• UTH im. Chodkowskiej Warszawa
Wybierz i oceń uczelnię?

Ocena uczelni


Komentarze (21)
Do Ivi
Witaj Czy mogłabyś napisać odnośnie zajęć praktycznych... czy często trzeba być w szpitalu w tygodniu. Pracuję od rana do 16 i jeśli się okaże że np. Cały styczeń muszę być na zajeciach od pn do pt to raczej nie dam rady tego pogodzić. Braknie urlopu bo jeszcze praktyki w wakacje. Jak to faktycznie wygląda na uczelni? Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam
15.02.2021
14.02.2021
Ivi
W większości są to osoby 30+, zaraz po maturze jest osób bardzo mało.
Suzi
Witam wszystkich czy studiują tez osoby w wieku 35/36 lat :) czy większość to osoby zaraz po maturze
11.01.2021
22.09.2020
Ivi
No i jeszcze tak jestem mamą, pracuje na etat i daje radę jeszcze studiować. Także można.
Ivi
Witam. Oplata za semestr to 2500 zł płatne jednorazowo, jak ktoś chce płacić miesięcznie to 650 zł . Zjazdy w każdy weekend, dodatkowo zajęcia pielęgniarskie ok 2 piątki w miesiącu od 16 do 20. Wszystko można pogodzić ale trzeba się nastawić na to że wolnego czasu będzie mało aczkolwiek jest 😉 Prawda że praktyki trzeba zrobić w ferie i wakacje poz i szpital. Więc jak się pracuje to trzeba urlop zbierać żeby nie było później że się nie ma kiedy zrobić. Atmosfera super. Poznałam świetne osoby. Gorąco polecam ta szkolę.
22.09.2020
15.07.2020
Anna
Witam, ciężko znaleźć na stronie uczelni jakie opłaty dotyczą studiów niestacjonarnych I stopnia na kierunku pielęgniarstwa. Może się ktoś wypowiedzieć w tym temacie? Dziękuję i pozdrawiam,
Ania
Cześć Judyta, studiuje w WSNS jestem na II sem pielęgniarstwa pierwszego stopnia, też jestem mamą. Zjazdy są co weekend. Bywa to niestety męczące. Jest dużo nauki a poziom rzeczywiście wysoki szczególnie anatomia i fizjologia. Powiem Ci szczerze, ze urlop poświęcam na realizowanie praktyk, także pożegnaj się z nim na 3,5 roku ;))) Ale dasz radę!!! Na roku poznasz wielu wspaniałych ludzi, którzy tak jak Ty będą pracować i mieć rodziny dlatego ważna jest współpraca między sobą. Atmosfera jest fajna bo to mała uczelnia i prawie wszyscy się znają ;)
03.07.2020
02.07.2020
Judka
Hej, rozważam pójście na zaoczne pielegniarstwo w WSNS w Rudzie Śląskiej. Piszecie, że dużo zajęć i praktyk, a ja mam pytanie - czy da się to pogodzić z pracą i normalnymi obowiązkami rodzinnymi tzn. dzieci itd. Chciałabym usłyszeć opinie innych mam pracujacych i studiujących ten kierunek czy jest czas na naukę .
nataliahhhhhhhhhh
hej , jesli ktos się wybiera na pielęgniarstwo od tego roku to zapraszam do kontaktu natalia.gajos@vp.pl w grupie zawsze raźniej :)
07.07.2019
13.05.2019
Lusiek
Studiowałam na śum, porażka jakaś. W październiku mam zamiar zaczac od nowa w rudzie zaocznie ;) są jakieś osoby planujące podjecie nauki w rudzie ? Chętnie również zakupie materiały od poprzednich semestrów książki, notatki.
basia
jest mozliwosc studiowania zaocznie pielegniarstwa? bo moja znajoma mowila ze studiuje zaocznie, lecz nie umiem znalezc takiej opcji na stronie szkoly
14.04.2019
15.12.2017
mm
Ogólnie wszystko na plus. Jedynie osoby zaczynające pielęgniarstwo od podstaw muszą się przygotować na ogromną ilość praktyk w tygodniu oraz w wakacje.Nie jest prawdą że praktyki są tylko w piątki.Placówki w których się odbywają nie idą na rękę i trzeba odpracować tyle godzin ile jest zaplanowane a jest tego strasznie dużo .Szczególnie na drugim roku.
prawiemgr
Kończę studia magisterskie. Za trzy tygodnie egzamin dyplomowy. Polecam wsns, dobra organizacja, super atmosfera, nietuzinkowi wykładowcy szczególnie z przedmiotów które uczelnia sama wprowadziła do planu których nigdzie indziej niema. Bałam się genetyki ale wykłady Pani doktor Sodowskiej były na piątkę z plusem a dziewczyny (nasze koleżanki) prowadzące zajęcia z pielęgniarstwa specjalistycznego po prostu mnie zawstydzały swoją wiedzą. Takim hitem na koniec jest język migowy i zintegrowana opieka prowadzona przez Panią doktor Skrzypulec i Panią doktor Luboń. Jak obronię tą magisterkę to coś skrobnę. Uruchomili nowy kierunek terapię zajęciową jeżeli będzie weekendowa to chyba się skuszę na drugie studia. I jeszcze Pan Mariusz z recepcji taki "Wielki Brat" patrzący na wszystko, uprzejmy i pomocny. Polecam
19.05.2015
12.01.2015
studentka
Ja osobiście polecam.Poziom jest wysoki, zajęcia ciekawe, a kadra naukowa w pełni wykwalifikowana. Wykłady dr n. ekon. Ewy Blachy i dr n.med. Jadwigi Pyszkowskiej pozostawiają uczucie niedosytu i żalu, że to już koniec wykładu. Wielkie podziękowania dla obu Pań.
renia
wykładowcy ci sami co w Katowicach Ligocie więc i zajęcia i poziom nie odbiega od ogólnych standardów, tzn jest o.k ;)))
11.05.2013
08.05.2013
Basia
Planują otworzyć mgr piel. Proszę napiszcie coś przynajmniej o kadrze, wykładowcach-czy wszyscy nawet nie chcecie tego wspominać???
Iwona
Bardzo proszę o odpowiedź!
07.01.2013
07.01.2013
Iwona
Chciałam dowiedzieć się gdzie odbywają się zajęcia z położnictwa. Tzn. w Rudzie Śląskiej czy jest jakiś oddział zamiejscowy?
agata
Moja siostra studiuje tutaj pielęgniastwo, z tego co wiem jest zadowolona. Studia dobrze przygotowują do pracy. Na temat tego skąd pochodzi kadra nic nie wiem, alę siostra nie narzeka na wykładowców ;)
24.04.2012
05.04.2012
arlena
studiuje ktos tutaj pielęgniarstwo? jak wygladaja studia? jaka kadra? skad? poziom, zaplecze, jak jest?
napiszcie cos o tej uczelni
mozecie cos skrobnac o tej szkole? bo wszedzie sa komentarze, a tutaj echo
05.04.2012
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
 • Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechnika Krakowska
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego