• UTH im. Chodkowskiej Warszawa
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego
 • WSB NLU Szkoła Psychoterapii

Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla St. Leszczyńskiego w Lesznie

uczelnia niepubliczna, woj. wielkopolskie, 64-100 Leszno, ul. Krótka 5, (+65) 529 47 77, dziekanat@wsh-leszno.pl

Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie jest obecna na rynku edukacyjnym od dwudziestu lat. Kształci studentów w zakresie nauk społecznych oraz nauk medycznych i nauk o zdrowiu. W ofercie dydaktycznej uczelni znajdują się studia I i II stopnia oraz bogata oferta studiów podyplomowych. WSH budując programy studiów stara się uwzględniać potrzeby pracodawców i społeczności lokalnej.

Duży nacisk w procesie edukacyjnym kładziony jest na kształcenia praktyczne oraz potrzeby związane z coraz większą mobilnością zawodową. Uczelnia dba tym samym o przygotowanie swoich studentów do wejścia na rynek pracy. Placówka dysponuje nowoczesną bazę lokalową, położoną w centrum Leszna. W jej skład wchodzą sale wykładowe i ćwiczeniowe, czytelnia i biblioteka. Szkoła uczestniczy w międzynarodowej wymianie dzięki czemu studenci mają możliwość realizacji części studiów za granicą, między innymi w: Czechach, Słowacji, Turcji i Hiszpanii.


Ocena uczelni

7.77 / 10
66 głosów

Opinie (43)
Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla St. Leszczyńskiego w Lesznie, WSH Leszno

Olala
Czy na pedagogice II stopnia na studiach niestacjonarnych jest jezyk obcy?
08.02.2022
17.01.2021
Wiktoria
Witam!Czy studiuje ktoś dietetykę i mógłby się wypowiedzieć na temat studiów/podzielić opinią ? ;)
Natka
Kamil, studiuję pedagogikę opiekuńczo wychowawcza z gerontologią. Jestem bardzo zadowolona, mimo, ze uczelnia prywatna, jednak całkiem niezły poziom i kompetentni wykładowcy. Uważam, że warto.
12.11.2019
13.08.2019
Iza
ale czy WSH ma nadal Psychologię w ofercie??? bo na liście tutaj jest, jednak na samej stronie www już nie widzę? źle szukam?
Nati
Anka, administracja jest na fajnym poziomie, dobrze wykładowcy. Mi się podoba tu.
03.07.2019
02.07.2019
Anka
Hejka, chciałam zapytać co sądzicie o studiach niestacjonarnych na kierunku administracja :)
Kamil
Witam! Bardzo poważnie zastanawiam się nad podjęciem studiow magisterskich na tej uczelni - pedagogika opiekuńczo wychowawcza z gerontologią. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o tej uczelni oraz w/w kierunku. Będę bardzo wdzięczny za pomoc
11.04.2019
13.02.2019
Mała Mi
Hejka. Chciałabym studiować dietetykę na tej uczelni? Czy jest ona trudna ?
ja
Wybiera się ktoś na dietetykę z zielonogórskiego?
10.01.2018
10.01.2018
ja
Wybiera się ktoś na dietetykę z zielonogórskiego?
Truskaweczka
Hejka, chciałam się wybrać na studia pedagogiczne licencjat ale niestacjonarne. Co sądzicie, nauczę się czegoś czy wg dostane później prace po zaocznych i czy jest ciężko na tym kierunku. Dziękuje za wszelkie info :)
04.09.2017
20.03.2017
psychologia w biznesie
Psychologia w biznesie znacznie różni się od klasycznej psychologii, oczywiście pierwszy rok to swego rodzaju baza wiedzy ogólnej z zakresu psychologii i socjologii ale potem kierunek jest zupełnie skierowany na zagadnienia związane z HR, szkoleniami wewnętrznymi, negocjacjami, radzeniem sobie z sytuacjami problemowymi. Jak dla mnie to świetna alternatywa dla klasycznej psychologii.
psychologia w biznesie - pytanie
interesuje mnie kierunek psychologia, stąd pytanie; jak wyglądają studia na psychologii w biznesie? i czym się różnią od zwykłej psychologii? czy mozna uznać, że to jest niejako specjalizacja? bo podany jest jako kierunek, no ale jednoczesnie z rozszerzeniem.... bede wdzięczna za wszelkie informacje od osób już studiujących.
07.11.2016
04.07.2016
Esia
Cześć, chciałabym dowiedzieć się od kogoś kto studiuje dietetyke zaocznie w WHS Leszno cokolwiek o studiach tam.Proszę o odpowiedzenie w komentarzach.
ponury
Witam. Chciłabym podjąć naukę w wsh w Lesznie na kierunku dietetyka, specjalnośc psychodietetyka. Przyznam się,że mam sporo obaw, ponieważ szkołę ukończyłam ponad 20 lat temu i od tamtego czasu pewnie sporo się pozmieniało. Z tego co widzę jest chemia. Czy rzeczywiście jest tak ciężko ją zaliczyć? Ja ostatnio chemię miałam w podstawówce więc poziom mej wiedzy równy prawie zeru,
27.05.2016
09.03.2016
Kuul
Psychologia w biznesie z tego o wiem to raczej w stronę zarządzania personelem, zasoby ludzkie, couching, trener wewnętrzny, rozwiązywanie kofliktów w firmie, motywowanie, ścieżki rozwoju itp. Ekonomii troche też jest i matmy trochę ale raczej nie na wysokim poziomie.
psych. w biznesie
co to za kierunek , ta psychologia w biznesi, Ktoś to studiuje i mogłby podrzucic wiecej? poziom trudności? biznes w znaczeniu ekonomii? finansów? ile matmy na zajęciach?
01.09.2015
12.06.2015
Marta
Haloo! Ktoś studiuje dietetyke na WSH w Lesznie?? Jeśli tak proszę o kontakt.. :) singsoara87@qmail.com
Antonio
Cały czas zastanawiam się nad ptniyaem, postawionym w poprzednim komentarzu. Na dzień dzisiejszy, moje zrozumienie sytuacji jest takie:1. Stan edukacji w Polsce jest, jaki jest. W szczegf3lności angielski staje się coraz bardziej popularny, ale ciągle jego znajomość jest relatywnie słaba. Ćwiczyliśmy to na społecznościowych projektach naukowych na Zooniverse. W projektach przetłumaczonych na polski 8-10% uczestnikf3w to Polacy, w tych dostępnych tylko w języku angielskim Polakf3w nie widać.2. KA pozwala świadomie wybrać jedną z 3 opcji: wersja oryginalna, wersja oryginalna z napisami, w końcu wersja z polskim lektorem. Dwa dni temu na FB ktoś zrugał mnie za to, że napisałem, że piękny film o ewolucji i doborze naturalnym został przetłumaczony, a tu tylko napisy, bryndza . Autorem jest, o ile mogłem się zorientować, (prawie?) dorosła osoba. Jasne, że lepiej byłoby gdyby wiedziała że uczenie się to wysiłek, i że wprawdzie łatwiej byłoby po prostu odsłuchać narracji, ale wysiłek włożony w koncentrację na czytaniu napisf3w, być może kilka razy, się opłaci. Nie chcę odtrącać takich ludzi, patrz poniżej.3. Młodsi uczniowie z oczywistych powodf3w mają trudności w zrozumieniu angielskiej narracji i w podzieleniu uwagi pomiędzy napisy a obraz na ekranie. W stosunku do tej grupy, nagrywanie filmf3w z polskim lektorem wydaje się najmniej kontrowersyjne.4. W życiu popełniamy masę błędf3w, ktf3re wpływają na nasze losy i w pewien sposf3b nas segregują. Moim zdaniem, mądre społeczeństwo to takie, ktf3re daje kolejne szanse, szczegf3lnie jeśli koszty nie są duże. Wyobraźmy sobie sytuację, w ktf3rej jedynym źrf3dłem bardziej zaawansowanej wiedzy byłaby KA. W takiej sytuacji ci, ktf3rzy zrozumieli wagę nauki angielskiego zyskaliby olbrzymią przewagę, i słusznie, bo podjęli mądrą decyzję. Ale co z pozostałymi? Zachowali się głupio, nie ucząc się angielskiego, ale czy to znaczy, że mają mieć przechlapane już na zawsze? Czy ostry Darwinizm jest dobrym podejściem do edukacji? Akurat w Polsce, katolickim kraju, w ktf3rym Kościf3ł uczy, że padanie i podnoszenie się to immanentna cecha naszej ludzkiej kondycji, dziwi mnie trochę to, że odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista przede wszystkim dla mnie, osoby niereligijnej Oczywiście na drugim biegunie jest skrajność polegająca na tym, że tych szans jest za dużo, więc nie ma motywacji by podejmować wyzwania.5. Tłumacząc KA na polski kilkukrotnie zwiększyliśmy ruch na serwerach KA, ludzie korzystają z przetłumaczonych filmf3w, zarf3wno z tych z napisami jak i tych z polskim lektorem. Nadal mogą podjąć decyzję, czy pozostać na tym etapie, czy nauczyć się porządnie angielskiego i uzyskać dostęp do olbrzymiej wiedzy dostępnej w internecie w tym języku.Serdeczne pozdrowieniaLech Mankiewicz
25.05.2015
22.05.2015
Serdar
Twoje zdjęcia to niewątpliwie kwintesencja Jazzu w fftgoraoii w najlepszym wykonaniu. Chociaż lubię zdjęcia i oglądam ich dużo, może nawet za dużo czasami (dobrze, ze mam na to czasami czas w pracy ) ciekawszych i lepszych dawno nie widziałem.Czekam na kolejne Twoje zdjęcia koncertowe.
Tomonori
Świetna sesja! Po zdjęciach widać dokładnie, że macie nie tylko teoretyczną wiedzę o zdowrym trybie życia ale i sporo praktycznej Tak trzymać! Świetna forma
20.05.2015
06.05.2015
Yen
Ojejku dziękuję :*U mnie tym razem nie zanosi się na szczęście na burzę Ale wsnpiaałe te zdjęcia są! A wyglądacie jak profesjonaliści z chęcią wstąpiłabym do tego basenu
anka30
czy ktoś studiuje dietetykę na wsh?chciałabym dowiedzieć się jak wyglądają studia i czy jest rzeczywiście tyle chcemii i czy jest ona taka cieżka?
09.07.2014
18.11.2013
kosmetologia
interesuje mnie wszystko, co dotyczy kierunku Kosmetologia na WSH Leszczyńskiego, z góry dziękuję, iza
lala
HEY!Jeśli ktoś studiuje na wsh LESZNO pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna zapraszam na GG odspszedam notatki wszelkiego rodzaju:) mój nr. gg 33851176
25.09.2013
13.07.2013
DaruśGras
Mieszkam w Lesznie od dwóch lat a od roku studiuje.. Lubie chodzić na uczelnie i może nie dlatego że lubie się uczyć lecz dlatego że szkoła jest przyjazna, wykładowcy starają sie być otwarci dla studentówni i to jest dla mnie najważniejsze.. :)
dietetyk
Studiuję na II roku dietetyki, jest super. Wykładowcy super ( poza jednym wyjątkiem pt. "chemia" Pani dr W. niestety przenosi swoje wydmuchane ambicje z wydziału chemii w Poznaniu, nie zastanawiając się, że tutaj nie było egzaminów wstępnych z tego przedmiotu..... Ale cóż, byłoby zbyt cudownie... A tak poważnie to kadra w pełni kompetentna, sami dr. i prof. z akademii medycznych i przyrodniczych. Osobiście polecam. Aaaaa no i Panie w dziekanacie do rany przyłóż, są przemiłe i urocze;)
13.04.2013
18.03.2013
jest Ok:-)
...chociaż z ostatniego egzaminu u nas na I roku ped. jest sporo dwój...
słuchacz a student
Student to ktoś kto studiuje na studiach I /II stopnia,a słuchacze są na studiach podyplomowych
14.02.2013
13.02.2013
sylwia24
Ja jestem zadowolona ze studiowania w Lesznie, studiuje tu 3 rok i nie narzekam,wykładowcy kompetentni, dobra organizacja zajęć, dziekanat czynny w wekend więc wszystko załatwisz na zjezdzie, pracownicy szybko reagują na nasze prośby a poza tym atmosfera w szkole jest miła i widac, że dbają o studenta :)
Niko
bardzo ładne i nowoczesne sale, wszystko w jednym miejscu, bardzo przyjazne podejście do studenta, bardzo dobra obsługa, większość zajęć ciekawych, czasami zdarzają się jacyś mniej przykładający się wykładowcy, ja tam polecam !
13.02.2013
13.02.2013
monika
Nie rozumiem narzekań na poziom-u mnie jest grupa ,która probuje sie slizgać,a potem narzeka,że to nie uniwerek. Komu nie pasuje może sie przenieść.
karolinka
kto chce sie nauczyć nauczy sie wszedzie, kogo nic nie interesuje-wyjdzie z pustym łbem także z Oxfordu:-)
13.02.2013
13.02.2013
Monika 2
Ha ha hipcio rozumiem twoje rozgoryczenia .pewno nalezysz do tych którzy uważają ze nie muszą się uczyć .przeszkadzaja na zajęciach komórka Stańko gadanko internet. Jak byś chciał się uczyć to byś się nauczył. Poziom moim zdaniem jest ok kadra poza wyjątkami podobna do uniwersytetu organizacja ok ,choć nie zawsze niestety ale się starają. Oceny z egzaminu rożne.jasne ze jak chcesz to tez bez wysiłku skończywszy ale z ocena ledwie dostateczną a z taka ocena o prace trudno. Andy w tej szkole uzyskać lepsza ocenę trzeba się napracowac. Hipcio pewno jesteś facetem i nauka nie jest twoja mocna szkoła to polo robisz sobie i innym kłopot a z tamtej uczelni tez masz pewno taka opinie trzeba było tam zostać cóż taka pewno twoja uroda pozdrawiam studentów Monika 2
Aga pl Leszno
Ciekawe na jakiej uczelni .ja tez studiowałem na uniwersytecie z uwagi na sprawy losowe przenioslam się do wsh. Wykładowcy ci sami więc o poziomie trudno mówić choć się lepiej starają pewno chodzi o pieniądze.a organizacja studiów o niebo lepsza. Spróbuj na państwowych uczelniach.studenta maja tam gdzieś nic nie zalatwisz a tu super.dlatego tez po skończeniu podejmę tu studia podyplomowe. Aga
13.02.2013
09.02.2013
hipcio
Zbyt duzo sie tu nie nauczylem, w porownaniu z moja poprzednia uczelnia to jest smiech. Studenci udaja ze studiuja, wykladowcy udaja ze wykladaja, a kanclerz zarabia
król
@headband: nie wiem jak możesz uważać swój komentarz za opinię o uczelni, ale spoko. nie czaje po co laska pisze komentarze nt swojego nieudanego związku zamiast przejść do tematu - uczelni. chciałem się coś dowiedzieć o wsh w lesznie, a tu troszke malo opinii o uczelni.
27.08.2012
18.08.2012
headband
Nie jestem zadowolona że zostałam na studia w Lesznie, które jest moim rodzinnym miastem. Znajomi powyjeżdżali. praktycznie porozpoczynali nowe życia, a ja utknęłam w tej mieścinie z powodu związku, który nie przetrwał. Przez to nie jestem zadowolona ze studiowania w wyższej szkole humanistycznej, ale ludzie z roku nie narzekają.
słuchacz?
a czy ktoś mógłby mi wyjaśnić różnicę między studentem a słuchaczem? Co mi nie przysługuje kiedy będę studiowac jako słuchacz?
05.07.2012
03.07.2012
Arek
Ja też studiuję w WSH w Lesznie, jestem bardzo zadowolony z toku zajęć, jak również z podejścia wykładowców. Jedynym mankamentem związanym ze studiowaniem w Lesznie , to nadgorliwość władz miasta we wlepianiu mandatów za brak biletu parkingowego.Szanowni włodarze, apeluję do was, dajcie żyć biednym studentom.
quinn
ogólnie bardzo dobrze łączy się w tej szkole teorię z praktyką, bardzo sobię chwalę studiowanie tutaj. niestety z przyczyn niezależnych do końca energię musiałam wziąć urlop dziekański na cały rok, ale nie robiono mi z tego powodu problemów i od października powracam do przerwanych zajęć, czego mówiąc szczerze nie mogę się doczekać
03.06.2012
12.04.2012
agata
Tak to prawda, ja studiuję kosmetologie. Oprócz bardzo miłych i przyjemnych przedmiotów typu aromaterapia, wizaż i stylizacja, stylizacja sylwetki mamy również typowo teoretyczne i bardzo potrzebne w przyszłej pracy jak dermatologia czy chemia kosmetyczna. Co więcej mamy do obycia dużo zajęć praktycznych co pozwala na wykorzystanie nabytej teorii.
^Mi^
Najmocniejszą stroną uczelni jest kadra. Mamy zajęcia z naprawdę dobrymi wykladowcami i nie chodzi mi o ich tytuly profesorskie czy doktorskie. Tylko o to, ze sie staraja, cwiczenia sa ciekawe, materialy tez po ludzku przygotowane, wystarczy poczytac, zeby ogarnac.
29.05.2011
 • Politechnika Lubelska
 • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
 • Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych, Wydział Międzyuczelniany w Gdańsku
 • Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
 • Uniwersytet WSB Merito Szczecin
 • Coventry University Wrocław
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
 • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
 • Akademia Zamojska
 • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
 • Bydgoska Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Akademia Nauk Stosowanych im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Uczelnia Państwowa
 • Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka
 • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
 • Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
 • Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej Filia w Stalowej Woli
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
 • Gdańska Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Uniwersytet Szczeciński
 • Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie - grupa Vistula
 • Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Collegium Humanum we Wrocławiu
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
 • Politechnika Poznańska
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku
 • WSHiU Akademia Nauk Stosowanych w Poznaniu
 • Uniwersytet Morski w Gdyni
 • Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej
 • Akademia Mazowiecka w Płocku
 • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
 • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
 • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
 • Pedagogium Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
 • Collegium Da Vinci w Poznaniu
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
 • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu
 • Uniwersytet WSB Merito w Toruniu
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
 • Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
 • Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • Uniwersytet SWPS Katowice
 • Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie
 • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
 • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Akademia Ignatianum w Krakowie
 • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 • Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Opolskiego
 • Collegium Humanum w Warszawie
 • Politechnika Opolska
 • Akademia Śląska w Katowicach
 • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach
 • Lubelska Akademia WSEI
 • Politechnika Łódzka
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
 • Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
 • Warszawska Akademia Medyczna Nauk Stosowanych
 • Uniwersytet WSB Merito Chorzów
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Collegium Humanum w Poznaniu
 • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu
 • Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
 • Collegium Humanum w Rzeszowie
 • Uniwersytet WSB Merito Opole
 • Uniwersytet Gdański
 • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
 • Akademia Pomorska w Słupsku
 • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
 • Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
 • Uniwersytet WSB Merito Gdynia
 • Politechnika Morska w Szczecinie
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Bytomiu
 • Akademia Nauk Stosowanych im. J.A. Komeńskiego w Lesznie
 • Akademia Ateneum w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
 • Collegium Civitas w Warszawie
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Kościerzynie
 • Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach
 • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
 • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
 • Politechnika Częstochowska
 • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
 • Uniwersytet WSB Merito Łódź
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego, Filia w Lubinie
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Uczelnia WSB Merito w Warszawie
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
 • Powiślańska Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu
 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
 • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
 • Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
 • Uniwersytet Zielonogórski