• UTH im. Chodkowskiej Warszawa
Wybierz i oceń uczelnię?

Ocena uczelni


Komentarze (11)
Julia
Wie ktoś może czy wsb planuje wprowadzić pielęgniarstwo zaocznie?
31.01.2021
17.02.2020
Student magisterki
Jestem tu 2 rok i żałuję wyboru. Wykładowcy nie idą na rękę osobom pracującym, a jeśli chcesz się zwolnić to musisz mieć zwolnienie lekarskie. Wykładowcy twierdzą, że to Twój problem i potrafią nie zaliczać przedmiotów pomimo prawidłowych odpowiedzi na testach. Nigdy więcej nie chce mieć nic wspólnego z tą szkołą. A przy wyborze odradzam.
jak pielęgniarstwo?
zależy mi rozmowie z osobą, która tu robi lub już skończyła Pielęgniarstwo, chętnie poznam opinie na temat wykladowcow i poziomu, jak możecie to napiszcie, jak najwięcej informacji, z góry dzięki, Magda
22.07.2016
27.01.2014
Absolwentka 2013 r.
Bardzo dobra szkoła. Wykładowcy wymagający ale sprawiedliwi. Naprawdę trzeba się napracować żeby uzyskać dobre oceny. Polecam wszystkim.
Jo
Na dyplomie (ogółem) to chyba nikt nie wyszedł z tróją, choć na samych egzaminach czy obronie zdarzały się niekiedy oceny typu trzy plus. Kurczę-ale młodzież teraz- są osoby, które bąknąć słowa nie potrafią na pytanie- nic, albo prawie nic, a jeszcze same piątki by chcieli. To i tak już nie ten poziom nauczania co za dawniejszych lat, inne czasy, ale niż demograficzny naprawdę nie upoważnia do tego, że wszyscy bez względu na wiedzę, umiejętności czy poziom inteligencji są skazani na sukces i na same piątki. Znam tą szkołę i dobrze,że nauczyciele potrafią zróżnicować oceny. Gdyby wszyscy mieli mieć takie same to wcale nie byłoby uczciwe wobec tych zaangażowanych i naprawdę dobrych studentów. Dbanie o dobrą renomę to nie jest stawianie piątek wszystkim jak leci! Potem pójdzie taki co guzik umie w świat i będzie opowiadał jaką Uczelnię kończył- co wtedy inni pomyślą? Pięknie- na dyplomie piątka, a w głowie... : )
04.09.2013
27.06.2013
marcinmar
Ja osobiście odradzam tą szkołę, koleżanki chodzili do tej budy i w ogóle nie idą na rękę osobą dojeżdzającym z daleka, a na obronie prac mgr stawiają 3 na dyplomie. Ta szkoła powinna dbać o dobrą renome. Odradzam
stronka masakryczna
czy ta strona glowna www zawsze tak wyglada?????? czy tylko teraz, na czas rekrutacji przypomina koszmarek?
14.08.2012
21.03.2012
do robeta
Ratownictwo medyczne to bardzo odpowiedzialmy kierunek, i moim zdaniem nie studiuje się go po to by w razie czego wiedzieć co zrobić tylko aby pracować w tym zawodzie czyli w pogotowiu, policji, strazy. Także zastanów się dobrze czy nadajesz się to tego kierunku bo pracując w tym zawodzie chodzi o zdrowie i zycie ludzi.
Biały
Polecam zarządanie w kontekscie specjalizowania sie pozniej w zarzadzaniu w sluzbie zdrowia i sektorze medycznym. To jest przyszlosciowy kierunke, a majac podstawy samego zarzadzania mozna tez rozwijac sie w innych branzach.
14.02.2012
14.02.2012
Kryspin
ratownictwo medyczne to calkiem przyjemny kierunek. Naczeczyc sie na nim nie nameczysz. Wiedza z pewnoscia przydatna nawet w codziennym zyciu kazdemu czlowiekowi. Tylko pytanie jest, czy masz pomysl na siebie po takich studiach i po takim kierunku. Bo ja mialbym troche stracha, ze pracy po tym nie bedzie. Wszystko zalezy, z jakich pobudek ktos wybiera swoje studia i co chce poznije po nich robic.
robert
Ratownictwo medyczne mnie zastanawia. Akurat ta szkoła, bo moj ziomek tutaj chodzi mnie mnie namawia a wy co sadzicie?
23.01.2012
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechnika Krakowska