UTH im. Chodkowskiej Warszawa
Wybierz i oceń uczelnię?

Opinie, oceny, komentarze, pytania


Opinie (671)
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, SAN Łódź

Paula
Hej! Chciałabym się dowiedzieć, czy na SAN jest dobra psychologia - czy się po prostu opłaca (chodzi mi o studia niestacjonarne). Jak podchodzą do studenta wykładowcy, czy są to ludzie, którzy umieją przekazać wiedzę. Bardzo proszę o odpowiedź :)
17.11.2021
03.11.2021
Niki
Czy jest ktoś może na filologi angielskiej i mógłby mi powiedzieć czy jest ciężko się utrzymać ? Nie jestem asem z angielskiego, ale nadal się uczę by nadrabiać wszelkie braki. Jak wyglądają sesje czy są ustne trudne ?
Martus99
odpowiedź dla Monia z dnia 05.10.2021
Najlepiej będzie jak dołączysz do głównej grupy i poszukasz znajomych: https://www.facebook.com/groups/516863585926577/
06.10.2021
06.10.2021
N
Hej czy ktoś studiuje on-line?
Monia
Hej, od tego roku jestem studentem zarządzania w trybie niestacjonarnym, błagam napiszcie ze ktoś z Was tez idzie i zróbmy grupę na fb lub messengerze, bo pani z dziekanatu nie chce udzielić mi żadnych informacji …
05.10.2021
05.10.2021
mania94
odpowiedź dla Julka z dnia 04.10.2021
Dziennie to nie wiem, na zaocznych jest spoko. Mamy zajęcia z prokuratorem i radca prawnym. Dużo kucia paragrafów i przepisów, ale fajnie na przykładach tłumaczone.
Julka
Cześć. Czy warto studiować tu administrację (I stopień) w trybie dziennym? Proszę o opinie. :)
04.10.2021
23.09.2021
Martita
odpowiedź dla Fifi z dnia 22.09.2021
A na czym byłeś? Ja jestem na FIRach i jest ok ;P
Fifi
Podejrzane że są tu same dobre opinie o uczelni. Z mojego kierunku wiele osób było niezadowolonych z wyboru tej szkoły 😂
22.09.2021
16.09.2021
Maciek_97
odpowiedź dla Karolina z dnia 15.09.2021
Hej, ja jestem studentem na fizjo jm, jest spoko, dużo praktyk i trzeba się uczyć i ta anatomiaaa... :D Wykładowcy OK, raczej wymagający, ale mili. Zajecia mamy na Gdańskiej i nie musimy biegać między budynkami.
Karolina
Cześć :) Czy może się ktoś wypowiedzieć o fizjoterapii? Planuję się przenieść z Uniwersytetu Medycznego i nie wiem czy to będzie dobra decyzja.
15.09.2021
03.09.2021
Agnieszka - absolwentka
Odpowiedź dla Magda Jeżeli chodzi o kierunek Administracja, to warto i polecam. Jestem absolwentką tegoroczną i jestem zadowolona z wyboru kierunku i uczelni. Kadra wykładowców na tym kierunku to praktycy - prawnicy i dlatego zajęcia są prowadzone bardzo praktycznie i profesjonalnie. Zajęcia odbywają się co drugi tydzień, w soboty i niedziele. Bardzo pomocny opiekun kierunku - zawsze pomoże, doradzi. Polecam z całego serca.
Magda
Cześć. Jak oceniacie kierunek administracja (zaocznie). Jak często odbywają się zjazdy?
01.09.2021
01.09.2021
Baha
Witam! Jest tu może ktoś, kto studiuje/studiował na kierunku "grafika komputerowa - projektowanie gier i efektów specjalnych"? Idę na ten kierunek w tym roku ale trochę się stresuję jak tam może być, byłabym wdzięczna za podzielenie się opinią!
K
Czy ktoś może wypowiedzieć się więcej o studiach online? Czy jest to wygodne i czy wykładowcy nie utrudniają zdawania egzaminów ?
31.08.2021
27.08.2021
Becia
Czy można rekrutować nadal na wszystkie kierunki z oferty uczelni?
Ula
Czy ktoś tu studiował Grafikę komputerową zaocznie? Chciałabym się skupić także na animacjach 2d, a myślałam też o grafice projektowej. Zastanawiam się czy jest duży przeskok między tymi specjalnościami.
15.08.2021
10.08.2021
Ola
A co sądzicie o psychologii na UNS?
Marian
Cześć, czy jest ktoś na Bezpieczeństwie Narodowym na SAN? Proszę o opinię !
10.08.2021
10.08.2021
Sylwia
Witam, wybieram się w tym roku na logistykę niestacjonarnie, ciężko jest na takim kierunku ? Jak mniej więcej wyglądają zajęcia ?
Paktk
Cześć! Zapisałam się na zarządzanie niestacjonarnie. Najważniejsze moje pytanie to to: czy warto ? Czy ta uczelnia bardzo odstaje od np. UŁ? Czy ktoś kto miał na maturze 44% da sobie radę z matmą na pierwszym roku? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam!
06.08.2021
25.07.2021
Didi
Czy jest tutaj ktoś kto studiował na kosmetologii?? Czy mógłby wypowiedzieć się w tej kwestii??
tomek9449
Witam jest ktoś kto studiuje lub studiował w niedalekiej przeszłości Bezpieczeństwo Narodowe na Łodzkim SANie ? Niestacjonarne. Jak to wygląda, jacy wykładowcy, jak egzaminy/zaliczenia ? Proszę o info może jest jakaś grupa na Facebooku ? Jeżeli nie tu to proszę o kontakt na email tomek-9449@tlen.pl Pozdrawiam
23.07.2021
13.07.2021
Bogdan
odpowiedź dla do Marii Prawda o Grafice z dnia 08.07.2021
Większość jest online z racji pandemii, na to nie ma mądrych. Ale na zajęcia online, które miałem połowę swojej edukacji na sanie narzekać nigdy nie mogłem ;) Miałem obydwie prowadzące od malarstwa i obydwie mogę polecić, za wcześniej wspomnianego prof. wcale nie było tak lepiej, wiele osób opuszczało te zajęcia z tylko im znanych przyczyn 😅 Prawda jest taka, że jeśli ktoś chce coś wyciągnąć z tego, co prowadzący dają od siebie, to to zrobi a jeśli nie, to pitem narzeka, że to już nie liceum (tak jest na każdej uczelni i do tego akurat wszędzie się trzeba nastawić)
do Marii Prawda o Grafice
Bogdan Cię wkręca, miało być pięknie a jest do bani. Wszystko on line oprócz malarstwa. Mieliśmy super wykładowcę z malarstwa dr M.R., a dostaliśmy emerytowaną mgr "od której wali fajkami na maxa". Dobrze to tu było jak był prof. T. Ch. Teraz jest pozerstwo i kolesiostwo. Dużo z nas zrezygnowało i odejdzie więcej jak się nie poprawi.
08.07.2021
16.06.2021
akumkaa
Czy ktoś może studiował psychologie w SAN'ie w Łodzi? Będę wdzięczna za jakiekolwiek info odnośnie wykładowców, zajęć czy przedmiotów ;))
Kasia
Cześć wszystkim. Zastanawiam sie nad podjęciem studiów na kierunku geodezja. Czy są tu jacyś byli lub obecni studenci? Chciałabym dowiedzieć się czy jest to bardzo trudny kierunek i czy sobie poradzę (mam podstawowa matura z matematyki, która zdawałam kilka lat temu). Czy wykładowcy są w porządku?
16.06.2021
11.06.2021
Bogdan
odpowiedź dla Marla z dnia 10.06.2021
Hej, kończę właśnie grafikę projektową i multimedia na specjalności multimedia. Od początku studiów pozytywnie się zaskakiwałem poziomem na sanie :) Sam nie zaczynałem od zera ale wiem, że wiele osób na moim roku nie miało z grafiką nic wspólnego a teraz robią bardzo dobre projekty ;) Na malarstwo i rysunek potrzebujesz swoich farb, pędzli, ołówków i najczęściej swoich kartonów, chociaż czasem uczelnia nam je fundowała. Jeśli chodzi o fotografię w budynku jest aparat, który można wypożyczyć na czas zajęć ale lepiej mieć swój (niektórzy robili zdjęcia telefonem ale prowadzący się zmienił i nie wiem jak to teraz wygląda, ponieważ wybrałem inne przedmioty przy specjalizacji. Ale z tego co wiem, prowadzący jest bardzo fajny i na pewno jakoś dojdziecie do porozumienia). Plener do tej pory odbywał się raz w toku studiów i był częściowo prowadzony w muzeum książki w łodzi, nie wiem, jak to teraz będzie wyglądało. Jeśli chodzi o książki to kupowałem tylko polecone przez prowadzących ale do poszerzania wiedzy a nie jako warunek do zaliczenia przedmiotu. Prowadzący sam przekaże Ci wiedzę potrzebną do danej dziedziny - większość to praktycy z ogromnym doświadczeniem, którzy chętnie pomogą i doradzą każdemu studentowi. Sam pracuję od początku studiów na grafice i nie miałem nigdy problemu z zaliczeniami, więc o to bym się nie martwił. Myślę, że w miarę obszernie odpowiedziałem 😅 Powodzenia!
Marla
Cześć, czy znajdę tutaj kogoś, kto studiuje bądź ukończył grafikę projektową i multimedialną i mógłby opowiedzieć mi co nieco o swoich wrażeniach związanych ze studiowaniem tego kierunku na SAN-ie? :) Jakie są wymagania żeby dostać się na ten kierunek, czy osoba zupełnie "zielona" ma tam czego szukać? Czy na zajęcia w pracowniach rysunku/malarstwa/fotografii trzeba przynosić swoje przybory/sprzęt, czy w ogóle wymagane jest kupno jakichś podręczników? Jak wyglądają zajęcia w plenerze, jest ich dużo w ciągu roku, da się je pogodzić z pracą jeśli studiuje się zaocznie?
10.06.2021
09.06.2021
Mixer
Cześć zastanawiam się nad fizjoterapia na SAN. Czy jest tu osoba do której będę mógł napisać i zadać parę pytań
Mario
odpowiedź dla Żak z dnia 20.05.2021
Wstyd to kraść, a dyplom to twoja wizytówka i nieważne jaką uczelnie skończysz. Ważne czego się nauczyłeś w trakcie studiów i jak to wykorzystasz w pracy zawodowej. Ja sobie cenie czas studiów na SANie i do tej pory utrzymuje kontaktu z ludźmi z roku i częścią wykładowców. Jak jesteś średniakiem to i SGH nie pomoże ;)
21.05.2021
21.05.2021
Pytająca
Cześć, czy znajdę tu osobę, która ukończyła bądź studiuje Informatykę na II stopniu? Jestem ciekawa opinii o samych zajęciach i podejściu prowadzących. :)
Żak
Szkoda tylko ze studenci później wstydzą się dyplomu tej uczelni a minister transportu nie chce pokazać swojej pracy magisterskiej . Żenada . Tak studia przyjemne , bez większych stresów
20.05.2021
17.05.2021
wykładowca SAN
odpowiedź dla Monika z dnia 09.05.2021
Szanowna Pani! Geodezja i kartografia jest kierunkiem inżynierskim i na pierwszym roku studiów jak na wszystkich studiach inżynierskich w programie jest oczywiście matematyka, ale dostosowana do potrzeb kierunku, tzn. nacisk położono na algebrę liniową (macierze, układy równań liniowych), rachunek prawdopodobieństwa i statystykę oraz geometrię analityczną (dla geodetów chleb powszedni), chociaż oczywiście pojawia się także analiza matematyczna (funkcje, rachunek różniczkowy i całkowy). Kursy te mają raczej charakter praktyczny i użytkowy, tzn. kładziemy nacisk na praktyczne umiejętności a nie zdobycie ścisłej wiedzy teoretycznej. Kurs fizyki obejmuje w zasadzie zagadnienia niezbędne do zrozumienia zjawisk fizycznych będących podstawą działania instrumentów pomiarowych oraz istoty wyznaczanych wielkości fizycznych. Jeżeli chodzi o matematykę, kursy prowadzone są w sposób zakładający elementarny poziom wiedzy matematycznej studentów. Fizyka ze względu na dość ograniczony program kształcenia w szkolnictwie podstawowym i średnim prowadzona jest od podstaw, bez zakładania w tym zakresie wiedzy i umiejętności studentów. Zapraszam na dni otwarte w naszej Uczelni
Konrad
Ukończyłem na tej uczelni Informatykę, bardzo ciekawie prowadzone zajęcia, wykładowcy z dobrym podejściem do studenta, organizacja samej uczelni też jak najbardziej na plus. Polecam.
14.05.2021
12.05.2021
Sylwia
W SANie ukończyłam administrację w zeszłym roku. Były to bardzo dobrze spędzone 3 lata, wykładowcy, jak najbardziej w porządku, mili i pomocni. Zajęcia były ciekawe i co ważne bardzo mi pomogły w obecnej pracy. Polecam bardzo :)
Monika
Cześć, czy znajdzie się tutaj osoba studiująca geodezję i kartografię? Jakie opinie? Czy przedmioty obejmujące matematykę i fizykę są bardzo ciężkie? Szkołę średnią ukończyłam parę lat temu i obawiam się czy nie będę miała na starcie zbyt dużych braków. Jakby znalazł się ktoś kto mógłby mi troszkę opowiedzieć o kierunku to byłabym bardzo wdzięczna :)
09.05.2021
06.05.2021
Adam, student Fizjo
Kacper, jak najbardziej warto. Grupy na zajęciach praktycznych są małe, więc wykładowca poświęca uwagę każdemu z nas. Uczą nas praktycy, dostajemy wiedzę i informacje z praktycznego punktu widzenia. W moim przypadku i rok niżej u kumpla, trafiła się świetna grupa :) A jeśli cała grupa nie wie co robić zawsze otrzymujemy pomoc od wykładowców albo opiekuna kierunku, w najgorszych przypadkach od dziekana. Także mając za sobą już 2 lata studiów, polecam z czystym sumieniem :)
Kacper
Witam czy trudno jest się dostać na fizjoterapie i czy warto wybrać ten kierunek ?
04.05.2021
29.04.2021
Bogdan, student Grafiki
Cześć! Jestem studentem ostatniego roku na Grafice ze specjalizacją multimedia i mogę gorąco polecić ten kierunek na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Świetna kadra wykładowcza z ogromem wiedzy i chęci do jej przekazania. Nawet w trakcie pandemii, gdzie zajęcia prowadzone są online, wszystko odbywa się bez zarzutu. Co najważniejsze poziom zajęć między online a na uczelni jest dokładnie tak samo dobry, co nie jest tak oczywiste.
Ta
Jakie są wymagania na administrację?
29.04.2021
21.04.2021
Michał - student prawa
Odpowiedź dla Dominika Jeźeli chodzi o studiowanie prawa na tej uczelni - to zajęcia prowadzone są w małych grupach, są praktyczne, naprawdę fajni wykładowcy - choć wymagający ale to później procentuje na wyższych semestrach. Mamy spotkania w ramach Akademii Prawa z praktykami także spoza grona wykładowców. Atmosfera przyjemna, wszyscy sobie pomagamy a najważniejsze, że z problemami nie zostajemy sami. Zawsze można liczyć na rozwiązanie problemu przez opiekuna kierunku, dziekana. Warto.
GM
odpowiedź dla Dziennikarstwo z dnia 19.04.2021
Witam, Praktyki faktycznie tyle trwają, ale jeżeli ktoś pracuje, można praktyki w konkretnym miejscu zastąpić przygotowaniem przez studenta pracy projektowej, np.z zakresu dziennikarstwa multimedialnego. Taka praca będzie zadana przez opiekuna praktyk i może być równoważna z odbyciem praktyk, jeśli nie ma innej możliwości.
20.04.2021
19.04.2021
Dominika
Witam. Czy mogłby się ktoś wypowiedzieć na temat studiowania prawa na tej uczelni?
Dziennikarstwo
Czy to prawda, że praktyki na dziennikarstwie trwają 6 miesięcy? Czy studiując zaocznie i mając umowę o prace da się zaliczyć praktyki?
19.04.2021
14.04.2021
Adam
Witam, mam pytanie dlaczego w tym roku nie została uruchomiona rekrutacja na filologię angielską?
Andrzej
Czy trudno dostać się na prawo?
13.04.2021
09.04.2021
pooL
Witam, mam pytanie czy trudno dostać się na kierunek prawo (stacjonarne) oraz jaka jest zasada rekrutacji?
Dział Rekrutacji
odpowiedź dla Adam z dnia 08.04.2021
Panie Adamie, wystarczy znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.
08.04.2021
08.04.2021
Adam
Mam pytanie jaki poziom angielskiego trzeba posiadać aby móc sobie dać radę na filologii angielskiej.
Andrzej
Cześć. W październiku chciałbym rozpocząć naukę w SAN kierunek japonistyka. Jednak na stronie internetowej uczelni nie znalazłem żadnej wzmianki o filologii japońskiej. Czy pojawi się ten kierunek w ofercie na semestr zimowy?
21.03.2021
20.03.2021
Opiekun kierunku
Pani Paulo, Myślę, że nie musi Pani czynić, aż tak dalekoidących kroków w poszukiwaniu opinii o promotorami kierunku Administracja. Proszę pamiętać, że funkcjonuje ochrona danych osobowych, natomiast prezentacja specjalności i promotorów zostaje również omówiona na spotkaniu organizacyjnym z opiekunem kierunku. Wybór promotora zależy od wyboru kierunku/ tematu Pani pracy. Natomiast prace prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym. Zapraszam do zadawania pytań osobom prowadzącym zajęcia w przedmiotowej kwestii.
M
Jest grupa studentów z Japonistyka SAN na facebooku. Szybciej tam beda odpowiedzi o japonistyce
05.03.2021
16.02.2021
M
1. Czy jest ktoś kto studiuje Japonistykę zaocznie? Może napisać jaki jest poziom i czy jest trudno zaocznie na tym kierunku? 2. Jak obecnie wyglądają studia dzienne na Japonistyce? Wiem że wykłady są online, czy wiadomo kiedy wszystko wróci do normy? Chciałbym pójść na Japonistykę na dzienne ale nie mogę zamieszkać w Łodzi a dojeżdżanie też nie wchodzi w grę bo mam 200km+
Angelika
Jak wygląda poziom z japonistyki ? Warto? Bardzo mi zależy na nauce jeż japońskiego i pogłębiania wiedzy na temat kultury i historii. Jednak.... po trzech latach nauki chciałabym uzyskać poziom co najmniej n3/n2... ( z naciskiem na n2)
16.02.2021
11.02.2021
Aneta
Czy ktoś wybiera się na kosmetologię w sezonie letnim? Ci którzy już uczeszczaja na kosmetologię proszę o szczegóły czy jest trudno, czy jest bardziej nacisk na praktykę czy raczej teorię?
Dział Rekrutacji
odpowiedź dla M z dnia 18.01.2021
Szczegółowe zasady rekrutacji są dostępne na naszej stronie internetowej https://lodz.san.edu.pl/rekrutacja/zasady-rekrutacji. Jeżeli pojawią się dodatkowe pytania, prosimy o bezpośredni kontakt z Działem rekrutacji, poprzez wiadomość mailową: rekrutacja@san.edu.pl, bądź telefonicznie 42 664 66 57
19.01.2021
19.01.2021
Dział Rekrutacji
odpowiedź dla Zuza z dnia 18.01.2021
Cześć! Na ten moment prowadzimy rekrutacje zgodnie z uchwałą dostępną w aktach prawnych na naszej stronie: https://lodz.san.edu.pl/wgrane-pliki/2019_czerwiec_11_nr_4_uchwala-senatu_zasady-rekrutacji_2020-2021.pdf. Jednak będziemy dokonywać zmian, śledź proszę naszą stronę na bieżąco i pozostańmy w kontakcie 42 664 56/57 :)
M
Jeszcze zapytam bo nie daje mi to spokoju. Na czym dokładnie polega rekrutacja? Na czym polega selekcja uczniów? Kto pierwszy ten lepszy? Bo jeśli dobrze zrozumiałem to wyniki z matur nie są brane pod uwagę przy rekrutacji.
18.01.2021
18.01.2021
Zuza
Hej. W tym roku piszę maturę, interesuje mnie kierunek bezpieczeństwo narodowe. Chciałabym się dowiedzieć czy matura ustna z polskiego i angielskiego jest bardzo brana do tego kierunku pod uwagę? Co jeszcze jest brane pod uwagę? Mamy takie czasy, że ustne egzaminy są odwołane, ale chciałabym wiedzieć czy jest potrzebna, bo mogę się zapisać :) Pozdrawiam
Dział Rekrutacji
odpowiedź dla M z dnia 15.01.2021
Cześć! Nie jest trudno ;) Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziesz poszczególne wymagania dotyczące rekrutacji: https://lodz.san.edu.pl/rekrutacja/wymagane-dokumenty-1
18.01.2021
15.01.2021
M
Czy trudno jest dostać się na Japonistykę zaocznie? Jakie mniej więcej trzeba mieć wyniki na maturze?
Do "Dawid"
Hej, na informatyce jest matematyka w postaci analizy matematycznej, algebry liniowej oraz matematyki dyskretnej, poza tymi przedmiotami jest też statystyka. Wejdź sobię w stronę kierunku, dalej w "realizowane przedmioty" i w części "Moduły/przedmioty z obszaru nauk podstawowych" masz tu wymienione właśnie przedmioty matematyczno/statystyczne. Generalnie, jeśli nie do końca czujesz się swobodnie w matmie, polecam zakupić sobie kursy e-trapez (link na samym dole) zarówno pakiet kursów dla szkoły średniej jak i pakiet kursów na studia (w pakiecie wyjdzie taniej). Koniecznie przerób przed studiami poziom podstawowy, rozszerzenie też się przyda (granice i pochodne). Kurs zdecydowanie polecam :) https://etrapez.pl/kursy/
10.01.2021
05.01.2021
Dawid
Warto iść na informatykę, jeśli kuleje się z matematyki ? Wiem, że w programie nie ma przedmiotu ,,Matematyka" jednak są algorytmy, czy to ciężki przedmiot do zaliczenia ?
Wirtualny doradca SAN
odpowiedź dla Hania z dnia 04.12.2020
Kierunek prowadzony jest wyłącznie w siedzibie Uczelni w Łodzi. Tutaj link do opisu kierunku: https://lodz.san.edu.pl/oferta/studia-i-stopnia/japonistyka/o-kierunku Od połowy stycznia rozpoczynamy nabór śródroczny, zapraszamy do kontaktu z biurem rekrutacji pod adresem: rekrutacja@san.edu.pl Pozdrawiamy! :)
08.12.2020
04.12.2020
Hania
Filologia japońska jest tylko w Łodzi? ?? A w Krakowie?
Natalia
Czy ktoś wybiera się na kosmetologię w semestrze letnim?
02.12.2020
30.11.2020
Klara
Czy ktoś znalazł pracę po japonistyce w jakiejś firmie międzynarodowej lub dyplomacji? Czy jest dużo praktyki i czy ogólnie jest to do nauki dla kogoś kto w życiu nie miał nic wspólnego z językiem i kulturą japońską? Jak oceniacie trudność?
Do Kris
Opowiesz coś więcej?Mam zamiar się tam wybrać
26.11.2020
31.10.2020
Logistyka i Grafika
Czy studiuje ktoś logistykę bądź grafikę I st dzienne?Jak wyglądają zajęcia i zaliczenie?Jest trudno?
Pytanie o zarządzanie dzienne
Czy studiuje ktoś zarządzanie I st. dziennie? Jaka panuje atmosfera? Czy łatwo jest w miarę zdać semestr? Jak z zaliczenia? Jest sucha teoria, która trzeba wkuc na blachę czy w miarę to jakoś idzie? Proszę pomóżcie, jestem na państwowej i nie daje rady.
31.10.2020
20.10.2020
Karol
Czy ukończenie geodezji automatycznie daje uprawnienia do pracy w zawodzie, czy wymagane są dodatkowe kursy, certyfikaty?
Marek
Potwierdzam, jak też uczestniczyłem w spotkaniu. Jestem studentem bezpieczeństwa narodowego i Pan Profesor również zaprezentował super kierunek. Polecam Wszystkim tę Uczelnię. Widać, że kadra wykładowców bardzo przychylna, sympatyczna. Również Pan Profesor prowadzący całe spotkanie przemiły, przesympatyczny i z tego. O było widać oni wszyscy są tacy. Widać ten profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam z całego serducha.
11.10.2020
11.10.2020
Studentka
Wczoraj, tj. 10.10 odbył się Dzień Zerowy w Uczelni. Świetna prezentacja kierunków i uczelni. Zaprezentowane zostały osoby, które będą opiekować się studentami 1 roku i prowadzić ich przez kanony wiedzy akademickiej. Byłam o 12.30 bo jestem studentką administracji. Pani Profesor w sposób przejrzysty, fajny zaprezentowała kierunek, to czego będziemy się uczyć i kto nas będzie uczyć. Podała kontakt do siebie w przypadku pytań i wątpliwości. Super inicjatywa. Cieszę się, że wybrałam tę uczelnię.
Kasia
Hej zastanawiam się nad studiami online na kierunku administracja ,bardzo o proszę o pomoc jak wygląda nauczanie ile razy w tygodniu trzeba się logować jak z materiałem ?Mam mało wolnego czasu i boje się czy dam rade a chciała bym studiować proszę o kontakt mail katarzyna8611@ interia.pl
27.09.2020
16.09.2020
Maja
Czy specjalności wybiera się na etapie rekrutacji, czy w trakcie studiow? Chodzi mi o geodezję i kartografię.
Magicmike
Hej chciałbym się dowiedzieć jak wygląda informatyka na tej uczelni, czy na zajęciach przekazywana jest pożyteczna wiedza?
28.08.2020
27.08.2020
Jakub
Co sądzicie o specjalności technologie programowania? Rozważam pójście w tym roku, jeśli ktoś chciałby coś podpowiedzieć proszę o kontakt: jakub.grzelakk@gmail.com
Ana90
Hej! Zastanawiam się nad rozpoczęciem studiów na kierunku logistyka, z tym,że on line... nie jestem w stanie uczyć się stacjonarne, ponieważ mieszkam za granicą. Czy ktoś napisze mi jak wygladają zajęcia, zjazdy oraz egzaminy studiując on-line? Jeśli można to proszę o kontakt e-mail : annafrydrych90@gmail.com
21.08.2020
18.08.2020
Student
Ogólnie polecam SAN. Naprawdę miła atmosfera, dobra kadra także praktyków z różnych dziedzin. Ukończyłem licencjat i teraz kontynuuję studia magisterskie. Nawet nauka zdalna nie czyni nikomu problemu. Zajęcia są prowadzone zgodnie z harmonogramem, zarówno poprzez platformę PAO jaki i Teams. Wykładowcy sprawnie odpowiadają na wiadomości e mailowe. Kontakt naprawdę super. Myślę, że każdy student czuje się zaopiekowany przez opiekuna roku/ kierunku. POLECAM z całego serca SAN.
dziennikarz
Polecacie dziennikarstwo na SAN-ie czy lepiej na AHE?
13.08.2020
13.08.2020
Michał
Witam, Jestem zainteresowany logistyka na 1 stopniu. Ktoś coś już miał doczynienia z tym kierunkiem na SAN? Jak z wykładowcami wyglada sprawa oraz z materiałem? Czy nie będzie to strata czasu w tej uczelni?
Wirtualny doradca SAN
odpowiedź dla Ela z dnia 11.08.2020
Witaj, studia realizowane są przy wykorzystaniu specjalnie przystosowanej platformy edukacyjnej, na której studenci przesyłają prace zaliczeniowe, biorą udział w dyskusjach merytorycznych, rozwiązują testy interaktywne. Ponadto, raz w tygodniu z każdego przedmiotu organizowany jest tzw. "czat" z wykładowcą, który ma formę konsultacji online. W ciągu roku akademickiego organizujemy 5 zjazdów w siedzibie Uczelni w Łodzi, podczas których odbywają się wykłady, ćwiczenia, a także egzaminy i zaliczenia.
12.08.2020
11.08.2020
Ela
Chciałabym poznać waszą opinie na temat PAO. Chciałabym tak studiować pedagogike i zastanawiam się jak wyglądają takie studia.
akwarelka
odpowiedź dla Iga z dnia 27.07.2020
Super kierunek, bardzo wysoko oceniam wykładowców , dużo praktyki. Ciekawe studia.
06.08.2020
04.08.2020
Michał
Oj pozytywnych opinii na 100% nie pisali absolwenci i studenci tylko dział pr. Studiowałem 3 i pół roku Informatykę. Katastrofa. Na początku jeszcze jakoś szło, a później to już nawet brakowało profesorów do nauczania. Ktoś gdzieś coś pomylił - zapomnieli wpisać do planu jakiegoś przedmiotu, a pod koniec oczekują z niego ocen? Tam to norma. Nauki jako takiej nie ma, każdy powinien zdać, chociaż u nas mało osób w ogólne podeszło do obrony. Co też świadczy o osobach które wybierają tę uczelnię. Uwaga obrona po pół roku... Brak możliwości dalszego kształcenia na innych uczelniach, bo ciężko uzyskać tytuł. Ogólnie rok mam w plecy. aa i studenci.. Większość to Ukraina i Rosja. Brak z ich strony chęci do nauki polskiego. Na korytarzu właściwie słychać tylko ich język. Dodam też, że strasznie kręcą. Załatwiają sobie lewe papiery z Ukrainy, że już na innej uczelni mieli dany przedmiot zdany na 5 i w ten sposób nie musiali chodzić na część przedmiotów.
Iga
Czy ktoś studiuje pedagogike i mógłby podzielić się opinią? Ja mam zamiar, ale nie wiem czy podołam.
27.07.2020
26.07.2020
Studentka 2 roku
Odpowiedź do przyszły_student_prawa Jeżeli chcesz kolego przygotować się do przyszłej nauki to polecam kodeksy, komentarze do kodeksów - to wszystko jest przedmiotem wykładów prowadzonych praktycznie - każdy robi sobie notatki według własnych potrzeb. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie i praktycznie, nie ma nauki na pamięć. Bardzo polecam, choć muszę dodać, że uczyć się trzeba bo wymagania są na wysokim poziomie.
przyszły_student_prawa
Drodzy Studenci/Absolwenci Prawa, czy byłby ktoś tak miły i uprzejmy i podesłałby mi notatki z 1 roku? Chciałabym się zaznajomić z tematyką :)
24.07.2020
21.07.2020
Beata - absolwentka socjokryminologia
Odpowiedź do Beata 97 Ja skończyłam ten kierunek w 2018 Warszawa
Beata97_
odpowiedź do "Beata - absolwentka socjokryminologia" a kiedy skończyłaś ten kierunek i w jakim mieście?
21.07.2020
21.07.2020
Beata97_
odpowiedź do "Beata - absolwentka socjokryminologia" a kiedy skończyłaś ten kierunek i w jakim mieście?
Beata - absolwentka socjokryminologia
Jeżeli chodzi o socjokryminologię to jest to specjalność na socjologii. Bardzo fajne i ciekawe zajęcia zwłaszcza z prawnikami - praktykami z zakresu prawa karnego, polityki walki z przestępczością i prawa rodzinnego/ opiekuńczego. Jeżeli chodzi zaś o socjologów to już tak ciekawie nie jest. Zwłaszcza bardzo słabo wypada dr M. S. Zajęcia z nim to jakaś porażka, mało ciekawe i bardzo książkowe. W całokształcie polecam bardzo tę uczelnię. Miła, sympatyczna atmosfera a wymagania na wysokim poziomie. Polecam !
21.07.2020
20.07.2020
Absolwent
Odpowiedź Alicja 12 Alicja, zajęcia prowadzone są bardzo praktycznie. Teoria ma zawsze uzupełnienie praktyczne. Jeżeli uczestniczyć w zajęciach to z nich naprawdę bardzo dużo się uczysz. Wykładowcy to praktycy i zajęcia prowadzone są z pełnym profesjonalizmem. Super kadra, pomocna, każdy problem zostaje załatwiony, bardzo dobry kontakt ze studentami. Polecam napewno się nie zawiedziesz, choć uczyć się trzeba bo wymagają dużo.
Magdalena0032
Jestem zainteresowana kierunkiem Socjologia/Socjokryminologia. Warto studiować ten kierunek? Jak są prowadzone zajęcia? Wykładowcy bardzo problematyczni czy raczej łatwo o dobrą ocenę?
20.07.2020
20.07.2020
Alicja12
Witam, od października zacznę studia zaoczne na kierunku prawo. Na stronie uczelni kierunek ten opis ma zachęcający, jednak jak zajęcia wyglądają w praktyce? Poziom jest wysoki? Można po tym kierunku zostać mgr prawa na równi z mgr prawa z uniwersytetu? Bardzo chętnie dowiedziałabym się rzetelnych opinii o tym kierunku. Pozdrawiam wszystkich :)
Absolwent
Jestem tegorocznym absolwentem kierunku Prawo. Polecam całym sercem Uczelnię, bardzo dobrzy praktycy - wykładowcy, bardzo fajna atmosfera, dużo zajęć praktycznych. Warsztaty, fora prawne, dyskusje, konferencje studenckie. Co prawda wraz z wdrożeniem zajęć on-line byliśmy pełni obaw o nasze ukończenie studiów zgodnie z planem, ale okazało się, że Uczelnia świetnie sobie poradziła, wykłady odbywały się na bardzo wysokim poziomie z pełnym profesjonalizmem i co najważniejsze bez jakichkolwiek opóźnień. Kadra wykładowców bardzo profesjonalna z pełnym zaangażowaniem w przekazywana wiedzę. Obrona choć odbywała się on- line również bardzo sympatycznie odbyta. Polecam całym sercem Społeczną Akademię Nauk.
20.07.2020
17.07.2020
FSO1600
Studia Podyplomowe - Programowanie aplikacji Frontend Studia udało się ukończyć pomimo pandemii. Uczenia szybko zareagowała i wprowadziła nauczanie zdalne, dzięki czemu nie było dużego opóźnienia w terminie ich ukończenia. Dziekanat i wykładowcy pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.
Absolwentka
Na dniach mam obronę i zdecydowanie polecam kierunek grafika komputerowa- projektowanie gier i efektów specjalnych. Bardzo kompetentni wykładowcy, zwłaszcza dr Dziomdziora- nauczając studentów programów 3D wie doskonale, co robi i o czym mówi, ponieważ pracuje jako grafik na co dzień. Na pozytywną ocenę trzeba zasłużyć swoim wysiłkiem, ale jednocześnie zawsze można uzyskać pomoc. Edukacja zdalna przebiegła bezproblemowo, nikt nie odczuł braku zajęć czy braku zainteresowania ze strony wykładowców. Warto.
06.07.2020
06.07.2020
profesor Grzegorz Chojnacki
ad buba z 25.06.2020 proszę obejrzeć prace studentów pierwszego roku, zarówno te z animacji ale także z rysunku i malarstwa cyfrowego, które są prezentowane na stronie SAN (profil Grafika Komputerowa -gry i efekty specjalne). Myślę, że nie sprzęt jest tu najważniejszy choć nie można techniki i technologii na takim nowoczesnym, współczesnym kierunku lekceważyć. Te prace to są jedynie ćwiczenia i można je wykonać na niezbyt ,, wypasionych ,, maszynach cyfrowych, liczy się pokazanie metody i zaangażowanie artystyczne i intelektualne zarówno studenta jak i wykładowcy. Jest taka szkoła w Singapurze (tzw FZD ) znana tym wszystkim dla których grafika cyfrowa jest bliska, prace naszych studentów w wielu wypadkach nie tylko nie są gorsze od ich kolegów z tamtej szkoły a moim zdaniem są znacznie lepsze lub przynajmniej są na tym samym poziomie. Genialną pomocą dydaktyczną w takim współczesnym nauczaniu grafiki spełnia internet, to sprzężenie wykładu np. z historii sztuki z możliwościami technologii cyfrowej w szeroko rozumianym projektowaniu graficznym przynosi fantastyczne rezultaty. Mówię to jako osoba z 40 letnim doświadczeniem w nauczaniu przedmiotów artystycznych w szkołach wyższych. Niemal wszystkie prace prezentowane w tej galerii na stronie SANu powstały na tabletach graficznych i niemal wszystkie to rezultat indywidualnej pracy studenta i pedagoga.
dr Marcin Dziomdziora wykładowca na profilu
odpowiedź dla buba z dnia 25.06.2020
Jakość sprzętu jest ważna i obawy są zrozumiałe. Jednak pragnę zapewnić ,że sprzęt jest wystarczający do realizacji programu. Dla tego profilu również udostępniane są pracownie dla studentów w okresie wolnym od zajęć. Uczelnia jest również dobrze wyposażona jeżeli chodzi o oprogramowanie. Oczywiście nikt nie musi wierzyć wykładowcy, jednak w poprzednim nie pandemijnym semestrze wszystkim udało się zrealizować na uczelnianym sprzęcie zadania zaliczeniowe. Proszę mi wierzyć, że nie chodziło o wstawienie kulki do programu. Ci którzy mają ze mną zajęcia wiedza, że raczej muszą ostro popracować aby zdobyć zaliczenie. Bo rolą wykładowców na tym kierunku jest to aby student po ukończeniu edukacji nie wstydził się swojego portfolio jak również aby to portfolio było potężnym ułatwieniem w szukaniu pracy. Chwalić chwalimy ale nie za wszystko :). To tyle o okresie normalnej edukacji nie zdalnej. Uczelnia również w okresie pandemii się bardzo pozytywnie wykazała szybkim działaniem. Każdy student naszego profilu dostał dostęp do aplikacji z pakietu Adobe. Proszę mi wierzyć, że na niektórych publicznych uczelniach to się nie udało załatwić. I tu pojawia się jednak aspekt posiadania swojego osobistego komputera. Bo część działań samodzielnie w domowym zaciszu trzeba przećwiczyć lub zrealizować. Dodam jeszcze, że wraz z uruchomieniem nowego profilu tworzenie gier uczelnia stworzyła dodatkowe pracownie komputerowe z nowym sprzętem. Reasumując, grafiką 3D zajmuje się od 27 lat i jedno mogę powiedzieć na 100%, że dla 3ds max, maya, houdiniego nie ma mocnych komputerów, sam posiadam w domowym zaciszu kilka stacji roboczych i co jakiś czas je zmieniam i modernizuje bo okazują się w moim odczuciu za mało wydajne. Ale bez względu na to jakim sprzętem dysponowałem kiedyś, możliwość wizualizowania tego co się zrodziło w mej głowie , była jest i będzie jedną z najwspanialszych rzeczy jaką w życiu można robić. Czasami na efekt trzeba po prostu dłużej poczekać.
05.07.2020
05.07.2020
Ukonczyłem Lean Leader podyplomowe
Chciałbym przekazać, że studia i ekipa naprawdę dobra, choć trochę szkoda, że korona pokrzyżował plany i od pewnego momentu była konieczność zajęć online Teams. Na żywo zajęcia są świetne! Śmiało polecam i duży plus dla osoby obsługującej studia podyplomowe bo rzadko się spotyka osobę w takich miejscach, która się tak angażuje, ogólnie w takich miejscach trudno o miłe traktowanie i uśmiech, a tu proszę jakie miłe zaskoczenie. Także administracja - naprawdę spoko. Fajnie też bo szybko po ukończeniu jest dyplom. Także mogę polecić wykładowców , zwłaszcza opiekuna kierunku.
Paaatka99
Hej, wiecie moze jak wyglądają sale zajęciowe na SAN w Lodzi? Pracownie komputerowe, sprzęt, miejsca do nauki dla studentów, strefy ciszy czy jak to sie tam nazywa? Byłam złożyć dokumenty i trochę byłam zdegustowana wyglądem biura, no hmmm trochę taki prl, albo inna epoka. Boje sie, ze sale nie sa w lepszym stanie, a co gorsza sprzet IT. Trafilam jeszcze na burze i deszcz i prawie utonelam w wejsciu. Zeby nie bylo panie przemile i samo zlozenie papierow przebiegło szybko i sprawnie, ale ten wyglad pomieszczenia mnie przerazil. Nie chcialabym takiego samego zaskoczenia w październiku na zajeciach. Btw. ide na informatyke inzynierke.
03.07.2020
02.07.2020
WIRTUALNY DORADCA SAN
odpowiedź dla ANIA z dnia 30.06.2020
Bardzo dziękujemy i życzymy samych sukcesów!
ANIA
Bardzo polecam SAN, studia podyplomowe Lean Leader, bardzo duża dawka wiedzy, ćwiczeń praktycznych, świetna atmosfera i dobra cena :)
30.06.2020
29.06.2020
Marcin Gaweda
Lean Leader - polecam ten kierunek, szczególnie pod dowództwem Zbigniewa Jarząbka. Generalnie wszyscy wykładowcy bardzo mocno pomogli w przyswojeniu wiedzy, podając przykłady z zycia wzięte a na takich uczysz się najwięcej. Panie i Panowie z dużym doświadczaniem zawodowym. Atmosfera naprawde super. Serdecznie polecam !!
Anna
Polecam SAN i kierunek Lean Leader, tym którzy poszukują profesjonalnego podejścia, dużej wiedzy, ciekawych zajęć praktycznych. Bardzo dużo wyniosłam z zajęć. Kadra dobrana idealnie, kompetentni i sympatyczni. Polecam!
29.06.2020
29.06.2020
Aaaazzzz
Studia podyplomowe Ukończyłam na tej uczelni studia podyplomowe i jestem bardzo zadowolona z uczelni, bardzo mili a przede wszystkim kompetentni wykładowcy z ogromną wiedzą zawsze slużyli pomocą i radą która przydatna była w codziennej pracy zawodowej. Ponadto cudowna obsługa dziekanatu kompetentna Pani która zawsze w każdej sytuacji pomogła podpowiedziała jeśli coś było nie jasne. Polecam Społeczną Akademię Nauk.
buba
Hej, interesuje mnie grafika, w szczególności projektowanie gier i efektów specjalnych. Widziałam tylko jedną opinię i to bardzo niepochlebnie wypowiadającą się o jakości sprzętu. Więc mam spore obawy. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się o warunkach na tym kierunku?
25.06.2020
05.06.2020
Po studiach podyplomowych
Ukończyłam już studia podyplomowe i tu muszę się przyznać, że dzięki dużemu wsparciu działu obsługi studiów podyplomowych, dostałam dużą dawkę motywacji i skończyłam pracę, podeszłam do obrony :) ogólnie studia podyplomowe uważam za przydatne pomimo tego, że akurat miałam wtedy mnóstwo innych rzeczy na głowie, ale uczelnia jest naprawdę w porządku i wykładowcy są przychylni. Cieszę się, że trafiłam tutaj i na takich ludzi.
absolwentka
ukonczylam studia podyplomowe na SAN - POLECAM BHP Studia bardzo ciekawe, obsluga bradzo zyczliwa i ogolnie szybko minelo
05.06.2020
03.06.2020
Japonistka dzienna = od studentki
Hej, jestem studentka 2 roku Japonistyki. Jesli interesuje was japonistyka w Lodzi to zapraszam na grupe kierunku na facebook. Pytania mozna zadac na grupie! https://www.facebook.com/groups/1064349857286700/?ref=share
Anri
Może ktoś napisałby coś o wrażeniach odnośnie japonistyki na tej uczelni? Szukam miejsca dla siebie i chciałabym poznać opinię starszych stażem.
18.05.2020
04.05.2020
Maciek
Tak, poziom kształcenia jest dobry. Kadra też, to również praktycy. Są zajęcia w terenie, nawet w zeszłym roku, w grudniu była akredytacja kierunku i wyszło dobrze. Zjazdy co 2 tygodnie i naprawdę można się nauczyć. Atmosfera super.
kati
Ma ktoś informacje jak wygląda geodezja w tej szkole? Jestem mega ciekawa, gdyż jest to jedyna szkoła w Łodzi, która oferuje geodezje. Wysoki poziom nauczania? Jak z kadrą?
04.05.2020
28.04.2020
Monika42
Czy ma ktoś doświadczenia ze studiami PSYCHOLOGII w formie PAO (online) ile jest zjazdów w semestrze? Jak wyglądają zajęcia praktyczne/ćwiczenia ? (online ???) Czy komuś udało się skończyć krótszy tryb 3,5roku ? z góry dziękuje za informację mój kontakt monika.getner@op.pl
Kuba
odpowiedź dla lenaaa z dnia 23.04.2020
Fizjoterapia SAN Łódź magisterskie uzupełniające. W obecnej sytuacji trzeba zacząć od tego, że uczelnia jest dobrze zarządzana i przygotowana nawet na takie sytuacje (koronawirus). Platforma, na której aktualnie odbywają się zajęcia, jest wydajna i umożliwia kontynuowanie nauki (wykłady, zadania, testy). Zajęcia praktyczne/ ćwiczenia , które wymagają bezpośredniego kontaktu, np. masaż, terapia manualna, zostały przeniesione na przyszły semestr więc niczego nie tracimy, a pozostajemy bezpieczni. Jeżeli chodzi o normalne warunki funkcjonowania, to uczelnia dysponuje bardzo dużym zapleczem lokalowym, tj. sale wykładowe, sale do ćwiczeń oraz dobrze wyposażone gabinety. Z mojego punktu widzenia najważniejsza jest kadra dydaktyczna (dlatego też zdecydowałem się na fizjoterapię w SAN). Wykładowcy mają bardzo duże doświadczenie zarówno zawodowe jak i dydaktyczne. Jeżeli potrzebujesz konsultacji, to albo masz dyżury (na których naprawdę są) albo poświęcą czas na wyjaśnienie w przerwach. Dostępność duża. Wykładowcy cały czas aktywni zawodowo i cały czas w trakcie rozwoju, co przekłada się na wyższą jakość dla studentów. Praktyki zawodowe można robić właściwie u wykładowców począwszy od oddziałów orto, neuro przez geriatrię, aż po zawodowych sportowców. Ponoć tryb jednolity studiów (5 lat) jest dużo lepiej zorganizowany więc musi być naprawdę super. Pozdrawiam i życzę udanego studiowania
25.04.2020
23.04.2020
Iwona
Dziękuję Dział Rekrutacji, ale chodzi mi o opinię studentów, a nie o ofertę, bo wiem, że znajdę na stronie. Chciałam podpytać studentów.
Dział Rekrutacji Łódź
odpowiedź dla Iwona z dnia 22.04.2020
Cześć Iwono, stawiamy nacisk na nauczanie praktyczne na najwyższym poziomie , zapraszamy do przeczytania informacji na temat kierunku Zarządzanie: https://lodz.san.edu.pl/oferta/studia-i-stopnia/zarzadzanie/o-kierunku :)
23.04.2020
23.04.2020
lenaaa
Hej jest tu ktoś na fizjoterapii na SAN w Łodzii chciałby się podzielić opinią? :)
Iwona
A ja chciałabym zapytać o kierunek zarządzanie, jestem tegoroczną maturzystką i interesuje mnie jaki poziom? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć?
22.04.2020
22.04.2020
Administracja SAN
Bardzo polecam, uczelnię. Ukończyłam w zeszłym roku kierunek administracja i obecnie studiuję magisterkę na zarządzaniu. Bardzo dobra uczelnia, zajęcia bardzo praktyczne, profesjonalne i życzliwe podejście do studenta. Wykładowcy na administracji to profesjonaliści jednak wymagający. Miła atmosfera, zaopiekowanie się studentem, rozwiązywanie problemów na bieżąco. Nie ma sytuacji, aby ktoś został pozostawiony sam sobie. Zawsze student znajduje zrozumienie i jest dobrze traktowany. Ocen nie dostaje się za nic. Atmosfera fantastyczna, można zdobyć wiedzę i jest też czas na życie studenckie (spotkania). Bardzo polecam tę Uczelnię -bo warto z takimi ludźmi zdobywać wiedzę i przebywać.
Prawo_zaoczne_student
Bardzo dobra uczelnia, wykłady prowadzone merytorycznie, a kadra wykładowców to przede wszystkim specjaliści i czynnie wykonujący zawód prokuratorzy, adwokaci, radcowie. Polecam w 100% studia na tej uczelni. Śmiało można powiedzieć że ten kto będzie chciał posiąść ogromną wiedzę ten ją posiądzie.
21.04.2020
20.04.2020
Adam
Anek, Dziękuję za miłą rozmowę. Jestem koordynatorem kierunku. Jeśli kandydaci mają pytania co do kierunku (filologia angielska) mogą śmiało do mnie pisać. Na pewno się odezwę. abednarek@spoleczna.pl
Anek
Czy jest na sali ktoś z filologii angielskiej niestacjonarnej? Czy takie studia mają sens? Byłby to mój drugi kierunek studiów, w celu podniesienia kompetencji i przyszłego ewentualnego przebranżowienia się. Czy zajęcia są na wyczerpującym poziomie, czy po łebkach? Jak często są zjazdy?:) preferuję naukę samodzielną, czasy przesiadywania na uniwerku już mam za sobą, ale chciałabym usłyszeć czyjeś zdanie :)
17.04.2020
15.04.2020
M
jakieś opinie o fizjoterapii??
ech''''
Nie traćcie czasu na tą "uczelnie", kasę lepiej wydać na wakacje, przepić na imprezach
02.04.2020
26.03.2020
Katerina
Witam, czy jest tu jakaś dobra duszyczka, która powiedziałaby coś na temat geodezji na tej uczelni?
Jane
Dodam, że piszę o SAN w Łodzi. Pozdrawiam!
25.02.2020
25.02.2020
Jane
Nie polecam. Owszem zajęcia na wysokim poziomie ale od strony organizacyjnej duży problem. Pedagogika- przeładowany plan zjazdów, nierzetelne często zmieniane terminy zarówno zajęć jak i zaliczeń oraz egzaminów. Odebrane obiecane egzaminy zerowe, problemy ze " złapaniem" wykładowcy w celu odbycia egzaminu poprawkowego, zmiany zmiany zmiany, nie ma ogłoszeń o zmianach wszystko idzie z ust do ust lub pocztą pantoflową, bardzo źle funkcjonujący kanał komunikacji pomiędzy uczelnią a studentem. Można się nabawić nerwicy. Szkoda bo wykładowcy w większości fantastyczni.
Kinga
Hej, w tym roku kończę 1 stopień Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UŁ, ale jestem zmęczona tym wydziałem i atmosferą ogólnie tam panującą. Zastanawiałam się nad wyborem kierunku E-biznes i profesjonalna komunikacja na magisterkę. Czy ten kierunek w ogóle jest otwierany i jeśli tak, to czy jest tu ktoś kto go studiuje i ewentualnie mógłby się na jego temat wypowiedzieć
18.02.2020
05.02.2020
Ala
Czy ktoś z was studiuje psychologię w wymiarze 3,5 roku i może napisać kilka zdań na ten temat?
Do "Taki"
Studiowałam Logistykę na tej Uczelni i to co opisujesz nijak się ma do rzeczywistości :) Z roku na rok było coraz więcej zajęć praktycznych, najwięcej oczywiście na ostatnim roku. Zaliczenia bez sens? Wskaż uczelnię, w której nie ma zaliczeń i egzaminów... Czytając komentarze wychwalające Uniwerek ponad niebiosa śmierdzi mi to wszystko ustawką :) U mnie w grupie kilka ładnych osób przeszło z uniwersytetu właśnie na SAN. Dlaczego? Wolą słuchać wykładów prowadzonych przez praktyków od suchej teorii. W mojej opinii Dzial Rekrutacji UŁ robi wszystko żeby skutecznie zniechęcić przyszłych studentów do rozpoczęcia nauki w Społecznej:) PS. Widać że chyba byłeś rzadkim gościem na uczelni, jeśli uważasz, że lean jest koncepcją z lat 50... ;)
04.02.2020
03.02.2020
Adam
Witam , mam pytanie odnośnie zaliczenia języka angielskiego na IV semestrze jak wyglada egzamin ?? Bo z tego co widzę to pierwsze trzy zaliczenia są on line
miłoszgrudziński
Zrezygnowałem z tej uczelni i bardzo się cieszę. Teraz studiuję na Uniwersytecie i wcale nie żałuję.
01.02.2020
28.01.2020
Taki
Na logistyce na cwiczeniach coś sie robi nawet ciekawe zajecia, ale te zaliczenia bez sens Przyszedlem bo chcialem magistra ale chyba to nie dla mnie na tej uczelni. Wyklady nuda ciagle walkowany ten Lean i Lean i Lean, jako nowoczesna koncepcja z lat 50tych O_o. Rozumiem dlaczego ciężko sie dostac na uniwerek
zośka samośka
Lepiej samemu uczyć się w domu, po studiach ma się tylko papier Wydaje sie pieniądze, traci czas "Wiedzę i umiejętności zdobywa się głównie w domu we własnym zakresie, na tym polega studiowanie."
26.01.2020
21.01.2020
Do "były uczeń"
Prawda jest taka, że jak ktoś ma "to coś" i jest inteligentny to da sobię radę w znalezieniu dobrej pracy po każdej szkole i kierunku. Liczą się doświadczenie, umiejętności miękkie i twarde oraz wiedza a nie nazwa uczelni, jaką ukończyłeś. Prestiżowa uczelnia może pomóc ale to nie jest najważniejsze. Wiedzę i umiejętności zdobywa się głównie w domu we własnym zakresie, na tym polega studiowanie. A dziś na rynku pracy najważniejsze to: -umiejętność komunikacji i pracy z ludźmi -język angielski min. B2/C1, mile widziany drugi język obcy - biegła obsługa komputera i pakietu office -mile widziana znajomość języków programowania niekoniecznie w pracy związanej stricte z programowaniem. -wiedza z dziedziny którą studiowałeś Jak spełniasz te wymagania to nie ma bata, żebyś nie znalazł pracy za min. średnią krajową w Łodzi. Pozdrawiam z Uniwerku ;)
były uczeń
Zajęcia, wykłady, ćwiczenia prowadzone przyzwoicie w końcu płaci się za to. Schody zaczynają się przy szukaniu pracy, katastrofa. Moi znajomi po tej uczelni mają podobnie, pracodawcy wcale nie biorą tego pod uwagę, że ma się studia, brak perspektyw Po Uniwersytecie ludzie bez problemu znajdują dobrze płatną pracę, nawet po psychologii, pedagogice. Edukacja w SAN to strata czasu i pieniędzy, kończy się kierunki ekonomiczne i prace się dostaje w spożywczaku albo wcale Zwykli naciągacze
17.01.2020
09.12.2019
kinga
Hej . Czy ktoś orientuje się jak wygląda spraw wychowania fizycznego ? czy na wszystkich kierunkach jest i jak zazwyczaj wygląda wf ? jak podchodzą do zwolnień?
Sanowicz 221
Praktyki na 1 roku śmiech , nie polecam tej uczelni nie można się nic od nikogo dowiedzieć dziekan nic nie wie , opiekun roku też nic nie wie , w biurze karier to samo od każdej osoby inne wiadomości dostajesz jeśli idziesz na Japonistykę na San to szczerze nie polecam bo można zwariować.
18.11.2019
11.11.2019
Angela
Czy jest ktos kto robil mgr z pedagogiki w SAN online? Czy moglby sie ze mna skontaktowac mailowo? Mam kilka pytan/ Moj email to: angelika.polusa.shipping@gmail.com Z gory dziekuje. I pozdrawiam wszystkich studentow ;-)
Mike
@Julia ja studiowałem w PAO. Rozwiązujesz zadania na platformie + kilka razy musisz przyjechać na zajęcia. Dużo pracy przy komputerze, studiowania literatury, pisania prac. Skąd pomysł, że nielegalne? Takie studia bardzo ułatwiają życie osobom, które np. tak jak ja mają nienormowany czas pracy i nie wiedzą w który weekend wypadnie im delegacja.
29.10.2019
24.10.2019
julia
studiował ktos na pao ? przez internet ? jak to wyglada ? czy to legalne /
olka
Hej 🙂 kto mi coś powie o tej uczelni?idę na mgr pedagogiki, oczywiście zaoczne,wcześniej studiowałam w Poznaniu.Jak jest na tej uczelni?Profesorzy, klimat,nacisk na naukę (jest tam może stołówka?)😃
15.10.2019
10.10.2019
Gabi
Ja kończę w przyszłym roku resocjalizacje i chciałabym zrobić magistra z logistyki. Czy jest osoba która studiowała u nas na SAN logistykę i mogłaby się wypowiedzieć coś na ten temat jak jest lub skontaktować się ze mną? Pozdr. GABI
Klaudia
Hej , czy ktoś z was jest na filologi angielskiej w trybie dziennym i mógłby mi powiedzieć czy opłaca się przenieść? Aktualnie zaczęłam 3 semestr studiów licencjackich i mam ostatni dzwonek jeśli chciałabym się przenieść. Proszę o jakiekolwiek informacje , dobrze by było też jak by ktoś mógł podać wysokość czesnego za jeden semestr , z góry dziękuje :) Podaje też mój mail: klaudia1122@onet.pl
03.10.2019
24.09.2019
Dominika
Hej :) studiował ktoś na kierunku Logistyka w zarządzaniu na SAN w Łodzi ? Jakieś opinie ? Warto ?
Marysia
Hej. Czy jest tu ktoś, kto od tego roku zaczyna psychologię (tą w skróconym czasie)? A jeśli nie, to chciałabym poznać ogólne opinie o psychologii na SANie :)
16.09.2019
11.09.2019
natalia
Hej. Na czym polegają studnia online?
Ola
Panie w dziekanacie nie miłe ( nie wszystkie, nie zawsze, ale bardzo często) niestety nie kompetentne, przez dłuższy czas byłam wprowadzana w błąd, dziś po około trzy miesięcznych rozmowach telefonicznych usłyszałam skrajnie inne informacje, skutkiem czego będzie mnie to kosztować poprawianiem roku i sumką około 4 tys. Na moje pytanie do Pani w dziekanacie jak tak można, usłyszałam że mogłam regulamin sobie czytać a nie słuchać Pań w dziekanacie jakie są warunki poprawek, że Panie nie są kompetentne. Niestety nawet po głosie nie było słychać zakłopotania. Nie pisze często opinii, ale tą uczelnie ciężko mi będzie zapomnieć ...
10.09.2019
20.08.2019
dla Dominiki- Administracja San
na administracji jest wiele dodatkowych przedmiotów, poza programem, których nie ma nawet na Uniwerku na tym kierunku np. prawo karne , prawo postępowanie karnego.... natomiast z przedmiotów kluczowych to wymagają dużo ale niewiele dają z siebie,np. z prawa konstytucyjnego Pani dr nie prowadzi ani jednego wykładu, tylko daje tematy do opracowania, co jest dość trudne bo nie wiesz skąd masz wziąć te wiedzę a ocenia surowo.... z administracji podobnie jest , Pani dr prowadzi prezentacje ale nie przesyła bo są kogoś innego, podaje książkę przed egzaminem i z niej trzeba się uczyć. Poza tym z administracji ta Pani dr w każdym roczniku wybiera sobie dziewczynę z roku nad którą sie strasznie się pastwi tak dla przykładu dla reszty , ponieważ uważa ze wszystkie dziewczyny przyszły aby wziąć za męża prawnika..... polega to na tym,że zdobywa jakies informacje z życia osobistego albo nawet jakieś plotki i upokarza dla przykładu, daje tym też sygnał dla ludzi z roku , że jeśli chcecie mieć spokój zachowujcie się tak samo w stosunku do koleżanki... także prawdziwy pogrom... jak jej się rzucisz w oczy będzie próbowała wygnać cie z uczelni... bardzo uważaj tak jest na każdym roku! a tak szczerze to po kilkanaście przedmiotów w każdym semestrze a sama wiesz,że jak dużo to po łebkach a bardzo dużo trzeba samemu...Z socjologii facet stawia punkty ujemne na egzaminie,czyli jak napiszesz że mu siew nie podoba to ci stawia tyle ile przysługuje tylko minus i odlicza od zdobytych punktów. Z prawa pracy dr wydaje sie ,że jest fair ale musisz bardzo uważać aby definicje były dokładnymi cytatami z kodeksu i nie były wyczerpujące bo cie przetrzepie uznając,ze masz manię wyższości a tu trzeba pokory a nie wykazywania sie wiedzą... uczelnia ta najlepsza jest dla ludzi, którzy ledwo dają sobie radę , nie wiem dlaczego, ale ci mają najlepiej.... część wykładowców jest ok. ale ogólnie to bardzo dziwna uczelnia i dziwne zasady szczególnie denerwują ich ludzie ambitni, przeciętniaków tolerują bardziej. To typowo komunistyczna uczelnia , gdzie beton partyjny traktuje ludzi jak śmieci a te obie Panie uczą też na Prawie także powodzenia!
filologia
Idzie ktoś dziennie na filologię angielską specjalizację translatorską?
07.08.2019
23.07.2019
adam
Jakie języki obce są do wyboru na zarządzaniu?
Grafika
Dziadki z epoki lodowcowej
12.07.2019
11.07.2019
Asia
Jakie języki można wybrać na turystyce?
Nina
Studiuję finanse i rachunkowość na San, zaocznie. Ogólnie ok. Żeby zaliczyć, trzeba trochę powalczyć, to nie jest tak, że na prywatnej szkole ocena pozytywna jest za to, że płacisz. Na pewno nie na kierunku FIR. Pomyłką jest niestety wykładowca rachunkowości, dr A.J. Straszy, ma bzika na punkcie VATu, zamiast rachunkowości finansowej jest przeczołganie po vacie. Poszłam tam po specjalizację z rachunkowości, ale skończy się chyba finansami. Ale poza A.J. uczelnia ok.
30.06.2019
17.06.2019
Izucha
Czy są tutaj osoby, które studiuja PRAWO na SANie? Jak oceniacie studia prawnicze na prywatnej uczelni? ile to jest warte potem na rynku pracy? Ci wykladowcy podani na stronie (6 nazwisk doktorów, żadnego profesora) to jest już cała kadra? Polecacie czy dać sobie spokój, albo gdzie szukać, jeśli nie dostanę się na uniwerek, a raczej się nie dostanę :-(
Dominika
Ewa od Administracji, ja się zastanawiam nad tym kierunkiem dość mocno :) chętnie bym poczytała opinie jak to wygląda :)
17.05.2019
14.05.2019
K
Może ktoś się wypowiedzieć o studiach niestacjonarnych 1 stopnia na kierunku "Japonistyka" i "rachunkowość i finanse"? Zastanawiam się nad tymi albo tymi, wieć każda opinia będzie pomocna.
Asia Japonistyka
Cześć, jestem ciekawa opinii na temat Japonistyki na tej uczelni, czy ktoś może studiował lub studiuje i może coś o ty napisać, czy warto, jaki jest poziom nauczania, z góry bardzo dziękuję.
08.05.2019
04.05.2019
Natalia
Hej, jest ktoś w stanie powiedzieć kilka słów na temat prawa niestacjonarnego i samej uczelni?
Nika
Hejka. Skończyłam zaocznie podyplomowe Przygotowanie Pedagogiczne i jestem bardzo zadowolona. Wykładowcy są rewelacyjni. Wszyscy są bardzo kompetentni, a część z nich to znane i cenione osoby w swoich zawodach, które na co dzień uprawiają poza Uczelnią. Niektórzy wykładowcy są z innych miejscowości. Studia były super i wspominam je bardzo dobrze. Wiedza na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć wykłady z naprawdę świetnymi profesorami.
26.04.2019
14.04.2019
julala
Hej, jest tu jakaś dobra duszyczka, która powie mi coś na temat administracji w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi? Jestem bardzo ciekawa tego kierunku i mam pare pytań. Mój e-mail : juliaszklarska@wp.pl
Japonistyka
Hej. Jest tu ktoś z Japonistyki I stopnia? Zastanawiam się nad wyborem i chciałabym poznać opinie studiujących na tym kierunku.
11.04.2019
04.04.2019
Az
Mógłby ktoś napisać parę słów o podyplomówce nadających kwalifikacje nauczycielskie?
Jestemnanie
Zdecydowanie nie polecam studiów podyplomowych, wielki chaos i dezorganizacja, panie w dziekanacie 5 razy zmieniają zdanie na dany temat, zero szacunku do studenta. Genralnie dużo by można pisać ...
22.03.2019
06.03.2019
Nikola
Studiuje ktoś grafikę?
Gosia
Cześć. Ewa ja się zapisałam na Zarządzanie II stopnia...
12.02.2019
31.01.2019
Klaudia
Hej jest ktoś kto studiuje film i sztuki audiowizualne lub grafikę i może coś w skrócie powiedzieć jak to wygląda na tej uczelni?
Monia
Hej, czy jest tu jakiś student filmu i sztuki filmowej na tej uczelni? Jak wrażenia, ciężko jest? :)
29.01.2019
29.01.2019
Ewa
Cześć. Mam pytanie. Czy wybiera się może ktoś na zarządzanie II stopnia na SAN w Łodzi? Chodzmi mi od semestru letniego teraz. Ze specjalizacją Administracja i zarządzanie publiczne ? :)
Ona15
Cześć :). Jestem studentką Społecznej Akademii Nauk od 1,5 roku. Słyszałąm wiele pozytywnych opinii na temaat uczelni i na własnej skórze przekonałam się że były one uzasadnione. Dobry wybór ;). Widziałam nawet ostatnio że prowadzą już rekrutację na semestr letni, więc mozna sobie sprawdzić jakie kierunki oferują.
28.01.2019
18.01.2019
Karola
Stałam przed wyborem studiów ponad 3 lata temu i własnie zrobiłam krok w stronę Społecznej Akademii Nauk. Efekt? Jestem zadowoloną studentką 3 roku grafiki ;). Podoba mi się forma zajęć, podejście wykładowców, którzy wykonują swoja pracę z dużym zaangażowaniem i wgl uczelnia jest spoko. Co do poprzedniego pytania o dziennikarstwo, myślę że nie będzie problemu i zachęcam ;)
Dziennikarstwo
Studiuje na uł, nie podoba mi sie kierunek, na ktorym jestem. Od przyszlego roku chciałabym zaczac studia dzienne z dziennikarstwa. Czy jest problem, aby dostac sie na SAN?
13.12.2018
13.12.2018
Aga
Kamil ja tutaj studiuje, ale przenosiłam się po pierwszym semestrze, więc nie miałam z tym żadnego problemu. Informacje o przeniesieniu uzyskasz w dziekanacie, telefonicznie, ewentualnie może to Ci pomoże: https://lodz.san.edu.pl/rekrutacja/przeniesienie-z-innej-uczelni. Społeczna Akademia Nauk to dobra Uczelnia, z pewnością ie będziesz żałował. Zresztą Twoja siostra pewnie juz udzieliła Ci sporo informacji.
Kamil
Czy przenosił się ktoś do Społecznej Akademii Nauk w Łodzi w połowie semestru? Chciałbym zmienic kierunek i Uczelnię. Studiuje tu moja siostra i jest zadowolona, nie orientuje się jednak jak wygląda takie przeniesienie. Studiuje tutaj ktoś z Was i może podzielić sie informacjami?
29.11.2018
22.10.2018
Basia
MIL ja studiuję filologię angielską niestacjonarnie. Kierunek fajny jeśli interesujesz się tym na poważnie i lubisz uczyć się języka. Musisz nastawić się na dłuższe wypracowania i sporo prac przygotowanych w formie ustnej. Od samego początku tzn od pierwszego roku ważna jest systematyczność, jeśli będziesz się tego trzymać dasz sobie na spokojnie radę. Ogólnie polecam :)
MIL
Witam, czy ktoś z Was studiuje/studiował filologię angielską zaocznie? Proszę o opinię (I rok)
17.10.2018
16.10.2018
AGNIESZKA
Administracja Zaoczna jest bardzo ciekawa. Duuuuuużo prawa. Cywilne, administracyjne, budowlane, karne, podatkowe, prawo pracy, handlowe, gospodarcze, statystyka, ekonomia, historia adm, psychologia, socjologia itp...Zajęcia są ciekawe, wykładowcy z regóły fajni, ale wymagający. Trzeba się uczyć, ale nie jest tragicznie. Przeważają testy i opisówki, czasem prezentacje, czy inne prace pisemne. Specjalizacja z prawa pracy i kadr też jest ciekawa. Przede wszystkim kodeks,ale i ubezpieczenia społeczne i inne ustawy. Ja polecam.
Lidia
Zarządzanie online oczywiście :)
09.10.2018
09.10.2018
Lidia
Link do grupy na Facebooku - Kierunek Zarządzanie - Semestr I - zapraszam : https://m.facebook.com/groups/177428523132884
Klaudia
Wybiera się ktoś na psychologię (jednolite magisterskie) zaocznie? Jest jakaś grupa na fb? 😊
09.10.2018
07.10.2018
Agusia
Marika gdzie wybierasz sie na ta pedagogike II stopnia, zaocznie czy online?
Marika
Ktoś pytał o pedagogike II st. Ja się wybieram 😊 dowiedziałam się Że będę musiała zaliczyć jakieś dodatkowe moduły z moim obecnym licencjatem. Też ktoś tak ma? Troszkę więcej pracy się szykuje... ciekawią mnie też opłaty za taki bonus. 😁 też ktoś tak miał? Lub ma?
05.10.2018
04.10.2018
sss
czy jest tu ktoś z Zarządzania Online ? jest jakaś grupa na fb ? :)
EE
kiedy beda plany dla niestacjonarnych????
02.10.2018
01.10.2018
angie
Jest tu ktos z anglistyki zaocznej I rok?:)
Studentka
Czy orientujecie się może, kiedy dokładnie rozpoczynają się zajęcia dla Studentów kierunków dziennych..., skoro rekrutacja została przedłużona do 15 października? Z góry dziękuje za odp.
29.09.2018
29.09.2018
Zajęcia
Skoro we wtorek jest inauguracja to zajęcia są w środę czy w pon?
Zajrcia wptowadzajacr studia online
Czy ktos jest w stanie powiedzirc ile takie zajecia trwaja ? Chodzi o kietubek zarzadzanir i studia online
28.09.2018
28.09.2018
Wf
Czy ktoś wie jak wygląda sprawa zwolnień z wf? Nie mogę uczęszczać na zajęcia, tak samo jak w liceum. Co wtedy?
zajecia wprowadzajace
trwaja zazwyczaj kilka minut a pozniej zaczyna sie normalny wyklad...
26.09.2018
25.09.2018
Strawbwrry
Witam. Czy ktos jest w stanie powiedziec ile trwaja zajecia wprowadzajace ?
jedzonko
czesc czy na wydziale zarzadzania jest jakas stolowka? a jesli nie to czy jest w okolicy jakies dobre jedzonko?
25.09.2018
23.09.2018
Ola
Czy jest jakaś grupa pedagogiki I stopnia? Na 2018? Pierwszaczki :D
Fil angielska 2 stopnia
Hej, czy jest ktos na filto. angielskiej i moze powiedzieć cosże wiecej. Czy jest trudno, jak wygladal plan zajęć w latachwww ubiegłych i jakie sa przedmioty. Pozdrawiam i dziękuję bardzo
23.09.2018
22.09.2018
Nati
Hej! Czy ktos studiuje zarzadzanie? Czy jest bardzo trudny kierunek? Jakie przedmioty sa najbardziej wymagajace? Pozdrawiam.
zajecia sportowe
nie korzystalam z nich ale jest sporo do wyboru np silownia rozne sztuki walki siatkowka wspinaczka na skalkach jeszcze cos by sie znalazlo...
22.09.2018
20.09.2018
Batka
Hej czy ktoś mi może powiedzieć jak wyglądają zajęcia sportowe na sanie? W sensie co mamy do wyboru
Studentka
Tak, jest dziennik elektroniczny tylko że to nazywa się teraz wirtualny dziekanat.
19.09.2018
18.09.2018
Misiaeel
Witam czy wybiera się ktoś na pedagogike II stopnia?
kkkk
Czy w tej szkole jest dziennik elekroniczny?
17.09.2018
16.09.2018
Student
Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat fizjoterapii niestacjonarnej?
Nick
Miała być wczoraj :/ może w poniedziałek gdzieś opublikują
16.09.2018
15.09.2018
Lista
Wie ktoś gdzie jest lub będzie lista otwartych kierunków?
Studentka,
Plan zajęć pojawi się dopiero pod koniec września - w ostatnim tygodniu w środę lub czwartek dla studentów dziennych a później dla zaocznych. Plany się wcześniej nie pojawią, rekrutacja nadal trwa w związku z tym wciąż coś się zmienia a np: liczba studentów zależy od tego w jakiej sali będą zajęcia. Rekrutacja trwa do połowy października wiec kierunki czasem otwierają się w pierwszych tygodniach tego miesiąca. Z logowaniem do dziekanatu też się nie śpieszcie - bo to wszystko trwa. Przechodziłam to rok temu, teraz już wiem jak to wygląda. Po prostu cieszcie się ostatnimi tygodniami wakacji.
14.09.2018
14.09.2018
Kacha
Cześć,zastanawiam się nad administracją zaoczną (prawo pracy i kadr) Czy ktoś może sie wypowiedziec na temat tego kierunku?
Karo
Wie ktoś kiedy można składać wnioski o stypendia?
13.09.2018
13.09.2018
:)
Pewnie 15 września lub po,bo wtedy jest ogłoszenie otwartych kierunków
;)
wie ktoś, kiedy bedzie mozna logowac sie do systemu? na ten moment login i haslo nie działają dla ludzi rozpoczynających studia . Chciałam sprawdzić czy plan zajęć już jest ;)
13.09.2018
05.09.2018
Kierunki
Czesc!Wie ktoś może z Was kiedy będzie lista otwartych kierunków? :)
Inf
*informatykę
05.09.2018
05.09.2018
Inf
Maria,ja na infrastrukturę dziennie
Qazxswedc
Zastanawiam się nad kosmetologią może się ktoś wypowiedzieć?
05.09.2018
04.09.2018
Czi
Ktoś na dzienna logistyke? :D
Maria
Infa ktoś coś?
04.09.2018
02.09.2018
TeS
utworzył ktoś może grupę dla kierunku filologia ang zaoczne I rok?:)
Psychologia
Ola ja jestem studentem psychologii dziennej na SAN Łódź. Jeśli wybrałaś ten kierunek uważam, że będziesz zadowolona. Psychologia to pasjonująca dziedzina wiedzy. Na tych studiach pogłębisz swoją wiedze na temat człowieka, jego relacji z otoczeniem, mechanizmów, które nami kierują. Na Uczelni mamy co roku do zaliczenia warsztaty z różnych dziedzin psychologii, mega fajne i wartościowe. Prowadzone są w ciekawy sposób przez wykładowców tej Uczelni, którzy potrafią przeciętnego studenta zainteresować tematem. Po 3 latach studiów polecam.
31.08.2018
29.08.2018
Grupa
Może ktoś zapodać linka do bezpieczenstwa narodowe zaoczne teraz drugi rok ?:P
Nick
Grupa się nazywa : SAN Łódź 2018 Społeczna Akademia Nauk (Pierwszaki)
29.08.2018
28.08.2018
Paweł
Wybiera się ktoś na zaoczną filologie japońską?
grupy
z grupami jest tak ze na wszystkie kierunki zrobila grupy jedna dziewczyna i do zadnej nikogo nie przyjela...
28.08.2018
28.08.2018
Kasia
Tak poproszę o link też do grupy na fb socjokryminologii bo nie mogę znaleźć :(
Awesome
Może ktoś podlinkować tę grupe? Nie moge jej odnalezc na fb :/ socjokryminologia 2018/2021
28.08.2018
28.08.2018
Kojka
do luna : Jestem na administracji, ale zaocznie, kierunek dla osób, które lubią wszelkie akty prawne i ustawy... Nie wiem jak jest na administracji on-line, ale mam kilka znajomych co studiują zarządzanie i bardzo sobie chwalą.
Nick
Są grupy na fb :)
27.08.2018
27.08.2018
luna
Witam, ja zastanawiam się nad administracją, ale on-line, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego kierunku, oraz sposobie przekazywania wiedzy?
Szymon
Czy polecacie studia zaoczne na tej uczelni ?
27.08.2018
25.08.2018
awesome
Czy jest jakaś założona jakaś grupa studentów socjokryminologii na rok akademicki 2018/21? :)
Ola
Ktoś ma opinie o dziennej psychologii? Albo ktoś się w tym roku wybiera? :)
22.08.2018
21.08.2018
ann1
Jakie macie opinie o grafice na tej uczelni?
zarządzanie
Kasia1 trudno mi porównać szczerze mówiąc.U mnie wybór padł na angielski, uczę się go już od ponad 10 lat, więc chciałam doszlifować jeszcze swoje umiejętności. Wybrałam lektorat tradycyjny, była możliwość zaliczania lekcji przez platformę online. Jestem w pełni zadowolona, myślę,że uzupełniam braki. Mogę wypowiedzieć się jeszcze tylko na temat języka rosyjskiego, moja koleżanka z roku go wybrała. Również jest zadowolona. Pozdrawiam
21.08.2018
20.08.2018
kasia1
Jakiego języka obcego najlepiej uczyć się w SAN-ie? Chodzi o poziom nauczania
mgr
wybiera się ktoś na mgr administracja i zarządzanie publiczne? jakie macie opinie?
18.08.2018
05.08.2018
Nick
Idzie moze ktoś na architekturę ?
zarzadzanie
jaka macie opinie o zarzadzaniu na tej uczelni? matematyka jest trudna?
31.07.2018
31.07.2018
Edy
Marek,ja wybieram się w tym roku na informatykę dziennie :)
Karo
Logistyka to chyba jeden z lepszych kierunków na tej uczelni. Właściwie wszyscy wykładowcy są praktykami, nie zanudzają nudnymi wywodami o teorii, które nijak mają się do rzeczywistości. Jest dosyć trudno pogodzić naukę z pracą (studiuję zaocznie), ale jak to mówią "dla chcącego nic trudnego" - i tego się trzymam :) Ja jestem mega zadowolona ze swojego wyboru i moi koledzy również (dużo osób przyszło do Nas z trakcie semestru z Polibudy, zażenowani poziomem nauczania właśnie w PŁ)
31.07.2018
27.07.2018
Macio
Hej, planuje wybrać się na studia logistyka lub rozważam studia zarządzania aczkolwiek z naciskiem na logistykę, i może jest ktoś kto by podrzucił opinie na temat trudności danych studiów ponieważ pracuje na codzień. Z góry dziękuję. Email Mateuszjan93@gmail.com
Marek
Kto wybiera się na informatykę dzienną w tym roku? Jakie macie opinie?
26.07.2018
26.07.2018
konrad
Zdecydowanie polecam informatykę! A szczególnie dzienne studia. Bardzo praktyczne zajęcia oraz nauczyciele są wymagający lecz na szczęście nie ma takiego ciśnienia jak na uczelniach państwowych
kasia123
Wybiera się ktoś na rachunkowość i finanse zaocznie? :)
24.07.2018
24.07.2018
Michał
Witam Czy są jakieś opinie o seminarium doktoranckim z zarządzania? Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
:))
Hej, czy ktoś wybiera się od października na dziennikarstwo? Czy ktoś mogłby się rownież wypowiedzieć o kierunku? :) Pozdrawiam
23.07.2018
23.07.2018
Japonistyka
Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego kierunku? Będę bardzo wdzięczna :)
Edy
Wybiera się ktoś na informatykę?
23.07.2018
21.07.2018
Pedagogika czy socjologia?
Ja idę na socjologie, ktoś się wybiera?
do pedagogika czy socjologia
nie studiowałam tych kierunków ale moi znajomi tak i z tego co pytałam na pedagogice bylo bardzo spoko niektore przedmioty bardziej wymagajace inne mniej jak komus zalezy to na pewno duzo sie nauczy - wszyscy pracuja w zawodzie... a co do socjologii to jest profil tylko z kryminologia czy cos tam wiec musisz wiedziec czy to cie interesuje ale wydaje mi sie ze kierunek jest ciekawy ale zupelnie inny niz pedagogika...
19.07.2018
19.07.2018
Pedagogika czy socjologia?
Ktoś może coś powiedzieć o pedagogice lub socjologii ? Zastanawiam się nad tym kierunkiem i jednym i drugim nie wiem oba opisane są fajnie.
Madzia
"Przyszła studentko" ja studiuję zaocznie kosmetologię. Zakładam, że interesujesz się tematami związanymi z kosmetologią skoro o to pytasz, więc studia z pewnością będa dla Ciebie ciekawe ;) W programie jest bardzo dużo zajęć praktycznych, które odbywają sie w różnych gabinetach, centrach medycznych. Teorii wiadomo też jest troszkę, ale zapewniam że przydaje się podczas praktyk. Widziałam ostatnio gdzieś informację że dla osób które zapiszą się na kosmetologię w tym roku mają darmowe szkolenie z masażu gorącymi kamieniami, a to bardzo polecam, sama poszłam na takie szkolenie ale prywatnie. Ogólnie uczelnia jest spoko. Nie wiem co Cię dokładnie interesuje hm..pytaj jeśli chcesz coś jeszcze wiedziec;)
19.07.2018
12.07.2018
Studiująca na SAN
Zainteresowana: jeśli lubisz przedmioty społeczne to polecam socjokryminologie, ja tam przeniosłam się z pracy socjalnej i jestem zadowolona. Właśnie to co pisała osoba wcześniej - dużo praktycznych rzeczy - wykładowcy w porządku ale wymagający , trzeba się uczyć. Dużo o patologii i różnych dysfunkcjach ale nie tylko podstawowe przedmioty np o negocjacjach czy prezentacji też są. Na pedagogice nie wiem jak jest . Dziekanaty w roku ok ale w sesji są kolejki ale to norma.
Przyszła studentka
Witam, Czy ktoś studiuje zaocznie informatykę oraz kosmetologię i może się wypowiedzieć na temat tych kierunków? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź ;)
09.07.2018
09.07.2018
Marlena
Przyszła studentko Społeczna Akademia Nauk to Uczelnia prywatna, więc oczywiście są to studia płatne. Ale tak jak w poprzedniej wypowiedzi zostało wspomniane, są stypendia. Ja w poprzednim roku miałam socjalne i naukowe i to rzeczywiście była mega pomoc, tym bardziej, że czesne na prawdę nie jest duże ;). Wcześniej padło też pytanie o filologię angielską, więc ja własnie to studiuję. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że poziom nauczania rzeczywiście jest dobry, a wykładowcy to osoby kompetentne, mające ogrom wiedzy i przede wszystkim potrafiące w dostępny sposób przekazać ją studentom.
Ja
Anets nie byl otwarty i wydaje mi sie ze to jest kierunek tylko w warszawie moja kolezanka skladala na architekture do lodzi i powiedzieli jej ze jest tylko w warszawie i wysokosc czesnego byla taka sama jak w lodzi a nie taki kosmos jak w wawie... Do przyszlej studentki jest to uczelnia prywatna i studia dzienne sa platne ale mozna sie starac o stypendium tak samo jak na uczelniach panstwowych.
01.07.2018
01.07.2018
przyszła studentka
Witam! Czy SAN jako studia stacjonarne są płatne? Czy jest to uczelnia państwowa?
Anets
Wiecie może czy w poprzednich latach był otwierany kierunek architektura ? Czy może było zbyt mało chętnych, ciekawi mnie jak i w tym roku będzie :) pozdrawiam
30.06.2018
29.06.2018
Reso
Ja idę na ||| rok resocjalizacji I prewencji kryminalnej i jestem bardzo zadowolona, zajęcia są prowadzone w sposób jasny, ciekawy i bardzo dobra kadra,
studentka
Kończę w tym roku socjologię, specjalność socjokryminologia i osobiście polecam ten kierunek. Część zajęć dotyczyła teorii ale było również wiele zajęć praktycznych ( np. zajęcia z technikiem kryminalistyki). Moim zdaniem wykładowcy są w porządku, nie miałam żadnych problemów z nimi. Dużą zaletą jest to, że kadrę tworzą także praktycy ( policjanci, pracownicy SW itd.). Większość wykładowców tłumacząc dane zagadnienie odnosiła się do przykładów z życia wziętych. Co bardzo ułatwiało zrozumienie tematu. Są m.in. zajęcia z socjologii, kryminologii, kryminalistki, resocjalizacji, profilaktyki, prawa itp. Jeśli chodzi o dziekanat i sprawy organizacyjne bywają czasami jakieś opóźnienia lub niejasności ale to wyjątkowe sytuacje. Jeśli ty jesteś w porządku wobec pań dziekanatu to i one nie stwarzają problemów. Uważam, że nauczanie jest naprawdę na wysokim poziomie. Nie zaliczasz semestru za nic. Ale jeśli chodzisz na zajęcia regularnie później nie musisz jakoś zbyt dużo poświęcać czasu na naukę do egzaminów.
28.06.2018
28.06.2018
Zainteresowana
Czy ktoś studiuje socjokryminologie? Ciekawy to kierunek lepszy niż pedagogika?
Sylwia
Wybiera sie ktos na zarzadzanie dziennie?
28.06.2018
27.06.2018
Ola
Czy polecacie kierunek kosmetologii w SAN? Jak wyglądają studia zaoczne tego kierunku?
kasia12
Czy studiuje ktos informatyke zaocznie i moze wypowiedziec sie o tym kierunku?
26.06.2018
25.06.2018
Studentka
Witajcie😉 Ziomal ja studiuje tutaj zaocznie. Nie potrafię porównać Ci czy więcej czy mniej pracy niż na dziennych, bo w tym trybie nigdy nie studiowałam. Ja mam zajęcia co drugi weekend, od mniej więcj 8 do 17, więc bez tragedii. Od poniedziałku do piątku pracuję, a daję sobie na spokojnie radę. Przed sesją jest trochę materiału do ogarnięcia, ale jeśli chodzisz na wykłady i ćwiczenia to nie powinieneś mieć z tym problemu. Ja uważam to za dobry wybór 😊
Monk
Odnosząc się do odpowiedzi Anny C chciałabym zaprotestować. Myślę, ze nie pisała tego studentka uczelni. Sama również studiowałam na tej uczelni, cieszę się ze mam tą uczelnie za sobą. Każdą odpowiedz było trzeba wychodzić. A z pisaniem prac mgr na pedagogice to porażka. Doktorzy potrafili nie odpowiadać na twoje maile przez miesiąc, nie sprawdzali prac poprawnie, chociaż wymagali od studentów wysyłania do siebie poszczególnych rozdziałów, wszystko akceptowali ze jest dobrze a gdy juz wysłałeś ostateczną pracę to potrafili nie zatwierdzać ci jej przez 2-3 miesiące a na koniec ci napisali ze masz zmienić to i to tak że w końcu praca ta nie przedstawiała twojej pracy tylko Dr. Najgorszy jest brak odpowiedzi na maile, możesz i wysłać z 10 i tak przez przysłowiowy miesiąc nie dostaniesz żadnej odpowiedzi. Odnośnie obowiązkowego uczęszczania na zajęcia to chciałabym powiedzieć, że napisałaś kłamstwa. Oceny były obniżane za brak obecności na zajęciach. Na całe szczęście miałam dobre oceny, jest to jednak moja zasługa. Starałam się być na wszystkich zajęciach i pracować na wszystkich przedmiotach systematycznie. Ale złe wspomnienia pozostaną z tą uczelnią i nigdy nikomu jej nie polecę, chyba że ktoś ma nerwy ze stali i lubi jak nauczyciel traktuje cię jak głąba. Jeżeli zasłużyłeś na miano pupilka to miałeś dobrze, ale tylko wtedy. Nie daj Boże jak za dużo zadawałeś pytań lub buntowałeś się na brak odpowiedzi na maile lub 2 miesięczne opóźnienia ze sprawdzaniem prac na platformie. Miałeś przekichane. I również nie myśl że na każdym przedmiocie dostaniesz dostęp do materiałów. O co to to nie. Masz forum, zadane zadanie, brak materiałów pomocniczych a odpowiedz znajdź sam. Najlepiej w bibliotece w Polsce. I nie oczekuj ze dostaniesz komentarz, do prac zwrotnych. Nie będziesz wiedział do końca co źle napisałeś. Dla uczelni liczy się twoja kasa, nic więcej.
19.06.2018
18.06.2018
Ouh
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej I stopnia w trybie zaocznym?
Katarzynka
Kasiek moja dobra znajoma studiuje finanse i rachunkowość zaocznie na SAN. Razem zaczynałyśmy studia, więc tak jak ja jest na drugim roku. Z tego co widzę jest zadowolona. Ostatnio właśnie rozmawiałyśmy o studiach, stwierdziła,ze wyboru kierunku nie żałuje, więc wygląda na to, ze warto :).
13.06.2018
02.06.2018
Linka
Studiowałam na UŁ, rezygnuję i od nowego roku idę zaocznie na psychologię. Czy jest tu ktoś kto też idzie na pierwszy rok? :)
Shalinke
Hejka czy jest ktoś kto studiuje japonistyke i mógłby się wypowiedzieć? Magisterka lub licencjat? Jak wygląda.? :)
02.06.2018
31.05.2018
kasiek
Czy wybiera się ktoś w tym roku na Rachunkowość i finanse zaocznie? Czy są tu jacyś absolwenci albo osoby studiujące ten kierunek zeby mogly się wypowiedziec czy warto?
ziomal
Polecacie studia zaoczne ? Duzo wiecej pracy jest niz na dziennych ?
26.05.2018
26.05.2018
Ania
Studiuje ktoś architekturę w san ? ;)
odp : PAO - znacie?
Znamy :) Studiuję obecnie na IV semestrze, na pewno dla kogoś kto ma odrobinę samozaparcia to dobra opcja. Samodzielnej pracy jest dużo, jednak wykładowcy są bardzo pomocni. Organizację oceniam na +, szczególnie dla kogoś kto tak jak ja nie ma możliwości studiowania dziennie lub zaocznie.
09.05.2018
08.05.2018
Katarzynka
Hej wszystkim:) Ja studiuję na SAN Łódzkim psychologie na 2 roku i zdecydowanie mogę polecić. Kierunek jest bardzo ciekawy, a sama uczelnia tez na plus. Nie wiem jak z reszta wykładowców, ale Ci z którymi ja mam zajęcia to na prawdę ciekawi ludzie, którzy mają dużo wiedzy i przekazują to w fajny sposób;)
PAO - znacie?
znalazłam http://pao.pl/ widzę że powiązane z SAN - znacie? korzystaliście? jak oceniacie?
07.05.2018
23.04.2018
Edyta
Hej. Wybiera się ktoś w tym orku na fizjoterapię jednolite mgr? :D
Mesza
w tym roku będę składała papiery do SAN w Łodzi na filologie angielską - słyszałam, że to świetny kierunek akurat na tej uczelni, że mają bardzo dobrych wykładowców i wysoki poziom nauczania. Widzę, że sporo się dzieje w Społecznej w Łodzi - śledzę ich facebooka i wygląda to naprawdę fajnie i nowocześnie.
07.02.2018
05.02.2018
Michałos
dwie moje kuzynki studiują w SAN w Łodzi - jedna anglistykę, druga informatykę i sobie chwalą. Nie ma takiego cisnienia, jak na państwowych uczelniach, wykładowcy są do dogadania, wszystko można załatwić bez zbędnej papierologii. Ja po maturze też bedę składał papiery do SAN w Łodzi.
S. Anna C.
Jestem studentką Społecznej Akademii Nauk w Londynie już dwa lata wiec myślę, że mogę zaoferować dość obiektywna opinie. Kadra jest naprawdę świetna i co najważniejsze z niezwykle ciepłym indywidualnym podejściem. Nigdy nie zdarzyło się bym nie uzyskała odpowiedzi na moje pytania, czy to na zjazdach, czy to mailowo, wiec zupełnie nie rozumiem wypowiedzi 'Zuzanny', którą uważam za wyjątkowo krzywdzącą. Już dawno nie czytałam tak przykrej i niesprawiedliwej opinii. Wszyscy pracujemy zawodowo i właśnie dlatego studiujemy na prywatnej uczelni w trybie 'blended learning' wiec oczywistym jest fakt, ze duża część zajęć będzie się odbywać online. Taka jest w końcu formula, dostępna dla każdego studenta o każdej porze dnia i nocy. Uważam, że jest to super wygodne. Jeśli chodzi o zjazdy to terminy są ustalone z dużym wyprzedzeniem i dostępne na wspomnianej platformie online z wyprzedzeniem. Zajęcia odbywają się na Uniwersytecie Roehampton (a nie na ulicy) i nie ma potrzeby szukać sal, bo najczęściej jest to ten sam budynek, to samo piętro i ta sama sala... Zjazdy nie są obowiązkowe co było wielokrotnie zaznaczane, obecność na nich nie wpływa na oceny. Ja jednak uwielbiam się na nich pojawiać, bo zawsze są ciekawe i chyba mam sentyment do wykładów na żywo, ale to jest mój wybór, a nie obowiązek. Wykładowcy korzystają ze swoich laptopów i mają do dyspozycji rzutniki uniwersytetu. Zawsze są świetnie przygotowani do zajęć (co oczywiste na tym poziomie), ale są również bardzo otwarci na dyskusje i szczerą rozmowę, pytania, dzielą się doświadczeniami itd. Czyli oferują to, czego świadomy dorosły i studiujący człowiek szuka na uczelni wyższej. Myślę, że to bardzo dobra uczelnia z życzliwym kontaktem ze strony kadry profesorskiej i biura londyńskiego i łódzkiego. Szczerze polecam!
02.02.2018
11.01.2018
Paulina
Hej :) Czy jest ktoś kto studiuje logistykę zaocznie ? Najlepiej II lub III semestr? :) Pilnie potrzebuję rady starszego kolegi lub koleżanki :D
Zuzanna
Z uwagi iż nie jest dostępny osobny oddział Społecznej Akademii Nauk w Londynie chciałabym umieścić moją ocenę tutaj. Wybrałam tą szkołę gdyż nie było innej o interesującym mnie kierunku w Londynie. Mimo już wcześniej usłyszanej opinii iż szkoła nie posiada akredytacji (o której potwierdzenie dostałam po dłuższym czasie) Większość pracy odbywała się poprzez platformę z uwagi na charakter studiów, reszta zajęć odbywały się przy ulicy Roehampton (w salach gdzie czasem brakowało ogrzewania) Bardzo często zdarzało się iż w planie zajęć niebyła podana sala w której odbywają się zajęcia. Ponadto plan zajęć podlegał zmianą. Mimo tego iż z góry dostawaliśmy terminy zjazdów one również mogły się zmienić (np. przesunąć o tydzień) co stawało się problematyczne dla osób z poza Londynu (w przypadku np. bukowania biletów na dany termin). Sprawa bardzo ciekawa a mianowicie, zajęcia jakie odbywały się w budynku przy ulicy Roehampton zostały któregoś dnia przerwane, trzeba było przejść do innego budynku nieopodal. Dlaczego ? Okazało się, że jest jakaś kontrola i nie powinno nas być, do dziś nie wiem czy wykłady wciąż odbywające się w tym budynku mają prawo się tam odbywać. Doświadczyłam sytuacji iż przychodząc na wyznaczone zajęcia według planu okazało się, że Panie wykładowczyni były w drodze do hotelu, zakończyły zajęcia. Udało mi się jednak z nimi spotkać ale zostałam niemiło oceniona iż nie raczyłam przyjść na poprzednie zajęcia. W przypadku studenta jak zostałam poinformowana przed podpisaniem umowy nie obowiązuje mnie obecność. Mogę to również ustalać z wykładowcami, gdyż obecność może przyczyniać się do lepszej oceny. A więc zostałam niemiło potraktowana za niewywiązywanie się z pracy przez wykładowców za co biorą pieniądze, nie przez moje obowiązki jako studenta. Mogę również potwierdzić fakt iż zadania na platformie w postaci forum, zadań roboczych oraz zaliczeniowych prac są takie same dla mnie osoby z dyplomem po ukończeniu magistra jak i dla studentów zaczynających licencjat. Będąc na zajęciach pierwszego semestru studiów magisterskich dostawałam takie same pytania jak w obecnym czasie z kilku przedmiotów dotyczących studiów licencjackich pierwszego semestru. I niema tu mowy o podobnych treściach, są to dosłownie te same treści wykładów jak i zadań na platformie. Nie dziwiło by to tak gdyby nie różnica w stopniach studiów. Z uznaniem praktyk również nie było łatwo, zanim trafiłam do odpowiedniej osoby zajmującą się praktykami minęło trochę czasu. Po wysłaniu suplementu z poprzedniej szkoły potwierdzającym moje praktyki Pani nie potrafiła odpowiedzieć konkretnie czy pomimo tego muszę jeszcze wyrobić jakieś godziny czy nie. Wspomnę o seminariach magisterskich i podyplomowych. Oprócz tego, że zawsze było za mało czasu na dokładne sprawdzenie wszystkich prac na zajęciach do tego mało zajęć seminaryjnych oraz utrudniony kontakt mailowy na pewno przyczyniał się do sporych opóźnień. Dodam iż była również sytuacja gdzie odwołano już zaplanowane zajęcia seminaryjne. Kilkakrotnie prosiłam o wytyczne do obu prac jednakże z trudnością i po bardzo długim czasie grupa otrzymała aktualne (z aktualnością wytycznych również były problemy) wytyczne. Praca podyplomowa miała polegać na opisaniu praktycznych rozwiązań pomocy w szkołach, przedszkolach w Wielkiej Brytanii, co można uznać za lekko narzucone. Ostatecznie nie zgodziłam się na taką prace gdyż nie każdy ma dostęp do tychże szkół tym bardziej, że są to studia w języku Polskim a kierunek studiów podyplomowych nie dotyczył Wielkiej Brytanii. Forma obrony pracy podyplomowej była ustalona jako konferencja gdzie każdy ma przedstawić w kilku minutach swoją prace, która później będzie wykorzystana w książce jakiego autora można się domyśleć. Odmówiłam takiej formy obrony, co bardzo nie spodobało się pomysłodawcy. Zostałam zapytana w bardzo nie miły sposób po co jestem na studiach skoro nie mam ochoty występować przed publicznością skoro to jest podstawowa forma przekazu dla nauczyciela. Odparłam iż nie muszę się godzić na taką formę obrony a w jakim celu jestem na studiach to moja prywatna sprawa. Wytyczone terminy oddania pracy podyplomowej obowiązywały studenta ale nie wykładowcy co do sprawdzenia pracy na czas. Niestety ale przez to plany o przystąpieniu do obrony w pierwszym możliwym terminie były nie realne. Problemy również dotyczyły złożenia podpisów i zatwierdzenia naszych prac. W tym pomogły mi bardzo miłe Panie w Łodzi. Jedyne osoby bardzo pomagające studentom. W niedługim czasie po rozmowie telefonicznej dostałam informację zwrotną iż Panie z Łodzi zainterweniowały w umieszczeniu podpisów na naszych pracach dyplomowych pozwalając nam przystąpienie do obrony. Dodam iż było to około tygodnia przed obroną, pamiętając również o osobach z poza Londynu, które musiały np. zabukować bilet nie mówiąc już o sprawach prywatnych. Na tydzień przed obroną Pani zajmująca się biurem oddziału w Londynie nie potrafiła powiedzieć na którą godzinę będzie obrona nie wspominając już o innych wiadomościach dotyczących tejże uczelni, bardzo mało pomocna osoba. Chciałabym podkreślić, że nie jest to moja pierwsza szkoła, uczelnia w której miałam przyjemność studiować. Każdą szkołę kończyłam dyplomem. Mam nadzieję, że moja opinia trafi do odpowiednich osób aby przestrzec lub przygotować na ewentualne trudności. Może również dotrze do osób tam pracujących. Pozdrawiam.
30.12.2017
14.11.2017
Klaudia
Mozecie mi opowiedziec o logistyce na jezyku angielskim ? Jak wygladaja zajecia, duzo poprawil sie wasz angielski odkad studiujecie ? Jest latwo czy serio mozna sie czegos nauczyc ?
Nela
Cześć, czy kierunek psychologia biznesu została uruchumiona w tym roku? Jeśli tak, jakie wrażenia osób studiujących ten kierunek? Dzięki z góry.
10.11.2017
06.10.2017
Kasia
Wszystko byłoby okej, gdyby nie Panie w dziekanacie. Zaro pomocy, nigdy nie pójdą studentowi na rękę, przyczepiają się o każdy szczegół i człowiek musi biegać w tą i z powrotem. Nie rozumieją, że człowiek pracuje i musi się specjalni zwalniać, żeby pozałatwiać wszystkie sprawy.
On
Ktoś PAO logistyka I stopień zaocznie od października? Mam nadzieję, że aż tak trudno nie będzie... matematyka nie jest mocna strona :)
02.10.2017
01.10.2017
Sxxxx
chętnie sie dowiem kiedy zaczynaja sie zajęcia :)
mnmn
Czy zajecia rozpoczynaja sie od srody ?
01.10.2017
29.09.2017
Beata
Hej . Ja sie wybieram na zarzadzanie do PAO online I stopnia. Aga i Ola napiszcie na email beata1247@onet.pl Zawsze razniej jak juz sie kogos zna :) pozdrawiam
Aga
Hej, ja właśnie zastanawiam się nad studiami online w PAO zarządzanie :)
29.09.2017
29.09.2017
Ola
Hej.Wybiera sie ktos na zarzadzanie online I stopnia do PAO ? :)
BBB
@Ida Bezpieczeństwo narodowe a ty ?:) ale ja na dzienne :(
28.09.2017
28.09.2017
Ida
@Bbb Podział na grupy będzie prawdopodobnie w piątek przed pierwszym zjazdem A i pierwszym B. Jaki kierunek?
Ida
Witajcie, czy jest jakaś osoba z okolic Częstochowy, która wybiera się na fizjoterapię II st?
28.09.2017
27.09.2017
Bbb
Kiedy będzie podany plan i podział na grupy? :D
Gb
Wybiera się ktoś na finanse i rachunkowość? :D
27.09.2017
26.09.2017
h
Wie ktoś co z ubezpieczeniem? I co jak ktoś wpłacił czesne za październik na konto podane pl zalogowaniu do strefy studenta??
ppp
Logistyka zaocznie czy ktoś coś powie? Czy dla osoby słabej matematyki jest to oznaką ze nie da sobie już rady?
25.09.2017
25.09.2017
XR
Język od - 25.09.2017 r. . Legitymacje od 1.10.2017 r. w danym wydziale. Logowanie do strefy studenta : Login: pierwsza litera imienia + nazwisko np: (JKowalski ), Hasło: 5 ostatnich cyfr numeru pesel, Strefa studenta - znajdziesz ją na samej górze strony SAN (szary pasek). Jak wejdziecie w STREFA STUDENTA to jest tam instrukcja jak się zalogować. Wszystkie info są na STREFA STUDENTA, nie trzeba się nawet logować. Wchodzicie w zakładkę STREFA STUDENTA i tam macie [Informacje dla I semestrów (bez logowania)]. Wybaczcie za chaotyczny opis...
Pedagogika
do kiedy trzeba się zapisać na język?
25.09.2017
25.09.2017
didi
Kiedy mozna odbierac legitki ? :d
z
Iść? Chyba zadzwonić, ale w sumie nie ma po co bo pierwszego dnia naszego zjazdu mamy na długiej przerwie iść po odbiór legitymacji itd...
25.09.2017
25.09.2017
Pedagogika
Kojarzy ktoś -po co trzeba było iść do dziekanatu od 15.09? -i jak mam się zalogować do wirtualnego dziekanatu?
ppp
Hej jak jest z logistyką zaocznie? Czy jeśli jestem słaba z matmy to czy dałabym radę czy raczej odpada?
24.09.2017
23.09.2017
Agata
Hej. Zastanawiam się nad Finansami i Rachunkowoscią na San. Ktoś coś więcej powie? Apropos publicznych uczelni, które przyjmują coraz mniej studiów a później wypisują komentarze żeby nie studiować na prywatnych uczelniach..
Marika
xyz: ja potwierdzam bo studiowałam i się przeniosłam na inny kierunek w tej szkole a właściwie dwa (na socjokryminologie i bezpieczeństwo) trzeba się uczyć, może nie hiper dużo i zawalać nocki jeśli chcesz tylko zaliczać ale trzeba i chodzić na ćwiczenia - wykłady nie są obowiązkowe na ćwiczeniach spr obecność. Ustne mnie ominęły nie miałam, ale byli tacy co pilnowali na zaliczeniach i to ostro. Za samo chodzenie niestety nie otrzymasz promocji. Co do resocjalizacji to mnie też to kręci ale byłam teraz na drzwiach otwartych i był policjant właśnie i pokazywał jak zbierać odciski palców i zabezpieczać ślady, on właśnie promował tą kryminologię na socjologii i wiem że to jest to co mi się podoba a na bezpieczeństwie też są takie przedmioty terroryzm np :), więc po semestrze zdecyduje gdzie zostane.
23.09.2017
23.09.2017
DoDo
xyz: wiesz to że zapłacisz za poprawke nie oznacza, że zaliczysz przedmiot, wykładowcy są różni, to jest tak jak na uniwerku musisz się uczyć żeby zdać. Niektórzy pilnują tak ze nie ściągniesz, czasami są ustne też. Czy trudne no pedagogika taka sobie, ale jak uczysz się czegoś co cię nie interesuje no to nie wchodzi i u mnie tak było i te style nauczania i wychowania to było trudne tak jak historia wychowania nazwiska daty. Mi to nie pasowało dlatego nie mam dobrego zdania na ten temat ale te osoby co zostały są zadowolone. Dobrze jest popytać znajomych co się uczą co jest bo później kasa w błoto. W sumie jest dużo kierunków teraz zawsze mozesz się przenieść ja trochę żaluje straconego czasu :/
xyz
Dodo : czyli mam rozumieć że materiały jest tak dużo lub jest tak ciężko ze zdazaly się poprawki? I ze jak zapłaci się jeszcze za nią to można jeszcze na niej nie zaliczyć? Ja jestem nastawiona też na resocjalizacje w większości no bezsensu jak wybrałam z oferty resocjalizacje a tam będzie wiekszosxi sama pedagogika i biadolenie o wychowaniu x lat temu..
23.09.2017
23.09.2017
DoDo
Szczerze to jak dla mnie to nudno, ciągle pedagogika mało tej resocjalizacji, a jak coś było to i tak dotyczyło bardziej tego jak uczyć i wychowywać - bez sensu trochę. Było, za to masa przedmiotów dotyczących wychowania np: o tym jak wychowywano X lat temu, czy historia myśli pedagogicznej, pojęcia i systemy pedagogiczne - strasznie nudny materiał, dużo egzaminy na ściągach bo sory ale takich rzeczy jak pilnowali dzieci w średniowieczu to nie chciało mi sie uczyć. Wyglądało to tak że jak zapłaciłeś za poprawke to w końcu któryś tam raz zdałeś. ogólnie startowało nas ok 40 zostało chyba 23 osoby , ogólnie nie mój kierunek byłam nastawiona bardziej na resocjalizacje, że będzie coś o przestępcach jak opowiadali, a tu się okazała kicha, na dziennikarstwie wiele się dzieje różne przedmioty. Wiem już że chce się zajmować dziennikarstwem śledczym. Ale jak czlowiek idzie do szkoły to wybiera to co popularne. norma tak jak piszą niżej.
xyz
Dodo : powiedz coś więcej o pedagogice jak było? Ile nauki czy w miarę łatwo? Ogólnie jak jest?
23.09.2017
22.09.2017
DoDo
odradzam pedagogikę nic z tego co zapowiedziane przy rekrutacji się nie sprawdziło idą w ilość bo to popularny kierunek i tyle ja byłam semestr i zrezygnowałam od połowy semestru przeszłam na dziennikarstwo ze specjalizacją - i nie żałuje.
Marika
Natalia: jest jeszcze kierunek socjologia ze specjalizacją socjokryminologia - bo to szersze niż resocjalizacja i jest połączone :) ale jak czujesz bardziej naukę o wychowaniu to wybierz pedagogikę :). Może miniemy się gdzieś na korytarzu
22.09.2017
22.09.2017
Natalia
Marika, zadzwonili do mnie, że praca socjalna się nie uruchomi. Musiałam zmienić, wybrałam pedagogikę ze specjalnością resocjalizacji, bo w niczym innym się za bardzo nie widzę :)
paulina.
@milagross Ja ;)
22.09.2017
22.09.2017
milagross
Ktos wybiera sie zaocznie na zarzadzanie ?
Marika
Natalia ja studiuje pracę socjalną i powiem Ci że zastanów się czy akurat tam chcesz iść. Jeśli wiesz że chcesz być pracownikiem socjalnym i masz doświadczenie w zawodzie to tak, a jak wybrałaś tak jak ja przedmiot który wydawał Ci się fajny bo będziesz pomagać ludziom to nie jest to tak do końca :). Wiele osób tak myślało i się teraz przenoszą albo zaczynają drugi kierunek jak ja.
21.09.2017
20.09.2017
Agatson
Cześć. Wybieram się zaocznie na logistykę i nie pasują mi dwa pierwsze zjazdy :/ będę miała z tego tytułu jakieś problemy jeśli się nie pojawię?
Natalia
Wybiera się ktoś na pracę socjalną zaocznie w Łodzi? :)
19.09.2017
17.09.2017
gabi
Ok. Więc nie doczytałam albo nie wspomnialas☺
DiDI
Ale ja ide na dzienne :X
17.09.2017
17.09.2017
gabi
Didi ja resocjalizacja na pedagogice. Jest na stronie san na głównej stronie wchodzisz w zakładkę która mruga i wszystko tam jest kiedy i jakie kierunki w zajeździe A a kiedy w B. Ale bezpieczeństwo jest również od 7.10. ☺
Sylwia
Wybiera sie ktos z was na zaoczna psychologie?
17.09.2017
17.09.2017
DiDI
a gdzie to jest napisane kiedy dany kierunek zaczyna ? :O
DIDi
Gabi a ty ? :D
17.09.2017
17.09.2017
DiDi
Bezpieczeństwo narodowe :)
gabi
Didi a jaki Ty kierunek masz? Na stronie san masz napisane które kierunki kiedy zaczynają. Ja na przykład zaczynam od 7.10.
17.09.2017
17.09.2017
DIDI
Czyli zajecia zaczynaja sie 4 pazdziernika ? :D
gabi
Didi - inauguracja jest 3 października o godz.12 ale wszystko masz na stronie san ☺
17.09.2017
16.09.2017
didi
a kiedy jest ta inauguracja ? :D i od kiedy zajecia sie zaczynaja ? :D
gabi
Dziękuję za odpowiedz☺ bardzo mi się przydala☺ ubiore się tak jak mówisz, po za tym będzie już dużo chłodniej więc nie ma mowy o spódnicy czy jakimkolwiek dekokdzie.. nie mój styl☺ jeszcze raz bardzo ci dziękuję za odpowiedz☺
16.09.2017
16.09.2017
Marika
Gabi - ogólnie jeśli chodzi o ubranie to było różnie, były osoby ubrane galowo i takie w bluzach też. Ogólnie chcodzi o to żeby nie przesadzać z krótką spódniczką czy dużym dekoltem. Ogólnie ubierz sobie ciemniejsze spodnie (czarne albo granatowe) i jakąś koszulę nie koniecznie białą, ale z kołnierzykiem i na to jakiś sweterek i będzie optymalnie. Były też gwiazdy które miały tipsy dłuższe niż spódniczki ale jak tak się ubierzesz to na pewno się wyróżnisz. Tam też będą profesorowie i ważne osoby, więc lepiej wmieszać się w tłum :)
gabi
Pewnie, uważam że masz sporo racji. Widać co Cię interesuje i tego się trzymaj. Ja Ci doradzam socjologie w takim razie oczywiście ze specjalizacja kryminologi. Sama miałam na to pójść najpierw bo również kryminologia mnie bardzo kręci. Jest to coś ciekawego i fakt więcej możliwości pracy. Dzieki za odpowiedź z inauguracja a mogłabyś mi powiedzieć jak należy ubrać się na taką uroczystość? W szkole średniej to na galowo ale studia np.nie wiem czy bardziej tak codziennie zwyczajnie? Zeby się zbyt nie wyróżniać ☺
16.09.2017
16.09.2017
Marika
Pedagogika fakt wydaje się najłatwiejsza - ale jest ona tak powszechna, że mnie to zniechęca mam znajomych kończących pedagogikę resocjalizacyjna na uniwerku i nic. Nawet praktyk nie mieli fajnych. Teraz pracują w ogóle w takich miejscach że szok. I to mnie przeraża. Kończysz studia tylko z nazwy. Ja jak kończyłam liceum to rozmawiałam z policjantami pracującymi w aresztach (mieliśmy taką wycieczkę zorganizowaną) i oni mi bardziej mówili żeby iść na praktyczną specjalizację, bo po kierunkach ogólnych to małe prawdopodobieństwo pracy. Poza tym mnie te przedmioty związane z wychowaniem nie interesują - ja chce ściśle takie jak opisane są na tej stronie ich np: na tej kryminologi typu: wstęp do kryminologii, kryminalistyki, techniki kryminalistyczne, resocjalizacja, wiktymologia albo ten terroryzm na bezpieczeństwie. I to mi nie przeszkadza, że muszę się uczyć bo to lubię. A jak miałam się uczyć na pracy socjalnej o niepełnosprawności czy właśnie miałam zajęcia z pedagogiki i tam tematy same o wychowaniu to po prostu się zniechęciłam. Więc pedagogika odpada - wybiorę pomiędzy bezpieczeństwem a socjologią ze specjalnością. Na inauguracji tak jak ja po tej pracy socjalnej - to ogólnie witają mówią o tym co cię czeka. Fajnie się wybrać posłuchać no i poznać ludzi - można zabrać znajomego - bo nikt nie sprawdza czy jestes studentem czy nie. Ogólnie jak ktoś zaczyna studia to warto iść.
Mimi
Inauguracja prawdopodobnie jest 3 października.
16.09.2017
16.09.2017
gabi
Marika ja też najpierw miałam wybrać socjologie z kryminologia ale wydawała mi się po prostu ciezsza a ja mało czasu mam niestety po pracy na naukę.. Ale resocjalizacja z tego co wiem to też możliwość pracy w służbie więziennej typu bycia wychowawca itp. To chyba nie takie źle? No wiadomo wszędzie trzeba mieć wtyki zeby dostać się na dobre stanowisko. A powie ktoś jak to jest z inauguracją? Coś ważnego wtedy mówią?
Szymon
Marika :D A ogólnie to jest jakies rozpoczecie jest czy jak ? :D
16.09.2017
16.09.2017
Marika
Szymon: Właśnie się zastanawiam między bezpieczeństwem a socjologią o tej specjalności kryminologicznej, potem myślę o szkole policyjnej albo służbie więziennej i tak się zastanawiam co lepsze... ja jestem bardziej humanistka i ta socjologia chyba bardziej na stronie fajne przedmioty mają ale na bezpieczeństwie też ... kurde a może oba - teraz promocja jest więc po pierwszym semestrze może z jednego zrezygnuje po prostu :D
Szymon
Marika chodz na bezpieczeństwo narodowe !! :D
16.09.2017
16.09.2017
Marika
Gabi - dzięki za informacje. Szczerze to też myślałam o pedagogice ale właśnie wszyscy w kółko powtarzają żeby trzymać się specjalności i że po pedagogice nie ma pracy bo pedagogów jest dużo. I fakt, ale pozostaje socjologia z tą kryminologią i bezpieczeństwo narodowe, ale czy po nich nie będzie tak samo? Sama już nie wiem - ktoś może coś doradzić? Co lepiej wybrać? tylko nie piszcie że na państwowe składać - bo ja w zeszłym roku składałam na pracę socjalną i się kierunek nie utworzył i co rok miałam w tyłku poszłam do Sanu ale się okazuje że ja wolę coś bardziej z "patologią" związane - bo mnie to interesuje - przestępczość, uzależnienia a na pracy socjalnej tego mało :/ a nie chce kończyć coś co mi sie nie do końca podoba :( Jestem w kropce.
Gonia
Odradzam pedagogikę - ciężko z pracą potem, lepiej iść na bezpieczeństwo albo na kryminologie bo resocjalizacja na pedagogice to co najwyżej zostaniesz wychowawcą w świetlicy
16.09.2017
15.09.2017
gabi
MARIKA na pedagogice.. ☺
Marika
Gabi a na jakim kierunku ta resocjalizacja - na bezpieczeństwie narodowym?
15.09.2017
15.09.2017
gabi
Ja idę na resocjalizacje pierwszy rok zaocznie, powie ktoś coś? Jak jest? 😊
student
Poziom słaby. Dla ludzi, którzy wolą płacić niż się uczyć i zadowoli ich jakikolwiek papierek.
15.09.2017
15.09.2017
mm
nie wiem skad tyle pozytywnych ocen, raczej nie od studentow
dfd
Nie chcę nikogo obrażać, ale też mam takie wrażenie pawle. Może mogło być jeszcze gorzej? Nie wiem. Chyba nie.
15.09.2017
15.09.2017
pawel
w moim odczuciu to uczelnia dla ludzi raczej malo inteligentnych
vital
studiowalem, nie podobalo mi sie, szkoda kasy. za wszystko trzeba placic, koszty rosna .. dziekanat, wykladowcy - no nie skomentuje ..
15.09.2017
15.09.2017
lacalut
Lepsze zaoczne na UŁ czy PŁ niż dzienne na prywatnych szkółkach
ania
Administracji na tej uczelni niestety nie polecam
15.09.2017
15.09.2017
olla
ludzie, wybierajcie publiczne uczelnie, bo takie Wyższe Szkoły czegoś tam i SANy są śmieszne.. jeśli nie macie tyle ambicji, by studiować na normalnych uniwersytetach to nie studiujcie.. potem magistrów od groma i płaczą, że pracy nie mogą znaleźć.. a co się dziwić, skoro każdy rekruter i pracodawca punktuje publiczne uczelnie
pytanko
Hej czy ktos z Was studiowal przez Pao i bronil sie przed Ignatowskim? Opiszcie jak wyglada obrona proszeee!!!! Jestem na resocjalizacji sluze pomoca tym ktorzy sie wybieraja na ten kierunek
15.09.2017
14.09.2017
Jacek
Lui: a co dokładnie chcesz wiedzieć? Ogólnie to spoko studia, nie mówię że były złe, były przedmioty co trzeba było się pouczyć. Niektórzy wykładowcy spoko ale byli też tacy co ciężko się dogadać. Plan fajnie ułożony - piątki były wolne, jeden dzień to sam jezyk obcy i to sobie mogłeś wybrać czy chcesz chodzić na zajęcia czy zdalnie się uczyć. W dziekancie jak wszędzie jak jest sesja to są kolejki, babki w porządku. Ja nie narzekałem, ale byli tacy co im nie pasowało. Ja mam kumpla co kończy teraz socjokryminologie i będzie się teraz doszkalał w ośrodku służby więziennej, będzie miał od razu chody jak zrobi lic. w sumie będzie miał taką specjalizacje no mi tej specjalizacji brakuje na bezpieczeństwie jak pójdę gdzieś dalej to wybiorę coś właśnie kierunkowego. Tylko że ta socjokryminologia to tylko licencjat wiec po co drugi robić wolę już magisterkę - na jakim kierunku jest resocjalizacja? Są studia II stopnia z tego?
DIDI
Ups szkoda :(
14.09.2017
14.09.2017
Mimi
Do Didi Ja zaocznie :/
Lui
Hej :) W sumie zastanawiam się co wybrać czy bezpieczeństwo czy resocjalizację ;) Jacek możesz przybliżyć trochę te trzy lata nauki?
14.09.2017
13.09.2017
Jacek
Ja kończę bezpieczeństwo - na sanie mam do odsprzedania książki - jeśli ktoś chce piszcie. Po trzech latach mogę napisać tak - ogólnie fajne ale odradzam dla tych co chcą - pracować w służbach - wszyscy zachwalają i rzeczywiście studia fajne tylko nie ma potem zawodu - i trzeba robić dalej traci się lata i ciężko o awans. Lepiej studia na konkretnym kierunku i wtedy wybieracie specjalizacje. W razie czego piszcie w sprawie książek
DIDI
Stacjonarne :) a ty :)
12.09.2017
12.09.2017
Mimi
Do DIDI. Stacjonarne czy niestacjonarne? :)
Adam
Ktoś wybiera się na socjologie ?
12.09.2017
11.09.2017
DIDI
Ja sie wybieram na bezpieczeństwo narodowe ! :D
Mimi
Studiuje ktoś bezpieczeństwo narodowe? Polecacie ten kierunek? Może ktoś też się wybiera na bezpieczeństwo narodowe? 😃
10.09.2017
09.09.2017
Pedagogika :D
Ja też wybieram się do SAN w Łodzi na Pedagogikę wczesnoszkolną na drugi stopień :)
Dylemat
Podpowie ktoś na Sanie są dwa kierunki, które są dla mnie ciekawe - socjologia ze specjalizacją socjokryminologia lub pedagogika resocjalizacyjna. Ktoś może coś polecić?
08.09.2017
07.09.2017
XR
Do xyxxc i xyzzz: Dana grupa osób będzie zamieszczona na stronie internetowej SAN w zakładce studenta, najprawdopodobniej najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem zajęć/zjazdów tak samo jak dokładny plan zajęć. Będzie zamieszczone w formie dokumentu WORD do pobrania. Obecnie jest wyłącznie widoczny rocznik 2016/2017. W razie wątpliwości możecie się zapytać w danym wydziale jak będziecie odbierać dokumenty i dajcie znać :D
ajka
Jak z administracją zaoczną...po dłuzszej przerwie zamierzam zacząć znow eduķację...tylko czy na SAN? I jak z nauką...?
30.08.2017
30.08.2017
ajka
Jak z administracją zaoczną...po dłuzszej przerwie zamierzam zacząć znow eduķację...tylko czy na SAN? I jak z nauką...?
Adam Stawinski
Nie polecam tej uczelni! Kiedy rok temu zrezygnowalem.. Kazali mi wplacic niezla sumke. Studiowalem logistyke przez rok niewiele sie nauczylem.. Poziom nauczania niski, Uczelnia nastawiona tylko na kase. Stanowczo odradzam!
27.08.2017
22.08.2017
Paulina
Hej :) Czy studiuje ktoś logistykę I stopień- zaocznie w san w Łodzi? Może mógłby opowiedzieć coś o kierunku. A może ktoś też się wybiera na ten kierunek? :)
xyzzz
Kiedy bedzie widoczna jakas grupa osob na dany kierunek ?
21.08.2017
18.08.2017
Nefelin
Nie polecam tej uczelni nikomu, a zwłaszcza osobom, które chciałyby studiować grafikę. Szkoła nie spełniła moich oczekiwań w żadnym stopniu - a nie były to moje pierwsze studia. Większość zajęć odbywała się na drugim końcu miasta, w beznadziejnych warunkach (budynek po jakiejś innej szkole, chyba podstawowej), lub też trzeba było jednego dnia jeździć z miejsca na miejsce - idiotyczny plan, który nie wiadomo kto wymyślił - a jeśli masz do wyboru tylko komunikację miejską i jest to weekend - to zapomnij o zdążeniu na czas. Czesne bardzo wysokie - a doliczcie sobie do tego wydatki co pięć minut na drogie akcesoria dla plastyków - i za tą sumę nie dostawało się praktycznie nic. Wykłady źle i chaotycznie prowadzone, a zajęcia praktyczne (poza jednymi, z panią A.M.) były marnowaniem czasu studentów - bo "uczyły" jedynie mazania kresek i kolorowania kwadratów. Do tego biblioteka wielkości toalety, oraz dwójka bezczelnych i chamskich belfrów (pan C. i pani K.) którzy zachowywali się skandalicznie i wyzywali studentów od najgorszych - ot tak, za nic, bo sami uważali się za, pożal się Boże, geniuszy. Jeśli Chcecie marnować czas i masę hajsu, a do tego poczuć się jak szmata do podłogi - to proszę bardzo. Ale jeśli nie - to aplikujcie chociażby do AHE. Bez porównania lepsza. Pozdrawiam :)
bezpieczeństwo
wybiera sie ktos na dziennie na bezpieczeństwo narodowe / :D
16.08.2017
15.08.2017
pedagogika wczesnoszkolna
Do : Pedagogxd Można by tylko jak to pozniej znaleźć ? :)
pedagogika resocjalizacyjna
Idzie ktoś zaocznie?
14.08.2017
14.08.2017
Pedagogxd
Też się wybieram na pedagogikę wczesnoszkolną zaocznie :D można założyć jakąś grupę na FB bo narazie nic nie ma :(
:)
Wybiera się ktoś do Zduńskiej Woli do SANu na pedagogike II stopien zaocznie? Macie jakieś opinie ?
08.08.2017
08.08.2017
Pedagogika
Ja wybieram się na pedagogikę II stopnia zaoczne na wczesnoszkolną do Łodzi. Chętnie kogoś poznam!
xcxxc
kiedy zaczyna się rok szkolny ? :D Wczesniej bede widział gdzies na necie liste studentów ?
03.08.2017
03.08.2017
kaja7997
Hej :) Jest może ktoś kto studiuje architekturę i urbanistykę w SANie w Łodzi? Chciałabym poznać opinię osoby, która naprawdę ma coś do powiedzenia. :)
xxxxx
ktos sie wybiera ne bezpieczeństwo narodowe na dzienne ? :D
01.08.2017
29.07.2017
Rx
Do Xyz . Z tego co słyszałam - wykładowcy są naprawdę bardzo dobrzy i wiedzą jak przekazać wiedzę, jeżeli chodzi o prawo to polecam obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=Jhr-nY8XIrs Sądzę, że najlepiej będzie jeżeli zastanowisz się, który kierunek najbardziej jest dla Ciebie przystępny, (który z tych 3 kierunków by Cię interesował na tyle, że nauka nie sprawi Ci problemu). Czasami z pozoru "spoko" kierunek okazuje się być katorgą, ponieważ nie do końca lubimy to, czego się uczymy. Wielu ludzi studiuje i pracuje, więc da się to pogodzić :D Życzę trafnego wyboru :)
Xyz
Zaoczne prawo? Da się pogodzić z praca? Czy lepiej wybrać administrację lub stosunki międzynarodowe?
26.07.2017
25.07.2017
nanana
Czy polecacie studiowac bezpieczeństwo narodowe ? :D Jak to wygląda? Opłaca sie marnować czas i pieniadze?
anna55
Jak wyglądają studia podyplomowe na SAN w Bełchatowie? Jak wygląda egzamin podyplomowy na zakończenie studiów?
25.07.2017
21.07.2017
pedagogika zaocznie
Hej :) jest tu ktoś kto w tym roku idzie na pedagogikę zaocznie do SAN w Łodzi? :)
okok
hej, co sądzicie o wydziale san w Sieradzu ??? Zastanawiam się czy zapisać się do Łodzi czy do Sieradza?? Może coś podpowiecie.
21.07.2017
10.07.2017
Pedagog
hej czy jest ktoś kto studiuje/zamierza studiować niestacjonarnie na pedagogice wczesnoszkolnej II stopień bez wcześniejszych kwalifikacji licencjata? Ktoś się orientuje w jaki sposób należy nadrobić ten materiał?
monka
hej jak wygląda obrona w SAN w jakims oddziale zamiejscowym?
07.07.2017
20.06.2017
moonphase
Za moment kończę pierwszy rok filologii ang (niestacjonarnie) na SAN w Łodzi i jak najbardziej polecam ten kierunek. Kompetentni wykładowcy, super atmosfera no i mi udało się naprawdę sporo nauczyć a o to chodziło. Nie żałuję.
mariusz123
Szkoła nastawiona na wyciąganie kasy od studentów za wszystko za co tylko się da. Nic nie można załatwić w dziekanacie, u dziekana i u połowy wykładowców. Normą jest nie pojawianie się na godz. przyjęć. Dodatkowo gratis macie celowe opóźnianie wpisów w karty, egzaminów poprawkowych itd. Wszystko po to żeby jak najwięcej zarobić na warunkach.
19.06.2017
15.06.2017
kinga1997
Hej:) wybieram się na filologię angielską w tym roku ale jeszcze nie wiem ktora uczelnie wybrac . Warto isc na ta uczelnie czy nie ?
Jula
hej, nie polecam studiować na tej uczelni w wydziale w Zduńskiej Woli. Lepiej od razu zacząć studia w Łodzi.
09.06.2017
06.06.2017
Informatyczka97
Hej, jest ktoś kto wybiera się na informatykę (inż)? Jak to mówią z kimś zawsze raźniej. Jakie macie zdanie o tym kierunku tutaj?
Sylwia
Studiuje ktos albo zamierza studiowac psychologie biznesu w tym roku w SANie w lodzi?
14.05.2017
12.05.2017
Monika
Czesc, czy studiuje ktos na SANIE kosmetologie? Warto?
Filip
Witam, czy jakaś dobra duszyczka, który studiuje na SAN-ie mogłaby opowiedzieć coś więcej o Japonistyce niestacjonarnej. Byłbym bardzo wdzięczny :)
11.05.2017
09.05.2017
Magda
Witam, szukam kontaktu z osobą z SAN z Łodzi ze specjalności Zdrowie publiczne i zarządzanie w ochronie zdrowia
Filologia
Witam czy ktoś studiuje filololgie angielska w SAN? Łatwo jest się dostać? Jak wyglądają zajęcia i przede wszystkim czy warto w ogóle?
07.05.2017
01.05.2017
Do Millkya
Millkya moja kolezanka na tej "uczelni" skończyła grafikę a teraz pracy nie moze znaleźć. Zajęć praktycznych, nauki programów miała tyle co kot napłakał. Szczerze daruj sobie tą pseudo uczelnię. Szkoda zmarnowanego czasu i pieniędzy.
Millkya
Witam, czy ktoś studiuje grafikę ? Jak wyglądają zajęcia, plan?
25.03.2017
16.03.2017
Tojaaa10
Hej, mam pytanie. Czy studiuje ktoś finanse i rachunkowość zaocznie ? Czy może ktoś się wypowiedzieć na ten temat? Trudno jest czy jak? Dużo matematyki?
Socjokryminologia
Witam , czy studiuje ktoś socjokryminologie na łódzkim SANie? Jestem bardzo ciekawa na temat opinii o poziomie uczelni, kierunku, czy warto wybrać tę szkołę czy raczej nie. Przyjmę każdą informację :D
21.02.2017
19.02.2017
Sylwia
Hej wszystkim ;) Czy jest tu ktoś kto studiuje Architekturę i Urbanistykę? Czy jesteście zadowoleni z kierunku? Jaki jest poziom zajęć, bardziej stawia się na teorię czy na praktykę? a przede wszystkim czy osoba posiadająca jako taki talent artystyczny, ale nie do końca rozwinięty i wyćwiczony czy da sobie radę? Z góry dziękuję za odpowiedz :D
julia
Hej ktos studiowal juz przez internet chodzi mi o Polska Akademie Otwarta jakie macie opinie o tych studiach?
15.02.2017
15.02.2017
Logistyk 4semestr
Szkoła nie jest az tak łatwa. Sporo mozna sie nauczyc. Sesje i egzaminy nie kazdy zdaje bez problemu. Spora wada to malo praktycznej wiedzy, a za duzo niepotrzebnej teorii...
Ela
Witam, Ja studiuję na sanie Administrację i niestety, dla mnie ta uczelnia jest słaba. Nie byłam najlepszą uczennicą w liceum, a tu jestem jedną z najlepszych na roku. Więcej się uczyłam na maturze niż tu na sesji. Dla mnie te sesje są śmieszne po prostu... Mam same 5 i już nie cieszę się, że tu studiuję. Bo co to za wyzwanie, które nie sprawia mi żadnych trudności? Materiału jest tyle, że kot napłakał. Np. z jednego przedmiotu około 7 kartek do nauczenia A4. Ale ja się lubię uczyć, a są tacy którzy nie lubią i jeszcze się burzą, że wogóle muszą, że nie można ściągać, a wogóle to po co spr. obecność...Nie, nie polecam uczelni.
23.01.2017
15.12.2016
Entuzjastka
japonistyce na SANIE w Łodzi? :D wow, tego się po uczelni nie spodziewałam:) bardzo nowatorsko i chyba wyjdzie na plus dla uczelni. Ja chętnie bym jeszcze widziała chiński:) te kierunki są bardzo pożądane przez przyszłych pracodawców!
Irka
Hej, ja zaczęłam japonistykę i jak na razie bardzo mi się podoba! Jest sporo rzeczy do ogarnięcia dla osób, które nie liznęły wcześniej tego języka, tak jak ja, ale z pomocą wykładowców nie ma się czego obawiać! ;) Zapraszamy!
07.12.2016
19.11.2016
kamilkap
Witam, jeśli jakimś cudem jest tutaj ktoś, kto zapisał się na nowootwartą JAPONISTYKĘ - bardzo proszę o jakąś opinię :) Jest to mój wymarzony kierunek i zastanawiam się, czy warto próbować. Planuję składać papiery również na UMK i UAM ale nie wiadomo jak napiszę maturę, a tak to zawsze jakieś wyjście awaryjne :) Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!
katarzyna
Witam, Planuję rozpocząć studia magisterskie NIESTACJONARNE na kierunku Geodezja i Kartografia. Czy ktoś, kto również studiuje zaocznie ten kierunek mógłby powiedzieć mi jak studia wyglądają. Chodzi mi głównie o tryb prowadzenia zajęć, jak wyglądają ćwiczenia no i czy jest ciężko :) Dziękuje z góry za odpowiedź
07.11.2016
27.10.2016
Gabrysia
Hej " ZmiannaJa" :) Skąd ja to znam...miałam dokładnie tak samo. Przenoszenie się w ciągu trwania roku akademickiego to nic fajnego zwłaszcza jesli chodzi o studia dzienne, bo o takich jest mowa tak? Ale przynajmniej nie zmarnowałaś duzo czasu,bo mamy dopiero koniec października;) Ja jestem na drugim roku psychologii obecnie. Jeśli chodzi o poziom hm..trudno jednoznacznie powiedzieć. Jeden przedmiot jest łatwiejszy, drugi trudniejszy. Kierunek sam w sobie jednek nalezy do bardzo interesujących, więc gratuluję wyboru;) Z przeniesieniem się problemu nie powinno być, wystarczy komplet dokumentów i leć na uczelnię;) Pozdrawiam;)
ZmiennaJa
Witam. Moja sytuacja wygląda następująco. Zapisałam się na jednej z Łódzkich Uczelni na pedagogikę dziennie. Po miesiącu jednak dochodze do wniosku,że to nie do końca kierunek dla mnie. Zawsze chciałam zostać psychologiem, ale znajomi straszyli, że to ciężki kierunek, stąd mój wybór. I teraz moje pytanie, czy studiował lub studiuje ktos na SAN w Łodzi ten własnie kierunek? Czy na prawdę jest tak ciężko? I czy będzie teraz problem z przeniesiem sie na tą Uczelnie? Mam nadzieję,że ktoś szybko mi tutaj odpowie ;(. Pozdrawiam.
24.10.2016
24.10.2016
Sara
Geodezja ma beznadziejny poziom? A studiowałeś tutaj? Ja tak, studiuję i nie zgodzę się z tym. Studiuję dziennie i uwierz ,że wykładowcy przykładają się do swojej pracy, starają się prowadzić zajęcia jak najbardziej ciekawie i kładą spory nacisk na naukę. Jak jest na studiach zaocznych, nie wiem. Nie wydaje mi sie jednak żeby ukończenie studiów na tej Uczelni dawało mniejsze możliwości jeśli chodzi o znalezienie pracy, nie wiem skąd ten pomysł. Może powiesz skąd masz takie informacje? Pozdrawiam.
XXX123
Geodezja na SAN ma beznadziejny poziom nauczania, jeśli zależy Ci na papierku to idź, ale nie wiem czy on liczy się gdziekolwiek.
26.09.2016
22.09.2016
Dominika
czesc, czy ktos z was moze studiuje geodezje na SANie ? Jestem ciekawa jak jest poziom i czy warto?
Dominika
czesc, czy ktos z was moze studiuje geodezje na SANie ? Jestem ciekawa jak jest poziom i czy warto?
22.09.2016
22.09.2016
Kamil
Jestem obecnie na 2 roku własnie na grafice. Powiem tak, od dzieciństwa chciałem coś takiego właśnie studiować, ale pojęcie o tym miałem średnie. Wszystkiego praktycznie od podstaw uczę się teraz, sporo już ogarniam. Więc myślę ze poradzisz sobie na spokojnie :)
patryqqq
Studiuje ktoś może Grafikę, jak ktoś ma małe pojecie o grafice to poradzi sobie ?:)
16.09.2016
12.09.2016
Julka M
Ja także studiuję fizjoterapię,ale jestem na 3 roku:) I podpisuję się pod słowami Emilianoo. Zwyczajnie polecam:)
Emilianoo
Mycho ja jestem na drugim roku fizjoterapii na SAN właśnie. Czy warto? Dla mnie jak najbardziej, wyboru nie żałuję:) Jeśli jesteś tak zafascynowana tym kierunkiem jak ja to spodoba Ci się:) Uważam,że przez 1 rok duzo sie nauczyłem,więc poziom jest odpowiedni, chcesz studiować to musisz się przyłożyć. Jest sporo ćwiczeń, zajęć fizycznych. Najlepszą częscią sa jednak praktyki, wtedy możesz zobaczyć czy sprawdzisz sie w roli fizjoterapeuty, czy kierunek jest dla Ciebie:) Miłego studiowania:)
09.09.2016
07.09.2016
poprawna
elmaz uważam,że masz rację. Jeśli ktoś chodzi tutaj tylko,żeby mieć papierek to rzeczywiście da sobie radę, na 3 ,ale da. Więc w zasadzie uczelnia jest dla wszystkich, tych mniej i bardziej ambitnych. Jesli komus zalezy rzeczywiście na tym,żeby się czegoś nauczyć i pogłębić swoją wiedzę to Uczelnia daje takie możliwości ;)
elmaz
Czytam niektóre wypowiedzi - i mam niezły ubaw. Niektórzy chyba nie wiedzą co to są studia i po co studiują - skoro wymiernikiem jakości szkoły ma być nie to, czego uczy i na ile jej dyplom jest przydatny (w tym drugim rankingi mają znaczenie), ale to, czy łatwo czy trudno zaliczyć sesję. W większości naprawdę dobrych uczelni sesję zaliczyć jest właśnie trudno lub bardzo trudno - wymaga to rzetelnej pracy i nabycia dużej wiedzy. Problem jest dopiero wtedy, gdy uczelnia nic nie uczy na zajęciach, a wymaga nie wiadomo czego na egzaminie. Studiując na SAN nie zauważyłem tego. Na trójach może tę uczelnię skończyć każdy, komu ciut zależy - i niczego się nie nauczy. W tym sensie - uczelnia jest marna. Ten kto ma ambicje i chce się nauczyć - adekwatnie do tego dostając oceny 4 i 5 - ma takie możliwości. Skończyłem ze średnią 4.96 - i nauczyłem się wiele. JA się nauczyłem - bo na tym polega studiowanie - uczelnia mi tylko pomogła. Dopóki tego nie zrozumiecie - nie ma znaczenia, jaką wybierzecie uczelnie - i tak wiele z tego nie wyniknie. Chyba że potrzeby Wam wyłącznie papierek.
04.09.2016
30.08.2016
mycha
Czy ktoś jest poinformowany jaki jest poziom w SANie na fizjoterapii? Czy warto tam studiować ten kierunek?
Er Kownacki
Gosiu, wyjaśnię, ponieważ byłaś uprzejma zadać pytanie, które odnosi się do mego prawa wypowiedzi: jestem czynnym pracownikiem naukowym, w tym momencie o statusie samodzielnego. To najlepiej wyjaśnia moje prawo do zabierania głosu na wskazany temat. I wyjaśnia to, że w przeciwieństwie do studentów, wiem o czym mówię. A ich wpisy... cóż, pomijam życzliwym milczeniem; abstrahując od wątpliwości wobec ich realności.
24.08.2016
23.08.2016
niezdecydowana
Czy jest tu ktoś kto studiuje psychologie na SANie w toku indywidualnym? Jakie są wasze doświadczenia? Jak wygladają sesje? Czy egzaminy są w formie testów czy są to egzaminy ustne? Czy są limity nieobecności np na ćwiczeniach? Martwię sie czy uda mi się przyjeżdzać na wszystkie zjazdy (dzieci, praca). A może ktoś studiował psychologię dla magistrów na SWPS i przeniósł sie na SAN. Rozważam też SWPS choć tam znacznie drożej. Podzielcie sie doświadczeniami.
suri
Oczuwiścia na SAN..
23.08.2016
23.08.2016
suri
Witam, Czy może mi ktoś wypisać przedmioty na I,II, i III roku studiów zaocznych na kierunku Administracja? Będę wdzięczna bardzo. :)
absolwentka
Gosiu jesteś super, rankingi są nieważne ale ludzie, którzy uczą i są w placówkach oświatowych.
22.08.2016
22.08.2016
Gosia
Panie Er Kownacki chyba ktoś tu niezbyt dokładnie czyta poprzednie wypowiedzi. Piszesz,że ktokolwiek miał do czynienia z SAN-em ten wie najlepiej,że jest słaby, a ja przejrzałam wszystkie wpisy i popatrz na ogól wypowiadają się właśnie studenci,albo absolwenci SANu i na ogół sobie chwalą. Więc raczej to są informacje " z pierwszej ręki. A Ty dalej będziesz kierował sie tym co pokazują rankingi? Ja tutaj studiuję tak jak wcześniej pisałam i z rankingami się nie zgodzę. Ciekawe czy Pan Panie Er Kownacki jest studentem na tej uczelni ,żeby wydawać takie opinie.
absolwentka
Drogi kolego wkurzyłeś mnie do cna. Rankingi obrazu nie dają. Szkoły oceniamy na jakość czy ilość. Wiele znakomitych łódzkich liceów ma dobrą markę, ale czy nauczyciele w nich są uczycielami czy nauczycielami, a to jest ważne. Tu teoria idzie z praktyką. Jest miło, przyjemnie i nie sztywno. Można podyskutować na różne tematy . Ja jestem ZA i rankingi mnie nie przekonają. Pozdrawiam wszystkich żaków i nauczycieli z nowym rokiem.
22.08.2016
21.08.2016
Er Kownacki
Miło, że budujecie PR miejsc, w których studiujecie, ale trochę opanowania... SAN - po prostu - JEST słaby. Rankingi Wam to udowodnią błyskawicznie, zresztą ktokolwiek (ze strony studentów albo wykładowców) miał z nimi do czynienia, ten wie to najlepiej. Kreowanie wyidealizowanej rzeczywistości nie ma sensu. To, po prostu, słaba uczelnia. Tylko tyle.
MałGosia
Dziękuję Gosiu za odpowiedź, bardzo mi pomogłaś :) Teraz podjęcie decyzji będzie o wiele łatwiejsze. Życzę Ci powodzenia w dalszym studiowaniu. Pozdrawiam :)
01.08.2016
01.08.2016
Gosia
Witam Cie Małgosiu;) Na temat UMedu nie mogę Ci zbyt wiele powiedzieć,dlatego,że nie miałam styczności wgl z tą Uczelnią. Jeżeli chodzi jednak o SAN to mogę Ci polecić;) Jestem własnie na drugim roku fizjoterapi i również zaocznie;) Jeżeli chodzi o zjazdy to bywa różnie, czasami zajęcia są dwa tygodnie pod rząd , czasami co drugi weekend, czasami jest jeszcze więcej wolnego, róznie bywa;) Zapytałaś czy warto - ja uważam,że tak ;) Pozdrawiam
MałGosia
Hej wszystkim :) Chciałabym studiować fizjoterapię zaoczne i mam wątpliwości czy na UMedzie czy w SANie . Powiedzcie mi czy warto właśnie tutaj studiować ? I czy zajęcia są w każdy weekend ?
31.07.2016
28.07.2016
hermiona
Hej, Karol- z tego co widzę na stronie, to ten kierunek dopiero rusza. ale może być bardzo ciekawy. Ja od października 2015 zaczęłam Dziennikarstwo i komunikację społeczną i widzę, że wykładowcy są Ci sami. U nas jest spoko, myślę, że na NM będzie tak samo. Dla mnie Społeczna w Łodzi trzyma poziom!
Miła
Czy może ktoś mi napisać na temat wydziału informatyki w SAN w Łodzi
27.07.2016
26.07.2016
Pytanie o studia online
Czy studia online rzeczywiście są realizowane na tej uczelni? Mam rozumieć, że w wymiarze 30%?
Kasia E.
Cześć, jestem studentką 2 roku na Sanie w Łodzi (kierunek Film i sztuki audiowiz.). Jestem bardzo zadowolona z wyboru specjalizacji i uczelni. Fajna kadra, ciekawe zajęcia i "ludzkie" spojrzenie na studenta. Moja sąsiadka rekrutuje teraz na Nowe media. Kierunek zapowiada się bardzo fajnie, tym bardziej, że jak wiadomo Internet podbija świat, a to własnie na ten temat będzie większość przedmiotów. Pozdrawiam!
20.07.2016
16.07.2016
Karol
I jak oceniacie też kierunek Nowe media? Jest sens się na to zabierać?
Karol
Czy studiował ktoś na kierunku film i sztuki audiowizualne? Jak oceniacie ten kierunek? Warto go podjąć czy lepiej nie ruszać?
16.07.2016
16.07.2016
Katy
Cześć. Czy studiuje lub studiowal ktoś filologie angielska w SANie w Lodzi i może się wypowiedzieć jak to wszystko wygląda z poziomem,zaliczeniami,wykladowcami? Czy zajęcia są odwoływane i czy często? Chodzi o studia I stopnia
Katy
Cześć. Czy studiuje lub studiowal ktoś filologie angielska w SANie w Lodzi i może się wypowiedzieć jak to wszystko wygląda z poziomem,zaliczeniami,wykladowcami? Czy zajęcia są odwoływane i czy często? Chodzi o studia I stopnia
16.07.2016
14.07.2016
andziula
Jak dla mnie ... odradzam stanowczo tą uczelnie! Jak dla mnie najgorsi w kraju!
Ewcia
Ja kończyłam kosmetologie na Społecznej i nie widzę powodu do narzekań. Początkowo nie byłam przekonana co do wyboru ale to dlatego ,że znajoma nagadała mi głupot na temat tej uczelni,że ciężko było jej zaliczyć sesję i wgl. Zaryzykowałam jednak i nie żałuję. Prawda jest taka,że na każdej uczelni trzeba się troszkę przyłożyć, a nie tylko imprezowac ( tak jak moja znajoma). Ja jakoś z sesjami sobie radziłam, mimo tego,że nauki było sporo, to fakt. A jeśli chodzi o poprzedni wpis,że uczelnia jest do tyłu w porównaniu do innych? Hm ja w zasadzie tego nie zauważyłam. Interesowało mnie to ,więc nie poprzestałam wyłącznie na zajęciach, sama się jakoś dokształcałam i nie czuję się jakbym była „do tyłu”. Mam pracę, którą lubię i nie słyszę częstego narzekania klientek ;p. A i wgl to dobrze wybrałaś, kierunek teraz jak najbardziej na czsiee ;)
12.07.2016
11.07.2016
Kasia
@Kasia bardzo dziękuję za opinie! Również rozważałam WSBiNoZ. Moje pytanie,czy jesteś osobą związaną z tym kierunkiem lub wiesz jakieś przydatne informacje na temat pozostałych uczelni? (szczególnie WSBiNoZ) Byłabym ponownie wdzięczna :) W razie czego mogę podać e-mail
@Kasia
Kasiu, SAN to bardzo dobra uczelnia, ale jeśli chodzi o kosmetologię, to jest trochę do tyłu w porównaniu do uczelni, które są nastawione głównie na kosmetologię jak WSBiNoZ, czy WSKiNoZ na Wileńskiej.
08.07.2016
08.07.2016
tadam
Adrian, jak jest na grafice? Mógłbyś tak mniej więcej opisać cykl nauki? A właśnie, trzeba mieć wszystko o komputerach w jednym palcu gdy się tam idzie? Czy podstawy grafiki wystarczą i nie będzie potem problemu z zaległościami?
Kasia
Czy ktoś studiował lub zna opinie na temat kosmetologii na łódzkiej SAN? prosze o opinie!
06.07.2016
27.06.2016
Adrian
Rzadko wypowiadam się na forach, ale po przeczytaniu kilku komentarzy nie moge postapić inaczej. Większośc negatywnych wypowiedzi to wyssane z palce brednie - podejrzewam, że konkurencja nie śpi! Ja studiuje na SANIE w Łodzi grafkę komputerową i skacze pod sufit. Uciekłem do nich z uniwerku (długa historia). Teraz czuję, że ucza mnie ludzie, którzy maja wielkie doswiadczenie i wiedza o czym mówią! To dobrzy wykładowcy tworzą wartość tej uczelni.
absolwentka
Chciałabym również polecić SAN mimo, że wiele osób przystępujących do dyplomu w lipcu zostało mocno ,,przetrzepanych" to chciałabym serdecznie podziękować, Naszym Promotorom , mimo , że nie wszyscy się z tym zgadzali i było dużo krzyku i hałasu ale może dlatego uczelnia osiąga duże sukcesy. Pracują tu wykładowcy, którzy dużo wymagają od siebie i tego samego oczekują od studentów. Pisanie dyplomu to imieniny u cioci , jakby to się niektórym wydawało.
26.06.2016
26.06.2016
absolwentka
Chciałabym również polecić SAN mimo, że wiele osób przystępujących do dyplomu w lipcu zostało mocno ,,przetrzepanych" to chciałabym serdecznie podziękować, Naszym Promotorom , mimo , że nie wszyscy się z tym zgadzali i było dużo krzyku i hałasu ale może dlatego uczelnia osiąga duże sukcesy. Pracują tu wykładowcy, którzy dużo wymagają od siebie i tego samego oczekują od studentów. Pisanie dyplomu to imieniny u cioci , jakby to się niektórym wydawało.
glutka
Studiuje ktoś na architekturze i urbanistyce?
17.06.2016
17.06.2016
Kindersztuba
Oj nie, nie zgadzam się! Właśnie jak na uczelnię niepubliczną, Społeczna Akademia Nauk w Łodzi ma bardzo wysoki poziom. Wiadomo, ilu ludzi, tyle opinii. Ja jestem jak najbardziej zadowolony i bardzo polecam SAN. Myślę, że w żadnej innej placówce, nie Uniwersytecie, nie miałbym tak dużo praktyk...
A. Dayt
Poziom? Żaden. Mowa o tym, co jest w Łodzi. Nawet, jak na szkołę niepubliczną to BARDZO słabo.
09.06.2016
07.06.2016
tik
kto studiował na SAN w Warszawie kosmetologii , jakie opinie ?
kath
kto studiował na SAN filologię angielską - studia niestacjonarne drugiego stopnia? jakie opinie? :))
06.06.2016
25.05.2016
nn
Nie polecam oddziału Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, szczególnie Fizjoterapii. Przyczyną jest jedna Pani Doktor, która od wielu lat utrudnia studentom życie. Owszem, trzeba się uczyć dużo - ale po to idzie się na studia. Natomiast ta Pani, po prostu ma ogromną satysfakcję z tego iż studenci nie zdają egzaminów i muszą do niej chodzi po raz kolejny.
Kapturek
Drodzy koledzy powinniście wziąć jeszcze w ręce szable jak Wołodyjowski czy Kmicic i wymachiwać nią i patrzeć kto jest chętny do walki i kto się na nią nadzieje, jak dwa małe kurczaki skaczące sobie do oczu, kto lepszy, ładniejszy. Panowie nie tędy droga. Jako przyszły pedagog mogę powiedzieć co z tego że płacisz, ale ja również wymagam, jak chcesz mieć siano w głowie ,to po co Ci studia? Ja Twój wykładowca podpisuje się pod Twoją wiedzą. To Uczelnia podpisuje się pod Twoim dyplomem, który dajesz starając się o pracę i nie chcę, Bym miał z tego powodu zepsutą opinię. To co mają studenci w głowie, to pewnie ich wyobrażenie o studiach, nie zawsze idące w parze. Na studiach się studiuje, poszerza wiedzę, anie leniuchuje. Dyplom nobilituje, anie tylko jest kolejnym papierkiem do kolekcji. Może dość już obrażania i szkalowania , bo to nie przystoi, ale moda hejtowania , jak modną odzieżą można zabłysnąć w towarzystwie jest dobra na wszystko.
24.05.2016
23.05.2016
Poziom
Poziom wypowiedzi studentów adekwatny do niskiego poziomu Uczelni.A Warszawa niskim poziomem bije na glowe😝
bolek
nie polecam uczelni z siedzibą w Warszawie. na 130 osób, któe rozpoczeły studia - fizjoterapia do licencjata zostało/podeszło 6 osób. Im więcej oblanych/ powtarzających/ warunków tym uczelnia bardziej zadowolona. Jeśli zechcesz zmienić uczelnie i wypisac się dowiesz się ile jeszcze musisz zapłacić za to :) tylko kasa kasa kasa i kilku wykładowców którzy przepuszczają dosłownie po kilka osób na następny rok, jeśli chcesz skończyćkierunek wybierz inną uczelnie
23.05.2016
26.04.2016
zielona żabka
Drodzy koledzy myślę, że należałoby emocje zamieść szczotką pod dywan i zacząć myśleć logicznie bo można powiedzieć słowami ,, po co wasze swary kłótnie wnet i tak zginiemy w zupie". Wydaje mi się, że wszelkie dyskusje z wykładowcami na zajęciach to jest dobry marketing dla Naszej Szkoły gdzie indziej Tego nie ma.To się więcej zapamiętuje niż regułki wyuczone na pamięć. Myślenie kreatywne, twórcze ma przed sobą kolosalne znaczenie w naszym życiu i tego myślę, że można się nauczyć na SANie. Pozdrawiam wszystkich tegorocznych dyplomantów , do lipca zostały dwa miesiące.
Bufon
Szanowny "kbl8" "Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią"(Monteskiusz). Moje "gratulacje"
25.04.2016
25.04.2016
kbl8
Bufonie, jak rozumiem - usiłowałeś odpowiedzieć na tyle, na ile byłeś w stanie. Tylko dlaczego podjąłeś się tego zadania, skoro nie do Ciebie odnosiłem swoje słowa, ale pisałem do osoby o nicku "sikor"? Widocznie zadziałała zasada: "uderz w stół...", skoro - niewywołany - sam zgłosiłeś się do odpowiedzi w imieniu niejakiego "sikora"? Albo (co, zapewne, prawdziwsze) osoba o nicku "sikor" i Ty to jedność, stąd właśnie Twoja zabawna reakcja. Pogłębiłeś tym tylko negatywne wrażenie o swojej szkole, zachowując się w sposób śmieszny. Nie masz bladego pojęcia kim jestem, a usiłujesz oceniać moje "rozeznanie naukowe". Nierozważnie, bo co w przypadku, jeśli nie jestem studentem, ani kandydatem nauk? Dość szybko może okazać się, że zarzucając mi (w sposób nieuprawniony) skracanie dystansu wobec "sikora" poległeś od własnego argumentu, usiłując traktować mnie w sposób z góry protekcjonalny. A zatem zachowałeś się tak wobec kogoś, koto nie znasz. Jeśli nie masz stopnia naukowego, który daje Ci choć podstawową legitymację do takiego zachowania, powściągnij emocje. Dobra rada;) Posłuchaj: pisanie bałwochwalczych postów dotyczących wspaniałości uczelni w niczym nie poprawi jej notowań, zaś onanistyczne uwielbienie wylewające się z tych zdań jest - po prostu - żenujące. To najgorsza z form marketingu, a już na pewno nie powinno się za nią brać, jeśli wykonawcami są osoby o średnio rozległych horyzontach. Co było wyraźnie pokazane... Powtarzam: swoją reakcją jedynie ośmieszyłeś siebie oraz placówkę, pogłębiając jej negatywną renomę. Było warto...? Wyszło na to, że poziom na tym swoim SAN'ie macie faktycznie fatalny. Ukłony, P.S. Z czystej ciekawości, bo stworzyłeś jakiś koszmarek logiczny: 1) czym jest "ponadczasowe kształcenie"? I jakie są jego metody? Bo chyba nie chcesz nam wmówić, że SAN jest wzorem poziomu naukowego, który można dość łatwo przedstawić sięgając do właściwych indeksów jakości kształcenia? 2) w jaki naukowy sposób można zorientować się jak wygląda edukacja na uczelniach wyższych? 3) co mają wspólnego "męstwo" oraz "odwaga" z tym, że ktoś posługujący się nickiem "sikor" ośmieszył się doszczętnie robiąc z siebie durnia? Mam rozumieć, że zrobił z siebie odważnego kretyna? Albo, że zrobił z siebie kretyna w odważny sposób? O to Ci chodziło? Nic nie poradzę, że tak słabo piszesz - ale usiłowałem wyciągnąć jakiś sens z Twych zdanek. Było trudno. Ale, skoro już odpowiedziałeś za "sikora", to żałuję, iż uczyniłeś to w tak miałki sposób. Naprawdę, aż tak słabo Wam idzie, że do marketingu wysyłacie "speców", którzy są do tego stopnia słabi...?? Jeśli masz mi odpowiedzieć na poziomie podobnym do dotychczasowego, wstrzymaj się.
:-)
oj ... nie jest źle przecież, nie przesadzajcie.
15.04.2016
06.04.2016
ak
Liceum ACE chciałam się zapytać o opinię uczniów z pierwszej klasy liceum - czy i dlaczego polecają (lub nie) tą szkołę. Czy lekcje normalnie się odbywają - czy też np. często są odwoływane/przekładane. No i ogólnie - jaki jest poziom? Czy uważają, że po skończeniu tego liceum zdadzą bezproblemowo maturę np. z ang. i matmy na poziomie rozszerzonym?
Bufon "Wataha"
Witam bardzo serdecznie Tajemniczą Osobę "kbl8" mam nadzieję, że człowiek kulturalny powinien być bardziej powściągliwy w wyrażaniu tak niegrzecznych opinii w szczególności do osób, które mają odmienne zdanie i są zadowolone z metod kształcenia...ponadczasowego kształcenia! Chyba, że "kbl8" jest Osobą bardzo wykształconą i doskonale się orientuje w sposób naukowy jak wygląda edukacja w uczelniach wyższych. Mając ogromną skalę porównawczą... Czyli "płacę to wymagam", ale od siebie NIE! A takie to ważne! Czy "kbl8" zna takie pojęcia jak: szacunek, autorytet, prawda, piękno, dobro, rozwaga, męstwo, sprawiedliwość, mądrość...itd. Pisząc i publikując takie opinie o swojej uczelni plujesz sobie Człowieku w twarz...i jeszcze wycierasz sobie " buzię"@Sikor! To Kama Sutra intelektualna! Pozdrawiam, ale ...tu już sobie daruję z szacunku dla Ciebie i Nas Wszystkich! ..."Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować.."(Goethe).
05.04.2016
02.04.2016
kbl8
@Sikor - czujesz się zaszczycony, że możesz 'rozmawiać' z prowadzącym wykłady, za które sam płacisz? Jesteś normalny? P.S. Doinwestujcie marketing na tym Sanie, bo takie żenujące opinie pseudo-studentów psują Wam markę;)
Sikorr
Od października jestem na prawie na SANIE i sam jestem zdziwiony.. że jestem zadwolony! Spodziewałem się zdecydowanie gorszego poziomu po prywatnej uczelni i kiedy nie dostałem się na UŁ zapisałem się na SAN zupelnie bez przekonania. Pozytywnie się rozczarowałem - nauki jest sporo i jest na porządnym, akademickim poziomie. Wg mnie wynika to z doboru prowadzących zajęcia,ponieważ są to doświadczeni adwokaci, sędziowie, a nawet prokuratorzy! Są to ludzie realnie pracujący w branży, mający duzy bagaż doświadczeń, Na każdych zajęciach czuje się zaszczycony mogąc z nimi rozmawiać. Jedna z lepszych decyzji w moich życiu.
29.03.2016
17.03.2016
Klaudia C.
Film i Sztuki Audiowizualne - trzymać się z daleka! Nie mają nawet kamer, a uczą operatorki! Śmiech na sali.
Siewka Marchewka
Społeczna w Łodzi jest super! Jestem tam dopiero od października 2015 i jak na razie bardzo mi ta szkoła odpowiada. Przeniosłam się tam z innej uczelni, też niepublicznej, no i nie ma porównania! Chcę zrobić studia I stopnia na fizjoterapii, bo od zawsze o tym marzyłam i chcę wykonywać ten zawód DOBRZE, a nie mogę pozwolić sobie na studia dzienne. SAN oferuje bardzo dobrą podstawę merytoryczną no i ogrom praktyk, co na moim kierunku jest konieczne! Także polecam łódzki oddział SANu, szczególnie dla praktykomanów :)
28.02.2016
26.02.2016
Glorya223
Cześć, studiuję na łódzkim SANie już drugi kierunek i uważam, że szkoła jest naprawdę w porządku. Jeżeli natomiast chodzi o gwiazdki przy kierunkach - tak oznaczone są kierunki jednolitych studiów magisterskich. Wiem od znajomych, że prawo jest na wysokim poziomie. Przy odrobinie ambicji można się też załapać na płatny staż.
prawo na SAN
od kiedy SAN proawdzi studia na prawie? co oznacza *gwiazdka przy tym kierunku? że nowy jest? czy był juz wcześniej prowadzony? jak oceniacie poziom trudności na prawie?
24.02.2016
09.02.2016
Kamila S.
Do Jonka Iwonka: ja studuję na PAO Społecznej Akademii Nauk nie administrację a logistykę. Jako młoda mama z bliźniaczkami na głowie nie mam możliwości dojazdów na uczelnię, bo mieszkam 50 km od Łodzi. A tak, wygodnie z domu, mogę się uczyć, rozwijać się i nie rezygnować z życiowych planów. Wolałabym oczywiście normalny tryb studiowania, ale wobec braku takich możliwości, studia online są dla mnie wybawieniem...
socjokryminologia
co się robi po socjologii i po specjalności socjokryminologia? na stronie te informacje nie są aktywne, nie ma opisów, a chętnie bym się dowiedziała więcej na ten temat :-)
27.01.2016
27.01.2016
Jonka Iwonka
Witam, czy może ktoś studiuje administracje na PAO??
Daisy
Dziękuję Ino za opinię. Mam nadzieję, ze tylko strach na wielkie oczy a ja sobie poradzę :-)
26.01.2016
25.01.2016
Ina
Ja studiuję na SANie i zgodzę się z pozytywnymi rekomendacjami, które się tutaj wcześniej pojawiły. Akurat Daisy jestem na ostatnim roku anglistyki i powiem Ci, że umiałam ten jezyk i dość dobrze go zdałam na maturze, ale nie martw się! :) Jeśli masz jakieś niedociągnięcia, dzięki bardzo dobremu przygotowaniu i kompetencjach wykładowców(co potwierdzam, bo gdzieś się to już pojawiło) szybko nadrobisz zaległości. Wszyscy są mega pomocni. Jeśli jeszcze się wahasz, wybieraj SAN :)
Daisy
Miało być żabko :-P
19.01.2016
19.01.2016
Daisy
Dziekuje żabki za opinię :-)
żabka
Droga Daisy wydaje mi się że powinnaś spróbować wśród tutejszej braci studenckiej są ludzie w różnym wieku i z różnymi umiejętnościami. Należy po porostu się spróbować. Ja trzy lata temu zaczęłam studia po bardzo długiej przerwie i wtedy myślałam że jak sobie nie poradzę to przerwę ale...W tym roku robię licencjat. Jak masz fajnych ludzi w grupie to nie zginiesz. Nasi nauczyciele są przyjaźnie do nas nastawieni chyba że ktoś nic nie robi. Zachęcam wszystkich do skorzystania z oferty szkoły bo jest fajnie i chyba nie tak drogo jak na innych uczelniach. Ja zamierzam tu zostać jeszcze trochę dłużej i skończyć studia magisterskie. Na zajęciach można podyskutować na różne ciekawe tematy i jest to super. Pozdrawiam przyszłych żaków i Naszych Nauczycieli.
19.01.2016
19.01.2016
żabka
Droga Daisy wydaje mi się że powinnaś spróbować wśród tutejszej braci studenckiej są ludzie w różnym wieku i z różnymi umiejętnościami. Należy po porostu się spróbować. Ja trzy lata temu zaczęłam studia po bardzo długiej przerwie i wtedy myślałam że jak sobie nie poradzę to przerwę ale...W tym roku robię licencjat. Jak masz fajnych ludzi w grupie to nie zginiesz. Nasi nauczyciele są przyjaźnie do nas nastawieni chyba że ktoś nic nie robi. Zachęcam wszystkich do skorzystania z oferty szkoły bo jest fajnie i chyba nie tak drogo jak na innych uczelniach. Ja zamierzam tu zostać jeszcze trochę dłużej i skończyć studia magisterskie. Na zajęciach można podyskutować na różne ciekawe tematy i jest to super. Pozdrawiam przyszłych żaków i Naszych Nauczycieli.
żabka
Droga Daisy wydaje mi się że powinnaś spróbować wśród tutejszej braci studenckiej są ludzie w różnym wieku i z różnymi umiejętnościami. Należy po porostu się spróbować. Ja trzy lata temu zaczęłam studia po bardzo długiej przerwie i wtedy myślałam że jak sobie nie poradzę to przerwę ale...W tym roku robię licencjat. Jak masz fajnych ludzi w grupie to nie zginiesz. Nasi nauczyciele są przyjaźnie do nas nastawieni chyba że ktoś nic nie robi. Zachęcam wszystkich do skorzystania z oferty szkoły bo jest fajnie i chyba nie tak drogo jak na innych uczelniach. Ja zamierzam tu zostać jeszcze trochę dłużej i skończyć studia magisterskie. Na zajęciach można podyskutować na różne ciekawe tematy i jest to super. Pozdrawiam przyszłych żaków i Naszych Nauczycieli.
19.01.2016
18.01.2016
Daisy
Czy będąc na średnio zaawansowanym poziomie ( takim jaki jest wymagany na maturze ) poradze sobie na uczelni? Czy lepiej na siłę nie rzucać sie na głęboką wodę?
Joanna
Jestem absolwentka SAN-2015. Studiowalam Program MBA+Master w. Rewlacyjna Akademia i swietnie wyszkolona kadra naukowa. To byl naprawde piekny czas. Poznalam wielu wspanialych ludzi. Kadra jest profesjonalnie przygotwana do zajec, ktore sa bardzo absorbujace. Klimat na uczelni jest niesamowity, chesz tam po prostu przebywac. Zajecia w jezyku angielskim byly na bardzo dobrym poziomie. Zdobylam wiedze, ktora na pewno wykorzystam w zyciu zawodowym. Goraco Polecam :)
15.01.2016
11.01.2016
Daisy
Witam, Jestem zainteresowana studiami w trybie zaocznym na SAN w Łodzi. Konkretnie myślę o anglistyce Jak oceniacie poziom tej uczelni Wykładowcy na tym kierunku sa bardzo wymagający? Nie ukrywam, ze jestem przeciętna z angielskiego ale mam chęci i motywację :-)
Krówkamleczna
Kochani! Szukam dobrej niepublicznej uczelni, która pozwol mi doszkolić się z dziedziny ekonomii. Słyszałam, że Społeczna w Łodzi ma fajny podyplomowy program nauk ekonomicznych. Słyszałam bardzo dobre opinie o tej uczelni. Czy ktoś mógłby to potwierdzić? :)
30.12.2015
27.12.2015
Kapturek
Drodzy przyszli o obecni absolwenci jestem zadowolona że studiuję w naszej Alma Mater prócz wiedzy ,którą próbują nam wtłoczyć do głów Nasi wykładowcy to jeszcze można się tu nauczyć dyskutowania. Na zajęciach można swobodnie się wypowiadać na różne tematy, nawet ,,tych niepoprawnych" nikt nie zgładzi. Taka dobra dyskusja nas dowartościowuje, a potem w rozmowie np z szefem możemy z nim podjąć rozmowę na tym samym poziomie. Nauka J. Delorsa że uczymy się przez całe życie nie pójdzie w las. Pozdrawiam
Piromanka
Droga absolwentko wydaje mi się że nie masz racji. Ja dość często załatwiam różne sprawy w dziekanacie i nie mam problemu, tak samo jest z kartą egzaminacyjną. Jeżeli czegoś wymagają to muszą ze względu na narządzenia władz uczelni do których muszą się dostosować. Studiowanie w tej uczelni to nie przysłowiowa bułka z masłem a Ci którzy z innych kierunków przychodzą i chcą nagle coś studiować to ich sprawa. Studia podyplomowe to uzupełnienie tej wiedzy którą już zdobyliśmy a nie coś nowego. A teraz drżyjcie wszyscy robiący dyplom uczelnia ma nowy program anty plagiatowy. Świątecznie pozdrawiam wszystkich żaków i pracowników uczelni j
26.12.2015
21.12.2015
Dawid
Siemka. Mam pytanko czy ktoś z Was studiuje w SAN-ie Finanse i Rachunkowość(Licencjat).Jeżeli jest taka osoba,to czy jest to ciężki kierunek?Jak materia łatwy czy trudny?Pytam ponieważ chciałbym w następnym roku zacząć studia tam.Przyznam,że interesuje mnie ten kierunek a jedyny minus jaki mam to matma nie jestem za dobry. I nie wiem czy sobie dam rade. Dziekuje za odp i pozdrawiam :)
absolwentka
Zdecydowanie odradzam studia podyplomowe. Co prawda wykładowcy bardzo kompetentni na studiach licencjackich i magisterskich, faktycznie trzeba się czegoś nauczyć by ten dyplom uzyskać. Za to studia podyplomowe dno !!!! stracone pieniądze, wykładowcy "z łapanki" zero wiedzy, 1,5 roku zmarnowane. Jeżeli chodzi o prace dziekanatu porażka, zawsze problem z uzyskaniem karty egzaminacyjnej pomimo uregulowanych płatności, nikt nic nie wie, pomyłki, niemiła obsługa. Zlikwidujcie studia podyplomowe bo przykro mi jako absolwentce to pisać, ale ośmieszacie się.
07.12.2015
27.11.2015
Elvis
tomek35 nie wiem czy polecac bo obawiam sie konkurencji na rynku pracy:) a powaznie ja zacząłem w tym roku psychologie na SAN w Łodzi. nie mogłem iśc na dzienne bo musze pracowac. Jestem na pychologi zdrowia i klinicznej. zajecia sa bardzo interesujące odkad pamietam chciałem zostać psychologiem. To co mnie zdziwiło prywatnie to kadra to wybitni specjalisci a tego sie nie spodziewałem po prywatnej uczelni i nie takiej wcale drogiej. Ilosc nauki do udzwigniecia, atmosfera ok. Nie przekonasz sie póki sam nie spróbujesz.pozdro
Indianka
Akurat ja tam studiuję psychologię! :D Nie ma się czego obawiać, naprawdę. O ile jesteś zaangażowany i chcesz się sporo nauczyć, to doskonałe miejsce. Dla wnikliwych, wykładowcy zawsze służą wyjaśnieniem i chętnie dzielą się doświadczeniem :) Na zajęciach jest bardzo dużo ćwiczeń. Materiału jest sporo. Wbrew opinii innych, to naprawdę dobra uczelnia!
26.11.2015
10.11.2015
tomek35
Witam,studiuje ktoś w san-ie psychologię zaocznie?jeśli tak poprosiłbym o jakieś informacje,komentarze i spostrzeżenia na temat tego kierunku,wykładowców,samej uczelni,czego należy się obawiać,lub nie,z góry dziękuje i pozdrawiam
Kapturek
Należy ukończyć taką uczelnię aby Nasz dyplom nie poszedł do kosza. Wiem z własnych informacji że Dyplom AHE nie jest uznawany jako prawo do wykonywania zawodu i Ci którzy skończyli tą uczenie muszą jeszcze raz ,,Coś" zrobić by mogli pracować jako np pedagog czy informatyk. Należy po porostu sprawdzić czy nasza uczelnia tą którą żeśmy wybrali ma prawo do kształcenia studentów . Miło mi że ktoś tym tematem się zainteresował. Pozdrawiam brać studencką.
29.10.2015
28.10.2015
do Kapturka
o co chodzi z tym prawem do wykonywania zawodu??? możesz wyjaśnic, co masz na myśi???
Bufon "Wataha"
Do Kapturka...Moje Szczere Wyrazy Uznania za Ponadczasową i Bardzo Przejrzystą Wypowiedz! Chylę głowę do czarnoziemu! Chapeau bas!
22.10.2015
22.10.2015
Kapturek
Droga dziatwo studencka zamiast się zastawiać kto i z jakiej opcji politycznej jest do naszej Akademii zaproszony to zastanówcie się czy po skończeniu danej uczelni macie prawo wykonywania danego zawodu? Czy przypadkiem dyplom który uzyskujecie nie należy włożyć między bajki i zrobić następny. Wydaje mi się to ważniejsze bo to jest Nasza Przyszłość nasza Praca. Wybierajmy uczenie po których możemy dostać pracę a dyplom jej da nam uprawnienia do wykonywania zawodu a nie kłóćmy się ze sobą o przekonania polityczne jak u cioci na imieninach.
Alicja
Do bygiidy Ja studiuję na SAN fizjoterapię na drugim roku i jak do tej pory jestem zadowolona, chociaż nauki jest bardzo dużo... Zamierzam poszukać pracy w zawodzie jeszcze w trakcie studiów, dlatego zdecydowałam się na prywatną uczelnię, bo tutaj rzeczywiście można pogodzić studia i pracę. Choć tak jak mówię, nauki jest sporo :)
19.10.2015
07.10.2015
Lalka 20
Witajcie.. wybiera się ktoś teraz od października na PAO kierunek zarządzanie?
do Piotrka
ja wiem, gdzie Ty powinieneś studiować - w szkole Ojca Rydzyka !!!!! Nie męcz się i śmigaj do Torunia. Tam Cie wyedukuja na cacy.
02.10.2015
28.09.2015
brygiida
Fizjoterapia na SAN Jakieś opinie????
Żabka
Drogie koleżanki i koledzy zastanawiam się co za ,,czarodziejska siła" przyciąga przyszłych studentów do naszej przecudownej ,,Alma Mater". Na tej stronie przeczytałam tyle nie pochlebnych opinii na temat SAN-u że dziwię się że tylu spragnionych wiedzy młodych żaków chce się uczyć w naszej uczelni czyżby ,,chodziły po mieście" wiadomości że jest tu fajnie, uczą dobrzy nauczyciele akademiccy od których można się dużo nauczyć i sposób nauczania: dużo dyskusji i nawet Ci ,,niepoprawni" studenci są zawsze wysłuchani mimo różnych poglądów społeczno-politycznych. Prawdą jest że nasza uczelnia stale się rozwija, wzmacnia o nową kadrę nauczycieli akademickich i wzbogaca o nowe kierunki. Niektóre prywatne uczelnie znikają z rynku łódzkiego a SAN nadal istnieje a może to wszystko jest zaczarowane jak w wierszu K. I. Gałczyńskiego ,,zaczarowana dorożka". Pozdrawiam brać studencką.
26.09.2015
11.09.2015
Żabka
Czytając wzajemną wymianę zdań między kolegami Piotrkiem a Bufonem czuję się jak w przedszkolnej piaskownicy, w której kłócą się i spierają się ze sobą mali chłopcy o łopatkę czy wiaderko. Ludziska wyluzujta. To jest strona poświęcona na opinie o SZKOLE a nie na wzajemną rozrzutność polityczną dotyczącą różnych poglądów życiowych. To czytają nasi kochani wykładowcy z którymi już niedługo będziemy mieli przyjemność się spotkać w salach wykładowych. Pozdrawiam wszystkie wojownicze istoty i myślę że pełni entuzjazmu i zapału wejdziemy w ten nowy akademicki rok i tolerancją poglądów dla drugiego człowieka
Piotrek
Do niejakiego bufona. Nie studiuje w Łodzi więc twoje jakże wymyślone teorie spiskowe zostały automatycznie na starcie odrzucone. Tak samo nie jestem związany z żadnymi partiami więc po raz kolejny walnąłeś łbem w ścianę. Płacisz uczelni więc cie nie wyrzucą, ale prawdą jest, że uczelnia jest nakierowana na PO-PSL. Można to zauważyć po licznych gościach zaproszonych do tej szkoły. Nie zauważyłem, aby ludzie prawicy byli tak zapraszani, a jeśli już są(chociaż wątpię) to bardzo, ale to bardzo sporadycznie, bo ja ich nie zauważyłem. To jest jednak uczelnia prywatna i ma prawo zapraszać kogo chce, a ja mam prawo się z nią nie zgadzać. Nie wiem jaka jest władza uczelni, ani atmosfera(nie oceniam tej szkoły po wykładowcach czy stosunku do studenta) ja PISAŁEM(NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM) o gościach zapraszanych na uczelnie. Koniec tematu. I naucz się na przyszłość kultury osobistej, bo tego widzę cie ta szkoła nie nauczyła.
09.09.2015
06.09.2015
"Bufon" (Wataha)
Szanowny Piotrze, Wybacz śmiałość i język jakim będę "mówił" i z "góry" Bardzo przepraszam gdyż moją szczerą intencją jest pomoc w Twojej "atrofii mózgu". Bzdury piszesz i chyba na zamówienie jakiegoś pseudo ugrupowania politycznego, który robi wodę z mózgu...i posługuje się językiem "matołów" rodem z PRL. Kończę studia w tej Zacnej Uczelni i tak jak ja jako pierwszy wywrotowiec i antykomunista plujący na "bolszewickie psy, matoły i kastratów intelektualnych" dawno bym na mordę wyleciał....A jednak NIE! Kadra Dydaktyczna jest bezstronna i apolityczna jak również Wyższy Szczebel Władz Uczelni ma za priorytet "uwolnienie własnego myślenia" pogłębić światopogląd, aby lepiej Student zrozumiał otaczający go świat i mógł lepiej się odnależć w nowych zmieniających się warunkach geopolitycznych jakie otaczają Nas w każdej dziedzinie Naszego życia. Wykłady i ćwiczenia są ukierunkowane na własną pracę intelektualną i poszerzanie swoich zdolności wrodzonych jak i nabytych podczas ewolucji również zawodowej. Zapraszanie Gości o różnorakiej orientacji politycznej jest podstawą każdej szanującej się uczelni, aby wytępić matolstwo intelektualne i umieć się stosownie zachować przy p.Niesiołowskim jak również przy Ojcu Rydzyku, którego osobiście lubię za jego marketingowe charyzmatyczne podejście do "życia"...jest po prostu niepoprawny...Jak wielu na tej Uczelni...Bzdury więc Szanowny Piotrze wypisujesz chyba, że studiujemy na zupełnie innych uczelniach, gdyż Twoje wypowiedzi "pachną" kształceniem WUMiLu...lub nie uważasz co się analizuje na wykładach i ćwiczeniach.Pozdrawiam i nie czuj się być urażony lecz sprowadzony na "ziemie" moją intencją jest Szanowanie Każdego Człowieka i Jego Poglądów jak Również Orientacji Seksualnych...Oddychamy Wszyscy tym samym "powietrzem" i dla Każdego jest miejsce na Naszej Ziemi. "Kultura przynosi także zwycięstwo, choć zwycięstwo czasem obniża kulturę"(Platon).
storczykowa
A wybiera się ktoś na socjokryminologię? Bo mnie bardzo się ten kierunek spodobał, dowiadywałam się o program nauczania na tym kierunku i wygląda zachęcająco. Teraz mają na łódzkim SANie promocje przy rekrutacji, więc chyba skorzystam i się zapiszę :)
05.08.2015
01.08.2015
żabka
Droga koleżanko obecnie się mówi że reklama jest dźwignią handlu, aby się dowiedzieć o uczelni że taka istnieje należy ją dobrze zareklamować. Uważam że nic w tym złego, a w pedagogice się mówi że należy uczyć dzieci przez zabawę bo to jest najlepsza metoda nauczania. Uczelnia jest super, dużo dyskusji z wykładowcami, bez sztywniactwa i skorumpowania.Polecam Żabka
Piotrek
Myślałem o studiach na SAN niestety uczelnia ta jest ukierunkowana na partie antypolskie jak Platforma Obywatelska. Notoryczne zapraszanie ludzi pokroju chama,cwaniaka chorego z nienawiści i pogardy dla ludzi odmiennego zdania mam tu na myśli Stefana Niesiołowskiego oraz zapraszanie Zdanowskiej czy innych polityków z koalicji PO-PLS powoduje, że młody człowiek patriota nie widzi miejsce na tej uczelni. Przykre, że SAN będąc jedną z największych szkół niepublicznych jeśli nie największą nie potrafi być różnorodna, ale stawia na lewackie skręty.
30.07.2015
28.07.2015
Diploma Mill
Ludzie w co wy się pakujecie? To jest fabryka dyplomów a nie uczelnia - jaka poważna uczelnia reklamuje się na Esce z hasłem - "czas na zabawę, czas na naukę" - pardon - do kogo adresuje ofertę skoro na Esce się reklamuje? Do ludzi określonego pokroju dla których nauka to trzeci plan - pierwszy to zabawa - poza tym ma oddziały w każdej chyba wiosze - oto parę przykładów: Garwolin, Skarżysko-Kamienna, Ostrów Wlkp., Olkusz, Szczecinek, Zduńska-Wola... Przecież to jest już tragiczne, żeby otwierać oddziały w takich kozich wólkach...
tomlad
Witam. Ja zamierzam się wybrać do SAN-u w Łodzi na kierunek administracja I st. tryb zaoczny. Czy ktoś może mi coś powiedzieć w tym temacie? Interesuje mnie podejście do studenta z orzeczeniem o niepełnosprawności, opłaty oraz jak układa się plan w soboty i niedziele, no i oczywiście atmosfera i obsługa studenta. Pozdrawiam.
23.07.2015
15.07.2015
Filmowiec
Czy ktoś z was zapisał się albo chodził na Sztuke operatorska filmowa, telewizyjna w Lodzi? Napiszcie coś więcej o tym kierunku czy się opłaca?
Lukasz
Witam! Ile trwają zajęcia na studiach zaocznych Geodezja i Kartografia?
08.07.2015
06.07.2015
Ew899
Hej, ja w tym roku 2015/16 w Łodzi wybieram się na administrację I stopnia zaocznie prawdopodobnie do SAN ( myślę jeszcze nad AHE bo większego wyboru nie ma ale boję się, że nie uzbierają chętnych), może ktoś cos wie i się podzieli opinią i doświadczeniami na kierunku Administracja w SAN albo AHE w Łodzi?
Roladkcze
Też jestem na bezpieczeństwie narodowym na łódzkim SANie, super kierunek. Na 4 roku studiów udało mi się załapać na staż, sprawdziłam się i mam pracę :) więc spokojnie kończę studia i zdobywam doświadczenie. Mojemu pracodawcy spodobało się to, że miała sporo praktycznej wiedzy a nie tylko teoria jak na wielu państwowych uczelniach uczą.
05.07.2015
01.07.2015
Tomi
Ja jestem na bezpieczeństwie i polecam. Zajęcia bardzo ciekawe. Wykładowcy spoko. Kasa jak kasa trzeba płacić, ale wole zapłacić za szkołę z renomą niż jakieś ahe czy uns. To się zawsze źle kończy i z czasem się zemści.
Izabela
Bardzo droga uczelnia. ZA ceną nie idzie jakość. Jestem zawiedziona i nie polecam - studentka Sanu z Warszawy
09.06.2015
01.06.2015
Marek
uczelnia jest perfekcyjna w kolorowych reklamach i obiecywaniu. W stosunku do studenta potrafią być chamscy zwłaszcza jeśli nie zapłacisz na czas a czesne maja największe w mieście. Po roku przeniosłem sie do innej uczelni płace polowe mniej a poziom sal i budynku o niebo lepszy. nie polecam Sanu
ekom
Sztuka operatorska filmowa, telewizyjna w Lodzi , czy warto wybrać , jaki poziom , proszę o porady od studentów ?
01.06.2015
01.06.2015
ekom
Sztuka operatorska filmowa, telewizyjna w Lodzi , czy warto wybrać , jaki poziom , proszę o porady od studentów ?
Endriu
Myślę o studiowaniu Bezpieczeństwa Narodowego, mógłby ktoś napisać mi kilka cennych informacji na temat tego kierunku? kruczekk5@o2.pl
26.04.2015
21.04.2015
soppphia
Planuję wybrać się na kierunek psychologii, czy mogłabym prosić o informacje dotyczące tego kierunku. soppphia.3@gmail.com PS ktoś wybiera się jutro na dni otwarte ?
żabka
Jestem obecnie na pedagogice. Cieszę się że uczelnia zatrudnia nowych wykładowców. Pani Doktor Dorota Zdybel jest nowym wykładowcą tej uczelni . Uważam ja za świetnego pedagoga jest to teoretyk i przede wszystkim wspaniały praktyk można się od niej wiele nauczyć. Uczyć się od mistrzów to sama przyjemność. Miejmy nadzieję że Pani Doktor zagości w naszej uczelni na trochę dłużej niż 5 minut. Karolinko co załatwiasz w dziekanacie może Ci pomóc?
19.04.2015
18.04.2015
Karola
Uczelnia wiele obiecuje przy rekrutacji a później ciężko cokolwiek wyegzekwować. Obecnie odbijam się od muru obojętności w dziekanacie i muszę pisać milion podań żeby załatwić jedną sprawę...
żabka
Na studiach w SAN bardzo mi się podoba zwłaszcza muszę poprzeć w swoim komentarzu Marka nie jest to skostniała uczelnia jak inne traktująca ludzi studiujących na zasadzie szkółki. Na studiach podoba mi się że na zajęciach można z wykładowcami podyskutować na różne tematy naszej współczesnej oświaty i życia. Mam nadzieję że ucząc się w tej uczelni nie oddadzą nas kiedyś do skansenu jak sugeruje nasz kolega Student.
11.04.2015
09.04.2015
Bufon
SAN Łódż...Uczelnia ponadczasowa,profesjonalizm w nauczaniu.Bardzo ciekawie prowadzone zajecia...Wyrażanie wlasnych opini bez żadnych konsekwencji...ogromna akceptacja ludzi niepoprawnych politycznie...poszanowanie opinii studenta ...możliwosci jest wiele podczas studiowania trzeba tylko się zainteresować jaka jest oferta uczelni, a nie tylko chrzanić...jaki jest ciężki los studenta . Jest jeden absurd...Trzeba płacić za studia i jeszcze do tego wymagają, żeby się uczyć...(wielu myśli, że to czasy PRLu i WUMiLu bard). Wszystkie szanujące sie Uczelnie na świecie stosują system opłat jak i również szeroki zakres stypędiów...i tak jest w SAN.Gorąco polecam studiowanie w tej Uczelni. Przestańmy ciągle szukać problemów, a zainteresujmy się poglębianiem własnej wiedzy bo świat bardzo szybko się zmienia. Zamiast studiować mozemy pozostać w skansenie...Student pedagogiki.
Marek
Wiesz co mi się bardzo podoba, wykładowcy są naprawdę fajni i można się z nimi dogadać. Do tego ja akurat chciałbym pracować w Kadrze Wojska Polskiego po zakończonych studiach a później zrobić szkółkę i kto wie...
30.03.2015
28.03.2015
Magda
W tym roku wybieram się na bezpieczeństwo narodowe zaocznie do SAN. Bardzo proszę o jakieś informacje jak wyglądają studia na tym kierunku ;) tutaj albo na maila magdalena.p@interia.pl
Marta
ja własnie kończę studia i naprawdę nie rozumiem o co niektórym chodzi. Już znalazłam pracę i mimo iż na razie się uczę i czekam na dyplom to powiedzieli, że mogę przychodzić i pomagać, podpatrywać i w kwietniu zaczynam pracę na etacie. Mi się na uczelni podoba i nie powiedziałabym, że ktoś mnie traktował ulgowo.
27.03.2015
19.03.2015
beatka
polecam uczelnię SAN w Łodzi dyscyplinę Zarządzania kompetentni wykładowcy, jeśli tylko chcesz uczyć się to jest uczelnia dla ciebie polecam
milutka
kochani nie wpisujcie bzdur na temat uczelni SAN , tutaj nikt nie bierze pieniędzy po to żeby przepuszczać, tylko żeby uczyć się i przechodzić godnie z semestru na semestr, ja robiłam magisterkę i trzeba się uczyć bo to normalne, nie ma tak, żeby przepuszczali, jeśli ktoś sam pisze pracę magisterską, chodzi na wykłady i słucha wykładowców, jeśli po pierwsze ma potrzebę pogłębiania wiedzy i uzyskać tytuł naukowy, bo chce to wiedzę przyswoi i się nie boi zdawania egzaminu. Powodzenia tym którzy się uczą, ja jestem teraz na podyplomowych studiach . Nauka to potęgi klucz:-)
19.03.2015
19.03.2015
milutka
Najwspanialsza Uczelnia pod słońcem jeśli chodzi o profesjonalistów nauczania, kompetentni, pomocni studentom, oraz bardzo miła obsługa w dziekanacie, co prawda to już ukończyłam studia na uczelni SAN w Łodzi, ale tak wspaniałą uczelnię cały czas wspominam. Polecam uczelnię SAN w Łodzi każdemu, kto chciałby studiować. Pozdrawiam wszystkich studentów, absolwentów, kadrę zarządzającą, dziekanat i wszystkich którzy z uczelnią są w jakiś sposób powiązani
Nina
ja jestem pierwszym semestrze i jestem zadowolona. Dla mnie Panie w dziekanacie są naprawdę miłe, z reszta czasem wystarczy uśmiech do drugiej osoby i każdemu jest lepiej. Wykładowcy w porządku, zainteresowaniu studentem. Nie rozumiem studentów, którzy myślą, że wystarczy skończyć studia i od razu masz pracę. Nie te czasy kochani.
14.03.2015
13.03.2015
Film i sztuki audiowizualne
czy to jest jakaś nowość, czy już ktoś studiował ten kierunek? jesli tak, to czego można się spodziewać?
Porażka!
Ta uczelnia to żart! Zdecydowanie odradzam! Gdy zapisywałem się na te studia wszystko wyglądało pięknie, obiecywano naukę różnych języków obcych, różnorodne specjalizacje, a budynek wyglądał super, wszyscy byli pomocni i zainteresowani. Wszystko prysło już pierwszego dnia, kiedy to szanowny dyrektor "katedry psychologicznej" (bo ten właśnie kierunek studiuję) poinformował nas, że jedynym możliwym językiem jest język angielski. Dodatkowo usłyszeliśmy, iż jeżeli odejdzie z naszej grupy parę osób to zostaniemy przeniesieni na studia zaoczne ponieważ grupa będzie zbyt mała. Na szczęście nikt nie odszedł więc zostaliśmy na kierunku dziennym. Jeżeli chodzi o specjalizację, otwierana jest od 8 osób, tak więc są małe szanse na otworzenie więcej niż 2-3 specjalizacji. Największym jednak żartem jest „katedra psychologiczna”. Zapisując się na te studia byłem przekonany (jak i 99% osób z mojej grupy), że będziemy mieli zajęcia na ulicy Kilińskiego w bardzo ładnym i nowym budynku. Jakie było moje zaskoczenie gdy okazało się, że zajęcia mamy na ulicy TOKARZEWSKIEGO, na Bałutach, na drugim końcu miasta. Napisaliśmy grupowe podanie o przeniesienie nas na Kilińskiego i tak też się stało. W drugim semestrze była identyczna sytuacja. Sytuacja się zmieniła na początku drugiego roku. Psychologia jest kierunkiem jednolitym 5-cio letnim, tak więc wiadomo, że raczej mało osób zrezygnuje już na drugim roku ze studiów jednolitych i tą sytuację postanowiła wykorzystać uczelnia SAN. Zajęcia mamy na ulicy Tokarzewskiego i wszelkie podania są oddalane, dodatkowo usłyszeliśmy od wykładowcy, że nawet jeśli nas przeniosą to fajnie, ale nie wie z kim będziemy mieli zajęcia bo większość wykładowców z nami zajęć na Kilińskiego prowadzić nie będzie. Dyrektor „katedry” również potraktował nas bardzo nie przyjemnym monologiem. W każdym razie rezultat jest taki, że nasze podania nic nie dają i siedzimy na Tokarzewskiego. A teraz najlepsze. Wypowiadając się na temat „katedry psychologicznej” dodaję cudzysłów ponieważ jest to zwykły szary budynek, graniczący z MPO czyli MIEJSKIM PRZEDSIĘBIORSTWEM OCZYSZCZANIA (kontenery, gruz itp)!!! Spędzając przerwę na korytarzu możemy sobie pooglądać przez okno ciężarówki wożące gruz. Dodatkowo budynek wygląda jak typowa stara szkoła i jesteśmy JEDYNĄ grupą dzienną, która ma tam zajęcia, tak więc siedzimy tam sami przez cały czas trwania zajęć.
05.03.2015
02.03.2015
zosia
ja oceniam SAN pozytywnie, studiuje zarządzanie na 2 roku i jestem zadowolona z toku nauczania i wykładowców, wiem za co płacę ;)
średnio
uczelnia, jakich wiele, ani zachwyty mnie nie podniecają, ani negatywy nie są zasadne, po prostu szkoła co naotwierała dużo kierunków i stara się ściagnąć do siebie jak najwięcej studentów, bo zwyczajnie to się opłaca, na plus trzeba oddać SAN że w miarę o opinię dbają istudent może się czuć pozytywnie traktowany
01.03.2015
24.02.2015
ann.kow
wybierz odpowiedni kierunek, który Cie interesuje i pomoże Ci rozwinąć swoje umiejętności a zapewniam Cie że bardzie to odpowiedni wybór, szczególnie w SAN, nie słyszałam jeszcze żadnej negatywnej wypowiedzi o studiach podyplomowych w tej szkole
max
a co powiecie o studiach podyplomowych w SAN? warto? interesują mnie kierunki informatyczne
22.02.2015
22.02.2015
anywau
Zdecydowanie warto! Bardzo dobra Uczelnia, dobra kadra, ciekawe zajęcia - w szczególności mowa o pedagogice.
marlena
nie zgodzę się z Tobą, ja skończyłam studia bez żadnego warunku, można?!
12.02.2015
19.10.2014
antysanowiec
W tej szkółce jest stosowana zasada BMW - będziesz miał warunki
Zośka
Uczelnia wyciąga kasę nie gwarantując nawet poszanowania swoich klientów. Bezczelność władz w Warszawie sięga sufitu. Niczego nie można sie dowiedzieć tylko płacić nie polecam nie dajcie sie zwieść reklamom
01.10.2014
30.09.2014
xxx
Ej odezwij się w mailu, bo ja tam nikogo nie znam! erudyta@autograf.pl
diplecako
ja też idę w tym roku na fizjoterapie zaocznie, mam nadzieję ze będą przepuszczac zeby tych warunków nie płacic...
30.09.2014
11.09.2014
xxx
No to nieźle mnie przestraszyłeś/aś. Jeszcze nie złożyłam papierów, ale moi znajomi, którzy tam są po I roku jakoś nadal się tam trzymają.... No ale w takim razie gdzie iść...jak żyć?
styxin
Studiuję fizjo i szczerze Ci nie polecam. Szukaj innej szkoły bo z anatomii czy fizjologii będziesz ciągany do płacenia warunków co semestr a twojej pracy nikt i tak nie sprawdzi bo dla zasady mamy nie zdać.
10.09.2014
10.09.2014
styxin
Szkółka totalnie niepoważna - nie ma to jak informować studentów o egzaminie poprawkowym na 2 dni przed jego odbyciem się. Nadmienię że z tego przedmiotu najwięcej osób się poprawia. Gratuluję, rozumiem że to kolejny krok do tego, aby jak najwięcej osób nie zdało a Państwo mogli znowu zarobić na kolejnych warunkach. SAN niestety akredytację chyba dostał jednak nieco na wyrost. Liczy się tylko kasa, kasa i kasa a czas studenta jak i sam student jest nic dla uczelni nie wart. Kultura wykładowców też pozostawia wiele do życzenia!
xxx
Fizjoterapia jak wypada? Ktoś zaczyna teraz?
08.09.2014
02.09.2014
dingo90
Zaczyna ktoś studia na II stopniu bezpieczeństwa narodowego? :)
Agor
Osoba pod nickiem Aldona to pracownik Sanu . Nie gwarantujecie żadnej pracy to tylko chwyt reklamowy. Koniec kłamstw
07.08.2014
30.07.2014
aldona
Edzia tak faktycznie po tym kierunku można pracować w Policji, wojsku i innych służbach mundurowych. Mają bardzo fajny i atrakcyjny program zarówno od strony praktycznej i teoretycznej zajęcia prowadzą praktycy tzn ludzie z policji, wojska. Uczelnia ma podpisane porozumienia z komendami dlatego poniekąd pracę też masz zapewnioną. Ta uczelnia ma najbogatszy program na tym kierunku ze wszystkich uczelni niepublicznych. Inne pseudo uczelenki niepubliczne zwłaszcza z woj. łódzkiego nie mają takiego poziomu. Polecam!!!!!
edzia
Mam pytanie odnośnie kierunku bezpieczeństwo narodowe (wewnętrzne ) właśnie na tej uczelni ;) Chciała bym dowiedzieć sie jaka jest wasza opinia na temat tego kierunku..;) I czy faktycznie można potem pracować np w policji ;)
29.07.2014
24.07.2014
Piotr
Namiętny, masz racje oby złapać studenta na pierwszy rok, a potem mu pojechać z ceną. Ja właśnie studiuje w UŁ na Wydziale Zarządzania i tam nie ma takiego problemu. Ale mówił mi mój znajomy że powstała jakaś nowa szkoła wyższa w Łodzi tez ponoć społeczna i tam gwarantują cenę czesnego do obrony.
daniel
Popieram cię poirytowana koleżanko. Świetna uczelnia, dbająca o studenta i jego dalszy rozwój. Nie produkują bezrobotnych jak inne prywatne uczelnie.
16.07.2014
16.07.2014
Poirytowana
Czytając komentarze zastanawiam się czy niektóre osoby przyszyły się uczyć na ta uczelnię czy obijać w warunkach 5 gwiazdkowego hotelu. Jeśli chodzi o panie z dziekanatu to zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie wszytki miłe, pomocne i kompetentne, nie boją się ruszyć pupy od biurka jak ma się jakiś ważniejszy problem. Oczywiście są kolejki, ale to chyba normalne, jeśli na uczelni studiuje bardzo dużo osób. Remonty cóż to chyba dobrze, że starają się, aby uczelnia stawała się coraz ładniejsza i bardziej przystosowana. A jeśli chodzi o to, że trzeba się uczyć samemu to moim zdaniem na tym polegają studia musisz uczyć się pogłębiać swoja wiedzę z innych materiałów samemu, na wykładach tylko maja za zadanie rozszerzać wiedzę i bardziej ci pomóc w zrozumieniu wszystkiego. To już nie jest liceum gdzie ktoś uczy cię wszystkiego na lekcjach a ty i tak po nich mało umiesz. Na studiach trzeba się bardziej postarać i uczyć w większości SAMEMU.
Majka
to fakt - ta szkoła to tanich nie należy
15.07.2014
09.07.2014
Niemajętny
Studiuje w Warszawie i główny problem to ciagle podwyżki czesnego. Niby promocje przy zapisie ale pózniej i tak swoje wyciągną. Doją studentów jak chcą - ile można ??? A na 3 roku wiadomo juz nikt nie zrezygnuje - chamówa i tyle
Lena
Jestem na anglistyce i nie polecam tej szkoły - ciagle remonty, syf w dziekanatach , biuro karier to tylko nazwa - wogole nie funkcjonuje
09.07.2014
06.07.2014
Alyss
Renato a mogłabyś podać swojego maila? Mam kilka pytań dodatkowych dotyczących pedagogiki właśnie ;) Dzięki
renata
Tak, właśnie studiuję pedagogikę - jestem po 1 roku magisterki muszę powiedzieć, że PAO się sprawdza. Ciekawe wykłady a i praktyka w porządku. Polecam warto naprawdę spróbować.
04.07.2014
04.07.2014
Alyss
Witaj Renato - tak pytam właśnie o PAO - studiujesz tam? Jeśli tak to na jakim kierunku? Interesowałoby mnie zarządzanie zasobami ludzkimi lub pedagogika, ale ciągle mam wątpliwości czy ta cała platforma jest wiarygodna
Alyss
Witaj Renato - tak pytam właśnie o PAO - studiujesz tam? Jeśli tak to na jakim kierunku? Interesowałoby mnie zarządzanie zasobami ludzkimi lub pedagogika, ale ciągle mam wątpliwości czy ta cała platforma jest wiarygodna
04.07.2014
04.07.2014
renata
Zależy co rozumiesz pod pojęciem "eksternistyczne", ale jeżeli chodzi o platformę e-learningową to tak. Mają studia z wykorzystaniem tej platformy i super to działa. Są tak świetnie zorganizowani, że tylko pozazdrościć może konkurencja - która wypisuje tu głupoty!!! Polecam tę uczelnię z całą odpowiedzialnością.
Alyss
Witam, interesują mnie studia eksternistyczne na tej uczelni, czy ktoś studiuje z was w ten sposób i mógłby podzielić się swoją opinią?
04.07.2014
04.07.2014
Karol
Nie oszukujmy się poziom nauki nie jest za wysoki - to jest prywatna uczelnia - a ze znalezieniem pracy tez nie jest różowo zwłaszcza w Łodzi - jakbym chciał bajek posłuchać to włączył bym sobie Misia Uszatka
beata
Koleżanko, Anetko poziom nauki jest wysoki. Wymagają, ale przynajmniej kończąc tę uczelnię masz pracę i dobrą płacę. Mają podpisanych tyle umów i porozumień praktycznych, dobrze działające biuro karier, jak pracy nie masz to oni ci ją znajdą i to bez przesady. Praktyczne wykorzystanie wiedzy na najwyższym poziomie. Polecam.
01.07.2014
30.06.2014
anetka
Interesuje mnie kwestia egzaminów w tej szkole. Trzeba się uczyc czy przepuszczaja za nic ???
ewa
No coś ty! Ja podpisałam umowę w Łodzi i wszystko jest o.k sprawdzałam dwa razy. Nie ma żadnych ukrytych opłat! Wybrałam bezpieczeństwo bo mają najatrakcyjniejszy program w województwie. Sprawdziłam prawie wszystkie uczelnie w regionie i wybrałam właśnie tę uczelnię. We wszelkich rankingach jest najlepszą uczelnią niepubliczną w województwie lódzkim i najbardziej oblegana. Aby złożyć papiery stałam w kolejce dobre 15 minut. Cieszę się, że wybrałam i znajomi mówią, że dokonałam właściwego wyboru.
19.06.2014
18.06.2014
Arkadiusz - BN
Uważajcie przy podpisywaniu umów - dużo ukrytych opłat. Ja się naciąłem ale sam sobie winny jestem bo nie przeczytałem dokładnie umowy a gosciówa z rekrutacji kręciła z tymi opłatami jak mogła. Nie ładnie !!!!!!
aldona
Ja studiuję w Łodzi. Jestem bardzo zadowolona. A konkurencja nie śpi i wypisuje głupoty i oszczercze posty. Polecam tę uczelnię wszystkim. Przynajmniej nie produkują bezrobotnych. POLECAM Z CAŁEGO SERCA.
10.06.2014
09.06.2014
Iza
Te rankingi są z palca wyssane. SAN akurat na nie kasy nie żałuje. Nie jest to żadną tajemnicą na tej uczelni.
MAX
studiuje FILM I SZTUKI AUDIOWIZUALNE w Warszawie - generalnie to wielka lipa - brak sprzętu, sale nieprzystosowane do tego kierunku, kiepska obsługa przez dziekanaty.
09.06.2014
05.06.2014
Kasia
Naprawdę fajna uczelnia, numer jeden w Łodzi. Ja bym powiedziała, że w całym województwie łódzkim najlepsza!!!! Polecam gorąco wszystkim
absolwent
Super uczelnia, prężnie działająca w Łodzi i okolicach. Wskazuje na to nawet ranking szkół wyższych niepublicznych! Zajęcia bardzo interesujące, praktyczne. Dbają o studenta, ja po ukończeniu studiów znalazłam pracę w firmie której odbywałam praktyki dzięki podpisanym porozumieniom, a nie tak aby odbębnić. Polecam naprawdę nie produkują bezrobotnych, świetna atmosfera, a te imprezy dla studentów - rewelka (juwenalia) student nie dokłada grosza a bawimy się do rana. Także poza nauką jest i życie towarzyskie. Oferta kierunków bardzo bogata - każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet PRAWO mają. Super sprawa. Polecam z całego serca. NAJLEPSZA UCZELNIA NIEPUBLICZNA W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM !!!!!!!!
29.05.2014
28.05.2014
studentka
A mi podoba się bardzo. Bardzo ciekawe zajęcia. Mnóstwo dodatkowych i praktycznych zajęć organizowanych z innymi instytucjami. Super, nie zamieniłabym tej uczelni na żadną inną.
Student
Mi sie tam nie podoba - wyciągają tylko kasę - nieciekawe zajęcia.
28.05.2014
01.05.2014
Studentka
A ja polecam tę uczelnię. Bardzo pozytywna atmosfera którą poniekąd tworzy duet wykładowca - student. Wykładowcy są wymagający ale pozytywnie, chcą nauczyć i tę wiedzę egzekwują. Organizowane jest życie studenckie na bardzo wysokim poziomie a stypendia otrzymywane są najwyższe w województwie łódzkim. Gorąco polecam, gdyż jest to jedyna uczelnia niepubliczna w województwie łódzkim która nie produkuje bezrobotnych. Bezrobotnym możesz przyjść studiować ale wychodząc masz pracę. Starają się naprawdę. Warto. Polecam z całego serca!!!!
Agor
Społeczna akademia dzikiego węża
26.03.2014
26.03.2014
Zawiedziona MAMA
Przestrzegam przed studiowaniem kosmetologii na tej uczelni! Moja córka była zainteresowana tymi studiami, zwłaszcza, ze opis na ich stronie brzmi bardzo zachęcająco. Zastanowiło mnie tylko, ze szkoła reklamuje się, jakoby prowadziła praktyki w klinikach Uniwersytetu Medycznego, a zwłaszcza w klinice dermatologii szpitala im. Bieganskiego. Wiem, ze na łódzkim UM takze mozna studiować kosmetologie, wiec troche dziwne wydalo mi sie, ze uniwersytet udostepnia swoje kliniki na praktyki konkurencyjnej uczelni. Wykonałam parę telefonów i okazało sie, ze podawane przez Społeczna Akademie Nauk informacje są całkowicie sprzeczne z prawda!!! Żadnych praktyk w klinice dermatologii nie ma i nie będzie. Bardzo źle to świadczy o SAN, ze próbuje pozyskać studentów droga kłamliwych reklam. Moim zdaniem od tej uczelni trzeba sie trzymać z daleka, skoro kłamią już przy rekrutacji, to aż strach pomyśleć, co będzie dalej.
warszawski student
Poziom nauki taki sobie zależy od wykładowcy - głównie starsi profesorowie. Największy problem to organizacja: plany na ostatnią chwile i ciągle się zmieniają, wykładowcy często nie przychodzą na zajęcia przez co musimy bezczynnie czekać po półtorej godziny na następne zajęcia, w dziekanacie nie sposób się czegokolwiek dowiedzieć bo panie maja ciągle fochy, nie ma gdzie zaparkować auta, niektóre sale nieogrzewane w zimie.
21.03.2014
17.03.2014
Studentos
Student w tej uczelni jest na ostatnim miejscu - liczy się kasa. W tym roku kończę licencjat z bezpieczeństwa i uciekam do innej uczelni .
Marti
Dziennikarstwo Warszawa - przy zapisie obiecywali praktyki w radiu, tv itd. W rzeczywistości to fikcja - studio tv widzę jak włączę telewizor. Czesne stanowczo za wysokie do warunków nauki
14.03.2014
04.03.2014
Ewelina
Jestem na 3 roku administracji. Uczelnia jak na warunki warszawskie ma wysokie czesne + dużo ukrytych opłat. Budynek stary, trochę remontowany ale i tak trzeba latać między piętrami bo windy nie działają. Panie w dziekanacie opryskliwe + duże kolejki - mój rekord to półtora godziny przed drzwiami. Kolejki także do damskiego WC. Nie polecam
Administrator
Komentarz usunięty ze względu na naruszenie zasad regulaminu.
18.02.2014
28.01.2014
Mahdaja
Studiuję dopiero pół roku w SAN w Warszawie, ale mogę polecić bez ściemy tę uczelnię - super podejście do studenta, zero problemów z zaliczeniami - no naprawdę super - można się z nimi dogadać. Zajęcia ciekawe i dużo zajęć praktycznych - studiuję kosmetologię. Polecam!
erin
Studiowałam filologie angielską w SAN i muszę powiedzieć , że jeżeli chodzi o poziom to jest naprawdę wysoki. Jeśli chodzi o wykładowców to praktycznie wszyscy uczą też na UŁ. Jedynym minusem szkoły są Panie w dziekanacie i ich podejście do studentów. Jeśli chodzi o filologię angielską to polecam tą szkołę.
21.12.2013
18.12.2013
dyga
kase trzeba bulić, nie ma zmiłuj, poziom hmmm ... średni raczej, co dla wielu przecietych studentów, a ich jest najwięcej, jest bardzo na rękę. Co bardziej wymagający będą rozczarowani.
niezainteresowana
nie idźcie do tej szkoły! wyciągają tylko pieniądze i nic się nie da załatwić ani dowiedzieć. Po wielu nieprzyjemnych sytuacjach na szczęście opuściłam tą szkołę.
18.12.2013
16.12.2013
janek
Akademia? To chyba żart. Ta instytucja powinna zakończyć swoją działalność. Poziom żenujący,(poprzyjmowali kogo się da a później obniżają poziom ze względu na to co reprezentują "studenci" aby tylko przepchnąć dalej i mieć statystyki ) co za tym idzie- pieniądze idą na marne , ponieważ płacisz za robienie z siebie głupka. Wykładowcy też niczego sobie. Idąc tam musisz liczyć się ,że jesteś równy ZERU, jesteś dla nich nikim. Wydaje mi się ,że co poniektórzy uczą tam po zwykłej "znajomości" . Co do opłat OK. Jedyna ukryta jak dla mnie opłata to gdy zmądrzejesz i zdecydujesz się na opuszczenie tej zacnej uczelni to jakaś opłata "zadość uczynienia". O czym wcześniej nie wspomniano. Opinie są różne, wybór należy do Ciebie studencie. powodzenia!
Iwona
A ja polecam! Dobry poziom i kadra kompetentna. studuję w Łodzi nie żałuję.
22.11.2013
17.11.2013
P
Mam sąsiada który ukończył tę wyższą szkółkę, jak jeszcze nazywała się WSPiZ. Zdobył lycencjat z logystyki, ale pracę lycencjacką pisała mu w połowie koleżanka, i znajoma polonistka.... potem to skleił i chwalił się że dostał 4, oraz że coś osiągnął. Więc wydaje mi się że ta taka szkoła ma sens, ale jeżeli już gdzies pracujesz, i potrzebujesz papierka ku podwyższeniu kwalifikacje, bo jeśli masz na względzie skończyć to i szukać po tym roboty no to chyba nie bardzo.
Basiak
Ja w tym roku zaczęłam studia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na kierunku Architektura. Jak na razie mi się podoba - nie rozumiem negatywnych komentarzy, które niektorzy tutaj zamieszczają. Co do samych zajeć to wygląda to dość fajnie, choć wiadomo, że to dopiero październik. Wykladowcy są mili - ale to akurat wyczytałam już wcześniej w necie, uczelnia raczej stoi frontem do studenta - dużo np. na ich facebooku można się dowiedzieć, sama nie raz pytałam i zawsze mi pomagali, czy to jeśli chodziło o logowanie, czy też o inne kwestie związane z rekrutacją.
30.10.2013
22.10.2013
SAN, Kraków, geodezja
interesuje mnie kierunek geodezja i kartografia w Krakowie, wyszlo mi na wyszukaniu, ze ta szkola (adres LODZ) ma studia w Krakowie, stronke obejrzalem, jest ok, kierunki sie zgadzaja, pytanie do studentow: jak wygadaja studia na geodezji? skad maja wykladowcow? PK? AHG? jaki poziom w sensie, czy jak sie placi, to mozna liczyc na to, ze sie nie wyleci po piwerszym semestrze?
do architektów
czy mogą się wypowiedzieć osoby, którą są na kierunku: Architektura i Urbanistyka w Warszawie? chodzi mi o to, że na PW bardz trudno sie dostac, jest duzy osiew, dostaja sie wybrane osoby, jak jest na SAN-ie, czy chodziliscie na prywatne lekcje z rysunku? jak sama rekrutacja? przyjecli wszystkich chetnych? (moge sobie wyobrazic, ze tak, ale jak co slabsi studnci pozniej daj sobie rade?), bede wdzieczna za info, bo mysle o tym kierunku, KL
20.10.2013
13.10.2013
oLA
Osobiście nie polecam tej szkoły .Strata czasu i pieniędzy.Studiuję w Londynie Zarządzanie,zjazdy raz w miesiącu .Tak naprawdę wykłady są o niczym ,śmiechy ,pogaduchy itd...później wszystkie materiały trzeba przerobić samemu do tego mnóstwo prac ,zaliczeń .Najgorsza jest matma ,której musisz nauczyć się sam i rozwiązać milion zadań na zaliczenie :/ No i przygotować się samemu do egzaminu ... Strasznie dużo teorii ,którą musisz przyswoić ,i jest ciężko ponieważ nie znając podstawm z przedmiotu nie wiesz tak na prawdę o co chodzi, co z czym się je. Tak na prawdę nie nauczyłam się nic...co mogłoby mi się przydać w pracy zawodowej i w ogóle do niej przygotować .Strata kasy i czasu...Chyba ,że komuś nie zależy na wiedzy to płaci ,poświęca mnóstwo czasu , a na koniec ma papier ukończenia szkoły tyle że z wiedzą na poziomie 0 .
print123
Studiowałem na Społecznej - pedagogikę na studiach licencjackich. Kierunek naprawdę ciekawy, bardzo dobra kadra dydaktyczna, ciekawe zajęcia!
11.10.2013
11.10.2013
paulina
cześć!!! Czy wybiera sie ktoś na socjologie zaocznie w Łodzi ???
Monika
Hej. Zaczyna ktos bezpieczenstwo narodowe zaocznie? Jak tak to prosze o kontakt na gg 47867855 albo na maila monikaa91xx@wp.pl.
07.10.2013
28.09.2013
anio
a wiecie może kiedy zaczynają się zajęcia i czy jest immartykulacja dla pierwszego roku ? zaczynam dopiero tam studia i nie jestem zbyt dobrze zorientowana w tym temacie.
Maja
Hej, zaczynam w tym roku studia na SAN bezpieczeństwo narodowe zaocznie i chciałabym się skontaktować z kimś kto również będzie uczęszczał. Proszę o kontakt GG 10791174
23.09.2013
23.09.2013
Olka
Fizjoterapia niestacjonarne I stopien Łódź... Czy ktos studiowal?
plus dla strony
wow!!! zupenie inaczej wyglada ich strona, podoba mi sie, bardzo przejrzyscie i prosto na wejsciu
22.09.2013
22.09.2013
M.
ktoś na fizjoterapie w systemie niestacjonarnym? ;)
Maturzystka
Hej. Jest ktoś może z Was na socjologii , pedagogice lub bezpieczeństwie narodowym ? Warto zapisać sie do tej szkoły? Jaki poziom ?
20.09.2013
06.09.2013
Do Karoliny
dziennikarstwo tu, to w zasadzie tylko teoria, spróbuj w Warszawie na Uczelni Humanistycznej Prusa, mają tam najlepsze praktyki w kraju
Erato
Wybiera się ktoś na fil. ang. do Krk ?
04.09.2013
03.09.2013
Karolina
Jak jest z dziennikarstwem i komunikacją społeczną na SAN w Łodzi? Są jakieś warsztaty, czy tylko teoria?
zainteresowany
ale czy ktos studiowal albo studiuje w LONDYNIE? jak wygladaja egzaminy,wyklady i jaki jest poziom trudnosci ?
29.08.2013
22.08.2013
:)
Jak każda uczelnia niepubliczna ma swoje lepsze i gorsze strony. Ukończyłem ją, raz było lepiej, raz gorzej ale ogólnie OK. I jedna ważna rzecz - studia niczego nie uczą. To student ma się tam uczyć. Ile z nich wyciągniesz wiedzy, to twoje.
Dyzma
Uczelnia cały czas podwyższa czesne. Na początku niby promocje a później za wszystko trzeba płacić. Poziom nauki taki sobie. Ogólnie nie polecam
05.08.2013
17.07.2013
od matoła do doktora też matoła
Tutaj wszystko, jak masz kaskę załatwisz na miejscu.
ZbyszekPe
Jestem na pierwszym roku na bezpieczeństwie Narodowym muszę powiedzieć że całkiem sympatycznie spędzam w niej czas:) Jedynym problemem jaki mnie napotkał była platforma z języka Angielskiego ale poradziłem sobie.. z uśmiechem na twarzy polecam tą uczelnie! :)
13.07.2013
25.06.2013
mańka
Mój znajomy jest na geodezji w SAN w Łodzi i sobie chwali. Nie znam szczegółów, mogę za to z czystym sercem polecić filologię angielską, byle w Łodzi. Duży blok zajęć praktycznych, naprawdę można się nauczyć języka nawet jak startujesz z niskiego poziomu. na uniwerku w ramach oszczędności obcinają godziny, a tu jest jak trzeba. Do tego mili ludzie (studenci i wykładowcy) i po tym licencjacie na magisterskich luz podobno - tak mówią znajomi,którzy teraz kończą.
geodezja
gdzie polecacie studiowac geodezje?
10.06.2013
10.06.2013
niezorientowana
Zastanawiam się nad rozpoczęciem nauki na SAN w Łodzi na kierunku geodezja i kartografia w systemie niestacjonarnym. Poproszę o Wasze opinie na temat tej szkoły i kierunku?
neutral93@onet.pl
Czy ktoś wybiera się na pedagogike na tą uczlenie? ;DD prosze o kontakt 40835656 ;))!!
06.06.2013
19.05.2013
san
Rzekome studia przez internet przerodził sie w zjazdy i to w dodatku w najgłupszych terminach (zaraz przed bożym narodzeniem, przed wielkanocą, weekend majowy, czerwcowy). Dodatkowo oczywiście oprócz zjazdów praca na pao. Odpuścili sobie obowiazkowe czaty, bo zacinały się i nie szło pracowac normalnie. Burdel gdzie nie zajrzysz. nikt nic nie wie. O płatnoąści dbają a o studenta już nie. Wyjazdy do uczelni macierzystej miały byc na ostatnich zjazdach a przełożyli sobie na 13 lipca ( ! ) gdzie część ludzi jedzie odpocząć na wakacje. w łodzi nikt nie wiedział skąd jesteś my i po co. 16 godzin jazdy autobusem w 2 strony na 1,5 godziny testu i 2 zadań. Dobrze to jeszcze tylko rok mi tam został. NIE POLECAM.
minimid
Skończyłam tą uczelnie i jestem bardzo zadowolona. Polecam studiowanie na niej.
15.05.2013
10.05.2013
kajzer9393
Chciałbym zasięgnąć opinii jak wygląda studia w warszawie na kierunku informatyka i czy faktycznie jest specjalizacja "grafika i projektowanie gier komputerowych". Jak na razie mam do wyboru tą szkołę lub WWSI.
Michał
Potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy? A może Twoja praca wymaga tylko korekty? Jesteśmy uczciwymi i twórczymi ludźmi! Na naszej stronie również porady dla maturzystów dot. kierunków studiów i wiele innych ciekawych informacji!!! Zapraszamy! www.written4you.pl
29.04.2013
29.03.2013
kasia
Jestem z Łodzi, na szczęście nie jestem związany z tą uczelnią. Mówię na szczęście, bo mam wielu znajomych, którzy zaczęli historię na tej uczelni, niektórzy nie wytrzymali, niektórzy kontunuowali tylko dla pieniędzy które zainwestowali, ale ogólnie nie polecam ze względu na negatywne opinie znajomych.
charlsa
Ktos poniżej napisał, że pomagaja.... A i owszem wszyscy się usmiechaja dopoki jestes ich zrodlem pieniedzy a jak chcesz odejsc to nie ma litosci! wyedy panie w dziekanacie zmieniaja usmiechy na zlosliwe spojrzenia i usatysfakcjonowane minki... Wyglada to tak jakby myslaly: "ty nie chcesz nam zaplacic za odejscie ale nie masz nic do gadania". Choc kontaktowalam sie z kilkoma prawnikami i umowa szkoly jest niezgodna z prawem, a tym bardziej "oplata administracyjna" przy odejsciu. niestety na ten zarzut uslyszalam tylko ze SAMA TO SOBIE DUZO MOGE. BARDZO, BARDZO, BARDZO NIE POLECAM OSZUSTOW.!
29.03.2013
17.03.2013
Do IXI
DO IXI . SAN to świetna uczelnia ekonomiczna., polecam. Wańkowicz został zlikwidowany, ze szkół dziennikarskich został Prus
jk
Chcę iść na studia ale do uczelni która nie padnie, mam pytanie to która uczelnia pada w Łodzi ?
16.03.2013
15.03.2013
kobieta_39
właśnie kończę kierunek geodezja i kartografia. Jestem bardzo zadowolona, kadra - bardzo dobra. Wymagająca - ale chyba o to chodzi, żeby się czegoś nauczyć. Trochę za dużo teorii, która wychodzi już z użycia - ale to dopiero pierwszy rocznik, który kończy uczelnię ( takie pierwociny). Myślę, że Uczelnia ma dobry kierunek - więc będzie co raz lepiej. POLECAM!!!
mark
Szprota, co studiujesz? I w jakim mieście?
11.03.2013
11.03.2013
szprotka
od dwóch lat tam studiuję i nie żałuję:D
maciek
Sensowne Dziennikarstwo w Warszawie ma tylko WSD Wańkowicza i WWSH im. B. Prusa z tym że Prus specjalizuje się produkcji telewizyjnej i radiowej, możesz też iść na UW albo UKSW ale tego nie polecam, mają Cię tam za śmiecia.
09.03.2013
09.03.2013
mdm
może Łódź, Warszawa nie !
graża
no AHE raczej nie, skoro dopiero co byli w Telewizji, mieli zaproszonych gosci co brali udzial w tescie wiedzy ekonomicznej, byl minister Kwiatkowski, byl Tomaszewski, jakis student wygral 20 000 zl ale nie byl z AHE tylko z SGH z W-wy, wiec raczej mają sie dobrze, no i ostro sie promuja caly czas, nie slyszalam zeby cos sie dzialo dziwnego
28.02.2013
28.02.2013
m
To która uczelnia pada SAN czy AHE ?
ja
raczej nie
27.02.2013
27.02.2013
Ania
Kazdy pisze o problemach finansowych uczelni a niby skąd ona może je miec tylko przez studentów którzy nie płaca czesnego i obciążają ich finansowo to nie do uczelni trzeba miec pretensje tylko do siebie. Ja studiuje tu już 4rok robię magistra i powiem szczerze ze mam stypendia i naukowe i socjalne i jestem bardzo zadowolona z tej akademii są w porządku i precyzyjne podchodzą do rozwiązania problemu we wszystkim pomagają i umożliwiają to co będzie pomocne. Fakt ze o wszystko trzeba samemu zadbać o konkretne informacje ale to chyba każdy powinien wiedzieć o tym ze nikt nie jest alfa i omega. I dodam ze ja na magistrem płace 370 zł a nie ktoś z kosmosu wymyśla 500zl jedna wielka bzdura!!!!!do oczernienia to pierwsi ale jak o siebie chodzi to już nikt nie widzi problemu. Ta akademia nigdy nie miała problemów z finansami a tym bardziej nielegalnymi umowami są uczciwi i ciężka praca założyli na swój sukces. I mówcie złe skoro się nie przekonaliscie i nic nie wiecie. Ja jestem zadowolona i gorąco polecam
IXI
miałem zamiar wybrać się tam na dziennikarstwo, ale Pani w dziekanacie powiedziała mi jest tak mało studentów że to chyba ostatni rok, ktoś wie gdzie jest sensowne dziennikarstwo w Warszawie?
23.02.2013
22.02.2013
mokka76
chyba chodziło Tobie o Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną A jaj zapyt w sprawie studiów na SAN -jak wyglądają sesje egz czy są płatne poprawki Ja będę chciała złożyć papiery na stud.II stop. ale w W-we
maturzysta
Czy to jest ta szkoła z Łodzi co ma problemy finansowe i pada ? Podobno zmienili nazwę żeby to ukryć.
20.02.2013
20.02.2013
Administrator
Komentarz usunięty ze względu na naruszenie zasad regulaminu.
ja
zdecydowanie nie polecam !
20.02.2013
06.02.2013
SAN WAWA
Ogólnie nie polecam !! Studiuję filologię angielską w Warszawie i dzieją się takie rzeczy, że głowa mała. Panie z dziekanatu nigdy nie nie wiedzą, zmieniają i mieszają grupy co semestr !!!!!!! to jest chore !!!! ludzie się zaprzyjaźnią, przyzwyczają do nauczycieli i uczniów a oni zmieniają w II semestrze totalnie wszystko !! MASAKRA - myślę nad rezygnacją ale słyszałam o jakiś kosztach administracyjnych i to mnie przeraża.
Łukasz
Sam nie studiowałem w Społecznej Akademii Nauk więc o swoich doświadczeniach opowiedzieć nie mogę... ale mam kilku znajomych po tej szkole i oni wiecznie się o to kłócą bo część jest zachwycona, inni nie chcą sobie nawet przypominać, że byli studentami w tej szkole :D także, żeby się dowiedzieć jak wygląda życie w SAN trzeba samemu zacząć tam naukę ;p
06.02.2013
05.02.2013
a zarządzanie w Londynie
czy ktos orientuje sie, jak wyglada ten osrodek zamiejscowy w Londynie? z tego co widze, tam jest jeden kierunek, czyli zarzadzanie, biore pod uwage mozliwosc wyjazdu po maturze i szukam ewentualnych mozliwosci na nauke, nie do konca to zarzadzanie mnie przekonuje, bo troche sie boje matmy i ze poziom bedzie za wysoki, warto sie wogole pakowac w taka nauke? czy dac sobie spokoj?
Zośka
Szkoła jest okropna. Liczą się tam tylko pieniądze i nic więcej! Robią ogromny spęd i nawet nie ma gdzie usiąść w sali (warszawa) aż wykładowcom się głupio robi. A umowa jest nielegalnie skonstruowana, tak aby-oczywiście- wyłudzić pieniądze. Zapłaciłam ponad 500zł za miesiąc z góry + koszty typu wpisowe, indeks, legitymacja + 500zł "koszty administracyjne" z powodu rezygnacji, ale jakoś nikt nic nie wie co to za koszty, zaś pani w dziekanacie wiedząc o co w umowie chodzi stwierdziła, że "mogę próbować" a rezygnacji z samych magisterskich zaocznych studiów po miesiącu(!) były dwa wielkie segregatory.... Od każdego 5 stówek i mamy wielką "super" szkołę z kilkoma siedzibami... A zrezygnowałam z powodu warunków jak i poziomu. UWAGA osoby zastanawiające się nad [podjęciem nauki.... nie patrzcie na to, że kilka komentarzy jest złych na wiele dobrych, NIE RYZYKUJCIE, chyba że macie kasy jak lodu....
15.01.2013
30.12.2012
adele86
a czy studiował ktoś może na SAN fizjoterapie? czy może wiecie coś o tym kierunku? jaki jest poziom jego nauczania
Znudzony student
Ja tam wiem, że na ciekawe wykłady zawsze się przychodzi, a dyrdymały się opuszcza - może w tym jest problem SAN-nu
15.12.2012
12.12.2012
Ja
Oczywiście, że studenci odpuszczają sobie wykłady :)) ja pamiętam jak na pierwszym roku, w pierwszym tygodniu była cała aula zapełniona, wszyscy przyszli. Stopniowo liczba studentów się zmniejszała i na wykłady chodziła znikoma część :) ale nie ma się czemu dziwić, wszystkie wykłady można dostać na maila, od znajomych. Na wykłady chodzą wytrwali ;))
nnn
nie wiem, jak w innych miastach, ale w Lodzi jest raczej normalnie, czyli w porządku, socjologia nie jest moze jakims trudnym kierunkiem, ale nie widze wokol siebie niezadowolonych studentow, ja sie zastanawiam, czy oni moze nie przegieli z tymi oddzialami??? i przez to nie rozmieniaja sie na drobne??
02.12.2012
02.12.2012
marry
bardzo przyjazna szkoła dla studenta, mili ale wymagający wykładowcy (głównie z Politechniki Warszawskiej), poziom nauczania w porządku, dużo zajęć dodatkowych, polecam ;)
Student
Podają że mają kilka tysięcy studentów , a jak przychodzę na zajęcia to w salach pusto, gdzie są ci studenci ?
02.12.2012
01.12.2012
student
Zaczynam wątpić w obiektywność tego serwisu, ktoś usuwa tu wpisy ! a pisałem że tu dziennikarstwo jest tylko teoretyczne - tylko dla tych co chcą mieć papier, taki bez prawdziwych praktyk ! - PROSZĘ NIE USUWAĆ WPISÓW
niedoszły student
Moja uczelnia właśnie padła, miałem się tu przepisać ale tu mają większą rozpierduchę niż u nas, nikt nic nie wie, a mną wszyscy pomiatają. NIE, BARDZO DZIĘKUJE !
30.11.2012
28.11.2012
Marek
Przepisalem się na SAN z innej uczelni na dziennikarstwo bo miało być super , a okazało się że tam nic nie uczą tylko zajecia jak w liceum sama teoria - może inne kierunki ale nie nie dziennikarstwo !
gość123
Pierwszy raz słyszę o takiej szkole. Co to za szkoła? Widzę na stronie, że mają dość szeroką ofertę edukacyjną. Możecie coś więcej powiedzieć na ten temat? Bo mnie zaintrygowała ta uczelnia... ;)
06.11.2012
11.10.2012
mam pytanie
dlaczego na stronie SAN jest tak, ze sposrod wielu wielu miast, gdzie uczelnia ma zajecia, tylko dwa miasta sa wyroznione, czyli Łódź oraz Warszawa???? chodzi o to, ze maja grubsze nazwy i sie wyrozniaja na tle innych ciensza czcionka, czy to oznacza ze te inne miasta funkcjonuja na jakich zasadach? a konczac SAN, co bede miala wpisane na dyplomie, ze skad jest to uczelnia? z LOdzi? Z Warszawy?
marmonnn
co mysliscie o geodezji i kartografi na Spolecznej Akademi Nauk?ktos studiowal?jaki poziom?polecacie czy raczej nie?mowie oczywscie o dziennych studiach:)pozdrawiam i Z gory dziekuje za odpowiedz:)
13.09.2012
03.08.2012
łukasz
studiuję zaocznie w społecznej akademii nauk finanse i rachunkowość, muszę stwierdzić ze rachunkowość z panem dr Jackiewiczem jest bardzo ciężka, gdyż jest to jeden z bardziej wymagających wykładowców, a resztą jest już trochę lepiej, matematyka jak wszędzie trudna ale tego trzeba się spodziewać, najbardziej lubię makroekonomie bo mamy lajt na zajęciach, ogólnie rzecz biorąc uczelnia całkiem fajna, minusem są opłaty przez cały rok, nawet w wakacje, ale przy stałej pracy można rozdysponować sobie wydatki na edukację ;)
kuba
moja szkoła niby nie była bardzo wymagająca a jednak łatwo ie było, wykłady całkiem spoko, wykładowcy tez i najważniejsze ze jest po niej dobra praca ;P
03.08.2012
27.07.2012
anka
studiowałam ekonomię na społecznej akademii nauka (kiedyś społecznej wyższej szkoły przedsiębierczości i zarzązania w łodzi) kadra na poziomie budynki, pomieszczenia zadbane, biblioteka o sporych zasobach jedynym mankamentem tej szkoły są denerwujące panie w dziekanacie
Ewela
Nie jestem jeszcze studentką, ale trochę orientuję sie po kierunkach i myśle że to dobre połaczenie. Coś wspólnego maja ze sobą te 2 kierunki więc to dobry sposób na połaczenie wiedzy. A ja mam pytanie czy ktoś studiuje zarzadznie w Londynie? Bo wiem że jej tam filia tej uczelni. Czy to sie odbywa w j. polskim czy angielskim? Planuję wyjechać z chłopakiem do londynu a nie chciałabym przezywać nauki.
12.07.2012
05.07.2012
woj
skonczyłem stosunki międzynarodowe na UMK, teraz myślę żeby namagisterkę iść na bezpieczenstwo narodowe. myślicie, że to dobry pomysł i połączenie dwóch kierunków?
forest
'najczęściej wybierana uczelnia niepubliczna w polsce' - prawda to czy ściema jakaś? serio, mieszkam w łodzi i nie znam nikogo kto się tam uczy, uczył lub zamierza uczyć. sam rozważam, ale pewnie zdecyduję się na inną uczelnię. a jakie kierunki tutaj najbardziej polecacie, co najbardziej przyszlościowe?
24.05.2012
08.05.2012
anita
Zainteresował mnie kierunek: informatyka dla humanistów? Jak to jest z tą infą, orientuje sie może ktos? Informatyka to opłacalny kierunek w tych czasach, gdzie wszystko się rozwija za pomocą komputerów a ja generalnie zawsze miałąm problemuy ze ścisłymi przedmiotami. Liczę na konkretne odpowiedzi.
gdzie na administracje w Łodzi
gdzie polecacie studiowac kierunek Administracja w Łodzi? chodzi mi o szkoly prywatne. zastanawoiam sie nad: AHE, Kupiecka, Spoleczna Akademia Nauk i WSBiznesu i Nauk o Zdrowiu, poprosze o opinie tych, ktorzy rok temu sami szukali, porownywali oferty i przeanalizowali wszystkie Za i Przeciw
05.04.2012
04.04.2012
INFO wazne o nazwie
ONI zmienili nazwe, wczesniej to byla Spoleczna Wyzsza Szkola Przedsiebiorczosci i Zarzadzania, ale uczelnia na poziomie i cieszy sie duza renoma
aga
Ja studiuję tu finanse i rachunkowość i generalnie jestem zadowolona. Mam taki plan, że w między czasie mogę pracować. Uczą mnie wykładowcy którzy wiedzą co robią, po co i dla kogo i najważniejsze lubią to robić.
15.03.2012
12.03.2012
e-administracja
wiem, ze to nowy kierunek, ale moze macie rozeznanie, co i jak, czy kto wie cos wiecej na temat E-Administracji w ramach WSPiZ??? bardzo bym chciala uslyszec opinie studentow chocby normalnej administracji, byc moze slyszeliscie jak ma wyglkadac ta wersja internetowa????
Q
Studiuję zdrowie publiczne i nie zauważyłam barków na tej uczelni, więc nie wiem o co chodzi mojemu przedmówcy.... Może egz nie poszły dobrze?
01.02.2012
27.01.2012
Bella
szkoła w Warszawie to masakra.filologia ma kosmiczne ceny a oferta minimalna. dziekanat działa z łaski na uciechę. otwarty do 17 ale panie już o 14 kończą pracę i wyrzucają za drzwi. porażka.
Szybki
Bardzo dobra uczelnia , studiuję zarządzanie , wykwalifikowana kadra nauczycielska , nauka nie przebiega ramowo ! Dużo żartów oraz zajęcia kończą się wcześniej itp. Ogólnie dostosowują się do studenta , idą mu na rękę :) Pozdrawiam
13.01.2012
08.12.2011
merry
Warunki w Łodzi nie odbiegają od tych w Warszawie, studiuję filologie angielską i nie żałuję wyboru tej szkoły
mikołaj
z tego co wiem to oddział w Warszawie ma bardzo dobrze wyposażone, nowoczesne sale, sprzyjające nauce
06.12.2011
06.12.2011
chrząszczu
studiuję logistykę na SWSPiZ w zamiejscowym ośrodku dydaktycznym w Warszawie, poziom nauczania jest średni, zróżnicowany pod względem jaki wykładowca Cię uczy, jest sporo wykładowców, którzy reprezentują wysoki poziom nauczania i egzekwują go od studentów, szkoła zapewnia zróżnicowane kierunki i powiedziałbym ze takie \'\'na czasie\'\'
???
Czy to o tej szkole pisali, ze ja mieli zamknac bo dziala niezgodnie z prawem? Chodzilo o uczelnie z Lodzi, co miala duzo wydzialow zamiejscowych?
29.05.2011
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
Politechnika Łódzka
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie