Cyfryzacja i zarządzanie danymi w biznesie

Kierunek Cyfryzacja i zarządzanie danymi w biznesie oferuje unikalne połączenie wiedzy z zakresu nauk o zarządzaniu, nauk społecznych i ścisłych z umiejętnościami komunikacyjnymi i analitycznymi. W ten sposób pozwala wykorzystać nabyte kwalifikacje w zakresie wykorzystania technologii informatycznych do automatyzacji procesów biznesowych.

Studia Cyfryzacja i zarządzanie danymi w biznesie to propozycja dla osób zainteresowanych uzyskaniem praktycznego przygotowania zawodowego, otwierającego możliwości zatrudnienia w charakterze specjalisty zarządzania informacją, analityka informacji i raportów medialnych, specjalisty ds. zastosowań informatyki, analityka mediów społecznościowych, specjalisty ds. rozwoju organizacji, specjalisty do spraw sprzedaży z dziedziny IT.

Czego się nauczysz na studiach?

W trakcie studiów na kierunku Cyfryzacja i zarządzanie danymi w biznesie poznasz takie zagadnienia, jak: transformacja cyfrowa biznesu, modelowanie i eksploracja procesów biznesowych, bazy danych, media cyfrowe i wyszukiwanie informacji, aplikacje i usługi IT w cyfryzacji biznesu, Business Intelligence, technologie Big Data, ochrona danych i bezpieczeństwo cyfrowe.


Jakie uczelnie oferują kierunek Cyfryzacja i zarządzanie danymi w biznesie

W których miastach można studiować Cyfryzacja i zarządzanie danymi w biznesie

Łódź

Uczelnie: 24
Kierunki: 275

Komentarze (0)

No comments found