także na plus zwłaszcza dla osób dojeżdżających. Polecam
06.04.2020
06.04.2020
Marta
Uczelnie na 5, pracownicy, wykladowcy na 6. Zwlaszcza panie z dziekanatu.
Kasia
Polecam wszystkim którzy szukają dobrej uczelni zapewniającej nauczanie indywidualne, w trybie e-learning oraz oferującej duży zakres informacji w wybranej dziedzinie kształcenia. Warto :)
08.11.2019
24.10.2019
Marta
Polecam tą uczelnię.! Wykładowcy wyrozumiali ,Panie z dziekanatu bardzo pomocne i sympatyczne. Atmosfera w uczelni rewelacyjna!!!!
Sandra
Uczelnia zdecydowanie godna polecenia; przyjazna atmosfera, indywidualne podejscie do każdego studenta, specjalności studiów dostosowane do wymogów współczesnego rynku pracy.
17.10.2019
14.10.2019
Natinka26
Uczelnia przyjaźnie nastawiona do studentów, zawsze można liczyć na pomoc przy nauce i wyrozumiałość. Spędziłam tam wspaniałe chwile. Można się nauczyć współpracy oraz zwiększyć empatię.
Bea
Właśnie ukończyłam pierwszy etap - licencjat i rozpoczynam magisterkę. WSSE to profesjonalna uczelnia, z indywidualnym podejściem i wielkim sercem do każdego studenta. Daje wiele możliwości rozpoczęcia nauki, kontynuacji lub uzupełnienia wykształcenia na studiach podyplomowych. Wspaniali wykładowcy, którzy nie tylko pomagają ale przede wszystkim inspirują i motywują do rozwoju. Panie w dziekanacie uprzejme i zawsze można liczyć na pomoc. Ogólnie na uczelni bardzo przyjazna atmosfera i każdy znajdzie specjalność dla siebie. Gorąco polecam . Bea
14.10.2019
14.10.2019
Tymoteusz
Najwyższy poziom, uczelnia jest bardzo przyjazna, a kadra kontaktowa. Serdecznie polecam :)
Ksymena Klusek
Polecam w 100% Uczelnię WSSE w GDAŃSKU , pełen profesjonalizm👍
14.10.2019
14.10.2019
Bogumiła
Ukończyłam w czasie III semestrów studia II stopnia. Uczelnia jest przyjazna studentom. Do każdego podchodzi indywidualnie. Profesjonalna kadra . Uczelnia posiada wiele kierunków, studia licencjackie i podyplomowe.. Każdy znajdzie dla siebie interesujący zawód. Polecam WSSE w Gdańsku.
Emilia
Indywidualne podejście do studenta to jedna z mocniejszych stron tej Uczelni. Po za tym kompetentni ludzie, otwarci i wyrozumiali, zawsze służący dobrem słowem, specjalnosci studiów odpowiadające wymogom współczesnego rynku pracy to kolejne atuty. Polecam! Absolwentka dwóch specjalności na studiach podyplomowych w WSSE, i nie ostatnich...
13.10.2019
13.10.2019
Arek
Studia drugiego stopnia, pedagogika, robione w trzy semestry - możliwość skrócenia studiów to najlepszy pomysł. Kadra bardzo otwarta dla studentów, a dziekanat służy pomocą. Nauczanie oparte o wymagane treści, dobrane do aktualnych potrzeb rynku i nowoczesnej wiedzy w zakresie kierunku studiów. niewygórowane czesne, część wiedzy i zajęć w postaci e-learningu. Polecam
Areks
Profesjonalna kadra dydaktyczna, dogodne płatności co jest niebagatelne w chwili obene, ogólnie super uczelnia
12.10.2019
11.10.2019
Aga
W zeszłym roku ukończyłam na WSSE studia I stopnia a obecnie jestem na III semestrze magisterki. Uczelnia bardzo przyjazna studentom. Rektor wyrozumiały i w każdej chwili chętny do pomocy. Wykłady ciekawe. Panie z dziekanatu super. Ogólnie bardzo polecam 😊
Nick
Ukończyłam na tej uczelni studia I stopnia, aktualnie jestem na ostatnim semestrze studiów II stopnia i dzięki tej szkole mogłam znaleźć wymarzoną pracę. Cieszę się bardzo z uzyskania dyplomu licencjata a niebawem, mam nadzieję, że również zdobędę tytuł magistra. Zarówno kadra Zarządzająca tą uczelnią jak i wszyscy pozostali Wykładowcy to osoby niesamowicie życzliwe i dobrze nastawione do wszystkich studentów, zawsze chętni do pomocy. Panie z Dziekanatu kompetentne i służące pomocą i dobrą radą zawsze kiedy jest taka potrzeba. Nigdy nie pozostawią studenta bez cennych i potrzebnych wskazówek. Zawsze mogę liczyć na wsparcie jeśli tylko takiego potrzebuję. Szczerze polecam tą szkołę Wszystkim tym, którzy chcą spokojnie studiować i zdobyć wykształcenie wyższe w miłej, serdecznej atmosferze jednocześnie zdobywając cenną i praktyczną wiedzę, która z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju i być może wykonywania upragnionego zawodu. Ola
11.10.2019
11.10.2019
KladiZ
Obecnie rozpoczęłam studia II stopnia na tej uczelni. Ogromnie się cieszę, że na nią trafiłam. Dzięki „załodze”, która tworzy przemiłą atmosferę chętnie osiągam założone sobie cele. Panie z dziekanatu przesympatyczne! Zawsze służą pomocą i dobrym słowem. Zarówno Panie jak i Rektor, oraz wykładowcy zawsze uśmiechnięci, nigdy nie stwarzają problemów. To wspaniałe studiować w tak ciekawym miejscu i w tak pięknym mieście :) polecam, polecam i jeszcze raz polecam!! Oraz zachęcam wszystkich do wspólnego studiowania i rozwinięcia skrzydeł. Dzięki WSSE ja swoje rozwijam coraz bardziej, za co ogromnie dziękuje! :)
nick
Uczelnia sprawia bardzo dobre wrażenie. Elastyczność i stosunek wykładowców do studentów. Dużym minusem to pani kierownik z dziekanatu. Jest mało komunikatywna i nieprzyjemna. Jako nowy student dla mnie jest to odpychające i źle nastawiające do uczelni, a nie mam 20 lat. Brak szacunku, niewłaściwe dawanie informacji zwrotnej i pozwalanie sobie na komentarze to przejaw dużej niekompetencji. Tylko 3 gwiazdki.
08.10.2019
02.08.2016
kkk
Tomek, proszę o kontakt: k.l-ski@wp.pl
tomasz
ukończyłem, załatwiłem nie będąc ani razy w szkole, Opłata też nie była wygórowana. Obecnie studiuję i dokument ukończenia będę mieć . Co więcej potrzeba ?
30.07.2016
29.09.2015
pierwsze wrazenie
po rozmowach z innymi studentami, po swoich wlasnych pierwszych odczuciach - pozytywny odbiór, a jak już zaczne studia na dobre, to podzilę sie spostrzeżeniami bardziej wnikliwymi :-)
Sara
Hej , jestem studentka tej szkoły na kierunku pedagogika edukacja wczesnoszkolna, jest ok. Wykładowcy dokładni, dziekanat też ok.Jak wszędzie czasem lepiej czasem gorzej.
28.08.2015
26.08.2015
pedagogika
ja bym chętnie poznała opinie studentów Pedaogiki tej szkoły. Jednoczesnie zadam pytanie: gdzie warto iść na pedagoikę w Trójmieście?
Stanowiska pracy w Gdańsku!
Absolwenci studiów Ekonomicznych, Prawa lub Księgowości! W Gdańsku otwiera się nowe centrum globalnej firmy konsultingowej PwC i szukamy Junior analityków AML. Wymagania: język angielski B2, studia ekonomiczne, prawnicze lub księgowe, finansowe. Chęć pracy w analitycznym zespole w dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim firmie z Big 4! :) kontakt: magiera@hays.pl
11.02.2015
05.11.2014
Małgorzata
Odradzam nie polecam. Rozumiem potrzebę przeniesienia uczelni ale nie robi się tego z dnia na dzień na dwa dni przed terminem obrony. Telefon cały dzień wyłączony zero informacji czy i gdzie znajduje się nowy oddział uczelni. Brak informacji czy obrona się w ogóle odbędzie. W chwili gdy zaczęła z powrotem działać strona internetowa( jakiś dzień przed planowanymi obronami) ukazuje się informacja, że termin oraz godzina obron zostaje przesunięta. Moim zdanie jest to traktowanie studenta poniżej wszelkiej krytyki, brak szacunku....
Karolina
Jestem absolwentką tej uczelni i powiem szczerze, że przez ostatnie pół roku klimat zepsuł się całkowicie. Nowym władzą zależy TYLKO I WYŁĄCZNIE NA KASIE i nie biorą pod uwagę w ogóle potrzeb studenta. Plan jest zmieniany w ostatniej chwili, studenci nie są informowani o zmianach, jest problem z uzyskaniem najważniejszych informacji a nie wspominając już o tym, że władzę uczelni mają problem z podpisaniem podstawowych dokumentów, na które później się czeka i czeka..... Bardzo dużo absolwentów przez zachowanie władz nie odebrało dyplomów na uroczystości tylko przed lub po niej, nie można pominąć że na nasze dyplomu czekaliśmy czekaliśmy 2,5 -c gdzie według przepisów uczelnia na wydanie ma 30 dni od dnia obrony...
05.11.2014
18.12.2012
pedagodzy tez sa potrzebni
nie zgadzam sie z takimi opiniami, ze tylko kierunki scisle, informatyka ekonomia prawo medyzyna, ja planuje wlasnie studia na pedagogice i szukam dobrej uczelni w Gdansku o tym kierunku, jelsi nie dostane sie na uniwerek nie zamierzam trafic roku i zaczne studia w szkole prywatnej, chetnie poslucham waszych opinii o tym kierunku niekoniecznie w tej uczelni, z gory dziekuje w wszystkim przemadrzalcom ktorzy uwazaja, ze po pedagogice tylko zmywak im zostaje - sugeruje chwile zastanowienia; ciekawe, kto bedzie wychowywal Wasze dzieci? inżynierowie i informatycy? raczej nie :-)
zarzadzanie
jak wyglada u nich zarzadzanie??? jest sens placic tej uczelni za studia na tym kierunku? a jesli nie WSS-E, to jaka inna szkole prywatna wyzsza w Gdansku polecanie z kierunkiem zarzadzanie???
19.07.2012
24.06.2012
pierdu, pierdu
tylko gdzie bedziesz pracowac po tej wspanialej pedagogice? na zmywaku w Manchesterze? ludzie otrzasnijcie sie? no chyba, ze papier dla idei, noo, moze jeszcze zarzadzanie, bo dajw wiecej mozliwosci, jak masz leb na karku, to nawet sam jakis biznes poprowadzisz, cos o zarzadzaniu podrzuccie, ok?
iwona
pedagogika resocjalizacyjna to kierunek który zawsze chciałam studiować. ta uczelnia idealnie mi w tym pomaga. Zajęcia prowadzę są w ciekawy sposób. Zawsze chciałam pracować i pomagać ludziom którym coś w życiu nie poszło i wiem, że po skończeniu studiów to mi się uda :)
11.04.2012
18.01.2012
Edu
czy można studiować w trybie eksternistycznym?
marta
chciałabym poznać opinię studentów pedagogiki, jaki jest poziom, podejście wykładowców i ilość nauki
07.12.2011
 • Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
 • Uniwersytet Gdański
 • Collegium Humanum we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
 • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
 • Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej Filia w Stalowej Woli
 • Politechnika Morska w Szczecinie
 • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
 • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • Akademia WIT w Warszawie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Bytomiu
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Sługi Bożego Roberta Schumana, Wydział w Warszawie
 • Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu
 • Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży
 • Akademia Medyczna Humanum w Warszawie
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • WSHiU Akademia Nauk Stosowanych w Poznaniu
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Uniwersytet WSB Merito w Toruniu
 • AMA Film Academy w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
 • Collegium Civitas w Warszawie
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Collegium Humanum w Katowicach
 • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Uniwersytet WSB Merito Opole
 • Politechnika Częstochowska
 • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
 • Akademia Mazowiecka w Płocku
 • Akademia Ateneum w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
 • Akademia Nauk Stosowanych im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Uczelnia Państwowa
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
 • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
 • Politechnika Lubelska
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
 • Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu
 • Uniwersytet WSB Merito Szczecin
 • Uniwersytet Wrocławski
 • AMA Film Academy w Krakowie
 • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Akademia Tarnowska
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
 • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
 • Akademia Zamojska
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Opolskiego
 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Uniwersytet Morski w Gdyni
 • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT
 • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
 • Collegium Humanum w Rzeszowie
 • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu
 • Collegium Humanum w Szczecinie
 • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
 • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
 • Politechnika Poznańska
 • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
 • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet w Siedlcach
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
 • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych im. J.A. Komeńskiego w Lesznie
 • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego, Filia w Lubinie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
 • Uniwersytet WSB Merito Łódź
 • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
 • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
 • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
 • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie
 • Collegium Humanum w Kielcach
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Akademia Śląska w Katowicach
 • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
 • Bydgoska Szkoła Wyższa
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Gdańska Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
 • Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
 • Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
 • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
 • Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
 • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Collegium Humanum w Warszawie
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach
 • Warszawska Akademia Medyczna Nauk Stosowanych
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
 • Collegium Da Vinci w Poznaniu
 • Uniwersytet Szczeciński
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku
 • Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz
 • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Collegium Humanum w Gdańsku
 • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach
 • Uniwersytet WSB Merito Chorzów
 • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
 • Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
 • Uniwersytet Kaliski
 • Uczelnia WSB Merito w Warszawie
 • Uniwersytet Zielonogórski
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
 • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Kościerzynie
 • Lubelska Akademia WSEI
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Pedagogium Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
 • Collegium Humanum w Lublinie
 • Politechnika Łódzka
 • Uniwersytet Pomorski w Słupsku
 • Collegium Humanum w Poznaniu
 • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 • Uniwersytet WSB Merito Gdynia
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
 • Politechnika Śląska
 • Akademia Pożarnicza w Warszawie
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Sługi Bożego Roberta Schumana w Radomiu
 • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu