Jakiego kierunku studiów szukasz?

Logistyka

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Pomorze stoi logistyką. Specjaliści logistyki znajdują tu dobrą pracę. Z uwagi na atrakcyjne położenie geograficzne i rozbudowany węzeł komunikacyjny, swoje siedziby i oddziały ma tu wiele polskich oraz międzynarodowych przedsiębiorstw logistycznych i spedycyjnych. Studia logistyczne w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni to doskonały wybór.

Duży wpływ na rozwój branży i liczbę miejsc pracy w regionie ma również liczba inwestycji publicznych, takich jak: rozbudowa lotniska, czy modernizacja międzynarodowych korytarzy transportowych przebiegających przez Pomorze.

Wybierając studia logistyczne w WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni - najstarszej i jednej z najlepszych uczelni Pomorza - masz pewność, że dobrze przygotujesz się do kariery w branży logistycznej. Współpraca z licznymi firmami z branży TSL, wykładowcy praktycy i nowoczesne programy studiów zapewniają Ci dobry start zawodowy.

Logistyka w WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni – to najlepszy wybór!

Jako student kierunku Logistyka będziesz uczestniczył w projektach, które ułatwią Ci zdobycie branżowych kompetencji. Uczelnia zapewnia szkolenia eksperckie oraz program praktyk i staży zawodowych z możliwością zdobycia zatrudnienia dzięki współpracy z firmą Uni-Logistics. Studenci WSAiB Gdynia mają możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów w standardach systemu GS1, dzięki współpracy uczelni z Fundacją GS1 Polska. Porozumienie obejmuje również dostęp do szkoleń na platformie e-learningowej, webinarów, czy też aplikacji Discovery App o standardach kodów kreskowych.

Logistyka w WSAiB Gdynia to również aktywność studentów w Naukowym Kole Logistycznym TIR. Jego członkowie w ramach zajęć odbywają wizyty studyjne w przedsiębiorstwach i zakładach, do których wstęp na co dzień jest niemożliwy.

- Bez logistyki wymiana handlowa jaką znamy stanęłaby w miejscu. Mieliśmy już okazję się o tym przekonać, przy okazji pandemii koronawirusa Covid-19, która spowodowała liczne zakłócenia w terminowości dostaw produktów na całym świecie – mówi dr Rafał Szyc, wykładowca WSAiB. - To dzięki osobom z zaawansowaną wiedzą logistyczną udało się znaleźć rozwiązania zapewniające ciągłość wymiany handlowej.

- Logistyka ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania gospodarki, tak w wymiarze lokalnym jak i globalnym – dodaje dr Szyc. - Globalny sektor usług logistycznych, wyceniany jest na 8,6 biliona dolarów. Logistyka to również nowe technologie, takie jak robotyka, automatyka czy sztuczna inteligencja, które wbrew pozorom funkcjonować mogą tylko pod nadzorem dobrze wyszkolonej kadry. Zwiększający się popyt na usługi logistyczne, które realizowana są w oparciu o coraz bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne sprawia, że rozwijanie kompetencji w dziedzinie logistyki jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Polecam ten kierunek studiów.

Dzięki studiom logistycznym w WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni będziesz wszechstronnie przygotowanym specjalistą. Wiedza, którą zdobędziesz, nie będzie tylko wiedzą kierunkową. Poznasz też dziedziny pokrewne, jak marketing czy zarządzanie. Zdobędziesz specjalistyczne kompetencje z języka obcego.

Studia licencjackie na kierunku Logistyka trwają sześć semestrów, a studia magisterskie tylko 1,5 roku.

Wybierając kierunek Logistyka masz do wyboru: studia stacjonarne (dzienne), studia niestacjonarne (zaoczne), a także studia w trybie on-line.

Zobacz także Prezentację WSAiB w portalu

Uniwersytet Szczeciński
WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu