Design i zarządzanie projektami

Studia licencjackie na kierunku Design i zarządzanie projektami przygotowuje specjalistów do poprowadzenia własnego projektu biznesowego opartego o kreatywne wdrożenie nowych produktów i usług.

Absolwent kierunku Design i zarządzanie projektami może znaleźć zatrudnienie w sektorze publicznym i prywatnym, na przykład w: przedsiębiorstwach wytwarzających i wdrażających nowe rozwiązania projektowe i innowacyjne zarówno produkcyjnych jak i usługowych; firmach z branży multimediów i sztuk wizualnych, grafiki oraz promocji i reklamy; firmach, jako specjalista w zakresie usług doradczych w zakresie projektów biznesowych, designu i kreatywności; organizacjach zajmujących się doradztwem, organizacyjnym, gospodarczymi w zakresie projektowania i wdrażania nowych projektów i modeli biznesowych; jednostkach naukowo-badawczych, firmach konsultingowych, firmach zajmujących się reklamą i projektowaniem; organizacjach trzeciego sektora (NGO’s) zajmujących się projektami na przykład w zakresie innowacji społecznych.

Potencjalne stanowiska pracy, które może objąć absolwent kierunku: menedżer zarządzający zespołami projektowymi, menedżer projektów, menadżer ds. innowacji, kreatywny przedsiębiorca, w tym w branży multimediów, specjalista ds. rozwoju projektów i badań biznesowych, menedżer/kierownik ds. badań marketingowych, menedżer/kierownik ds. rozwoju nowych produktów/usług, analityk projektów innowacyjnych, projektant, specjalista ds. public relations.

Jakie uczelnie oferują kierunek Design i zarządzanie projektami

W których miastach można studiować Design i zarządzanie projektami

Częstochowa

Uczelnie: 6
Kierunki: 98

Komentarze (0)

No comments found