• Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University
 • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • UTH im. Chodkowskiej Warszawa
 • Uniwersytet Wrocławski Alicja Wojtasz

Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu

uczelnia niepubliczna, woj. małopolskie, 33-300 Nowy Sącz, ul. Zielona 27, (+18) 44 99 100, rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu działa od ponad 30 lat - to jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w kraju. Zajęcia realizowane są w tradycyjnym trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, ale też w systemie Real-Time Online, dzięki autorskiej platformie Cloud Academy™. To sprawia, że studentami mogą być osoby niemal z całego świata. Szkoła stawia na naukę poprzez doświadczenie.

W ofercie kształcenia znajdują się studia pierwszego i drugiego stopnia z zakresu zarządzania i informatyki, a także jednolite magisterskie studia psychologiczne oraz prawnicze. Dostępne są różnorodne specjalności, dzięki którym studenci zdobywają wiedzę w interesującej ich dziedzinie. Dodatkowo studenci WSB-NLU organizują wiele ciekawych wydarzeń jak: Potęga informatyka, Run 4 a Smila, Włącz Myślenie - Postaw na przedsiębiorczość oraz różnego rodzaju konferencje.

Poznaj kierunki dostępne w WSBN-LU. Sprawdź terminarz i warunki rekrutacji oraz opłaty związane ze studiami.Ocena uczelni

6.53 / 10
710 głosów

Opinie (447)
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu, WSB NLU

WSB-NLU
odpowiedź dla Sławek z dnia 06.07.2024
Szanowny Panie, Serdecznie dziękujemy za Pana ciepłe słowa i uznanie dla naszego kursu Data Science & Machine Learning. Cieszymy się, że program spełnił Pana oczekiwania i przyczynił się do poszerzenia wiedzy zdobytej na studiach podyplomowych z Analizy Danych w WSB-NLU w Nowym Sączu. Pańska pozytywna opinia o wykładowcach oraz praktycznym i interesującym charakterze zajęć jest dla nas niezwykle cenna. Rozumiemy Pana niedosyt wynikający z rozległości tematyki i z przyjemnością rozważymy zwiększenie liczby godzin zajęć lub uruchomienie dodatkowych studiów podyplomowych i szkoleń. Jesteśmy wdzięczni za docenienie naszych wykładowców, którzy starali się przekazywać wiedzę w sposób klarowny i przystępny, tworząc przyjazną atmosferę sprzyjającą nauce. Cieszymy się, że udział w kursie był dla Pana fantastyczną przygodą i cennym doświadczeniem. Jeżeli w przyszłości uruchomimy studia podyplomowe II stopnia z zakresu Data Science i ML, z radością powitamy Pana ponownie jako uczestnika. Dziękujemy za zaufanie i za to, że zdecydował się Pan na naukę w WSB-NLU w Nowym Sączu. Z wyrazami szacunku, Zespół WSB-NLU w Nowym Sączu
08.07.2024
06.07.2024
Sławek
Jestem bardzo zadowolony z kursu Data Sience&ML poszerzyłem swoją wiedzę ze studiów podyplomowych Analiza Danych, które odbyłem WSB w Nowym Sączu. Wykładowcy zaprezentowali ze sobą wysoki poziom wiedzy merytorycznej jak również wysoki poziom kultury osobistej jako osoby reprezentujące środowisko uczelniane. Przeprowadzone kursy były bardzo praktyczne i interesujące. Program studiów również był bardzo dobrze dobrany w kwestii poszerzenia wiedzy z zakresu analizy danych i uczenia maszynowego również na zbiorze Big Data. Czuje się jednak niedosyt, ponieważ wiedza z tej tematyki jest rozległa i można by było więcej się nauczyć. W programie musiała by być uwzględniona większa liczba godzin albo otworzyć kolejne studia podyplomowe ewentualnie szkolenia. Wykładowcy to ludzie o ogromnej wiedzy, którą przekazywali w sposób bardzo klarowny i rzetelny. Również to bardzo życzliwi, uśmiechnięci ludzie co miało wpływ w moim odczuciu na chęć w uczestniczeniu w zajęciach (wykłady on-line) oraz laboratoriach w relacji bezpośredniej. Dla mnie to fantastyczna przygoda i ciekawe doświadczenie. Uważam, że warto było tu być poznać osoby o podobnych zainteresowaniach i mieć tak mądrych i dobrych nauczycieli "mentorów" :-), którzy trudne kwestie potrafili wyjaśnić w sposób prosty i zrozumiały. Jeżeli by były studia podyplomowe II stopnia uruchomione z zakresu Data Sience i ML to ja beż żadnych wątpliwości jestem już na starcie jej uczestnikiem. Ci wykładowcy przekazali mi ogromną motywacje wewnętrzną do rozwijania się w tej tematyce, że tą wiedzę można poszerzać. Dziękuję WSB- w Nowym Sączu za to, że mogłem tu być i cieszyć się nauką. To tak jakby marzenie się spełniło.
WSB-NLU
odpowiedź dla kandydat z dnia 05.07.2024
Dzień dobry, załączam linki które opisują najlepiej jak wyglądają studia podyplomowe na WSB-NLU oraz przy wyborze Analiza danych, a także Przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela. Studia podyplomowe: https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/formy-studiowania Analityk danych: https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/analiza-danych-studia-podyplomowe Przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela: https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/przygotowanie-pedagogiczne-do-zawodu-nauczyciela-studia-podyplomowe Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 18 44 99 100 oraz adresem e-mail - rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl Pozdrawiam Zespół WSB-NLU
05.07.2024
05.07.2024
kandydat
dzień dobry, jak wyglądają studia podyplomowe? (szczególnie analityk danych, przygotowanie pedagogiczne) czy wszystko jest zdalnie? jakie są opinie o tych studiach?
WSB-NLU
odpowiedź dla Mack z dnia 30.06.2024
Bardzo dziękujemy, za opinie! Bardzo miło nam to słyszeć :)
01.07.2024
30.06.2024
Mack
Kierunek psychologia. Super uczelnia na największy plus mogę zaliczyć; prowadzących ćwiczenia i wykładowców. Mam skończone kierunki techniczne na państwowych uczelniach i tam jest dramat. Nigdy nie sądziłem ,że doczekam takiego okresu kiedy nie mogę doczekać się zajęć lub ćwiczeń :) Wiedza i sposób podania jest przyjemny i konkretny że szok. Jak ktoś szuka prawdziwego rozwoju i wiedzy można polecić z czystym sumieniem :)
WSB-NLU
odpowiedź dla Karolcia z dnia 22.06.2024
Aby uzyskać szczegółowe informacje na ten temat, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w zakładce "Praktyki zawodowe": https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/praktyki-zawodowe. Pozdrawiam!
24.06.2024
22.06.2024
Karolcia
Czy praktyki na psychologii mozna robic online ? Czy odbywaja sie tylko stacjonarnie ? Pozdr
WSB-NLU
odpowiedź dla Studentka5 z dnia 01.06.2024
Dziękujemy za podzielenie się opinią! :)
03.06.2024
01.06.2024
Studentka5
Nie zamieniłabym studiów on - line na stacjonarne. Odtwarzam wykłady ile razy chcę, system ClaudA - beż zastrzeżeń. Niesamowici ćwiczeniowcy ( są minimalne jednostkowe potknięcia ) . Wykłady , ćwiczenia na wysokim poziomie, szacunek do studentów , pozytywna atmosfera . Wszystkie komórki z dziekanatem włącznie - działają super. MINUSY - nakładające się godziny ćwiczeń jak ktoś ma IOS z obowiązkowymi ( to taki trochę dramat ) oraz najwięcej zajęć w ostatnich dwóch miesiącach sesji . Ufff
M
Jak wygladaja studia informatyczne? Duzo matematyki? Jest ciezko?
23.05.2024
22.05.2024
WSB-NLU
odpowiedź dla K2 z dnia 20.05.2024
Z takimi kwestiami warto zadzwonić do Uczelni :) Rekomendujemy taki sposób, gdyż pytanie zostało zadane na portalu opinieouczelniach.pl. Sama nazwa portalu wskazuje na cel jego prowadzenia.
K2
Czy jeśli przy wypełnianiu rekrutacji nie zaznaczyłam, że chcę legitymację studencką to czy jest możliwość by to cofnąć ponieważ ją chcę tylko nie zauważyłam tego pytania?
20.05.2024
19.05.2024
zien dobry
Jestem zainteresowana przeniesieniem się od października na kierunek zarządzanie magisterskie online. Ktoś podpowie jak przebiegają te studia czy dużo jest zjazdów?
E04
Gdyby ktoś chciał się podzielić swoimi wrażeniami ze studiów Psychologicznych bardzo proszę o kontakt ewakor04@wp.pl Jestem tegoroczną maturzystką i bardzo mnie ciekawi jak to wygląda na tej uczelni
16.05.2024
14.05.2024
WSB-NLU
odpowiedź dla Tomasz z dnia 13.05.2024
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinie i pozytywne słowa :)
Tomasz
Program MBA ukończyłem w 2020 r. Było nie tylko przyjemnie, ze względu na możliwość studiowania on-line, ale przede wszystkim merytorycznie. Zdarzyło mi się dyskutować także poprzez wiadomości mailowe i jestem pełen uznania dla kadry wykładowców. Szczególnie dobrze wspominam wykłady Pana dra. Choroszczaka. Niech nikogo nie dziwi tembr głosu, bo za tym pozornym spokojem kryje się wszechstronna wiedza i głeboki przekaz.
13.05.2024
12.05.2024
Witold
Bardzo dobra uczelnia. Merytorycznie wysoko, organizacyjnie świetnie. Bardzo pozytywnie odbieram tę szkołę. Nie ma tu większych wpadek. Jako humanista obawiam się jedynie statystyki, bo słyszę od starszych roczników, że jest grubo. Szczególnie jeśli ktoś wcześniej nie lubił się z matematyką.
WSB-NLU
odpowiedź dla Joanna z dnia 25.04.2024
Bardzo dziękujemy Pani Joanno za opinie! :)
25.04.2024
25.04.2024
Joanna
Studiuję psychologię na 4 roku (transfer ocen). Wymagający wykładowcy, ale za to oferujący ogrom wiedzy, materiałów. Rewelacyjna biblioteka, jasne i czytelne zasady oraz dostęp do potrzebnych informacji. System Clouda jest genialny, wszystko dostępne, nie ma żadnych nieprzyjemnych sytuacji: oczekiwania na wyniki testów, zastanawiania się czy podanie, czesne dotarło. Krytykujący system online powinni najpierw przekonać się o jakości nauki, a dopiero potem negować.
WSB-NLU
odpowiedź dla Maciejko z dnia 21.04.2024
Dziękujemy bardzo za opinie!
22.04.2024
21.04.2024
Maciejko
Kocham tę uczelnię. Studiuję tu psychologię. Wykładowcy na najwyższym poziomie, wymagający nie tylko od studentów, ale także od siebie. Organizacja i obsługa studenta- super.
Tomek
Czy studia psychologiczne na tej uczelni są w pełni online, czy też trzeba raz na jakiś czas zjawiać się na uczelni?
20.04.2024
25.03.2024
WSB-NLU
odpowiedź dla Lena z dnia 24.03.2024
Dzień dobry, standardy prac dyplomowych określone są w osobnym dokumencie i każdy promotor powinien się do nich stosować. Dodatkowo prace przechodzą przez oceny recenzentów co dodatkowo sprawdza ich zgodność ze standardami. Wszystko opisane jest w "standardzie pisania prac dyplomowych WSB-NLU".
Lena
Uczelnia przyjazna , sprawne załatwianie spraw w dziekanacie. Wykładowcy i osoby prowadzące ćwiczenia , zaangażowani, pozytywni - ale też i wymagający. Są oczywiście i minusy - np. brak informacji na temat wymagań, jakie stawia uczelnia przed piszącymi prace magisterskie, żadnych wytycznych !! Nie spotkałam się na innych uczelniach z takim podejściem - to jest praca magisterska i pewne ramy powinny obowiązywać - chyba, że tu jest wolna amerykanka ???!!!
24.03.2024
18.03.2024
WSB-NLU
odpowiedź dla Gosia z dnia 15.03.2024
Dzień dobry, to jest portal opinieouczelniach.pl. Służy do wystawiania opinii o danej uczelni. W przypadku zainteresowania praktykami na Uczelni są wyspecjalizowane działy, które służą pomocą przy odpowiedzi na Pani pytania.
Gosia
Ja chciałabym zapytać o zaliczenie praktyk na podstawie doświadczenia zawodowego?
15.03.2024
08.03.2024
Kasia
Witam Czy ktoś może podzielić się opinią na temat przygotowania pedagogicznego na uczelni?tryb niestacjonarne?
WSB-NLU
odpowiedź dla Kamil z dnia 03.03.2024
W zaistniałej sytuacji wątpliwości są zrozumiałe, jednak nasza uczelnia nieustannie dba o jak najwyższą jakość i poziom nauczania, a akredytacja kierunku nieustannie widnieje na naszej stronie internetowej. https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/psychologia w module " Decyzja Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego"
04.03.2024
04.03.2024
WSB-NLU
odpowiedź dla Kamil z dnia 03.03.2024
Rozumiemy, że w zaistniałej sytuacji pojawiają się wątpliwości. Oczywiście nasza akredytacja widnieje na stronie uczelni https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/psychologia
WSB-NLU
odpowiedź dla Paweł z dnia 03.03.2024
Dziękujemy bardzo za podzielenie się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że poziom merytoryczny naszych kursów z psychologii spełnia oczekiwania naszych Studentów. Życzymy również Panu samych sukcesów na kolejnych egzaminach, oby nie były aż tak stresujące!
04.03.2024
03.03.2024
Kamil
Ja jeszcze w kwestii akredytacji. Można poprosić jakiś konkretny link do akredytacji PKA dot. psychologii? Mając na uwadze aktualne problemy jednej z prywatnych uczelni, wydaje się być to ważne dla przyszłych studentów.
Paweł
Muszę przyznać, że poziom merytoryczny jest wysoki na psychologii, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Egzaminy w ostatnim semestrze nieco hardcorowe- mało czasu i trudne pytania; jeśli chodzi o dwa egzaminy to zabrakło mi czasu, a naprawdę się uczyłem, więc pewna frustracja jest. Na egzaminie z psychiatrii pot lał się po d...trzeba było się ostro uwijać.Mam nadzieję, że w kolejnym semestrze będzie lepiej. Generalnie polecam, bo czuję , że ma to wszystko wartość.
03.03.2024
22.02.2024
Karola
Ja osobiście bardzo polecam tą Uczelnie i studia. 💪 Jestem na 2 roku, kończę 3 semestr. Kierunek: psychologa. Wszystko online. Wykładowcy konkretni, z wiedzą teoretyczną i praktyczną. Uczelnia przychylna studentom bardzo. System CloudA super sprawa.
WSB-NLU
odpowiedź dla Urszula z dnia 19.02.2024
Pani Urszulo, wystarczy wejść na stronę i ma Pani informację o udzielonej akredytacji. Prosimy nie wprowadzać w błąd studentów i kandydatów.
20.02.2024
19.02.2024
Urszula
W opisie kierunku psychologia znajdujemy takie zdanie: "Jedne z najlepszych studiów psychologicznych w Polsce - nasza oferta edukacyjna otrzymała akredytację Polskiej Komisji Akredytacyjnej". "Zapomniano" dodać, że wspomnianą akredytację mają informatyka i zarządzanie. Nie psychologia. Proszę zwrócić na to uwagę, jeśli dla kogoś akredytacja kierunku jest ważna.
WSB-NLU
odpowiedź dla Michał z dnia 16.02.2024
Dziękujemy!
16.02.2024
16.02.2024
Michał
Uczelnia, która przyjeła mnie z poprzedniej, która była bardzo zła pomimo super reklam. Tutaj zaznałem spokoju a kadra jest wyrozumiała. Studia na Klaudzie są okej!
Mariusz
Dzień dobry Jak wyglądają egzaminy, kolokwia na studiach niestacjonarnych online? Są jakieś ciężkie czy z odrobiną zaangażowania uda się zaliczyć? Interesowałby mnie kierunek: Informatyka. Prosiłbym o odpowiedź, gdyż nie chciałbym siedzieć całymi daniami po pracy w książkach.
07.02.2024
06.02.2024
WSB-NLU
odpowiedź dla Maria z dnia 05.02.2024
Dzień dobry Pani Mario, serdecznie dziękujemy za zapytanie. Oczywiście, można podjąć kształcenie i serdecznie do tego zapraszamy. Wszystkich informacji udzielimy pod adresem: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl.
Maria
Dzień dobry Czy mam szansę na jakikolwiek transfer ocen chcący się dostać na studia niestacjonarne interaktywne psychologiczne? Ukończyłam studia 12 lat temu na Uniwersytecie Jagiellońskim licencjat Zarządzanie w turystyce. Jednak przyszedł czas aby studiować to co grało w duszy od początku ❤️
05.02.2024
31.01.2024
WSB-NLU
odpowiedź dla Ada D. z dnia 30.01.2024
Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa!
Ada D.
Jestem studentką 5 roku psychologii. Jak dotąd nie mogę powiedzieć nic złego na temat uczelni. Porównanie mam, bo to już moje kolejne studia. Jeśli chodzi o poziom wiedzy, wykładowcy są świetnie przygotowanie, a to ile student chce wynieść z uczeli zależy od niego samego. Rozpoczęłam tam również studia podyplomowe, łatwo nie jest, ale jestem miło zaskoczona. Organizacyjnie wszystko na 6!!!!
30.01.2024
22.01.2024
WSB-NLU
odpowiedź dla Wiola z dnia 20.01.2024
Bardzo dziękujemy za opinie! :)
Wiola
Kończę studia podyplomowe ppdzn. Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że uczelnia jest bardzo przychylna dla studenta i jego spraw. Sprawy załatwiane są "od ręki" dzięki Paniom w Dziekanacie. Panie nawet w kontakcie telefonicznym są zaangażowane w sprawy studenta, za co bardzo osobiście dziękuję! Polecam serdecznie niezdecydowanym, wybór tejże uczelni!
20.01.2024
15.01.2024
WSB-NLU
odpowiedź dla Antek z dnia 14.01.2024
Bardzo nas ciesz taka opinia!
Podyplomowe
Proszę bardzo kontakt osoby studiujące podyplomowo i online dodatkowy przedmiot : matematyka . Kontakt: julita82@interia.pl Może jest jakaś grupa na messengerze?
14.01.2024
14.01.2024
Antek
Najlepsza psychologia
Wojciech
Zgadzam się z komentarzem Toma - obecnie studiuje na uczelni w trybie Real-Time-Online, i już wiem że po skończeniu tych studiów nie będę niestety kontynuował nauki na uczelni. Nawet jeden zjazd w semestrze wiąże się z ogromnymi kosztami, plus dochodzą do tego dni wolne które trzeba wziąć żeby dojechać. Może warto się zastanowić czy nie lepsza opcją byłoby zrobienie jednego zjazdu jako łączonego - dla chętnych możliwość przyjechania na uczelnię, ale w tym samym czasie transmisja na Teams.
07.01.2024
29.12.2023
Tom
Jedną ze zmian na minus jaką wprowadziła uczelnia od tego semestru jest, że forma Real-Time-Online nie jest już w 100% online i dla nowych roczników doszedł jeden obowiązkowy zjazd na uczelni. Wiem, że uczelnia ma wielu studentów mieszkających zagranicą, którzy zdecydowali się na tą uczelnię, ponieważ wszystkie zajęcia odbywały się w trybie online. Poziom nauczania z większości przedmiotów w porządku, trzeba się do nauki przyłożyć. Szkoda tylko, że zapomniano o tych osobach przy podejmowaniu tej decyzji. Na pewno część osób nie zdecyduje się na studiowanie z tego powodu.
JH
Uczelnia jest niezwykła. I bardzo ja polecam. Atmosfera jest bardzo przyjazna i poziom nauczania wysoki. Dziękuję. JH
11.12.2023
30.11.2023
WSB-NLU
odpowiedź dla Tekster z dnia 29.11.2023
Dzień dobry, nie jest to w prawdzie opinia o uczelni ale postaramy się pomóc. Odpowiedz na pytanie znajduje się tutaj: https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/formy-studiowania
Tekster
Dzień dobry, czy na studiach online obrona licencjatu też jest online?
29.11.2023
09.10.2023
Adam
Z czystym sumieniem polecam. Model nauki Real-Time-Online jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących pogodzić studia z obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi. Początkowo miałem obawy co do poziomu nauczania, ale rzeczywiście uczelnia przykłada się do zrealizowania swojej misji kształcenia przyszłych psychologów. Dostęp do wcześniejszych nagrań wykładów i materiałów uzyskanych od kadry - bezcenne. Z rozpędu zafundowałem sobie równolegle studia podyplomowe, organizowane na tej samej platformie CloudA.
WSB-NLU
odpowiedź dla emolek z dnia 05.10.2023
Dzień dobry, portal służy do wystawiania opinii o danej Uczelni. Informację o którą Pan/Pani pyta można znaleźć na naszej stronie WWW.
06.10.2023
05.10.2023
emolek
Witam mam parę pytań. Czy studia online są w 100% online czy jest parę zjazdów, ponieważ pracuję za granicą, oraz czy na wykładach trzeba być obecnym czy można je sobie obejrzeć innego dnia?
WSB-NLU
odpowiedź dla Andzia z dnia 02.10.2023
Dzień dobry, wykłady można robić na 3 sposoby zgodnie z opisem: Zjazd wykładowy odbywa się na terenie Uczelni w Nowym Sączu (dodatkowo jest transmitowany za pośrednictwem platformy Cloud Academy™ w czasie rzeczywistym oraz zostaje dla Państwa zarchiwizowany dlatego istnieje możliwość odtworzenia każdego wykładu jako nagranie archiwalne w dogodnym dla Państwa czasie). Średnia częstotliwość zjazdów to ok. 5 na semestr (piątek po godzinie 17:00 oraz sobota i niedziela).
03.10.2023
02.10.2023
Andzia
Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie obecności na wykładach w systemie zaocznym. Mam małe dziecko i chciałabym przyjeżdżać na wykłady w sobotę i niedzielę, a w piątkowych brać udział przez cloudA. Jest taka możliwość?
mario
Bardzo dobra szkoła. Świetnie wyposażona, nowoczesne technologię do nauczania zdalnego. Wiele angielskojęzycznych publikacji w bibliotece.
11.09.2023
26.08.2023
NIKI
Serdecznie polecam WSB-NLU❤️❤️❤️
WSB-NLU
odpowiedź dla Student z dnia 24.08.2023
Dzień dobry, dyplomy wydawane są z uwzględnieniem 2 modeli studiowania: stacjonarne lub niestacjonarne.
24.08.2023
24.08.2023
Student
Dzień dobry, Czy na dyplomie widać, że ukończyło się studia w trybie online?
WSB-NLU
odpowiedź dla Andzia z dnia 09.08.2023
Dzień dobry, oczywiście, że uczelnia posiada uprawnienia na prowadzenia kierunku a tym samym pozytywną decyzję PKA, którą można znaleźć na stronie internetowej Uczelni.
09.08.2023
09.08.2023
Andzia
Dzień dobry. Czy uczelnia posiada akredytację? Interesuje mnie psychologia kliniczna.
WSB-NLU
odpowiedź dla Andzia z dnia 08.08.2023
Dzień dobry, aktualnie prowadzimy tylko lektorat z języka angielskiego.
09.08.2023
08.08.2023
Andzia
Dzień dobry. Czy jest możliwość wyboru języka czy jest tylko angielski.
WSB-NLU
odpowiedź dla Sti z dnia 31.07.2023
Dzień dobry, oczywiście! Mamy studentów w każdym wieku. Bardzo duża grupę stanowią osoby 30 i 40+
01.08.2023
31.07.2023
John
@Alex osobiście się już zapisałem i parę znajomych osób ze studiów psychologii w WSB-NLU również. Najważniejsze informacje są na stronie Uczelni i tam masz numer telefonu do Pani Koordynator Pauliny Zielińskiej Info ze strony: telefon: 18 44 99 149 Koordynator SPPB WSB-NLU dostępny jest w poniedziałki, wtorki i czwartki od godziny 9:00 do 15:00. W inne dni zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 18 44 99 101 W każdym razie to ciekawa oferta dla osób które nie mogą dojeżdżać, bo zajęcia praktycznie głównie online, poza ok. raz do roku stacjonarnie. Pozdrawiam serdecznie i może do zobaczenia!
Sti
Czy są studenci 30+?
31.07.2023
23.07.2023
Alex
Witam czy ktoś zapisywal się na kierunek psychoterapia poznawczo behawioralna do Wyższej Szkoły Biznesu? Moja to nowy kierunek..
WSB-NLU
odpowiedź dla Alabaster z dnia 21.07.2023
Dzień dobry, na chwilę obecną nie planujemy takiego kierunku.
21.07.2023
21.07.2023
Alabaster
Kiedy informatyka będzie również na magisterskich?
WSB-NLU
odpowiedź dla Kornelia T. z dnia 19.07.2023
Bardzo dziękujemy za tą opinię!
20.07.2023
19.07.2023
Kornelia T.
Polecam z czystym sumieniem! :) Dzis udało mi się obronić moja prace dyplomową i uzyskać tytuł magistra :) Jeśli chodzi o organizacje, podejście do studentów (zarówno wykładowców jak i pracowników administracyjnych ) wszystko jest na jak najwyższym poziomie. Załatwianie wszelkich spraw dzięki platformie CloudaA odbywa się bezproblemowo. Jeśli chodzi o samych wykładowców są bardzo profesjonalni, niekiedy wymagający, ale posiadają ogrom wiedzy i niesamowicie innowacyjne podejście do nauczania. Jeśli wydaje Ci się, ze rozpoczynając studia w trybie on-line wszystko łatwo Ci „przyjdzie” to nie na tej uczelni..tutaj na prawdę trzeba poświecić sporo czasu i poważnie podchodzić do każdego z realizowanych przedmiotów, ale dzięki temu człowiek kończąc pozytywnie ta „przygodę „ ma ogromna satysfakcję i posiada na prawdę solidne wykształcenie ! Będę każdemu polecac ja z czystym sercem !!! :)
Klaudia
Jestem studentką 2 roku zarządzania na tej uczelni i co najbardziej w niej sobie cenię to to że nauczenie opiera się również na interdyscyplinarnym podejściu. Studenci mają możliwość uczestniczenia w projektach badawczych, konferencjach i warsztatach. Kilka razy do roku organizowane są również wydarzenia będące świetną integracją całego społeczeństwa uczelni. Szczerze polecam.
18.07.2023
14.07.2023
Kornelia
Bardzo dobra uczelnia. Zajęcia z psychologii prowadzone na wysokim poziomie, ciekawe. Kadra wymagajaca, czasem do przesady i bez sensu, no ale coz. Fajne osoby w dziekanacie, bardzo dobra organizacja i świetna platforma do nauki.
Maciej
Wysoki poziom nauczania, bardzo dobra organizacja uczelni. Wykładowcy w większości bardzo dobrzy, pasjonaci, choć zdarzają się nudziarze. :) Ćwiczenia extra. Przynajmniej do teraz( od października będę na 3 roku).Jeśli chodzi o egzaminy, to jednak bywa zbyt ciężko- pytania wielokrotnego wyboru, niekiedy z zaprzeczeniem, minuta na odpowiedź. Żeby przeczytać samo polecenie i przeanalizować jego treść, potrzeba nieco więcej czasu. Jest to dosyć stresujące. Dodam, że studiuję psychologię.
11.07.2023
05.07.2023
A.P.
Czy ktoś może studiował kierunek Specjalista ds. organizacji eventów i jest w stanie go opisać? Głównie interesuje mnie aspekt organizacji koncertów, ale również przeprowadzka do NS, bo z pod Warszawy to nie jest zbyt blisko...
S.K.
Znakomicie zorganizowana uczelnia i wymagający program nauczania.
29.06.2023
27.06.2023
Andrzej
Czy ktoś może ukończył w WSB NLU studia podyplomowe MBA w języku angielskim. Byłbym wdzięczny za informacje jaki jest w praktyce poziom w szczególności angielskiego, jak te studia wyglądają praktycznie. Wszelkie opinie / wskazówki mile widziane.
Ja
Kocham tę szkołę ❤️
15.06.2023
12.04.2023
WSB-NLU
odpowiedź dla x z dnia 11.04.2023
Dzień Dobry, oczywiście. Są to studia jednolite magisterskie na których część przedmiotów , które powielają się z tokiem dydaktycznym z poprzednich studiów można zaliczyć. Więcej informacji tutaj: https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/psychologia-studia-jednolite-magisterskie-z-transferem-ocen
x
czy zaczynajac studia 3,5 na kierunku psychologia (przez transfer ocen z poprzednich wyksztalcen), bede mogla pozniej znalezc prace w tym zawodzie? z tego co czytalam sa potrzebne studia 5 letnie - chyba ze zaczynajac studia od 1,5 roku na koniec studiow uzyskam pelny dyplom magistra studiow jednolitych? i rozwazam online nauke - czy zajecia beda sie odbywac raz na tydzien w weekendy przez ten caly okres rowniez egzaminy/testy?
11.04.2023
11.04.2023
Heniu
Studia informatycznie są okej. Ja wybrałem ten model gdzie na ćwiczenia się przyjezda do Sącza i jestem zadowolony.
Aniela
Polecam studia psychologiczne :) dobra kadra, cena i stypenida. Ogólnie takie 9/10
10.04.2023
02.04.2023
Natala
Co sądzicie o Zarządzaniu w Nowym Sączu ? specjalista ds. organizacji eventów
Lonia
Kochani, podzielcie się swoimi opiniami o kierunku Prawo w NLU, a jesli macie porównanie z Rzeszowem na WSPiA to będę mocno wdzięczna. Czy wiele osób wylatuje ze studiów po pierwszym semestrze albo pierwszym roku?
28.03.2023
21.03.2023
Ania
Uczelnia nad wyraz dobrze zorganizowana - nie odczuwa się, że jestem studentem jednym z wielu, nie oczekuje się w kolejkach, drzwi nigdy nie są zamknięte. Wyjątkowo polecam!
WSB-NLU
odpowiedź dla Maghuc z dnia 20.02.2023
Dziękujemy za opinie :)
20.02.2023
20.02.2023
Maghuc
Dużo czasu i pracy trzeba włożyc w naukę,sporo zadań i prac zaliczyć,przestudiować podręczników ale wykładowcy są pomocni i tłumaczą cierpliwie,dokładnie.Pracownicy administracyjni -uśmiechnięci i życzliwi.Polecam.
Małgorzata
Uczelnia może zła nie jest, ale egzamin z psychologii wychowawczej to kpina. Egzamin składał się ze 100 pytań na które przewidziane było 60 minut. Większość pytań składała się ze zdań wielokrotnie złożonych z długimi odpowiedziami różniącymi się niekiedy tylko jednym słowem (35 sekund na pytanie to za mało). W pytaniach było bardzo dużo błędów stylistycznych oraz tzw. literówek, które znacząco utrudniały rozwiązanie egzaminu w tak krótkim czasie. Ponadto na początku testu pokazała się informacja, że czas na rozwiązanie wynosi 30 minut (mimo informacji na wykładzie, że będzie na niego 60 minut). W zasadach zaliczenia było również napisane, że zadania będą wielokrotnej odpowiedzi, a na egzaminie nie było możliwości zaznaczeniu kilku odpowiedzi.
05.02.2023
23.01.2023
XYZ
Bardzo dobry program z psychologii ! Serdecznie polecam :)
Monika
Dzień dobry, mam pytanie ... studiuje na dwóch uczelniach równolegle ale miałam dość ciężką sytuacje rodzinną i mam dużo zaległości na obu uczelniach... na WSB studiuje na podyplomowych, neuropsychologie i mam pytanie ponieważ dziekanat nie udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi ... jak wyglada sytuacje jeśli na podyplomówce nie zaliczy sie jednego przedmiotu, w dziekanacie podali mi ze składa sie podanie o przedłużenie semestru o 3miesiace ... ale nie wiem jak beda wyglądały płatności czy place za cały semestr czy cz dany przedmiot. Bardzo porze o odpowiedź, bardzo mi zależy aby wiedzieć jak wyglada sytuacja w danym przypadku. Dziękuje z góry za odowiedź.
19.01.2023
22.11.2022
WSB-NLU
odpowiedź dla Woda z dnia 21.11.2022
To chyba najlepsze podsumowanie naszej Uczelni, bardzo dziękujemy Panu / Pani :)
Woda
Ta uczelnia da Ci solidne wykształcenie w każdym kierunku. Na to wykształcenie trzeba się jednak solidnie napracować. Nawet jeśli wybierzesz studia online, nie łudź się że przesiedzisz sobie wygodnie przed monitorem komputera. Tu trzeba maksymalnego skupienia! Zadania robisz w trybie rzeczywistym i umieszczasz w systemie czasem zanim się jeszcze ćwiczenia skończą. To bardzo wymagające ale też satysfakcjonujące, bo wszystkiego się nauczysz. Wykładowcy różni. Jedni mniej, drudzy bardziej wymagający ale trzeba przyznać, że wszyscy się starają dobrze przygotować Cię na rynek pracy. Dlatego na zajęciach robi się prawdziwe case study. Jeszcze jedna uwaga, to uczelnia biznesowa, więc nawet marketing masz ujęty od twardej strony biznesowej a nie jakiś nikomu niepotrzebnych regułek. Psycholodzy rozpaczają tu nad przedmiotami takimi jak arkusze kalkulacyjne, tylko że jak oni chcą bez tej wiedzy przeprowadzać jakieś analizy czy badania? Już nie mówiąc o pisaniu pracy końcowej. Więc jeśli chcesz się lenić i płakać, że coś jest nie dla Ciebie, wybierz inną uczelnię. Tu jest twarda i wszechstronna wiedza. Uczelnię ze szczerego serca polecam. :)
21.11.2022
07.11.2022
WSB-NLU
odpowiedź dla Marek z dnia 05.11.2022
Oczywiście, wystarczy napisać maila na adres Uczelni a Uczelnia wysyła informację dot. akredytacji.
Marek
Czy uczelnia posiada akredytację kierunku Psychologii?
05.11.2022
18.10.2022
WSB-NLU
odpowiedź dla Maja z dnia 18.10.2022
Dzień dobry, Uczelnia od tgo roku wydaje dokumenty jedynie w wersji cyfrowej. Jest ona honorowana przez wszystkie jednostki administracji rządowej.
Maja
Czy zaświadczenie o studiowaniu może być wydane w wersji papierowej?
18.10.2022
18.10.2022
WSB-NLU
odpowiedź dla Kasia z dnia 14.10.2022
Serdecznie zapraszamy do aplikowania Pani Katarzyno. Na studiach podyplomowych z AD wszystkie informację będą przedstawione w przejrzysty sposób.
Maja
Witam czy ktoś studiował tu psychologię w formie interaktywnej? Czy wszystko odbywa się online i fizycznie jesteśmy tylko na obronie?
17.10.2022
15.10.2022
Filip
Czy studia podyplomowe Analiza Danych są przeznaczone dla osób początkujących w tym temacie. Czy ktoś studiuje/studiował może na tym kierunku i może podzielić się opinią?
Kasia
Witam, zastanawiam się nad studiami podyplomowymi z Analizy Danych. Jestem po studiach humanistycznych, czy ktoś może skończył i poleca, bo nie wiem czy dam sobie radę i czy się zdecydować.
14.10.2022
27.09.2022
Maciej
Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące pisania prac oraz podejścia Promotorów do studentów. Czy są oni przychylnie i pomocnie nastawieni jeśli chodzi o proces tworzenia pracy, czy też zdarzają się przypadki, ze nie ułatwiają studentowi zadania? Pytam ponieważ mam niestety bardzo nieprzyjemne doświadczenia z moja poprzednia uczelnia, na której obroniłem właśnie pracę licencjacka i przed podjęciem decyzji gdzie rozpocząć studia magisterskie wolałbym się upewnić. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz
WSB-NLU
odpowiedź dla Kasia z dnia 27.09.2022
Dzień dobry, do 30 dni od rozpoczęcia semestru.
27.09.2022
27.09.2022
Kasia
Dzień dobry. Chciałabym zapytać kiedy podania dotyczące przyjęcia na studia będą rozpatrzone przez Pana Dziekana? Pozdrawiam
WSB-NLU
odpowiedź dla Pola z dnia 20.09.2022
Dzień dobry, od 2018 roku w Polsce obowiązuje RODO.
26.09.2022
26.09.2022
WSB-NLU
odpowiedź dla Adam z dnia 24.09.2022
Dzień dobry Panie Adamie, najszybciej uzyska Pan odpowiedź w dziale DZIEKANAT, pod numerem telefonu 18 44 99 131.
Adam
Dzień dobry. Mam pytanie dotyczące rekrutacji, a dokładniej wyników. Złożyłem komplet dokumentów, otrzymałem decyzję o pozytywnej weryfikacji i zakończeniu procesu rekturacji(dostałem również dane do logowania na platformie Clouda) jednak w zakładce podania - moje podanie do dziekana nie jest jeszcze rozpatrzone. Czy w związku z tym jestem przyjęty na wybrany kierunek czy też muszę oczekiwać na odpowiedź? Pozdrawiam serdecznie Adam
24.09.2022
21.09.2022
Magdalena
Jestem zainteresowana rozpoczęciem studiów podyplomowych na kierunku psychoseksuologia. Czy ktoś był, poleca? :)
WSB-NLU
odpowiedź dla Żaneta z dnia 19.09.2022
Dzień dobry, egzaminy są w formie pisemnej na platformie CloudA.
20.09.2022
20.09.2022
Pola
Dzień dobry, czy jest możliwość uzyskania listy osób przyjętych na dany kierunek?
Żaneta
Witam. Czy egzaminy z przedmiotów są w formie pisemnej czy ustnej?
19.09.2022
16.09.2022
Sylwia
Witam, proszę o informacje kiedy odbywa się takie spotkanie, o którym mowa w odpowiedzi : „ „ Dzień dobry Pani Kamilo, zaliczenia są w formie online na platformie CloudA. Osobiście serdecznie zapraszamy na networkin czyli spotkanie podsumowujące całość kształcenia.„ ”
Xyz
Witam, mam pytanie. Chcialbym sie zapisac na studia 1 stopnia zarzadzanie w 100% online czy na dyplomie bedzie napisane ze zajecia byly prowadzone online ?
13.09.2022
10.09.2022
Justyna
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć, czy przedmioty na 2 stopniu zarządzania, które zawierają elementy matematyki i informatyki, np. statystyka matematyczna, rachunkowość, analiza danych itd. są trudne do przejścia? Jestem po administracji i umysł bardziej humanistyczny aniżeli ścisły 🙃 z góry dziękuję za odpowiedzi
WSB-NLU
odpowiedź dla Kamila z dnia 06.09.2022
Dzień dobry Pani Kamilo, zaliczenia są w formie online na platformie CloudA. Osobiście serdecznie zapraszamy na networkin czyli spotkanie podsumowujące całość kształcenia.
07.09.2022
06.09.2022
Kamila
Dzień dobry, jestem zainteresowana studiami MBA, rozumiem, że cała edukacja odbywa się online, a jak wyglądają zaliczenia z poszczególnych przedmiotów i końcowe zaliczenie (jaka forma jest końcowego zaliczenia: projekt czy praca pisemna) czy należy przyjechać do osobiście?
WSB-NLU
odpowiedź dla xxc z dnia 01.09.2022
Dzień dobry, standardowo do 7 dni roboczych od złożenia kompletu dokumentów.
01.09.2022
01.09.2022
xxc
W jakim czasie od złożenia wniosku i dostarczenia wszystkich dokumentów dostanę informację o przyjęciu ?
Ariel
Dzień dobry, kiedy można uzyskać informację nt. terminów zjazdów studiów podyplomowych w roku akademickim 2022/2023? Czy egzaminy i zaliczenia odbywają się stacjonarnie czy on line?
24.08.2022
16.08.2022
WSB-NLU
odpowiedź dla Jacek z dnia 12.08.2022
Dzień dobry Panie Jacku, zgadza się jest to piątek po godzinie 17:00, sobota oraz niedziela.
Alex
Witam, interesują mnie studia informatyka online. Czy jest tu ktoś kto studiuje/studiował i może się podzielić swoimi przemyśleniami?
13.08.2022
12.08.2022
Jacek
Dzień dobry, w jakich dniach odbywają się "zjazdy zaliczeniowe"? Jest to piątek/sobota/niedziela jak w przypadku pozostałych typów zjazdów?
SJ
Witam ktoś może był na grafice komputerowej i mógłby się wypowiedzieć? Będę wdzięczny za pomoc.
11.08.2022
14.07.2022
Dt
Witam, czy ktoś może sie wypowiedzieć odnosnie Grafiki Komputerowej na Uczelni? :) Będę wdzięczna za opinie
WSB-NLU
odpowiedź dla Nil z dnia 08.06.2022
Dzień dobry,należy złożyć podanie do Dziekana w celu weryfikacji ocen.
13.06.2022
09.06.2022
Magda
Dzień dobry, czy na dyplomie ukończenia studiów jednolitych magisterskich z psychologii jest informacja o tym, że studia były prowadzone w formie interaktywnej (online)? Będę wdzięczna za odpowiedź.
SPOT
Tak można zrobić 100% online, jedynie obrona jest stacjonarnie
08.06.2022
08.06.2022
Nil
Witam, czy jeśli kończyłem administracje publiczną na studiach licencjakich na innej uczelni i mam zaliczny/ zdany egzamin z przedmiotu prawo administracyjne to jest możliwość przepisania oceny- jeśli na obwcnych studiach przewidziany jest ten sam przedmiot?
Xyz
Czy studia można zrobić 100% online? Ile zjazdów jest obowiązkowych na które trzeba przyjechać na uczelnie?
06.06.2022
04.05.2022
WSB-NLU
odpowiedź dla Edyta z dnia 29.04.2022
Dzień dobry, praktyki mogą mieć dowolną formę. Najważniejsze jest aby były one zgodne z kierunek kształcenia.
Edyta
Jak wygladaja praktyki w systemiee interaktywnym? Czy tez moga byc online? Czy uczelnia pomaga w jakis sposob je zorganizowac?
29.04.2022
19.04.2022
WSB-NLU
odpowiedź dla Mama z dnia 17.04.2022
Dzień dobry, mamy dużo studentów studiujących 2 edycje jednocześnie. Można to pogodzić ze sobą :)
Mama
Dzień dobry? Czy ktoś studiuje jednocześnie podyplomowo oligofrenopedagogikę i kierunek związany z autyzmem? Czy da się oba kierunki połączyć? Jak dajecie sobie czasowo radę?
17.04.2022
11.04.2022
WSB-NLU
odpowiedź dla Karolina z dnia 10.04.2022
Dzień dobry, prosimy o kontakt z Działem stypendiów: 18 44 99 194.
Karolina
Jakie są progi punktowe aby uzyskać stypendium rektora? Jakie są kwoty wypłacane?
10.04.2022
09.03.2022
Olo
W jaki sposób można mieć kontakt z grupą ?
Monika
Dzień dobry, myślę o rozpoczęciu studiów podyplomowych z neuropsychologii. Czy jest ktoś kto obecnie studiuje lub ukończył ten profil i mógłby podzielić się opinią. Z góry dziekuje za odpowiedz.
23.02.2022
07.02.2022
Patryk
Dzień dobry, czy na dyplomie znajduje się informacja, że studia odbywały się w formie online?
WSB-NLU
odpowiedź dla xyz z dnia 27.01.2022
Szanowni Państwo, odpowiadaliśmy już wielokrotnie na to pytanie :) W tej formie wyróżniamy trzy rodzaje zjazdów: • Zjazd wykładowy (jest zawsze transmitowany za pośrednictwem platformy Cloud Academy™ w czasie rzeczywistym z siedziby WSB-NLU w Nowym Sączu). Istnieje możliwość odtworzenia każdego wykładu jako nagranie archiwalne w dogodnym dla Państwa czasie. Średnia częstotliwość zjazdów to ok. 4 na semestr (piątek po godzinie 18:00 oraz sobota i niedziela). • Zjazd ćwiczeniowy odbywa się w formie zdalnej tj. poprzez multitransmisję zajęć z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™. Uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla każdego studenta. Średnia częstotliwość zjazdów to ok. 4 na semestr (piątek po godzinie 18:00 oraz sobota i niedziela). • Zjazd zaliczeniowy odbywa się w formie fizycznej obecności w Nowym Sączu lub filii zamiejscowej lub na platformie CloudA™.
28.01.2022
27.01.2022
xyz
Czy w przyszłości studia online będą wazne? Polskie prawo pozwala na 60% zajęć przeprowadzonych online. Uczelnia wsb-nlu oferuje w 100% studia online.
WSB-NLU
odpowiedź dla Monika z dnia 21.01.2022
Pani Moniko, Dziękujemy za opinie :)
24.01.2022
21.01.2022
Monika
Na wykładach obecność nie jest obowiązkowa, ale są nagrania z zajęć, natomiast na ćwiczeniach należy być. Uczelnia spełnia moje oczekiwania:)
WSB-NLU
odpowiedź dla Mil z dnia 19.01.2022
W zajęciach wykładowych powinno się uczestniczyć w czasie rzeczywistym ale jeśli nie ma takiej możliwości to serdecznie zapraszamy do oglądnięcia archiwalnych transmisji z zajęć :)
21.01.2022
21.01.2022
WSB-NLU
odpowiedź dla Monika z dnia 21.01.2022
Dokładnie :)
Monika
Nie trzeba uczestniczyć w wykładach, w ćwiczeniach tak:)
21.01.2022
19.01.2022
Mil
Czy na studiach podyplomowych interaktywnych trzeb uczestniczyć w wykładach w czasie rzeczywistym?
emiliaaxemilia@gmail.com
Witam, jaki jest poziom języka angielskiego na kierunku Psychologia/Specjalista ds. sprzedaży? Podobno są na psychologii z tego co wiem grupy typu A1. Jaki poziom trudności jest język angielski na studiach?
18.01.2022
16.01.2022
Tb
Ogólnie polecam uczelnię. Wysoki poziom kształcenia. Jednak odjęłam punkty ze względu na jedną z nauczycielek języka angielskiego .Nie będę pisała nazwiska, bo to nie o to chodzi żeby kogoś publicznie obrzucać błotem, jednak sposób jej nauczania, a tym bardziej oceniania pozostawia wiele do życzenia. Generalnie fajna uczelnia .Polecam.
Vega
Witam, jestem zainteresowana studiami podyplomowymi Psychotraumatologia 🙂 Czy są tutaj osoby, które mogłyby wyrazić swoją opinię na temat tych studiów? Pozdrawiam 🙏
07.01.2022
20.12.2021
rav
Witam. Interesuje mnie kierunek informatyka ze specjalnością analityk cyberbezpieczeństwa. Jest tu jakiś absolwent bądź aktualny student? Ciekawi mnie, ile faktycznie jest specjalności na tym kierunku. Help!
A
Jak jest na informatyce?
16.12.2021
13.12.2021
Student
Czy uczelnia planuje wprowadzenie 1,5 rocznego kształcenia na poziomie Dyplomowanego specjalisty? I czy są w planach nowe kierunki studiów licencjackich i magisterskich?
magda
Czy ktoś może napisać jak wyglądają studia z psychologii (tok 3 letni ). Jaka jest zdawalność egzaminów?. Czy jestem w stanie pogodzić pracę ze studiami? Czy praktyki można odbywać w szkole lub przedszkolu pod okiem pedagoga szkolnego? (jeśli w tej placówce nie jest zatrudniony psycholog, ale placówki te współpracują z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną, w której są zatrudnieni psycholodzy).
04.11.2021
25.10.2021
WSB-NLU
odpowiedź dla lk z dnia 24.10.2021
Dzień dobry, punkty rekrutacyjne ( filie) na obecną chwilę nie mają znaczenia. Obrona pracy zawsze jest w Nowym Sączu. Dokumenty należy dołączyć na PORTAL REKRUTACYJNY. Życzymy miłego dnia.
lk
Przy rekrutacji na studia do wyboru jest killa filii - czy oznacza to, ze tam nalezy wowczas przesylac dokumenty i w danej filii bedzie odbywac sie obrona czy nie ma to znaczenia, ktora filie sie wybierze? Interesuja mnie studia online.
24.10.2021
20.10.2021
lis
Dziękuję za odpowiedź, bo się martwiłam :)
WSB-NLU
odpowiedź dla lis z dnia 18.10.2021
Dzień dobry, zgodnie z opisem na naszej stronie internetowej: "W tej formie wyróżniamy trzy rodzaje zjazdów: • Zjazd wykładowy (jest zawsze transmitowany za pośrednictwem platformy Cloud Academy™ w czasie rzeczywistym z siedziby WSB-NLU w Nowym Sączu). Istnieje możliwość odtworzenia każdego wykładu jako nagranie archiwalne w dogodnym dla Państwa czasie. Średnia częstotliwość zjazdów to ok. 4 na semestr (piątek po godzinie 18:00 oraz sobota i niedziela). • Zjazd ćwiczeniowy odbywa się w formie zdalnej tj. poprzez multitransmisję zajęć z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™. Uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla każdego studenta. Średnia częstotliwość zjazdów to ok. 4 na semestr (piątek po godzinie 18:00 oraz sobota i niedziela). • Zjazd zaliczeniowy odbywa się w formie fizycznej obecności w Nowym Sączu lub filii zamiejscowej lub na platformie CloudA™" Podsumowując: zajęcia wykładowe są na terenie Uczelni ale dla chętnych ( z racji, że są one nieobowiązkowe) prowadzimy transmisję co stanowi 50 procent zajęć. Dodatkowo fizyczna obecność tyczy się praktyk akademickich, które są w ilościach godzin podanych na stronie WWW. uczelni. .
19.10.2021
18.10.2021
lis
Dołączam do pytania od Ona dot. 60% potrzebnych przy ważności studiów zgodnie z prawem
Iza
Czy na studiach podyplomowych interaktywnych można w późniejszym czasie wysłuchać wykładu?
01.10.2021
24.09.2021
WSB-NLU
odpowiedź dla Joanna z dnia 19.09.2021
Dzień dobry, średnio 2 razy w miesiącu :)
Martaaa
Czy na dyplomie widać, że ukończyło się studia w trybie online?
20.09.2021
19.09.2021
Joanna
Jak często odbywają się zjazdy na studiach niestacjonarnych drugiego stopnia (zarządzanie)?
Ona
Czy w przyszłości studia online będą wazne? Polskie prawo pozwala na 60% zajęć przeprowadzonych online. Uczelnia wsb-nlu oferuje w 100% studia online.
17.09.2021
09.09.2021
WSB-NLU
odpowiedź dla Kaja z dnia 09.09.2021
Dzień dobry, model RealTime online jest w całości przez internet. Jedynie obrona pracy inżynierskiej jest w Nowym Sączu.
Kaja
Witam, interesują mnie studia pierwszego stopnia na kierunku informatyka ze specjalnością grafika komputerowa i multimedia w trybie RealTime Online. Czy ta specjalność jest również dostępna w filiach zamiejscowych czy tylko w Nowym Sączu?
09.09.2021
06.09.2021
WSB-NLU
odpowiedź dla Studentka z dnia 02.09.2021
Dzień dobry, zajęcia interaktywne odbywają się w soboty i niedziele. Wykłady mogą odbyć się w dodatkowym terminie (sobota po godzinie 18:00).
Studentka
W jakich dniach odbywają się ćwiczenia w trybie interaktywnym???
02.09.2021
02.09.2021
WSB-NLU
odpowiedź dla Monika z dnia 01.09.2021
Dzień dobry, kursy językowe prowadzone są stacjonarnie na miejscu.
Monika
Witam, Proszę o informację na temat kursów językowych i innych. Rozumiem, że są one realizowane w trybie 100% online?
01.09.2021
30.08.2021
WSB-NLU
odpowiedź dla Marek z dnia 29.08.2021
Dzień dobry, poziom językowy określamy na zasadzie przeprowadzonego testu.Możliwy jest wybór tylko języka angielskiego.
WSB-NLU
odpowiedź dla Ala z dnia 29.08.2021
Dzień dobry :) w ćwiczeniach należy uczestniczyć w czasie rzeczywistym natomiast w wykładach można uczestniczyć w czasie rzeczywistym jak i archiwalnym :)
30.08.2021
29.08.2021
Marek
Czy na studiach II stopnia jest możliwość wyboru języka obcego. Czy zaczynamy jest od podstaw??
Ala
Czy student będąc na studiach interaktywnych musi uczestniczyć w ćwiczeniach o tej samej porze co odbywają się zajęcia w formie tradycyjnej, na uczelni ?
29.08.2021
29.08.2021
Jola
Czy w pierwszym roku studiów magisterskich jest możliwość uzyskania stypendium rektora, jeśli licencjat był robiony na innej uczelni ??
WSB-NLU
odpowiedź dla studentka z dnia 26.08.2021
Dzień dobry, aktualny rok akademicki to średnia 4,4 i wyższa. Są 3 progi punkowe. Życzymy miłego dnia :)
26.08.2021
26.08.2021
studentka
Jaka musi być średnia, aby otrzymać stypendium rektora???
WSB-NLU
odpowiedź dla studentka z dnia 05.08.2021
Dzień dobry, zajęcia wykładowe odbywają się w piątek po 18:00, sobotę i niedziele. Ćwiczenia i zaliczenia tylko sobota i niedziela.
24.08.2021
24.08.2021
WSB-NLU
odpowiedź dla Student z dnia 21.08.2021
Dzień dobry, egzaminy są na platformie CloudA :)
Student
Czy w przypadku studiów online student musi przyjeżdżać na jakieś zjazdy/egzaminy/kolokwia?
21.08.2021
05.08.2021
studentka
Dzień Dobry, Studia w formie niestacjonarnej odbywają się w w piątek, sobota i niedziela czy sobota i niedziela ?
Pit
Jakie akredytacje posiada program MBA na WSB-NLU?
20.07.2021
12.07.2021
WSB-NLU
odpowiedź dla M. z dnia 12.07.2021
Dzień dobry, zaliczenia w modelu niestacjonarnym i RealTime Online są na platformie CloudA :)
M.
Interesuje mnie kwestia zjazdów zaliczeniowych podczas studiów interaktywnych (niestacjonarnych, II stopnia Zarządzania), mianowicie na stronie jest napisane, że zjazdy zaliczeniowe odbywają się w formie fizycznej obecności w Nowym Sączu, lub filii zamiejscowej, lub na platformie CloudA™. Czy to oznacza, że można wybrać opcję zjazdu zaliczeniowego? Czy to zależy od innych ustalonych zasad. Ciężko byłoby jeździć non stop na zaliczenia mieszkając np. na północy polski... Pozdrawiam.
12.07.2021
08.07.2021
WSB-NLU
odpowiedź dla Mad z dnia 07.07.2021
Dzień dobry MAD :) Zajęcia wykładowe są zazwyczaj łączone ( niestacjonarni + RealTime Online) natomiast ćwiczenia są w innych dniach.
Mad
Dzień dobry, czy studia interaktywne odbywają się w takim czasie jak studia niestacjonarne? Czy zajęcia odbywają się co 2 tygodnie?
07.07.2021
05.07.2021
JasiuStasiu
Dzien dobry, jaka jest mniej więcej średnia, jaką trzeba mieć, żeby otrzymać stypendium naukowe? Pozdrawiam 😊
WSB-NLU
odpowiedź dla Szymon z dnia 15.06.2021
Dzień dobry, najlepiej kontaktować się telefonicznie 18 44 99 101 /102 lub 103 :)
16.06.2021
15.06.2021
Szymon
Jakie są wymagania żeby dostać się na kierunek Programista Aplikacji Biznesowych(studia inżynierskie) ? Chodzi mi zarówno o wymagania na studia stacjonarne jaki niestacjonarne i interaktywne.
WSB-NLU
odpowiedź dla Monii z dnia 20.05.2021
Dzień dobry, wysokość co roku ustalana jest wg subwencji przydzielonych Uczelni. Standardowo jest to przedział od 500- 700 zł miesięcznie.
21.05.2021
20.05.2021
Monii
Jaka jest wysokość stypendium socjalnego?
WSB-NLU
odpowiedź dla gaba z dnia 30.04.2021
Dzień dobry :) można wybrać 3 modele studiowania: - stacjonarne: angielski lub polski - niestacjonarne: polski -interaktywne w formule RealTime Online: polski Życzymy miłego dnia.
04.05.2021
30.04.2021
gaba
hej chciałam zapytać w jakim jezyku są prowadzone studia I stopnia analityk biznesowy (w jezyku polskim czy angielskim)
WSB-NLU
odpowiedź dla studentka z dnia 30.03.2021
Dzień dobry, prosimy o chwilę cierpliwości, gdyż rekrutację rozpoczynamy od 15 kwietnia. W ten dzień też pojawi się nowy regulamin opłat. Życzymy miłego dnia :)
01.04.2021
30.03.2021
studentka
Dzień dobry, Ile kosztuje czesne za studia II stopnia na kierunku Zarządzanie, ponieważ nie można odtworzyć cennika na stronie ?
Anna
WSB-NLU to Uczelnia wyróżniająca się kilkoma aspektami. Jestem studentką 3 roku Zarządzania i już teraz mogę przyznać, że podczas mojego toku studiów, wykładowcy kładli główny nacisk na praktykę. Bo co nam z wiedzy teoretycznej, która tuż po egzaminie ucieknie nam z głowy? :) Klimat, który budowała Uczelnia od samego początku jej istnienia, sprawia że każdy Student z uśmiechem na twarzy przychodzi na zajęcia. Każdy z nas otrzymuje ogromne wsparcie - czy to od pracowników administracyjnych, czy to od Rady Uczelnianej, czy nawet Władz Uczelni. Wszystkie je jednostki sprawiają, że czujemy się na równi ze wszystkimi. Co jeszcze uwielbiam w Uczelni, to międzynarodowość! W całym moim życiu nie poznałam osób z tylu krajów świata ile podczas studiowania. Teraz mogę przyznać, że mam znajomych na prawie każdym kontynencie, z którymi relacje trwają do dziś, a język angielski mamy opanowany do perfekcji. :) Przede mną ostatnia prosta - ostatnie zaliczenie i obrona pracy dyplomowej, co wiąże się z zakończeniem studiów. Ale dzięki klimatowi, który stworzyła Uczelnia już teraz wiem, że tak szybko się nie pożegnamy i od razu po obronie mój dyplom wyląduje w biurze Rekrutacji, aby móc dalej kształcić się w WSB-NLU. :)
22.03.2021
08.03.2021
Piotr
Najlepsza Uczelnia !
UWE
odpowiedź dla Karol z dnia 15.02.2021
Dzień dobry, większość studiów rozpoczyna się początkiem marca. Na aplikacje pozostało jeszcze 2 tygodnie. Pozdrawiamy.
16.02.2021
15.02.2021
Karol
Kiedy startują studia podyplomowe?
Marek
Dopóki jest pandemia, wszystkie studia są z domu, Lila, ale kiedy się skończy, wrócą dojazdy na zajęcia, a to mi nie odpowiada. Oszczędzam czas, na czym mi zależy.
10.02.2021
10.02.2021
Lila
Teraz chyba wszystkie studia są interaktywne z domu.
Marek
Polecam studia interaktywne z zarządzania. Wszystkie zajęcia z domu, wygodnie się studiuje, łatwiej pogodzić z pracą zawodową.
08.02.2021
04.02.2021
Mariusz
Świetnie się tu studiuje, ja robię II stopień, żona podyplomowe. Jesteśmy zadowoleni. Polecam!
Kinia
POLECAM ! :)
02.02.2021
02.02.2021
WSB-NLU
odpowiedź dla Adam z dnia 01.02.2021
Dzień dobry, Ciężko odpowiedzieć jest na pytanie "czy na Uczelni jest trudno". Przy systematycznej nauce, oddawaniu zadań na czas oraz zaangażowaniu nie będzie żadnego problemu z zdaniem jakiegokolwiek egzaminu :)
WSB-NLU
odpowiedź dla Dominika z dnia 02.02.2021
Dziękujemy bardzo za docenienie naszej oferty :)
02.02.2021
02.02.2021
Dominika
Świetna uczelnia, wykładowcy na poziomie. Poza tym mogę zrobić studia magisterskie z psychologii w 3 lata, bo uznają moje wcześniejsze studia z pedagogiki.
Adam
Ciekawią mnie studia na specjalności programista aplikacji biznesowych. Kiedy jest wybór specjalności? Trudno jest na informatyce w tej szkole???
01.02.2021
28.01.2021
Kris
Polecam studia z psychologii, psychologia organizacji i zarządzania.
Adam
Polecam te studia, mają ciekawe specjalności, np. specjalista ds reklamy internetowej.
25.01.2021
22.01.2021
Paula
Polecam specjalność analityk biznesowy!
Ania
Bardzo dobra uczelnia, stawiająca na praktyczną wiedzę i nowoczesne formy nauczania. Zawsze z szacunkiem dla studenta.
21.01.2021
20.01.2021
WSB-NLU
odpowiedź dla Marzena z dnia 20.01.2021
Bardzo dziękujemy za ten pozytywny komentarz :)
Marzena
Polecam młodym mamom, dla których uczelnia daje zniżkę czesnego. Zajęcia są co dwa tygodnie, można spokojnie łączyć obowiązki rodzinne i studenckie.
20.01.2021
19.01.2021
Jacek
Polecam zarządzanie na tej uczelni. Praktyczna wiedza, dobry poziom studiów.
Martyna
Dzień dobry, ile obowiązkowych zjazdów odbywa się w siedzibie uczelni w ciągu semestru?
17.01.2021
15.01.2021
Piotr
Dzień dobry, zastanawiam się nad Studia podyplomowe Master of Business Administration, na tej uczelni. Czy ktoś chciałby się podzielić opinią, czy warto?piotrek.pk@interia.pl, dzięki
Ewa
Polecam szczerze tą uczelnię. Zrobiłam I stopień a teraz robię II na zarządzaniu.
15.01.2021
11.01.2021
Seba
Polecam studia na WSB-NLU tym, którzy wiedzą, czego chcą. Piszę pracę licencjacką opartą na mojej pracy zawodowej, mogę wykorzystać swoje doświadczenie, promotor jest pomocny, ale nic nie narzuca.
Adrian
Polecam tą uczelnię do studiowania na zarządzaniu. Wykładowcy na poziomie, szczególnie z narzędzi informatyki.
07.01.2021
05.01.2021
WSB-NLU
odpowiedź dla Gabi z dnia 23.12.2020
Dziękujemy
WSB-NLU
odpowiedź dla Paulina z dnia 04.01.2021
Dziękujemy bardzo za ocenę
05.01.2021
04.01.2021
Paulina
Wystawiam uczelni najwyższą ocenę. Świetni wykładowcy i profesjonalne przygotowanie systemu do zdalnego studiowania.
Gabi
Polecam studia z psychologii, studiuję interaktywnie, co drugi weekend trzeba przysiąść. Chociaż mi odradzali, że niby niewiele się nauczę, ja mam inne zdanie. Teraz tak naprawdę wszyscy studiują zdalnie. :)
23.12.2020
22.12.2020
Rafał
Ja polecam studia z zarządzania, zrobiłem licencjat i magisterskie, było wszystko ok, jeszcze od drugiego roku miałem stypendium naukowe więc praktycznie uczelnia mi finansowała studia. :)
Natalia
Uczelnia godna polecenia. Na moim kierunku ( rachunkowość i finanse ) mamy dużo praktycznych przedmiotów, z czego już korzystam w pracy.
21.12.2020
18.12.2020
Dawid
Wysoki poziom na kierunku informatyka, trzeba się napocić, no ale wiesz po co. Masz umiejętności na wagę złota. Po takich studiach możesz przebierać w ofertach pracy.
Ola
Polecam studia, sami mili i profesjonalni wykładowcy,
16.12.2020
15.12.2020
Aga
Polecam studia na tej uczelni. Skończyłam ponad rok temu, ale dobrze wspominam ten czas. Świetna atmosfera, ciekawi ludzie. Pewnie teraz w pandemii wygląda to inaczej bo nie ma spotkań na żywo, ale kiedyś wróci normalność. Pozdrawiam całą kadrę pedagogiczną.
WSB-NLU
odpowiedź dla Marek z dnia 14.12.2020
Dziękujemy bardzo za taką ocenę :)
14.12.2020
14.12.2020
Marek
Polecam te studia, można się zapisać w lutym i normalnie studiować, ja wybrałem interaktywnie, wszystko mam zdalnie.
Kamil
Ja polecam studia magisterskie na zarządzaniu. Bardzo praktyczne, miałem dużą swobodę w pisaniu pracy, praktykę zaliczyłem w swojej firmie, jestem mega zadowolony.
10.12.2020
10.12.2020
Kaśka
polecam :)
WSB-NLU
odpowiedź dla Łukasz z dnia 08.12.2020
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za Twoją opinie
10.12.2020
10.12.2020
WSB-NLU
odpowiedź dla Sheva z dnia 10.12.2020
Dzień dobry, cena za rok studiów to 1000 euro plus 100 euro opłaty rekrutacyjnej. Od drugiego roku rata za czesne można rozbić na 10 rat w roku. Warunki studiowania określone są na stronie: https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/informatyka Życzymy miłego dnia
Sheva
Witam , jestem z Ukrainy i chciałbym dostać info o cenie i warunkach studiu Game Developer, proszę napisać kwotę za 1 rok , jak odbywją się studia i ile trwają? Dziękuję.
10.12.2020
08.12.2020
Łukasz
Miałem przerwę w studiowaniu ale wróciłem i zrobiłem dyplom. Bałem się, że formalności będzie dużo jednak okazało się, że wszystko da się załatwić, bez żadnych problemów. W Dziekanacie bardzo pomocne Panie, jeszcze przed obroną zapisałem się na magisterskie bo się w terminie nie wyrobiłem, też nie był problem.
Ewa
Na tej uczelni skończyłam I i II stopień studiów. Dla mnie godna polecenia, bardzo!
07.12.2020
03.12.2020
Naya
Uczelnia godna polecenia. Pełen profesjonalizm, zarówno wykładowców jak i pracowników uczelni. Przekazywana wiedza bardzo praktyczna. Można studiować z dowolnego miejsca. Świetna atmosfera.
Klocek
Bardzo dobra uczelnie z fajnymi wykładowcami. Pozdrawiam Panią z rekrutacji :)
03.12.2020
03.12.2020
Kasia
Bardzo dobrze wspominam studia na tej uczelni, skończyłam licencjat. Prowadzący zajęcia i promotor bardzo w porządku. Mają świetne podejście do studentów.
WSB-NLU
odpowiedź dla Nika z dnia 30.11.2020
Dzień dobry, zajęcia są średnio 2 razy w miesiącu przez co minimalizujemy ilość zjazdów. Nasi studenci, którzy podjęli kształcenia sami kilka lat temu wybrali taki model i są jak na razie z niego bardzo zadowoleni. Życzymy miłego dnia
02.12.2020
30.11.2020
Nika
Psychologia w trybie zaocznym jest godna uwagi? Czy da się na spokojnie to pogodzić z pracą i jakimś życiem towarzyskim, czy jednak te zajęcia są od rana do wieczora w weekendy?
Edit
Polecam, szczególnie przy małych dzieciach :)
16.11.2020
20.10.2020
Eryk
Czy ktoś studiował w tej szkole podyplomówki? Szukam opinii.
WSB-NLU
odpowiedź dla Bartek z dnia 15.09.2020
Dzień dobry, oczywiście! Nasz model studiowania umożliwia otwarcie wszystkich specjalności. Dzięki temu ma się gwarancję, że uczymy się tego na czym nam zależy.
21.09.2020
15.09.2020
Bartek
Jak jest ze specjalnościami? Czy wszystkie są co roku uruchamiane?
WSB-NLU
odpowiedź dla Zarządzanie interaktywnie/online z dnia 14.09.2020
Dzień dobry, aktualnie kształcimy w 3 modelach studiowania. Więcej szczegółów udzielimy podczas rozmowy telefonicznej pod numerem 18 44 99 101 / 102 / 103 :) Od modelu studiowania oraz samych studiów zależy farma zaliczeń, egzaminów ect. Życzymy miłego dnia
14.09.2020
14.09.2020
WSB-NLU
odpowiedź dla Piotr B z dnia 14.09.2020
Dzień dobry, najlepiej skontaktować się z naszym Biurem Rekrutacji pod numerem 18 44 99 101 / 102 / 103 lub 113:) Egzaminy na studiach podyplomowych są na platformie CLoudA. Życzymy miłego dnia
Piotr B
Dzień dobry, planuje rozpocząć studia podyplomowe na kierunku Zamówienia Publiczne. Na stronie jest opisane, że to kierunek niestacjonarny, który jest w 100% interaktywny i prowadzony przez internet, i wszystko odbywa się poprzez platformę Cloud Academy. Jak wygląda sytuacja z zaliczaniem zajęć czy również odbywa sie wszystko interaktywnie, czy beda przewidziane jakies zjazdy w celu zaliczenia przedmiotów.
14.09.2020
14.09.2020
Zarządzanie interaktywnie/online
Cześć, jak wygląda dyplom po takim trybie nauczania? Czy wszystkie zajęcia odbywają się interaktywnie czy są jakieś które wymagają fizycznej obecności na uczelni np. ćwiczenia lub egzaminy ? Od którego semestru można wybrać specjalność?
WSB-NLU
odpowiedź dla Michał z dnia 31.08.2020
Szanowni Państwo, nie ma w Polsce tytułu naukowego, takiego jak MBA. Studia podyplomowe Master of Business Administration, nie podnoszą osiągnieć w skali PRK. Podnoszę one natomiast kwalifikację osób ubiegających się o przyjęcie na stanowiska wyższego szczebla.
01.09.2020
31.08.2020
Michał
Dzień dobry, Czy mogę prosić o informacje czy studia podyplomowe Master of Business Administration uprawniają do posługiwania sie tytułem MBA po ich ukończeniu czy te studia podyplomowe tylko tak się nazywają.
WSB-NLU
odpowiedź dla lib z dnia 18.08.2020
Dzień dobry, jest to standardowa ilość godzin. Zajęcia robione są zazwyczaj w blokach 2h15m co oznacza że jedne zajęcia zawierają 3 godziny lekcyjne (po 45min.). Wystarczy 5 spotkań ćwiczeniowych oraz 5 spotkań wykładowych aby zaliczyć dany kurs. Jest to idealna ilość zajęć.:) Życzymy miłego dnia
21.08.2020
18.08.2020
lib
Czy mógłby ktoś coś powiedzieć na temat systemu punktów ECTS? Jeśli 1 pkt to ok 30h nauki a potrzeba 30pkt na semestr to na studiach niestacjonarnych to raczej bardzo dużo czasu i nauki
psychologia
Cykl kształcenia z przepisaniem ocen dotyczy osób, które studiowały psychologię lub pokrewne kierunki na innych uczelniach? Czy to po prostu tok indywidualny???
07.08.2020
09.07.2020
zainteresowany
Planuję rozpocząć informatykę I stopnia interaktywnie w Sączu. Czy ktoś skończył kierunek w taki sposób? Czy są jakieś zjazdy na uczelnie, bo z tego co widzę to wszystko można online ogarnąć - razem z sesją. Czy praktyki na tym sposobie studiowania są konieczne?
Igor
Czy ktoś z Was studiował tu informatykę? Interesują mnie informacje o specjalnościach. Czy coś więcej możecie powiedzieć o treści kształcenia, praktycznym podejściu?
05.07.2020
19.05.2020
WSB-NLU
odpowiedź dla Psychologia 5 lat - interaktywnie przez internet z dnia 19.05.2020
Cześć Magda, w przypadku kierunku psychologia najlepiej napisać na grupę FB: https://www.facebook.com/groups/689055658532379/?source_id=385089454873900 Pozwól, że odpowiemy w punktach: 1. specjalność ( nie specjalizację) można robić dowolną. Od kilka lat plany są tak układane, żeby wszystko co jest ofertowane zostało otwarte. Psychologię kliniczną i osobowości wybiera 90 procent studentów. :) 2. Obowiązuje 900 godzin praktyk zawodowych, które możesz wykonać w dowolnym miejscu pod opieką psychologa. Często to warunkuje późniejszą ścieżkę rozwoju. Praktyki są niezwykle istotne, gdyż pokazują co w psychologii cię fascynuje. 3. Wszystkie ceny znajdziesz w zarządzaniu dostępnym na naszej stronie. w zakładce rekrutacja. 4. Dyplomy różnią się formą studiowania :) Treści są przekazywane dokładnie takie same. 5. W naszym odczuciu nie ma różnicy pomiędzy każdym z form studiowania. Zależy kto co lubi. Nasi studenci też nigdy nie wskazywali, aby po ukończeniu studiów w którymkolwiek modelu nie był on honorowany. Ważne są praktyczne umiejętności, które możemy gwarantować, że będziesz w stanie nabyć. 6. Wysłanie kompletu dokumentów jest równoznaczne z przyjęciem. Hasła dostępowe do CloudA dostaniesz początkiem września. 7. Zadzwoń do nas 18 44 99 101 ( Michał Kapała), 18 44 99 103 ( Natalia Gut) :) Życzymy miłego dnia
Psychologia 5 lat - interaktywnie przez internet
Cześć . Jest tu ktoś kto mógłby mi więcej napisać o tym jak wygląda kierunek m.in. kiedy jest wybierana specjalizacja? Czy zdarzyło się, że była otwarta tylko jedna (zależy mi na psychologii klinicznej, nie chciałabym by się okazało w późniejszym czasie, że to niemożliwe)? Jak wyglądają praktyki? Czy czesne przez kolejne lata wynoszą tyle samo? Czym się różni dyplom oraz kwalifikacje po ukończeniu tej formy studiowania? Czy pracodawcy to akceptują tak samo jak studia dzienne stacjonarne? oraz czy poza wysłaniem dokumentów po zaakceptowaniu aplikacji jest jeszcze coś co decyduje o kwalifikacji na studia? Próbowałam wysłać maila z zapytaniami, ale wyskakuje jakiś błąd, że mail nie może dojść. Dzięki wielkie, zostawiam kontakt: magdalena.anna@onet.com.pl . Może ktoś też się wybiera po wakacjach :)
19.05.2020
19.05.2020
Psychologia 5 lat - interaktywnie przez internet
Cześć . Jest tu ktoś kto mógłby mi więcej napisać o tym jak wygląda kierunek m.in. kiedy jest wybierana specjalizacja? Czy zdarzyło się, że była otwarta tylko jedna (zależy mi na psychologii klinicznej, nie chciałabym by się okazało w późniejszym czasie, że to niemożliwe)? Jak wyglądają praktyki? Czy czesne przez kolejne lata wynoszą tyle samo? Czym się różni dyplom oraz kwalifikacje po ukończeniu tej formy studiowania? Czy pracodawcy to akceptują tak samo jak studia dzienne stacjonarne? oraz czy poza wysłaniem dokumentów po zaakceptowaniu aplikacji jest jeszcze coś co decyduje o kwalifikacji na studia? Próbowałam wysłać maila z zapytaniami, ale wyskakuje jakiś błąd, że mail nie może dojść. Dzięki wielkie, zostawiam kontakt: magdalena.anna@onet.com.pl . Może ktoś też się wybiera po wakacjach :)
Psychologia 5 lat - interaktywnie przez internet
Cześć . Jest tu ktoś kto mógłby mi więcej napisać o tym jak wygląda kierunek m.in. kiedy jest wybierana specjalizacja? Czy zdarzyło się, że była otwarta tylko jedna (zależy mi na psychologii klinicznej, nie chciałabym by się okazało w późniejszym czasie, że to niemożliwe)? Jak wyglądają praktyki? Czy czesne przez kolejne lata wynoszą tyle samo? Czym się różni dyplom oraz kwalifikacje po ukończeniu tej formy studiowania? Czy pracodawcy to akceptują tak samo jak studia dzienne stacjonarne? oraz czy poza wysłaniem dokumentów po zaakceptowaniu aplikacji jest jeszcze coś co decyduje o kwalifikacji na studia? Próbowałam wysłać maila z zapytaniami, ale wyskakuje jakiś błąd, że mail nie może dojść. Dzięki wielkie, zostawiam kontakt: magdalena.anna@onet.com.pl . Może ktoś też się wybiera po wakacjach :)
19.05.2020
03.05.2020
zarządzanie
Hej, aktualnie szukam szkoły online i przez przypadek znalazłam WSB-NLU. Interesuje mnie zarządzanie ale mam kilka wątpliwości, może pomoże ktoś udzielić informacji a poniższe pytania. 1. Czy na studiach oniline I stopień kierunek jest obowiązkwa praktyka. Jeśli tak na którym semstrze? 2. Czy są jakieś oobiązkowę zjazdy? 3. Czy sesja na takich studiach jest zazwyczaj w weekendy? 4.W którym semestrze jest wybierana specjalizacja? 5. Czy wszystkie specjalizacje są otwierane ze względu na liczbę zainteresowanych osób? 6. Czy obowiązkowo trzeba uczestniczyć online na wykładach czy można je przeglądnąć po wykładzie. Bardzo dziękuje na poświęcony czas. Pozdrawiam
WSB-NLU
odpowiedź dla 3letnia psychologia z dnia 19.04.2020
Dzień dobry, prosimy o kontakt z Panią Natalią Gut w razie zainteresowania ofertą pod numerem 18 44 99 103 / rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl. Pani Natalia postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Panią pytania a także przeprowadzi w razie zainteresowania przez proces rekrutacji :) Życzymy miłego dnia :)
21.04.2020
19.04.2020
3letnia psychologia
Zastanawiam się nad studiowaniem 3letniej psychologii niestacjonarnie od tego października. Zastanawiam się jaka jest kadra (nie ma nigdzie info), program oraz ogólnie jak studiuje. Zapraszam do kontaktu studiujące już osoby do podzielenia się infirmacjami jak i te które też myślą zaczynać w tym roku :) natkabatka123@wp.pl
Psychologia w clouda
Monia spokojnie aplikuj. Duża baza testów psychologicznych i sprawdzeni wykładowcy. Niestety jak na każdych studiach jest statystyka, ale jakoś do przejścia. Ja polecam i kilka znajomych tutaj już przyszło. Jak na razie nie mieliśmy żadnych problemów. Bardzo fajna jest możliwość otwarcia zajęć wykładowych raz jeszcze. Z funkcji tej korzystam często przed sesją. :)
24.03.2020
04.03.2020
Monika G
Czy ktoś studiował może w trybie online psychologię ? jak to wygląda w praktyce ? mieszkam daleko, w rekrutacji powiedzieli że egzaminy też mogę zdawać online
Paulinka
Uczelnia bardzo prostudencka. Wiele ciekawych wydarzeń i imprez organizowanych przez radę studencka to strzał w 10. Wykładowcy to wspaniali sympatyczni ludzie, którzy dają z siebie 200%. Wszyscy pracownicy zawsze służą pomocą, a studenci to niesamowici ludzie! Ta uczelnia to coś wspaniałego! Szczerze Polecam Wszystkim :)
20.02.2020
28.01.2020
Turbo24
Polecam szczególnie psychologię online ( na stronie chyba interaktywna czy jakoś tak). Bardzo dobra kadra wykładowa plus bardzo pomocne ćwiczenia. Wszystkie zajęcia były dla mnie zrozumiałem czego bałem się przed studiami, gdyż chciałem wybrac uczelnie w której będę mogł rozwijać swoje horyzonty a nie każą mi przeczytać 20 książek i je zreferować. Osobiście uważam że uczelnia godna polecenia i wiem co się działo ostatnio w rekrutacji bo byłem złożyć podanie na podyplomówkę i dwie osoby w rekrutacji odbierały non stop telefony. To cieszy patrząc jak Uczelnia się rozwija a studenci ( ja i moi znjaomi z roku) wraz z nią.
Krzych
Czy planujecie otworzyć nowy kierunek informatykę na studiach magisterskich? Teraz z tego co widzę na stronie internetowej uczelni, są tylko inżynierskie i podyplomowe.
26.01.2020
22.01.2020
Dorota
Kasia, moja szwagierka skończyła psychologię 3 letnią po magisterskich z socjologii, ma tytuł magistra psychologii na dyplomie. To uprawnia do pracy w poradniach. Możesz spokojnie studiować od lutego. Powodzenia.
dario
Dla mnie aplikacja na telefon z systemem ClaudA to strzał w 10: można sprawdzić terminy zajęć, zaliczeń, apka przypomina o ważnych sprawach, super narzędzie dla osób zabieganych.
15.01.2020
14.01.2020
Robert W.
Uczelnia jak żadna inna. Praktyczna nauka "bez ściemniania", dużo fajnych eventów robionych przez Radę Uczelnianą i naprawde partnerskie i poważne podejście do studentów. Zdecydowanie polecam.
zwariowany
Osobiście uważam, że Uczelnia jest bardzo ciekawa biorąc pod uwagę system w jakim pracują. Studenci dostają do rąk narzędzie na którym sprawdzają harmonogramy ( co często dawało mi kontrole nad moim czasem), informują o ocenach i innych. Studiuje Online i szczerze powiem że jest to najlepsza Uczelnia w Polsce do tego typu kształcenia.
10.01.2020
08.01.2020
Kowi
Proszę o o kontakt osoby robiące studia podyplomowe na kierunku bhp. Na mejla ko_wi@interia.pl Mam kilka pytań. Bardzo proszę o kontakt
Lis0wski
Nie ma wyścigu szczurów, na zajęcia przychodzi się z uśmiechem a nie z depresją, której można było się nabawić z technikum czy ogólniaka. Świetni wykładowcy, ludzcy i luźni - a do tego świetnie wykładają swój materiał a przy tym opowiedzą nie jedną historię :) Do tego świetna integracja i różnego rodzaju eventy tworzone przez społeczność studencką, czuć moc!
13.12.2019
03.12.2019
WSB-NLU
odpowiedź dla Ka z dnia 02.12.2019
Dzień dobry, niestety przepisy dotyczące wypłat stypendiów socjalnych, stypendiów dla osób z określonym stopniem niepełnosprawności czy stypendia naukowe podlegają ścisłym, restrykcyjnym przepisą dotyczącym wypłat takich środków. Fundusze przeznaczone na ten cel mają w założeniu pomóc w finansowaniu studiów, zakwaterowania, kosztów dojazdu do Uczelni ect. Jako Uczelnia nie jesteśmy winni temu stanu rzeczy więc bardzo proszę o nie oskarżanie nas jakoby byli byśmy winni zaistniałej sytuacji. Na CloudA jest odpowiednie zarządzanie dotyczące wypłat oraz nadrzędne przepisy ministerialne, które normują wypłaty każdego z rodzajów stypendiów. Bardzo proszę o zapoznanie się z ART. 93, ptk. 1, 2,4 . Niemniej jednak życzymy miłego i spokojnego dnia.
Ka
Prywatna uczelnia stara się pozyskać środki z różnych źródeł - ciągnie ze studentów jak się da nie dając nic od siebie i tłumacząc przepisami odgórnymi (rozprzadzenie ministra edukacji). Będąc osobą niepełnosprawną z niepełnosprawnością o stopniu umiarkowanym nie zostało mi przyznane stypendium, po roku studiów ze średnia blisko 5,0 również nie otrzymałem stypendium - powód?! ukończona inna uczelnia z tytułem mgr. Aby nie stracić pracy trzeba się przekwalifikować - aby się przekwalifikować trzeba się uczyć - nauka i najlepsze wyniki na roku nie owocują stypendium, które byłoby pomocne w trudnej sytuacji materialnej! Wychodzi na to że trzeba kłamać aby przynajmniej zyskać środki na opłacenie prywatnych studiów - PARANOJA!
02.12.2019
19.11.2019
neil
Polecam bardzo tą Uczelnie ! System CloudA rewelacyjny. Można studiować z każdego miejsca na świecie. Polecam każdemu wybrać studia na wyżej wymienionej uczelni. Osobiście studiuje zarządzanie niestacjonarnie - również polecam ten kierunek wszystkim przyszłym studentom. Uczelnie oferuje wiele kierunków które warto podjąć. Bardzo dobra obsługa dydaktyczna. Pomoc dla studenta nieoceniona. Bardzo dobrzy wykładowcy i profesjonalne przekazywanie wiedzy. Polecam wszystkim mającym jakiekolwiek wątpliwości w wyborze uczelni.
Kasia
Hej. Chciałam zapytać kogoś kto studiował / studiuje psychologię dla magistrów. Czy te studia dają pełne kwalifikacje? Tz. czy mogę po nich pracować jako psycholog np. w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych? czy Dyplom studiów mówi o ukończeniu magistra psychologii? Bardzo proszę o pomoc.
19.11.2019
06.11.2019
psychologiamoimżyciem
Dla mnie osobiście bardzo fajna Uczelnia. Studia dzienne mają 2 dni wolnego więc można podjąć pracę. Jak się angażuje w życie Uczelni można dostać różnego rodzaju rabaty i zniżki.
Ania
Cześć! Studiuję dziennie na kierunku zarządzanie (Specjalność event manager) i bardzo polecam WSB-NLU pod każdym względem. Uczelnia bardzo dba o to, aby zachować pozytywne relacje na poziomie student-pracownik. Wykładowcy są bardzo otwarci, zawsze pomogą, powtarzają material tyle ile potrzebujemy aby zrozumieć. Kolejnym aspektem jest system CloudA, który ułatwia funkcjonowanie całej Uczelni (można składać podania, kontaktować się z grupą i wykładowcą, uzyskiwać wszelkie potrzebne materiały do nauki, itp.) To studenci są tutaj najważniejsi. :) Wiele eventów czy imprez również zachęca do tego aby podjąć decyzję studiowania w WSB-NLU. Lepszej Uczelni nie znajdziecie, WSB-NLU uwalnia potencjał z każdego! :)
27.10.2019
11.10.2019
Iza
wiem, że już ktoś pytał o psychologię ... w lipcu, może dlatego bez odpowiedzi, bo wakacje... ale zapytam ponownie - interesuje mnie Wasza opinia o kierunku PSYCHOLOGIA magisterska na NLU. Jak oceniacie studia tutaj? Czy jesteście zadowoleni z poziomu? program wygląda dobrze jak czytam tego pdf-a, na stronie wszystko elegancko, nie znalazłam jedynie wykładowców. A to jest w sumie najważniejsze, z kim ma się zajęcia, nie sądzicie? Liczę, że komuś się będzie chciało odpowiedzieć.
byłem i widziałem
Namówił mnie kumpel który jest na 2 roku i sobie chwalił. Może na spokojnie pogodzić studia z pracą bo mają CloudA i mówił że problemów nie robią więc i ja się zapisałem. Jak sobie przypomnę to napisze po miesiącu co i jak :)
14.09.2019
31.07.2019
Psychologia dla magistrów Nowy Sącz
Witajcie. Studiuje ktoś lub studiował psychologię 3 letnią dla magistrów w Nowym Sączu? Mogę być przyjęta na 3 rok. Opowiedzcie jak to wygląda od wewnątrz a mianowocie jak wygląda nadrabianie różnić programowych, stypendia, poziom nauczania i podejście wykładowców. Zostawiam maila: iga.iga89@interia.eu. Z góry dzięki, Iga
Justyna
Witam. Mam prośbę. Jest tu ktoś kto mógłby mi opisać studia psychologiczne? Jakie wyniki trzeba mieć na maturze aby Cię przyjęli... Jakie rozszerzenie trzeba zdawać i jeszcze kilka pytań.
19.07.2019
14.07.2019
Nieznajomy
Na kierunku zarządzanie to pikuś przez dwa lata magisterki nic się nie uczyłem a z egzaminów 4 i 5 były :) egzaminy piszesz w Cludzie i w dodatku w domu także jeśli chodzi o sesję to pikuś. Niektórzy wykładowcy w ogóle nie idą na rękę, miałem takie przedmioty co spokojnie mógłbym sobie przepisać to nie pozwolili zawsze jakaś wymówka była albo żadnego odzewu na ten temat. Czytaj dobrze umowę jak odpisujesz bo potem możesz się lekko zdziwić, najpierw płacisz np 448zł czesnego miesięcznie a potem jest dodatkowe 60zł za seminarium także moim zdaniem to trochę wyzysk. Ogólnie uczelnia spoko ale drugi raz bym się nie wybrał, wolałbym w Krakowie
Ten123
Mógłby mi ktoś powiedzieć czy poziom w tej szkole jest bardzo wysoki? Chciałabym studiować zarządzanie ale boję się czy sobie poradzę
03.07.2019
12.06.2019
Laki
Straszne bzdury - zapewne 6000 ofert to jakaś żałosna zleceniówka (za 1000-1300 zł), kolejny 1000 - zapewne kwalifikacje nieziemskie - a co do studentów - których prosi się o pomoc - "nie mam czasu" - a sami są dobrze ustawieni - tylko strata czasu,studenci Ci - brak wychowania
Even
Adrian na spokojnie po maturze, byłam ostatnio na uczelni zapytać też o to i powiedzieli że na spokojnie po wynikach :) Możesz się zapisać już przez internet :) a na jaki kierunek się wybierasz?
08.06.2019
27.04.2019
Dafi
Czy egzaminy na tworzeniu gier są trudne?
alfi
Czy egzaminy są trudne na zarzadzaniu?
15.04.2019
05.04.2019
Adrian
Cześć. Mam kilka pytań. W tym roku zdaję maturę. Czy powinienem już zarejestrować się i zapłacić przed otrzymaniem świadectwa 4 lipca żeby miejsce było już zajęte czy czekać spokojnie?
NS
Fajny poziom nauczania w ciekawej formie podany :)
29.03.2019
20.03.2019
NSpsych
KRKpsych3lata. Ja studiuje niestety zarządzanie w NS ale Uczelnia godna polecenia. Pisze to jako student i to aż dziwne ale naprawdę jest spoko. Przede wszystkim wykładowcy są ludzimi a system wspomagania studiów jest genialny.
Krkpsych3lat
Cześć, czy zaczyna ktoś od marca psychologię 3 letnia i jest z Krakowa? :)
28.02.2019
17.02.2019
Admin
Komentarz usunięty.
Polecam
Hej, ja studiuje zarządzanie (magisterka niestacjonarna) na tej uczelni od października. System CloudA moim zdaniem REWELACJA. Ja studiuje systemem wykłady w CloudA, ćwiczenia na uczelni. Polecam szczególnie, że nie uczymy się bezsensownie teorii tylko więcej praktyki (projekty) i kejsy na ćwiczeniach. Zaliczenia - testy generalnie wszystkie przez platformę on line. jak dla mnie 9,5/10. Odejmuje 0,5 za zamknięty sklepik w niedziele :0
04.02.2019
04.02.2019
SIR
hej,polecą tą Uczelnie. Przeczytałem kilka komentarzy niżej i faktycznie dla pracujących ludzi jest mega forma zaliczeń w CloudA. Tak jak pytała Emi, zaliczenia są na CloudA na zarządzaniu bo znajomy studiuje. Ja zajmuje zaszczytne miejsce na informatyce i jest całkiem fajnie. Żałuje że nie poszedłem tam od razu tylko przenosiłem się z Krakowa( mega duża straciłem kasy na samo życie w KRK). pozdr.
fsr
A czy studiuje ktoś na psychologii 3 letniej mgr i może się podzielić wrażaniami?
22.01.2019
12.01.2019
Emi
Emi Witam Wybieram sie od marca na zarządzanie w systemie CloudA, czy mógł by ktos napisać cos więcej o tej formie studiowania, jak wyglądają zaliczenia i egzaminy???
Even
MojaUczelnia o kurcze nie wiedziałam że tak się da żeby nie było jakiś wymaganych przedmiotów, ale super! Dzięki wielkie i powodzenia życzę! ;)
10.01.2019
10.01.2019
MojaUczelnia
żadne przedmioty tylko zdana matura. Ja studiuje zarządzanie firmą :) otworze małą firmę ale pomysłu nie zdradzę bo ukradniecie :)
Even
MojaUczelnia a na jakim kierunku dokładnie jesteś na tym zarządzaniu? I jakie przedmioty z matury się liczyły?
09.01.2019
09.01.2019
MojaUczelnia
SYylKRK moja znajoma studiuje psychologię i ma zajęcia raz w miesiącu stacjonarnie a raz w miesiacu na CloudA (ale dowiedz się może z jakiegoś biura rekrutacji ). Ja studiuje zarządzanie , gdzie wszystko mam na CloudA :) Co do Event manager słyszałem że to studia tylko dzienne bo organizujesz na nich jakieś eventy duże na uczelni bo sam chciałem ale niestety interesowały mnie studia Online :) Uczelnia jest całkiem spoko. Ja się ciesze bo biorę dwa stypendia i nie dość ze mam za free studia to jeszcze zostaje mi koło 500 zł miesięcznie :)
Even
Czy studiuje ktoś może na kierunku event manager? Zastanawiam się nad wyborem tego kierunku właśnie na tej uczelni. Chciałabym poznać jakieś opinie na ten temat ;)
08.01.2019
05.01.2019
SylKrk
Dzień dobry, Czy studiuje ktoś psychologie zaocznie?( Albo wybiera sie od lutego?) Jestem ciekawa jak często odbywają sie zjazdy stacjonarne w siedzibie uczelni?
Karo
Możesz mi powiedzieć czy studia te trwają 4 semestry czy inaczej bo nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji :)
03.01.2019
03.01.2019
Karo :)
Mogę zdecydowanie polecić. Poczytaj na stronce o modelu studiowania bo też wybrałem się na mgr rok temu tutaj i ja sobie chwalę :) fajnie też że można spokojnie pracować bo tylko raz z miesiącu jest zjazd ćwiczeniowy a tak to na platformie.
Karo
Witam. Zastanawiam się nad studiowanie na WSB - NLU na kierunku zarządzanie studia magisterskie. Może ktoś będzie tak miły i poratuje mnie jakąś opinią :) Studiowałam wcześniej na UEK Kraków... Jak z opłatami na studiach niestacjonarnych ? Z góry dziękuję za informację :)
03.01.2019
29.12.2018
Świeta
Fajnie że jest moja Uczelnia. Ja w sumie tak jak inni, każda uczelnia ma swoje minusy ale na tej jest ich chyba najmniej. Mega system wspomagania studiów i praktycznie cała uczelnia w Telefonie. Pozdrawiam Pana Rektora i cała Kadrę
greatowy
Super uczelnia. system Zarządzania Studiami - Cloud Academy z możliwością multitransmisji zajęć na żywo - bajka! Oszczędza czas, a jakość wykładów i możliwość interakcji w trakcie zajęć sprawia, że aktywnie uczestniczę w zajęciach pomimo nieobecności w sali wykładowej. Polecam każdemu, kto ceni swój czas!
20.12.2018
03.12.2018
zwolennik
Hej, ja studiuje i jest spoko jak ktoś chce pogodzić pracę z studiami zaocznymi. Zjazdy średnio 2 razy w miesiącu, gdzie jeden jest zjazdem stacjonarnym (trzeba przyjść na uczelnie) a drugi z domu (za pomogą ich platformy). Bardzo fajna komunikacja i bezproblemowość a poziom ciekawy (nie uczymy się nic z książek ale robimy CASE STUDIES czyli studium przypadku). Bardzo cenie tę Uczelnie za rozwój, któy pozwoli lepiej zarządzać moją firmą. Co ciekawe około 1/3 analiz, wykresów, i sugestii wykorzystuje w mojej firmie i powiem wiem że często się sprawdza a ludzie zaczęli jakoś efektywniej pracować.
filip
+cenowo dużo taniej niź KRK i inni +system operacyjny CLOUDA +kadra +atmosfera +międzynarodowość +zajęcia dodatkowe + dużo szkoleń +małe grupy -jeśli komuś nie przeszkadza studiowanie w małych grupkach i międzynarodowość to BRAK :)
20.11.2018
30.10.2018
Ewa
Ja studiuję zarządzanie ale zaczynamy dopiero wykłady w Listopadzie
Odpowiedz od Laki
Laki w Urzędzie Pracy w NS jest ponad 7 tys ofert pracy tylko ludzie nie chcą pracować(dane jakieś 3 miesiace temu, byliśmy tam z uczelni). Informatycy (znajomy studiuje a kilku skonczylo) pracują już na 3 roku. Do tego dochodzi grupa psycholożek i psychologów, którzy tez na bezrobocie nie narzekają. TRZEBA MIEĆ POMYSŁ NA SIEBIE I DĄŻYĆ DO SAMOREALIZACJI. Żadna uczelnia nie zmusi cię do pracy a ta daje olbrzymie możliwości. Jak by ktoś nie wiedział to niech zagłębi się w ALUMNI. Jak już piszecie głupoty i najgorszej uczelni to zapoznajcie się kim są prezesi banków oraz dyrektorzy zasiadający na wysokich stanowiskach. Na pewno nie Z INNEJ SĄDECKIEJ UCZELNI 😹😹
28.10.2018
21.10.2018
Monika
Studiuje ktoś zarządzanie online? Mogę prosić o szczegóły?
Laki
Ponad 5 lat na bezrobociu po tym "fenomenie"
20.10.2018
19.10.2018
Natalia
Jestem na BHP (podyplomówka) i bardzo sobie cenię aplikację mobilną. Mam "sklerozę galopującą" a apka przypomina mi w sumie o wszystkim. Od płatności do zjazdów, terminów obron, praktykach, komunikatach z życia uczelni. Ciekawe jest to, że można część zajęć zrobić poprzez zajęcia interaktywne.
POLECAM
Jak najbardziej polecam. System CloudA rewelacyjny, Genialny i prosty w obsłudze.
16.10.2018
13.10.2018
amor
nie ma opłat za różnice. Cena za studia to 498 zł miesięcznie i w ostatnim roku mamy dopłatę po 60 zł za seminarium. Na koniec 60 zł za dyplom i to wszystko :)
saynomore
Jak wyglada opłata za różnice programowe na psychologii dla magistrów?
11.10.2018
08.10.2018
amor
sliwka987@wp.pl proszę bardzo
alka
Psychologia, Ja mam zaledwie 3 dni na podjęcie decyzji :( Myślę , że spokojnie możemy porozmawiać poza forum, podaje emaila do kontaktu : apsychologia@wp.pl Amor, jjesli masz chwilkę, również się odezwij :)
07.10.2018
07.10.2018
Psychologia
Również potrzebuję rozwiać kilka wątpliwości odnoście pscychologii 3-letniej, czy ktoś mógłby szczerze i otwarcie napisać więcej lub podać kontakt do siebie? Alka ja też jeszcze rozważam to wszystko, możemy też spróbować sobie to przegadać, hmm? :)
alka
Hej amor , a czy można się jakoś skontaktować z Tobą? Jakiś adres email, . Mam pare pytań odnośnie psychologii 3 letniej
05.10.2018
05.10.2018
amor
Dzień dobry, W Krakowie zawsze otwierają od 3 roku (psychologia dla magistrów). Jestem bardzo zadowolony, studia wspomagane tą chmurą to bardzo dobra alternatywa dla osób aktywnych zawodowo. Aktualnie mamy przewidziane 4 zjazdy ćwiczeniowe (stacjonarne) oraz 4 zjazdy wykładowe ( oglądamy je na platformie). W tym roku OBRONA, ale chyba mam dobrą pracę wiec jakoś tego stresu mniej. Jestem ciekawy bo na obronę pojedziemy grupą do NS do głównej fili i już nie mogę się doczekać. Szkoda już kończyć tą szkołą ale może jakaś podyplomóweczka.
Alka
Witam. Czy ktoś studiuje Psychologię dla Magistrów na WSB nlu w Krakowie? Polecacie ?
03.10.2018
28.09.2018
psychologia w Krakowie
czy ktoś robi z NLU, ale w wydziale w Krakowie studia psychologiczne? Jak wypada w porównaniu z Fryczem, WSE Tischnera czy Ignatianum? co wybrać?
ciekawa uczelnia :)
Dla mnie najlepsza uczelnia sądecka, oraz chyba najciekawsza w Małopolsce (dalej moja kariera edukacyjna nie sięga). Studiowałem chwilę w Krakowie ale przeniosłem się do rodzinnego domu, w okolice Sącza. Po analizie dokumentów przyjęli mnie na 2 rok abym kontynuował naukę na podobnym kierunku. Całość "przeniesienia" (chyba to nazywali transferem) odbyła się w niecałe 2 tygodnie. Od października rozpoczynam naukę na WSB-NLU i jestem mega ciekawy jak to wygląda w praktyce. Moi znajomi tutaj studiują i faktycznie potwierdzają komentarze poniżej. 2 znajomych z informatyki pracują teraz w KRK i zarabiają jak prezesi banków (albo troszkę więcej :) ). Moja mama skończyła tutaj zarządzanie ponad 10 lat temu i ja dostałem nawet zniżkę. Niby 10 procent ale w sumie to jedna rata za czesne. A dodatkowo obejmuje mnie stypendium naukowe (przepisane oceny z pierwszej uczelni)oraz socjalka i będę miał nie dosc że obniżone stypendium to czesne za free i zostanie jeszcze 380 zł. Jestem bardzo zadowolony i polecam z całego serca.
26.09.2018
22.09.2018
do studia online
studia online jeśli masz ćwiczenia i wykłady online, to na ćwiczeniach musisz być na daną godzinę online, obecny jest wykładowca i studenci, wykłady też są online, ale można je potem sobie odsłuchiwać. Platforma online na bardzo wysokim poziomie.
Bartosz
Studiowałem na informatyce na programowaniu aplikacji i bardzo polecam uczelnię. Teraz z tego co słyszałem mają do tego specjalność game developer - nice.
20.09.2018
05.09.2018
Natalia
Bardzo fajna uczelnia - uczy praktycznych rzeczy a nie czytania slajdów, do tego fajna, partnerska atmosfera. No i zarządzanie studiami przez telefon - wypas:)
Przemek
Polecam w 100%. Najlepszy wybór jaki dokonałem w życiu!
25.08.2018
23.08.2018
Michał
Bardzo polecam, mili wykładowcy, interesujący ludzie i studenci z wielu krajów, ciekawe wykłady oraz świetny autorski system analogiczny do USOS, CloudA! Bardzo jestem zadowolony ze swojego toku studiów na kierunku Informatyka na WSB-NLU!
Artur
Szczególnie polecam kierunek informatyka na WSB-NLU. Specjalność Programowanie Aplikacji Biznesowych oraz Game Developer mają nowoczesne programy nauczania pełne praktycznych zajęć.
23.08.2018
22.08.2018
Michał
Polecam w 100 procentach. Najlepsza jest informatyka !!!
Łukasz
Zdecydowanie polecam
21.08.2018
21.08.2018
Lukasz Smolarski
Swietna Uczelnia, dzięki której mogę realizować się zawodowo. Ogromna ilość godzin języka angielskiego, prawie większość to wiedza praktyczna i "na czasie" więc zdecydowanie polecam
zarzadzanie
Planuje zapisać się na studia niestacjonarne z zarządzania tylko zastanawiam się czy lepiej przez internet czy normalnie ?
15.08.2018
14.08.2018
studia online
Hej! jestem ciekawy jak wyglądają studia niestacjonarne online, mógłby ktoś opisać mi jak to wygląda :)
Kamil2
Najlepiej na stacjonarne jeśli chodzi o informatyke i psychologie a zarządzanie lepiej niestacjonarne. TAkie jest moje zdanie. :)
19.07.2018
16.07.2018
Kamil
Planuje wybrać się na studia na WSB. Powiedzcie mi tylko czy lepiej iść na stacjonarne, czy na zaoczne.
GAMEDEV
Byłem, widziałem, zapisałem się... Nie mogę się doczekać!!!! Byłem na rozmowie z Panem Arturem i z tego co mówił to będzie od 2 roku zabawa z grafiką i tworzeniem platform! Polecam :P
16.07.2018
16.07.2018
Game Developer
Wybieram się na Game Dev, słyszał ktoś coś o tym? Mega oferta jak dla NS!
psychologia
Psychologia
13.07.2018
09.07.2018
Asia
Psychologia NS rewelacja, wysoki poziom, świetni wykładowcy, możliwość rozwoju, ciekawe zajęcia
programowanie aplikacji biznesowych
Szczerze polecam! Skończyłem programowanie Aplikacji Biznesowych i pracuje sobie w Krakowskiej firmie. Zarobki po tym są spoko na początek dostałem niecałe 6k a teraz po 2 latach mam 9k. Pracuje większość w domu. WSB jest naprawdę dobrą szkołą.
26.06.2018
23.06.2018
ptak
polecam!!!!!!!!!
lic/zarz
Jak dla mnie uczelnia 9/10: -poziom dobry -kasa się zgadza (biorę stypendia i trochę jeszcze zostaje a niby prywatna) -wykładowcy (jak wszędzie, chodź bardzo do "dogadania") -sama atmosfera jest spoko i od tego roku organizujemy się w fajne grupy i robimy sobie wycieczki a uczelnia pokrywa nam na przykład busa i daje na szamę -ostatnio chcieliśmy zrobić sobie event nocny to bez problemu dali nam zgodę. -CloudA jest NAJLEPSZA! jedyny minus to daleko od sklepu ale robi się zapasy albo zamawiamy pizze na przerwie :)
16.06.2018
01.06.2018
ola boga...
Studiuje tutaj już 4 rok i jak słyszę tekst " przyjmują bez matury" to mnie krew zalewa. Niestety Polacy lubią gadać, czy się znają czy nie. Założenie "roku zerowego" było zgodne z prawem a nawet TVN to poprzekręcał. Bez matury może przyjąć cię każdy uniwersytet na tzw." wykup kursu" jako wolnego słuchacza. Oznacza to że nie masz statusu studenta i nie możesz dostać dyplomu ale możesz uczestniczyć w zajęciach. Jeśli chodzi o komornika to sprawa troszkę przedawniona bo aktualnie firma jest na plusie proszę sobie sprawdzić w aktualnych danych. Skoro ktoś ma wiedzę o komornikach to na pewno posługuję się takimi narzędziami że bez problemu sprawdzi jak stoi Uczelnia. Szkoda trochę że sami okoliczni mieszkańcy nadają taka ocene, uczelni dzięki której żyło całe miasto. DLA ZAINTERESOWANYCH, WG. OFICJALNYCH STATYSTYK Z ZESZŁEGO ROKU POBILIŚMY REKORD REKRUTACJI. Nigdy nie było tylu chętnych. Teraz w temacie. Studiuje Zarządzanie już na magisterce i bardzo sobie cenię studia w modelu CloudA. Pracuje od poniedziałku do piątku a zajęcia odbywają się co 2 tyg gdzie faktyczny zjazd ćwiczeniowy jest raz w miesiącu a drugi wykładowy oglądam w domu. Myślę że jak ktoś ma jakiekolwiek pytania to niech zadzwoni do rekrutacji czy dziekanatu i popyta. :))))
sxx
A to prawda ,ze tu przyjmują bez matury?
28.05.2018
28.05.2018
januszek
bardzo kiepska uczelnia. A komornik jeszcze jej nie zlicytował?
IT to przyszłość
Witam wszystkich, Ja podobnie jak "JA" z tą różnicą że już absolwent, skończyłem informatykę. Kierunek bardzo przyszłościowy i sam się o tym przekonałem. Po roku mam spoko zarobki i pracę która mnie mega ciekawi. Aktualnie robię duże zlecenie dla jednego z największych w Polsce dystrybutorów sprzętu AGD czy RTV (nigdy nie rozkminiałem różnicy). Dużo dał mi staż w WSB-NLU. Ja polecam.
24.05.2018
15.05.2018
Mike
Witajcie. Szczerze Wam powiem że warto. Chyba nikt z was się nie oszukuje, że po studiach dostanie prace od tak. Na studiach trzeba ciężko pracować także samemu. Ja studiuje informatykę i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Dla najlepszych czeka już praca, wiec każdy się stara i to generuje wysoki poziom. Na uczelni powiedzieli nam wprost, można skończyć studia i nie nie robić a można się wziąć za siebie, skończyć je z duzą wiedzą a Oni zapewnią ci pracę. Jestem BARDZO zadowolony. Przede wszystkim studia są w CASE`ach czyli często dostajemy sprawy do rozpatrzenia, problemy w firmach. Nie uczymy się na ćwiczeniach tego co na wykładach a przekładamy tą wiedzę na realne wydarzenia z życia. Co najważniejsze biorę stypendium socjalne i naukowe i jeszcze na tych studiach zarabiam :)))))
CloudA
Moj znajomy studiował w modelu CLoudA (chyba tak się to pisze). Na dyplomie miał napisane "studia niestacjonarne" wiec mnie to skłoniło do rozpoczęcia studiów tutaj. EJJJJJ trzeba się na jakąś imprezę umówić w La Rocca
10.05.2018
08.05.2018
Studentka
Ja osobiście polecam z całego serca! Niesamowita atmosfera. Faktycznie poznałam ludzi z całego świata - w tym roku jedziemy wspólnie paczką do Indii do kolegi z roku :) Co do angielskiego - zaczęłam studia i ledwo co mówiłam, a dzisiaj, na drugim roku swobodnie rozmawiam z ludźmi z całego świata. Naprawdę, nie zastanawiaj się nic tylko dołącz do naszej niesamowitej ekipy! :) Pozdrawiam
Niezdecydowana
Hej, Może mi ktoś tak szczerze powiedzieć jak jest na WSB-NLU? Jestem właśnie na etapie wyboru studiów ( o ile zdam maturę :O ;)) Dużo słyszałam pozytywnego od znajomych, którzy już skończyli m.in. - studia międzynarodowe, możliwość poznania ludzi z całego świata, dobra kadra i angielski na wysokim poziomie. Też tak uważacie? Proszę pomóżcie!
08.05.2018
07.05.2018
Ja
Z tego co wiem to informatyka stoi u nich bardzo dobrze. Mają nawet umowę podpisaną z jakąś duża info firmą. Jak kiedyś dzwoniłem to powiedzieli mi że dużo osób po informatyce tam zostaje bo pracują nad jakaś platformą i zatrudniają albo podsyłają do zaprzyjaźnionej firmy. Sam się wybieram w tym roku na tą uczelnie bo mam blisko, a Nowy Sącz jest tańszy niż Kraków. Wole mieszkać tutaj i płacić tylko za uczelnie niż w Krakowie koło 1000 za samo mieszkanie.
riko
czy trzymają poziom? jak teraz tam jest?
30.04.2018
27.04.2018
kapek
Hej :) Mega spoko, że znalazłem takie forum. Trochę byłem zaniepokojony idąc na studia w WSB-NLU w Sączu bo podobno mieli problemy jakieś ale tak szczerze powiedziawszy, jako student tego nie odczuwam. Kiedyś będą w rekrutacji tak szczerze powiedziawszy dopytałem o co chodziło. Pan udzielił mi informacji że mieli chwilowe problemy ale pokazując jakiś raport Ministerialny faktycznie potwierdziło się ze są wysoko. Uczelnia wzięła się nawet za fajne nowe projekty. Studiuje zarządzanie- specjalność zarządzanie firmą i powiem wam że jestem mega zadowolony. Zawsze są małe nieprawidłowości ale po przenosinach z KRAKOWA muszę powiedzieć ze tutaj jest cudownie. Bałem się trochę zderzenia z rzeczywistością CloudA, ale to najlepsza platforma do studiowania EVER!!! :) Wygląda to tak ze moża pójść na wykład , bądź zalogować się w domu i normalnie w czasie rzeczywistym oglądać go. Fajna sprawa. Najważniejsze że jest komunikator i pokaz slajdów i że mogę to puścić przed zaliczeniem żeby się przygotować. Szczerze nie rozumiem niechęci NS do tej uczelni bo zauważyłem ją gdy jechałem taksówką czy raz zacząłem temat w sklepie z Panią a także mam tu ciocie, wszyscy wyrażali się niechętnie i krytycznie, może to kwestia jakiejś ploty. Ja mogę polecic WSB-NLU... moja ocena w porównaniu do studiowania w KRK -dziekanat 9/10 -wykładowcy 8.5/10 -trudność studiów 8/10 -koszty JEST NAPRAWDĘ TANIO i nie ma ukrytych opłat (w KRK płaci się za wszystko dodatkowo) -system 10000000000000/10 (to jest najmocniejsza rzecz na tym uniwersytecie) p.s. dr Wożniak jest najlepszy i bezproblemowy (teraz rektor).
Nowa
Mam prośbę czy może ktoś powiedzieć, na jakiej postawie można studiować w systemie Cloud'a? Czy nie będzie problemów z uzyskaniem dyplomu, jeśli wszystkie zajęcie będą przez internet, a jedynie obrona pracy po 3 latach odbędzie się osobiście?
19.04.2018
20.03.2018
Damian
Drugi raz nie wybrałbym tej uczelni sądeckiej
zarządzanie
Wiem ze od marca ruszył nabór na I rok zarządzania w Wyższej Szkole Jańskiego w Krakowie i ze orłem z matmy nie trzeba być żeby spokojne zdobyć dyplom.
20.03.2018
20.03.2018
student informatyki
Ja zamierzałem zapisc sie na zarządzanie niestacjonarne ale kolega mi odradził bo jestem noga z matmy i na tej uczelni mógłbym mieć problem na egzaminie. Matmę trzeba po prostu umieć. Zdecydowałem się na Wyższą Szkołę Jańskiego w Krakowie i jestem bardzo zadowolony. Świetna atmosfera i nie ma nerwów na egzaminach.
Przyszła studentka
Cześć. Chciałabym się zapytać jak wyglądają studnia zaoczne na zarzadzaniu? Jak ogólnie wygląda szkoła? Czy warto? Czy wyższa matematyka to czarna magia? Polecacie?
19.03.2018
12.03.2018
Olka
Cześć Małgosiu bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Jeżeli byś mogła to napisz mi proszę czy egzamin z Makroekonomii II miałaś z dr Woźniakiem? Jeśli tak to czy to był jakiś trudny test? Serdecznie pozdrawiam.
Małgosia
Większość jest naprawdę ok, oczywiście jak wszędzie mogą trafić się wyjątki. Bardzo fajnie prowadzą Pani Kwak (marketing) oraz Pani Sroka (prawo). pozdrawiam
08.03.2018
06.03.2018
Maniek-Koń
Matematyka - info dla Studenta Wstęp do matematyki wyższej może być dla Ciebie nawet fascynujący, ale trzeba poświęcić trochę czasu na ćwiczenia. Sam dziwię się temu, co piszę, ale faktycznie z p. Robertem Szarotą matematyka ma inny (lepszy) wymiar:)
Lolo
Dziękuję Małgosia!:) A możesz coś więcej o wykładowcach powiedzieć?:) Na stronie nie ma info o kadrze:(
05.03.2018
05.03.2018
Małgosia
Do Ola: studiuję w Warszawie w Wyższej szkole zarządzania personelem- tu odbywają się ćwiczenia. Natomiast mamy cloude i tam mamy wykłady. Wirtualnie. Obrona będzie w Nowy Sączu. Mam nadzieję, że pomogłam. pozdrawiam
Lolo
Cześć, czy ktoś z Was orientuje się, czy warto podjąć naukę na WSB na kierunku psychologia dla absolwentów-magisterskie zaoczne, 3 letnie? Głównie chodzi mi o poziom, tzn. czy dyplom mgr psychologii z tej uczelni ma sens? Może spotkaliście się z opiniami w branży, a może sami jesteście zadowolonymi magistrami z Nowego Sącza?:) Chciałabym podjąć naukę od najbliższego semestru, ale trochę waham sie, bo opinie o uczelni są mocno podzielone. Będę wdzięczna za odpowiedź:)
04.03.2018
15.02.2018
student
Cześć! :) mam pytanie c zy przedmiot (wstęp do matematyki wyższej ) jest trudny? studia niestacjonarne licencjackie zarządzanie. Proszę o odpowiedź
Olka
Planuję zapisać się na studia magisterskie zarządzanie od lutego do WSB nlu mam do Ciebie takie pytanie Małgosiu; Ty studiujesz zarządzanie w WSB nlu w Nowym Sączu? Czy na innej uczelni? PROSZĘ ODPISZ. Ola.
06.02.2018
04.02.2018
Małgosia
ja studiuję zarzadzanie niestacjonarnie, studia magisterskie , jestem bardzo zadowolona. Fajne wykłady oraz ćwiczenia robione przez WSZP Polecam
Przyszła studenta
Rekrutacja na semestr letni będzie w lutym na studia niestacjonarne a na jaki kierunek Studentko byś chciała się zapisać? Ja na mgr zarządzanie. Proszę odpisz.
06.12.2017
06.12.2017
Olka
Mam prośbę czy ktoś mógłby napisać mi czy trudna jest logistyka i rachunkowość zarządcza na studiach magisterskich?
Studentka
Czy wie ktoś kiedy rozpocznie się rekrutacja na studia niestacjonarne zaczynające się od semestru letniego?
01.12.2017
25.10.2017
Niezdecydowana
czy jest ktoś kto studiuje psychologie niestacjonarne ? jak wrażenia ?
Student WSB-NLU
Witaj, super, że dołączasz do naszej ekipy :) Poszukaj na portalach ogłoszeniowych, nie polecam przez pośredników bo trzeba dodatkowo płacić ;) Szykuj się na imprezę integracyjną!
28.09.2017
28.09.2017
Przyszła studentka
Cześć, czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie szukać mieszkania w Nowym Sączu?
Manveer Kumar
Such a bad experience! I had to create a facebook account to warn other people of National Louis University in Nowy Sacz, Poland!!! I applied, got offer letter, unfortunately got visa denied. My money has been lying with the university for almost a year and they are not willing to give me 2000 euro back. And I am not the only one, there were about 30 students who were denied visas and still waiting for their money to be sent back!!! The university does not answer phones nor emails. They give fake dates of money refund!!! First they promised January, then February, and when this didn't work out they told us all that 15th March is the final date. And guess what? They money hasn't been sent. You can't believe them. Our representatives went there to Nowy Sacz and were given money bank transfer documents with new dates. It turns out this is all fake! Such an improfessional team!!! Lie after lie!!! You should avoid this university!!! GIVE ME MY MONEY BACK
10.05.2017
16.11.2016
Absolwent
Ewa, myślę, że warto. Ja ukończyłem studia na SPP w WSB-NLU i bardzo dużo się nauczyłem, szczerze polecam.
ewa
Witam. Potrzebuję opinii na temat poziomu kształcenia na podyplomówce z informatyki. Warto w to wejść, jest szansa nauczyć się czegoś konkretnego czy lepiej wybrać kursy?
25.10.2016
19.10.2016
student 1
witam mam prosbe jak jest na studiach niestacjonarnych zarzadzanie w administracji magisterka ?? mam watpliwosci co do poziomu bardzo wysoki poziom duzo nauki ??? i czy egzaminy trudne do zaliczenia ?? pozdrawiam
student 1
witam mam prosbe jak jest na studiach niestacjonarnych zarzadzanie w administracji magisterka ?? mam watpliwosci co do poziomu bardzo wysoki poziom duzo nauki ??? i czy egzaminy trudne do zaliczenia ?? pozdrawiam
19.10.2016
18.10.2016
student
Dajcie sobie spokój z tą uczelnią. Nie polecam, a nawet odradzam. te bajki o wysokości stypendium to już przegięcie. W jednym semestrze dają 500 to w drugim 200. Problemy z komunikacją. Dajcie sobie spokój.
Zarz.
Do Karola Bardzo kiepski kontakt z wykładowcami (nie z wszystkimi oczywiście) Zadarzały się wyjątki. . Na niektórych przedmiotach mimo próśb bardzo długo nie pokazywały się materiały, a wykłady przez internet ciągle się zawieszały. Pieniądze za stypendium wpływały zawsze po terminie a jak ty zalegasz od razu odsetki. Z niektórych wykładów nie było wiadomo jak będą wyglądały egzaminy. Chociaż pocieszenie jest takie, że na obronach nie było tak źle. To był jedyny plus.
18.10.2016
18.10.2016
karol
witam chcialbym sie zapytac jak jest na wsb na magisterce zarzadzaniu ciezko >?? jak z egzaminami ??pozdrawiam
Studentka
Witaj Karolina, ja jestem obecnie studentką II roku Zarządzania w czym mogę Ci pomóc?
17.10.2016
15.10.2016
Karolina
Witam, mam pytanie czy jest ktoś aktywny z kierunku zarządzania II stopnia?
niezdecydowana
Czy ktoś studiował psychologię dla magistrów w Krakowie? Jaki jest poziom?
04.10.2016
21.06.2016
Studentka
Studiuję obecnie na grupie krakowskiej i wszystko jest ok. Nie ma obaw, można śmiało składać papiery :)
kaka84k
Czy może ktoś powiedzieć co na temat kierunku Psychologia online grupa Krakowska. Ta uczelnia ma przyszłość , czy może się coś wydarzyć a tym samym dyplomy przepadną
18.06.2016
08.06.2016
Studentka
Obecnie studiuję na WSB - NLU i jestem bardzo zadowolona. Tak, to co mówią o praktykach w MMC Brainville to prawa, sama właśnie skończyłam. Znam część osób, która po praktykach została tam i normalnie pracuje. Na fitness WSB też chodzę prosto po zajęciach. Ogólnie fajna atmosfera i naprawdę dobre podejście do każdego studenta. Gorąco polecam!
Zainteresowana
Hej, wybieracie się może na WSB? Ja słyszałam o tej Uczelni bardzo dużo dobrego, moja siostra również tam studiowała i mile wspomina tamte czasy. Mocno rozważam złożenie papierów właśnie tutaj. Podobno mają swój fitness? Studenci mogą korzystać z niego bez ograniczeń? W Parku Technologicznym mogą realizować praktyki? Jaki w ogóle jest klimat? Taki jak był kiedyś, czy coś się zmieniło? Proszę, niech mi ktoś pomoże!
08.06.2016
06.06.2016
Student Informatyki
Ja obecnie studiuję Informatykę. Jest naprawdę spoko. To tego działamy w Parku Technologicznym MMC Brainville. Dobra karda i ludzie na roku też spoko. Szczerze polecam!
Student
WSB-NLU to wielka pomyłka (szkoda czasu i pieniędzy), szczerze odradzam.
04.06.2016
29.05.2016
Oliwia
Studiuje ktoś na WSB-NLU informatykę zaocznie? Warto się wybrać? jakie są po niej perspektywy?
Absolwentka
Polecam - naprawdę warto! Świetna atmosfera, wyjątkowi ludzie i super wykładowcy! WSB-NLU zmieniła mój punkt widzenia.
24.05.2016
27.04.2016
elwira
WSB-NLU to najlepsza uczelnia pod słońcem! Polecam wszystkim niezdecydowanym bo naprawdę warto - świetna atmosfera, która daje możliwość realizacji każdych pomysłów! Bardzo dużo jej zawdzięczam - dała mi świetnych przyjaciół, solidne wykształcenie oraz wiedzę praktyczną. Dzięki temu dzisiaj prowadzę swój własny biznes i spełniam się zawodowo! Szczerze polecam!
STUDIA W WSB
Super sprawa w WSB-NLU to dwa dyplomy na zarządzaniu. Studiowałem w j. angielskim Global Business Management i naprawdę polecam (magisterka). Mam dyplom polski i amerykański i pracę w polskim oddziale Google. Pozdrawiam prof. Sprudsa oraz moją wspaniałą grupę ;-))
25.04.2016
25.04.2016
Absolwentka
Studiowałam psychologię na WSB-NLU. Poziom jest na prawdę dobry, ale też nie aż taki, że trzeba całymi dniami i nocami siedzieć i wkuwać. Duży nacisk jest bardziej na część praktyczną i tutaj trzeba się mocno wykazać.
psychologia
poprosze o informacje na temat kierunku Psychologia na NLU. Interesuje mnie wszystko, co wiaze sie z kadrą, poziomem zajęć, a głownie Wasze opinie, czy warto?
20.04.2016
07.03.2016
Klaudia
Witam. Chciałabym opisać swoją sytuację i bardzo nieprzyjemne doświadczenia związane z tą uczelnią. Może moja historia komuś pomoże. W 2015 roku składałam papiery na zarządzanie. Interesowały mnie studia dzienne. Pomimo tego, że nie podpisałam żadnych umów moje problemy z tą uczelnią ciągną się do dziś i końca nie widać. Dzwonili do mnie początkiem roku akademickiego że studia dzienne się nie otwierają Zaproponowano mi zaoczne - odmówiłam. Po kilku miesiącach zaczęły się cyrki! Bałagan w biurokracji jest okropny! - przez pomyłkę wciągneli mnie na studia zaoczne, bez mojej wiedzy i zgody. Musiałam opuścić zajęcia na uczelni (obecnie studiuje we WSZOP w Katowicach) żeby pisać odwołania i wyjaśniać sytuację. Panie obiecały oczywiście że wszystkim się zajmą. Dziś przyszło mi pismo że mam prawie 1800 zł. długu i że jak nie zapłacę w ciągu 30 dni to będzie windykacja. Bardzo poważnie rozważam wejście z uczelnią na drogę sądową. Dlatego bardzo Was proszę, zastanówcie się dwa razy zanim złożycie tam papiery. Pozdrawiam, Klaudia.
Magda
Cześć jestem studentką I - go Roku Studiów na WSB-NLU. Też miałam dylemat, iść nie iść, ale powiem w skrócie - jest rewelacja! Jestem mile zaskoczona! Indywidualne podejście do studenta, praktyki w Parku Technologicznym MMC Brainville. Po pierwszym roku naprawdę dużo się nauczyłam (przede wszystkim praktycznej wiedzy). Na 3 Roku to już będzie konkret :) Szczerze polecam!
26.02.2016
01.02.2016
Zainteresowana
Hej, rozważam rozpoczęcie nauki na WSB-NLU. Czy ktoś z Was studiował tam na dziennych studiach? Możecie mi napisać jaki jest poziom, klimat itp.?
obecny student
Hm a co powiecie na stypendium socjalne w wysokosci 1000 zł tego nie daje zadna uczelnia w Polsce chyba. Pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych
15.01.2016
23.11.2015
Obecna studentka
Fredka- to jest artykuł z 2011 roku. Jak widzisz mamy 2015 i wszystko jest w porządku! :) Uczelnia ma się dobrze i cały czas się rozwija. Największym atutem jest fakt, że Uczelnia posiada również swój Park Technologiczny gdzie można realizować praktyki. Ja właśnie jestem na jednej z nich i naprawdę bardzo dużo się nauczyłam! Polecam z całego serca
fredka
Kłopoty uczelni z Nowego Sącza: WSB-NLU na sprzedaż http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/482718,klopoty-uczelni-z-nowego-sacza-wsbnlu-na-sprzedaz,id,t.html?cookie=1
16.11.2015
05.10.2015
Mariola
Halo Halo, Czy WSB dalej funkcjonuje.? I jaka opinia o kierunku :promocja techniki i sprzedaży"? Bo juz paździenik a ja dalej szukam magisterki ciekawej i przydatnej
monika
Czy może mi ktoś powiedzieć jak się studjuje na WSB - NLU, bo chce się zapisać na psychologię do Krakowa i nie wiem czy warto??
21.09.2015
08.07.2015
studentka
Studiuje na WSB i jestem naprawdę bardzo zadowolona! Ogromny nacisk na widzę praktyczną, realizujemy dużo ciekawych projektów. Przede wszystkim super ludzie i świetna atmosfera! Polecam bo naprawdę warto!
Absolwent
Jestem absolwentem studiów dziennych na Zarządzaniu i Politologii - gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym!!! Naprawdę warto wybrać WSB-NLU!
23.06.2015
23.06.2015
elewka
Świetna Uczelnia! Naprawdę gorąco polecam! Poznałam na niej wielu wspaniałych ludzi. Kadra dydaktyczna jest na najwyższym poziomie. WSB-NLU Dało mi ogromne możliwości rozwoju!
sola
proszę o podpowiedź jak wyglądają egzaminy na kierunku zarządzanie? Chodzi mi konkretnie o wykładowców: Potoczek, Tokarski, Jakimowicz. Czy trudne i jak bardzo szczegółowe.
08.04.2015
27.03.2015
i to już koniec
nie ma już nic... a było tak pięknie.
lukasz
Bardzo dobra kadra, ciekawe zajęcia z kadrą, która ma pasję i zaangażowanie do tego, aby tę wiedzę przekazać. Interesujące programy nauczania (w szczególności na psychologii), super atmosfera i naprawdę Uczelnia ma to coś, ten klimat! Nie żałuję i podjąłbym jeszcze raz decyzję o studiowaniu na WSB-NLU. To był wspaniały czas i wspaniali ludzie!!! :)
22.02.2015
31.01.2015
Elwu
@ciekawski, samo być nie wystarczy, chyba że zadowolisz się 2,0 ;-) egzaminy są ustne albo pisemne zależy od wykładowcy
ciekawski
Może ktoś napisać jak wyglądają zaliczenia? Czy jest problem?Trzeba umieć czy wystarczy być?
11.11.2014
03.09.2014
print1234
Z całego serca polecam WSB-NLU. Bardzo fajna atmosfera, dobra kadra i ciekawy dobór treści! Uważam, że naprawdę warto.
cherry snuff
skończyłem psyhologie na wsb. Przez pierwsze 3 lata szkołę oceniłbym najwyżej jak tylko można. wykładowcy z najbardziej prestiżowych uczelni, zapraszani goście (prezydent RP, ministrowie), później niestety okrojono kadrę dydaktyczną, z semestru na semestr było coraz gorzej pod każdym względem. Nie wiem co będzie dalej z WSB-NLU.
12.08.2014
30.01.2014
Pablo
Uczelnia jest bardzo w porządku. Polecam!
Pablo
Całkiem ok,
30.01.2014
19.01.2014
Mary
C.d. Wydaje mi się, ze na każdej uczelni znajdą się studenci, którzy rzetelnie i poważnie podejdą do kwestii nauki i zdobycia jakiś umiejętności, jak rownież i tacy, którzy chcą tylko przebrnąć i zdobyć w końcu jakiś tytuł. Wolałam być w pierwszym gronie i to zaprocentowalo. Ze stypendium naukowego praktycznie opłacałam całe czesne ( to było w latach 2003-2008- nie wiem, jak jest teraz i jakie kwoty przyznają za wysokie średnie). Ukończyłam uczelnie z 5. Przyznaje jednak,ze w czasie studiów spotykałam ludzi, którzy nie uczestniczyli w zajęciach albo wcale, albo byli sporadycznie, oblewali egzamin za egzaminem i właściwie tylko dzięki niekończącym sie poprawkom udało sie im dobrnąć do końca. Jak dla mnie szkoła z ocena na 5 i duży PLUS, ale żeby być wiarygodnym dodam, ze ocena ta dotyczy wyłącznie lat,kiedy studiowałam. Teraz nie wiem jaka jest tam rzeczywistość.
Mary,
Studiowałam na WSB-NLU zarządzanie. Mam tytuł zarówno licencjata, jak i magistra. Osobiście jestem zadowolona i z poziomu i z kadry. Kierunek odpowiadał mi ze względu na rodzaj wykonywanej pracy zawodowej. Jest to kierunek pochodny z ekonomia. W
19.01.2014
19.11.2013
administracja a administracja publiczna???
czym sie różni kierunek; Administracja od kierunku: Administracja Publiczna? poza nazwą oczywiście?
jato
Jestem obecnie na 2 roku magisteki z zarządzania. Niestety widać skutki niżu demograficznego oraz opinii w regionie spowodowanej kłopotami finansowymi uczelnii.
24.10.2013
15.10.2013
adek
ja oceniam uczelnie na 4+ :) a nie 5, tylko dlatego, ze musialem do niej kawalek dojeżdżać :D (no dobra to nie wina szkoly ze mieszkam tam gdzie mieszkam :D ) ale poza dojazdami ktore mnie wkurzaly czasami to milo wspominam okres studiowania w wsb nlu :) bylem na informie i to byly naprawde swietne czasy. najmilej wspominam panie z dziekanatu ktore co chwile doradzaly mi jak pozdawac wszystkie egzaminy mając bardzo malo czasu i troche zaleglosci ktora zrobilem sobie przez prace :D wiec tutaj mega plus, bo moglem te egzaminy zdawac tez w warszawie miedzy spotkaniami z klientami ;) za to naprawde uklony :) pozdro
JB
Studia na WSB-NLU to była moja bardzo dobra decyzja. W 2002 roku, gdy rozpoczynałem studia nie było niżu. Studentów było sporo. Poznałem świetnych ludzi. Wyniosłem wiedzę i doświadczenie, które mi teraz procentuje. Polecam każdemu, kto może sobie pozwolić na prywatną uczelnię.
15.09.2013
20.08.2013
kara
Studiowałam w WSB-NLU przez 3 lata na zarządzaniu. Jestem naprawdę zadowolona z tej uczelni. Wiele się nauczyłam i poznałam fajnych ludzi. Nie ma szkół idealnych, ale ta ma na pewno więcej plusów niż minusów. A mam porównanie, bo studiowałam też w dwóch innych uczelniach.
Student
kto nie studiuje na tej uczelni, nie ma prawa sie wypowiadać! ta uczelnia dała mi wszystko co najlepsze!
10.06.2013
13.05.2013
kiedys i dzis
oni sie zwyczajnie przeinwestowali i tyle, pisali o tym w gazetach, mieli dlugi, bo zalezalo im na utrzymaniu wysokiego poziomu, a za jakosc trzeba bulic kase, nie ma zmiluj, pozniej ktos ich kupic, gdzies tam sie polaczyli z innymi uczelniami, no i teraz ...powiem, szczerze, ze nie wiem, jak jest teraz, o to pytajcie obecnych studentow, moge tylko potwierdzic slowa, ktpre padly wczesniej, kiedys WSB NLU to byla marka cacy!
Joannaxxx
Szkola jest tragiczna! Zanim zaaplikujecie radze dobrze zrobic research ile osob jest na wydziale, a to juz samo odpowie wam na pytanie jak bardzo szkola upadla. Na kadre nauczycieli nie ma co narzekac, ale oni tez musza dopasowac nauczanie do poziomu studentow, a biorac pod uwage ze WSB-NLU przyjmuje kazdego ze wzgledu na mala liczbe zainteresowanych, a z czegos szkola musi przetrwac - mozecie sobie wyobrazic jaki jest tam poziom. Jesli istnieja jakies kola zainteresowania to nieliczne. Jesli chcecie sie rozwijac i robic cos jeszcze po za szkola to polecam raczej Warszawe/Krakow.
11.05.2013
23.04.2013
aska
ja zauważyłam, że najczesciej kometarze piszą studenci, no i oczywiście ci raczej niezadowoleni, cha, cha, bo komu chcialoby sie pisac ze jest zadowolony, nie? latwiej narzygac, ponarzekac, pojeczeć - samo życie
NIkt z absolwentów nie wystawił oceny.
Wszystkie opinie które są na tym forum to tylko opisy tego co ktoś gdzieś przeczytał lub słyszał od kogoś, żadnych konkretów.
07.02.2013
22.11.2012
robi
ja tez sie dziwie, ze dajecie takie oceny, moj brachol jak spojrzal to sie za glowe zlapal, moiw, ze jeszcze z 5 lat temu NLU to byla scisla czolowka, ze uczelnia zgarniala nagrody, wyroznainie, zastanawiam sie jak jest teraz, czy nadal sa na fali, czy dopadl ich niz demokratyczny, gdyby mogl sie wypowiedziec ktos z wyzszego rocznika, to bardzo by sie przydalo nam wiedziec, co sie dzieje na uczelni
Amelka
Mnie natomiast przyciągnęła sama nazwa :) Weszłam i okazało się, że ta szkoła ma wysoką ocenę, pozytywne komentarze... :) z ich strony www też dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy. Wydaje mi się, że fajnie byłoby tam studiować :)
15.11.2012
11.08.2012
holly
@2,5: Na Nowy Sącz nie ma co narzekać, bo kadra dobra i warunki dogodne, aczkolwiek jeśli cię stać, to lepiej pobierać nauki w stolicy. Warszawa ma dużo szerszą ofertę uczelni i z pewnością wiele z nich na wyższym poziomie niż Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu, a już najlepsza to jest oczywiście SGH.
2,5
Ojciec powiedział że nie odda mi za parę lat firmy jak nie skończę ekonomii. Stwierdziłem więc że lepiej uczyć się prywatnie i zaocznie, starych na to stać, a i lepiej opłacana kadra będzie pewnie bardziej przychylna dla studentów. Nie chce mi się jednak wyjeżdżać z Nowego Sącza, więc chciałem zasięgnąć opinii: Co sądzicie o kadrze w Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu? Warto tu studiować czy lepiej tracić raz na dwa tygodnie czas na dojazdy do stolicy?
20.07.2012
04.07.2012
Sonia
bardzo zainteresowały mnie studia po rosyjsku. czy jeśli nie zdawałam matury z rosyjskiego, ale mam certyfikat o znajomości to przyjmą mnie na takie studia? teraz zdałam do klasy maturalnej, ale juz zaczynam sie zastanawiać nad przyszłością. Dzięki a pomoc!
inżynieria chemiczna i procesowa
ja sie zastanawiam nad kierunkiem inżynieria chemiczna i procesowa w NLU, czy sa juz starsi studencji, ktorzy sa wyzej na roku z tego kierunku? moglibyscie cos napisac o studiach, kadrze i trudnosci? bo nie ukrywam, ze poziomu obawiam sie najbardziej, a szkoda byloby po roku placenia niemalego czesnego wyleciec ze studiow
25.04.2012
06.03.2012
wyższa ocena dla NLU !!!
kto ocenil ta uczelnie tak nisko? hej, studenci NLU - co jest? dajcie jakies wyzsze noty swojej szkole, tylko 9 osob ocenilo do tej pory!!! szkola pod kazdym wzgledem warta polecenia i narawde zasluguje na duzo wiecej niz 5,6 pkt.
artur
duzy plus dla uczelni za czytelna strone www, z punktu widzenia maturzysty nie trzeba sie zastanawiac, dlugo szukac, widac od razu kierunki studiow, rekrutacje, wszystko podane na tacy, ja osobiscie sklaniam sie ku politologii, raczej juz zdania nie zmienie
24.02.2012
30.12.2011
radek
ta uczelnia miala spore klopoty finansowe, bo sie chyba przeinwestowali, ale na plus trzeba im oddac, ze wypracowali sobie marke i uznanie, z tego co sie orientuje, nastapi ajakies połaczenie z inna uczelnia wyższą, szczegółów nie znam, Aha - nie studiuje tam, pisze, co slyszalem.
Yaho
dziewie sie, ze nikt nie pisze o tej szkole, bo NLU uchodzi za bardzo dobrą uczelnie nie tylko w skali regiony ale calego kraju chyba jestem pierwsza osoba, ktora ocenia ta szkołę
14.12.2011
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 • Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
 • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
 • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
 • Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
 • Uniwersytet Kaliski
 • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
 • Akademia Pożarnicza w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Uniwersytet Szczeciński
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
 • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
 • Uniwersytet w Siedlcach
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
 • Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Akademia Medyczna Humanum w Warszawie
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu
 • Akademia Śląska w Katowicach
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
 • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Wałczu
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa
 • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
 • Politechnika Morska w Szczecinie
 • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
 • Warszawska Uczelnia Ekonomiczna
 • Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych Varsovia
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
 • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
 • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
 • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
 • Akademia Nauk Stosowanych im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Uczelnia Państwowa
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • Lubelska Akademia WSEI
 • Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka
 • Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
 • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
 • Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży
 • Gdańska Szkoła Wyższa
 • Politechnika Częstochowska
 • Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu
 • Politechnika Poznańska
 • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
 • Akademia Katolicka w Warszawie, Collegium Bobolanum
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Kościerzynie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych Varsovia, Filia w Rzeszowie
 • Akademia Tarnowska
 • Politechnika Śląska
 • Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
 • Akademia Zamojska
 • Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Opolskiego
 • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
 • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
 • Uniwersytet Gdański
 • Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna we Wrocławiu
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana, Wydział w Warszawie
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego, Filia w Lubinie
 • Szkoła Główna Mikołaja Kopernika w Warszawie
 • Uniwersytet Morski w Gdyni
 • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
 • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
 • Uniwersytet Wrocławski
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
 • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
 • Warszawska Akademia Medyczna Nauk Stosowanych
 • Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
 • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
 • Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz
 • Uniwersytet Pomorski w Słupsku
 • Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
 • Uniwersytet WSB Merito w Toruniu
 • Uniwersytet Zielonogórski
 • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Uniwersytet Rzeszowski
 • Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
 • Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych Varsovia, Filia w Poznaniu
 • Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium
 • Akademia Mazowiecka w Płocku
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku
 • Akademia Ateneum w Gdańsku
 • Collegium Civitas w Warszawie
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Collegium Da Vinci w Poznaniu
 • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • Politechnika Łódzka
 • Akademia Techniczno-Informatyczna w Naukach Stosowanych
 • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach
 • Akademia Jagiellońska w Toruniu
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Szczawnie-Zdroju
 • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
 • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Akademia WIT w Warszawie
 • Akademia Piotrkowska
 • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana w Radomiu