Ocena uczelni


Komentarze (14)

Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • kkk

  Tomek, proszę o kontakt: k.l-ski@wp.pl
  8/2/16
 • tomasz

  ukończyłem, załatwiłem nie będąc ani razy w szkole, Opłata też nie była wygórowana. Obecnie studiuję i dokument ukończenia będę mieć . Co więcej potrzeba ?
  7/30/16
 • pierwsze wrazenie

  po rozmowach z innymi studentami, po swoich wlasnych pierwszych odczuciach - pozytywny odbiór, a jak już zaczne studia na dobre, to podzilę sie spostrzeżeniami bardziej wnikliwymi :-)
  9/29/15
 • Sara

  Hej , jestem studentka tej szkoły na kierunku pedagogika edukacja wczesnoszkolna, jest ok. Wykładowcy dokładni, dziekanat też ok.Jak wszędzie czasem lepiej czasem gorzej.
  8/28/15
 • pedagogika

  ja bym chętnie poznała opinie studentów Pedaogiki tej szkoły. Jednoczesnie zadam pytanie: gdzie warto iść na pedagoikę w Trójmieście?
  8/26/15
 • Stanowiska pracy w Gdańsku!

  Absolwenci studiów Ekonomicznych, Prawa lub Księgowości! W Gdańsku otwiera się nowe centrum globalnej firmy konsultingowej PwC i szukamy Junior analityków AML. Wymagania: język angielski B2, studia ekonomiczne, prawnicze lub księgowe, finansowe. Chęć pracy w analitycznym zespole w dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim firmie z Big 4! :) kontakt: magiera@hays.pl
  2/11/15
 • Małgorzata

  Odradzam nie polecam. Rozumiem potrzebę przeniesienia uczelni ale nie robi się tego z dnia na dzień na dwa dni przed terminem obrony. Telefon cały dzień wyłączony zero informacji czy i gdzie znajduje się nowy oddział uczelni. Brak informacji czy obrona się w ogóle odbędzie. W chwili gdy zaczęła z powrotem działać strona internetowa( jakiś dzień przed planowanymi obronami) ukazuje się informacja, że termin oraz godzina obron zostaje przesunięta. Moim zdanie jest to traktowanie studenta poniżej wszelkiej krytyki, brak szacunku....
  11/5/14
 • Karolina

  Jestem absolwentką tej uczelni i powiem szczerze, że przez ostatnie pół roku klimat zepsuł się całkowicie. Nowym władzą zależy TYLKO I WYŁĄCZNIE NA KASIE i nie biorą pod uwagę w ogóle potrzeb studenta. Plan jest zmieniany w ostatniej chwili, studenci nie są informowani o zmianach, jest problem z uzyskaniem najważniejszych informacji a nie wspominając już o tym, że władzę uczelni mają problem z podpisaniem podstawowych dokumentów, na które później się czeka i czeka..... Bardzo dużo absolwentów przez zachowanie władz nie odebrało dyplomów na uroczystości tylko przed lub po niej, nie można pominąć że na nasze dyplomu czekaliśmy czekaliśmy 2,5 -c gdzie według przepisów uczelnia na wydanie ma 30 dni od dnia obrony...
  11/4/14
 • pedagodzy tez sa potrzebni

  nie zgadzam sie z takimi opiniami, ze tylko kierunki scisle, informatyka ekonomia prawo medyzyna, ja planuje wlasnie studia na pedagogice i szukam dobrej uczelni w Gdansku o tym kierunku, jelsi nie dostane sie na uniwerek nie zamierzam trafic roku i zaczne studia w szkole prywatnej, chetnie poslucham waszych opinii o tym kierunku niekoniecznie w tej uczelni, z gory dziekuje w wszystkim przemadrzalcom ktorzy uwazaja, ze po pedagogice tylko zmywak im zostaje - sugeruje chwile zastanowienia; ciekawe, kto bedzie wychowywal Wasze dzieci? inżynierowie i informatycy? raczej nie :-)
  12/18/12
 • zarzadzanie

  jak wyglada u nich zarzadzanie??? jest sens placic tej uczelni za studia na tym kierunku? a jesli nie WSS-E, to jaka inna szkole prywatna wyzsza w Gdansku polecanie z kierunkiem zarzadzanie???
  7/19/12
 • pierdu, pierdu

  tylko gdzie bedziesz pracowac po tej wspanialej pedagogice? na zmywaku w Manchesterze? ludzie otrzasnijcie sie? no chyba, ze papier dla idei, noo, moze jeszcze zarzadzanie, bo dajw wiecej mozliwosci, jak masz leb na karku, to nawet sam jakis biznes poprowadzisz, cos o zarzadzaniu podrzuccie, ok?
  6/24/12
 • iwona

  pedagogika resocjalizacyjna to kierunek który zawsze chciałam studiować. ta uczelnia idealnie mi w tym pomaga. Zajęcia prowadzę są w ciekawy sposób. Zawsze chciałam pracować i pomagać ludziom którym coś w życiu nie poszło i wiem, że po skończeniu studiów to mi się uda :)
  4/11/12
 • Edu

  czy można studiować w trybie eksternistycznym?
  1/18/12
 • marta

  chciałabym poznać opinię studentów pedagogiki, jaki jest poziom, podejście wykładowców i ilość nauki
  12/7/11