Ocena uczelni

Komentarze (33)
Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • Administrator

  Komentarz usunięty.
  9/16/20
 • Psychiatria

  Czy jest tu może ktoś, kto studiuje ze specjalizacją psychiatrii i chciałby się wypowiedź na ten temat? Plusy, minusy, opinie, cokolwiek?
  3/1/20
 • Izabella

  zastanawiam się, dlaczego pod CM UJ jest tak mało wpisów? czy chętni na studia tutaj uznali, że to tak dobra uczelnia, że nie ma co pytać, tylko robić wszystko aby się dostać? a może widząc wizytówkę samego Uniwerku Jagiellońsiego, gdzie jest więcej informacji uznają, że to całość uczelni i nie szukają juz wydziału? trochę szkoda, że nie odpowiadacie na pytania, że nie ma dyskusji, no chyba że jest jakaś zamknieta grupa studentów? ale czy kandydaci mają do niej dostęp?
  8/6/19
 • M

  Jest tu ktoś kto wybiera się na II stopień na dietetykę? 😊
  7/21/18
 • medycyna prv

  czy macie jakieś info, jak wyglądają studia medyczne w wersji prywatnej uczelni w porównaniu do publicznego UJ? Czy to jest ta sama kadra wykładowców? Poziom jaki? czego się spodziewać?
  6/13/18
 • farmacja

  co możecie powiedzieć na Farmacji na UJ? interesuje mnie wszystko; poziom zajęć, z kim zajęcia, ile osób na roku, ile odpada, jak z pracą dla absolwentów, piszcie jak oceniacie i czy drugi raz też byście wybrali farmacje na UJ?
  12/7/17
 • Paula

  Na ile procent trzeba zdać mature z biolki i chemii zeby sie dostać na wydział lekarski ?
  4/17/17
 • KICIA

  Mam wieki zaszczyt i ogromną przyjemność studiowania już 5 rok na najlepszej medycznej uczelni w kraju - UJ CM, na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Sam wydział mogę tylko zachwalać - kształci na wysokim poziomie, zapewniając bogatą ofertę zajęć nieobowiązkowych (także języki, sport), szeroki wachlarz kół zainteresowań oraz nowo oddane po remoncie akademiki. Wykładowcy są różni, ale większość prezentuje postawę pro-studencką i pomagają, podobnie panie z dziekanatu (serio!). Życie studenckie idzie pełną parą, dzięki wielu organizacjom studenckim każdy może znaleźć coś dla siebie (zarówno zapalony kinoman, jak i początkujący tancerz, czy wprawiony obieżyświat...). Z moich osobistych doświadczeń wynika, iż śmiało da się pogodzić naukę z rozrywką :) kwestia organizacji czasu, nabyłam ją dopiero na 2 roku, więc od razu zwrot do pierwszoroczniaków - im szybciej, tym lepiej! Wracając, perspektywy zawodowe - każdy, to choć trochę orientuje się w realiach dzisiejszego zapotrzebowania na rynku medycznym wie, że co raz to mniej w Polsce wykwalifikowanych pielęgniarek i położnych, stąd ich miesięczne wynagrodzenia zaczynają rosnąć. Podobnie ratownicy medyczni, fizjoterapeuci czy elektroradiolodzy - kończący Uniwersytet Jagielloński stają się cenionymi pracownikami zarówno w kraju, jak i poza jego granicami... Wśród moich znajomych po fachu nikt nie narzeka na bezrobocie, przynajmniej na razie.... Warto jeszcze wspomnieć, o kierunku "zdrowie publiczne" - coś nowego i interdyscyplinarnego, swoisty pomost między światem medycznym i niemedycznym ;) Ogólnie polecam, najlepsze 5 lat mojego życia!
  5/18/16
 • Mańka

  Jaka atmosfera panuje wśród ludzi na CMUJ? Jakkolwiek dziwnie to brzmi, dla mnie kontakt z drugim człowiekiem jest jednak dość ważny ;p Lata studiów chciałabym przeżywać w przyjaznej atmosferze - czy na CMUJ tak się da? ;)
  12/28/15
 • Agnes

  Mógłby mi ktoś doradzić w sprawie położnictwa? Chodzi mi głównie, czy warto iść na ten kierunek na Uj ? :)
  10/8/15
 • zdrowie publiczne

  jaką mieliście maturę, żeby się dostac na kierunek Zdrowie Publiczne? kiedy wybiea się specjalność i jak jest z pracą po tym kierunku?
  10/8/14
 • Jolanta

  Profesjonalna i doświadczona korektorka, polonista z dodatkowymi kwalifikacjami edytora tekstu, dokona korekty prac pod względem językowym, ortograficznym, interpunkcyjnym, składniowym i fleksyjnym. Oferuję gruntowny przegląd zdań, zwrotów i frazeologii, nadaję właściwy kierunek gramatycznym końcówkom, w pełni respektując ustalenia Rady Języka Polskiego i skrupulatnie wcielając je w życie. Gwarantuję rzetelność i szybkie terminy realizacji.Tel. 665 420 200
  12/6/13
 • Raf

  Mam nadzieję, że UJ nie odpuści ze względu na efekty niżu demograficznego lat ubiegłych i trudniejszą sytuację na rynku. Uczelnia z wysokim poziomem i tak zostać powinno.
  8/8/13
 • Romek55

  To jest Uniwersytet, tu trzeba coś dać od siebie.. Wykładowcy podchodzą z powagą i pełnym profesjonalizmem do wykonywanej pracy jak i wyciągniętą ręką i uśmiechem na twarzy dla studenta. Jak najbardziej dla wytrwałych. :) Pozdrawiam!
  7/13/13
 • Kot Behemot

  Najlepsza uczelnia medyczna w Polsce o świetnej atmosferze studiowania. Chcesz być lekarzem? Twoim celem jest CMUJ!
  3/8/13
 • pilo

  no to dawajcie wyzsze oceny!!!! ja tez uwazam, ze ze 7,5 to ciut przymalo, ale spojrzalam na inne zestawienie i tam najwyzej oceniona szkola miala 9,2 wiec w sumie chyba to i tak wysoko, nieprawda??? pozdro z farnacji i nie bojcie, nie jest tak strasznie!!!
  2/18/13
 • denciak

  CM na UJ zaslugujena wyzsza ocene - minimum 9 !!!!
  10/3/12
 • ventura

  No, teraz zmienił sie rektor uniwersytetu jagiellońskiego, ciekawa jestem czy pod rządami nowego rektora nastąpią duże zmiany :D mnie podobało się jak uniwersytet funkcjonował pod przewodnictwem prof. Karola Musioła, mam nadzieje że nie będzie teraz negatywnych nowości :D
  9/2/12
 • aleksandra

  Chciałabym przyjecać tutaj w ramach programu MOST, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak wygląda tu życie takich studentów? Chciałabym przyjechać z Poznania, a nie wiem jak to wszystko stoi z akademikami itd. za wszelką pomoc serdecznie dziękuję
  8/23/12
 • previous

  UJot jest ogromną uczelnią, a do tegoo w jej skład wchodzi collegium medicum. Bardzo jestem z tego zadowolona, bo kadra jest tutaj dobrana bardzo starannie, skladają się na nią ludzie wykształceni, otwarci na nowe rozwiązania, wysoko wykwalifikowani. I tylko od studentów zależy jak skorzystają z przekazywanej im wiedzy!
  8/9/12
 • max

  studiuję tutaj anatomię i naprawdę jestem zadowolony. Masa konkursów organizowanych dla studentów, wykładowcy pomagają w przygotowaniach. Jeśli ktoś dostał się na kilka uczelni i nie może dokonać ostatecznego wyboru to polecam tą ;)
  7/17/12
 • zola

  matura dopiero za dwa lata,ale juz teraz po pierwszym roku w klasie bio-chem jestem pewna, że będę musiała iść na dodatkowe korepetycje. I tu mam pytanie- mieszkam 30 km od Krakowa, ale czy może ktoś ze studentów wie, czy któryś z wykładowców nie udziela korepetycji z chemii i biologii?
  7/6/12
 • ola

  jejku, jaka spina ;d moim marzeniem jest dostanie się na jagielloński, na collegium medicum. matura dopiero za rok, a ja już sie stresuję że nie uda mi się zdać jej na wystarczającym poziomie i nie dostanę się na wymarzone studia. dlatego mam plan uczyć się biologii przez całe wakacje :D
  6/1/12
 • daria

  @jacol - próbowaleś szukać czegoś na stronie i nic nie znalazłeś, czy wolisz spamować? ja polecam poczytanie, zaznajomienie się z ofertą studiów i akademików i dopiero później pytanie, gdy nie da się czegoś znaleźć na stronie. a tam przecież praktycznie wszystko jest...
  5/23/12
 • jacol

  jeśli chcę studiować na wydziale lekarskim, to który akademik byłby dla mnie lepszą opcją? nie znam miasta, ale ze swojej wioski wyrwać się muszę, a gdzie, jak nie do krakowa? w każdym razie mieszkanie odpada, więc muszę wybrać akademik. chyba że nowicjusze nie mają możliwości wyboru?
  5/17/12
 • robo

  gdzie sa kierunki na ich stronie www??????? przegladam i nie widze, taka niby super uczelnia a do dupy maja informacje
  5/11/12
 • gruszka

  po elektroradiologii mozesz pracowac w szpitalach i przychodniach, wszedzie tak, gzdie sa pracownie rentgenowskie, pracownie tomografii komputerowej, czy rezonansu magnetycznego. Same studia do latwych nie naleza, choc z pewnoscia mniej zakuwania niz na lekarskim, a co cie jeszcze interesuje?
  4/15/12
 • elektroradiologia

  orientujecie sie o co chodzi na tej elektroradiologii??? bo na stronie nie znalazlam nic wiecej oprocz tego, ze jest to nowy kierunek studiow w tym roku,
  3/21/12
 • dietetyka - bardzo pozytywnie

  pierwszy rok, dietetyka, wybor swiadomy, przemyslany, z perspektywy tych ilus miesiecy - nie zaluje, jestem pozytywnie zaskoczona wykladowcami, ich kultura bycia, sposobem traktowania nas, studentow, balam sie, ze bedzie bardziej z buta, ostrzej, trudniej i problematyczniej, nic z tych rzeczy, mam nadzieje, tak samo bede sie czula po zaliczonej sesji
  3/13/12
 • jowisz

  jestem zaskoczony ocena tej uczelni, wedlug mnie jest zdecydowanie zbyt niska, nie wiem, kto tak ocenia i na jakiej podstawie, ale w mojej opinii, a jestem studentem medycyny, to Collegium Medicum zasluguje na bardzo mocne 9 punktów.
  2/11/12
 • Mar18

  Chciałbym studiować na wydziale lekarskim. Zastanawiam się jak trudno się dostać i jak jest na I roku. Wesprzyjcie radami.
  6/4/11
 • Anula

  Hej, w tym roku matura. Zastanawiam się nad Nauką o Zdrowiu. Bardzo chciałabym w przyszłości pracować w tym zawodzie. Czy na tym wydziale dam rade?
  6/4/11
 • matura2011

  Marzę o farmacji ale bardzo boję się tego że nie utrzymam się bez znajomości... Czy to możliwie?
  6/4/11