Business and languages

Business and Languages to połączenie studiów biznesowych, ekonomicznych z intensywną nauką dwóch języków obcych.

Jest to kierunek interdyscyplinarny, prowadzony przez Sopocką Szkołę Wyższą oraz Ateneum Szkołę Wyższą. Program studiów przygotowany wspólnie z praktykami biznesu wzorowany jest na programach i trendach kształcenia uczelni światowych.

Na studiach Business and Languages zajęcia z języków obcych stanowią 50 % programu studiów. Obowiązkowy jest język angielski, zaś do wyboru: niemiecki, szwedzki, hiszpański.

Studenci będą poznawać uwarunkowania dla polskiego biznesu w otoczeniu międzynarodowym z uwzględnieniem takich czynników, jak np. finanse, rachunkowość, międzynarodowe stosunki gospodarcze, marketing, problemy skutecznej komunikacji. Pakiet neofilologiczny zawiera takie komponenty jak: skuteczna komunikacja biznesowa w dwóch kluczowych dla polskiej gospodarki językach obcych - angielskim i niemieckim z możliwością wyboru innego języka.

Dzięki tak dostosowanej ofercie kształcenia absolwent kierunku Business and Languages będzie mógł podjąć pracę w dynamicznie rozwijającym się w Polsce sektorze BPO (centra outsourcingu procesów biznesowych), w polskich firmach, będących w fazie swojej zagranicznej ekspansji gospodarczej, jak i w licznych firmach zagranicznych, oczekujących od swoich pracowników unikalnego połączenia kompetencji, oferowanej przez ten nowatorski kierunek.

Jakie uczelnie oferują kierunek Business and languages

W których miastach można studiować Business and languages

Gdańsk

Gdańsk
Uczelnie: 16
Kierunki: 211

Komentarze (2)

  • Caro

    Przyłączam się do pytania ,,florka,,
    3/20/17
  • florka

    czy już ktoś to studiuje? czy to dopiero od tego roku wprowadzają? bo chętnie bym się dowiedziała, na jakim poziomie są języki obce? i jak trudny jest poziom zajęć ekonomicznych?
    3/6/17