Human resources i coaching

Studia na kierunku Human resources i coaching przygotowują wysokiej klasy specjalistów do pracy w charakterze coacha, doradcy, HR Business Partnera lub Talent Acquisition Managera.

W trakcie zajęć poznasz najnowsze trendy w human resources i coachingu i zrozumiesz mechanizmy funkcjonowania w środowisku biznesowym i nauczysz się zarządzać ludźmi w procesie pracy. Dowiesz się jak identyfikować i rozwijać kompetencje, przyciągać i odkrywać talenty, rekrutować i przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne, zatrudniać pracowników w organizacji i wspierać ich rozwój poprzez budowanie ścieżek kariery. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, ucząc się od specjalistów z dziedziny human resources, coachingu i doradztwa psychopedagogicznego.

Dzięki możliwości pracy z ekspertami, będziesz mógł w praktyce wykorzystać wiedzę i umiejętności nabyte w toku studiów. W trakcie studiów odbędziesz praktyki zawodowe w znanych firmach i organizacjach.

Oferowane specjalności w ramach kierunku Human resources i coaching:

  • Coach i doradca
  • HR Business Partner
  • Talent Acquisition Manager

Gdzie i jaka praca po kierunku Human resources i coaching?

Jako absolwent możesz znaleźć zatrudnienie w działach personalnych firm i instytucji oraz zespołach rekrutacyjnych. Praca czeka na stanowiskach wspierających kadrę zarządzającą, organizacjach szkoleniowych i doradczych, biurach karier, inkubatorach przedsiębiorczości, firmach doradczych i konsultingowych. Możesz pracować we własnej firmie jako freelancer w zakresie coachingu i doradztwa, pozyskiwania i zarządzania talentami.

Jakie uczelnie oferują kierunek Human resources i coaching
W których miastach można studiować Human resources i coaching

Wrocław

Wrocław
Uczelnie: 27
Kierunki: 291
Komentarze (0)
No comments found