• TEB Edukacja - Agencja Copuz.com - Jan Żaboklicki
 • UTH im. Chodkowskiej Warszawa
 • Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie
 • Politechnika Łódzka
Wybierz i oceń uczelnię?

Opinie, oceny, komentarze, pytania


Opinie (45)
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, AM Wrocław

pytam
jakie opinie o instrumentalistyce macie?
16.05.2019
30.08.2018
Bez znajomości i łapówki nie ma sznas
Jak nie uczyłeś się w OSM we Wrocławiu lub SM Podwalu to zapomnij. Bez solidnej rekompensaty to nawet cię nie przesłuchają, choć byś był najzdolniejszy bo nawet jak cię znają to udają że nie pamiętają. A na dniach otwartych to wogóle obraza majestatu jak przyjdziesz, mimo że nie trzeba sie zapisywać, to jak go nie masz w znajomych na fejsie to wywali i jeszcze na skargę pójdzie że jakim prawem wogóle przyszedłeś. Jak macie możliwość zdawajcie gdzieś indziej.
mat
wszystko zależy od nauczyciela, jak rzeczywiście masz swojego mistrza i wiesz po co poszedłeś na studia to rozwijasz się i żadne problemy nie są przeszkodą, zupa w bufecie na dole nie jest za słona, a uśmiech Pani Krysi na portierni nigdy za mały, nawet jak nie ma klucza. Gorzej jak przychodzisz przewozić się u konkretnego belfra co też się tu jedynie przewozi - a jak wszędzie są i tacy. Jak on lnie lubi muzyki i ty nie lubisz muzyki i jeszcze znajdziesz paru kolegów co też tak mają to żadna uczelnia nie podoła. Są przedmioty i pedagodzy nie z tej Ziemi, rewelacja, warto. A reszta - milczenie, choć szkoda, że akurat oni nie milczą. Na pewno uczelnia i miasto z potencjałem, jeśli nie musisz mieć podanego wszystkiego na tacy i potrafisz rozpoznać ludzi którym "coś" się chce w tym temacie.
17.05.2018
12.04.2018
muzyk
Ta akademia to zakład produkcji bezrobotnych . Droga zamknięta po tej szkole .Nie ważne czy masz talent to się nie liczy. Układ, układ, układ i towarzystwo wzajemnej adoracji.
saxofonik
a jak z saksofonem? Ktoś uczy się u Żołędziewskiego? Mam dylemat między AMW a AM w Poznaniu u pani Jakubskiej-Szymiec i zastanawiam się, na którym pedagogu wyjdę najlepiej. Jakieś rady, ktoś coś?
22.10.2017
15.01.2017
muzyk
To jak tam w końcu jest, kolesiarstwo i zamknięcie na nowości czy po prostu beztalencia z was i się wam nie układało? Myślę o pójściu na kompozycje.
Absolwent
Raczej odradzam studia muzyczne na tej uczelni. Towarzystwo wzajemnej adoracji , kolesiostwo, prowincjonalizm. Jezeli czujesz ze masz talent to jedz studiowac za granice. Z pewnoscia sie bardziej oplaci.
19.10.2016
19.04.2016
Goga
Ktoś coś na temat teorii muzyki we Wrocławiu na AM? Jak to wygląda, czy warto itp
Bartosz Czarniecki
Szczerze odradzam Akademie Muzyczna we Wroclawiu. Jest to uczelnia zamknięta na cos nowego. Kisza sie w swoim własnym bagnie i wszyscy ,łącznie z gronem pedagogicznym, sie pod tym podpisują. Tragedia.
03.04.2014
03.10.2013
Malwa
Witajcie! Czy ktoś z Was orientuje się czy trudno się dostać na kompozycję na AM we Wrocławiu najlepiej od razu na magisterskie studia, jaki poziom kompozycji należy reprezentować, jakie utwory napisać i na jakim stopniu trudności są pytania. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Kaśka
Informacje rekrutacyjne uzyskane!a może ktoś słyszał coś o tych studiach i może się podzielić jakąś opinią?:)
06.07.2013
06.07.2013
Kaśka
Czy ktoś się orientuje jak na tej uczelni jest z terminami rekrutacji na studia podyplomowe?czy tak jak na większości uczelni można się starać o przyjęcie do września?odkryłam dzisiaj, że "są w pakiecie" studia, które mnie interesują - EMISJA I REHABILITACJA GŁOSU, ale na stronie uczelni nie ma informacji na temat przyjęć :P :P
doinformowany
KANAŁ! BAGNO!
25.06.2013
25.06.2013
Marek
Nie polecam tej uczelni!!!!!! Pedagodzy nie wspierają swoich studentów i traktują obojętnie. Korytarze są zakurzone, wybija kanalizacja z toalet, która jest tłumiona odświeżaczem. Podczas egzaminów totalna dezorganizacja-opóźnienia nawet 4 godzinne. Radzę wybrać inną uczelnie. Najlepiej Warszawę lub Kraków.
David
Moj e-mail kicerk15@gmail.com ;)
13.06.2013
13.06.2013
David
Witam :) W tym roku chciałbym startowac na ta akademię muzyczną na kierunek muzykoterapia. Mógłby mi ktoś powiedzieć czego spodziewać się na egzaminach wstępnych? Na stronie internetowej jest coś napisane ale to jest ogólne. Może ktoś z Was przechodził takie egzaminy? :) Z góry dzięki za odpowiedź.
studentka
Albo tutejsze komentarze mają wpływ na władze uczelni, albo po prostu ich nie doceniłam. Informacja się ukazała, w dodatku pięknie napisana.
09.05.2013
09.05.2013
studentka
W tym roku akademickim zmarło dwoje wspaniałych pedagogów, artystów, ludzi z ogromną duszą do muzyki oraz życzliwością do studentów - JAREMA KLICH oraz OLGA RUSINA. Na stronie Akademii nie znalazła się ani jedna najmniejsza wzmianka o ich śmierci. To najlepiej świadczy o klasie tej uczelni - a dokładniej o jej braku...
kamil
Akademie muzyczne żądzą się swoimi prawami, jak dla mnie to ta ma bardzo dobry poziom i każdy absolwent tej uczelni ma spore umiejętności dlatego gorąco polecam ;)
29.03.2013
03.02.2013
krystian
Akademia Muzyczna we Wrocławiu mi przypadła do gustu :) pomimo różnych negatywnych opinii ja jestem zadowolony i nie mam na co narzekać. jest dokładnie tak jak to sobie wyobrażałem. polecam :)
Justysia
Dziś rozmawiałam z koleżanką i ona krytykowała tego typu szkoły. Mówiła, że artyści nie potrzebują studiować, żeby sobie grać czy śpiewać :P a ja jej właśnie powiedziałam, że przecież to wszystko jest bardzo ważne i można się wiele nauczyć w takiej szkole. Mówiłam jej właśnie o Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, podałam tą szkołę jako przykład wysokiego poziomy nauczania :)
04.11.2012
28.10.2012
Ziemek
Masz drugą szansę zawsze, a do tego możesz się odwoływać, a to często bardzo pomaga. Mamy niż demograficzny, uczelnie potrzebują ludzi, żeby dostawać pieniądze na swoją działalność, więc jesteśmy w dosyć komfortowej sytuacji. Teraz to już pewnie trochę po zawodach, ale można coś tam czarować. pozdrawiam
widmo
jeśli się nie dostałem w pierwszym naborze, to już szansa przepadła? czy jest jakaś nadzieja na to, że ktoś zrezygnuje? jak to było w poprzednich latach, ktoś wie?
09.07.2012
30.04.2012
rafaello
Studia wyższe mają to do siebie, że uczyć się na nich trzeba nieco więcej, niż w poprzednich etapach edukacji. Co do elektroniki, to rzeczywiście mpc fajna sprawa, możesz grać na wielu instrumentach, poprzez sampling..
nosul
Po co Ci jakieś elektroniczne rzeczy, jak możesz grać na żywym instrumencie. Na zajęciach jest świetnie, nigdy w życiu nie uczyłem się tyle, co teraz, naprawdę jestem pod wrażenia i zakochałem się w szkole
01.04.2012
30.03.2012
DOmpc
Niestety chyba i tutaj Cię zawiedziemy. Jedyna szkoła, o której słyszałem, a która uczy czy też szkole w grze na tego typu instrumentach elektronicznych, mieści się w Londynie i bierze solidną kasę za taki kurs. Niemniej AMW może dać Ci możliwości rozwoju muzycznego, które być może będziesz w stanie wykorzystać w późniejszych projektach na swojej empecetce
mpc5000
Mam dosyć niecodzienne pytanie.. Szukam wszędzie kierunku związanego z muzyką elektroniczną i nic takiego nie mogę znaleźć.. Chodzi mi mianowicie o automaty perkusyjne pokroju akai mpc itp. Czy ktoś może wie coś na ten temat? Przepraszam, że akurat tutaj piszę, ale wydaje mi się to najodpowiedniejsze miejsce
20.03.2012
24.02.2012
klikser
Serdecznie polecam udział w niezliczonej ilości kursów na naszej uczelni. Gwarantują rozwój ponadpodstawowy, co automatycznie predystynuje nas do lepszego udziału w rynku muzycznym. Jest co pisać w CV
pianista
Jeśli muzyczna to we Wroclove ! W zeszłym roku zakupione zostały nowe instrumenty, także baza rozwojowa jak najbardziej na plus. Nic tylko się uczyć grać, naprawdę polecam
17.02.2012
12.02.2012
boB
Serdecznie polecam, wielu gości z Niemiec, szybko się rozbudowujemy i rozwijamy, naprawdę warto tutaj studiować !
saxo
Czy ktoś mógłby mi mniej więcej nakreślić jak rysuje się nauka gry na saksofonie we Wrocku ? Słyszałem, że zdecydowanie leży w porównaniu z Poznaniem, a jednak na rękę byłyby mi studia we Wroclove
28.01.2012
23.01.2012
oli
zimowy konkurs wokalny - juz 30 raz:) fajna sprawa. U nas dzieją się tylko takie fajne rzeczy! Sporo takich koncertów i innych konkursów poelcam
os
No tak Akademia to Akademia a nie żadna prywatna \"szkolka\" dla każdego
19.01.2012
13.01.2012
Ogryzek
Jak każda Akademia zapewne trudno się tam dostać. Niestety takie są realia i to trzeba wiedzieć zanim się tam \"wypuścimy\"
Janka
Poza przedstawieniem świadectwa maturalnego są wstępne egzaminy oraz prezentacje.
07.12.2011
07.12.2011
Miłłłosz
Uczelnia posiada szeroki wachlarz stypendialny. Poza tym pozwala na uczestnictwo w wielu konkursach.
Aza
W tym roku zdaję maturę. Na jakim poziomie muszę mieć wyniki żeby się dostać? Czy obowiązują dodatkowe egzaminy?
04.06.2011
04.06.2011
maturzystka
Co uczelnia oferuje studentom oprócz samej nauki? Nie umiem znaleźć tych informacji na ich stronie... Głównie chodzi mi o stypendia
Liza
Ja studiuję muzykę kościelną. Jestem niesamowicie zadowolona, że wybrałam tą uczelnię i ten kierunek. Moje zdolności bardzo się rozwinęły podczas tych studiów.
02.06.2011
02.06.2011
dżeez
Studiuję jazz i muzykę estradową. Szalenie fajnie się tutaj studiuje. Atmosfera sprzyja sztuce muzycznej.
inez
Akademia Muzyczna jest na najwyższym poziomie. Niesamowicie dużo się tutaj uczę. Wiem, że to będzie owocować w przyszłości.
02.06.2011
29.05.2011
Ala
Hej, studiuje muzykoterapię na Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Kierunek ten wybrałam ponieważ od zawsze mnie interesował. Przed podjęciem studiów robiłam wywiad wśród znajomych, zastanawiałam się jak się tutaj studiuję. Teraz wiem z własnego doświadczenia że dobrze. Wysoko wyspecjalizowani nauczyciele, doświadczenie poparte latami uczenia, rewelacyjne zaplecze. Wszystko to powoduje że będę bardzo dobrze przygotowana do przyszłego zawodu.
m
Słyszałam same dobre opinie o tej uczelni, znajomi uważają, że warto. Postanowiłam spróbować i udało się. Zdałam egzaminy i teraz się kształcę. Jestem na 3 roku wydziału wokalnego.
25.05.2011
23.05.2011
muzyk
Studiuję instrumentalistykę na tej uczelni. Mogę śmiało polecić. Fajnie prowadzone zajęcia, pozwalają na rozwój, indywidualizm.
Zosia
Muzyka od zawsze była moją pasją. Zdecydowałam się na studiowanie edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej, stawiam na edukację muzyczną. Nauczanie poprzez muzykę jest niezmiernie ważne w edukacji młodego człowieka, pozwala rozszerzyć horyzonty, wyrabia wrażliwość. Polecam :)
17.05.2011
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Akademia Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Politechnika Łódzka
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Uniwersytet Gdański