Odnowa biologiczna

Studia II stopnia na kierunku Odnowa biologiczna wyposażą Cię w szeroką wiedzę z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych, leczniczych, upiększających oraz pozwolą Ci w przyszłości na samodzielne kierowania salonami odnowy biologicznej czy centrami SPA.

Czego się nauczysz podczas studiów?

Absolwent kierunku Odnowa biologiczna potrafi odczytać wyniki badań, udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej. Jest przygotowany teoretycznie i praktycznie do prawidłowego odczytywania składu kosmetyku; stosowania kosmetyków zgodnie z rozpoznaniem, także do samodzielnego wykonania niektórych z nich.

Jest przygotowany do ścisłej współpracy z lekarzem dermatologiem, chirurgiem plastycznym, oraz lekarzami medycyny estetycznej w zakresie pielęgnacji skóry, dbałości o pielęgnację ciała i urody, udzielania fachowej pomocy osobom nie tylko ze skórą zdrową, ale również z jej defektami i chorobami.

Gdzie praca po kierunku Odnowa biologiczna?

Absolwent jest przygotowany do pracy w ośrodkach rekreacji i sportu, ośrodkach wypoczynkowych i sanatoryjnych, w jednostkach skupiających się na kształtowaniu prawidłowej sylwetki ciała. Ma umiejętność oceny sylwetki pacjenta, edukacji w zakresie doboru odpowiedniej aktywności ruchowej i ćwiczeń fizycznych.

Inne ścieżki zatrudnienia to praca w charakterze trenera personalnego lub jako przedstawiciel firm kosmetycznych, farmaceutycznych i chemicznych.

Jakie uczelnie oferują kierunek Odnowa biologiczna

No results found.

W których miastach można studiować Odnowa biologiczna

No results found.

Komentarze (0)

No comments found