Collegium Humanum w Poznaniu
uczelnia niepubliczna, woj. wielkopolskie, 61-119 Poznań, Świętego Michała 43, (+) 608 314 248, rekrutacja.poznan@humanum.plRekrutacja Kierunki studiów Progi punktowe Drzwi otwarte Akademiki Stypendia Prezentacja Strona uczelni
Collegium Humanum w Poznaniu kształci przyszłych psychologów, diagnostów, psychoterapeutów, profesjonalnych coachów, managerów, dyplomatów, negocjatorów, mediatorów, HR business partnerów, PR managerów, marketing managerów, analityków danych, przedsiębiorców.
Program studiów odpowiada na potrzeby rozwoju regionu. Uczelnia stawia na jakość, umiędzynarodowienie kadry dydaktycznej, interdyscyplinarne nauczanie. Realizuje studia na kierunkach Psychologia i Zarządzanie na różnych poziomach kształcenia i w trybach dostosowanych do oczekiwań studentów. Prowadzi także prestiżowe studia MBA.
Poznaj szczegółową ofertę specjalności dostępnych w Collegium Humanum. Sprawdź terminarz i tryb rekrutacji na studia oraz opłaty związane z nauką.
Ocena uczelni
5.92 / 10
98 głosów
Opinie (23)
Collegium Humanum w Poznaniu, Humanum Poznań
Wiktoria
Zainteresowana – ja planuje rozpocząć psychologię od tego roku :)
11.09.2023
05.09.2023
Mikołaj
Od pazdyzaczynam psychologię stacjonarną
Macie jakieś rady?
Ps nie mogę się dodzwonić do Bosu od 2 dni to normalne?
Zainteresowana
Witam, czy ktoś się wybiera na psychologię stacjonarną, jednolitą od października?
19.08.2023
25.07.2023
Ania
Czy ktoś tutaj chodził na studia jednolite mag. niestacjonarnie na kierunku PSYCHOLOGIA DZIECI I MŁODZIEŻY? Miałabym parę pytanek :)
Pola
Czy warto iść na studia po licencjackie z psychologii (indywidualna organizacja studiów)?
23.05.2023
16.05.2023
Marika
Witam, posiadam licencjata z administracji specjalizacja: wymiar sprawiedliwości (innej uczelni), chciałabym zacząć studia na kierunku Prawo ale tylko magisterskie i zastanawiam się jakie pisma powinnam napisać aby przepisali oceny z poprzedniej uczelni, przyjęli tylko na magisterską część studiów oraz jak wygląda indywidualny tok nauczania.
Proszę o kontakt: marika.szuder@wp.pl
Paweł
Po pierwszym zjeździe psychologii niestacjonarnej jestem bardzo zadowolony. Bardzo przyjaźni i kompetentni wykładowcy (z UAM), sale jak nowe, fajni ludzie w grupie. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.
11.10.2022
14.09.2022
?>?
Uczelnia ma kilka filii, czy jest szansa, że będzie w Bydgoszczy?
Dominika
Witam, czy ktoś studiuje lub studiował kierunek Zarządzanie na Collegium Humanum i mógłby mi coś na ten temat opowiedzieć?:)
15.07.2022
04.10.2021
balbinka1
witam zapisałam sie na studnia na waszą uczelnię ale kierunek przedszkolny i wczesnoszkolny czy ten kierunek bedzie uruchomiony czy są chętni.Poznań.
kwiemal
Mam ważne pytanie o PSYCHOLOGIĘ dla magistrów, tą skróconą - czy ma się po niej tytuł i można się rejestrować w Izbie, Regionalnej Izbie Psychologów?
29.09.2021
23.07.2021
Jola P.
Podjęcie studiów na kierunku Psychologia dla magistrów - ktoś coś może powiedzieć na ten temat?
Acera
Dobra obsługa, można wypytac o wszystko i dostaje się pełne informacje. Zobaczymy jak będzie z zajęciami.
30.06.2021
17.05.2021
Collegium Humanum Poznan
Szanowni Państwo, dziękuję za zainteresowanie naszą uczelnią.
Pozwólcie, że odpowiem na Państwa pytania:), choć zapraszam na naszą stronę i kontaktu pod adresem bos.poznan@humanum.pl
Rekrutacja już trwa. Obecnie na bardzo atrakcyjnych warunkach.
Wszystkie specjalności uruchamiane są od 6 semestru na psychologii.
przesyłam serdeczności i zapraszam do rekrutacji
Agnieszka Hoffmann
Alicja
Kiedy wybiera się specjaliści? Czy te uruchamiane są jakoś narzucane, bo rozumiem, że chętnych na wszystkie nie ma?
23.03.2021
11.03.2021
Janek
Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się odnośnie studiów jednolitych magisterskich z psychologii na tej uczelni?
Natalia
Kiedy rozpoczyna się rekrutacja na rok 2021/2022?
10.03.2021
10.02.2021
Nika
Czy teraz jest nobór do szkoły?
p.k
Czy kierunek psychologii w Poznaniu jest okej ? Czy ta uczelnia to dobry pomysł ?
04.02.2021
18.01.2021
asia
odpowiedź dla Bartek z dnia 18.01.2021
z tego co wiem, to w Poznaniu są studia Psychologia, Zarządzanie, MBA - Prawa nie ma w poznańskiej filii
Bartek
Czy kierunek "Prawo dla licencjatów i magistrów" jest realizowane tylko w Warszawie? Dodam, że wszedłem na uczelnie w Poznaniu i tam przechodziłem kolejne zakładki do rejestracji, a po wybraniu teg Prawa pojawiło mi sie miasto Warszawa - więc skończyłem i nie wybierałem już poziomu studiów ...
18.01.2021
28.12.2020
lolka
odpowiedź dla Alicja z dnia 28.12.2020
Poznań nie posiada takiego kierunku. Pełna lista tu https://humanum.pl/studia-w-poznaniu/
Alicja
Na stronie uczelni jest kierunek finanse i rachunkowość. Nie jest on prowadzony w Poznaniu?
28.12.2020