• Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie
 • UTH im. Chodkowskiej Warszawa
 • TEB Edukacja - Agencja Copuz.com - Jan Żaboklicki
 • Politechnika Łódzka
Wybierz i oceń uczelnię?

Opinie, oceny, komentarze, pytania


Opinie (34)
School of Form w Warszawie, SOF Warszawa

School of Form
odpowiedź dla Tatiana z dnia 15.12.2020
Studia w School of Form Uniwersytetu SWPS, są na poziomie licencjackim (kierunek wzornictwo).
17.12.2020
15.12.2020
Tatiana
Czy School Od Form daje szkolnictwo wyższe?
Nicki
Szkoda, że SOF wyprowadziła się z Poznania. Teraz w Poznaniu zostaje tylko z prywatnych chyba WSUS, a z państwowych UAP.
05.08.2020
07.06.2020
Piotr
Jestem absolwentem SOFu, zdecydowałem się na wybór tej uczelni po wielu rozmowach z absolwentami pierwszych roczników. Niestety z przykrością muszę napisać, że dzisiejszy SOF nie jest tą uczelnią na którą aplikowałem. Pierwsze lata były okresem zachwytu, byłem pełen uznania dla mocnej podbudowy humanistycznej do każdego bloku zajęć. Ostatnie dwa lata nie posiadały żadnej spójności tematycznej (druk elementów 3D na zajęciach dedykowanych dla warsztatu stolarskiego),. Szkoła ma wielu wspaniałych wykładowców, co najważniejsze nie teoretyków. Niestety po rotacjach personelu w ostatnich latach wielu z nich odeszło a zastąpiły ich osoby mam wrażenie zupełnie przypadkowe. Po pierwszych trzech latach wypełnionych ciekawymi pracami i warsztatami ostatni rok można nazwać poszukiwaniem przedmiotów na wypełniacze czasu. Stałem murem za tą uczelnią i chwaliłem się wszystkim, ze jestem ich studentem. Niestety na dzień dzisiejszy osobom zainteresowanym proponuję dobry research i przemyślenie decyzji
PolaKras
Miał ktoś może już rozmowę i jest w stanie powiedzieć coś trochę o niej? Nadal zastanawiam się czy próbować, boje się, że moje portfolio jest słabe...
25.05.2020
12.05.2020
School of Form
odpowiedź dla portfolio i egzamin z dnia 11.05.2020
Nasze Biuro Rekrutacji chętnie odpowie na wszystkie pytania. Opowiemy na czym polega egzamin i jak przygotować portfolio. Działamy online tutaj> https://www.sof.edu.pl/pl/rekrutacja/rekrutacja-online
portfolio i egzamin
czego spodziewacie się na egzaminie z wzornictwa? jak to może wyglądać? co do portfolio, obczytałam i obejrzałam info dostępne na stronie, nie mam śmiałości by konsultować się z wykładowcą ... ktoś korzystał może z takiej opcji? jak poszło? jakie pomysły ma portfolio mieliście? macie? czy same grafiki / moje rysunki sie obronią? lubie szyć na maszynie, może to jakoś wykorzystać?
11.05.2020
28.02.2020
School of Form
odpowiedź dla pyt. o kierunki z dnia 27.02.2020
W roku akademickim 2020/21 oferujemy kierunek Wzornictwo (specjalności: Communication Design, Fashion Design, Domestic Design lub Industrial Design). Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mamy wszystkie informacje dotyczące egzaminów i harmonogram rekrutacji.
pyt. o kierunki
czy w Warszawie będzie kierunek Wzornictwo oraz kierunek Architektura? czy samo Wzornictwo? czy jakaś forma egzaminu wstępnego jest przewidziana? jaka? ile osób zostanie przyjętych? czy są limity? w jakiej wysokości?
27.02.2020
25.09.2019
School of Form
odpowiedź dla jakie kierunki ? z dnia 25.09.2019
Dzień dobry, w związku z przenosinami School of Form do Warszawy od października 2020 roku, wszytymalismy rekrutację na kierunek Architektora. Planujemy otwarcie tego kierunku już w Warszawie. Zapraszamy do śledzenia oferty szkoły na www.sof.edu.pl.
jakie kierunki ?
szukałam studiów na architekturze w Poznaniu i między innymi ta szkoła mi wyskoczyła, ale jak wchodzę na ich stronę (a teraz właśnie patzrę) to widzę tylko Wzornictwo. Nie ma nigdzie Architektury. Czy to błąd na stronie portalu??? Pomijam PP i UA, jest jeszcze jakaś dziwna szkoła - WIELKOPOLSKIE COLLEGIUM KOMPETENCJI ZINTEGROWANYCH W POZNANIU D. WSTH KDE, znacie tą uczelnię? Gdzie studia z architektury w Poznaniu można zrobić???
25.09.2019
14.01.2019
_____________absolwentka
Cóż mogę powiedzieć, jestem absolwentką specjalizacji Domestic Design. Niezależnie od zaangażowania w studia, znalezienie pracy w Polsce jako projektant należy do bardzo ciężkich. Nie dajcie się zwieść, że będziecie poszukiwani. Żeby znaleźć pracę w zawodzie trzeba mieć szczęście, znajomości lub kupe kasy. Szkoła chwali się sukcesami projektantów, ale zwyczajnie po pierwszym roku wielu z nich "załapało" się do pracy do firm z którymi uczelnia współpracuje, a w których obecnie miejsc pracy już nie ma. Patrząc na rynek pracy, opłacalne wydaje się studiowanie communication design, gdyż pracy w tym zawodzie jest od groma.
sorki - już doczytałam
już widzę, że od tego roku .... dopiero teraz zjechałam niżej poczytać wcześniejsze komentarze :-) zastanawiam się, czego się spodziewać na egzaminie???
23.08.2018
23.08.2018
architektura?
Od kiedy SOF ma w ofercie Architekturę? Czy to jest nowość na ten rok? czy juz są jacyś studenci rok wyżej i mogliby napisać jak jest z ich punktu widzenia na studiach?
dofinansowanie?
Witam, czy dobrze zrozumiałam, że dofinansowanie dotyczy całych studiów? Dla wszystkich przyjętych na Architekturę? Gdzie na stronie SOF znajdę te informacje?
14.06.2018
13.06.2018
Architektura w School of Form
Tak, otwieramy Architekturę i jest to nowość u nas! Architektura u nas to studia stacjonarne inżynierskie. Dla rozpoczynających w tym roku mamy dofinansowanie unijne przez cały okres studiów. Jestem z biura rekrutacji w School of Form zapraszam do kontaktu, odpowiem na wszystkie pytania :) Monika Wyszomierska rekrutacja@sof.edu.pl
architektura?
Czy SoF ma w ofercie Architekturę? Od kiedy? To jest nowość na ten rok? Możecie coś więcej skrobnąć?
25.05.2018
09.03.2018
taka wysoka ocena?
Czy ta uczelnia naprawdę zasługuje na taką wysoką ocenę? Jak oceniacie studia tutaj? Czy wzornictwo na SOF różni się mocno od tego kierunku w szkołach państwowych? Kadra skąd?
putyanie o dyplom
co mam wpisane na dyplomie po ukończeniu studiów? Bo jak patrzę na ich www, to nie bardzo mogę się połapać, czy to jest SWPS??? Czy School od Form, podlegająca pod SWPS? czy na koniec wpisuje się tylko kierunke zy też specjalność?
25.09.2017
25.08.2017
wzornictwo
która specjalnośc polecacie i dlaczego: DOMESTIC DESIGN, COMMUNICATION DESIGN, FASHION DESIGN, INDUSTRIAL DESIGN ???
yupi
właśnie oceniłam SOF i podskoczyła ocena :-) super aplikacja, bardzo mi się podoba, że mozna wyrazić swoje zdanie o uczelni. Ode mnie duzy pozytywny komentarz :-)
15.02.2016
17.09.2015
praca po SOF
podajcie mi przykłady, gdzie można pracować po ukończeniu wzornictwa na SOF??? najlepiej konkretne firmy w POlsce Zachodniej. Ile zarabiają ludzie po takich studiach?
kari
stronkę mają super, wygląda to mega profesjonalnie, widać że dbają o poziom, no i Voelkel to nazwisko, które coś znaczy w branzy wzornictwa :-)
11.05.2015
27.11.2013
skr
"wyluzujcie 2013-03-21 11:15:40 easy, easy, bez paniki, dzis na prywatnych naprawde chca miec studentow, wiec nie musicie sie stresowac, nawet przecietniaki sa mile widziani, bo drzemie w nich potencjal comiesiecznych oplat, wiec bez obaw" easy, Easy... Z ASP tez Cie raczej nie wywala bo kase za Ciebie biorą.
jokm
ale poprzeczke stawiają wysoko i widać, że zależy im na tym, żeby ta uczelnia była dobrą marka, ja ich obserwuje już od jakiegoś czasu i podoba mi się ta szkoła, opinie też mają dobre, nikt źle się nie wypoiwda, oprócz tego, że trzeba płacić, to akurat w prywatnych jest normą
12.11.2013
24.05.2013
tujka
to szkola za kase! wezma kazdego, kto zechce placic! zwlaszcza, ze tani nie sa ...
katie
Super! jestem zachwycona, strona internetowa przyciąga, kierunki wydają się wspaniałe ;p tylko jak to jest z dostaniem się na tą uczelnię ? Czy są jakieś egzaminy wstępne i opłaty? :))))
08.05.2013
07.05.2013
maja warsztaty 18 maja
jak ktos sie interesuje, to mozna skoczyc do SOF na drzwi otwarte, info jest na ich stronce, ma sie sporo dziac fajnie, termin chyba 180 maja, godziny sprawdzcie sobie
Paweł
Potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy? A może Twoja praca wymaga tylko korekty? Jesteśmy uczciwymi i twórczymi ludźmi! Na naszej stronie również porady dla maturzystów dot. kierunków studiów i wiele innych ciekawych informacji!!! Zapraszamy! www.written4you.pl e-mail : written4you@poczta.fm
29.04.2013
21.03.2013
wyluzujcie
easy, easy, bez paniki, dzis na prywatnych naprawde chca miec studentow, wiec nie musicie sie stresowac, nawet przecietniaki sa mile widziani, bo drzemie w nich potencjal comiesiecznych oplat, wiec bez obaw
dudek
a jak jest z rekrutacją? łatwo jest się dostać? są jakieś egzaminy wstępne? o co chodzi z tą prezentacją? ;d jak sobie z tym poradziliście? błagam, pomóżcie :D
19.03.2013
18.03.2013
zytus
jakie mieliscie prezentacje ze soba podczas rekrutacji??? podrzuccie jakies pomysly, byle oryginalne, nie musza byc wasze, moze cos podtarzyliscie fajowego u innych
pytanie o wzornictwo w P-niu
czy sa tu jacys studenci, co juz studiują wzornictwo? jesli nie dostane sie na Uniwerek Artystyczny, to ktora uczelnie polceacie w Poznaniu: WSUS czy SWPS?
18.02.2013
10.12.2012
dagmara
ogladajac filmik mozna odniesc wrazenie, ze to uczelnia dla obcokrajowcow, czy polscy studenci mogliby sie wypowiedziec na temat tej szkoly????
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Politechnika Łódzka
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Akademia Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu
 • Uniwersytet Gdański
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie