Tworzywa i technologie motoryzacyjne

Studia na kierunku Tworzywa i technologie motoryzacyjne są propozycją dedykowaną tym wszystkim, którzy interesują się branżą motoryzacyjną od strony zastosowań technologicznych.

W programie studiów na tym kierunku przewidziano zagadnienia z zakresu: technologii wytwarzania komponentów motoryzacyjnych, podstaw elektrotechniki, informatyki, techniki komputerowego wspomagania procesów wytwarzania, konstrukcji podzespołów pojazdów. Do tego dochodzą zajęcia z matematyki,fizyki i chemii.

Praca przyszłych specjalistów z zakresu tworzyw i technologii motoryzacyjnych polegać będzie na aktywnym uczestnictwie w procesie projektowania i wytwarzania poszczególnych części motoryzacyjnych i optymalizacji procesu produkcji.

Jaka praca po studiach technicznych?

Na absolwentów kierunku Tworzywa i technologie motoryzacyjne czeka praca w zakładach motoryzacyjnych oraz biurach projektowych i konstrukcyjnych. Będą oni ekspertami na stanowiskach inżynierów, konstruktorów części, specjalistów zajmujących się komputerowym wspomaganiem procesu wytwarzania komponentów motoryzacyjnych.

Jakie uczelnie oferują kierunek Tworzywa i technologie motoryzacyjne
Total 1 item.
W których miastach można studiować Tworzywa i technologie motoryzacyjne

Kraków

Kraków
Uczelnie: 29
Kierunki: 512
Komentarze (0)
No comments found