Konsulting prawny i gospodarczy

Studia na kierunku Konsulting prawny i gospodarczy pozwalają zdobyć zarówno wiedzę prawną, jak i umiejętności analityczne oraz kompetencje managerskie.

Program studiów zakłada łączenie tematyki prawnej, administracyjnej i cywilnoprawnej z problematyką ekonomiczną, skoncentrowaną na zagadnieniach zarządzania biznesem i finansami czy rachunkowości. Tematyka zostanie dopełniona zestawem przedmiotów do indywidualnego wyboru poszerzających ogólne zagadnienia poruszane w toku studiów.

Absolwenci kierunku Konsulting prawny i gospodarczy uzyskają wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie doradztwa prawnego i gospodarczego, prowadzenia biur i dokumentacji organizacyjnych, przygotowania regulacji wewnętrznych czy projektowania i wdrażania procedur w organizacji.

Jaka praca po kierunku Konsulting prawny i gospodarczy?

Po ukończeniu studiów zyskasz umiejętności przydatne w prowadzeniu firmy, działalności konsultingowej, administracji rządowej i samorządowej, szczególnie w segmentach związanych z działalnością podmiotów gospodarczych, publicznych i prywatnych.

Umiejętności te są niezbędne do organizacji procedur zamówień publicznych, a także w organach kontroli państwowej, rządowej i samorządowej.

Jakie uczelnie oferują kierunek Konsulting prawny i gospodarczy
Total 1 item.
W których miastach można studiować Konsulting prawny i gospodarczy

Wrocław

Wrocław
Uczelnie: 27
Kierunki: 289
Komentarze (0)
No comments found