• Politechnika Łódzka
 • UTH im. Chodkowskiej Warszawa
 • Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie
 • TEB Edukacja - Agencja Copuz.com - Jan Żaboklicki
Wybierz i oceń uczelnię?

Opinie, oceny, komentarze, pytania


Opinie (17)
Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, AM Bydgoszcz

Ewa
O, ja też kończyłam dyrygenturę jazzową na tej uczelni, którą jest jedyną tego typu specjalnością w Polsce. Specjalność - dyrygentura jazzowa zwana również inaczej prowadzeniem zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej. Polecam bydgoską Akademię Muzyczną.
21.10.2020
21.10.2020
Absolwentka
A ja jestem dumna ze swojej uczelni. Ukończyłam II wydział na fortepianie klasycznym oraz na IV wydziale wokalistykę jazzową i dyrygenturę jazzową. Zdobyłam również wiedzę z dyrygentury klasycznej, gdzie dyrygowałam zespołami chóralnymi i orkiestrowymi, a także wiedzę metodyczną z pedagogiki muzycznej. Mam zatem uprawnienia pedagogiczne. Dzisiaj pracuję jako nauczyciel wokalu i fortepianu w szkole muzycznej, mam swoje dwa chóry, którymi dyryguję i w między czasie jako wokalistka wraz z własnymi muzykami gram autorskie koncerty. Studiowania w Bydgoszczy nie żałuję. Jako spełniona absolwentka tej uczelni stwierdzam, że można żyć z muzyki zarówno jako praktykujący muzyk i pedagog.
Gościka
Fatalny poziom, szkoda czasu
28.06.2019
14.07.2016
absolwent
Nie polecam
kasia
przegladam sobie stronki tego portalu i zastanawiam sie, dlaczego tak malo pisze o iczelniach artystycznych? jest podstrona Aktualnosci, Zycie uczelni, Zasady rekrutacji i co? i pisze sie o szkolach ekonomicznych, technicznych, medycznych, humanistycznych, ale na Boga, w ogole nie ma informacji i uczelniach artystycznych, no moze znalazlam jeden artykul o wystawie plastycznej w Gdansku, a poza tym nedza, pisze pod rozwage i do przemyslenia, choc pewnie ci, co tworza takie portale nie zwroca uwago na moj wpis, sa rozni ludzie i rozne oczekiwania, maturzysci tez maja wrazliwosc i szukaja informacji o uczelniach, np. myzycznych
23.06.2013
28.10.2012
Zygfryd
Podeszła mi ta uczelnia bardzo. Miałem obawy jak to będzie na uczelni wyższej związanej z muzyką, ale jestem ZADOWOLONY w stu procentach. Spełnia ona moje najśmielsze oczekiwania i już wiem, że z muzyki też będzie można wyżyć.
Zygfryd
Podeszła mi ta uczelnia bardzo. Miałem obawy jak to będzie na uczelni wyższej związanej z muzyką, ale jestem ZADOWOLONY w stu procentach. Spełnia ona moje najśmielsze oczekiwania i już wiem, że z muzyki też będzie można wyżyć.
28.10.2012
27.08.2012
bryanadams
Nie jest to najlepsza akademia muzyczna w Polsce, ale z pewnością dobrze spełnia swoje zadanie. W bydgoskiej akademii są dobrzy wykładowcy, naprawdę trzyma poziom tutejsza kadra, potrafią świetnie naprowadzić studentów. Choć rodzice nalegali żebym mierzył wyżej dla mnie tu jest super.
feliks
Nowowiejski mnie prześladuje! Najpierw całe życie mieszkałem na ulicy jego imienia, samemu mając na imię także FELIKS, a teraz wybieram się na studia do uczelni ochrzczonej jego mianem! No cóż, mam nadzieję że to szczęśliwy traf i że akademia muzyczna przywita mnie z otwartymi ramionami :D
18.08.2012
15.08.2012
tyśka
lysaspiewaczka: naprawde myslalas z poczatku ze wokalistyka bedzie latwa? gdzie ty sie wychowalas :D w kazdym razie ciesze sie ze jestes zadowolona z tego kierunku, bo tez sie na niego wybieram i licze na kilka swietnych lat na dobrej uczelni, za jaka uwazam akademie muzyczna nowowiejskiego w bydgoszczy!
tipton
Witam, interesuje mnie tematyka związana ze stypendium rektora. Wiem że w poprzednim roku zniesiono stypendia naukowe i wprowadzono stypendia rektora, jednak na jakiej zasadzie przyznawane są tu punkty? Trzeba być "pro" w każdej dziedzinie, czy wystarczy dobra średnia i aktywny udział w konferencjach?
05.08.2012
30.07.2012
lysaspiewaczka
Wokalistyka. Nazwa kierunku brzmi miło i przyjemnie, nie wygląda to na nic trudnego. Dałam się zwieść i rozpoczynałam liceum z myślą że dostać się na te studia to bułka z maslem. Zaczęłam research, okazało się że nie będzie tak latwo i czekają mnie egzaminy wstępne potem lata ciężkiej pracy, zddeobywania wiedzy i nabywania praktyki. Muszę przyznać że ciężko było się dostać, ale każdy dzień studiów odpłaca mi za dostanie się tu z nawiązką, jestem bardzo zadowolona z programu zajęć.
omlet
Myślałam że będzie bardzo ciężko się utrzymać w akademii muzycznej... no i miałam rację. Jest ciężko, ale za to warto! Niespotykana atmosfera ludzi którzy czują to co robią. swietna, inspirująca kadra. Wymagają od nas dużo, ale my wymagamy jeszcze więcej od siebie. Bywa czasem ciężko, aż mam ochotę rzucić studia, bo oprócz umiejętności trzeba tu mieć też ogromną wiedzę, ale jak sobie zdaję sprawę jak bardzo lubię te studia, to odechciewa mi się z nich rezygnować :)
19.07.2012
09.07.2012
gina
mam zamiar wziąć udział we wrześniu w warsztatach a za rok startować na akademię. czy ktoś mógłby pokrótce opisać jak wygląda życie na tej akademii? też mnie interesją instrumenty dęte więc byłabym bardzo wdzięczna :)
tosia
żeby studiować na asp, w szkole filmowej albo akademii muzycznej to trzeba moim zdaniem naprawdę czuć powołanie. no bo na przykład na politechnice czy na uczelniach humanistycznych niekoniecznie, większość z nich uczy zawodu, a takie bardziej kreatywne studia rozwijają pasję. bardzo żałuję że to nie dla mnie, bo na maksa chciałabym studiować w akademii muzycznej, ale niestety zupełnie się na tym nie znam.
03.06.2012
01.05.2012
Puzon
A skąd wiesz Aleksandro, że wspaniała? Bo ja właśnie szukam opinii na jej temat i wcale nie znajduję ich zbyt wiele. Może Ty popiszesz się jakąś lepszą znajomością tematu i przybliżysz mi kierunek związany z instrumentami dętymi ?
aleksandra
dlaczego nikt nie pisze o tej szkole??? co sie dzieje??? to przeciez jest wspaniala uczelnia!!!
28.02.2012
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Uniwersytet Gdański
 • Akademia Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Politechnika Łódzka
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu