Jakiego kierunku studiów szukasz?

Design i komercjalizacja produktu

Studia magisterskie na kierunku Design i komercjalizacja produktu zapewniają solidne podstawy do rozwoju kreatywności i umiejętności skutecznej implementacji wypracowanych pomysłów.

W trakcie zajęć studenci nabywają kompetencje umożliwiające efektywną i twórczą pracę oraz rozwijanie idei nowych produktów żywnościowych oraz nieżywnościowych w oparciu o niezbędną wiedzę technologiczną, rynkową i organizacyjną. Studia są uzupełnieniem wcześniejszego etapu kształcenia w zakresie nauk o jakości, ale także interesującą ofertą dydaktyczną poszerzającą kompetencje absolwentów innych kierunków studiów.

Studenci mają możliwość opanowania umiejętności kreowania wartości użytkowej, estetycznej i marketingowej nowych produktów, budowania i implementacji strategii produktu/marki, rozwoju innowacji i efektywnego wykorzystywania dostępnych zasobów. Program studiów odnosi się również do kwestii zarządzania i oceny jakości produktów, opanowania standardowych i innowacyjnych metod badań, które pozwolą ocenić zarówno produkty żywnościowe, jak i nieżywnościowe.

Na kierunku Design i komercjalizacja produktu nie są oferowane specjalności.

Dla kogo studia na kierunku design i komercjalizacja produktu

To propozycja dla absolwentów studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolitych studiów magisterskich lub równorzędnych, zainteresowanych tematyką komercjalizacji produktów.

Program kształcenia na kierunku design i komercjalizacja produktu

Szczegółowe programy studiów dostępne są na stronie systemu Sylabus UEP.

Przedmioty maturalne i zasady rekrutacji na kierunku design i komercjalizacja produktu

O przyjęcie na studia mogą się ubiegać absolwenci publicznych i niepublicznych szkół wyższych, którzy legitymują się dyplomem ukończenia studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolitych studiów magisterskich lub równorzędnych.

Przyjęcie kandydatów na kierunek design i komercjalizacja produktu odbywa się w kolejności według najwyższej średniej ocen z ukończonych studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolitych studiów magisterskich lub równorzędnych.

Rekomendujemy sprawdzanie zasad naboru na studia bezpośrednio na stronie Uczelni.

Perspektywy pracy po kierunku design i komercjalizacja produktu

Brak szczegółowego opisu…

Opinie o kierunku design i komercjalizacja produktu

Brak szczegółowego opisu…

Kierunki pokrewne do kierunku design i komercjalizacja produktu

Jakie uczelnie oferują kierunek design i komercjalizacja produktu

W których miastach można studiować kierunek design i komercjalizacja produktu

Komentarze (0)

brak komentarzy…