Zastosowanie technologii informatycznych w małych i średnich przedsiębiorstwach

Celem studiów na kierunku zastosowanie technologii informatycznych w małych i średnich przedsiębiorstwach jest przekazanie kompleksowej wiedzy informatycznej i ekonomicznej potrzebnej do tego, aby skutecznie planować, projektować, wdrażać i stosować technologie i systemy informatyczne, a także zarządzać informatyką w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Studia adresowane są do osób, które pragną połączyć wiedzę ekonomiczną z informatyczną. Absolwenci poszerzą wiedzę o nowych modelach biznesowych, koncepcjach i metodach zarządzania małym i średnim przedsiębiorstwem oraz zdobędą wiedzę i umiejętności dotyczące zastosowania technologii i systemów informatycznych do wspomagania zarządzania i podejmowania decyzji.

Program został specjalnie dopasowany do potrzeb nie - informatyków, którzy chcą poznać współczesne technologie i systemy informatyczne wspomagające zarządzanie i podejmowanie decyzji oraz zdobyć dobrą orientację w problematyce ich projektowania i eksploatacji. Natomiast informatycy mogą rozszerzyć swoje kompetencje z zakresu rozwiązań informatycznych na potrzeby biznesu.

Jakie uczelnie oferują kierunek Zastosowanie technologii informatycznych w małych i średnich przedsiębiorstwach
W których miastach można studiować Zastosowanie technologii informatycznych w małych i średnich przedsiębiorstwach

Katowice

Katowice
Uczelnie: 17
Kierunki: 165
Komentarze (0)
No comments found