• UTH im. Chodkowskiej Warszawa
 • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi Summer School 2024

Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla St. Leszczyńskiego w Lesznie

uczelnia niepubliczna, woj. wielkopolskie, 64-100 Leszno, ul. Krótka 5, (+65) 529 47 77, dziekanat@wsh-leszno.pl

Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie jest obecna na rynku edukacyjnym od dwudziestu lat. Kształci studentów w zakresie nauk społecznych oraz nauk medycznych i nauk o zdrowiu. W ofercie dydaktycznej uczelni znajdują się studia I i II stopnia oraz bogata oferta studiów podyplomowych. WSH budując programy studiów stara się uwzględniać potrzeby pracodawców i społeczności lokalnej.

Duży nacisk w procesie edukacyjnym kładziony jest na kształcenia praktyczne oraz potrzeby związane z coraz większą mobilnością zawodową. Uczelnia dba tym samym o przygotowanie swoich studentów do wejścia na rynek pracy. Placówka dysponuje nowoczesną bazę lokalową, położoną w centrum Leszna. W jej skład wchodzą sale wykładowe i ćwiczeniowe, czytelnia i biblioteka. Szkoła uczestniczy w międzynarodowej wymianie dzięki czemu studenci mają możliwość realizacji części studiów za granicą, między innymi w: Czechach, Słowacji, Turcji i Hiszpanii.


Ocena uczelni

7.54 / 10
68 głosów

Opinie (44)
Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla St. Leszczyńskiego w Lesznie, WSH Leszno

Asia
hej. studiuje ktoś lub studiował Ekonomię II stopnia w Lesznie i mógłby się podzielić opinią?: )
05.10.2023
08.02.2022
Olala
Czy na pedagogice II stopnia na studiach niestacjonarnych jest jezyk obcy?
Wiktoria
Witam!Czy studiuje ktoś dietetykę i mógłby się wypowiedzieć na temat studiów/podzielić opinią ? ;)
17.01.2021
12.11.2019
Natka
Kamil, studiuję pedagogikę opiekuńczo wychowawcza z gerontologią. Jestem bardzo zadowolona, mimo, ze uczelnia prywatna, jednak całkiem niezły poziom i kompetentni wykładowcy. Uważam, że warto.
Iza
ale czy WSH ma nadal Psychologię w ofercie??? bo na liście tutaj jest, jednak na samej stronie www już nie widzę? źle szukam?
13.08.2019
03.07.2019
Nati
Anka, administracja jest na fajnym poziomie, dobrze wykładowcy. Mi się podoba tu.
Anka
Hejka, chciałam zapytać co sądzicie o studiach niestacjonarnych na kierunku administracja :)
02.07.2019
11.04.2019
Kamil
Witam! Bardzo poważnie zastanawiam się nad podjęciem studiow magisterskich na tej uczelni - pedagogika opiekuńczo wychowawcza z gerontologią. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o tej uczelni oraz w/w kierunku. Będę bardzo wdzięczny za pomoc
Mała Mi
Hejka. Chciałabym studiować dietetykę na tej uczelni? Czy jest ona trudna ?
13.02.2019
10.01.2018
ja
Wybiera się ktoś na dietetykę z zielonogórskiego?
ja
Wybiera się ktoś na dietetykę z zielonogórskiego?
10.01.2018
04.09.2017
Truskaweczka
Hejka, chciałam się wybrać na studia pedagogiczne licencjat ale niestacjonarne. Co sądzicie, nauczę się czegoś czy wg dostane później prace po zaocznych i czy jest ciężko na tym kierunku. Dziękuje za wszelkie info :)
psychologia w biznesie
Psychologia w biznesie znacznie różni się od klasycznej psychologii, oczywiście pierwszy rok to swego rodzaju baza wiedzy ogólnej z zakresu psychologii i socjologii ale potem kierunek jest zupełnie skierowany na zagadnienia związane z HR, szkoleniami wewnętrznymi, negocjacjami, radzeniem sobie z sytuacjami problemowymi. Jak dla mnie to świetna alternatywa dla klasycznej psychologii.
20.03.2017
07.11.2016
psychologia w biznesie - pytanie
interesuje mnie kierunek psychologia, stąd pytanie; jak wyglądają studia na psychologii w biznesie? i czym się różnią od zwykłej psychologii? czy mozna uznać, że to jest niejako specjalizacja? bo podany jest jako kierunek, no ale jednoczesnie z rozszerzeniem.... bede wdzięczna za wszelkie informacje od osób już studiujących.
Esia
Cześć, chciałabym dowiedzieć się od kogoś kto studiuje dietetyke zaocznie w WHS Leszno cokolwiek o studiach tam.Proszę o odpowiedzenie w komentarzach.
04.07.2016
27.05.2016
ponury
Witam. Chciłabym podjąć naukę w wsh w Lesznie na kierunku dietetyka, specjalnośc psychodietetyka. Przyznam się,że mam sporo obaw, ponieważ szkołę ukończyłam ponad 20 lat temu i od tamtego czasu pewnie sporo się pozmieniało. Z tego co widzę jest chemia. Czy rzeczywiście jest tak ciężko ją zaliczyć? Ja ostatnio chemię miałam w podstawówce więc poziom mej wiedzy równy prawie zeru,
Kuul
Psychologia w biznesie z tego o wiem to raczej w stronę zarządzania personelem, zasoby ludzkie, couching, trener wewnętrzny, rozwiązywanie kofliktów w firmie, motywowanie, ścieżki rozwoju itp. Ekonomii troche też jest i matmy trochę ale raczej nie na wysokim poziomie.
09.03.2016
01.09.2015
psych. w biznesie
co to za kierunek , ta psychologia w biznesi, Ktoś to studiuje i mogłby podrzucic wiecej? poziom trudności? biznes w znaczeniu ekonomii? finansów? ile matmy na zajęciach?
Marta
Haloo! Ktoś studiuje dietetyke na WSH w Lesznie?? Jeśli tak proszę o kontakt.. :) singsoara87@qmail.com
12.06.2015
25.05.2015
Antonio
Cały czas zastanawiam się nad ptniyaem, postawionym w poprzednim komentarzu. Na dzień dzisiejszy, moje zrozumienie sytuacji jest takie:1. Stan edukacji w Polsce jest, jaki jest. W szczegf3lności angielski staje się coraz bardziej popularny, ale ciągle jego znajomość jest relatywnie słaba. Ćwiczyliśmy to na społecznościowych projektach naukowych na Zooniverse. W projektach przetłumaczonych na polski 8-10% uczestnikf3w to Polacy, w tych dostępnych tylko w języku angielskim Polakf3w nie widać.2. KA pozwala świadomie wybrać jedną z 3 opcji: wersja oryginalna, wersja oryginalna z napisami, w końcu wersja z polskim lektorem. Dwa dni temu na FB ktoś zrugał mnie za to, że napisałem, że piękny film o ewolucji i doborze naturalnym został przetłumaczony, a tu tylko napisy, bryndza . Autorem jest, o ile mogłem się zorientować, (prawie?) dorosła osoba. Jasne, że lepiej byłoby gdyby wiedziała że uczenie się to wysiłek, i że wprawdzie łatwiej byłoby po prostu odsłuchać narracji, ale wysiłek włożony w koncentrację na czytaniu napisf3w, być może kilka razy, się opłaci. Nie chcę odtrącać takich ludzi, patrz poniżej.3. Młodsi uczniowie z oczywistych powodf3w mają trudności w zrozumieniu angielskiej narracji i w podzieleniu uwagi pomiędzy napisy a obraz na ekranie. W stosunku do tej grupy, nagrywanie filmf3w z polskim lektorem wydaje się najmniej kontrowersyjne.4. W życiu popełniamy masę błędf3w, ktf3re wpływają na nasze losy i w pewien sposf3b nas segregują. Moim zdaniem, mądre społeczeństwo to takie, ktf3re daje kolejne szanse, szczegf3lnie jeśli koszty nie są duże. Wyobraźmy sobie sytuację, w ktf3rej jedynym źrf3dłem bardziej zaawansowanej wiedzy byłaby KA. W takiej sytuacji ci, ktf3rzy zrozumieli wagę nauki angielskiego zyskaliby olbrzymią przewagę, i słusznie, bo podjęli mądrą decyzję. Ale co z pozostałymi? Zachowali się głupio, nie ucząc się angielskiego, ale czy to znaczy, że mają mieć przechlapane już na zawsze? Czy ostry Darwinizm jest dobrym podejściem do edukacji? Akurat w Polsce, katolickim kraju, w ktf3rym Kościf3ł uczy, że padanie i podnoszenie się to immanentna cecha naszej ludzkiej kondycji, dziwi mnie trochę to, że odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista przede wszystkim dla mnie, osoby niereligijnej Oczywiście na drugim biegunie jest skrajność polegająca na tym, że tych szans jest za dużo, więc nie ma motywacji by podejmować wyzwania.5. Tłumacząc KA na polski kilkukrotnie zwiększyliśmy ruch na serwerach KA, ludzie korzystają z przetłumaczonych filmf3w, zarf3wno z tych z napisami jak i tych z polskim lektorem. Nadal mogą podjąć decyzję, czy pozostać na tym etapie, czy nauczyć się porządnie angielskiego i uzyskać dostęp do olbrzymiej wiedzy dostępnej w internecie w tym języku.Serdeczne pozdrowieniaLech Mankiewicz
Serdar
Twoje zdjęcia to niewątpliwie kwintesencja Jazzu w fftgoraoii w najlepszym wykonaniu. Chociaż lubię zdjęcia i oglądam ich dużo, może nawet za dużo czasami (dobrze, ze mam na to czasami czas w pracy ) ciekawszych i lepszych dawno nie widziałem.Czekam na kolejne Twoje zdjęcia koncertowe.
22.05.2015
20.05.2015
Tomonori
Świetna sesja! Po zdjęciach widać dokładnie, że macie nie tylko teoretyczną wiedzę o zdowrym trybie życia ale i sporo praktycznej Tak trzymać! Świetna forma
Yen
Ojejku dziękuję :*U mnie tym razem nie zanosi się na szczęście na burzę Ale wsnpiaałe te zdjęcia są! A wyglądacie jak profesjonaliści z chęcią wstąpiłabym do tego basenu
06.05.2015
09.07.2014
anka30
czy ktoś studiuje dietetykę na wsh?chciałabym dowiedzieć się jak wyglądają studia i czy jest rzeczywiście tyle chcemii i czy jest ona taka cieżka?
kosmetologia
interesuje mnie wszystko, co dotyczy kierunku Kosmetologia na WSH Leszczyńskiego, z góry dziękuję, iza
18.11.2013
25.09.2013
lala
HEY!Jeśli ktoś studiuje na wsh LESZNO pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna zapraszam na GG odspszedam notatki wszelkiego rodzaju:) mój nr. gg 33851176
DaruśGras
Mieszkam w Lesznie od dwóch lat a od roku studiuje.. Lubie chodzić na uczelnie i może nie dlatego że lubie się uczyć lecz dlatego że szkoła jest przyjazna, wykładowcy starają sie być otwarci dla studentówni i to jest dla mnie najważniejsze.. :)
13.07.2013
13.04.2013
dietetyk
Studiuję na II roku dietetyki, jest super. Wykładowcy super ( poza jednym wyjątkiem pt. "chemia" Pani dr W. niestety przenosi swoje wydmuchane ambicje z wydziału chemii w Poznaniu, nie zastanawiając się, że tutaj nie było egzaminów wstępnych z tego przedmiotu..... Ale cóż, byłoby zbyt cudownie... A tak poważnie to kadra w pełni kompetentna, sami dr. i prof. z akademii medycznych i przyrodniczych. Osobiście polecam. Aaaaa no i Panie w dziekanacie do rany przyłóż, są przemiłe i urocze;)
jest Ok:-)
...chociaż z ostatniego egzaminu u nas na I roku ped. jest sporo dwój...
18.03.2013
14.02.2013
słuchacz a student
Student to ktoś kto studiuje na studiach I /II stopnia,a słuchacze są na studiach podyplomowych
sylwia24
Ja jestem zadowolona ze studiowania w Lesznie, studiuje tu 3 rok i nie narzekam,wykładowcy kompetentni, dobra organizacja zajęć, dziekanat czynny w wekend więc wszystko załatwisz na zjezdzie, pracownicy szybko reagują na nasze prośby a poza tym atmosfera w szkole jest miła i widac, że dbają o studenta :)
13.02.2013
13.02.2013
Niko
bardzo ładne i nowoczesne sale, wszystko w jednym miejscu, bardzo przyjazne podejście do studenta, bardzo dobra obsługa, większość zajęć ciekawych, czasami zdarzają się jacyś mniej przykładający się wykładowcy, ja tam polecam !
monika
Nie rozumiem narzekań na poziom-u mnie jest grupa ,która probuje sie slizgać,a potem narzeka,że to nie uniwerek. Komu nie pasuje może sie przenieść.
13.02.2013
13.02.2013
karolinka
kto chce sie nauczyć nauczy sie wszedzie, kogo nic nie interesuje-wyjdzie z pustym łbem także z Oxfordu:-)
Monika 2
Ha ha hipcio rozumiem twoje rozgoryczenia .pewno nalezysz do tych którzy uważają ze nie muszą się uczyć .przeszkadzaja na zajęciach komórka Stańko gadanko internet. Jak byś chciał się uczyć to byś się nauczył. Poziom moim zdaniem jest ok kadra poza wyjątkami podobna do uniwersytetu organizacja ok ,choć nie zawsze niestety ale się starają. Oceny z egzaminu rożne.jasne ze jak chcesz to tez bez wysiłku skończywszy ale z ocena ledwie dostateczną a z taka ocena o prace trudno. Andy w tej szkole uzyskać lepsza ocenę trzeba się napracowac. Hipcio pewno jesteś facetem i nauka nie jest twoja mocna szkoła to polo robisz sobie i innym kłopot a z tamtej uczelni tez masz pewno taka opinie trzeba było tam zostać cóż taka pewno twoja uroda pozdrawiam studentów Monika 2
13.02.2013
13.02.2013
Aga pl Leszno
Ciekawe na jakiej uczelni .ja tez studiowałem na uniwersytecie z uwagi na sprawy losowe przenioslam się do wsh. Wykładowcy ci sami więc o poziomie trudno mówić choć się lepiej starają pewno chodzi o pieniądze.a organizacja studiów o niebo lepsza. Spróbuj na państwowych uczelniach.studenta maja tam gdzieś nic nie zalatwisz a tu super.dlatego tez po skończeniu podejmę tu studia podyplomowe. Aga
hipcio
Zbyt duzo sie tu nie nauczylem, w porownaniu z moja poprzednia uczelnia to jest smiech. Studenci udaja ze studiuja, wykladowcy udaja ze wykladaja, a kanclerz zarabia
09.02.2013
27.08.2012
król
@headband: nie wiem jak możesz uważać swój komentarz za opinię o uczelni, ale spoko. nie czaje po co laska pisze komentarze nt swojego nieudanego związku zamiast przejść do tematu - uczelni. chciałem się coś dowiedzieć o wsh w lesznie, a tu troszke malo opinii o uczelni.
headband
Nie jestem zadowolona że zostałam na studia w Lesznie, które jest moim rodzinnym miastem. Znajomi powyjeżdżali. praktycznie porozpoczynali nowe życia, a ja utknęłam w tej mieścinie z powodu związku, który nie przetrwał. Przez to nie jestem zadowolona ze studiowania w wyższej szkole humanistycznej, ale ludzie z roku nie narzekają.
18.08.2012
05.07.2012
słuchacz?
a czy ktoś mógłby mi wyjaśnić różnicę między studentem a słuchaczem? Co mi nie przysługuje kiedy będę studiowac jako słuchacz?
Arek
Ja też studiuję w WSH w Lesznie, jestem bardzo zadowolony z toku zajęć, jak również z podejścia wykładowców. Jedynym mankamentem związanym ze studiowaniem w Lesznie , to nadgorliwość władz miasta we wlepianiu mandatów za brak biletu parkingowego.Szanowni włodarze, apeluję do was, dajcie żyć biednym studentom.
03.07.2012
03.06.2012
quinn
ogólnie bardzo dobrze łączy się w tej szkole teorię z praktyką, bardzo sobię chwalę studiowanie tutaj. niestety z przyczyn niezależnych do końca energię musiałam wziąć urlop dziekański na cały rok, ale nie robiono mi z tego powodu problemów i od października powracam do przerwanych zajęć, czego mówiąc szczerze nie mogę się doczekać
agata
Tak to prawda, ja studiuję kosmetologie. Oprócz bardzo miłych i przyjemnych przedmiotów typu aromaterapia, wizaż i stylizacja, stylizacja sylwetki mamy również typowo teoretyczne i bardzo potrzebne w przyszłej pracy jak dermatologia czy chemia kosmetyczna. Co więcej mamy do obycia dużo zajęć praktycznych co pozwala na wykorzystanie nabytej teorii.
12.04.2012
29.05.2011
^Mi^
Najmocniejszą stroną uczelni jest kadra. Mamy zajęcia z naprawdę dobrymi wykladowcami i nie chodzi mi o ich tytuly profesorskie czy doktorskie. Tylko o to, ze sie staraja, cwiczenia sa ciekawe, materialy tez po ludzku przygotowane, wystarczy poczytac, zeby ogarnac.
 • Uniwersytet Morski w Gdyni
 • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
 • Uniwersytet w Siedlcach
 • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu
 • Politechnika Morska w Szczecinie
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu
 • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Collegium Humanum w Lublinie
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Akademia WIT w Warszawie
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
 • Uniwersytet SWPS Katowice
 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Gdańska Szkoła Wyższa
 • Collegium Humanum w Rzeszowie
 • Uniwersytet Rzeszowski
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
 • Uniwersytet Szczeciński
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 • Collegium Humanum w Szczecinie
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • Akademia Medyczna Humanum w Warszawie
 • Politechnika Częstochowska
 • Uniwersytet Kaliski
 • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
 • Politechnika Śląska
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Akademia Katolicka w Warszawie, Collegium Bobolanum
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
 • Warszawska Akademia Medyczna Nauk Stosowanych
 • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
 • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
 • Akademia Nauk Stosowanych w Wałczu
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Akademia Tarnowska
 • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana w Radomiu
 • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu
 • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie
 • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 • Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
 • Politechnika Poznańska
 • Uniwersytet Zielonogórski
 • Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
 • Akademia Nauk Stosowanych im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Uczelnia Państwowa
 • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
 • Akademia Mazowiecka w Płocku
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
 • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Akademia Pożarnicza w Warszawie
 • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Collegium Da Vinci w Poznaniu
 • Collegium Humanum w Katowicach
 • Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Akademia Ateneum w Gdańsku
 • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
 • Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Opolskiego
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana, Wydział w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Kościerzynie
 • Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu
 • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
 • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
 • Warszawska Uczelnia Ekonomiczna
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
 • Akademia Śląska w Katowicach
 • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
 • Politechnika Łódzka
 • Akademia Zamojska
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
 • Collegium Civitas w Warszawie
 • Lubelska Akademia WSEI
 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
 • Collegium Humanum w Kielcach
 • Collegium Humanum w Poznaniu
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Uniwersytet Pomorski w Słupsku
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
 • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Szczawnie-Zdroju
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka
 • Collegium Humanum w Gdańsku
 • Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna we Wrocławiu
 • Collegium Humanum we Wrocławiu
 • Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
 • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku
 • Uniwersytet Gdański
 • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach
 • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu
 • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
 • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
 • Collegium Humanum w Warszawie
 • Uniwersytet Wrocławski