Ocena uczelni

Komentarze (20)
Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • Jeesinia

  Straszny wydział Wokalny, profesorowie nie mają zielonego pojęcia o nauce śpiewu, spozniaja się na lekcje albo nie przychodzą w ogóle, zanim się przeniosłam do Krakowa kilka razy lądowałam u foniatry, totalny zlew na studenta i niszczenie jego głosu. Poza tym pedagodzy podzieleni na dwie frakcje i na egzaminach czuć ewidentnie bardzo przykra atmosfere
  9/21/19
 • Licealistka

  Witam czy mogłabym otrzymać opinię o kierunku instrumentalistyki, a dodkładniej fortepianu ? Z góry dziękuję :)
  9/6/18
 • Gabaa z Limanowej

  Znajomki i tyle... Wstyd dla uczelni wielki wstyd. Żeby odpasc bo czegoś mi brakuje a przechodzi dziewczyna która znam z muzycznej która ledwo co gra z nut?! Chore.! !
  2/28/18
 • Julka

  Niestety, wydawać by się mogło, że w takiej szkole jest nastawienie na praktykę i ćwiczenia muzyczne jednak nie jest tak do końca. Jest sporo teorii, ja czasem nie wyrabiałam z nauką do egzaminów , bo jest naprawdę dużo przedmiotów pamięciowych.. Ale na każdych studiach jest podobnie więc nie zniechęcaj się ;) zajęcia praktyczne też się odbywają ;)
  2/2/13
 • viva

  Chciałbym się dowiedzieć jak jest z nauką tutaj. Czy mogę liczyć na więcej praktyki niż teorii? Wiadomo, że teoria też jest ważna ale ćwiczenie i praktyka najważniejsza! Ja właśnie chciałbym dużo grać, a nie czytać nuty...
  10/30/12
 • wydzial I

  kurcze, nie dostałam się z powodu wolnych miejsc ;/. Czy ktoś może wie czy kiedykolwiek zwiększyli liczbę miejsc czy coś takiego? mam jeszcze szansę czy już się pożegnąć?
  7/9/12
 • wydzial I

  kurcze, nie dostałam się z powodu wolnych miejsc ;/. Czy ktoś może wie czy kiedykolwiek zwiększyli liczbę miejsc czy coś takiego? mam jeszcze szansę czy już się pożegnąć?
  7/9/12
 • ćma

  Widzę, że ruchu tutaj nie ma zbyt dużego. Absolwenci i studenci nie interesują się swoją szkołą ? Ja to chciałem się dowiedzieć, czy studiujecie na Paderku jako na drugim kierunku i normalne studia też robicie i czy idzie to jakoś pogodzić
  5/30/12
 • olek

  Czy wie ktoś, co się dzieje ze stronką internetową poznańskiej akademii muzycznej ? Nie chce się włączyć, a potrzebuję paru informacji.. Może sami mi podpowiecie, kiedy odbywa się rekrutacja na ten rok, ile pieniędzy trzeba wpłacić i takie tam
  4/1/12
 • dziesiąteczka

  Ode mnie też 10 ! W pełni zasłużone zresztą ! Jak Puzon to Poznań hehe
  3/20/12
 • dalam 10-tki

  swietna uczelnia zsluguje na najwyzsze oceny, dalam maksa i poskoczylo o 0,1 pkt. czyli ze dziala, tylko potrzeba wiecej glosow!!!
  3/3/12
 • sunshine

  5.5 to lekko ponad połowa możliwej skali - cholera coś tu nie tak ! Muzyk w P-ń to najlepszy tego typu ośrodek na zachód od Wisły, więc włóżmy trochę więcej serca i kliknijmy 10 ! A później pod Operę, bo przecież dzień taki ładny :)
  3/3/12
 • no to glosujcie!!!

  a propos oceny, glosujcie i dawajcie maksa czyli 10 wszedzie, to moze podskoczy calosciowa ocena naszej AMuzycznej, bo przeciez nie zgadzamy sie, na jakies 5,5, prawda?
  2/24/12
 • fifi

  Akademia Muzyczna w Pniu jest tak dobra, ze sama sie broni, a tak na powaznie, to fajnie, ze piszecie, kiedy patrze ile jest komentarzy, czesto malo wartosciowych, pod szkolami ekomonicznymi, technicznymi, scislymi - to ma wrazenie, ze jestesmy w ogromnej mniejszosci :-(
  2/24/12
 • coJest?

  Co jest grane z tą Akademią? Nie dość, że taka niska średnia, to jeszcze nikt nic konkretnego tutaj nie pisze. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś z pierwszej ręki zapraszam na dni otwarte : Wydział Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Rytmiki: 14 kwietnia 2012 (sobota), godz. 11.00, Sala Marszałkowska Wydział Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej: 31 marca 2012 (sobota), godz. 11.00, Sala Marszałkowska Wydział Wokalny: 10 marca 2012 (sobota), godz. 10.00, Sala Prezydencka
  2/24/12
 • Ola

  Czy znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która powie mi coś więcej o wydziale wokalnym ? Biorąc pod uwagę komentujących widzę, że nie tylko ja mam zapędy jazzowe. Bardzo chętnie przeczytałabym kilku porad, na kogo na tej uczelni \"uważać\", kto jest bardziej przychylny itp. Pozdrawiam !
  2/17/12
 • polecam

  Świetna uczelnia, multum możliwości rozwoju na KAŻDYM z wydziałów. Nasza konkursy i festiwale słynne na całą Europę !
  2/12/12
 • jazzmataz

  Witam ! Bardzo lubię grać na saksofonie i chciałbym móc uczyć się tego na poziomie akademickim. Niestety, nie chodziłem wcześniej od publicznej szkoły muzycznej.. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak wyglądają mniej więcej egzaminy, czy duży jest poziom trudności, na kogo trzeba zwrócić ewentualnie największą uwagę ? Z góry dziękuję !
  1/26/12
 • grazyna

  polskie uczelnie muzyczne reprezentuja wysoki poziom, Akademia Muzyczna w Poznaniu jest tego potwierdzeniem,
  1/23/12
 • Monika

  Ja się wybieram na Wydział Wokalny i jestem przekonana w 100% o słuszności wyboru tej uczelni. Opinie taka potwierdza mój chłopak, który jest na Wydz. Instrumentalnym, na trzecim roku.
  5/15/11