Ocena uczelni

Komentarze (335)
Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

  Dni Otwarte w Wyższej Szkole Zdrowia! Szanowni Kandydaci, W dniach od 11 do 14 sierpnia w godzinach 10:00 -17:30, zapraszamy do udziału w DNIACH OTWARTYCH Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Podkreślamy, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo tegoroczne spotkania z kandydatami odbędą się z zachowaniem szczególnych zasad ostrożności. W związku z obowiązującymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19, każdy kto będzie chciał odwiedzić Uczelnię w tych dniach, proszony jest o umówienie się na spotkanie o wyznaczonej godzinie. Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda kształcenie w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku? – przyjdź i przekonaj się, już między 11 a 14 sierpnia. • Podczas spotkania: zwiedzisz Uczelnię, w tym nowoczesne pracownie specjalistyczne, w których odbywają zajęcia praktyczne, • otrzymasz atrakcyjny RABAT NA CZESNE, jeśli złożysz dokumenty rekrutacyjne i dołączysz do grona studentów Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku! Ponadto, dla wszystkich odwiedzających Uczelnię podczas dni otwartych przygotowaliśmy wyjątkowy KONKURS, w którym do wygrania będzie GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY. Szczegóły konkursu poznacie na miejscu już we wtorek! Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, napisz wiadomość na adres rekrutacja@wsz.pl, w tytule wpisując „dni otwarte”, a w treści podając swoje imię i nazwisko, wybrany przez Ciebie dzień oraz godzinę wizyty między 10:00 - 17:00. Bądźcie z nami! Do zobaczenia już od 11 sierpnia!
  8/8/20
 • Asia

  Jestem zainteresowana studiami podyplomowymi z dietetyki. Czy można się nauczyć czegoś ciekawego? Czy jest dużo zajęć praktycznych? Oraz czy po ukończeniu takich rocznych studiów można być kompetentnym doradcą w tej dziedzinie? Jeśli ktoś chciałby się podzielić opinią poproszę o maila: asik36@yahoo.pl
  8/5/20
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

  Reply for the comment of Martta from date 7/1/20
  Szanowna Pani, dziękujemy za komentarz. Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 trwa zarówno na kierunek dietetyka i kosmetologia. Na wstępie rekrutacji dokonuje się w formie on-line poprzez rejestrację w systemie i wypełnienie podania elektronicznie. Wydrukowane podanie wraz z pozostałymi dokumentami rekrutacyjnymi należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w biurze promocji i rekrutacji po wcześniejszym umówieniu się na bezpośrednią wizytę. Oba kierunki, którymi jest Pani zainteresowana cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia i uruchamiane są co roku zarówno w formie dziennej i zaocznej. https://e.wsz.pl/Rekrutacja/Rejestracja Serdecznie zapraszamy. Pozdrawiamy:) Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku.
  7/2/20
 • Martta

  Jak wygląda teraz rekrutacja? Czy wszystko jest aktualne i czy na pewno wszystkie kierunki będą otworzone? Głównie interesuje mnie kosmetologia i dietetyka.
  7/1/20
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

  Dzień dobry. Jeżeli interesuje Was zawód kosmetologa to serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium, które odbędzie się w dniu 1 lipca, od godz. 17:30. Więcej informacji na stronie https://www.wsz.pl/o-uczelni/nasze-wydarzenia/szanse-i-wyzwania-w-zawodzie-kosmetologa-wirtualne-spotkanie-ekspertow/
  6/23/20
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

  Reply for the comment of Patrycja from date 6/16/20
  Dzień dobry, uprzejmie informujemy, że opublikowana na stronie internetowej Uczelni wysokość czesnego obowiązuje na rok akademicki 2020/2021. Jednocześnie informujemy, że przed rozpoczęciem roku akademickiego podpisuje się umowę o warunkach odpłatności za studia, która określa m.in. wysokości czesnego i obowiązuje cały okres studiów. Pozdrawiamy:)
  6/17/20
 • WSZ

  Reply for the comment of Karolina from date 6/14/20
  Dzień dobry, zajęcia na studiach stacjonarnym mogą odbywać się od poniedziałku do piątku, ale może również pojawić się wolny dzień w tygodniu. Plan w każdym semestrze studiów jest inny. Zachęcamy do udziału czacie ze studentkami kierunku kosmetologia, które chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące wybranego kierunku studiów. Czat odbędzie się już dziś o godzinie 15:00, Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy kliknąć w link: https://wsz50-wsz500.clickmeeting.com/livechat-ze-studentkami-kosmetologii-17-czerwca?fbclid=IwAR3MSGMPp2aCA8RfCWXujKRLZ1K92i5SHZ_XQ5eKHC0RoarFjvgV5ERfgrU Zapraszamy.
  6/17/20
 • Patrycja

  Czy czesne rozpisane na stronie szkoły obowiązuje przez cały cykl nauki? Czy jest gwarancja stałości cen?
  6/16/20
 • Karolina

  Dzień dobry, planuję złożyć dokumenty na kierunek kosmetologia stacjonarnie. Czy zajęcia na pierwszym roku odbywają się od poniedziałku do piątku, czy np. 3 dni w tygodniu?
  6/14/20
 • klaudia.meyerholz@onet.pl

  Hejka :) wybieram się na kierunek " Kosmetologia " od października i dostałam maila z uczelni o wybranie przedmiotu między aparaturową diagnostyką skóry a diagnostyką kosmetologiczną. Właśnie odnośnie tego zdecydowałam się napisać, żeby starsze semestry może mi pomogły na czym te przedmioty polegają i jak bardzo różnią się od siebie, bo nie chce czegoś wybrać bez zastanowienia się a później tego żałować. W razie podaje mojego maila : klaudia.meyerholz@onet.pl z góry dziękuję za odpowiedź ;)
  6/4/20
 • Mimka1234@wp.pl

  Zastanawiam sie nad wyborem studiów dietetyka . Czy ktos wybiera sie na te studia lub chcialby powiedziec jak wygląda nauczanie w tej szkole? Moj email : mimka1234@wp.pl
  5/21/20
 • STUDENTKA WSZ

  Droga Soniu, Jestem studentką dietetyki w Wyższej Szkole Zdrowia. Aktualnie kończę 2 rok. Generalnie jestem zadowolona z Uczelni. Muszę przyznać, że wykładowcy wymagają, a to jest ważne jeśli chcemy się czegoś nauczyć. Oczywiście wszystko jest zależne od tego jak student chce się do tego przyłożyć i jaki poziom wiedzy chce osiągnąć. Mamy wykładowców nie tylko zatrudnionych typowo przez Uczelnię, lecz wykładają nam również Doktorzy z GUMED-u bądź UG. Przedmioty są dość zróżnicowane począwszy od tych podstawowych np. anatomia, fizjologia,biochemia czy żywienie człowieka na pierwszym roku i aktualnie skończywszy na IV semestrze na np. dietetyce pediatrycznej czy produkcji żywności funkcjonalnej i dietetycznej. Lecz o tym więcej przeczytasz na stronie Uczelni - www.wsz.pl. Mamy również możliwość uczestniczenia w projektach typu wizyty studyjne u profesjonalnych dietetyków, Akademickie Centrum Zdrowia czy kurs angielskiego, który możemy zakończyć certyfikatem. Ogólnie jeśli chodzi o dietetykę w Gdańsku to szkoła daje duże możliwości przekazania nam wiedzy oraz perspektywy na przyszłość.
  5/7/20
 • WSZ

  Reply for the comment of Sonia from date 5/4/20
  Dzień dobry, W ofercie Wyższej Szkoły Zdrowia znajduje się jedynie kurs z zakresu psychodietetyki, który trwa 32 godziny i potwierdzony jest wydaniem certyfikatu. Aktualnie posiadamy w ofercie studia I i II stopnia na kierunku dietetyka, oraz studia podyplomowe na kierunku dietetyka i dietetyka w sporcie. Na żadnym z wymienionych kierunków nie jest realizowana specjalizacja.
  5/5/20
 • Sonia

  Dzień dobry, czy możliwa jest specjalizacja na kierunku psychodietetyka?
  5/4/20
 • Sonia

  Dzień dobry, byłabym wdzięczna za opinie o kierunku dietetyka w trybie stacjonarnym.
  5/4/20
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

  Reply for the comment of Maja from date 4/29/20
  Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ofertą kształcenia Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Informujemy, iż nie dokonujemy weryfikacji znajomości języka angielskiego na kierunku kosmetologia w języku angielskim. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z Biurem ds. Promocji i Rekrutacji. Pozdrawiamy
  5/4/20
 • Maja

  Czy kosmetologia w języku angielskim wymaga zdawania na początku jakiegoś egzaminu weryfikującego poziom angielskiego? Czy jest tutaj może ktoś, kto podjął już te studia we wcześniejszych latach i może wyrazić swoją opinie?
  4/29/20
 • Witoria.p

  witam... zastanawiam sie nad wyborem studiów dietetycznych stacjonarnie w Gdańsku . Czy jakiś student mógłby opisać mi jak wygląda nauczanie i swoje odczucia wobec tej uczelni . jak tak to prosiłabym o kontakt na e- mail : wikicio@wp.pl
  4/28/20
 • WSZ

  Reply for the comment of sanhin from date 4/20/20
  Dzień dobry, o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń, oznacza to, że warunkiem przyjęcia jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów w okresie trwania rekrutacji. Przedmioty zdawane na egzaminie maturalnym nie są weryfikowane. Zajęcia mogą odbywać się między godziną 8:00 a 20:00, ale zazwyczaj kończą się najpóźniej o godzinie 17:00.
  4/21/20
 • sanhin

  Witam wysłałam dokumenty na kosmetologię stacjonarne semestr jesienny czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy trudno się dostać?(nie zdawałam żadnego przyrodniczego przedmiotu na maturze) i w jakich godzinach odbywają się zajęcia?czy jest trudno?proszę o kontakt mój e mail to : san.hin.230@interia.pl ..z góry dziękuję za odpowiedź:)
  4/20/20
 • Mila

  Super. Dziękuję za odpowiedź.
  4/1/20
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

  Szanowna Pani, dziękujemy za zainteresowanie ofertą kształcenia Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Kosmetologia w języku angielskim to kierunek, który oferujemy zarówno obywatelom Polski, jak i obcokrajowcom. Zapraszamy do obserwowania naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, na których niebawem pojawią się wszelkie szczegóły dotyczące nowej oferty kształcenia w języku angielskim. Tym samym, zachęcamy również do podjęcia studiów w Wyższej Szkole Zdrowia. Pozdrawiamy, Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
  3/27/20
 • Mila

  Kosmetologia w języku angielskim? To są studia dla obcokrajowców??
  3/26/20
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

  Do "Mila" Szanowna Pani, uprzejmie informujemy, że językiem obcym realizowanym w trakcie studiów jest język angielski. Niemniej jednak uczelnia jest otwarta na prowadzenie zajęć z innego języka obcego jeśli dana grupa wyrazi taką chęć. Pozdrawiamy.
  3/20/20
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

  Do "Pol" Informujemy, że studia w formie niestacjonarnej odbywają się co 2 tygodnie w soboty i niedziele, a także mogą się odbywać w piątki przed zaplanowanym zjazdem od godz. 17:00. Pozdrawiamy.
  3/20/20
 • Pol

  Studia zaoczne realizowane są sobota-niedziela, czy również w piątki? To dla mnie ważne z powodu pracy.
  3/18/20
 • Mila

  Jakie języki obce można wybrać w trakcie studiów?
  3/10/20
 • I.deVries

  Cześć, idę na dietetykę od marca i czy jakiś student mógłby powiedzieć coś o przedmiotach ogólnych jak anatomia, chemia itp. Trochę się boję o zmarnowane pieniądze, ponieważ jestem słaby z chemii i nie wyobrażam sobie jakbym miał zajmować nią na bardzo wysokim poziomie, poza tym słyszałem, że przyjmują bardzo dużo osób co chyba świadczy, że ulewają studentów bo przecież nie skończy 70 takich studiów.To mój drugi kierunek więc chciałbym wybrać rozsądnie a szczerze to wolałbym żeby poziom nie był zbyt wysoki jeśli chodzi o ścisłe przedmioty.
  2/11/20
 • COLIcoli

  Cześć, chciałabym się zapytać czy ktoś z Was może ukończył studia podyplomowe kierunek kosmetologia estetyczna? Czy można się tu dużo nauczyć? Czy jest dużo praktyki? Proszę o kontakt hhniunius@wp.pl
  2/10/20
 • Joanna

  Hej. Czy mógłby się ktos ze mna skontaktowac kto wie jak jest na kosmetologii dziennej? Mam na mysli czy lekcje odbywaja sie od pn-pt i jak to wyglada godzinowo a takze czy jest ciezko. Bardzo prosze o kontakt joanna.ganska1@onet.pl
  2/3/20
 • Anna

  Witajcie, mam pytanie o język angielski na zaocznej dietetyce-na jakim jest poziomie, znam niemiecki, więc boję się, że sobie z tamtym nie poradzę... Pozdrowionka dla wszystkich.
  2/1/20
 • Gosia

  Czy ktoś się wybiera na kosmetologie zaocznie na semestr letni marzec 2020???? Mam pare pytań
  1/14/20
 • Noughtx

  Cześć. Planuję od lutego iść na studia II stopnia kosmetologii lecz jestem po innym kierunku i musiałabym trochę nadrabiać stąd pytanie jak wyglądał plan na licencjacie? Chciałabym sprawdzić godzinowo. Czy ktoś mógłby podesłać na email? Nikifilipczuk@interia.pl Będe bardzo wdzięczna ;)
  11/21/19
 • Bartek

  Czy ktoś wybiera się na dietetykę od marca? Dzienne lub zaoczne. Nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś konstruktywnej opini na temat tego kierunku.
  10/29/19
 • Kosmetologia w języku angielskim

  Czy wszystkie przedmioty realizowane są w języku angielskim?
  10/2/19
 • Anita

  A czy ktoś mógłby się wypowiedzieć w kwestii kosmetologii podyplomowej na tej Uczelni? Czy da się czegoś nauczyć ?
  9/22/19
 • Majka

  Pytanie do absolwentek kosmetologii? czy pracujecie w zawodzie? Gdzie konkretnie?
  9/17/19
 • Liliia

  Hej! Wybieram się na kosmetologię(stacjonarne) od października. Czy ktoś może opowiedzieć coś o uczelni? To co na pewno warto wiedzieć przed rozpoczęciem roku akademickiego. liliiabezchastna@gmail.com . Będę bardzo wdzięczna.
  9/4/19
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

  Szanowna Pani, bezpłatne studia licencjackie na kierunku kosmetologia w języku angielskim to nowość w ofercie Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Studia dofinansowane są ze środków Unii Europejskiej. W przypadku pojawienia się problemów z absorbowaniem wiedzy w języku angielskiego, uczelnia zaoferuje wsparcie w postaci dodatkowych zajęć oraz konsultacji. Serdecznie zapraszamy do podjęcia studiów w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.
  8/29/19
 • COSMETOLOGY – BACHELOR STUDIES IN ENGLISH

  Chcę Was podpytać o kierunek realizowany w języku angielskim - COSMETOLOGY – BACHELOR STUDIES IN ENGLISH. Która z Was to studiuje, jakie są Wasze wrażenia? Mam dużą pokusę, ale i obawy czy mój poziom języka okaże się wystarczający, aby zrozumieć specjalistyczne słownictwo. Generalnie będę wdzięczna za opinie na temat tycy studiów.
  8/28/19
 • Laura

  Hej, czy ktoś kto studiuje dietetykę stacjonarnie może mi opowiedzieć trochę o swoich wrażeniach albo tylko wyslac przykładowy plan jak wyglada? Jestem ciekawa godzin zajęć, przedmiotów, wykładowców i tak dalej. Jeśli ktoś może to na maila frailbaby@wp.pl z góry dziękuję:)
  7/29/19
 • Magdal

  Proszę o informację od studenta fizjoterapii jak wyglądają studia, na jakim są poziomie, czy się opłaca? Pozdrawiam
  7/29/19
 • Dziewczyna

  Hejka :) zastanawiam się nad dietetyką zaoczną? Warto wybrać tą uczelnie? To mój @: paulaka95@wp.pl Chętnie dowiem się o tym kierunku więcej, czekam na wiadmości :)
  7/28/19
 • Keeze

  Jakieś opinie na temat dietetyki i fizjoterapii zaocznie?
  7/24/19
 • Ania

  Monika - spokojnie dasz radę bez rozszerzonej z biologii i chemii. Nie jest łatwo, ale jeśli się tym interesujesz to jest bardzo przyjemny kierunek. Zajęcia praktyczne bardzo ciekawe. Świetne pracownie, dużo sprzętu, wykładowcy super.
  7/18/19
 • Monika

  Hej! Czy ciężko jest na kosmetologii? Można się utrzymać na kierunku bez matury rozszerzonej z biologi i chemii?
  6/17/19
 • Patrycja

  Czy mógłby ktoś się ze mną skontaktować z osób które są już na drugim roku kosmetologi w tej szkole ? Chciałbym zadać pare pytań , jakby mógł ktoś się do mnie odezwać na maila : patrycjad2@op.pl
  6/11/19
 • Łukaszo2

  Ja jestem zadowolony i polecam. Dużo ciekawych praktycznych zaęć.
  6/5/19
 • Marta

  Ja jestem na drugim roku kosmetologii. Jestem bardzo zadowolona bo na uczelni dużo się dzieje. Często organizowane są wydarzenia, w czasie których przyjeżdżają różne firmy. Można wtedy nawiązać jakieś znajomości, uzyskać poradę. Mi bardzo zależało też na tym, aby mieć dużo praktyki i szybko móc zacząć prace w zawodzie i tu tak jest. Pracownie są fajnie wyposażone. Ja polecam, magisterkę też na pewno będę robiła tutaj.
  6/5/19
 • Klara

  Polecam każdemu zainteresowanemu tematyką kosmetologii. Uczelnia super, zajęcia w super wyposażonych pracowniach., na uczelni dużo się dzieje, fajne organizowane eventy o tematyce kosmetologii - darmowe malowanie, zabiegi itp. Maja P nie będziesz zalowala tego wyboru.
  6/5/19
 • Majap

  Zamierzam iść na kosmetologię od października, warto?
  5/12/19
 • Mery

  Jak często odbywają się zjazdy z kosmetologii w miesiącu i w jakich godzinach?
  5/12/19
 • Jula

  Ja studiuje kosmetologię. Jest super :-). Świetnie wyposażone pracowni. Wykładowczynie super. Na pewno nie będzisz żałowała :-)
  5/11/19
 • Jula

  Ja studiuje kosmetologię. Jest super :-). Świetnie wyposażone pracowni. Wykładowczynie super. Na pewno nie będzisz żałowała :-)
  5/11/19
 • Justyna

  Ja się wybieram zaocznie na kosmetologię od października. Dzisiaj wysłałam dokumenty, mam nadzieję, że są nadal wolne miejsca. Czy ktoś może więcej powiedzieć o tym kierunku?
  5/9/19
 • dietetyka zaocznie

  Złożyłam dokumenty na dietetykę, może poziom nie będzie najwyższy, ale jeśli ktoś nie chce się uczyć, to znany uniwersytet mu nie pomoże, wszędzie można się prześlizgnąć. Zamierzam wiedzę uzupełniać kursami.
  4/23/19
 • Marti

  Ciekawe zajęcia, wykładowcy super, sale świetnie wyposażone. Nie żałuje mojego wyboru i polecam kosmetologię :-)
  4/7/19
 • meryem125@wp.pl

  Czy może mi ktoś przysłać plan zjazdów studiów zaocznych kosmetologii?, Z góry dziękuję. Pozdrawiam i Mój email meryem125@wp.pl
  3/24/19
 • Dianix32

  czy trudno się dostać na kosmetologię bioestetyczna? Trzeba mieć napisana biologię lub chemię?
  3/17/19
 • Dietetyka

  Zajęć praktycznych jest niewiele, problemy ze zrobieniem praktyk, część wykładowców olewa zajęcia, większość ćwiczeń to tak na prawdę drugie wykłady. Rozkład zajęć zmieniany co chwilę, bez żadnej informacji. Uczelnia zamiast wydawać nasze czesne w użyteczny sposób kupuje lustra. Problemy z komunikacją w dziekanacie czy jakimkolwiek innym dziale administracyjnym.
  3/14/19
 • Kosmetologia

  Wybiera sie ktos na kosmetologie zapcznie od października?
  3/9/19
 • Larcia

  Polecam uczelnię. Studiowałam dietetykę zaocznie. Wykładowcy z doświadczeniem, zajęcia prowadzone były w ciekawy sposób jeśli chodzi o praktykę. Stosunek do studentów jak najbardziej na plus. Zjazdy odbywały się co 2 tygodnie.
  2/27/19
 • Dietetyka

  Dlaczego na dietetyce w tej uczelni jest szkoda czasu i pieniędzy, ktos sie wypowie? ;)
  2/26/19
 • Admin

  Komentarz usunięty.
  2/24/19
 • Monia85

  Cześć,czy może ktoś mi przesłać na e-maila jak wyglądały zjazdy w semestrze zimowym na studiach niestacjonarnych kosmetologi? Dziękuję, proszę pisać na email monika8510@buziaczek.pl
  2/23/19
 • Dietetyka

  Odradzam serdecznie tą uczelnie! Szkoda pieniędzy i czasu.
  2/14/19
 • Dietetyka

  Ktoś wybiera sie na dietetyka zaocznie od października?
  2/11/19
 • Opinia. O dietetyce zaocznej

  Planuje iść na dietetyke niestacjonarna. Czy ktoś mógłby odezwac sie na moj email i udzielic kilku,interesujących mnie informacji? sara.gliniecka@gmail.com
  2/8/19
 • Ola

  Witam planuje od marca zacząć z kosmetologią podyplomowo. Musimy sie sprężyć kto planuje bo od ilości podań zalezy czy ruszy kierunek. Ja dziś wysylam dokumenty. Dziewczyny nie zastanawiajcie sie, ja i tak za dlugo myslałam, czas zscząć działać...
  1/23/19
 • LouisE

  ZAPISUJE SIĘ KTOŚ OD MARCA NA DIETETYKE ZAOCZNIE??????
  11/22/18
 • Kkk

  Ja zastanawiam się nad kosmetologia niestacjonarnie od marca ale podyplomowka
  11/16/18
 • Lena

  Hej! Wybiera się ktoś na kosmetologię niestacjonarnie od marca?
  11/16/18
 • esyzx

  Ja też rozpoczęłam kosmetologię w tym roku na tej uczelni i póki co jestem bardzo zadowolona,wykładowcy z pasją i widać,że chcą nauczyć,zajęcia są bardzo ciekawe.
  11/5/18
 • Wiki

  Moja siostra skończyła kosmetologię a ja właśnie rozpoczęłam. Siostra mówi,że bardzo szkoła się rozwinęła od czasu kiedy ona studiowała. Są nowe pracownie, nowoczesny sprzęt. Jak na razie zajęcia bardzo mi si podobają. Wykładowcy bardzo mili. Ciężko jedynie z parkowaniem w weekend ale na szczęście blisko tramwaj i kolejka
  10/21/18
 • Vanessa

  Ukończyłam kosmetologię i szczerze mogę polecić tę uczelnię. Jeśli się nie mylę, to jedyna w Trójmieście, która oferuje te studia. Wykładowcy super, z doświadczeniem, mają własne gabinety i naprawdę wiele mogłam się od nich nauczyć. Moja szefowa to docenia :-). Robię sobie rok przerwy i wracam na magisterkę :-)
  10/18/18
 • Kajaaa1

  Studiuje kosmetologię od 1 roku, póki co podoba mi się nie widzę żadnych problemów, zajęcia ciekawe
  10/18/18
 • cccc

  wlasnie,zamykaja te kierunki??
  10/17/18
 • ?!

  A co z informatyką, zarządzaniem i administracją? Zamykają się?
  10/16/18
 • Mariusz

  Uczelnia kończy się! Takiego bałaganu organizacyjnego nie ma chyba w żadnej uczelni w Polsce. Widoczne braki kadrowe w administracji uczelni czego przykładem jest to iż wice dziekan sama musi obsługiwać studentów w dziekanacie - z czym kompletnie sobie nie radzi. Część wykładowców rezygnuje z pracy a z częścią po rozwiązaniu umów uczelnia spotka się prawdopodobnie w sądzie. Ogólny bajzel totalny
  10/13/18
 • kvbzx

  Czy ktoś z Was wybiera się na kosmetologię od marca niestacjonarnie?
  10/7/18
 • magda

  czy polecacie administracje na tej uczelni ?
  10/1/18
 • Martaaa

  Zdecydowanie polecam! Studiuje na tej uczelni dietetykę, uwielbiam te studia:) wykładowcy mega ludzie, rzeczowi, wymagajacy. Najciekawsze dla mnie są zajęcia w pracowniach.
  9/22/18
 • Kamila

  .”witam, Czy moze ktos mi wyslac przykladowy plan zajec na dietetyke na pierwszym roku(stacjonarne). Chcialam zobaczyc jakie sa zajecia i jak sa rozplanowane.planuje tam zdawac za rok. Moj email kamaas@op.pl Z gory bardzo dziekuje Kamila
  9/12/18
 • WF fizjo

  Jak wyglądają zajęcia z wf na fizjo? Mam uraz kolana i w listopadzie będę mieć artroskopie i się zastanawiam jak to będzie 😶 ktoś się może wybiera na dzienne? 🤗
  9/6/18
 • fizjo

  jak sa realizowane praktyki na fizjoterapii? czy kadra dobra? z jakich uczelni? nie widze ywkazu nazwisk na stronce szkoły ...możecie napisać o tych studiach więcej, tak z reala? czy warto, czy szukać innej szkoły?
  9/6/18
 • ode mnie

  z perspektywy absolwenta mogę powiedzieć, że byłabym całkiem zadowolona, gdyby nie słaba organizacja zajęć, która zmusza studentów do czekania po kilka godzin na ćwiczenia i to np. w piątki. Duda rzecz do poprawienia to szkolenie z obsługi klienta / studenta dla pań w dziekanacie. Dobrze byłby, gdyby one rozumiały, że pracuja tam po to, aby udzielać informacji i rozwiązywać pewne problematyczne tematy.
  9/5/18
 • asia

  Czy ktoś wybiera się na zarządzanie od września?:)
  8/20/18
 • ZARZĄDZANIE

  Osobiście uważam, że podstawy z zarządzania, prawa i ekonomii powinien mieć każdy człowiek. Dlatego wybrała studia na kierunku Zarządzanie, z czego jestem zadowolona. Po licencjacie na pewno dobiorę sobie jakieś studia prawnicze (prawno-biznesowo-administracyjne), plus stawiam na język angielski. Taka baza to silna podstawa gdy szuka się pracy.
  7/31/18
 • Ewelina

  Cześć, czy wybiera się ktoś w tym roku na mgr z kosmetologii? I czy ktos już był i poleca czy niekoniecznie?
  7/16/18
 • PAULINA

  Jak jest na fizjoterapii niestacjonarnie? Mogłoby mi ktoś przybliżyć czy poleca szkołę czy nie. Nie wiem czy iść zaocznie na wsz czy do Bydgoszczy na dzienne.
  7/13/18
 • Eli

  Mój mail jakbyś chciała jakoś się zgadać przed październikiem, naturfarm18@gmail.com
  7/9/18
 • Kornelia

  Ja się wybieram na kosmetologię zaocznie
  7/3/18
 • Eli

  Czy ktoś wybiera się na kosmetologię zaocznie od października 2018? :)
  6/29/18
 • Kosmetologia

  Co powiecie o kierunku kosmetologii, warto na tej uczelni?
  6/29/18
 • Dietetyka

  Ja osobiście odradzam dietetykę i tą uczelnię. Może kosmetologia i fizjo są na fajnym poziomie, dietetyka niestety dopiero raczkuje. Jeśli władzom uczelni będzie zależało i dobrze zaczną wykorzystywać fundusze to może za kilka lat to będzie fajne miejsce do studiowania tego kierunku. Teraz jestem na nie.
  6/19/18
 • Zainteresowany

  Jakie opinie na temat Dietetyki ?
  6/18/18
 • Roma

  Do Ola - warto. Jestem na fizjo, na zaocznych. Wykładowcy ciekawie prowadzą zajęcia i chętnie pomagają. Można zdobyć naprawdę dużą wiedzę. Nie jest łatwo, trzeba sporo się uczyć, ale atmosfera jest super. Ja jestem zadowolona.
  6/8/18
 • NiNie

  Organizacja na uczelni - do naprawy ! Ciężko uzyskać jakiekolwiek informacje czy pomoc w dziekanacie. "Biuro karier" - prowadząca je osoba nie ogrania tematu zupełnie. Brak placówek w których można by zrobić praktyki, skontaktowanie się lub uzyskanie odpowiedzi mailowej trwa bardzo długo, często nie można doczekać się jakiejkolwiek odpowiedzi. Plan zajęć też jest nieprzemyślany. Zdarzają się dni, kiedy trzeba jechać na jedne zajęcia. Co dla ludzi nie mieszkających w pobliżu wiąże się często ze spędzeniem ok 3 godzin w dojeździe, tylko po to by posiedzieć chwile na ćwiczeniach. W ciągu ostatnich kilku semestrów miałem tylko 3 przedmioty, na których ćwiczenia miały formę praktyczną/laboratoryjną. Ktoś powinien zacząć myśleć o studencie, który płaci kasę za naukę...
  6/5/18
 • Ola

  Cześć, co powiecie o fizjo na wzs ? Nauczę się tam czegoś ? Warto?
  5/27/18
 • Vanessa

  Hej wszystkim, opowie mi ktoś o kierunku kosmetologi na WSZ ?
  5/9/18
 • ZARZADZANIE

  Porównanie zarządzania na WSB i WSZ niestacjonarne, ktoś cos? :)
  4/20/18
 • Kees

  Link do fizjo: http://www.wsz.pl/studia-jednolite-magisterskie/fizjoterapia/
  4/19/18
 • Wika

  Cześć wam! Ogólnie jestem jeszcze w liceum,ale powoli zastanawiam się już nad studiami i szczególnie miejscem gdzie chce studiować. Zastanawiam się nad kosmetologią i teraz pytanie czy warto akurat na tej uczelni? Polecacie? Mimo wszystko nie chcę,żeby czas na studiach poszedł na marne i skończę bez jakiejkolwiek wiedzy i potem pracy.
  4/2/18
 • fizjo?

  cos mi się nie zgadza z kierunkiem Fizjoterapia, bo niby w wynikach wyszukiwania dla Gdańska się wyświetlił, a na stronie www szkoły go nie widzę... więc albo jakiś bład albo zmienili ofertę i juz nie rekrutują, czyli gdzie polecacie na Fizjoterapię iść??
  3/6/18
 • porównanie - poradźcie

  jeśli chodzi o kierunki; Informatyka i Zarządzanie to macie porównanie między WSZzarządzania a WSBankową? Może ktoś studiował na obu, albo się przenosił? albo ma znajomych i wiedzę na ten temat? Co rozważać w wyborze?
  2/28/18
 • Ewa

  Witajcie, czy ktoś z Was składa teraz papiery na studia z Dietetyki na semestr letni?
  2/4/18
 • do Karolina

  Jestes w 100%zadowolona?z poziomu i organizacji?
  2/3/18
 • Karolina

  Zdecydowanie polecam uczelnię, studiuję dietetykę zaocznie :D
  1/29/18
 • Kasia

  Planuję wybrać się na kosmetologię zaocznie. Jakieś opinie odnośnie tego kierunku i czy warto brać udział w kursach, tych prowadzonych na uczelni?
  1/28/18
 • Do Ola

  Ja mam znajomych w tej szkole i nie słyszałam negatywnych opinii. Jak rozmawiamy o studiach, to mówią że są zadowoleni, a raczej dość wymagający są.
  1/25/18
 • Natalia

  Witam, potrzebne info o Kierunku Kosmetologia (niestacjonarne).
  1/25/18
 • Ola

  Ja osobiście odradzam tą uczelnie. Nie wiem jak inne kierunki, ale dietetyka zdecydowanie nie.
  1/23/18
 • Ania

  Witajcie,także mam pytanie o niestacjonarną dietetykę-ktoś studiujący napisałby parę słów czy np. jest zadowolony z wyboru tej uczelni...?
  1/1/18
 • Marlena

  Witam, potrzebne info o Kierunku Duetetyka niestacjonarne
  1/1/18
 • Do Asia ;)

  Mam też zamiar jeszcze się dopisać na dietetykę niestacjonarnie. Dasz znać na maila jakie podręczniki są potrzebne i jakie zajęcia już się odbyły (wiem, że ominęły mnie już dwa zjazdy..) oraz co na nich było? :) Beata, beatka918@wp.pl
  10/25/17
 • Asia

  Cześć. Jestem na dietetyce niestacjonarnej. Może ktoś chciałby odsprzedać podręczniki? Ogólnie za wszelkie info dzięki :)
  9/30/17
 • Dominika

  Hej! Jak wyglądają kursy z zagęszczania rzęs? Materiały które dostanę to dla siebie ? Czy po kursie trzeba oddać?
  9/18/17
 • Ania

  Hej :). Istnieje może na fejsie jakaś grupa dla dietetyki niestacjonarnej 2017? :D
  9/7/17
 • Paula

  Hej, ciszę sie ze ktos sie znalazł :) dostałam wydruk, poczatek 30.09.
  9/4/17
 • Aga

  Hej Paula, ja zaczynam zaoczną kosmetologię od października :)
  8/30/17
 • Paula

  *kosmetologie zaocznie
  8/16/17
 • Paula

  Czy ktoś wybiera sie na kosmetologię od października 2017 ?
  8/16/17
 • klupsik

  jak wygląda kwestia stypendiów w tej uczelni? pytam, bo jesteśmy z mamą same, ojciec od dawna nie płaci alimentów, ale mieszka z nami babcia. Czy jej emerytura też bedzie liczona? coś ktoś się orientuje?
  8/9/17
 • renata1602

  Hej, czy ktoś wybiera się na dietetykę stacjonarnie?
  8/8/17
 • Do Tysia!

  Po co pisać! Wystarczy przyklasną i się zgodzić z opinią ;-) Jeszcze 2 semestry i nareszcie koniec. I oby jak najdalej!
  7/19/17
 • Karolinaa

  Hej, jakich przedmiotow moge spodziewac sie w 1 semestrze dietetyki (zaocznie) :D
  7/11/17
 • Ala

  Hej planuje wybrać się na dietetykę jednak nie mam matury z biologii i chemii. Czy bez tego będzie ciężko mi ogarnąć cały ten kierunek ? Wiem że są przedmioty typu biochemia czy fizjologia , ale nie miałam styczności wcześniej z tymi tematami.
  7/4/17
 • Martyna

  Jestem studentka 2 roku (od pazdziernika 3) na tej uczelni. Moge podzielic sie opinia na temat uczelni, powiedziec jak wyglada od strony organizacyjnej jak i od strony nauczania. Partner studiuje fizjoterapie na tej uczelni wiec o tym kieruneku jak i o kosmetologii moge sporo opowiedziec :) moj mail to martyna1319@gmail.com
  6/19/17
 • Basia

  hej :) planuje wybrać się od tego roku na kosmetologię zaocznie, chociaż trochę przeraziły mnie niektóre opinie, które tutaj czytam. Czy ktoś z Was ma takie plany jak ja? Czy coś zmieniło się na uczelni? Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć co myśli o tej uczelni, jakie ma doświadczenia - byłabym bardzo wdzięczna za kontakt :) mój meil: bkowal33@gmail.com :)
  6/18/17
 • Administrator

  Komentarz usunięty.
  6/13/17
 • Roksana

  Hej, ja chcę składać papiery na kosmetologię zaoczną, jak z zajęciami praktycznymi? dużo ich jest? jak wasze opinie?
  6/8/17
 • Madzi

  Hej, ja obecnie jestem na dietetyce stacjonarnej. Wiem, że w zeszłym roku nie otworzyli tego kierunku stacjonarnie, ponieważ za późno otrzymali zgodę i nie zebrali tylu chętnych.
  6/7/17
 • Patka

  Hej ! :) Czy ktoś wybiera się na dietetykę stacjonarnie ? Wiecie może czy była kiedyś taka sytuacja, ze nie otworzyli tego kierunku ?
  6/6/17
 • dietetyka

  Zjazdy odbywają się z reguły co dwa tygodnie i trwają od piątku wieczorem, w sobotę i niedzielę z reguły całymi dniami (do ok 18.40), ale to zależy od konkretnego weekendu. Co do poziomu trudności, powiem tak, można sie uczyć na bierząco i nie mieć problemu w sesji albo się obijać cały semestr i uczyc chwile przed egzaminami. Wiadomo, że są takie przedmioty jak anatomia czy fizjologia i raczej cięzko jest się do nich przygotować w dwa dni. Wykładowcy z reguły są z GUMedu, Akademii Morskiej czy też są to osoby prowadzące własne gabinety dietetyczne, ale poziomu GUMedu tu nie ma, nie ma co oszukiwać. Na większości ćwiczeń w pierwszym roku robi się same prezentacje, które nie wymagają za dużego wkładu własnego. Jest to nowy kierunek i czasami można odnieść wrażenie, że pracownicy sami uczą się jak ma to wszystko wyglądać.
  6/5/17
 • Dietetyka zaocznie

  Hej, chętnie dowiem sie czegoś na temat kierunku przedmiotów poziomu trudności jak z planem zajęć czy sa całe weekendy i w jakich godzinach Pozdrawiam
  6/3/17
 • Niga

  Hej, studiuje dietetykę, jak macie jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem.
  6/2/17
 • matematyka

  Na zarządzaniu nie ma bardzo dużo matematyki, pojawia się w przedmiotach związanych z rachunkowością i finansowaniem. Co do poziomu zajęć to ja nie miałam większych problemów, żeby zaliczyć te przedmioty a też orłem nie byłam z matmy ;)
  5/24/17
 • Magda

  Czy jest kto kto studiuje/studiowal zarzadzanie na tej uczelni? Chodzi mi o ilosc i jakosc matematyki na tym kierunku. Z matmy nie wymiatam ale zalezy mi na zarzadzaniu.
  2/28/17
 • Kierunek kosmetologia

  W wyszukiwarę na fejsie wystarczy wpisać: Kosmetologia WSZ Gdańsk 2017-2020 niestacjonarne
  2/12/17
 • Kierunek kosmetologia

  Hejka. Czy ktoś z Was obecnych tutaj wybiera się zaocznie na kosmetologię od marca 2017? Jeżeli tak, to utworzyłam grupę na facebook-u. Jeżeli chcecie dołączyć to zapraszam.
  2/12/17
 • DIETETYKA

  Halo bardzo proszę o opinię dietetyki zaocznej
  1/30/17
 • derma

  Hej kto uczy dermatologi na tej uczelni --kierunek kosmetologia??
  1/22/17
 • Emi

  Hej.Zastanawiam sie nad wznowieniem studiów na tej uczelni kierunek Kosmetologia. Napiszcie jak jest na tej uczelni czy naprawde jest tak zle??
  1/22/17
 • Kasia

  Studiuję kosmetologię, jestem na 1 semestrze. Póki co mnie się podoba. Zobaczymy jak będzie dalej. Jak widać nie każdemu zawsze można dogodzić...
  1/16/17
 • Ewka

  Ja z dziekanatem nigdy nie miałam problemu, jak się umie zagadać to się wszystko załatwi. Poza tym tak szczerze mówiąc to ile razy się do tego dziekanatu chodzi? 3-4 razy do roku?
  12/9/16
 • Marta

  Uczelnia tragedia - od organizacji pracy dziekanatu, po wykładowców. Pracownie kosmetologii wyposażone w biedny sposób - szkoda marnować pieniędzy na te studia bo w praktyce i tak niczego sie nie nauczysz - lepiej było wydać te tysiące na kursy...
  12/9/16
 • do Weronika

  Mnie osobiście się podoba, ale ostatnio spotkałam się z koleżanką, która studiuje fizjo w Poznaniu to przeglądając jej notatki widzę różnicę, niestety in minus dla naszej uczelni.
  11/27/16
 • Weronika

  Hejo ! Jak wam się studiuje na kierunku fizjoterapia ??
  11/26/16
 • bylystudent

  Witam, Wygląd uczelni ładny, nowoczesny, wyposażenie sal całkiem przyzwoite i na tym zalety uczelni się kończą. Kadra nauczycielska w dużym stopniu słaba, nieciekawa. Panie i Pan w dziekanacie, pomimo wypełniania ankiet, że jest źle nic się nie zmienia - są beznadziejni, nieprzyjemni, praktycznie nic nie wiedzą, nie potarfią w niczym pomóc, Polecam się stawiać i nie dawać sobie w kasze dmuchać. W razie kłopotów finansowych pomocy nie otrzymacie, jedynie jeśli macie stypendium.
  11/14/16
 • prosba

  mam prośbę do studentów WSZ, czy moglibyście napisać, jak wam się studiuje w tej uczelni? NIe pytam o konkretny kierunek, bo przeczyałam wszystkie opisy poniżej i wiele z nich nic nie konkretnie nie mówi o szkole. Chodzi mi o to, jaki jest klimat? stosunek wykładowców do studentów? warunki lokalowe / sale / łazienki / bar / wyposażeie pracowni, itd. Czy jeszcze raz byście wybrali WSZ, czy inną uczelnię i dlaczego?
  11/8/16
 • Monti

  hejka jak tam na kosmetologii pierwsze wrazenia? Wlasnie myslalam w sumie dalej mysle ze chcialabym tam pojsc ale te wszystkie negatywne opinie na temat tego kierunku troche zrazaja. Ale chyba nie moze byc AZ tak zle. Sa jakies postepy? I czy moze ktos jest juz zdecydowany na zaoczne na kosmetologie 17/18?
  11/2/16
 • endzi

  Witam, czy ktoś ma notatki z fizjoterapii?? gdzie się znajdują wykłady na str. umieszczone podobno przez wykładowców ?
  10/6/16
 • Sylwia

  Również dołączam do grupy Dietetyka zaocznie. Będę na przyszłych zajęciach ;)
  10/3/16
 • dinka

  dla osób które nie widziały :) dietetyka niestacjonarnie https://www.facebook.com/groups/126278194488097/members/ :)
  9/28/16
 • Julia

  Hej, utworzyłam grupę dietetyka stacjonarne zapraszam do dodawania się :) https://web.facebook.com/groups/183971485362145/
  9/20/16
 • deny

  Wie ktoś może jak ze stypendiami ? np jak gram w jakimś zespole albo coś
  9/20/16
 • Julia

  Aga- szukałam, ale niestety nic nie znalazłam tez wybieram się sama , jeżeli chcesz to napisz : julia.paczkowska18@gmail.com
  9/19/16
 • Aga

  Julia - wiesz czy jest jakaś grupa na FB? Chętnie poznam ludzi z roku :)
  9/19/16
 • Karolina

  Hej, wybiera się ktoś na fizjoterapię tryb dzienny ? :)
  9/19/16
 • Martyna

  Hejo, utworzyłam grupę fizjoterapia niestacjonarnie na FB : https://www.facebook.com/groups/1300391396659527/
  9/19/16
 • Julia

  Hej Aga ja sie wybieram :)
  9/19/16
 • Aga

  Hej, wybiera się ktoś na dietetykę stacjonarną?
  9/19/16
 • Karolina .P

  Hejka wybieram się na Dietetykę studia niestacjonarne wiecie czy jest jakaś grupa na fb czy coś? chętnie bym kogoś zapoznałam bo wybieram się sama :p
  9/12/16
 • Ewelina

  Do Pauliny: No właśnie nie ma takiej strony a chętnie bym dołączyła. Ja też idę na fizjo niestacjonarne.
  9/11/16
 • Ola

  Hej ktoś napisze może jak wyglądają zajęcia i ogólnie poziom na dietetyce zaocznie?
  9/5/16
 • K

  Hej ja również wybieram się na fizjoterapię - tryb dzienny
  9/2/16
 • mmm

  Czy ktoś idzie na fizjoterapię ? tryb dzienny
  9/1/16
 • pati

  witam, kto jeszcze wybiera sie na dietetykę niestacjonarnie?
  9/1/16
 • renia

  czy WSZ specjalizuje się w kierunku - zarządzanie? pytam , bo nazwa by na to wskazywała? gdzie ewentualnie jeszcze zarządzanie polecacie?
  9/1/16
 • mmm

  Czy ktoś idzie na fizjoterapię ? tryb dzienny
  9/1/16
 • miki

  czy ktoś wybiera się na administrację?
  8/29/16
 • Paulina

  Czy jest grupa na fb fizjoterapia niestacjonarne 2016? :)
  8/29/16
 • Martyna

  Czy ktoś idzie na KOSMETOLOGIE ? tryb dzienny
  8/25/16
 • Alex

  Dziewczyny ! !! która z Was wybiera się od października na studia niestacjonarne kierunek KOSMETOLOGIA zapraszam do nowej grupy założonej na FB ::) .Zapraszam wszystkich serdecznie....:)............. ,mam nadzieję ze zbierze się fajna grupa,.....która będzie umiała ze sobą współpracować nie rywalizować. https://www.facebook.com/groups/324383691242291/
  8/25/16
 • EMI

  Czy ktos wybiera sie na zarzadzanie zaocznie? Piszcie e.kwiatek94@gmail.com
  8/24/16
 • Alex

  Super! 😀 dzięki.
  8/23/16
 • dinka

  Karolina,Adrianna, Magda i inne osoby ,które wybieraja sie na dietetyke zaocznie dajcie znac i napiszcie do mnie to moj adres sylwiarygielska2@gmail.com zrobimy grupe na fb :)
  8/23/16
 • Klaudia

  Wpisz na facebooku WSZ KOSMETOLOGIA 2016-2019 NIESTACJONARNE
  8/22/16
 • Alex

  Klaudia ,stronka którą podałaś jest niedostępna...coś może poszło nie tak przy kopiowaniu?
  8/22/16
 • Alex

  hej Sandra... ja również wybieram się na kosmetologię zaocznie .
  8/22/16
 • Klaudia

  Martyna zapraszam do grupy https://www.facebook.com/groups/509892229204107/members/ :)
  8/22/16
 • Karolina

  Hej, ja również wybieram się na dietetykę zaocznie :)
  8/22/16
 • Adrianna

  Hej, ja wybieram się na dietetykę zaocznie :)
  8/20/16
 • Martyna

  Hej! Wybiera się ktoś na kosmetologie zaocznie, jeśli tak piszcie: martyna.szultka@onet.eu ;)
  8/17/16
 • Michał

  Ktoś jakieś opinie jak jest na fizjoterapii zaocznej ?
  8/16/16
 • Michał

  Hej ja idę na fizjoterapie zaocznie. Kontakt m-licznerski@wp.pl
  8/16/16
 • dinka

  hej... Magda ja idę na dietetykę zaoczne :)
  8/12/16
 • Magda

  Wybaczcie :) z jakiegoś powodu zdublowało mój wpis:)
  8/11/16
 • Magda

  Hej. Złożyłam dokumenty na dietetykę zaoczną licencjat. Wybiera się ktoś? Pozdrawiam
  8/11/16
 • Martyna

  Hej, wybieram się w tym roku na fizjoterapie zaocznie. Mój kontakt : martynai06@gmail.com :)
  8/8/16
 • JuliaP

  Hej, wybiera sie ktoś na dietetykę stacjonarnie? :)
  8/6/16
 • MartynaTcz

  Hej Oliwia ! :) Mamy tutaj grupę z kosmetologii dziennej - > https://www.facebook.com/groups/1556039698035944/ . ;) Dołącz do nas :D
  8/4/16
 • OliwiaP

  Szukam osob z kosmetologii dziennej :D
  8/4/16
 • ???

  jakie macie opinie o tej uczelni?
  8/4/16
 • Magda

  Do Darii : Jeszcze nie znalazłam żadnej grupy na fb. Jak ktoś założy niech poda tu link :)
  7/29/16
 • Daria

  Ktoś założył grupę na fb jeśli chodzi o kosmetologię zaoczną?
  7/29/16
 • Ewelina

  Ktoś wybiera się na fizjoterapie zaocznie?
  7/27/16
 • Karolina

  Hej wibiera się ktoś na fizjoterapię dzienną ? Jak oceniacie ten kierunek, ciężko przetrwać ?
  7/26/16
 • dinka

  WM ja wybieram sie zaocznie na dietetyke :)
  7/26/16
 • Sandra

  Hej wybiera się ktoś zaocznie na kosmetologię jak tak proszę pisać na e-mail: Sandra33661@wp.pl
  7/25/16
 • WM

  mam pytanko, teraz na wsz gdańsk mają nowe studia licencjackie dietetyk, czy wybiera się ktoś tam może ? albo jest ktoś na nich ? jak to tam wygląda? i jak z praktykami ?
  7/24/16
 • Kasia

  Hej :) ja również wybieram się na kosmetologie zaocznie, proponuje żeby założyć grupe na fb i wtedy się odnajdziemy :)
  7/17/16
 • Ola

  Wybiera się ktoś może zaocznie na kosmetologię ? Proszę pisać jeśli tak : aleksandra.re@onet.pl
  7/16/16
 • magda

  hej wybiera się ktoś na kosmetologie dzienna? Jeśli tak proszę o kontakt: magdalena.staszkow@op.pl szukam chętnej osoby do wynajmu mieszkania od pażdziernika ;)
  7/12/16
 • Ola

  Hej, ja wybieram się na kosmetologie zaocznie :)
  7/7/16
 • Kinga

  Hej, studiuję na tej uczelni 3 rok i z doświadczenia mogę powiedzieć że jeżeli chodzi o organizację to fakt - tragedia, ale jeśli chodzi o naukę to nie rozumię tych złych opinii, jeśli ktoś chce to ma naprawdę ogromne możliwości nauki i rozwoju, jeśli nie chce to nie nauczy się niczego tylko będzie bimbać z roku na rok na poprawkach i milionie terminów. Jeśli jest ktoś kto zapisuje się do nas na studia to bardzo proszę o kontakt unforessen@gmail.com, jeśli ktoś wpisze mnie jako osobe polecającą uczelnię to obniżą mi czesne, odwdzięczę się jak będę mogła, mam naprawdę spory zapas materiałów i notatek.
  7/4/16
 • Na studia do WSIiZ

  Jak to jest Uczelnia wyższa to jak w wykonaniu organizacyjnym tych ludzi wyglądałoby gimnazjum!!! Brak orientacji co się w ogóle dzieje.
  7/2/16
 • MartynaTcz

  Hej ;) kto wybiera się na kosmetologie dziennie ? :)
  7/2/16
 • Martyna

  Hej wszystkim ;) wybiera się ktoś na kosmetologie zaocznie do WSZ?
  6/27/16
 • hers

  wcale nie uważam, żeby WSZ była jakaś tragiczna, nie przesadzajcie, ja mam na to swoją teorię: jeśli ktoś idzie na studia tylko dla papierka i ma wszystko w nosie, to niech się nie dziwi, ze wykładowcy też mają sceptyczne podejście do takich osób i potem są warunki itp
  6/13/16
 • Kundzia

  zastanawiam sie nad wyborem tej uczelni na kierunku kosmetologia. i naprawde jest tam az tak zle?
  6/13/16
 • Brak organizacji

  Jak w temacie. Nic dodać nic ująć....szkoła nie powinna istnieć z takimi ludźmi...
  6/10/16
 • ciekawa

  wybieram się na zarządzanie zaocznie do wsz . czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć na temat poziomu czy jest cieżko czy raczej łatwo się prześlizgnąć no i jak z matematyką ...
  6/9/16
 • marta

  Nie prawda, że w pracowniach od kosmetologii pracuje się na kosmetykach z niższej półki. M.in. Chantarelle czy yonelle to cenione marki....
  5/29/16
 • Administrator

  Komentarz usunięty.
  5/24/16
 • Marta

  Uczelnia warta polecania:) Studiuję na pierwszym roku dietetyki i jestem bardzo zadowolona.
  5/24/16
 • Students

  Nawet nowy budynek nic nie pomoże! Brak organizacji, brak zorientowanych pracownikow.Jest ich tylu, a tak na prawdę z żadnym nie można nic załatwić.
  5/23/16
 • evi

  Ktos wybiera sie na Fizjoterapie zaoczna?
  5/21/16
 • K.

  Hej, wczesniej studiowalam na innej uczelni, wracam na 5 semestr fizjoterapii do WSZ, mam pewne obawy, ponieważ powiedzieli mi że mam ponad 10 różnic programowych, gdzie jedna różnica programowa to koszt 400 zł plus zdanie egz Czy ktoś miał podobna sytuację?
  5/20/16
 • Sandra

  wybiera się ktoś na kosmetologie zaocznie ?
  5/19/16
 • Sandra

  wybiera się ktoś na kosmetologie zaocznie ?
  5/19/16
 • Sandra

  wybiera się ktoś na kosmetologie zaocznie ?
  5/19/16
 • xlax

  skończyłam kosmetologię na WSZ , i podczas studiów wydwało mi się, że uczelnia nie jets najlepsza, bo fakt sporo i tak trzeba robić szkoleń bo ćwiczeń w pracowni nie jest za dużo, jednak teraz robie mgr w Poznaniu, i porównując dwie uczelnie WSZ jest dużo lepiej, nowa szkoła, da się dogadać z wykładowcami, nie ma problemu z przełożeniem egzaminów zajęć itp a władze dbają o sudentów,. Niestety jeśli chodzi o nowości w kosmetologii nie ma co liczyć na uczelnie , musimy same sie doszkalać na kursach ;/ , w Poznaniu oprócz renomy nic więcej ie widze, pracownie dużo brzydsze, strasze i wyposażenie gorsze niż na WSZ, docenia się tą szkołe dopiero gdy ma sie porównanie z gorszą ;) na mgr przerabiam to samo co na licencjacie a też liczyłam ze jak większa renoma skzoły to będzie o wiele więcej. Więc śmiało polecam WSZ szczególnie, że na pomorzu jest mało uczelni kształtujących w tym kierunku
  5/18/16
 • Studentka WSZ

  Weronika nie polecam. Sama skończyłam. Mało się nauczyłam. Żadnych nowości kosmetologicznych. Żadnych kosmetyków z wyższej półki. Pracownie wyposażone, ale na poziomie technika usług kosmetycznych. Myślę, że lepiej jak spróbujesz gdzieś indziej.
  5/17/16
 • Weronika

  Cześć. Planuję wybrać się na kosmetologię zaocznie 2016/2017. Czy jest tu ktoś z drugiego roku i chciałby podzielić się opinią - byłabym bardzo wdzięczna. Na studia wybieram się sama, więc jak jest ktoś kto chciałby się poznać czekam na maile : Weroonika@gmail.com
  5/11/16
 • Pozdrowienia!

  Widać, że administracja się mocno uaktywniła.Zeby Wam się tyle kandydatów znalazło ile chcący studiować pracownikow WSZ. Na przyszłość zachowajcie większa subtelność.Powodzenia dla mistrzów marketingu!
  5/4/16
 • Sandra

  ja również wybieram się na kosmetologie, ale zaocznie :) Myslicie, ze jest dużo chętnych? :/ byłam na targach w Gdansku i dziewczyny chwaliły sobie ten kierunek :)
  5/1/16
 • cichociemna :)

  Michał Fizjoterapia- słyszałam same dobre opinie na temat fizjoterapii. :) ponoć się przykładają do tego kierunku.
  5/1/16
 • Michał Fizjoterapia

  Jaka opinia o fizjoterapi zaocznie? Jak jest ?
  4/29/16
 • Aga

  Wybieram się na dzienną dietetykę od października, czy ktoś może coś powiedzieć o tym kierunku na tej uczelni?
  4/28/16
 • Martyna

  Hej Monia ! Również wybieram się na kosmetologię od października ;) Idziesz na dzienne czy zaoczne?
  4/26/16
 • Monia

  Hej! Wybieram się na kosmetologię od października 2016/2017. Szkołę poleciła mi moja siostra, która studiuje tam na III roku. Ogólnie jest zadowolona, chwali sobie tę uczelnię. Najbardziej lubi zajęcia w pracowniach... Nigdy nie narzekała na brak kosmetyków w tej szkole.
  4/22/16
 • Kosmetologia żart

  To jeden wielki żart!W technikum się można więcej dowiedzieć, bo Oni na kosmetologii to się na pewno nie znają!
  4/15/16
 • aruska

  na ich stronie wszystko wygląda pięknie :-) wcześniejsze wypowiedzi dużo informacji podają o kosmetologii i fizjoterapii, a mnie interesuje administracja. Czy możecie napisac coś na temat tego kierunku w WSZ w Gdańsku?
  4/7/16
 • Martyna

  Hej ! Zastanawiam się nad Kosmetologią. ( 2016/1017). Czy to prawda,że tam jest tak bardzo źle ? Bo niestety znalazłam w internecie dużo negatywnych opinii na ten temat :(
  2/22/16
 • student fizjoterapii

  Prowadzący ćwiczenia z masażu na studiach zaocznych robią poprawki w tygodniu, nie można się z nimi dogadać. Podają termin 5 dni wcześniej, na dodatek poprawkę zorganizowali jeszcze w sesji podstawowej.
  2/10/16
 • Bella

  Ktoś się wybiera na Kosmetologię zaocznie od marca?
  1/22/16
 • Parker

  Ktoś na Dietetykę zaocznie od marca? :D
  1/16/16
 • kosmetologia na nie

  Nie wybierajcie sie na kosmetologie do wsz.Poziom sal i kosmetykow na prawde bardzo slaby.Doslownie nic sie nie dziwje.A o organizacja to juz nie wspomne.
  12/5/15
 • Weronika

  weronika.maron01@gmail.com ;) czekam na wiadomość
  9/23/15
 • Karolina

  Weronika, podaj maila to przesle Ci moje dane:)
  9/17/15
 • Weronika

  Hej ;) Też wybieram się na fizjoterapię zaoczną! Może skontaktujemy się przez fb ?
  9/15/15
 • Karolina

  Magda, ja wybieram sie na fizjoterapię zaocznie :)
  9/15/15
 • Magda

  heej ;) ktoś może wybiera się na fizjoterapie zaocznie ?
  9/14/15
 • Marta

  Hej :) wybieram się na kosmetologię dzienna :) macie jakies opinie ?
  9/1/15
 • dietetyka

  a od kiedy ta uczelnia ma Dietetykę? czy jakieś roczniki już ją studiowały i cos można się dowiedzieć na ten temat więcej? strasz nieską ocene ma WSZ, w porównaniu z innymi szkołami, ja myślę o kosmetologii albo dietetyce, ale jeszcze szukam innych ofert i porównuję, coś podzrucicie?
  8/26/15
 • Alicja

  Też wybieram się na fizjoterapie dzienną ;)
  8/22/15
 • Wiola

  Cześć, co myślicie o dietetyce w tej szkole? Od tego roku ruszają studia licencjackie z dietetyki. Planuję sie zapisac, ale jeszcze nie wiem, czy na dzienne czy na zaoczne. Ktoś z was się wybiera??
  8/6/15
 • Łukasz

  również wybieram się na fizjoterapie dzienna ;)
  7/22/15
 • Julita

  Kurcze, ja też wybieram się tam na kosmetologię, tylko dzienną. Klaudia, możesz do mnie napisać na maila ? Byłoby super :) julitas10@wp.pl
  7/21/15
 • Marta

  Właśnie jakieś opinie na temat studiowania fizjoterapii zaocznie?
  7/21/15
 • Olga

  Wybiera się ktoś na fizjoterapie w tym roku (2015/2016) ? Warto?
  7/21/15
 • Ola

  Tak zgadza się kosmetologia średnio u nich przędzie. Od zawsze stawiaja na fizjoterapię, która u nich jest na naprawdę wysokim poziomie! A z kos to radzę zrezygnować i poszukać nawet czegoś troszkę dalej.
  7/12/15
 • Maniek

  Siemka. Chciałbym pójść na zarządzanie zaocznie, jakieś opinie, z góry dziękuje :)
  7/7/15
 • Kosmetolożka

  Dajcie sobie spokój. Kosmetologia w WSZ to tragedia! Kosmetyki i sprzęt żadnej jakości. Oni inwestują i inwestowali tylko i wyłącznie w fizjoterapię, która też jest teraz na żadnym poziomie. Jak na Kosmetologię to na pewno nie tam!!!
  6/29/15
 • Klaudia

  Czy kosmetologia na tej uczelni jest na prawdę na takim kiepskim poziomie?
  5/20/15
 • Stanowiska pracy w Gdańsku!

  Absolwenci studiów Ekonomicznych, Prawa lub Księgowości! W Gdańsku otwiera się nowe centrum globalnej firmy konsultingowej PwC i szukamy Junior analityków AML. Wymagania: język angielski B2, studia ekonomiczne, prawnicze lub księgowe, finansowe. Chęć pracy w analitycznym zespole w dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim firmie z Big 4! :) kontakt: magiera@hays.pl
  2/11/15
 • Ania

  Cześć. Zastanawiam się nad kosmetologią zaocznie. Mógłby ktoś powiedzieć jak jest ze sprzętem i poziomem nauczania? Będę baaardzo wdzięczna za szczere opinie, bo ciągle się waham między uczelniami. :)
  1/11/15
 • florka

  czy to tak trudno zadbać o studentów i stworzyć nam przyzwoite warunki do studiowania??? No przeciez oczywistym jest, że jak MY będziemy zadowoleni - to i szkoła ma z tego korzyść, bo wedy piszemy dobrze, chwalimy i jest cacy. A jak oni pogrywają, to nie ma zmiłuj - my piszemy niepochlebnie, a przez to szkoła traci studentów, bo nowi nie przyjdą !!!
  10/2/14
 • ukończył

  zarządzanie. było w miarę dobre aczkolwiek będą dwie osoby które postawią bardzo wysoko poprzeczkę, nawet za wysoko jak na taką szkolę. jednaj jest to dobra uczelnia. brakuje magisterek ale jak się później zorientujecie chodzi tylko o kasę której nie chce stracić UG. polecam:) ps nie idzie do bankowej, robią niezły pr ale są do bani. pozdro
  9/30/14
 • kmn

  fizjoterapia 2014 https://www.facebook.com/groups/1446524288951097/?fref=ts
  9/16/14
 • daria.szalkowska@o2.pl

  Hej, Wybiera się ktoś na administrację (zaocznie)
  9/19/13
 • Ania

  Hej Paulina ;) ja też wybieram się na fizjo zaoczne :p
  9/19/13
 • Szymon

  Ktoś wie jak ta uczelnia stoi z informatyką, warto studiować?
  9/18/13
 • Marlena

  Mój email marlenakurs@wp.pl
  9/17/13
 • kasia

  www.facebook.com/groups/231183293703697 administracja zaoczna;))
  9/16/13
 • Sandra

  hej Marlena ja rowniez ide na administracje ns;) fajnie jak odezwisz sie do mnie i poznamy sie przed 1 pazdziernika;) pozdrawiam;) sandrapozorska@wp.pl
  9/15/13
 • Marlena

  Wybieram się na administrację ns ciekawe jak na pójdzie ? ;)
  9/14/13
 • Kamila

  ok, zaraz wysyłam maila :)
  9/12/13
 • Paulina

  Ja się wybieram na fizjo zaocznie więc podaje maila aby się jakoś skontaktować i poznać się przed rozpoczęciem ppellowska@wp.pl
  9/11/13
 • Teresa

  Fajnie byłoby kogoś poznać przed październikiem. Piszcie na mojego maila teresa_pastwa@wp.pl
  9/11/13
 • Martyna

  Utworzyłam jako taką grupę na fb dla fizjoterapi dziennej ;) tu macie link https://www.facebook.com/groups/461359290638520/
  9/11/13
 • Paula

  w odpowiedzi na pytanie "TENA" też się wybieram zaocznie na fizjo:)
  9/11/13
 • Pati

  Widze, że sporo z was wybiera się na fizjoterapię dziennie:) Piszcie do mnie na gg to ogarniemy jakieś spotkanie przed październikiem jesli macie ochote:) Moj numer gg 11347568 :) Często jestem na niewidocznym :)
  9/11/13
 • Martyna

  Ja wybieram sie na fizjoterapie dzienną jak ktoś chce sie skontaktować by ogarnąć jakieś spotkanie przed październikiem to łapcie maila ^^ martyna.kowalczyk94@gmail.com ;D
  9/11/13
 • Ania

  A na kosmetologię zaoczną ktoś się wybiera.?;p
  9/10/13
 • Magda

  Ja wybieram się na fizjoterapie.. może znajdziemy się na fb ?:)
  9/10/13
 • Aga

  Hej kamila :) mam fb, tylko tak publicznie nie chce podawac. Napisz do mnie na maila sopaga@wp.pl :)
  9/10/13
 • Adrianna

  Hej Marta ja sie wybieram na dzienna fizjoterapie :)
  9/9/13
 • Marta

  Hej! Wybiera się ktoś na fizjoterapie, dzienne? Pozdrawiam ;)
  9/9/13
 • Kamila

  hej Aga :), ja również idę na kosmetologię dziennie. fb masz :D?
  9/9/13
 • Ad.

  Martyna wybierasz sie na fizjoterapie dzienna czy zaoczna?
  9/7/13
 • Teresa

  Patrząc na komentarze to niektórzy wybierają się. Macie może jakieś zakwaterowanie;? Jak byście szukali lokatorki to ja chętnie.
  9/5/13
 • Teresa

  Hej. Czy ktoś wybiera się na kierunek fizjoterapia studia niestacjonarne;???
  9/5/13
 • Aga

  Ja ide na kosmetologie dzienna i nie znam nikogo :) a warto kogoś poznać, przed 1 października:)
  9/5/13
 • sandra

  kasia hej tak tak mam Sandra Pozorska Skarszewy ;) daj znac ;)
  9/4/13
 • sandra

  kasia hej tak tak mam Sandra Pozorska Skarszewy ;) daj znac ;)
  9/4/13
 • sandra

  kasia hej tak tak mam Sandra Pozorska Skarszewy ;) daj znac ;)
  9/4/13
 • kasia

  hej ;) no właśnie fajnie by było.masz facebook?ciekawe ile osob się wybiera bo jak narazie to nie spotkałam nikogo:)
  9/4/13
 • sandra

  kasia hej ja sie wybieram ;)bylo by fajnie jak poznamy sie przed rozpoczeciem bedzie zawsze razniej;)
  9/3/13
 • kasia

  wybiera się ktoś w tym roku na administrację zaocznie??;))
  9/3/13
 • ola

  na dzienne a Ty ?
  9/2/13
 • sandra

  czesc;) wybieram sie do tej szkoly od pazdziernika na administracje;) jest ktos kto rowniez wybiera sie na ten kierunek?? pozdrawiam;)
  8/27/13
 • milla

  Ola idziesz na dzienne czy zaoczne?
  8/27/13
 • Adrianna

  Hej:) jest tu moze ktos kto zaczyna fizjoterapie na trybie stacjonarnym w tym roku? Chetnie poznam przed pazdziernikiem:)
  8/25/13
 • Marta

  A ty Ola idziesz do Gdańska na kosmetologię.?
  8/23/13
 • ola

  idz na kosmetologie w tej szkole ;)
  8/22/13
 • Martyna

  Miałam iść na kosmetologie w Gdyni ale po waszych komentarzach zdecydowałam się na fizjoterapie w WSZ . Mam nadzieję, że jakąś pracę po tych studiach dostanę ;D
  8/13/13
 • Karolina

  Ja sie wybieram na kosmetologie stacjonarna :)
  8/12/13
 • Pati

  Hej. Wybieram się na fizjoterapie chętnie poznam kogoś przed październikiem. Jeśli ktoś się również wybiera możemy sie poznac :) Mój numer gg: 11347568 Czekam na wiadomości ;)
  8/11/13
 • milla

  hej Alina. Ja wybieram się na kosmetologię, ale w trybie stacjonarnym.
  8/8/13
 • Alina.

  Hej.; ) Również planuje rozpocząć studia od października na tej uczelni i wybieram się na kosmetologię, prawdopodobnie zaocznie.; ) Bardzo chętnie poznałabym kogoś, kto wybiera się również na ten kierunek i zaocznie.;p
  8/7/13
 • Tena

  Ad. poniżej podałam numer gg, chcesz to się odezwij ;)
  8/5/13
 • Ad.

  Hej. W odpowiedzi na pytanie ,,Tena'' ja takze wybieram sie na fizjoterapie :))
  8/5/13
 • alka

  dobrze mowisz :) powodzenia!
  8/4/13
 • Tena

  Jakby tak patrzeć, to po żadnym kierunku bym tak łatwo nie znalazła :P Dużo osób znajdzie pracę w tym zawodzie mając znajomości. Bynajmniej ja nie wybrałam tego kierunku od tak sobie, tylko z myślą, że zaprzyjaźnione osoby ze służby zdrowia mi pomogą ;) Oczywiście nie ma to jak własny gabinet, ale to jeszcze długa i kręta droga przede mną.. Na moje szczęście nie pochodzę z Gdańska, gdzie jest ogromna konkurencja z renomą, tylko w mieście liczącym do 50 tyś mieszkańców. Więc liczę, że w przyszłości mi się uda ;) Jak to mówią są 2 uda - albo się uda, albo się nie uda ;P
  8/2/13
 • alka

  tyle ze po fizjoterapi pracy nie znajdziesz predko. teraz mnostwo osob idzie na ten kierunek.. jak zreszta przez ostatnie 4 lata. jest pelno fizjoterapeutow a pracy dla nich brak
  7/30/13
 • milla

  Justa , jesteśmy z Tczewa
  7/30/13
 • milla

  Justa , jesteśmy z Tczewa
  7/30/13
 • Marta

  Hej, szukam osoby która studiuje zaocznie w WSZ na kier. administracja. Zastanawiam się nad ta uczelnią i byłabym bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki i opinie. Chciałabym zobaczyć poglądowo jak wyglądał plan zajęć na tym kierunku na 1 i ewentualnie 2/3 roku. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! Bardzo chętnie przygarnę wszystkie cenne informacje na maila. dewel@tlen.pl
  7/29/13
 • Tena

  Ja wyczytałam na pewnym forum dla absolwentów, że kosmetologia to najgorszy kierunek, który można obrać na wsz, dlatego że nie mają specjalistycznego sprzętu, jest bardzo mało godzin praktyk. Jest to nowy kierunek na uczelni, który dopiero się rozwija i trzeba czasu na udoskonalenia. Negatywne opinie ma też informatyka, najbardziej chwalona jest fizjoterapia. Kosmetologia ma 8 tyg praktyk, a fizjoterapia 23 tyg, o informatyce nie wspomnę..
  7/20/13
 • Tena

  Kas tu masz numer gg: 45073309. odezwij się ;) (jestem zazwyczaj niewidoczna) Chętnie poznam kogoś przed październikiem ;)
  7/20/13
 • paula

  Ja rozważam kosmetologie (dziennie). Bardzo chciałabym trafić do dobrej uczelni a przy okazji fajnego miasta. :) Piszcie wszystko co wiecie na temat tego kierunku w WSZ :)
  7/20/13
 • Katrin

  Hejo, Rozmyślam nad kosmetologią zaocznie. Jednak chciałabym zasięgnąć opinii kogoś kto już ten kierunek studiuje. Wiadomo, że to co piszą na stronie www uczelni zawsze będzie kolorowe a rzeczywistość potrafi być inna. Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda od podszewki. Pomoże ktoś? :)
  7/19/13
 • Kas

  Hej :) W odpowiedzi na pytanie „Tena” ja również wybieram się na fizjoterapię ;)
  7/18/13
 • Agnes

  Hej.Ja wybieram sie na kosmetologie w tym roku zaocznie...chetnie pogadam z kims kto tez planuje ten kierunek moj nr gg 35551697 pozdrawiam :-)
  7/17/13
 • Justa

  miilla byłabym w sumie chętna ;) skąd jesteście?
  7/16/13
 • loyk

  a może być porządny lokator? :)
  7/11/13
 • miilla

  nie mieszkam w Trójmieście, dlatego będę szukała z koleżanką lokatorki do mieszkania, które będziemy wynajmować. Czy któraś z was byłaby chętna?
  7/5/13
 • Tena

  Hej. Ja wybieram się na fizjoterapię ze specjalnością rehabilitacja funkcjonalna. Podanie itp złożone, jeszcze zaświadczenie lekarskie no i kasiorka ;P Może jest koleżanka bądź kolega która/y też się wybiera tam gdzie ja?
  7/2/13
 • Michalllllll_

  Czy wybiera się ktoś za zarządzanie zaocznie ?
  7/2/13
 • miilla

  Czy wybiera się ktoś na dzienną kosmetologię bądź zaoczną w tym roku??
  7/1/13
 • loyk

  Wybieram się w tym roku na tą uczelnie na Informatykę ze specjalnością grafik komputerowy. Co powinienem wiedzieć o tym kierunku na tej uczelni? przed czym przestrzegacie ? jak to wszystko wygląda? jakieś rady dla nowych studentów? . Z góry dzięki za odpowiedzi ;) pozdrawiam!
  6/27/13
 • Ulalume

  Serdecznie polecam:)
  6/23/13
 • mon

  czy warto studiować fizjoterapie w tej szkole?
  6/23/13
 • dzasta

  Warto studiować kosmetologie dziennie? Proszę o opinię
  2/24/13
 • kand

  Do WSZ trafiłem przypadkowo. Nie uruchomiono niestacjonarnej informatyki na AMW w Gdyni i tu mnie przywiało. Ogólnie nie żałuję. Jest sporo pracy i jeśli na początku myślałem, że może to jakaś lipa, to jednak szybko przekonałem się że bez ciężkiej nauki nie dam rady. Niewątpliwą zaletą uczelni jest kadra. To wysokiej klasy specjaliści głównie z UG i PG. Jestem już na piątym semestrze i nie żałuję, że tu trafiłem.
  1/25/13
 • ada

  inżynierka jest po 3.5 roku iwedług mnie to dobry wybór. ochrona środowiska jest teraz penie pożądanym kierunkeim biorąc pod uwagę fakt, że teraz tak dużo zwierzątek trzeba ratować przed niedobrymi budowniczymi dróg :)
  7/18/12
 • karol

  Ja się chyba zdecyduję na tą ochronę środowiska. Myślicie że to dobry wybór? Jaki jest tutaj poziom na tym kierunku? Po ilu latach ma się inż? Po 4 czy 3? I czy można tu studiowac tez na 2 stopniu? Bo nie mogę tego znalesc na stonce..
  7/17/12
 • kaska

  Poszłam tutaj na kosmetologię i się nie zawiodłam. Wszystko działa jak należy, odpowiedni sprzęt , bardzo ciekawie prowadzone zajęcia w tym dużo praktycznych. Wiadomo na anatomii czy biochemii nie było łatwo ale jakoś dało się radę. Wiem, ze po studiach na pewno będę pracować w tej branży, która przecież ciągle się rozwija.
  7/4/12
 • jarek

  Studiuję tutaj informatykę, mimo że jest ciężko jestem zadowolony. Chociaż wiem co będę robił po studiach. Mamy bardzo dobry sprzęt, wykładowców która potrafią w zrozumiały dla wszystkich sposób tłumaczyć. Na prawdę będąc dopiero na 1 dowiedziałem się tylu ciekawych rzeczy o których wcześniej nie miałem zielonego pojęcia. Jak dla mnie bomba;)
  4/11/12
 • Mała

  Dokładnie, tak jak piszą przedmówcy, bez nauki się nie obędzie. Ale to jest na każdych studiach, trzeba wkuć i już. Sama oceniam uczelnię wysoko. Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć.
  2/15/12
 • arek

  decydując się na administrację musisz mieć świadomość, że będziesz mieć dość dużo nauki i pracy, oczywiście nie chce nikogo zniechęcać, bo sam mam wielu znajomych studiujących administrację dobrze dających sobie radę
  5/31/11
 • krystian

  mój brat skończył administrację podajże 3 lata temu w tej szkole, z tego co wiem to nieźle dawał sobie radę, interesował się tym wiec nauka przychodziła mu z łatwością, teraz ma dobrze płatną prace wiec chyba się opłacało
  5/27/11
 • socha

  od jakiegoś czasu myślę o administracji, czytałam wiele ofert szkół, słyszałam różne zdania studentów i nadal nie wiem jaką szkołę wybrać, proszę o wyrażenie swojej opinii
  5/25/11