Ocena uczelni

Komentarze (99)
Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • Ela

  Czy wszystkie specjalności są przeważnie uruchamiane, czy zdarza się, trzeba rezygnować ze swojego wyboru?
  9/24/20
 • WSZiB w Poznaniu

  Reply for the comment of Lil from date 9/15/20
  Plany na cały semestr zimowy będziemy przesyłać studentom w sobotę 19 września.
  9/16/20
 • Lil

  W jakim terminie zostaje przekazany plan zjazdów na magisterce?
  9/15/20
 • WSZiB w Poznaniu

  Reply for the comment of Pola from date 8/17/20
  Dzień dobry! Na studiach licencjackich specjalność wybiera się na 4 semestrze, na magisterskich na 2 semestrze. Na kierunku zarządzanie tak samo. Pozdrawiamy!
  8/21/20
 • Pola

  Specjalności na administracji wybiera się od razu, czy po pierwszym roku?
  8/17/20
 • Student

  Zadowolony jestem z tej Uczelni, zajęcia online (w tym okresie) prowadzone są w ciekawy sposób. Wykładowcy starają się aby studenci zrozumieli cały materiał i jak najlepiej zdali egzaminy. Podoba mi się to, że odnoszą się z kulturą na tej Uczelni do studentów. Oczywiście są przedmioty łatwiejsze i trudniejsze jak wszędzie. Jeżeli będzie tak dalej to chętnie zostanę dłużej. Na dzień dzisiejszy Polecam tą Uczelnie.
  7/5/20
 • WSZiB w Poznaniu

  Reply for the comment of Ewa from date 5/20/20
  Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą Uczelnią! Studia podyplomowe zostaną uruchomione, gdy wymagana, minimalna liczba osób podpiszę umowę o naukę. Uczelnia powiadamia Słuchacza o przyjęciu na studia podyplomowe co najmniej na 7 dni przed rozpoczęciem roku akademickiego. W przypadku niemożności uruchomienia wybranych przez Słuchacza studiów podyplomowych, Uczelnia niezwłocznie powiadamia Słuchacza o nieuruchomieniu studiów objętych niniejszą umową i możliwości wyboru innych studiów podyplomowych. W przypadku braku wyboru ze strony Słuchacza w ciągu 7 dni od daty otrzymania powyższej informacji umowa ulega rozwiązaniu ze skutkiem natychmiastowym, a Uczelnia zwraca Słuchaczowi wniesione czesne. Pozdrawiam serdecznie
  5/22/20
 • Ewa

  Mam pytanie odnośnie studiów podyplomowych. Czy proponowane programy ruszają w każdej edycji? Czy jest gwarancja, że studia zostaną uruchomione?
  5/20/20
 • WSZiB w Poznaniu

  Reply for the comment of zarządzanie online from date 5/3/20
  Dzień dobry, poniżej udzielamy odpowiedzi na nurtujące pytania. W razie dodatkowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego (61 835 15 11, rekrutacja@wszib.com.pl). 1. Praktyka jest obowiązkowa na studiach I stopnia - III semestr 8 tygodni, IV semestr 8 tygodni, V semestr 8 tygodni - zgodnie z wymogami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 2. Na studiach niestacjonarnych na odległość obowiązkowe są maksymalnie 4 zjazdy w semestrze (tylko soboty i niedziele) - podczas tych zjazdów odbywają się obowiązkowe zajęcia praktyczne - warsztaty, projekty, lektoraty - na których sprawdzana jest obecność. W wykładach również można uczestniczyć, choć zazwyczaj odbywają się w innych terminach, a materiały do studiowania dostępne są na platformie edukacyjnej. 3. Sesja egzaminacyjna odbywa się wyłącznie w weekendy. 4. Specjalność na licencjacie wybiera się na IV semestrze, przedmioty specjalnościowe realizowane są na semestrach V i VI. 5. Minimalna ilość osób na danej specjalności to 2 osoby. 6. Wykłady można przeglądać w dowolnym czasie, korzystając z platformy Moodle.
  5/11/20
 • zarządzanie online

  Hej, aktualnie szukam szkoły online i przez przypadek znalazłam WSZIB w Poznaniu. Interesuje mnie zarządzanie ale mam kilka wątpliwości, może pomoże ktoś udzielić informacji na poniższe pytania. 1. Czy na studiach oniline I stopień kierunek jest obowiązkwa praktyka. Jeśli tak na którym semstrze? 2. Czy są jakieś oobiązkowę zjazdy, na których jest sprawdzana frekwencja? 3. Czy sesja na takich studiach jest zazwyczaj w weekendy? 4.W którym semestrze jest wybierana specjalizacja? 5. Czy wszystkie specjalizacje są otwierane ze względu na liczbę zainteresowanych osób? 6. Czy obowiązkowo trzeba uczestniczyć online na wykładach czy można je przeglądnąć w dowolnym czasie. Bardzo dziękuje na poświęcony czas. Pozdrawiam
  5/3/20
 • Edyta

  Ja kończyłam tu mgr z zarządzania co prawda jakiś czas temu. Studia były mega nudne. Osoby, które nie chodziły na zajęcia i tak wszystko zdawały. Tak jak tu piszą wykładowcy sympatyczni i nie robią problemów, ale kierunki które uczelnia oferuje nie są ciekawe poza tym administracje czy zarządzanie można za darmo studiować tłumów tam nie ma i państwowe przyjmują wszystkich jak leci.
  4/23/20
 • WSZiB w Poznaniu

  Reply for the comment of Ada from date 3/31/20
  Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą Uczelnią :) 55% wykładowców na naszej Uczelni to praktycy: https://www.wszib.poznan.pl/wykladowcy-praktycy-biznesu Wypowiedzi kilku z nich można zobaczyć tu: https://www.youtube.com/watch?v=QaKT8t6_QOA&list=PL_2ir9Cw0yXEV_UUCjsM2y78qXj68341Z Zapraszamy także do zapoznania się z opiniami na facebooku: https://www.facebook.com/pg/wszibwpoznaniu/reviews/ oraz do opinii studentów i wykładowców nt. zajęć online: https://www.facebook.com/wszibwpoznaniu/posts/3133575536682350 https://www.facebook.com/wszibwpoznaniu/posts/3191700670869836
  4/14/20
 • Gosia

  Polecacie zarządzanie w tej szkole?
  4/6/20
 • Ada

  Bardzo interesuję się marketingiem oraz zarządzaniem. Czy decydując się na kierunek Zarządzanie mogę i wybierając specjalność reklama i marketing uzyskam wystarczającą wiedzę, aby spróbować pracy dodatkowej w tej dziedzinie, czy lepiej od razu zdecydować się na coś ukierunkowanego typowo na marketing? Jaki jest poziom nauczania? Czy ktoś może mi coś opowiedzieć o tej specjalności?
  3/31/20
 • Karol

  Mam pytanie dotyczące wykładowców na kierunku Zarządzanie. Czy umieją oni przekazać wiedzę w ciekawy sposób, czy jedynie czytają wydrukowane wcześniej materiały lub prezentację? Zależy mi na studiowaniu w miejscu, w którym zdobędę wiedzę bezpośrednio od osób, które pracują lub pracowały w zawodzie związanym z Zarządzaniem.
  3/30/20
 • Ala

  Ktoś może kończył tu podyplomówkę?
  3/9/20
 • Cinia

  Może i miła kadra i to wszystko .
  2/20/20
 • Honorata D.

  Bardzo polecam tą szkołę. Wiedza przekazywana studentom jest w sposób praktyczny, co sprawia, że zajęcia nigdy nie są nudne i chce się tu wracać.
  1/4/20
 • Kinga P.

  Bardzo ciekawe zajęcia, możliwość zdobycia dużej wiedzy ze strony teoretycznej a przede wszystkim praktycznej. Polecam!
  1/4/20
 • Aga

  Szkoła warta polecenia zwłaszcza jeśli ktoś myśli o studiach praktycznych. Dużo warsztatów prowadzonych przez wykładowców praktyków. Przyjazna atmosfera
  1/4/20
 • Sandra

  Największymi plusami WSZIB wg mnie są interesujące wykłady prowadzone przez ludzi z doświadczeniem i pasją, którzy przekazują swoją wiedzę nie tylko "na sucho" - teoretycznie, ale pokazują jak wykorzystać ją w praktyce oraz rodzinna, naprawdę wyjątkowa atmosfera panująca w murach uczelni, a panie pracujące w dziekanacie i centrum obsługi studenta zawsze są przemiłe i bardzo pomocne, co myślę, że jest bardzo ważne i rzadko spotykane w innych szkołach wyższych.
  1/2/20
 • Katarzyna

  Świetna Uczelnia, bardzo mili i wyrozumiali wykładowcy praktycy - Bardzo Polecam ;-)
  1/2/20
 • Julia

  Uczelnia na wyokim poziomie, miła atmosera, wykładowcy-praktycy. Jeśli sie CHCE, można sie wiele tutaj nauczyc i przy okazji poznać ciekawych ludzi!
  12/5/19
 • Eliza W.

  Szkoła warta polecenia!!! 👍 Wykłady, ćwiczenia praktyczne są bardzo wartościowe i prowadzone w ciekawy, interesujący sposob.
  11/30/19
 • Weronika

  Polecam tę uczelnie. Wykładowcy to praktycy a przekazana przez nich wiedza przydaje się w dalszym życiu zawodowym.
  11/30/19
 • Alicja W

  Jestem studentką trzeciego roku Zarządzania niestacjonarnego na odległość, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić WSZiB jako wybór studiów I stopnia - profesjonalna kadra z praktycznym podejściem do tematu, chyba jako jedyna uczelnia uczy przydatnych umiejętności które można wykorzystać w przyszłości.
  11/30/19
 • Kamil

  Bardzo dobrzy praktyczni wykładowcy
  11/30/19
 • studentkaa

  Przyjazna uczelnia, pomocny personel, sympatyczni z ogromną wiedzą praktyczną wykładowcy. Polecam !
  11/29/19
 • Studentka

  Plan jest taki: licencjat, magisterka i podyplomówka. Gdzie? Oczywiście - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Szkoła z wieloletnim doświadczeniem, w jakże nowoczesnym wydaniu. Wyjątkowa atmosfera, wykładowcy praktycy - czego chcieć więcej. Szkoła godna uwagi. Ze wszech miar polecam!
  11/29/19
 • Karol

  Czy na WSZiB funkcjonuje system wymiany studentów?
  11/18/19
 • Milena

  Od kilku lat mieszkam i studiuję za granicą dlatego szukałam najbardziej elastycznej formy studiów w Polsce. Oferta E-Learningowa Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu okazała się dla mnie najbardziej odpowiednią. Obecnie jestem na 3 roku Licencjactu z Zarządzania i bardzo cenię sobie przykładanie dużej wagi do kształtowania i rozwoju umiejętności praktycznych, które zapewnia mi Uczelnia. Zarówno Władze Uczelni jak i Administracja oraz Wykładowcy zawsze wychodzą naprzeciw Studentom, umożliwiając dopasowanie trybu studiowania do okoliczności osobistych. Chociaż nie zawsze jest łatwo pogodzić studia i pracę oraz podróżowanie między krajami, dzięki indywidualnemu podejściu WSZiB do rożnych sytuacji życiowych, planuję tutaj zrobić także studia Magisterskie. Polecam!
  11/17/19
 • Julia

  Uczelnia przyjazna dla studenta. Sympatyczni i ludzcy wykładowcy. Szkoła stawia na praktykę i to jest głównym jej plusem.
  10/21/19
 • Natalia

  Bardzo polecam studia na tej uczelni, przyjaźni wykładowcy, interesujące warsztaty, dużo zajęć praktycznych, ale również ciekawe tematy teoretyczne. Personel zawsze gotowy do pomocy. Aktualnie jestem na licencjacie i planuje zrobić tutaj także studia magisterskie. Polecam WSZiB 😀
  10/21/19
 • WSZiB w Poznaniu

  Reply for the comment of zarobki po WSZiB from date 10/2/19
  Pragniemy poinformować, że odpowiedzi na Pani/Pana pytania można znaleźć na portalu Ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych (https://ela.nauka.gov.pl/pl/rankings?s=w1&offset=0&limit=10&programme=8c052f25&experience=ALL&form=NIESTACJONARNE&level=II_STOPNIA&st=Programme&voivodeship=30). Badania prowadzone są na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Cytujemy za portalem: "Głównym źródłem informacji systemowych są dane administracyjne pochodzące z rzetelnych źródeł - systemu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz z systemu POL-on, czyli systemu informacji o szkolnictwie wyższym wspierającego pracę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego". Informacje o zarobkach naszych absolwentów podaliśmy w oparciu o te badania. My sami takich danych absolutnie nie posiadamy. Mamy jednak świadomość wysokiego poziomu edukacji, którą oferujemy naszym studentom - praktycznej, odpowiadającej na potrzeby pracodawców, tworzącej kulturę nowoczesnego zarządzania, co przekłada się na wartość absolwentów WSZiB w Poznaniu na rynku pracy. Raport jedynie to potwierdza.
  10/16/19
 • zarobki po WSZiB

  czy naprawdę ten raport o zarobkach absolwentów opracowało Ministerstwo? WSZiB wypada leiej niż WSB? Ta kwota 3700 po Zarządzaniu to jest średnia wszystkich pracujących absolwentów? Jak to jest liczone? troche trudno mi uwierzyć że Uniwerek Ekonomiczny ma 3867 zł, a WSZIB ma 3700 zł. Mnie najbardziej interesuje GDZIE pracuja absolwenci po zarządzaniu i na jakich stanowiskach? ale tak konkretnie z nazwami firm - czy znajdę gdzieś takie informacje???
  10/2/19
 • Jola

  Czy polecacie studia podyplomowe w tej uczelni?
  9/20/19
 • Krzysiek

  Skończyłem tu licencjat i za ciosem robię magisterkę. Czas spędzany na tej uczelni to wielki worek bez dna wiedzy, doświadczeń i poszerzania horyzontów - po prostu wyciągasz i wyciągasz. Większość zajęć to warsztaty, na których podczas wspólnej pracy wykładowcy w bardzo kreatywny sposób przekazują informacje na dany temat. Ircia - chyba jestem w stanie powiedzieć Tobie czemu WSZIB ma w nazwie zarządzanie. Do każdego przedmiotu jest dopasowany wykładowca, który jest specjalistą w danej dziedzinie. Każdy i każda z nich jest doświadczonym praktykiem i dzieli się swoim doświadczeniem w zrozumiały i klarowny sposób. Nawet nie czujesz się jak na studiach, a raczej bardziej jak na specjalistycznych szkoleniach, na które wysyła Cię pracodawca, płacąc za nie normalnie wielkie pieniądze. Dodatkowo uczelnia często organizuje i realizuje najróżniejsze projekty i konferencje. Uczestniczyłem w "Czasie Zawodowców", który pokazał mi samego siebie od innej strony i wyjeździe na międzynarodowe warsztaty młodzieży w Magdeburgu - niezapomniany czas przygody i otwierania się na nowych ludzi i kultury. Polecam tę uczelnię!
  7/18/19
 • natalia

  Czy ktoś studiuje w trybie na odległość? Jak to wygląda w praktyce?
  7/8/19
 • ircia

  Studia z Zarządzania w Poznaniu - gdzie najlepsze? Wyskoczyło mi kilka szkół, miedzy innymi ta właśnie. Wiec pytam studentów jak oceniają i czy polecają zarzadzanie w WS Komunikacji i Zarządzania? Inne nie mają w nazwie "zarzadzania", ale może warto rozważyć. Macie porównanie z WS Bankową, WS Logistyki, WS Bezpieczenstwa ?
  7/3/19
 • marta

  Czy ktoś się wybiera na studia II stopnia na odległość na kierunek zarządzanie?
  6/5/19
 • kadry i płace

  w WSZIB jest kierunek Administracja ze specjalnością kadry i płace. A czy jest taki kierunek - Kadry i płace?
  11/27/18
 • kasia

  hej jest tu ktoś kto ukończył studia podyplomowe kadry i płace bądź się na nie wybiera? Jak wyglądają zajęcia? Warte swojej ceny?
  10/23/18
 • Agnieszka

  W tym roku skończyłam WSZiB na kierunku Zarządzanie, specjalność Psychologia zarządzania. Przez 3 lata miałam przyjemność brać udział w zajęciach z wykładowcami, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach i którzy nie tylko chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale również potrafili zachęcić do poszerzania wiedzy. I to nie tylko z przedmiotów specjalnościowych. Zajęcia na WSZiB'ie odbywają się zarówno z wykładowcami akademickimi jak i z praktykami biznesu - ludźmi z wieloletnim doświadczeniem, działającymi w wielu różnych branżach. Przekazują oni przede wszystkim praktyczne zastosowania teorii, podsuwają rozwiązania, które się sprawdziły, prezentują różne narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę. Zajęcia - teoria i warsztaty - prowadzone są w sposób zrozumiały, a wykładowcy w sposób jasny i klarowny przedstawiają nawet skomplikowaną tematykę. Wiele zależy od nas, studentów i od tego co chcemy wynieść z zajęć, czy i jakie zadajemy pytania. Na tej uczelni nie spotkałam się z tym, żeby jakieś pytanie pozostało bez odpowiedzi. Wręcz przeciwnie - raczej w każdej dziedzinie uzyskiwałam pomoc, nawet przy bardziej skomplikowanych problemach. Fajną inicjatywą ze strony uczelni są dodatkowe zajęcia dla zainteresowanych - ABS Przedsiębiorczości. Uczelnia dzięki dofinansowaniu z Unii realizuje również projekt "Czas Zawodowców" - spotkania z psychologami, coachami dla Studentów Uczelni. Mają one na celu wspomóc nasz rozwój osobisty, poszerzyć nasze kompetencje, nawet ułatwić nam zmianę pracy. Uzyskane dzięki temu programowi portfolio można przedstawić naszemu obecnemu lub potencjalnemu pracodawcy. Czy warto studiować na tej Uczelni? Hmm.. Od października będę kontynuować naukę - studia drugiego stopnia oraz studia podyplomowe - właśnie na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości. Warto tu studiować, zdecydowanie polecam :)
  8/24/18
 • Agata

  W zeszłym roku we wrześniu rozważałam powrót na studia. Mój wybór padł na Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Po roku studiów - nadal dokonałabym dokładnie takiego samego wyboru. Dlaczego? Cóż - lubię wiedzieć w co inwestuję swój czas. Program studiów dostępny na stronie uczelni był pierwszym wyznacznikiem, że to jest właściwe miejsce i kierunek rozwoju. Szeroki zakres specjalności podążający za trendami i potrzebami rynku pracy wskazuje, że uczelnia jest aktywnym uczestnikiem w środowisku biznesu. Po roku na uczelni, mam pewność, że to był doskonały wybór. Zajęcia prowadzone przez praktyków biznesu są tu kluczowym aspektem. Rozważając teraz założenie własnej działalności gospodarczej czuję się do tego coraz lepiej przygotowana - ot chociażby przez naukę jak należy zaplanować stanowisko pracy dla przyszłego pracownika (zakres zadań, budżet, ocena pracownicza i motywacja), analizę biznesową planowanego przedsięwzięcia, aby zredukować ryzyko niepowodzenia, co przy strartup'ie jest obarczone wysokim ryzykiem jak i poruszany aspekt marketingowy, bez którego biznes nie istnieje. Uczelnia daje solidny fundament by wyposażyć studenta w niezbędną wiedzę by ruszyć dalej i się rozwijać. Wkrótce będę poszerzać swoją wiedzę z zakresu zarządzania sobą w czasie, co przy łączeniu pracy etatowej z prowadzeniem działalności gospodarczej jest kluczowe. Utrudnieniem bywają upały, gdyż w salach brak klimatyzacji, rozwiązaniem jest na to prowadzenie zajeć w letniej sali wykładowej na świeżym powietrzu. Czy polecam? Zdecydowanie tak!
  8/16/18
 • Ania

  W tym roku obroniłam swój projekt licencjacki na WSZiB-ie (uczelnia daje możliwość wyboru pomiędzy pisaniem klasycznej pracy, a projektem). Jako była studentka Zarządzania mogę polecić uczelnię osobom, które chcą uczyć się od praktyków i być na uczelni, która stara się pomagać studentom zarówno jeśli chodzi o edukację, jak i sprawy administracyjne. Atmosfera była bardzo dobra, poznałam masę przyjaznych ludzi, którzy poszli na studia żeby zdobyć wiedzę, a nie tylko odbębnić co trzeba - dzięki temu zajęcia były ciekawe, bo zarówno wykładowcy jak i studenci się w nie angażowali.
  8/15/18
 • ppp

  Do absolwentki administracji: w jakiej branży dostałaś pracę?
  5/21/18
 • paweł

  Czy jeśli złożę papiery na koniec maja, kiedy wpisowe jest 0 zł, to mogę się potem wycofać i zabrać dokumenty jeżeli dostanę się też na inną uczelnię i ją wybiorę ostatecznie?
  5/14/18
 • Noga

  Wybieram się w przyszlym roku na zarządzanie -Reklama i marketing. Niech ktoś mi powie czy tam jest duzo matmy?? Jestem straszna noga z matmy! ;(((
  11/21/17
 • michalina99

  czesc czy ktos może wybiera się na podyplomowe kadry i płace ?
  9/12/17
 • Milinho

  Wybieram się na Psychologię biznesu zaocznie na odległość, będę wdzięczna za jakiekolwiek info/wrażenia o tym trybie studiów, ogólnie, nie tylko od osób z psycho
  9/9/17
 • Kakashi

  Czy jest w pobliżu tej uczelni akademik?;) I jak jest z kierunkiem psychologii ?
  8/29/17
 • absolwentka administracji

  Fantastyczna atmosfera, świetni ludzie, kompetentni wykładowcy i przyjazny dziekanat. Tak w kilku słowach mogę opisać WSZiB w Poznaniu. Po 5 latach studiów dzisiaj dostałam wymarzoną pracę. Polecam studia na tej uczelni!
  7/30/17
 • rekrutacja

  Z tego co się zorientowałem to informacje o rozpoczęciu rekrutacji są na stronie uczelni, profilu FB jak i na budynku uczelni. Dla zainteresowanych studiami na tej uczelni szczególnie polecam administracje. Kilku moich znajomych tam studiuje i są bardzo zadowoleni. Sam planuję w tym roku rozpocząć tam studia. Pozdrawiam
  5/30/17
 • rekrutacja

  Na stronie nie ma ani terminów rekrutowania ani informacji na najbliższy rok akademicki, czy ta uczelnia prowadzi w ogóle rekrutację?
  5/28/17
 • Rekrutacja

  KIedy odbywa sie anbór na tę uczelnię
  3/6/17
 • admini

  polecam administrację w WSZiB, zajęć jest sporo ale mam wrażenie, że nauka nie idzie na marne, egzaminy do przejścia, wykładowcy różni ale większość miłych i z dużą wiedzą
  2/27/17
 • WSZiB

  Ja na Twoim miejscu nie szukałabym nic innego, sama zamierzam złożyć tutaj papiery. Zdaję w tym roku maturę, szkołę poleca mi moja siostra. Wychodzę z założenia, że szkoła mająca mało kierunków jest w stanie lepiej przygotować niż taka która ma ich mnóstwo i to z każdej dziedziny... jak coś jest do wszystkiego to zazwyczaj jest do niczego...
  12/9/16
 • administracja

  kto studiuje w tej szkole na kierunku Administracja? jak wam się podobają studia? to dobry wybór? jaka ewentualnie uczelnia z prywatnych w Poznaniu wchodzi w grę przy założeniu, ze nie dostane się na UAM na bezpłatne?
  11/16/16
 • anna

  czy wybierając kierunek Zarządzanie ze specjalnością - Logistyka, mam szanse na prace w branży logistycznej? Czy może lepiej od razu pojść na logistykę? no ale wówczas się mocno profiluję i zamykam na inne możliwośći, sama nie wiem, co lepsze. Jak sądzicie?
  11/11/16
 • Administrator

  Komentarz usunięty - naruszenie regulaminu.
  11/11/16
 • podyplomowe studia

  jestem sekretarką w niedużej firmie (kilkoro pracowników), ale zajmuję się też fakturami i trochę sprawami pracownikow (urlopy np. rozliczam, ściagam należności). Mam poczucie, że brakuje mi czasem wiedzy, by zajmować się tymi zagadneniami. Czy program - Kadry i płace - to dobry pomysł w moim przypadku?
  11/8/16
 • Mark93

  Utworzyłem na facebooku grupe :) Wiecej info pod linkiem: https://www.facebook.com/groups/1780054748908450/ Proszę osoby o wysyłanie zaproszeń :)
  8/29/16
 • Nati

  Ja również zapisałam się na studia II stopnia na tej uczelni i również mam nadzieję że będzie to dobry wybór. A z tą grupą na facebooku to bardzo dobry pomysł:)
  8/24/16
 • Mark93

  Witam, ja tez sie zapisalem na studia II stopnia na WSZIB, i mysle, że się nie zawiodę, bo słyszałem same pozytywne rzeczy o uczelnii. Stronka tez mi nie dziala, bo była w przebudowie, ale teraz jest wszystko dobrze. Może załóżmy grupę "Przyszla Studentka" na facebooku ?? Co ty na to ?
  8/21/16
 • przyszłaStudentka

  Zapiałam się na studia II stopnia na WSZIB, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Ale od pewnego czasu nie działa mi ich strona internetowa, czy tylko mi czy Wam też?
  8/15/16
 • przyszłaStudentka

  Zapiałam się na studia II stopnia na WSZIB, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Ale od pewnego czasu nie działa mi ich strona internetowa, czy tylko mi czy Wam też?
  8/15/16
 • studentka

  Niestety takich coraz więcej mam takich na roku co pojawili się pod koniec semestru, żeby nagle niczym jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko pozaliczać i z głowy a praca napisana przez osobę, która chce zarobić na takich jak oni. Szczerze przez niektóre komentarze pewnych osób zniechęciłam się do tej szkoły i raczej tam nie zawitam
  6/15/16
 • Emilia

  Niestety coraz częściej można spotkać obiboka i lenia, który żyje na garnuszku rodziców a wieczorkami tylko imprezki w głowie, na szczęście są jeszcze tacy studenci jak Pani, którzy widzą po co idą na uczelnię i chcą z niej wynieść prawdziwą wiedzę a nie tylko suchy dyplom.
  6/14/16
 • studentka

  Dziękuję za opinię. To nie jest tak że chcę iść dalej na mgr bo mi papierek potrzebny... jestem bardzo ambitną osobą, sumiennie się uczę i nie idę w życiu na skróty.. chcę z tych studiów wyciągnąć jak najwięcej wiedzy chociaż i tak na studiach jedno a w pracy drugie. Do poprzednika NIE MIERZMY WSZYSTKICH JEDNĄ MIARĄ bo nie wszyscy studenci to nygusy czy obiboki, którzy poszli na studia nie wiadomo po co.. chyba żeby młodość przedłużyć...
  5/18/16
 • do 'studentki'

  to że na UAM wymagają to akurat bardzo dobrze, teraz studenci chcieliby przejść przez studia bez kiwnięcia palcem i jeszcze źle bo na egzamin trzeba przyjść, a jak ktoś wymaga stroju galowego to wilki ból dupy...WSZiB to bardzo dobra uczelnia, tak jak napisałaś ma świetną kardę ale nie myśl, że będziesz tu spać na zajęciach
  5/18/16
 • studentka

  Jeśli się nie mylę w Poznaniu są 3 uniwerki prowadzące mgr z administracji.... przeglądając oferty i różne fora wiadomo do każdej uczelni ktoś się przyczepia nigdzie nie jest idealnie.... zastanawiałam się nad UAM-em ale odpada bo i co z tego że ta szkoła może i ma prestiż ale oferta stara jak świat zero innowacji i wymagają jakby to było prawo ;/ dalej WSPIA hmmm niby przyciąga specjalizacjami a znów WSZIB na ponoć bardzo dobrą kadrę uczącą na administracji o wiele lepszą niż na WSPIA ;/ i właśnie waham się między tymi dwiema uczelniami...
  4/26/16
 • paszaas

  ja bym się nie wahała, jeśli szukasz w Poznaniu uczelni z administracją to śmiało rekrutuj tutaj ;)
  4/16/16
 • karo

  Wydaje mi się, że wybór WSZiB to będzie dobry wybór, nie studiowałam administracji ale w moim odczuciu największym plusem tej uczelni jest naprawdę wykwalifikowana kadra, która wie dlaczego się tam znalazła
  2/22/16
 • studentka

  Również dołączam sie do pytania o administrację ;) w tym roku kończę licencjat z administracji i chciałabym iść na studia mgr do Poznania a nie wiem gdzie?! Z tego co się orientuję UAM ma kierunek administracyjno- prawny ale tylko licencjat ...szkoda że nie maja mgr z tego kierunku;(
  11/11/15
 • administracja w Poznaniu

  która Uczelnia poznańska z prywatnych ma najlepsza Administrację??? Czy któraś ma kierunek Administracyjno-Prawny??? Bo nie widzę niczego takiego, a najbardziej by mi zależało właśnie na takich studiach łączonych. Czy ktoś się pokusi o porównanie WSZiBankowości, WSBankowej, EuropejskiejWSBiznesu??? zwłaszcza ta ostatnia mnie ciekawi, co o niej sądzicie?
  11/10/15
 • Adrian

  Również zaczynam zarządzanie na odległość, jestem z Poznania ale z racji pracy wybrałem tą opcję. W I semestrze trzeba być 3 weekendy obowiązkowo a reszta to już dobrowolnie. Pozdrawiam
  9/25/15
 • gosc

  ja tez sie wybieram ! a skad jestes?
  9/9/15
 • Karina

  Witam zaczynam na owej Uczelni Zarządzanie , nauka na odległość. Czy jest ktoś to też się tam wybiera lub studiował w ten sposób. Czekam na informacje :) chętnie dowieem się wiecęj na temat takich studiów. karinaasalaj@wp.pl
  9/6/15
 • gosc

  nikt sie nie wybiera do tej szkoly? cos z nią nie tak?
  8/10/15
 • strona nie działa

  nie działa strona tej uczelni!!! Jest napis DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN
  8/2/15
 • przyszly student

  a co myslicie o studiach on line ? ile razy do roku trzeba przyjezdzac na uczelnie? i ktos sie wybiera?
  7/26/15
 • ppp

  Chwalą się, że wszystkie zajęcia w jednym budynku - tyle że mają mniej studentów...
  7/9/15
 • ppp

  Ciekawe tylko, po co rachunkowość na kierunku administracja...
  6/9/15
 • pytaneczko

  a jaki dają upominek na WSZIB gdy się znajomego na studia przyprowadzi? wiecie może?
  10/1/14
 • biedrona

  ale chyba coś się zmienia na lepsze, bo stronkę mają o Uczelni bardzo ładną, szczegółowo rozpisane opłaty, stypendia, zasady rekrutacji, ktoś się wypowie o zarządzaniu, jak to jest robione u nich?
  5/29/14
 • biedrona

  ale chyba coś się zmienia na lepsze, bo stronkę mają o Uczelni bardzo ładną, szczegółowo rozpisane opłaty, stypendia, zasady rekrutacji, ktoś się wypowie o zarządzaniu, jak to jest robione u nich?
  5/29/14
 • ppp

  Czy w tej szkole biblioteką dalej rządzi pani "obcięta na zapałkę"?
  11/20/13
 • Aga

  Zarządzanie jest też na WSHiR. Przynajmniej bliżej centrum. Bo na Wszib trochę daleko, smutno tam w tym szklanym domu.
  10/1/13
 • piszcie wiecej

  jakos malo wpisów o tej szkole, gdzie są studenci WSZiB?
  8/12/13
 • gnys

  poradzcie gdzie isc na kierunke bezpieczenstwo wewnetrzne? WSZIB? czy WSBezpieczenstwa? Ktora lepsza i dlaczego?
  5/17/13
 • jarek

  Uczelnia jak uczelnia, ma wady i zalety, trochę średnia organizacja ale ogólnie jest w porządku. Poszedłem na politologię, mam dobra kadre bo samych prof. dr. hab ;d Naukę mam głownie w sesji a poza nią to zbytnio się nie przemęczam, nawet udało mi się znaleśc prace na pół etatu.
  4/17/12
 • do bakola

  trcohe smutne jest to, co piszesz, bo jak sie patrzy na ich strone, oferte, hasla w stylu - 20 lat na rynku, to mozna oczekiwac czegos duzo lepszego, niz bylejakosci, jakbys jeszcze mogl powiedziec, jakie kierunek studiujesz i czy dziennie czy zaocznie?
  2/26/12
 • bakol

  przecietnie, nic specjalnego, zaskoczen pozytywnych sie nie przewiduje, rutynowe i schematyczne podejscie do studentow, najlepszy jest taki student, ktory nie strwarza zadnych problemow,
  1/23/12
 • krysol

  rzecz w tym, ze WSB jest caly czas prowadzona ma wysokim poziomie, i nawet jesli ludzie na cos psiocza, to czesto wina nie lezy po stronie szkoly, natomiast WSZiB przez ostatnie lata troche zeszla na psy, w szkole niby starja sie zachowywac pozory dobrej organizacji, ale tak naprawde to jest balagan i sprobuj cos zalatwic administracyjnego, trzeba miec nerwy jak postronki
  1/19/12
 • Adam W

  Sam tam studiuję
  12/17/11
 • rioBravo

  sprawdz, czy WSZiB ma umowy z firmami na praktyki i czy sa obowiazkowe staże, i jak jest rozwiązany system internetowy komunikowania sie ze studentami, bo na wsb na pewno to dziala na ich korzysc, nie wiem jak we wszib
  12/10/11
 • Kipiel

  jeden pies, kierunek jak kierunek, do znudzenia juz tego zarzadzania jest, obie uczelnie wyższe porównywalne, moze WSB bardziej sie stara reklamowo, popatrz na ceny i zobacz jak wyglada umowa, jakie sa odplatnosci, za poprawki, powtorki egzaminow i tym podobne.
  12/8/11
 • ``Japiszon

  Czy zarzadzanie lepiej wybrac w WSBankowej czy w WSZarzadzania i Bankowosci?
  5/29/11
 • Iza

  Mój brat sie tu uczy i jest zadowolony. Do orłów nie należy, ale przechodzi bez większych problemów. Nie cisną masakrycznie.
  5/21/11