• Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University
 • UTH im. Chodkowskiej Warszawa
 • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • Uniwersytet Wrocławski Alicja Wojtasz

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu

uczelnia niepubliczna, woj. mazowieckie, 26-600 Radom, ul. Traugutta 61, (+48) 360 10 75, wsh@wsh.pl

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu to placówka istniejąca już ponad dwadzieścia lat na runku edukacyjnym, dawniej pod nazwą Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu. To największa niepubliczna szkoła wyższa w regionie radomskim. Uczelnia prowadzi kształcenie na Wydziale Nauk Społecznych oraz Wydziale Prawa i Administracji na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i jednolitych magisterskich.

Szkoła rekrutuje na kierunki: bezpieczeństwo wewnętrzne, pedagogika, psychologia, administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość, kryminologia, informatyka. Oferuje również wiele kierunków i specjalności w ramach studiów podyplomowych. Placówka dysponuje dwoma kampusami z kompleksem sześciu nowocześnie wyposażonych budynków, gdzie do dyspozycji studentów są: aule wykładowe, sale ćwiczeniowe, pracownia komputerowa, a także profesjonalne laboratorium kryminalistyczne i strzelnica oraz komfortowa infrastruktura socjalna.

Osoby zainteresowane studiami z zakresu nauk społecznych oraz ekonomicznych mogą zapoznać się z oferowanymi specjalnościami oraz warunkami rekrutacji na poszczególne kierunki studiów.


Ocena uczelni

7.39 / 10
515 głosów

Opinie (126)
Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu, AHNS Radom

Aga
Czy ktoś zaczyna w tym roku mgr z Pedagogiki?
19.06.2024
19.06.2024
Olap
A jak jest na finansach i rachunkowości zaocznie?
Gabriela - Studentka
Uczelnia miała podpisane porozumienie … czytaj ze zrozumieniem Kasieńka … magister tutaj trwał 5-lat ale na 3-roku u nas na administracji zaczęła uczenia prywatna ta robić schody…. Skoro nazwę uczelnia zmieniła z WSH na AHNS to powinna chociaż powiadomić instytucje z którymi ma porozumienie podpisane bo przez to porozumienie było dalej podpisane na WSH ale z reszta co ja mam tłumaczyć skoro widać ze jesteś pracownikiem tej instytucji i bronisz ja lub płaca ci za to …. Nie odpowiedziałaś na wszystkie moje uwagi wobec uczelni … Miłego dnia ;)
06.06.2024
05.06.2024
Kasienka
Czytam i nie wierzę..czasem zastanawiam się czy studiuje na uczelni co inni tu wypisujący..magister 3 lata...(Wszystkie kierunki są 4 semestry na mgr)..pracę zbiorowe na magistrze..(bronie za rok drugi kierunek i serio nigdy nic takiego nie słyszałam), dziekan czy dziekanat ma szukać praktyk...(A może sam rektor powinien?). Nie rozumiem czego inni oczekują od uczelni ale licencjat skończyłam na państwowej i raczej tam nikt nikomu nic nie szukał a poziom był niższy niż na tej.
Gabriela- Studentka
Uczelnia jest bardzo przeciętna, koszta czesnego za licencjat też na standardy radomia nie są wybitne, sale bardzo małe , na lektoracie sala przeznaczona dla maks 10 osób w której na raz potrafiło przebywać 30 z obu grup, konferencje czyli tworzenie sztucznej publiki kosztem studentów, zajęcia na których ciężko konkretnych rzeczy było się nauczyć bo słyszało się monologi wykładowcy o jego pracy i jak to super kierunek wybraliśmy, projekt dyplomowy w grupie to przesada gdzie normalnie na państwowej uczelni każdy u nas sam robił prace magisterską i promotor ewentualnie zatwierdzał już do dziekanatu, tutaj przygotujcie się że będziecie musieli pisać podanie do dziekana żeby ten zaakceptował u was w wydziale to że sami chcecie napisać prace magisterską.... ciągnięcie za uszy najgłupszych studentów bo uczelnia musi mieć rankingi w miarę okej. Podsumowywując wszystko tutaj jest na komercję nastawione, nawet jeżeli dla przyjemności ktoś studiuje to są kary za powtarzanie semestru pieniężne, dodatkowo praktyki zawodowe/ absolwenckie uczelnia powinna mieć wykaz instytucji... dlaczego każdy musiał tutaj sam sobie znajdować praktyki absolwenckie ? , od czego jest dziekan ? , od czego jest tutaj dziekanat ? , bałagan i tyle. Ktoś kto pracuje i dodatkowo chcę studiować ... radzę unikać tej placówki , z racji tego że szkoda nerwów oraz czasu na to. U nas na III-roku magisterki dużo osób odpadało bo praktyk nie miało zrobionych , już nie wspominając o tym że uczelnia cały czas podnosi czesne, jakby to Radom był jakimś Los Angeles albo San Francisco gdzie tutaj średnia pensja nie będzie przekraczać 8 tysięcy złotych xD
05.06.2024
25.04.2024
Marta
Jakie są opinie o Pedagogice wczesnoszkolnej i przedszkolnej? Polecacie wybrać się na tą uczelnię na ten kierunek? Czy faktycznie podwyższają czesne pod koniec semestru? W jakich kwotach przyznawane są stypendia socjalne? Z góry dziękuję za odpowiedź
Patryk
Tak Pani Magda z praktyk człowiek,niezastąpiony,ale chyba jej niema, można było zawsze na nią liczyć.
30.03.2024
11.03.2024
Pawel
Studiuje informatykę, wykładowcy otwarci, pomocni, wiedzy można tyle czerpać ile się chce. Można iść po minimum, ale jak chce się więcej można liczyć na ich pomoc i zaangażowanie. Opiekun w dziekanacie -Pani Kasia nigdy nie zawodna, nie zostawi studenta z problemem, nie odeśle. Czesne mogłyby być niższe, bo każdy chciałby wszystko po najniższej cenie. Ogólnie ja z mojej perspektywy jestem bardzo zadowolony.
Myszka14
nie polecam, podwyższają ciągle czesne.. na magisterce 700 zł za miesiąc, gdzie takie ceny to są w Warszawie. Warszawa a radom różnią się poziomem.
10.03.2024
17.02.2024
Samorząd
Niski poziom co on oznacza? Że za mało nauki? Że uczelnia nie działa jak trzeba? Nikt studentom nie zabrania dokształcać się i rozwijać, działa wiele kół, jest wiele przedsięwzięć, są konferencję, a każdy pomysł na jakieś działanie jeśli tylko jest sensowny jest realizowany. Dziekanat z uśmiechem we wszystkim pomaga, a dziekanów drzwi są otwarte na każdego studenta. Więc nie rozumiem co tu jest na niskim poziomie. Jeśli coś się chce zmienić to należny to zgłosić, by uczelnia mogła to poprawić a nie wypisywać tylko opinie na internecie.
Student
Poziom słaby. Oprócz prof. Sikory i dr Tokarskiego, którym się chce i mają osiągnięcia naukowe reszta to porażka.
17.02.2024
28.01.2024
Plinka
niski poziom nauczania, zajęć w ciągu tygodnia na studiach dziennych można policzyć na palcach ręki.
Max
Zdecydowanie nie polecam. Podwyższają czesne na ostatnią chwilę, a najwyższa podwyżka dotyczy ostatnich semestrów magisterek, gdzie czywiste jest, że nikt nie zrezygnuje. Poziom nauczania zerowy, zamiast zajęć każą obowiązkowo uczestniczyć w ich konferencjach, bo nikt z zewnątrz nie jest zainteresowany, więc trzeba zrobić sztuczny tłum. Strata czasu i kasy.
23.01.2024
03.11.2023
kasia
hej , czy ktoś studiował na kierunku administracja publiczna studia podyplomowe online? jak wyglądają zaliczeni, egzaminy. jak wrażenia
anyamyshka
Czy ktoś tu zaczyna od października studia II stopnia psychologię?
03.09.2023
23.08.2023
Mary
Tak fajna kobitka,ale już chyba nie pracuje, a szkoda,
Anka W.
Tak Pani Magdalena Kutkiewicz cudowna osoba ,rowniez serdecznie polecam.
09.06.2023
20.05.2023
Ewa
Lubię tu studiowac, ciekawe wykłady i ćwiczeniach kadra bardzo pomocna w szczególności Panie z działu praktyk Pani Magdalena najlepsza!zawsze we wszystkim pomaga polecam!#
Tomek
Polecam, ciekawe kierunki, wspaniali wykładowcy
24.03.2023
12.01.2023
Darmuz
Nie jestem i nie byłem studentem tej uczelni, ale jeśli jest ona od ponad dwudziestu lat wśród uczelni, a do tego jeszcze dopracowała się poziomu uczelni akademickiej uzyskując akredytację w okresie kiedy wiele szkół wyższych zostało zamkniętych to chyba dobrze świadczy o poziomie kształcenia.Ponad to uczelnie, które są wysoko stopniowane w rankingach, swoje punkty uzyskują wyłącznie na zasadzie ilości studentów aplikujących i podejmujących naukę.Radom jako niemałe, ale jednak uważane za peryferyjne miasto akademickie jest poszkodowane ze względu głównie na jeszcze zbyt małą dostępność kariery oraz możliwości zarobkowania dla studentów.Te jednak warunki są zarówno do rozwiązania przez władze lokalne jak też krajowe.P.s.Jeśli chcesz zdobyć wiedzę, pamietaj, że szkolnictwo akademickie, ale również elementarne podstawowe oraz średnie i zawodowe daje Ci przede wszystkim wektor do samorozwoju, którego jeśli nie podejmiesz, nic Ci nie pomoże żaden papier w postaci dyplomu.Pozdrawiam, Darmuz - muzyk z wykształcenia.
K
Uczę się tu, jest ok. Ciągle coś się dzieje, każdy znajdzie coś dla siebie. Wysokie stypendia, pomocny dziekanat i ciekawi wykładowcy. Czego chcieć więcej.
20.12.2022
28.09.2022
Monsi
Czy ktoś zaczyna w tym roku administrację magisterkę? Ja zaczynam i szukam znajomych
Arturek
Kierunek Zarządzanie, jakieś info, poziom nauczania? Przedmioty?
17.07.2022
10.06.2022
Ewelina
Uczelnia reprezentuje wysoki poziom nauczania. Jestem zadowolona, że studiuję właśnie na tej Uczelni. Najsympatyczniejsze są Panie w Dziale Praktyk, wszystko jasno tłumaczą. Bardzo lubię jak wchodząc do budynku wita mnie uśmiechnięta Pani Dorotka z recepcji. Polecam Uczelnie.
AHNS w Radomiu
odpowiedź dla XWX z dnia 02.06.2022
W obecnym roku akademickim obowiązywały stawki od 850 zł/miesiąc do 1000 zł/miesiąc w zależności od osiągnięć studenta.
03.06.2022
02.06.2022
XWX
Jaka jest wysokość stypendium rektora dla najlepszych studentów?
Mat
Jaki jest poziom na Informatyce?Jak wygląda harmonogram zjazdów studiów zaocznych?
02.08.2021
29.07.2021
Meg
Kierunek Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna to studia 5 letnie kończą się uzyskaniem mgr i kwalifikacjami wykonywania zawodu nauczyciela w przedszkolu i szkole podstawowej kl 1-3. Studia są fajne bo uczysz się jak pracować z dziećmi i poznajesz dużo fajnych rzeczy praktycznych.
Kkooolll
Dzień dobry :) Czy mogłabym prosić o opinie na temat pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej :)
22.07.2021
18.07.2021
Anonim
Czy polecacie kierunek Administracja, jaka jest atmosfera w szkole i czy po tym kierunku na tej uczelni można znaleźć pracę? Z góry dziękuję za informacje.
Kleofas
odpowiedź dla Tomek z dnia 23.06.2021
Tylko to jest Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu nigdy nie miała udziału w Kielcach, Warszawie czy Poznaniu. Jak wskazuje nazwa mieści się w Radomiu
23.06.2021
23.06.2021
Tomek
WSH kiedyś było w Kielcach i zostało zlikwidowane. Kierunek Elektronika I Telekomunikacja w zakresie teleinformatyki jaki prowadzili to totalna porażka. Zero sprzętu do elektroniki , nawet oscyloskopu nie mieli a co z tym się wiąże ZERO zajęć praktycznych. Z telekomunikacji raz były zajęcia praktyczne na kawałku kabla skrętce do sieci ethernet 8p8c śmiech. Jedynie co było to teoria i programowanie bo tylko komputery posiadali czyli programowanie w starych językach programowania już nie używanych. Ta uczelnia powinna płacić odszkodowania absolwentom za stracony czas i włożone pieniądze. Prawie każdy kto zdał pierwszy i drugi semestr ("przesiewali" matematyka) łudził się że będą jakieś praktyczne zajęcia i chciał skończyć to co zaczął. Ale niestety szkoła totalnie nie przygotowana do nauki tego kierunku.
Kasia
odpowiedź dla musa z dnia 11.09.2020
Na uczelni są zarówno stypendia socjalne, naukowe jak i specjalne. Dla osób starających się są także stypendia ministra
11.09.2020
11.09.2020
musa
Czy na tej uczelni są stypendia socjalne? czy jest ktoś po resocjalizacji?
karo
jaki poziom nauczania jest w tej szkole. Nie ukrywam ze poszukuje uczelni dla papierka i nie interesuje mnie wysoki poziom nauczania .
11.09.2020
15.08.2020
psych
Polecacie psychologię? Stacjonarnie.
Elewe
Żeby ktoś trafił do Warszawy na jakąś uczelnie to by wiedział że to WSH to raj. W Wawie to taki bajzel że głowa mała a kasa podwójna do zapłacenia. Teraz już się jakość nie liczy teraz się kasa liczy. Trzeba się uczyć dużo samemu literatury dużo maglować
04.12.2019
01.10.2019
kryminologia???
Kto studiuje w WSH kierunek Kryminologia??? Czy to jest jakaś nowość czy oni już mieli ten kierunek? nie widzę na stronie wykazu przedmiotów (są obszary tematyczne, ale bez siatki godzin, tylko parę przykładów), ani nie ma nazwisk wykładowców prowadzących zajęcia. Jak oceniacie te studia i ten kierunek? czy warto?
Aleksandra
Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda pedagogika wczesnoszkolna na tej uczelni?
21.09.2019
15.07.2019
Ass
Witam , czy ktoś może powiedzieć coś na temat psychologii na tej Uczelni? Jak się tutaj studiuje ? Czy jest ciężko ? Chodzi mi o studia niestacjonarne.
Michal
W zeszlym roku skonczylen infornatyke. Nie rozumiem oburzenia. Uczyli mnie rozni wykladowcy, jedni bardzo wymagajacy inni mniej. Zdobyta wiedza pozwolila zalizyc fime, dzis juz dobrze prosperujaca. Jednak przez to mialem mniej czasu by ogarnac szkole. Panie w dziekanacie sa bardzo mile I przychylne. nigdy nie odmowily pomocy, nigdy nie zostawily mnie z problemem samego. Pani Kasia to aniol nie kobieta. Dzieki niej mialem motywacje do ukonczenia szkoly w natloku pracy. Szkole polecam, ale oprocz wymagania od innych, nalezy tez wymagac od siebie zarowno checi kozystania z kogos wiedzy I doswiadczen jak I zaangazowania w tok nauki.
03.01.2019
02.12.2018
Student
Uczelnia to jakaś kpina. Jeden z wykładowców nic nie przygotowuje na zajecia tylko wymaga prac (da się napisać w 15 min) na całe 2 godziny. Drugi nie lepszy nie szanuje drugiego człowieka, uważa się za Boga. Zależy mi na wiedzy, ponieważ nie chcę wydawać pieniedzy w błoto. Panie w dziekanacie i w dziale obsługi praktyk robią duże problemy o drobne sprawy. Nie polecam. To studiowanie dla tytułu za pieniądze, ale nie dla wiedzy:-( polecam uczelnie publiczne
brak słów
http://forum.gazeta.pl/forum/w,210,159080932,159080932,dziwna_sprawa_z_psychoterapeuta.html http://www.jozefszopinski.pl/
18.11.2018
11.11.2018
Kasienka
Szczerze zastanawiam sie czy chodziłam do tej samej szkoły do pozostali. Skoczyłam licencjat i mgr z pedagogiki. Nie spotkalam sie ani z dyskryminacja ani z chamstwem. Dziekanat dziala poprawnie. Rozumiem, że niektórzy wymagaja od pan by zrobiły im wpisy a najlepiej jesli zaliczyli za nich i maja pretensje, że tego nie dostaja. dokumenty przez nich sa wydawane, przyjmowane, wszystko na czas robione, wiec co chcieć więcej? Może chamstwo odpłacaja chamstwem. Nie raz widzialam ze studenci a to chcieli by im drukowano a to by im skanowano cos. Co do wykładowców liczy się ich wiedza i zaangażowanie a nie ich zycie prywatne czy polityczne powiazanie. Nie zauwazyłam by przez 5 lat uczył mnie ktoś nie posiadający wiedzy i niekompetentny. Są mniej lub bardziej wymagajace osoby ale uważam to za norme. Jest wiele rzeczy które mi sie nie podobał, ale chyba nigdzie nie ma idealnie. Słaby barek pod wzgledem potraw, brak mozlowosci na uczelni drukowania, czy brak parkingu
anna
Ta szkoła to jakaś kpina a panie w dziekanacie są nadludzko niemiłe i niepomocne. Zero szacunku dla studenta. Uciekajcie od tej szkoły z daleka! Poza tym podnoszą czesne w trakcie trwania roku szkolnego, to jest chyba pierwszy taki przypadek w Polsce.
20.09.2018
04.06.2018
xxxxx
Żałosne. Musiałeś się biedaku mocno napracować, żeby podpaść temu człowiekowi. Najgorsze, to niedowartościowanie.
żżżżż
Haha zatrudnili sobie byłego SB-ka i to na stanowisku dziekana Nauk Społecznych. Ten pan został praktycznie dyscyplinarnie wyrzucony z wojska i tylko dzięki znajomemu dostał 24h na napisanie wniosku do cywila. To szuja i która się śmieje a za plecami robi swoje. Wszyscy w jednostce w Radomiu wiedzą kto to jest i jak postępuje. Zniszczył wielu ludzi, nie licząc się z niczym i z kimkolwiek. Przykro i jest to żenujące że szkoła taka staje się przechowalnią dla takiej szui i SB-ka - wstyd. Wystarczyło powiedzieć że się było młodym i nie wiedział co podpisuje? Proszę sprawdzić listę Wildsteina. Radzę się wszystkim pilnować studiując u takiego cwaniaka.
25.05.2017
14.02.2016
była pracownica
ludzie, pozytywne komentarze są pisane przez pracowników kanclerza, w okresie rekrutacyjnym. poprawianie wizerunku uczelni na forach jest jednym z działań promocyjnych i tyle. a chcecie coś wiedzieć o uczelni? z poziomem nauczania bywa różnie, za to poziom władz żenujaco niski, brak szacunku i kultury dla pracownikow.
Agniecha
Od października zaczynam tu psychologię, mam znajomych na drugim roku i wszyscy są zadowoleni. Moje pierwsze odczucia też baaaaaaaaaaaardzo pozytywne :)
27.09.2015
26.09.2015
Olek
Ja byłem zapisać się dziś i było sporo osób......nawiązałem już fajne - ładne znajomości!!!!! Pozdrowienia dziewczyny :))))))))))))))) Początek super, mam nadzieję że będzie tak dalej bo znajomi zapewniali że uczelnia spoko
Michałek
Zapisałem się wczoraj, jeszcze trwa promocja więc parę groszy zostało w kieszeni :P podzielę się wrażeniami, póki co bardzo dobre wrażenia! profesjonalna i miła obsługa
21.09.2015
21.09.2015
Olka
Skończyłam bezpieczeństwo wewnętrzne na WSH, miesiąc temu znalazłam wymarzoną pracę w zawodzie :) :) :)
erem
Skończyłem licencjat z asministracji, wybieram sie na mgr. Ale czy ktos mi moze powiedziec kim jestem z wyksztalcenia z tym licencjatem....bo nikt z nas konczacych nie wie....Ogolnie do uczelni nie mam uwag, nam wykladowcy trafiali sie swietni.
18.09.2015
18.09.2015
erem
Skończyłem licencjat z asministracji, wybieram sie na mgr. Ale czy ktos mi moze powiedziec kim jestem z wyksztalcenia z tym licencjatem....bo nikt z nas konczacych nie wie....Ogolnie do uczelni nie mam uwag, nam wykladowcy trafiali sie swietni.
Fistaszek
Uczelnia na której można wiele osiągnąć, jeśli tylko się chce. Liczne konferencje, wykłady z ludźmi, którzy są autorytetami w swoich dziedzinach, często z osobami z pierwszych stron gazet. Studia za granicą??? Proszę bardzo i jeszcze dostaniesz na to kasę :) Nawet stypendium ministra tutaj to nie żadna iluzja tylko bardzo realna możliwość! Trzeba tylko chcieć! Wiem co mówię - Studiowałam tu i jestem z tego dumna! POLECAM!!!!!
17.09.2015
11.09.2015
krótka piłka
wystarcza
Kasia
właśnie na tym mi zależy, kursy i lekcje to nie to samo co wyjazd za granicę... bez angielskiego teraz jak bez ręki. a finansowo dawałaś radę? wiem, że są jakieś dofinansowania, ale ciekawa jestem czy to faktycznie wystarcza na wszystko?
07.09.2015
04.09.2015
lina
ja korzystałam z Erasmusa wszystko było ok dokumentacja ok watro było a angielski się podszkoli :)
Kasia
a może jest tu ktoś kto wie cokolwiek na temat Erasmusa na wsh? zapisałam się tu na studia i bardzo zależy mi żeby wyjechać na semestr, angielski nie na jakimś super poziomie, ale się dogadam - myślicie, że jest szansa?
31.08.2015
30.08.2015
Absolwentka
Skończyłam studia magisterskie a teraz jeszcze idę na studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi:) Bardzo dobrze wspominam atmosferę na uczelni, wykładowcy bardzo wymagający... ale to dobrze, Panie z dziekanatu miłe i pomocne, nie to co na moich studiach licencjackich na państwowej uczelni:( i co ważne studia niewiele mnie kosztowały bo miałam stypendium socjalne zresztą jak większość moich znajomych:)))
Ona
studiuje psychologie na wsh i jestem bardzo zadowolona, ciekawe zajęcia, wyjazdy, szkolenia... jeszcze dwa lata przede mną... zobaczymy czy utrzymają poziom... póki co polecam
30.08.2015
27.08.2015
grw77
wie ktos czy warto tam isc na psychologie? nie wiem czy to cos nowego czy juz ktos studiowal ten kierunek... dobre opinie ma tylko bezpieczenstwo...
lalala
mój chłopak tam studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne, ja za rok matura, mam nadzieję, że zdam i też tam złożę :)
27.08.2015
17.08.2015
ewa1989
a dlaczego roszczeniowa... moze to bylo pytanie :P :P :P ale fakt na wsh studiuje sie bardzo dobrze :) wykladowcy sa bardzo wymagajacy ale przynajmniej wiem ze sie czegos naucze, o prace sie nie martwie bo jak sie jest rozgarnietym to w czym problem
devilll
Drogi "mo.sa": wydaje mi się, że zbyt przyjmujesz zbyt roszczeniową postawę wobec uczelni, znam wiele osób, które ukończyły średniej klasy uczelnie i dostały sie na dobre stanowiska, wszystko zależy od Twojej zaradności...
13.08.2015
27.01.2015
mo.sa
Kto i gdzie po wsh radom kierunek administracja znalazl prace
studentka
jestem studentką na wsh ,po 1 - nie płace ,gdyż otrzymuję stypendium , po 2- na moim kierunku jest naprawdę ciężko , dr Nowak, dr Więckiewicz i inni naprawdę są wymagający, po 3 - nie rozumiem tych co piszą te bzdety, co chcą osiągnąć tym wypisywaniem, po 4 - są spotkania z naprawdę ciekawymi ludzmi
27.01.2015
20.10.2014
gucio
Ciekawe, że komentarze na temat WSH zostały dziwnie ucięte. Czyżby cenzura?
kASIA
UCZĄ GŁUPOT MAM TAKIE WRAŻENIE!
25.02.2014
25.02.2014
NIEANTYSEMIT
wsh TO POLSKA UCZELNIA CZY IZRAELSKA KTÓRA ZARABIA NA CIEMNIAKACH I MA SWOICH ULOKOWANYCH WSZĘDZIE!
Paula
A czy na bezpieczeństwie jest dużo przedmiotów nie związanych z kierunkiem? Bo właśnie straciłam rok nauki na uczelni w Warszawie i myślę, że nigdzie nie może być gorzej niż tam, dlatego planuję się przenieść na WSH.
17.02.2014
14.02.2014
Maciek
Co wy p*** ? Jestem na trzecim roku bezpieczeństwa w WSH i mam świetnych wykładowców, ciekawe zajęcia i gdybym tylko chciał, to nawet wyjazdy łącznie z zagranicznymi. Pracuje w mundurówce i mam kontakt z absolwentami innych szkół - nie mieli zajeć z kryminalistyki, strzelnicy, generała Polko i masy innych fajnych, przydatnych w pracy kwestii. Na co się burzycie, że trzeba płacic za naukę? Trzeba było zdawać na dzienne publiczne, są za darmo. Ja kilka lat temu konczyłem państwowego kolosa i wcale nie uważam, żeby był lepszy - dawne struktury po PRL, łaska starych zrzędliwych pracowników dziekanatu.... Dzięki. Wolę wsh.
Nacjonalizm
Nacjonalizm (z łac. natio – naród) – postawa społeczno-polityczna, uznająca naród za najwyższe dobro w sferze polityki. Nacjonalizm uznaje sprawy własnego narodu za najważniejsze, jednak istnieją grupy, które szanują także racje i poglądy innych narodów. Nacjonalizm przejawia się głoszeniem poglądów o zabarwieniu narodowym, szerzeniem myśli narodowej i pamięci o bohaterach danego narodu. Głosi solidarność wszystkich grup i klas społecznych danego narodu.
27.12.2013
22.11.2013
PrawdaJestTaka
Studia w POLSCE są to PO to by zatrzymać młodych naiwnych.Niech każdy nie pójdzie na studia i jaką mamy Stopę Bezrobocia z Młodymi??Fikcyjne zatrzymanie na rynku pracy!
Gremlin
Nie polecam tej uczelni. Wszystko ładnie do momentu kiedy płacicie. Jeżeli natomiast wpadniecie w jakieś tarapaty i nie będziecie mieli na kolejną ratę to uwierzcie mi, że wszyscy odwrócą się do was plecami. Nikt się do was nie uśmiechnie ani nie pójdzie wam na rękę. A uczelnie powinny być dla studentów i ich wspierać i im pomagać. Ta uczelnia nie zasługuje na studentów. Każdy dobrze wie że teraz o studentów trzeba dbać i im pomagać, jeśli tylko jest taka możliwość. Dlatego uważam że dla tej uczelni liczy się tylko kasa, a nie dobro studentów. PODPISANO GREMLIN.
15.11.2013
23.10.2013
okropnie
Niech Spadają z Chwiejnymi ofertami edukacyjnymi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
donek
Super Szkoła !!!!
11.10.2013
01.10.2013
zainteresowany
Co kiepściutko z tym naborem? a czego można się spodziewać jak traktuje się studentów jak studnię bez dna i wyciąga każdy grosz? Takie postępowanie nie wróży nic dobrego, życzymy rychłego upadku tak jak ten wzlot kierunków załatwiany pod stołem.
studentka
Co się stało z dziś z wczorajszą informacją ze strony www o pozytywnej opini polskiej komisji akredytacyjnej dotyczącej prawa w biznesie? Czyżby tak jak szybko dostali tak szybko stracili? A może już tam się też połapali????
26.09.2013
22.09.2013
były student
Traktują ludzi jak śmieci, ściągają kasę a nic w zamian nie dają!!!!!!!! Żenada.....................
jeszcze pracownik
Popieram kwestie robienia coraz większego syfu. Zmusza się pracowników do postępowania wbrew prawu, oszukiwania studentów i robienia dobrej miny. Kiedyś to musi się skończyć oby szybko bo cierpi na tym edukacja w Radomiu.
12.09.2013
05.09.2013
były pracownik dziekanatu
Jeżeli chcecie przybliżyć sobie atmosferę panującą na uczelni i jej poziom to zachęcam do poczytania " Praca w WSH w Radomiu? - Opinie - Radom" i "Czy ktoś z was pracował lub pracuje w WSH w Radomiu?". I wszystko będzie jasne. Tak traktuje się drugiego człowieka i śmie zapraszać na uczelnię biskupów i innych kleryków którzy uważają godność człowieka za coś bardzo cennego. Wstyd i hańba ........ Gorzej upaść już nie można.
była studentka
Jeszcze niedawno szkoła była wiodącym centrum nauki (1998-2009) a teraz schodzi na dno. Walka o kasę studenta zaciera to co w szkolnictwie najważniejsze. Teraz funkcjonuje tylko po to aby wyciągnąć kasę i nabić sobie portfele. Czysty biznes nic poza tym. Kadra coraz gorsza słabo wykształcona, mało kompetentna. Nie mówiąc o braku profesjonalizmu władz. Bez jakijkolwiek przyszłości. NIE POLECAM NIKOMU. Z dyplomem tej uczelni nikt nawet nie chce z nami rozmawiać. Porażka!!!
04.09.2013
31.08.2013
kolo
Kolego nie potrzebnie przyznajesz się że jesteś po WSH - teraz nikt już cię nie zatrudni. Widziałeś te ogłoszenia w gazecie " wszystkich specjalistów - tylko nie po WSH w Radomiu" . Przykre ale prawdziwe.
Po WSH nie ma PRACY
INFORMATYK-GRAFIK, wykształcenie wyższe, Absolwent WSH w Radomiu poszukuje pracy w zawodzie informatyk lub grafik komputerowy, posiadam portfolio w formie elektronicznej, bardzo dobra obsługa komputera i programów graficznych. Chciałbym również zdobyć doświadczenie w swoim zawodzie. Prosze o kontakt RADOM t.690-991-254, polgrafik@mail.com, gg:5384511, maciek.r9
31.08.2013
29.08.2013
rita
ta pseudo szkółka to jeden wielki blef i dno. nigdy więcej takich uczelenek na terenie radomia. Wszystkie inne tylko nie ta wyciągają od studentów kasę za obronę choć nie mogą - i nie ma się tym kto zająć. Jedno wielkie g...o !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
były student
Oto treść z innych opinii które jest warte uwagi !!!!! Nie polecam tej szkoły i oceniania fikcyjnego.Kpina i nic więcej zero organizacji dydaktycznej plany zmieniane z dnia na dzień!Wykładowcy olewają studenta.Po partyjna uczelnia układów która nic nie daje Ani Pracy tylko wyciągnięcie kasy.Żenada tak jak POlandia!
10.08.2013
10.08.2013
była studentka bw
Ta niby uczelenka to jedna wielka fikcja. Ta dr Sułkiewicz to lawirant i mydlid..a. Kombinowanie na każdym kroku i myślaby ktoś że chodzi o studenta. Tu chodzi o to aby przed obroną wyrównać sobie kasę i ściągnąć od studentów za obronę. Powinno się tym zająć ministerstwo. Piszemy zbiorówkę kto chce niech dołącza. Brak profesjonalizmu władz, czysta żenada. NIE POLECAM nikomu kto myśli poważnie o przyszłości.
opinia ECHO DNIA
Goście Napisano 18 czerwiec 2013 - 21:01:06 Mam nadzieję, że szybko ta szkółka upadnie...coroczne mozolne i na siłę pozyskiwanie studentów, kombinowanie na wszelkie możliwe sposoby by przykuć uwagę młodych,,,tylko po to by kasa wpływała i by biznes się kręcił...żenada.. Bo później.. brak profesjonalizmu, olewactwo, niedouczenie ze strony dziekanów czy kanclerza. Potem się kończy taką szkołę,,,umiejąc mało i nie mogąc znaleźć pracy bo ani wiedzą się nie błyszczy,,,ani umiejętnościami,,,ani nawet dyplomem renomowanej uczelni. heh. Jak dobrze, że po licencjacie można kontynuować edukację gdzie indziej. Tak właśnie robię i wierzę, że wyjdzie mi to na dobre :) Absolwentka WSH Odpowiedz Cytuj Zgłoszenie Zgłoś do usunięcia
01.08.2013
01.08.2013
DO MIKI
LICZYCIE NA NAIWNOŚĆ LUDZI! ZRÓBCIE SONDĘ ANKIETĄ I POZNACIE WYNIKI CO KTO SĄDZI.MIKI ZA BARDZO GENERALIZUJESZ!OBROŚNIESZ W PIÓRKA!
DO MIKI
PO TEJ UCZELNI CZŁOWIEK JEST SKAZANY NA KOPANIE ROWÓW W POLSCE;MARKET BIEDRONKA LUB KIOSK : PAPIER JEST BEZ WARTOŚCI!!A PRACY I TAK SIĘ NIE DOSTANIE!A SZKOLENIA TYPU STRAŻ,POLICJA ITP JEST Po to by wyciągnąć kasę od szarego motłochu jak powiedział w wywiadzie Bartoszewski.CIEMNOGRÓD!!Mnie nie przekonuje twoje stwierdzenie bo to i tamto i lizanie dupy!!POWODZENIA!
01.08.2013
01.08.2013
miki
do studenta i studentki totalnie Wy jestescie beznadziejni uczelnia daje olbrzymie szanse rozwoju wielu stypendystów ministra wiele kół naukowych wymiana miedzynarodowa Eramus, no ale cóz jak sie nic nie robi tylko mysli o spotkaniu towarzyskim to potem taki efekt, że pracodawcy z Was sie śmieją jak w suplemencie do dyplomu macie pusto!
student
Ja ogólnie nie jestem zadowolony z WSH ponieważ większość pracodawców z Radomia(Inter Team),Warszawy Czy Puław widząc nazwę tej Uczelni na CV się śmieje z niej jak i z osoby która tam jest! Większość wykładowców po rozwiązaniu kontraktu też mówi o niej bardzo źle!!Jeżeli ktoś ma na zbyciu sporo kasy niech sobie robi papier.ale to nie zmienia faktu,że osoba bezrobotna pakuje swoje oszczędności wszystkie i dalej jest na bruku!!pozostawiona na swój LOS!!!Więc jest sens żeby robić studia i tracić lata na to????????Zastanówcie się!Popatrzcie na zmowę pracodawców z uczelniami.Takie są realia bez obłudy.Przekonajcie się!!
29.07.2013
29.07.2013
studentka
ja studiowałam tu trzy lata i są to zmarnowane lata. Poziom żaden, zero wymagania. Płacisz i masz dyplom, żeby coś się nauczyć idę na magisterkę na inną uczelnię. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
Nie rób sobie żartów kolego!!!!!!!!!!!
20.07.2013
06.07.2013
Simon
Polecam.Najlepsi wykładowcy Dr Gawron,Dr Domagała i Dr Sułkiewicz Dr Lizak. Wykłady na najwyższym POZIOMIE.
Witek
Żadnej nie Polecam w Radomiu.Niech dostosują kierunki po których będzie PRACA I CHLEB.
25.06.2013
23.06.2013
studentks
Ja szczerze polecam tą szkołę. Na pewno wyniesiesz z niej wiedzę. Nienawidzę gdy ktoś mówi że studia na prywatnej uczelni są gorsze i nie dobre, podczas gdy chociażby liceum chcieliby mieć ukończone właśnie prywatne bo tam się lepiej nauczą i więcej wymagają, jest "prestiżowe". No wybaczcie. Ja jestem zadowolona i wypowiadam tylko swoją opinię. Jest wiele studentów, co prześlizgną się na każdej uczelni te 3 lata, ale to wykładowcy i studenci tworzą poziom, tak jak i w innych szkołach. A wykładowcy są tu naprawdę życzliwi , niektórzy surowi, a u niektórych jest dosyć "luźnie" jak wszędzie :). Uważam że bez problemu można tą szkołę wybrać jako miejsce studiowania :) Pozdrawiam przyszłych pierwszoroczniaków :)
pytanie!!!
to jaka uczelnie w Radomiu polecicie? bo juz sie można pogubić w tych szkolach
23.06.2013
19.06.2013
gość
W świetle przepisów Traktatu Bolońskiego który Polska także podpisała, uczelnie nie mają prawa pobierać opłat za różnice programowe. Taki proceder choć nielegalny, uprawiany jest jednak nagminnie przez większość szkół wyższych i traktowany jako okazja do wyciągnięcia kasy od studenta. Masz jednak prawo nie zgodzić się na opłaty powołując się właśnie na przepisy Traktatu dodam że na Dawnej Polibudzie jest 80 zł za dyplom.A nie 600zł.
GOŚĆ
Młodzi Studenci Uciekajcie z tego kraju Niewolniczego
19.06.2013
19.06.2013
Żenada
Studenci z rocznika 2010-13 Administracja,Dziennikarstwo czy Stosunki Międzynarodowe nie piszą pracy dyplomowej co może skutkować problemem z dalszym przyjęciem na inną uczelnię np.Państwową.PARANOJA!!!!!!!!!!!!!BYĆ może uczelnia zrezygnowała żeby dalej CI studenci płacili i na niej byli.ZASTANÓWCIE SIĘ CZY WARTO!
gość
Papier dyplomowy można sobie zawiesić nad łóżkiem tylko tyle!Nic nie wart!
19.06.2013
19.06.2013
StudentPaweł
Witajcie,generalnie szkoła to fikcja aby do Płacenia!Mianowicie jest problem z praktykami,niby uczelnia ma podpisane porozumienia z firmami państwowymi i prywatnymi a jest zupełnie inaczej.Student idący z takim porozumieniem jest odsyłany z kwitkiem!Więc poco wystawiać w gablocie wiele firm skoro są nie aktualne!!Strata i czas!
Student
Nie polecam tej Uczelni gdzie wykładają osoby powiązane partyjnie,służb dawnych PRL owskich,w dodatku jest problem z zaliczeniem nawet jak się napisze na wszystkie pytania-Loteria losują kto zalicza a kto nie- jak u prof.Wiszniewskiego!Kpina z zajęciami dydaktycznymi,plan zmieniany z dnia na dzień albo rano przed zajęciami.Nigdy więcej WSH,nic ona nie daje Ani Pracy Ani Satysfakcji.Mam dosyć POland ii i ciągłej fikcji!Większość szkół Wyższych stworzona jest do wyciągania kasy.Dr.Prof Zadowoleni bo stać ich na wyjazdy do Hiszpanii i Arabii i na dobre ustawienie itd.A ty bądź ciągle olewany!!!!!!!!!!!!Polska to kraj ciemnogrodu czas z tym skończyć.Studenci walczmy o swoje i o SZACUNEK,GODNOŚĆ WŁASNĄ!
19.06.2013
09.05.2013
rfe
"wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" panie X.. prawo panujące jest łamane? Ale czy tylko ta jedna uczelnia każe płacić za to ? nie wydaje mi się..
Pan X
Studiowałem tam 3 lata i o 3 lata za dużo, władze przekręcili studentów na 600 złoty (wbrew, panującemu prawu). Wszystko tam jest źle zorganizowane, polecam Ci forum o pracy na wsh, jak traktuje się młode pracownice itd. obecnie studiuje na renomowanym Uniwersytecie i w ciągu pół roku zrobiłem na nim więcej niż na wsh przez 3 lata. jedynie do czego nie mogę się przyczepić to do wykładowców na wsh. Dziekan mojego kierunku, nie miał za bardzo pojęcia o moim kierunku no dramat ;D
03.03.2013
01.03.2013
abc
Nikt Cię nie zmusza do posiadania takiego samego zdania jak inni. Każdy ma prawo wypowiadać się tak jak uważa. A przepraszam, nie wierzysz w dobre słowa o tej uczelni bo co? Miałeś z nią do czynienia, studiowałeś tam? Czy tak po prostu lubisz obsmarowywać w internecie? Co do mojej opinii, jestem studentką WSH i jest to naprawdę dobra szkoła ( tak, jest prywatna, ale uczą jak w każdej innej, nie dostajesz papierka i oceny ot tak. ), To że płacisz czesne, raczej nie jest nowością bo teraz tylko na państwowych dziennych studiach tego nie ma, ale to nie ma za wielkiego związku z nauką. Po prostu takie czasy. Mam znajomych którzy studiowali na właśnie "renomowanych" warszawskich uczelniach dziennie i teraz przyszli tutaj. Z ich opinii wynika, że tamte szkoły nie były przyjazne studentom, nie liczyli się z nimi , a wiedza nie była przekazywana w sposób jakiś szczególnie pasjonujący. A tutaj zobaczyli że ktoś się liczy ze studentem, są wykładowcy którzy wiedzą o czym mówią. Cieszę się że wybrałam tą szkołę i nie żałuję tej decyzji mimo odległości którą muszę do niej pokonać :)
Pan X
ciekawe ile zapłacili, za taką tandetną reklamę, tej pseudo uczelni w komentarzach pod moim. Dramat, nie wierze w nic co jest napisane poniżej ;D
01.03.2013
16.02.2013
lucy
Fantastyczna Uczelnia coś wspaniałego zachęcam pełna kultura budynki, sale, wyposażenie, wykładowcy, dziekanat i panie z obsługi specjalnie wyselekcjonowani pod względem urdy, inteligencji i kultury
styck
WSH to fantastyczna Uczelnia ciekawe kierunki, wspaniali wykładowcy, bardzo często z pierwszych stron gazet, liczne koła naukowe, program lider akademy dla najlepszych studentów, czy wiecie że na WSH studiuje największa liczba stypendystów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego ze wszystkich Uczelni niepublicznych, to chyba mówi samo za siebie, dodatkowo ciekawe międzynarodowe konferencje, wykłady otwarte, radomska akademia rozwiązywania problemów wychowawczych i władze Pani Rektor, Dziekani fantastyczni ludzie naprawdę naprawdę polecam warto przyjechać na studia nawet z najdalszych zakatów Polski i świata
16.02.2013
31.01.2013
ona
studiuję w WSH Radomiu i na Kul-u. Do tej pory z WSH wyniosłam większą wiedzę niż z Kul-u.... pozostawiam to bez komentarza......
jhj
Na każdej uczelni czy to "wspaniałej " państwowej czy "złej " prywatnej na zaocznych czy dziennych znajdą się studenci którzy cudem skończą studia nic nie robiąc , a są tacy którzy nawet na najgorszej prywatnej będą tak pracować że zdobędą większą wiedzę niż inni. Studia właśnie polegają na tym że wykładowcy tylko nakreślają na co zwrócić uwagę ale większość nauki zależy od nas-studentów
03.12.2012
30.11.2012
miki
WSH na poziom, a studenci mają okazję rozwijać swoje zainteresowania. Wystarczy tylko chcieć coś robić,a pracownicy uczelni pomogą zrealizować pasję studenta.
p
Dno dno dno tyle moge powiedziec o tej pseudo uczleni
30.11.2012
26.11.2012
aa
Nie mam doświadczenia z innymi uczelniami , ale z tej jestem naprawdę zadowolona. Poziom kadry nie jest najgorszy są to wykładowcy w różnych regionów np Kielc czy Lublina. Prowadzą wykłady w sposób nie zanudzający przez co potrafią przekonać każdego do swojego przedmiotu :) Kolejnym plusem są wymiany erazmus , a także możliwość uczestniczenia w różnych kołach zainteresowań związanych z wybranym kierunkiem :) A na koniec atmosfera panująca na tej uczelni jest bardzo przyjazna i przyjemna :)
Pan X
DLA OSÓB Z III ROKU DZIENNIKARSTWA!!! CHETNIE SPRZEDAM, ROZWIĄZANIE ZAGADNIENIA NA EGZAMIN KOŃCOWY : 50 PYTAN Z KIERUNKU I 30 PYTAŃ ZE SPECJALNOŚCI PR. ODPOWIEDZI JAK NAJBARDZIEJ AKTUALNE, GDYŻ W CZERWCU 2012 MIAŁEM TAKIE SAME PYTANIA NA SWOIM EGZAMINIE KOŃCOWYM CENA DO UZGODNIENIA: WIĘCEJ INFO POD.NUMEREM GG: 37527811
23.11.2012
07.09.2012
bedzie uniwerek w Radomiu?
w Radomiu bedzie uniwersytet!!!!! z polibudy radomskiej, ale my sie nie zalapiemy, dopiero nowy rocznik, kolejni maturzysci, czyba, ze za rok zmienimy bude, cha, cha
allen
jak chyba idę na bezpieczeństwo wewnętrzne, bo w liceum byłem w klasie policyjnej, ale nie uczyłem się tak dobrze żeby iść na jakieś lepsze studia, więc będę się musiał zadowolić wyższą szkołą handlową w radomiu. ale może będzie spoko, bo średnią mają niezłą no i komentarze też spoko.
29.08.2012
04.07.2012
gosia
znalazłam tą szkołę wpisując w google źle SGH, i okazało się, że bardzo mnie zainteresowała. Szczególnie administracja. Byłam ostaatnio w Radomiu i zajrzałam na uczelnię, ale nie było zbyt wiele osób (sesja), czy ktoś tutaj mógłby mi opisać jak wyglądają zajęcia na administracji?
arlenaK
mnie interesuje kierunek Dziennikarstwo, na UW sie nie dostane na bank, pozostaje albo Warszawka, czyli duza przeprowadzka, albo Radom, czyli dojazdy (bo raczej nie bede tu wynajmowac). Napiszcie prosze, skad jest kadra, ktora prowadzi zajecia na dziennikarstwie? czy to prawda ze sa to wykladowcy w W-wy? ale jelsi tak, to jakie maja wymagania i poziom studiów?
24.02.2012
30.05.2011
mariusz
w innych miastach na wielu uczelniach jest kierunek bezpieczeństwo narodowe, w Radomiu jest tylko ta szkoła, mimo że staje się on coraz popularniejszy
radek
z tego co się orientuję to w Radomiu nie ma innej szkoły z tym kierunkiem ale możesz iść śmiało do Wsh, po tym kierunku możesz bez problemu ubiegać się o pracę w policji lub innych tego typu służbach mundurowych
29.05.2011
25.05.2011
policjant
chciałbym pracować w policji, myślałam nad bezpieczeństwem wewnętrznym, jakie są inne szkoły mające ten kierunek oprócz WSH w Radomiu?
marcin
Wyższa Szkoła Handlowa to jedna z najszybciej rozwijających się uczelni w regionie, jestem studentem tej uczelni od kilku lat i na bieżąco obserwuję zmiany, które można tam zaobserwować. Ta uczelnia kształci przyszłych przedsiębiorców, a także osoby które mam nadzieję poradzą sobie z kryzysem który dotknął Europę...
22.05.2011
22.05.2011
marcin
Wyższa Szkoła Handlowa to jedna z najszybciej rozwijających się uczelni w regionie, jestem studentem tej uczelni od kilku lat i na bieżąco obserwuję zmiany, które można tam zaobserwować. Ta uczelnia kształci przyszłych przedsiębiorców, a także osoby które mam nadzieję poradzą sobie z kryzysem który dotknął Europę...
 • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
 • Akademia Nauk Stosowanych im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Uczelnia Państwowa
 • Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży
 • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
 • Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Akademia Śląska w Katowicach
 • Uniwersytet Rzeszowski
 • Politechnika Śląska
 • Warszawska Akademia Medyczna Nauk Stosowanych
 • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
 • Warszawska Uczelnia Ekonomiczna
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Akademia Piotrkowska
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
 • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka
 • Akademia Jagiellońska w Toruniu
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Politechnika Częstochowska
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana w Radomiu
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana, Wydział w Warszawie
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
 • Uniwersytet Gdański
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Uniwersytet WSB Merito Szczecin
 • Uniwersytet Morski w Gdyni
 • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Opolskiego
 • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
 • Akademia Medyczna Humanum w Warszawie
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz
 • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Collegium Humanum w Poznaniu
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku
 • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach
 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
 • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Szczawnie-Zdroju
 • Powiślańska Szkoła Wyższa
 • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu
 • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
 • Gdańska Szkoła Wyższa
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
 • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
 • Uniwersytet Pomorski w Słupsku
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach
 • Akademia Nauk Stosowanych w Wałczu
 • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Wrocławski
 • Akademia Tarnowska
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
 • Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Akademia Katolicka w Warszawie, Collegium Bobolanum
 • Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
 • Akademia Mazowiecka w Płocku
 • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Uniwersytet WSB Merito w Toruniu
 • Lubelska Akademia WSEI
 • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Akademia Pożarnicza w Warszawie
 • Akademia Ateneum w Gdańsku
 • Uniwersytet Kaliski
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
 • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego, Filia w Lubinie
 • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
 • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
 • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
 • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • Collegium Humanum w Rzeszowie
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Uniwersytet Zielonogórski
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
 • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Akademia Zamojska
 • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • Collegium Da Vinci w Poznaniu
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
 • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
 • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
 • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
 • Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie
 • Collegium Civitas w Warszawie
 • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
 • Uniwersytet Szczeciński
 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Uniwersytet w Siedlcach
 • Politechnika Morska w Szczecinie
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu
 • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT
 • Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
 • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Politechnika Poznańska
 • Akademia WIT w Warszawie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu
 • Politechnika Łódzka
 • Collegium Humanum w Warszawie
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku
 • Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu
 • Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium
 • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Kościerzynie
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu