• UTH im. Chodkowskiej Warszawa
Wybierz i oceń uczelnię?

Ocena uczelni


Komentarze (61)
MIREK K
Chpdzilem 5 lat. Placilem w terminie na kpnto, ktore za kazdym razem pytalem czy wlasciwe. Uczelnia kilka razy zmieniala bank i stad problemy. Obronilem. Uczelnia OK!
27.12.2020
04.09.2020
MM
U mnie fizyka, o co chodzi... wiecie coś więcej?
Margaret
Do mnie też dzwonili w sprawie przesłuchania. Też geografia. O co chodzi? Jeśli coś nie tak, to trzeba się zjednoczyć, żeby coś razem odpowiedzieć.
11.08.2020
06.08.2020
Sylwia
Pytanie do Malwiny, mam ten sam problem, tylko geografia, możemy się jakoś skontaktować? ,
Malwina
Witam. W poniedziałek jadę na przesłuchanie. Ukończyłam on line 3-rzy semestralne studia podyplomowe-nauczyciel historii z datą wydania świadectwa 28.08.2017 Policjant stwierdził telefonicznie że moje świadectwo jest nieważne. Jak to jest. Wyszperałam, że uczelni cofnięto prawo kształcenia 1.10.2016 - zaczynałam drugi semestr a z tego co się orientuje każda placówka, która likwidują musi dokończyć kształcenie obecnych studentow
01.08.2020
14.06.2019
wsmpytam
czy szkoła nadal funkcjonuje?
Ja
Zdacydowanie odradzam! Obranilam licencjat w 2009r. Nie odebralam od razu po obronie dyplomu z powodow osobistych. Pojechalam do Legnicy (mieszkam w jeleniej gorze) po 5 latach od obrony. Nasiedzialam sie dlugo w dziekanacie (ok.5 god.) i dostalam pismo, podpisane przez pania kanclerz, ze nie wydadza mi dyplamu i dokumentow (w tym swiadectwa maturalnego) jezeli nie przedstawie zaswiadczenia potwierdzajacego oplate za cale 3 lata studiow. Nie mam tych potwierdzen i raczej ich nie zdobede. Banda zlodziei i nic wiecej. Dodam, ze zeby dostac indeks przed kazdym zakonczeniem semestru trzeba bylo okazac dowody wplat ( co oczywiscie robilam), nikt nie dopuscilby mnie do sesji gdyby nie mieli potwierdzenia oplata za dany semestr, nie mowiac juz o dopiszczeniu do obrony. Mowiac krotko rodzina adamsow, jak juz ktos wczesniej nazwal, chce sie dorobic na krzywdzie innych.
11.03.2019
11.11.2017
David
Studia podyplomowe super - żadnych uwag. Kontakt rewelacyjny, pracuje się na platformie edukacyjnej - zapoznaje z materiałami i przesyła zadania wykładowcom. Pracowałem kiedy chciałem, za kilka dni praca była oceniona - a przedmiot zaliczony. Może dlatego jest tak dobrze, że zajmuje się tym firma zewnętrzna - kontakt jest na stronie szkoły.
kkkkkkkkkkk
Czy ktoś studiował online? (studia podyplomowe)
12.09.2017
16.04.2017
Monia
Studiowałam tam trzy lata. Wszystko płaciłam w terminie....dwa dni przed obroną poinformowano mnie o rzekomym "zadłużeniu "na kwotę 1200 zł !!!Szok!!!Zebrałam wszystkie dowody wpłat i udałam się do P.kanclerz, (swoją drogą bezczelna baba), nie chciała ze mną rozmawiać. Powiedziała tylko : : Albo Pani zapłaci albo nie dopuścimy Panią do obrony" . Nie miałam wyboru, musiałam zapłacić bandzie złodziei. Odradzam tą szkołę!!!!!!!!Brak organizacji, totalny sajgon!!!!!!
Mila
Witam wszystkich zainteresowanych .... szczerze odradzam tej szkoły , studiowałam tam w latach 2011 ukończyłam licencjat lecz nie podeszłam do obrony , zagubiono moje wszystkie dokumenty już tracę nadzieje że uda mi się je odzyskać . Przez całe 3 lata wiecznie były problemy studenci aby odzyskać dokumenty wzywali policje , cała sprawą zajęła się prokuratura . Po moim ostatnim telefonie do założyciela tej szkoły co z moja teczka z dokumentami usłyszałam tylko krzyki do słuchawki ... po czym rzucił telefonem , nie dał dojść do słowa po tym jak powiedziałam że kolejny raz dzwonie i muszę od nowa mówić o co mi chodzi ....mogłabym tak pisać i pisać zresztą jak podejrzewam nie tylko ja .... JESZCZE RAZ NIE POLECAM SZKODA NERWÓW CZASU I PIENIĘDZY .
06.04.2017
20.03.2017
Mm
Czy ktoś studiował online?
Absolwent
Ukończyłem tę uczelnię w 2013 roku. Obroniłem się i uzyskałem tytuł inżyniera. Nie miałem żadnych problemów z opłatami za studia i z ich rozliczeniem ( podobnie jak większość studentów z mojego roku) - bo płaciłem w terminie. Również obrona była ok. Kilku studentów miało opisywane problemy,ale tylko dlatego, iż mijali się z prawdą (opłatami ). A to, że Profesorowie w czasie studiowania wymagali ( szczególnie kursy techniczne, matematyka , fizyka), to jest chyba normalne. Pozdrawiam byłych z ZIP.
04.09.2016
15.06.2016
dj
Widzę, że WSM w dalszym ciągu leci w kulki i do tej pory nikt nic nie zrobił z tą bandą złodziei, broniłem się bodajże w 2012 roku (też po wielu przygodach, oczywiście z niby nie zapłaceniem czesnego), dyplom otrzymałem po interwencji u Rzecznika Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (tak sądzę bo wcześniej uczelnia wciąż mnie zbywała) po ponad rocznej walce. Pomijam już fakt że przed obroną każdy był zapraszany do gabinetu kanclerza gdzie siedziała kanclerzowa z fają pysku i pytała czy chcę się bronić (jeśli tak to podpisz że zalegasz 4,5 tys PLN). Uczelnia oszukuje, władze bezczelnie kłamią, rodzina adamsów stosuje metody z głębokiego PRLu, mnie tylko dziwi dlaczego nikt z tym jeszcze nic nie zrobił, zamknąć towarzystwo do ciupy na stare lata, za stracone nerwy tych wszystkich studentów i wyłudzone w bezczelny sposób pieniądze.
przyszły student
Wnioskując po wszystkich opiniach, lepiej sobie darować tę szkołę...
04.04.2016
22.02.2016
Wojtas
Nie polecam, ponieważ są ogromne problemy z obronami, mi się udało w październiku, chociaż miałem się bronić w lipcu, a po obronie problem z odbiorem dokumentów. Siedziałem do 3 w nocy aby uzyskać zgodę od pseudo pani kanclerz... i dodatkowa opłata co prawda jedyne 400 zł ale jednak. Odnośnie kadry nauczycielskiej to jest ok, uczą na wysokim poziomie, chociaż co roku się wykruszają.
Sara
Czytam komentarze i nie wierze. Studiowałam na tej uczelni 5 lat, obroniłam się bez żadnych problemów. Nikt nigdy nie chciał ode mnie dodatkowych pieniędzy. Czy aby nie piszą ci, którzy maja problem z opłatami? To tak jak z ratą w banku, jak płace jest ok, ale jak nie to bank do bani.
26.01.2016
09.08.2015
rena
cos nie ma komentarzy z ostatniego roku, jak tak teraz w tej szkole? jeszcze si€ trzyma?
Kris
Podpisuję się pod każdym negatywnym opisem. Sam musiałem uciekać na inną uczelnię żeby kontynuować studia.( całe szczęście nie oddałem im indeksu ) Proszę, zastanówcie się dwa razy zanim złożycie tutaj papiery !. Teraz jestem już po obronie i cieszę się, że udało mi się wydostać z tego BAGNA !
20.12.2013
13.12.2013
mama
banda złodziei i oszustów , syn od czerwca próbuje się obronić i ciągle słyszy że albo nie zapłacił za wszystkie semestry( dowody wpłaty oczywiście posiadamy) , albo nagle zaginęły jego dokumenty , wynajęliśmy kancelarię adwokacką i w przyszłym tygodniu syn pojawi się tam z prawnikiem a jeśli to nie pomoże to jeszcze przed świętami pojawimy się w szkole z TV , odradzam tę uczelnię , powtarzam banda złodziei !!!!!!!
tda2005
Studiowałem w tej Uczelni parę lat temu...Teraz ponowiłem studia. Jest całkiem nieźle. Mnóstwo moich znajomych pokończyło bez problemów. Jak ktoś ma pecha to i w d... palca złamie. A gorzej jak trafi swój na swego (kombinator na kombinatora i cwaniak na cwaniaka)...Polecam uczelnię dla wszystkich pracujących chcących zdobyć wykształcenie i dyplom...
25.11.2013
24.11.2013
matka byłego studenta
Mój syn i ja też przeżyliśmy koszmar, nie chcieli wydać dyplomu bardzo długo. napisałam do rzecznika praw studenta przy ministerstwie. i poskutkowało . Wydali bez słowa , radzę zrobić tak samo. A też myślałam, że nigdy się nie doporosimy. . Kazdemu odradzam tę szkołę. To ewenement w skali chyba Europy.
też były student
ludzie nie łudźcie się i omijajcie ten koszmar jak najdalej, szkoda pieniędzy, zdrowia i czasu.
21.11.2013
30.10.2013
Były studentka 2
Ja również sądzę się z tą uczelnią w sądzie za nie wypłacone stypendium, które mam na piśmie ze zostało mi przyznane.Mimo przyznanej pomocy socjalnej musiałam zapłacic za cały rok akademicki.Przeniosłam się do Wrocka i nie żałuje tej decyzji.
bara
Ta szkoła to dno totalne , a na obronę trzeba czekać w nieskończoność, na domiar wszystkiego biorą się niedopłaty pomimo , że masz wszystko uregulowane na cacy, jak nie zapłacisz nie dopuszczą cię do obrony , banda złodziei jak możesz to nie idż. Nie pomogą interwencje w ministerstwie , ja musiałam dopłacić 2000 zł inaczej nie obroniłabym się nigdy, pomimo , że wszystko miałam ok. Omijaj tę uczelnię wielkim łukiem , gdyż będziesz żałować.
28.10.2013
16.10.2013
obecna studentka
Mam ten sam p[oblem ,czy mogę prosić o kontakt z Tobą do ,,Byłego Studenta"
Były student
Studiowałem tam i tez musiałem dopłacić przed obrona kilka tysięcy.sprawa skończyła się w sadzie i oddali mi szybciutko cała kwotę.trzeba być nieugietym i walczyć o swoje i nie dać się zbajerowac
16.10.2013
27.09.2013
pola
informowałam ministerstwo o tym co się tam dzieję, nawet nikt mi nie odpowiedział. Co to obchodzi urzędasów w Warszawie co sie dzieje na prowincji gdzies w Legnicy, po prostu nic! Dodatkowo rodzina załozycieli szkoły. ma koneksje ze starym układem rządzącym, a była SB i komuchy trzymają się dobrze cały czas, nawet sądze, że coraz lepiej. Oni mają swoich ludzi wszędzie, a ci ludzie pilnują ich interesów jak nalezy! Nie idźcie tam, sami splajtują, a wtedy nawet koledzy z byłej SB i PZPR nie będą w stanie im pomóc, oni im naboru nie zapewnią.
ira
ludzie nie łudźcie się, że pomoże wam ministerstwo, policja, prokuratura itp. nikt wam nie pomoże! Samotny człowiek nie ma szans w walce z klanem państwa D. Oni mają układy wszędzie, a na układy nie ma rady. Jedyna rada to ich zbojkotować, wtedy szkoła sama padnie, bo ministerstwo i tak im akredytacji nie cofnie.
27.09.2013
18.09.2013
..
OSTRZEGAM NIE IDZCIE TAM !!!Mi kazali zapłacic ponad 9tyś siła wyrwałem mój indeks napadli na mnie w dziekanacie w 4 osobySKANDAL
to skandal i az trudno uwierzyc
Zuza, to co piszesz nadaje sie do zgloszenia na policje, albo prokurature, albo sama ne wiem, gdzie, ale ja bym tego nie zostawila, przeciez masz umowe i wiesz, ile powinnas zaplacic, jesli mialas potwierdezenia, to NIE POWINNAS zaplacic ani grosza wiecej, ja jeste w cieżkim szoku
17.09.2013
16.09.2013
studnt
Dramat... Nigdy tam nie idźcie- tak należałoby mówić każdemu, kto nie słyszał o tej szkole a zamierza się tam wybierac... Ta cała kanclerz to zwykła oszustka i złodziejka, która wszystkich traktuje jak drugiej kategorii człowieka- jak złodzieja i oszusta, a sama oszukuje ludzi i wymusza szantażem dodatkowe opłaty, które w myśl umowy uczelni za nic się nie należą... NIE POLECAM NAWET WROGOM!!!!
ZUZA
Odradzam tą szkołe! Banda oszustów i krętaczy ! Przed obroną nagle się okazuje że studenci zalegają za czesne i to bagatela w tysięcach złotych ! Ja musiałam dopłacić 2 tysiące choć posiadałam wszystkie dowody wpaty i zawsze płaciłam w termnieni ale nikogo to nie obchodziło, nikt nawet ze mną nie chciał porozmawiać. Rozmowa z tępą Panią kanclerz była taka : Albo Pani zapłaci albo nie dopuścimy Panią do obrony a dowody wpłaty prosze schować do kieszeni.NO bezprzesady!
04.09.2013
30.06.2013
iwus
wszystko idzie gładko az do czasu obron. Mi właśnie nie wydano indeksu, bo niby zalegam 5 tysięcy zł!!!!!!!!!!!!!!!! mimo to , że wszystko opłaciłam. Szkoda słów.
MW
Swoje przeżyłem w tej uczelni, jeśli chcecie stracić pieniądze i czas to polecam ODRADZAM LUDZIE TYLKO NIE TAM!!!!!
12.05.2013
12.05.2013
opinia
sa lepsze uczelnie, z pewnoscia, oni musza sie jeszcze sporo nauczyc, student traktowany bez szacunku bedzie przekazywal slaby obraz innym i szkola tylko na tym straci, niestety uczelnie maja to w tylku i patrza tylko na pieniadze, poziom i organizacja jest na dalekim planie
eva
dziwie się, ze jeszcze ta szkoła ma jakiś studentów. Po co ludzie tam idą? działania ministerstwa dla mnie są pozorowane albo żadne. Pisałam do ministerstwa o nieprawidłowościach i nawet nikt mi nie odpowiedział. Po prostu maja to gdzieś. Studenci radźcie sobie sami uciekajcie stamtąd jak najdalej!
11.05.2013
05.05.2013
tomasz
9 miesięcy czekam na obronę.
rydos
a na stronie internetowej chwala sie dyplomem Newsweeka, ze sa najlepsza uczelnia w wojewodztowe dolnoslaskim, pytanie z innej beczki; Wam tez rozjezdza sie ich stronka www?
05.05.2013
04.05.2013
była studentka wsm
Jak wiekszość -odradzam studiowanie na tej pseudo uczelni. Spędziłam tam 1 rok magisterki i na szczeście udało nam sie ich przechytrzyć i przenieść na inną normalną uczelnię. Jestem już dość wiekowym człowiekiem i do nauki naprawdę sie przykładam. Jednak to co wyprawia się z ludźmi na wsm to okropieństwo. Mi pomogła prokuratura i ministerstwo w porachunkach z p.kancelerz. Nie dość, że przywłaszczała sobie moje stypendium, to jeszcze pieniądze, które wpłaciłam za cały rok z góry uważałą za niebyłe. Wykładowcy owszem byli bardzo wymagający, ale ta przeprawa może człowieka zrujnować psychicznie. Ciągle traktują wszystkich jak potencjalnych złodziejaszków, a tego co sami wyprawiają nie widzą. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, bo prokuratura obiecała o całej sprawie obficie poinformować ministerstwo, które i tak zna sytuację.
ala
no to ładnie, a ja chciałam pójść tu na prawo, ale po tylu negatywnych komentarzach zmieniam zdanie! w takim razie - wszip we wrocławiu albo uniwerek opolski. dzięki za ostrzeżenie
17.04.2013
09.04.2013
gill
potwierdzam - dno! na caqłe szczęsie udał nam się zwiać do chodkowskiej we wrocławiu
maria
chciałam studiować w tejże szkole. Niestety nie umieli mi zrobić róznic programowych w ciągu kilku tygodni i zrezygnowałam. Najlepsze jest to że decyzje o przyjęciu wysłali dopiero w grudniu, a zajęcia zaczęły sie w październiku. Oczywiście już wcześniej straciłam ochotę do studiów tam i nie żałuję. Poczytajcie sobie komentarze na "bolecforum wsm". Tak beznadziejnej szkoły nigdzie nie widziałam, a skończylam juz kilka kierunków.
17.03.2013
20.02.2013
k.a.
OKROPNA SZKOŁA BANDA OSZUSTÓW I TYLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LUDZIE JEŚLI MACIE TROCHĘ OLEJU W GŁOWIE NIE IDŹCIE TAM STUDIOWAC.
dk
Masakra. Po każdym roku było co raz gorzej. wykładowcy ok. ale organizacja.... KOSMOS. nie wiem jak to inaczej ująć. niby było dobrze do 6 semestru. wpłaty ok. indeks wydawali. nikt nie żądał jakiś dopłat czy wyjaśnienia nieprawidłowości. aż tu nagle chęć obrony. i zaczynają sie schody. najpierw od czerwca do października walczyłam z p. kanclerz o wydanie indeksu. walka to mało powiedziane to był horror. czekanie po ok 6 do 12 godzin tylko po to by siędowiedzieć, że dziś nic z tego( nie jestem z legnicy musiałam dojechać 100km w jedną stronę, nie wspomnę o urlopach w pracy na taką wycieczkę) no ale wkońcu jakimś cudem się udało. po złożeniu dokumentów na obronę- w październiuku- oczekiwanie. moje wielkie zdziwienie było 23-11 o godz. 13 gdy dostałam telefon, że dziś mogę się bronić ale uszę wpłacić tyt: opłata czesnego + odsetki 600zł. !!? Do dziś nie wiem za co. ponieważ wiem, że od września szkoła jest w likwidacji wpłaciłam i obroniłam się w ten sam dzień. teraz czekam na dyplom. mam nadzieję, że mi go wydadzą już bez problemów. takrze ludzie jeśli pragniecie silnych wrażeń śmiało walcie do wsm. postępowanie likidacyjne może dłuuuuugo trwać także jeszcze zdążycie sobie zszarpać nerwy.
17.12.2012
29.11.2012
Były student
Dno organizacyjne do kwadratu!. Kradną stypendia, sam musiałem dopłacić 2000zł , za przyznane stypendium tylko po to, aby być dopuszczonym do obrony (terminy były przesuwane 3 razy). Tak Cię psychicznie zmęczyli, że jak zostałeś dopuszczony po trzech latach do obrony, to nie myślałeś o kasie, tylko o tym aby zdać, zabrać papiery i zapomnieć o tej traumie. Psychologicznie dobrze obmyślone. Jak już jesteś po, to masz dośc tego bagna i spluwając przez ramię nie chcesz do tego wracać. I to jest ich siłą, a naszą (moją) słabością, bo takich szubrawców powinno się ciągać po sądach, ale nie tu i teraz. Mają chody wszędzie (te odwiedziny polityków). Jedyne lekarstwo, to omijać ich szerokim łukiem. A wykładowcy??, niestety mam do nich żal. Bez nich to bezprawie nie miałoby miejsca. Reprezentowali różne opcje polityczne, ale kręgosłupa moralnego nie mają. Szkoda, że młodzież na to patrzy i wnioskuje, że "KJN" (kasa jest najważniejsza) . Szanowałem tych ludzi, (wykładali tam także księża doktorzy) ale jeżeli ich teraz spotkam, nie powiem "dzień dobry" , bo nawet nie próbowali nam pomóc. Na mgr wybrałem inną dolnośląską uczelnię. Tam Wszystko jest "normalne" a jak ja się dziwię i jestem szczęśliwy, że traktują mnie jak człowieka i jak partnera, to patrzą na mnie jak na wariata. Nie marnujcie swoich pieniędzy, nerwów i czasu. Rzućcie to dziś bez względu na którym roku jesteście. Rozgłaszajcie co tam się dzieje!. Pozdrawiam i podziwiam osoby, które postanowiły walczyć o swoje prawa w sądzie, mnie zabrakło sił. Wybrałem "święty spokój" i na to liczą te hieny. Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra czekają na Was, a czesne jest o połowę niższe.
były student
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH - WSZĘDZIE TYLKO NIE NA WSM!!! Studiowałem tam... uciekłem, bo takiego syfu nigdzie nie widziałem. Organizacyjnie ta szkółka (bo to nie jest żadna uczelnia!!!) to dno totalne! Dziekanat to zlepek panienek, które nic nie wiedzą. Pomimo, że wpłacasz kasę to ciągle chcą więcej, ciągle brakuje. A wina leży po stronie szkoły, bo nie ma logistyki, wymiany informacji, ludzi do pracy. Wszyscy normalni się pozwalniali, albo ich zwolnili, bo pewnie spiskowcy i złodzieje. A Ci drudzy to niestety właściciele, a w zasadzie TD. Póki możecie to się stamtąd przenieście do innej uczelni. Jeżeli tam nie studiujecie, to NA BOGA NIE STUDIUJCIE, bo k**** koszmar sobie z życia zrobicie. Dla wykładowców i zaangażowania ich w dydaktykę wystawiam solidne 4 albo nawet 4+, ale organizacyjnie szkoła to gnojówa!!!
25.11.2012
24.11.2012
student
Nie wiem kto pisze te pozytywne komentarze, chyba sami założyciele i pani kanclerz. Banda oszustów i nic więcej. Co do wykładowców to nic nie mam są ok, choć co niektórzy też dobrego zdania o tej uczelni nie mają. Możesz studiować ale co z tego jak na koniec do obrony pracy licencjackiej czy też dyplomowej nie zostaniesz dopuszczony, a o odbiorze dyplomu to zapomnij, więc co Ci po tej Uczelni, tylko kasę w błoto wyrzucisz!!!!!
majka
ja studiuję na drugim roku i ciągle tylko problemy, Teraz chcą podwyższyć czesne o 50 % czyli mamy płacić prawie 4000 tys za semestr.!!!! Masakra jakaś!!!! Brakmożliwość obrony prac licencjackich i odbioru dyplomów, ciągle im brakuje tylko kasy mimo że jest płacone. Absolutnie każdemu odradzam już lepiej na PWSZ i własnie tam idę
24.11.2012
21.11.2012
Olga
Weertrt, mógłbyś powiedzieć dlaczego nie podoba Ci się Wyższa Szkoła Menedżerka w Legnicy? Bo napisałeś bardzo ogólnie :D mieszkam niedaleko i wolałabym studiować w Legnicy, dlatego chcę zasięgnąć tutaj waszych opinii. Czytam pozytywne komentarze i to mnie cieszy :) ale ten ostatni mnie zaintrygował ;p
weertrt
TA SZKOLA TO HUJOSTWO
06.11.2012
16.09.2012
varia
poszukuje osob studujacych prawo na 5 roku, ktorzy chcieliby uprzejmie opowiedziec o przedmiotach i wykladowcach z 4 roku i nizej, dzieki!
kasia12
Studiuje prawo na 4 roku na tej uczelni. Jeśli chodzi o poziom to nie jest taki niski. Należy się przyłożyć do nauki aby przejść na kolejny semestr. Profesorowie są ok.
08.09.2012
27.08.2012
manager
No i spoko jest ta uczelnia, menadżer to faj a profesja więc dobrze że istnieje coś takiego jak wyższa szkoła menedżerska. Co prawda umiejscowienie jest średnie - w Legnicy - no ale do tego też można się przyzwyczaić, o ile poziom jest rzeczywiście dobry.
marek
dobrze że mamy taką fajną uczelnię w Legnicy, bo po tym jak moja narzeczona zaszła w ciążę, nie mogę od niej wyjeżdżać, a studiować chcę:) super że jest to tutaj możliwe i to na dobrym poziomie.
11.08.2012
23.07.2012
kacper
A jak jest na informatyce? Czy poziom jest tu wystarczający aby zdobyć porządną wiedze w tej dziedzinie? Jak są wyposażone sale, jaki sprzęt?
drug
chwalą się dyplomem newsweeka sprzed 4 lat. nie wiem czy to reklama czy antyreklama, skoro przez 4 lata nie zdobyli nic więcej jeśli cały czas się szczycą głupim dyplomem...
16.07.2012
09.07.2012
maro
Menedżerska to porządna uczelnia, posiadająca dobra kadrę, poprawna organizacyjnie. Wybrałem architekturę i urbanistykę. Mam porówanie z kumplami z polibudy którzy to studiują. Mamy bardzo podobne przedmioty i program studiów. Moze ja mam troszkę łatwiej, ale mi to akurat nie przeszkadza ;)
para
a jak wygladaja studia na informatyce? widze ze po tym ma sie tytul inzyniera, ale czy w trakcie studiowania informatyki w szkole menadzerskiej sa jakies dodatkowe zajecia z zarzadzania czi marketingu?
07.07.2012
02.04.2012
prawo?????
czy ja dobrze widze, ze ta uczelnia oferuje kierunek studiów PRAWO????? kto studiuje tutaj prawo???????? mapiszcie prosze, jak wygladaja studia prawnicze w Waszej ocenie? poziom, kadra, stopien trudnosci, im wiecej, tym lepiej, dzieki aska
moniaks
nazwa brzmi fajnie... A cos poza tym? jakieś doświdczenia macie zwiazane z tą szkoła?
23.01.2012
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
 • Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
 • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Politechnika Gdańska
 • Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechnika Krakowska
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Uniwersytet Gdański