Ocena uczelni


Komentarze (77)


 • Zadowolona Studentka Grafiki

  Rzeczywiście hejty spod jednego pióra nawet pasują do smutnego pana.
  6/17/19
 • Promocja WSIU

  UWAGA HEJT. Przykro nam ale autorem wszystkich hejtów jest jedna i ta sama osoba, były wykładowca usunięty z naszej Uczelni.
  6/17/19
 • Max

  Oszustwo polega min. na tym, że na stronie internetowej wygląda to pięknie, wchodzisz do szkoły i słychać echo, nie widać studentów dyplomy z grafiki odbywają się w ciasnej piwnicy, notoryczne opuszczanie zajęć przez prowadzących (no bo jak się im nie płaci to trudno się dziwić) nie najgorzej jest z zajęciami plastycznymi (rysunek, malarstwo, rzeźba, ale po rzeźbie raczej nie ma pracy) jest bardzo źle jeśli chodzi o przedmioty zawodowe, programy graficzne tego nie ma kto uczyć, a dziekan potrafi tylko dowcipkować ale prowadzi np. 6 przedmiotów . Komputery mają 10 -12 lat i dodatkowo część jest nie sprawna, logowanie do niektórych programów 20- 25 minut. Tragedia. Dałem się nabrać tak jak większość moich kolegów studentów na wirtualny pijar. Przenoszę się od nowego roku do Wrocławia.
  1/28/19
 • Jack89

  Szczerze-jestem studentem grafiki w tej szkole ale po tym co się tam odwala to nie wiem czy jest sens dalej tam siedzieć. Z indeksem internetowym są problemy,niektórzy nauczyciele nie wpisują obecności albo wychodzą w trakcie zajęć coś załatwić(ale kosztem nas oczywiście). Co z tego,że zajęcia typu rzeźba czy rysunek są prowadzone profesjonalnie gdy te,nie oszukujmy się,za które większość zdecydowała się tu przyjść traktowane są po macoszemu? Niby grafika podzielona jest na użytkową i tą multimedialną ale w praniu wychodzi,że wszyscy i tak mają to samo.Nie łudźcie się,że nauczycie się tu czegoś do zawodu marzeń typu gry komputerowe - szkoła nie ma nawet tabletów graficznych. Żeby nie było tak dobijająco to niektóre zajęcia są ciekawe oraz ludzie są zajebiści ale zdecydujcie sami czy to wystarczy by wybrać tą ekhem szkołę.
  12/26/18
 • czarny pomidor

  Kiedyś dobra szkoła teraz masakra, chyli się to ku upadkowi. Zdecydowanie odradzam. Zadłużenie wobec innych podmiotów olbrzymie, nieopłacani nauczyciele, dwa bulwersujące artykuły i bardzo krytyczne w pierwszej połowie grudnia w Gazecie Wyborczej. Studia można tu zacząć ale czy się je skończy w tej szkole? Bardzo wątpliwe!
  12/20/18
 • ja

  uważam, że Administracja naprawdę powinna bardziej się starać, bo w końcu dzięki nam ta uczelnia płaci Paniom wynagrodzenie.
  3/17/18
 • Natalia

  Gorąco polecam tą uczelnie! :) Z perspektywy studentki 2 roku kierunku Informatyka na WSIU oceniam tą uczelnię bardzo pozytywnie, pracują tu wykwalifikowani doktoranci na bardzo wysokim poziomie.
  2/12/18
 • Paula

  Zdecydowanie polecam. Kadra otwarta na młode spragnione wiedzy umysły. Chociaż czytając poniższe komentaże miałam stracha wybierając uczelnię. Na pewno nie jest lekko i łatwo na takim kierunku jak fizjoterapia, sporo jest informacji do przetrawienia. Przed wyborem trzeba wziąć pod uwagę ponad 900 godzin praktyk co koliduje często z pracą jeśli ktoś taką posiada. W razie wątpliwości zawsze można odwiedzić uczelnię i zdobyć informacje u źródła, czyli u dziekana wydziału (który stoi za studentami murem i więcej niż często wszelkie trudne sytuaje rozstrzyga na korzyść studenta przy okazji dodając XD) i dopiero po ostatecznym porównaniu uczelni zdecydować.
  2/8/18
 • fizjo.

  A jak z fizjoterapią ? Zastanawiam się pomiędzy tą uczelnią, a SAN. Czy ktoś może, się podzielić, czy warto iść na fizjoterapie właśnie tutaj ?
  12/19/17
 • studentka

  Nie jest sztuką mieć dobrą reklamę dla studentów, bo potem taki olany student sam widzi, jak jest i mówi innym, że nie jest zadowolony. A tutaj tak to niestety wygląda, ładnie na początku, a gorzej w środku.
  10/30/17
 • Nie polecam

  Straszna obsługa Żałosny dziekanat A pani z rekrutacji dnoo
  10/2/17
 • Kandydat - studia online

  Witam, czy jest ktoś kto studiował informatykę np. II stopnia w systemie online i może coś o tej formie napisać? Telefonicznie uzyskałem bardzo lakoniczne informacje.
  8/22/17
 • Rejs

  Czy znajdzie się tu osoba studiująca grafikę? Chciałbym dowiedzieć się jak wyglądają wykłady i jak ogólnie prezentuje się poziom prowadzonych zajęć?
  7/17/17
 • inf

  ktoś wie kiedy są może jakies wstępne wyniki rekrutacji?
  7/17/17
 • .....

  dziekanat i uczelnia nie są w porządku robią studentów w jajco ciągle podwyższają czesne to oszuści i złodzieje nie polecam tej uczelni
  7/6/17
 • nick93

  Po skończonej informatyce niestacjonarnej na WSINFiU mogę trochę o tej uczelni powiedzieć. Poziom jest na pewno niższy niż na PŁ, ale dla kogoś kto już pracuje w branży (jestem po Technikum Informatycznym), jest to zaleta. Można pogodzić pracę ze szkołą. Jeśli ktoś chce się uczyć to tutaj też można się nauczyć. Wykładowcy są w większości w porządku, zwłaszcza Ci z UŁ. Matematyka jest okrojona, fizyka zresztą też. Sprzęt informatyczny jest już trochę przestarzały, zarówno komputery jak i urządzenia sieciowe. Widać pewien zastój pod tym względem. I to jest moim zdaniem duża wada, jak na uczelnie informatyczną. W dziekanacie nie robią problemów, pomagają w każdym temacie, zaplecze sportowe. Inne uwagi: czesne z każdym rokiem wzrasta (o kilka zł) - mimo gwarancji o stałej kwocie czesnego w czasie studiów. Jak ktoś chce się uczyć w miarę na spokojnie, bez spiny przy sesji, w dodatku łatwo pogodzić pracę ze studiami to uczelnię polecam. Jeśli ktoś oczekuje poziomu i prestiżu PŁ to niech sobie tam szuka szczęścia ;) Pozdrawiam.
  7/6/17
 • .,,,

  oszuści i złodzieje lubią brać łapówki w kopercie a studentów robić w jajco nie polecam tej uczelni
  6/9/17
 • ...

  uczelnia oszustów złodziei lubią dawać koperty w prezencie
  6/9/17
 • Informatyczka97

  Hej, jest ktoś kto wybiera się na informatykę (inż)? Jak to mówią z kimś zawsze raźniej. Jakie macie zdanie o tym kierunku tutaj?
  6/6/17
 • Sannie

  Nie polecam, zajęcia nie rzadko odwoływane tego samego dnia i studenci przyjezdni z okolic Łodzi jeździli na próżno. Stypendia nie wypłacane w terminie, ale za to wiadomości o zadłużeniu względem szkoły nawet minuty nie zwlekali (nadmienię że czesne było opłacane zawsze z niewypłacanych stypendiów). Niesamowicie niemiłe osoby odbierające telefon. Pani dziekan, która twierdzi że "No przecież ja nie jestem dla studentów.". Skrajny nieprofesjonalizm, a i w kwestii nauki nie są w stanie zagwarantować za wiele. Po 3latach nie nauczyłem się praktycznie niczego. Dopiero prywatne praktyki jakie udało mi się znaleźć na własną rękę wprowadziły mnie w jakikolwiek temat Informatyki.
  5/5/17
 • Gos

  Odnośnie Architektury wnętrz. Teczka, a przyjęcie na studia. Jakim "dotychczasowym dorobkiem" należałoby się zaprezentować?
  4/30/17
 • karkinos

  Obsługa to jak słuchać ślepego dziecka we mgle. Niby wszystko jest a tak naprawdę nic nie ma
  4/23/17
 • Łódź

  Jestem w szkole, że ta szkoła ma problemy finansowe. Mieszkam bardzo blisko, studentów widzę sporo, na pierwszy rzut oka nie wydaje się, aby były jakieś problemy.
  4/23/17
 • Milena

  Nikomu nie polecam tej uczelni. Kończę ostatni rok i nerwy zszargane do granic możliwości. Szkoła ma długi i nie płaci wykładowcom na czas, dopiero uregulowani pensje za 2016 rok. Mi, jako studentce udało się uzyskać stypendium naukowe, ale co z tego, jak nie wypłacają? Po w trakcie drugie roku chcieli zamknąć nam kierunek - wychowanie fizyczne i bylibyśmy w plecy z kasą jak i straconym czasem. Dopiero postraszenie założeniem sprawy w sądzie poskutkowało.
  3/23/17
 • habibi

  mam wrażenie, że niektóry brakuje konstruktywnych argumentów, naciąganie na kasę? a w jakich sytuacjach? podajcie przykłady a nie tylko oskarżacie...
  3/19/17
 • do vvv

  Zamiast wybierać się na studia i tylko je negatywnie oceniać polecam najpierw nauczyć się zasad interpunkcji.
  3/6/17
 • vvv

  uczelnia która naściąga studentów i niczym nie pomaga ciągle za jakaś tam głupoty różnice czegoś brak poprawki powtórzenie wyściga od studentów kasę mało tego jak bym i nim nie wystarczało czesne które też podnoszą stanowczo odradzam tą uczelnię
  12/20/16
 • n...

  uczelnia lubi naciągać studentów na kasę oszuści i złodziei ciągle nim się coś nie podoba a jak chodzi co chwila do dziekanatu w sprawie jakieś decyzji jeszcze nic nie wiemy a potem każą płacić za nic tam student liczy jak milion dolarów a nie ze jakaś sprawę olewają równo studentów nie polecam tej uczelni stanowczo odradzam
  12/20/16
 • kulfon

  radzę uważać. Jestem studentem 3 roku w tej szkole. Uczelnia mieni się zasadą niezmieniania wysokości czesnego, a tymczasem "decyzją kanclerza" podwyższa je i nie ma zmiłuj. Pani kwestor tłumaczy to podniesionym bez powodu głosem dodając, że wszystko było mówione odpowiednio wcześniej, natomiast w cenniku nadal jak byk "gwarantowane stałe czesne!!!". To jakiś smutny żart. Uczelnia tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
  10/11/16
 • studentinf

  Informatyka - szkoła ma dobre zaplecze dydaktycznie, profesorowie z PŁ i UŁ. Program podobny, aczkolwiek matma jest bardziej okrojona. Ogólnie jest ok, jak ktoś chce się uczyć a nie ślizgać z semestru na semestr to wszędzie da radę. Czasy są takie, że pracodawcy bardziej patrzą na faktyczne umiejętności niż na papierek.
  10/8/16
 • Paweł

  Uczelnia nie nadaje sie do niczego. Naciągają na kasę na każdym kroku. Poziom? dobre. Potrzeba tylko zdaną maturę z podstaw aby dostać się na wybrany kierunek.
  9/7/16
 • mycha

  Jaki jest poziom kształcenia? Czy uczelnia naciąga studentów na kase?
  8/25/16
 • krakowianka

  dokładnie tak, wszystkie niezbędne informacje związane z rekrutacją pojawią się w informatorach, na stronie jest jedynie opis kierunku
  2/29/16
 • kaja.majchrzak

  również szukałam informacji na ten temat ale na stronie znalazłam tylko opis kierunku, może trzeba poczekać do naboru i wtedy będzie rozpisane jakie przedmioty maturalne są wymagane i w jakim zakresie
  1/2/16
 • paula

  z jakich przedmiotów trzeba zdać maturę by dostać się na fizjoterapie na tej uczelni?
  1/2/16
 • ggg

  kosmetologia z natury nie należy do kierunków szalenie trudnych, to nie medycyna :P
  11/24/15
 • qazwsxedc

  czy łatwo jest na kierunku kosmetologi, jaki jest poziom j. ang?
  9/9/15
 • werx

  Jak z kosmetologia ???
  9/8/15
 • marta

  Polecam kierunek informatyka w WSIiU, jest on bardzo dobrze prowadzony, super wykładowcy, szkoła posiada własne akademiki i kompleks sportowy, wszystko na plus...no moze poza lekko peryferyjnym położeniem bo to już Górna ale chociaż połączenie tramwajowe jest spoko ;)
  8/13/15
 • pierwszoroczniak

  Fenomenalne Panie w dziekanacie! Zwłaszcza Pani Kasia z rekrutacji. Wszystko dokładnie wyjaśni, wytłumaczy, ale i zażartuje. Spotykając mnie na korytarzu czasem zagaduje jak tam sesja, jak sobie radzę. Kobiecie faktycznie zależy na studentach a nie byle zwerbować, odhaczyć a potem niech sobie studenciak radzi sam.
  5/27/15
 • wiki

  wydaje mi się, że masz mylne wrażenie na czym dokładnie polega kierunek praca socjalna, wygląd miasta nie ma tu nic do rzeczy...
  3/24/15
 • marchewa

  nie przesadzajmy, chyba w każdym mieście znajdzie sie praca dla absolwentów tego kierunku, ja gdy wybierałam szkołę wyższą kierowałam się głównie opiniami znajomych, po półtora roku studiów mogę stwierdzić, że to był słuszny wybór, polecam szczególnie fizjoterapię
  2/22/15
 • łodzianka

  co powiecie o pracy socjalnej w tej uczelni? warto wybrać ten kierunek? w Łodzi pewnie jest sporo pracy po takim kierunku patrząc na wygląd miasta....
  1/26/15
 • krzysiek

  fakt, okolica przyjemna, sprzyja chodzeniu na zajęcia a nie do pabu ;) co do zajęć wg mnie prowadzone jak należy, wykładowcy też w większości spoko ;)
  9/2/14
 • majkel

  dużym plusem tej uczelni jest akademik tuż obok szkoły, pokoje ładne, tanie, teren zielony, w pobliżu basen należący do szkoły, polecam ;)
  8/7/14
 • Luk

  Uczelnia jak uczelnia. Aby być zadowolonym trzeba mieć pasję i samemu chcieć coś osiągnąć. Na PŁ tak samo. Dziewczyny z kosmetologii - bomba. Basen, rozwijanie swoich pasji na WSIiU znajdziesz bez problemu.
  7/30/14
 • Karol

  Kształcenie na wysokim poziomie. Miła atmosfera i dogodna lokalizacja. Polecam uczelnie.
  7/30/14
 • Bartek

  Robak, muszę powiedzieć z przykrością że masz racje.
  7/24/14
 • bartel

  a ja się z Tobą nie zgodzę, również skończyłem informatykę i wiem, że jeśli ktoś chce i się stara to zdobędzie wiedzę, studia to praca samodzielna a nie wiedza podana na tacy przez wykładowców...
  7/22/14
 • Robak

  Właśnie skończyłem informatykę, II st. kształcenie liche. Jeżeli chcecie mieć dyplom to polecam, jeżeli wiedzę to polecam polibude.................
  7/21/14
 • jenna223

  Jest ciekawie, poziom dosyć wysoki, także mi pasuje ;)
  6/24/14
 • lilo

  miłe zaskoczenie uczelnią. myślałam,że jak szkoła prywatna to poziom kiepski a tu wcale tak nie jest. Studiuje grafikę i mam zajęcia z wykładowcami z ASP. Jest nieźle.
  6/12/14
 • emilia

  ja studiowałem na Polibudzie i w Płocku, zdecydowanie polecam politechnikę ale niestety tam trzeba poświęcić się nauce, mnóstwo trudnego materiału do ogarnięcia, dużo przedmiotów a egzaminy trudne... ale warto się przemęczyć i ukończyć ten kierunek ;)
  5/29/14
 • bondzio

  wszsytko, co związane jest z mechatronika mnie interesuje? macie porównanie z PŁ? ktoś sie może przenosił?
  2/9/14
 • Kamil

  Studiuję zaocznie Grafikę. Jest naprawdę ciekawie.
  1/31/14
 • \\marcin

  Może ktoś z was pomoże interesuje mnie zarządzanie w lutym chcę składać papiery dzięki wszystkim za pomoc
  1/7/14
 • blade995

  a jak z kierunkiem artystyczna grafika komputerowa?
  9/28/13
 • czarna_koza

  a jak z Grafiką na magisterce?
  7/9/13
 • groszek

  Jestem osobą pracującą, dawno skończyłam edukację...niestety takie czasy że trzeba się dokształcać... Myślę o inżynierskich inf.Poradźcie jaki poziom i perspektywy po tej uczelni???
  6/21/13
 • Administrator

  Komentarz został usunięty.
  6/15/13
 • tronik

  jak porownuje z innymi szkolami, to srednia ocena jest rzeczywiscie bardzo dobra, dziwne jest to, ze szkoly co w rankingach stoja wysoko, tutaj niektore maja bardzo niska ocene od studentow i mnostwo wpisow o naciaganiu kasy, najwiecej w Warszawie tego jest, ja spytam tylko, czy warto isc do nich na mechatronike? ewentualnie biore pod uwage jeszcze informatyke, ale to mniej, czy po roku nauki (i zaliczeniach) moge przerwac tutaj studia? np. zeby zmienic uczelnie? nie beda mnie ciagac o kase? jak sie zabezpieczyc na taka ewentualnosc?
  5/24/13
 • natalii

  Gorąco polecam tą szkolę, ma bardzo dobrą opinie wśród studentów między innym dlatego, że po jej ukończeniu z łatwością znajdują prace ;)
  9/16/12
 • mewa

  @monika: co masz na mysli mówiąc że czujesz się jak w szkole średniej? Dzięki twojej opinii przekonałam się do archtektury, bo szczerze mowiąc obawiałam się, że kadra może być tu źle dobrana, ale skoro to same osoby praktykujące zawód, to chyba nie ma co się dłużej zastanawiać :)
  8/11/12
 • monika

  Studiuję architekturę wnętrz w WSI i jestem bardzo zadowolona z tej szkoły, może czasem czuję się jak w szkole średniej ale mi to pasuje. Wykładowców mam z ASP i politechniki, prawda jest taka, że zawsze najwięcej zależy od tego czy chce się czegoś nauczyć, jeśli chcesz to wszędzie zdobędziesz wykształcenie i potrzebną wiedzę, mnie uczą sami architekci więc wiem, ze dużo zależy od mojej pracy i motywacji. Atmosfera w szkole jest porządku, ludzie bardzo sympatyczni łącznie z wykładowcami, polecam!
  8/3/12
 • @samosia

  Drugi stopień na architekturze możesz robić nawet będąc po mechatronice. Magisterka to kompletnie inne studia, kompletnie i od tego roku dostajesz się na nie poprzez egzamin wstępny więc nie obchodzi ich co studiowałaś wcześniej, tylko jaką wiedzę masz
  7/18/12
 • samosia

  Pytanie czy szkoła nastawiona na różne kierunki może być dobra i utrzymywać podobny poziom na każdym z nich? Uczelnie państwowe mające różny wachlarz kierunków podzielone są na wydziały, tutaj tego nie ma. Chciałam zawsze studiować architekture wnętrz, ale marzyłam o dobrej, renomowanej uczelni. Po moich wynikach matur mogę marzyć nadal.. Czy jeśli tu zrobię sobie licencjat z tego kierunku bedą miała możliwość kontynuować go na 2 stopniu na uczelni publicznej?
  7/12/12
 • spot

  * Rok temu zrobiłem prawko, niedawno zakupiłem autko, znalazłem weekendową pracę w Łodzi i mam zamiar dzięki zarobkom utrzymywać samochód, żeby móc sobie dojeżdżać na uczelnię. Mam tylko jeden problem, mianowicie - czy wydział informatyki ma przynależący do niego parking i czy da się tam znaleźć codziennie rano jakieś miejsce?
  7/11/12
 • Rafał

  Chcę iść na informatykę, jednak nie wiem czy uda mi się dostać na uniwerek łódzki. Plauje więc iść tutaj a magisterkę zrobić tam. Pytanie tylko czy sobie poradzę? Tu? I tam po licencjacie na tej uczelni? Jaki jest poziom? Czy ktos moze wie czy bardzo rożni się od uniwersyteckiego?
  5/8/12
 • edyta

  O uczelni wiem od koleżanki. Sama stoję w tym roku przez wyborem studiów. Zastanawiam się zad kosmetologią, ale ja chyb atej uczelni nie wybiorę. Nie jest ona stricte nastawiona na ten kierunek, bardziej infa, i takie techniczne kierunki.
  5/3/12
 • Olo

  Ogólnie uczelnia jest ok. Jak się chce to można się oczywiście przyczepić, ale czy warto? Nauka i tak zależy od uczącego się. Wykłady prowadzone przyzwoicie, nie ma przeładowanie egzaminami. Jest naprawdę ok.
  2/15/12
 • Tina

  A jak z kosmetologią?
  2/1/12
 • Terri

  Obecnie studiuję ped wczesnoszkolną z angielskim. Poziom dobry więc myślę, że i na innych kierunkach jest ok.
  1/16/12
 • mimmi

  Rozmyślam nad architekturą wnętrz? jakiej klasy są wykładowcy?
  1/16/12
 • Rol

  WSInformatyki jest ok, oni sie specjalizuja w informatyce. No chyba, ze wystartujesz stary na polibude. Ale musisz miec mocne swiadectwo, a u mnie z tym nienajlepiej. Tez mysle o tej szkole, prawie jestem zdecydowany.
  5/29/11
 • młody

  chciałbym pójść na studia informatyczne ale kompletnie nie wiem na jaką uczelnie, kto zna dobre szkoły z tym kierunkiem?
  5/21/11