• Uniwersytet Medyczny w Łodzi Summer School 2024
 • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • 26 Festiwal Nauki i Sztuki
 • UTH im. Chodkowskiej Warszawa

Uczelnia Korczaka, Wydział Nauk Społecznych w Warszawie

uczelnia niepubliczna, woj. mazowieckie, 02-397 Warszawa, ul. Urbanistów 3 , (+22) 822 96 23, 607 980 019 , warszawa@wspkorczak.eu

Uczelnia Korczaka, Wydział Nauk Społecznych w Warszawie (dawniej Wyższa Szkoła Pedagogiczna) to palcówka o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Od wielu lat kształci w wielu miastach w Polsce, w tym również w Warszawie na Wydziale Nauk Społecznych. Szkoła rekrutuje na studia licencjackie oraz jednolite studia magisterskie na kierunki: pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika specjalna, polityka społeczna, praca socjalna i zarządzanie. Ofertę dydaktyczną uzupełniają studia podyplomowe.

Uczelnia rozwija współpracę międzynarodową i oferuje swoim studentom szansę odbycia części studiów na jednej z kilkudziesięciu europejskich uczelni partnerskich, w ramach programu Erasmus+. Studenci mają możliwość wyjazdu miedzy innymi do: Portugalii, Hiszpanii, Belgii, Holandii, Danii, Włoch, Austrii, Słowacji, Rumunii i Turcji.

Warto bliżej przyjrzeć się ofercie kierunków i specjalności proponowanych przez Wydział Nauk Społecznych w Warszawie i zapoznać się z wymogami rekrutacyjnymi.


Ocena uczelni

6.53 / 10
197 głosów

Opinie (556)
Uczelnia Korczaka, Wydział Nauk Społecznych w Warszawie, Korczak Warszawa

Rektuś
Absolutne dno, rektor odklejony od rzeczywistości. Kadra uczelni zgodna z regułą "kto potrafi, ten robi; kto nie potrafi ten wykłada". Oprócz wartego nic dyplomu, oraz okazji do zmarnowania czasu i pieniędzy, ta "uczelnia" nie ma nie do zaoferowania.
14.12.2023
29.09.2023
Marzena
Wybór studiów podyplomowych robi ogromne wrażenie, bardzo fajnie przygotowana oferta
Jolka
wybralam tą szkole bez chwili zawahania, to byl strzał w dziesiatke, nie zaluje ;)
28.09.2023
28.09.2023
Agata
Jestem na studiach podyplomowych, jak dla mnie szkola super, polecam
Oliwia
Jestem bardzo zadowolona z nauki tutaj, drugi raz wybralabym tak samo :)
27.09.2023
26.09.2023
Klaudia
Szkola ma naprawde fajnie ogarnieta oferte,dodatkowo organizacja zajec i ogolne funkcjonowanie uczelni bardzo na plus
Miłosz
Studiuje tutaj prace socjalną, spoko kierunek, zajecia interesujące
26.09.2023
20.09.2023
Joanna
Jestem pod wielki wrażeniem mozliwosci wyboru kierunków na studiach podyplomowych, naprawde!
Natalia
Szkoła w pełni odpowiada moim oczekiwaniom, bardzo fajna atmosfera ;)
19.09.2023
15.09.2023
Zuza
Uczelnia reprezentatywna, kadra wykladowców robi wrażenie, ludzie baardzo zaangażowani i widac ze praca z mlodymi ludzmi sprawia im przyjemnosc :)
Kasia
Wybór specjalności naprawde spoko, oferta studiów podyplomowych też bardzo dobrze wyglada :)
13.09.2023
04.09.2023
Julka
Uczelnia naprawde funkcjonuje jak nalezy, wszystko fajnie dopracowane, organizacja na wysokim poziomie ;)
Irka
Co się działo to już na szczęcie przeszłość. Idzie nowe i tuż od dawna widać choćby w dziekanacie. Miła obsługa, zawsze uśmiech dobra rada no może jeszcze tylko Pani od praktyk do wymiany ... Dajmy im szansę i nowy budynek. Widać zmiany na lepsze
11.03.2023
14.09.2022
XYZ
Zdecydowanie odradzam!!! Szkoda czasu, pieniędzy, nerwów. Wszystkie te negatywne opinie... To wszystko działo się na tej ,,uczelni"
Kinga
Uczelnia to jedna wielka porażka. Przez brak wykładowców okazało się ,że dorzucili nam zjazdy w czasie trwania semestru . Bywało tak, że było 5 weekendów pod rząd zjazdowych. Na dodatkowych zjazdach mimo zapewnień ,że tak nie będzie były robione zaliczenia przedmiotu oraz była sprawdzana obecność . Na pierwszym roku była inna kadra i wszystko było w porządku, zmieniła się obsada i już na początku same nieprzyjemności . W dziekanacie zgubiono moje praktyki . Pani z dziekanatu mnie pomyliła z kimś innym przez zbieg okoliczności i pozwoliła sobie zadzwonić do mnie i mnie wyzywała i nie dała mi dość do słowa , kiedy już się wykrzyczała zapytałam w ogóle o co chodzi na to ona czy to nie ja jestem kobietą w ciąży. Proszę sobie wyobrazić , że Pani z dziekanatu zadzwoniła do mnie myśląc, że jestem w ciąży i zaczęła mnie wyzywać. Sprawa została zgłoszona do dziekana , który powiedział że miał już takie sygnały, że ta Pani tak się zachowuje względem studentów i miał ją odsunąć od obsługi ale jak można się domyślać tego nie zrobił . Na koniec również same nieprzyjemności. Promotorka ciagle robiła pod górkę. Obronę też wspominam niemiło. Recenzent ,który miał zadać tylko pytanie do pracy ciagle się wtrącał kiedy odpowiadałam i mi przerywał wtrącając swoje wywody odnośnie mojej pracy zawodowej. Na koniec tej męczarni otrzymałam dyplom, który również pozostawia wiele do życzenia . Jeszcze tak brzydkiego dyplomu to nie widziałam nigdy . Zdjęcie jest nadrukowane a nie wklejone i przez to dyplom wyglada tak jakbym sama go sobie wydrukowała aż wstyd go pokazywać , zdjęcie na dyplomie jest rozmazane mimo ,że było w dobrej jakości . Odradzam wszystkim!
04.09.2022
19.07.2022
Ciri
Część zajęć online, ale merytorycznie bardzo dobry poziom. studia dużo wniosły do mojej pracy zawodowej (pracowałam w trakcie). Ja . Z czystym sercem polecam dla zawodowo aktywnych.
absolwent
Wszystko ok, studiowałam pedagogikę najpierw na licencjacie, a potem na magisterce i polecam. Przede wszystkim ze względu na świetną kadrę.
15.07.2022
08.07.2022
Justyna
Super Uczelnia, wykładowcy trochę wymagający, ale jak ktoś lubi kierunek na jaki idzie to tylko na plus. W Warszawie ogłaszają że będzie nowy budynek w przyszłym roku. Nie możemy się doczekać!!! Pozdrowienia dla całej grupy POW2!
mgr
niestety studia tam porażka. zapewniano mnie, o otwarciu pewnego kierunku, zapisałam się, opłaciłam, a potem zero informacji, by na początku października dowiedzieć, się, że kierunek się nie otworzy zajęcia zamiast zacząć sie w październiku, zaczęły sie w listopadzie. w trakcie roku akademickiego poinformowano studentów o dodatkowych zajęciach, co spowodowało, że niektóre kierunki miały zajęcia 5 weekendów pod rząd. jedna z pań w dziekanacie wiecznie niezadowolona, chamska, opryskliwa. nie odpowiadają na maile. opinii o tej uczelni nie można dodać ani w google, ani na ich fb. grupa z publicznej stała się prywatna, a było tam pare ciekawych konwersacji i wiele skarg na działanie uczelni.
30.06.2022
06.06.2022
marta
a ja mam bardzo dobre odczucia po pierwszej rozmowie z konsultantką, zapisuję się na pracę socjalną, wszystko mi wyjaśniła, proste zasady, zresztą wszystko można znaleźć na stronie, dużo zajęć online a to wygodne jak ma się dzieci, napiszę więcej jak zacznę studiować
Na obrotach
Tragedia! Oszuści i złodzieje. Robią co chcą, straszą studentów, nie trzymają się regulaminów, odpowiadają po trzech tygodniach na maile. Praktyki to jakiś żart, naliczanie dodatkowych kosztów w czasie roku akademickiego to norma. Trzymajcie się z daleka!!!
01.06.2022
20.03.2022
Studentka
PILNE!!! Czy ktoś pisał rozwiązanie umowy i wie, jak to napisać aby ta „uczelnia” nie domagała się ode mnie już ani grosza?
Studentka
Nie polecam ! Uczelnia miała tak organizować zajęcia aby studiując dwa kierunki zajęcia nie nakładały się tymczasem trzeba cały czas skakać po zajęciach i przepraszac wykladowcow. I tak w każdy weekend.. nie można się niczego dowiedzieć sprzeczne informacje... straszenie skreśleniem z listy z błahych powodu ale to już po opłaceniu czesnego
02.03.2022
15.12.2021
iro
Potwierdzam, wszystko online, więc jak ci to pasuje to działaj
Liza
Witam, studiował ktoś pracę socjalną online? Czy faktycznie nie ma żadnych zajęć na uczelni? Zależy mi na tym, aby byłą to forma e-learning, ponieważ mieszkam za granicą.
08.12.2021
13.11.2021
Kasia
Czy ktoś może się co się dzieje?? Zapisałam się w Warszawie i zero kontaktu, żadnej informacji. Do dziekanatu nie można sie dodzwonić, nie odpisują na maila. Czy ta uczelnia upadła? Zamyka się? Chciałabym wiedzieć czy ktoś studiujący ma zajęcia i ma jakieś info co się dzieje. Wkurzający jest ten brak kontaktu, już dawno mogłabym się zapisać na inną uczelnię...
Anna
Kontakt z Warszawą żaden. Po złożeniu dokumentów nikt się niczym nie interesuje. Do tej pory nie otrzymałam żadnej informacji. Po prostu NIC ! Od dwóch tygodni głucho... raczej nie polecam.
28.10.2021
22.10.2021
Joanna
Słaba komunikacja, nikt nie odbiera. Jedyny Wydział jaki odpowiada na maile i odbiera telefony, to ten w Katowicach.
Basia
dużo chętnych jest, więc raczej się spiesz, bo możesz się już nie załapać na neuro
04.10.2021
02.10.2021
Anka
Ktoś może polecić podyplomowe neurologopedii? Program wyglada fajnie, czesne też ok, studiuje /studiował ktoś i może powiedzieć coś więcej?
studentka pracy socjalnej
studiuje w systemie KNO (kształcenie na odległość) wszystkie zajęcia były w formie on-line. Kontakt z wykładowcami i dziekanatem był bardzo dobry, szybkie odpowiedzi na wysyłane e-maile. zaliczenia są w formie testowe (nie pamiętam na jakiej platformie, wszystko jest na czas - nie ma szans żeby pomóc sobie notatkami albo internetem bo na odpowiedź jest bardzo mało czasu) albo pisze się prace zaliczeniową. Pozostałe przedmioty - w pierwszym roku 26- zalicza się na platformie zdalnego nauczania. Przy każdym przedmiocie średnio jest od 12-20 wykładów które trzeba przeczytać i odpowiedzieć na pytania, w większości na koniec jest jeszcze test. Wykłady i testy można otwierać i zdawać ile razy się chcę, ale każde otworzenie i kolejne podejście do testu jest widoczne.
25.09.2021
17.08.2021
Studia wwa
Witam. Na stronie uczelni widnieje informacja, że zajęcia na kierunku praca socjalna w Warszawie odbywają się w formie e-learning. Interesuje mnie forma studiów niestacjonatnych. Czy to oznacza, że zjazdy na uczelni nie odbywają się, a zajęcia są prowadzone jedynie online?
Ulcia20
Studia rozpoczęłam w zeszłym roku na pedagogice i szczerze mówiąc nie żałuje bo kadra jest super. Zajęcia były online i ciekawe jak będzie od października. Polecono mi uczelnie i ja tez ja polecam dla niezdecydowanych osób.
17.08.2021
16.08.2021
justyna D.
Jestem po pracy socjalnej, udalo mi sie znalezc prace niedlugo po studiach. Wspominam wsp bardzo pozytywnie
Ciągle niezdecydowana
Jestem zainteresowana studiami II stopnia on line na kierunku pracy socjalnej. Bardzo proszę osoby, które studiujące line aby wypowiedziały się na ten temat. Jak wyglądają zajęcia zdalne, w jakiej formie są zaliczenia semestrów, jak wyglada obrona pracy? Z góry bardzo dziękuje
14.08.2021
13.08.2021
wercik97
Widzę ze mają w ofercie zarządzanie, ktoś studiuje i może podzielić się doświadczeniami? Będę wdzięczna za informacje: wercik9797@wp.pl
ABSOLWENT
Drobne problemy organizacyjne sie zdarzały ale nic ponad przeciętną, a duzo wygrywaja profesjonalną kadrą. Pozdrowienia dla wszystkich z wydziału w Warszawie! absolwent 2019
29.07.2021
25.07.2021
Gabi
Studiuje pedagogikę i jest ok, o uczelni dowiedziałam się z polecenia i nie żałuję wyboru. Nie wiem jak inne kierunki, ale pedagogika jest na bardzo przyzwoitym poziomie
basia
Jestem po pracy socjalnej w Warszawie, wykładowcy super, bywały pomniejsze pandemiczne problemy organizacyjne na początku covid. Ogólnie polecam, szczególnie jeśli ktoś chce łączyć pracę z uczelnia.
23.07.2021
22.07.2021
aga
ja studiowałam kilka lat temu, było ok, mam pracę w zawodzie, nie ma się do czego przyczepić
Wii
Praca socjalna zaocznie Warszawa- poproszę o opinie 🙂
05.07.2021
30.06.2021
Niezadowolona studentka
Jestem bardzo niezadowolona. Opłaty są bardzo wysokie w porównaniu z poziomem wiedzy. Zero egzaminów. Zero motywacji do nauki dla studenta, wykładowcy z którymi nie ma kontaktu, bałagan w dziekanacie , po prostu porażka. Jeśli chcesz wynieść stamtąd jakaś wiedzę to się to nie uda :(
Jeszcze student
Moja dobra rada: NIE MARNUJCIE CZASU, PIENIĘDZY I NERWÓW na taką "uczelnię". To jest ewenement w skali może nawet światowej. Uczelnia jest kiepska, poziom bardzo niziutki ale jeśli liczycie, że będzie łatwo, miło i przyjemnie to się przejedziecie i to mocno. Uczelnia funkcjonuje ONLINE na długo przed tym, jak zawitał Covid ale teraz to dla nich idealna wymówka..że coś nie działa, że jest problem z wykładowcami, że nie odpisują na maile, nie odbierają telefonu. Jeśli coś od dłuższego czasu funkcjonuje w pewien sposób to taki koronawirus i przeniesienie wszystkiego online nie powinno stanowić problemu dla kogoś kto JUŻ TAK PRACOWAŁ OD LAT... No ludzie. Tymczasem oni są jak dzieci we mgle, radzą sobie gorzej niż państwowe Uniwersytety, które tutaj faktycznie stanęły przed czymś nowym. Mam porównanie, bo narzeczona studiuje na państwowej uczelni, a ja tutaj... No nie polecam!!! Chcą wydoić Cię z kasy. Promotorzy są bezczelni i niepomocni. Na siłę wciskają pozycje swoje i kolegów nawet jak nie ma to za bardzo związku z twoim tematem pracy - bylebyś kupił ich książki ze strony www (dodam, że nie można online tego kupić bo NIE DZIAŁA). O różnicach programowych dowiadujesz się w połowie roku akademickiego, tak samo elearning. Co chwila błędne informacje, nerwy. Nawet jak chodzisz koło swoich spraw, to nic nie wychodzisz bo oni w ogóle nie mają żadnych kompetencji żeby Ci pomóc. Że to jeszcze w ogóle działa to jest jakiś cud, chyba tylko dlatego, że ludzie nie czytają tych opinii NIE POLECAM z całego serca. Najgorszemu wrogowi nie polecam!!!!
23.06.2021
13.06.2021
Niezadowolony Student
Stanowczo odradzam. Poziom nauczania - słaby, aczkolwiek kilka wykładowców naprawę super! Ale takich można zliczyć na palcach u jednej ręki. Jeżeli Ktoś wybiera się tam na licencjat ODRADZAM nie wyniesiesz żadnej wiedzy. Zajęcia jeśli już są to i tak w mocno skróconej wersji ale odpłatność nieproporcjonalnie niższa tylko 100 %. Problem z kontaktowaniem się z wykładowcami, z dziekanatem. Na maile potrafią nie odpisywać przez miesiące! Do Dziekanatu nie sposób się dodzwonić!! Wirtualna uczelnia - słaba, bardzo słaba, o oceny trzeba się prosić wykładowców ( oczywiście nie wszystkich), aby wstawili do wirtualnej. Nie do pomyślenia było na poprzedniej uczelni aby dochodziło do takich sytuacji. E-learning uruchomiony przez aplikację - UWAGA Z WIRUSAMI!!! Bo maja słabych Informatyków. Pierwsza Pani Promotor cudowna z wiedzą duża, bo była z APS.-niestety przestała pracować. Promotor drugi dramat. Mało pomocny w pisaniu pracy, mimo, że np. wcześniej zaakceptował hipotezy przedmiot i cel badań. Chodzi plotka, że jak się broni człowiek w drugim terminie to trzeba płacić 600zł.- Pytam dlaczego??? By ukończyć te uczelnie, trzeba mieć stalowe nerwy...NIE POLECAM
Wiktoria
Uczelnia pozuje tylko na taką nowoczesną, super z tradycjami itp. Z tego co się orientuję to studia online mieli na długo przed tym, jak to się stało koniecznością ;-) a jednak kompletnie się w tym nie odnajdują. Studiujesz na jednym wydziale np. Katowickim ale po informacje musisz dzwonić po innych wydziałach, a i tak albo nikt nie odpowiada, albo nikt nic nie wie. Nie odpisują na maile, nie oddzwaniają chociaż się umawiają. Plan jest wielokrotnie zmieniany. Nie trzymają się SEMESTRÓW. Masz zajęcia, jak kogo "złapią" czyli np. jeden raz w grudniu, a potem te same zajęcia z tym samym wykładowcą dopiero w kwietniu... E-learning uruchomiony z dużym opóźnieniem, też pozostawia wiele do życzenia (prawidłowe odpowiedzi wyskakują jako złe). Nie informują od razu o różnicach programowych, tylko dopiero po kilku miesiącach, jak już Ci szkoda rezygnować... Hitem jest wymaganie pisania pracy magisterskiej na już...dowiadujesz się w marcu/kwietniu, że masz do początku czerwca napisać cały I rozdział (czyli pół pracy, bo pracę mgr dzielą na dwa rozdziały) - także musisz studiując zaocznie, pracując napisać całą teorię w mig... NIEPOWAŻNE!!! Wykładowcy nie są przygotowani do zajęć. Nie wiedzą z kim mają do czynienia, ile godzin jest przewidzianych na ich przedmiot, jaka jest forma zaliczenia... Nie mam pojęcia, jak to może tyle czasu funkcjonować... Studenci są z całej Polski, a co chwila słyszą, że może trzeba będzie przyjechać na zajęcia stacjonarne np. do Warszawy...
06.06.2021
31.05.2021
Niezadowolony student
Stanowczo odradzam. Poziom nauczania - dno, problem z kontaktem z wykładowcami, z dziekanatem. By ukończyć te uczelnie, trzeba mieć stalowe nerwy...
Wiola
Czy ktoś studiuje na tej uczelni w formie online i może mi podpowiedzieć czy warto iść n takie studia? Planuję iść ale tyle tych złych opinii... proszę o pomoc- e-mail koszowa@gmail.com
03.05.2021
08.04.2021
Paula
Atmosfera przyjazna i nic poza tym. Nigdy nie wybrałabym ponownie tej uczelni. Poziom nauczania woła o pomstę do nieba. Organizacja jedna wielka tragedia. Dodzwonić się nie można, a o ile już się dodzwonisz to nigdy nic nikt nie wie. Na suplement oczekuję już od ponad pół roku, pani z dziekanatu odsyła mnie do Warszawy, Warszawa natomiast ciągle uważa, że suplement wyślę a to w poniedziałek, a to w środę a to po jednych świętach, a to po drugich. Generalnie jeżeli Ty czegoś potrzebujesz to jesteś odsyłany do 150 innych osób, wówczas gdy dostajesz telefon i dowiadujesz się, że za tydzień jest obrona i MUSISZ NA JUŻ wpłacić kasę za dyplom, bo inaczej się nie obronisz...pomijając fakt jak kiepsko działa elearnig. Absurdalnych sytuacji było o wiele więcej...Także drugi raz raczej bym tam nie zawitała.
Karo
Ta uczelnia to jeden wielki cyrk od ponad 6 miesięcy od obrony czekam na komplet dokumentów (suplement do dyplomu od pół roku nie może zostać wysłany poczta bo pandemia)
08.04.2021
03.03.2021
Anna Adamska
Stanowczo odradzam! Obecnie studiuje podyplomowo w trybie online - zaznaczam że zajęcia nie są online ze względu na pandemię przyczyną jest niewystarczająca liczba kandydatów. Stąd władze uczelni na początku listopada poinformowały że kierunek będzie miał zajęcia ale tylko w trybie online dla kandydatów z CAŁEJ POLSKI! Cena studiów mimo to nie uległa zmianie. UCZELNIA MIAŁA Z POCZĄTKIEM ZAJĘĆ UDOSTĘPNIĆ PLATFORMĘ ELERNINGOWĄ OBECNIE MAMY MARZEC 2021 NA UCZELNI NIKT NIC NIE WIE NA TEN TEMAT. Kontakt jest straszy - dziekan wogole nie odpisuje na pisma, panie z dziekanatu opryskliwe, bardzo aroganckie. Wykłady prowadzone na przerażająco niskim poziomie. Nie polecam! Naprawdę szkoda czasu!
Joanna
Mimo kilkukrotnych prób kontaktu telefonicznego nikt nie odpowiada. Czy ta uczelnia nadal funkcjonuje?
17.02.2021
10.02.2021
ula
WITAM PROSZE O KONTAK OSOBY KTORE SA NA PIERWSZYCH ROKU PRACY SOCJALNEJ ONLINE.MOJ EMAIL ulunia_83@o2.pl
kosmatka
jak na tę szkołe i jej dyplom patzrą pracodawcy? czy drugi raz też byście ja wybrali?
07.02.2021
06.10.2020
Daria
Stanowczo odradzam. Bardzo niski poziom szczególnie na Wydziale Warszawskim. Część wykładowców nie ma pojęcia o czym mówi. Dziekan nieustannie zadziwiony. Panie z dziekanatu opryskliwe , notorycznie giną dokumenty, prace to akurat standard i nigdy nie ma tej z którą poprzednio rozmawiałaś. Telefon tam głownie nie odpowiada. Zajęcia jeśli już są to i tak w mocno skróconej wersji ale odpłatność nieproporcjonalnie niższa tylko 100 % i w terminie bo będą Cie ścigać. Jest jeden plus nie chodzisz nic nie robisz a wirtualna ocena pojawia się sama. Pozostaje pytani czy o to chodzi?
Agnieszka
agnieszka05.1980@o2.pl Hej, Jak jest na pedagogice wczesnoszkolnej bo mam zamiar się przenieść na tą uczelnie na drugi rok pedagogiki o specjalizacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej bardzo proszę o opinię.......
20.09.2020
16.07.2020
angelusia96@o2.pl
Hej, jest tu ktoś kto zaczyna w tym roku pedagogikę wczesnoszkolną , jednolite magisterskie zaocznie?? lub ktoś kto jest w trakcie studiowania tego kierunku mam kilka pytań ..
Marzena
Hej Warszawa;) są chętni na pracę socjalną w trybie e-learning? Co myslicie o takiej formie nauczania?
13.07.2020
28.05.2020
Beata
Lublin. Czy ktoś wybiera się na studia podyplomowe z integracji sensorycznej? Bądź czy ktoś studiował i może się podzielić jak wygląda nauczanie? Pozdrawiam :)
Iks
Mnie interesuje praca socjalna? Wynika z postów, że bywa problem z naborem? Czy tylko w tym roku?
05.12.2019
07.11.2019
Robert
Witam, poszukuje kontaktu do osób które zaczynają Pracę Socjalną na I rok niestacjonarne WSP Korczak Szczecin. Zależy mi szczególnie na osobach które miały studiować w Katowicach, a na skutek braku chętnych zostały zakwalifikowane do "grupy szczecińskiej". Kontakt do mnie robert.kaczynski@gmail.com
pytanie
Wśród warszawskich uczelni które mają studia pedagogiczne i jeszcze nazwą są jakoś związane z pedagogiką jako kierunkiem studiów jest Pedagogium i właśnie WSPedagogiczna Korczaka. Orientujecie się która z nich lepsza? są osoby, które znają obie i mają rozeznanie, gdzie się lepiej studiuje?
04.11.2019
31.10.2019
Ala
Jak często są zjazdy na zaocznej pedagogice?
endriu
Ktoś wie jak zjazdy praca socjalna Człuchōw?
20.10.2019
20.10.2019
Wuam123
Halo! Za tydzien zjazd , 2 stopien ped.przedszkolna i wczesnoszkolna 1 rok ktos cos?
Kamilla
Hej ktoś zaczyna pedagogikę w Lublinie , studia licencjackie
08.10.2019
06.10.2019
Izabela
Kieruje pytanie do studentów kierunku - POLITYKA SPOŁECZNA. Jak oceniacie te studia pod kątem zdobytej wiedzy, poziomu zajęć, kadry? Gdzie zazwyczaj pracują absolwenci? Czy drugi raz też byście wybrali ten kierunek?
xxxx
czesc. czy sa tu jacys chetni na prace socjalna 1 stopnia w Kato?
25.09.2019
11.09.2019
Nicola
Jest juz grupa na fb 2stopien, przedszkolna i wczesnoszkolna, niestacjonarne , warszawa?2019/2020
Olcia123
Podobno tylko sobota i niedziel. Informacje od dziewczyn z innych roczników
08.09.2019
08.09.2019
Olcia 123
Kinga181 napisz do mnie aleksandra.wojdaa@gmail.com :)
ada
Jaki jest harmonogram zajęć na zaocznych, tzn. co jaki czas zjazdy, czy również w piątek?
19.08.2019
30.07.2019
Kinga181
Olcia123 Ja prawdopodobnie się wybieram :)
K
Do kiedy trwa rekrutacja?
24.07.2019
10.07.2019
Olcia123
(W Warszawie ) ;:)
Olcia123
Czesc, czy wybiera sie ktos na magisterke 5 letnia niestacjonarne , pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna? I bedzie ubiegal.sie o dostanie na 4 rok studiow? ( posiadajac juz licencjat).
09.07.2019
16.12.2018
Alicja
Czy ktoś jest na pedagogice kształcenie na odległość? Mógłby się wypowiedzieć jak to wyglada? Jak często są zjazdy, jak wyglądają zaliczenia? Z góry dziękuje
Anka
Ktoś z II° 1 rok K nO wczesnoszkolnej zagląda tu?
14.11.2018
31.10.2018
Honorata
Hej czy jest tutaj ktoś z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej 1 rok KnO?
Olka
Czy wie ktoś gdzie mogę znalezc plan zajec pedagogiki wczesnoszkolnej 1 roku
27.10.2018
27.10.2018
studia pedagogiczne
kiedy nie ma się punktu porównania, to w sumie trudno dokonać oceny uczelni, ja osobiście jestem zadowolona, choc gdy rozmawiam ze znajomymi na państwowych uczelniach, to odnosze wrażenie, że u nas jest większy luz, z kolei oni maja większą napinkę i bardzej nadętych wykłądowców, sama nie wiem, co lepsze, ogólnie pedagogika jest dobrze realizowana
jedna
Radze zbytnio nie ufać, wystawili kilka osób zapisanych na podyplomowe. Przeciągali w sekretariacie, że ruszy później... później nadeszło i nawet nie poinformowali, że odwołane - sami się dowiadywaliśmy... niestety dość późno by móc się zapisać w tym okresie na inną uczelnię. Nie polecam
26.10.2018
21.10.2018
Agnes
Ewa, pedagogika w WSP z pewnością ma większą renomę, to szkoła pedagogiczna.
Marta
Ewa, ja też idę na diagnozę i terapię ped., II st. Jakiś czas temu dostałam e-maila z instrukcją logowania się na Wirtualnej Uczelni (na stronie szkoły) i właśnie z prośbą o deklarację co do sposobu płatności. wcześniej dostałam pisemne zawiadomienie o przyjęciu na studia. Pozdrawiam
16.10.2018
15.10.2018
Ewa
A i co z wyborem płatności za studia? Gdzie mam to zrobić?
Ewa
Zostałam przyjęta na 1 rok 2 stopnia diagnozy i terapii ped. w trybie niestacjonarnym ale cały czas zastanawiam się czy nie przenieść się na inną uczelnie np. Wyższą Szkołę Menadżerską. Nie znam nikogo kto tu studiował, możecie mi powiedzieć która uczelnia ma lepszą renomę?
15.10.2018
11.10.2018
Karo
Czy jest już utworzona grupa na fb - diagnoza i terapia pedagogiczna II st? Gdzie trzeba wejść lub na co czekać, aby umieścić opłatę za studia? Wiem przez Irk, że zostałam przyjęta i co dalej?
W
Witam, do kiedy trwa rekrutacja?
08.10.2018
05.10.2018
ewelina
Edukacja i terapię dzieci i młodzieży z autyzmem Olsztyn. Ktoś idzie?
Ewa
Zapraszam do grupy na fb. EDUKACJA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA Studia I stopnia Rocznik 2018-2021 WARSZAWA https://www.facebook.com/groups/2188171161461450/
05.10.2018
05.10.2018
Prezesowo
Witam, proszę o kontakt osoby które studiują na WSP im J.Korczak w Katowicach na kierunku praca socjalna z rodziną. Mam kilka pytań odnośnie planu zajęc oraz godzin realizowanych na w/w kierunku. werkis@op.pl Dziękuję i Pozdrawiam,
Manga
Zapraszam wszystkich, którzy wybierają się do Katowic na edukację przedszkolną i wczesnoszkolną do tajnej grupy na FB https://www.facebook.com/groups/481206325729703/
03.10.2018
03.10.2018
Manga
Ludziki, czy faktycznie przy przyjęciu na studia TAM trzeba przynieść zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań?
Małgorzata
Witam będzie ktoś studiował na WSNP w Warszawie??? Jeśli tak proszę o kontakt gosialew5@wp.pl
01.10.2018
27.09.2018
Dagmara
A wiemy już czy opiekuńczo wychowawcza (mgr) się otworzy?😀
Ewa
Zapraszam do grupy na fb. EDUKACJA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA Studia I stopnia Rocznik 2018-2021 https://www.facebook.com/groups/2188171161461450/
26.09.2018
26.09.2018
marta
Mnie w dziekanacie w Warszawie powiedzieli, że pierwszy zjazd dla studentów I roku odbędzie się 3 i 4 listopada, a rekrutacja będzie przedłużona do 26 października.
Ewelina
Czy ktoś wybiera się na Edukację i terapię dzieci i młodzieży z Autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną? Jeszcze nie wiadomo, czy utworzą, a mamy 25 września :(
25.09.2018
25.09.2018
Marta
październik zbliża się wielkimi krokami...ktoś coś wie na temat inauguracji/ spotkania organizacyjnego, czy choćby planów zajęć na I roku magisterki diagnoza i terapia? Dodzwonić się do tej szkoły nie sposób....
Natalia
Czy ktos już wie kiedy będą decyzje w związku z dostaniem sie na studia?
23.09.2018
13.09.2018
An
Witajcie, Prosze podajcie link oplat rocznych na pedagogike.Pod opisem mam tylko cene rekrutacyjną.
Kasia
Witajcie!. Czy ktoś wybiera się na Pedagogikę Przedszkolną I Wczesnoszkolną ( Magisterka), albo Pedagogika Opiekuńczo- Wychowawcza ( jeszcze się waham)? Co możecie powiedzieć , o tej uczelni, trudny poziom?, wymagający wykładowcy?, czy jest się tam gdzie zatrzymać na noc ?
05.09.2018
05.09.2018
Ja
Do Alicja: miałam ten sam problem, ale po kilkukrotnym odświeżeniu i wpisywaniu na nowo w końcu się udało ;) Ps. Też się wybieram na Terapię Uzależnień :)
Alicja
Do SG: Ja chcę również iść na Terapię Uzależnień, aczkolwiek mam problem z rejestracją w IRK. Ciągle wyskakuje mi błąd, że nie można zapisać danych i muszę czekać na odzew uczelni. Jest może jakaś grupa na facebooku?
03.09.2018
03.09.2018
Małgorzata
Kto idzie na magisterkę z terapii i diagnozy pedagogicznej ? Łączmy się ! :)
Natalia
Ja też się wybieram na pedagogika opiekuńczo-wychowawcza :)
28.08.2018
27.08.2018
Lukasz08
Hej ja ide na pedagogikę opiekuńczo wychowawczą więc się spotkamy :)
Dagmara
Hej! idzie ktoś na pedagogikę opiekuńczo wychowawcza?
24.08.2018
10.08.2018
Pati
SG, nie jest to zbyt komfortowa sytuacja, też chciałabym już wiedzieć czy moje studia ruszą, z drugiej strony rozumiem też uczelnie, szczególnie prywatne. One jednak muszą zarabiać jak każda firma, studia więc uruchamiają wtedy, gdy zbierze się określona liczba chętnych. Wiadomo jak to jest-wiele osób decyduje się w ostatniej chwili, dlatego dopiero w połowie września się dowiemy.
SG
Cześć! Czy ktoś zapisał się na "Terapię uzależnień" podyplomową? Mnie też denerwuje, że nic nie wiadomo, ja lubię mieć wszystko zaplanowane, a każą czekać do połowy września, jeśli chodzi o otwarcie kierunku i terminy zjazdów.
01.08.2018
16.07.2018
Martyna
Właśnie stworzyłam taką grupe - będzie Nam łatwiej się komunikować :) https://www.facebook.com/groups/1905654652825023/
Milena
Martyna, też wybieram się na diagnozę. Trzeba stworzyć jakąś grupę na fb :)
15.07.2018
09.07.2018
Martyna
Anks dawaj na diagnozei terapie pedagogiczną - będzie nas wiecej :D Od znajomych dowiedziałam się, ze wykłądowcy są bezproblemowi, studia to lajcik.. ale organizacja uczelni to tragedia.. plany i rozkady studiów podawane są bardzo późno - więc ciężko cos zaplanować.. podobno uczlenia na której nalezy uzbroicsie w cierpliwość jesli chce się cos załatwic :D
Anks
Hej, W tym roku będę chciała wybrać się na kierunek pedagogiczny magisterka ( jeszcze zastanawiam się dokładnie jaki). Napiszcie opinie o tej uczelni, jacy są wykładowcy, zdawalność i co tylko moecie :) Z góry dziękuję:)
02.07.2018
02.06.2018
Przyszła studentka
Hej. Czy mogę prosić o opinie o wydziale w Lublinie ? Chodzi mi o pracę socjalną II stopnia KnO . Jak jest w rzeczywistości z tymi zjazdami ?
LId
Witam. Czy ktoś sie wybiera od marca na zarządzanie oświatą ?
09.02.2018
30.01.2018
Natalia
Uzupełniał ktoś z was różnice programowe na II stopniu z pedagogiki? Jest ciezko?
ala
Witam :) czy ktoras z Was ma jakies notatki z kno z wykladow z edukacji przedszkolnej i wczeznoszkolnej II stopnia i chcialaby sie podzielic?
28.12.2017
25.11.2017
Justyna
Spotkanie organizacyjne na 9.40
edyta
Iwona, zjazd ustalony na planach już jest. 25listopad. spotkanie organizacyjne od 10.25 a zajęcia do 18 tego dnia.
24.11.2017
23.11.2017
iwona
Nadal nic nie wiadomo kiedy odbędą się zjazdy! Praca socjalna II stopnia .
iwona
Bardzo dziękuję Wam za informację.Pozdrawiam
07.11.2017
07.11.2017
Magda
Hej czy jest ktoś tutaj z pedagogiki I stopnia w Warszawie?
Justyna
Iwona ja tez mam brak wpłaty. Edyta dzwoniła do szkoły i Warszawa odsyła do Katowic a Katowice twierdzą ze to Warszawa ustala termin zjazdu. Dowiedziała się jedynie tylko tyle ze pierwszy zjazd może być po połowie listopada. Podawałam niżej maila do siebie jak byś miała ochotę lub coś więcej się dowiedziała to odezwij się. Pozdrawiam
06.11.2017
05.11.2017
Beata
Cześć, czy ktoś kto zapisał sie na edukacje przedszkolną wczesnoszkolna | stopnia w Lublinie?
iwona
Dziewczyny wpłaciłam opłatę rekrutacyjną a nadal po zalogowaniu mam ,,brak wpłaty'' dodatkowo żadnej odpowiedzi na temat rozpoczęcia studiów może wiecie coś więcej?
05.11.2017
30.10.2017
edyta
Iwona ja się zapisałam przez Katowice ale będę uczęszczać do Warszawy. Poza tym, że otrzymałam status "przyjęta" nie mam zupełnie żadnych informacji co i jak... :(
Justyna
Do Iwona. Będzie tylko praca socjalna z rodzina nie będzie innych specjalizacji. Dzwoniłam i takie info uzyskałam z dziekanatu jeśli oczywiście chodzi ci o Warszawę i KNO. Pozdrawiam
30.10.2017
29.10.2017
iwona
Cześć czy ktoś zapisał się na pracę socjalną z rodziną studia II stopnia?
monia
Wiecie moze czy kierunek Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza utworzy sie w tym roku ?
29.10.2017
27.10.2017
Tutina
Cześć, czy ktoś zapisał się w tym roku na podyplomowe z przygotowania pedagogicznego w Katowicach? Rekrutacja do 31.10.2017 ale cokolwiek żadnych wieści nie mam . W dodatku status dalej kandydat a w sierpniu wszystko załatwiane
edyta
Justyna napisałąm ci na maila wiadomość :)
25.10.2017
24.10.2017
Marta ...
A plany są zawsze z takim opóźnieniem pisane ? Wie to może ktoś ;> Bo ileż można czekać, nic zaplanować nie można :(
Justyna
Ja dzwoniłam do Katowic się zapytać i dostałam odpowiedz ze kierunek zostanie utworzony. Składałam dokumenty w Warszawie ale rekrutacja odbywa się w Katowicach. Wybrałam sobie inna specjalizacje ale pan z sekretariatu powiedział mi ze będzie tylko specjalizacja z rodzina. No i maja mnie przepisać. Pisałam maila kiedy dostaniemy jakiś plan czy chociaż by umowę żeby można było starać się o stypendium to już nie dostałam żadnej odpowiedzi. Trochę to już denerwujące dzwoniłam już 3 razy i nic konkretnego się nie dowiaduje, głupio mi już dzwonić. Jutro mam zamiar zadzwonić do stypendium się coś dowiedzieć. A ty składałas dokumenty w Warszawie? Może napisz do mnie na maila to będziemy mogły razem coś więcej się dowiedzieć karolina51934@op.pl
23.10.2017
23.10.2017
edyta
Justyna a ty dostałaś info że otwierają kierunek pracy socjalnej II stopnia ? zapisałaś się przez Katowice na prace z rodziną czy na coś innego?
edytra
Monika ja zapisałam się na prace socjalną II stopnia niestacjonarnie e - larning
23.10.2017
23.10.2017
Monika
aaa i zapomnialam dodac ze to studia na platformie e læring..
Monika
witam :) zapisalam sie na praca socjalna , niestacjonarne studia l stopnia , chcialabym nawiazac kontakt z osobami ktore zapisaly sie na ten kierunek :) zawsze to razniej.. moj email: mong23@interia.pl
23.10.2017
23.10.2017
Klara
Wszystkiego można się dowiedzieć, ja się dowiedziałam, trzeba tylko trochę powisieć na telefonie :)
Malwina
Cześć. Dla mnie też to mega dziwne wszystko, że się nic nie można dowiedzieć i zaplanować wyjazdów. Czy ktoś z Was może aplikował na studia II stopnia Doradztwo zawodowe i personalne ?
23.10.2017
13.10.2017
Monika
Dziękuję Sylwia, Tylko chodziło mi o konkretne forum, aby móc połapać osoby z tego kierunku co teraz zapisały się na tą specjalność :D
Sylwia
Do Monika tu masz link do Katowic https://opinieouczelniach.pl/opinie/wyzsza-szkola-pedagogiczna-im-janusza-korczaka-wydzial-nauk-spoleczno-pedagogicznych-w-katowicach
12.10.2017
11.10.2017
Monika
Hej! Czy ktoś wybiera się na terapie pedagogiczną i socjoterapie 2 stopnia w Katowicach zaocznie ? Czy jest gdzieś forum utworzone dla osób z tego kierunku ?
Sylwia
Jest ktoś kto zapisał się na pedagogikę 2 stopnia Kno ?
11.10.2017
09.10.2017
Arleta
hej ;) jest ktoś z edukacji wczesnoszkolnej , licencjat niestacjonarnie ? Olsztyn
Justyna
Już się dodzwoniłam i wszystkiego się dowiedziałam.
09.10.2017
09.10.2017
Kaśka
Dziewczyny, na stronie widnieje, że rekrutacja została przedłużona do 27 października, może dlatego nie ma jeszcze planów? W sumie to jeszcze sporo czasu.
Justyna
Właśnie dzwoniłam ale dodzwonić się to tez problem. Zadzwoniłam do Warszawy mówią ze trzeba do Katowic w Katowicach pół godz oczekiwania i przełączają na inne nr tam znów nie odbierają i tak w kółko. Zapytam najpierw czy utworzą kierunek a później właśnie o to zaświadczenie. O jakiś plan i termin zjazdu bo narazie nic nie wiadomo. Podaje ci maila do siebie jak masz ochotę odezwij się razem będzie raźniej. Karolina51934@op.pl
09.10.2017
09.10.2017
Aga
Możesz zadzwonić i się dopytać bo ja w sumie z tym skierowaniem nie bardzo wiem co zrobić. A dostarczyłaś potwierdzenie wpłaty? Tutaj na końcu masz wzór skierowania który trzeba wydrukować i przynieść, ale wydaje mi się że to uczelnia powinna wypełnić. http://www.wspkorczak.eu/kandydat/wymagane-dokumenty
Justyna
Ja nawet nie wiedziałam ze muszę dowieść jakieś zaświadczenie od lekarza. Muszę chyba zadzwonić do tego dziekanatu bo tam na stronie nic nie można znaleść. Już się zakończyła rekrutacja a oni nie wiedza czy się kierunek utworzy. Dziwne to wszystko. Tez mam status zakwalifikowany ale nie mam żadnej informacji o wpłacie chociaż wpłaciłam już ponad dwa tygodnie. Ciekawe czy jak zadzwonię to czegos się dowiem.
09.10.2017
09.10.2017
Aga
Do Justyna: Właśnie dziś pojawiło mi się potwierdzenie, że zostałam "zakwalifikowana". Dziwne, że aż tak długo trzeba czekać na oficjalne wyniki. Pani w dziekanacie powiedziała, że może tak być, że nie otworzy się kierunek...Mam jeszcze jedno małe pytanie. Chodzi o skierowanie na badania. Uczelnia powinna podbić i podpisać, prawda? Ja dostała informację, że mam sama wypełnić i zgłosić się do lekarza.
Justyna
Do Magda. Ja składałam.
09.10.2017
09.10.2017
Magda
Hej czy ktoś składał dokumenty na WSP na pracę socjalną II stopnia?
Justyna
Do Aga. Ja tez wpłaciłam tez brak wpłat. Tez żadnej informacji zwrotnej. Pisałam do dziekanatu maila to dostałam info ze do 30 września trzeba było zawieść dokumenty. Tak zrobiłam i dalej brak info. Ciagle czekam.
07.10.2017
06.10.2017
Ania
Chodzi mi o wydział w Olsztynie
Ania
Czy jest ktoś chętny na pracę socjalną licencjat niestacjonarnie brakuje kilku osób aby utworzyć grupę plisssss
06.10.2017
06.10.2017
Aga
Czy ktoś zapisał się do rekrutacji i czy ma jakieś odpowiedzi zwrotne? Czy od razu po rejestracji trzeba donieść dokumenty czy czekać na dalsze instrukcje rekrutacyjne? Przelew bankowy zrobilam tydzień temu a na stronie irk dalej widnieje brak wpłat... Ktoś ma podobnie?
Nowa
a co jesli chodzi o kno? zajecia od rana do wieczora zaocznie?
27.09.2017
21.09.2017
Lena
Nowa, wydział jest spoko, kameralny, atmosfera, zajęcia, wykładowcy ok :)
Nowa
Hejj ;) co powiecie o wydziale w Lublinie?
20.09.2017
16.09.2017
Justyna
Witam jest ktoś na prace socjalna II stopnia w Warszawie?
Mario
Zastanawiam się nad terapią pedagogiczną II stopnia KnO. Na stronie enigmatyczny opis studiów...nmie zastanawia czy są zajecia z języka obcego itakie ogolne jak np. Logika, statystyka.... Pomoże ktoś? Z góry dziękuję M
17.08.2017
02.08.2017
kandydat
Czy ktoś wybiera się na licencjacką pedagogikę krymimologiczno-sądową?
gość
Hol nie obraża. Takie są fakty.
21.07.2017
18.07.2017
do Hola
Człowieku, obrażasz studentów i absolwentów WSP, w tym mnie. Twój komentarz trudno nazwać wypowiedzią intelektualisty.
Administrator
Komentarz usunięty - naruszenie regulaminu.
17.07.2017
14.07.2017
karola
Też bym się wkurzyła, gdybym przyjechała na wydział, a wykładowca na wstępie zakończył wykład i odesłał mnie do domu. Na razie na szczęście omijają mnie takie przygody, mam nadzieję, że to się nie zmieni, ale myślisz, że na innych uczelniach, nawet tych najbardziej znanych i najdroższych jest inaczej? Wszędzie zdarzają się te same problemy, w przypadku e-learningu również. Też bym chciała, żeby wszystko funkcjonowało bez zarzutu, też się czasami wściekam na organizację, plany zajęć, dziekanat itd., tylko gdy rozmawiam ze znajomymi z innych uczelni, to oni skarżą się dokładnie na to samo. Są zatem dwa wyjścia: w ogóle rezygnuję ze studiowania gdziekolwiek albo ubolewam nad tym czy tamtym, ale studiuję :))
do karoli
nie, nie tylko do ustawodawców. Uczelnia cały czas zapewniała, że będą 2-3 zjazdy w semestrze, pomimo, że wiedzieli, że to niemożliwe. Na stronie też tylko enigmatycznie dopisali "studia praktyczne" nie podając, że kno w takim razie to pic na wodę. Z resztą dla chcącego nic trudnego, można było ustawić tak grafik by przynajmniej mieć jeden zjazd mniej od studiów stacjonarnych, ale nie po co... lepiej fatygować się na 45min (!). Tak jakby naprawdę tych 45min nie można było upchnąć innego dnia. Dwie godziny drogi w jedną stronę tylko by dowiedzieć się od wykładowcy, że nie ma sensu spotykać się na 45min i możemy wracać do domu. Fantastycznie.
13.07.2017
12.07.2017
Obecna studentka
W soboty 9-19, a w niedziele 8-16. Wydaje mi się, że jest to gdzieś na stronie.
Przyszła studentka
Mam takie dosć nietypowe pytanie, Chcę iść na pedagogikę wczesnoszkolną do Lublina. Jakie są tam godziny zajęć , bo nie jestem w stanie nihdzie tego znależć :)
10.07.2017
16.03.2017
Logo
Zastanawiam się nad pójściem na logopedię z wczesną interwencją II stopnia zaoczne. Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o tym kierunku? Będę wdzięczna za odpowiedź.
karola
kolo, takie są przepisy w przypadku studiów internetowych, nic na to nie poradzi żadna polska uczelnia. Plusem jest, że takie studia są tańsze i mimo wszystko mniej czasu spędzasz na uczelni niż w przypadku standardowych studiów.
05.03.2017
21.02.2017
kolo
Jaką możecie zaproponować uczelnię w systemie e- learning w Warszawie? Na Korczaka zjazdy odbywają się co 2 tyg. co w systemie na odległość jest jakimś nieporozumieniem...
bea90
Irithyl, no chyba tak, jeśli tak piszą :) Mogą być fajne studia, program zajęć kuszący, jeżeli kogoś kręcą artystyczne klimaty.
23.01.2017
21.01.2017
irithyll
Czy ktoś wybiera się na podyplomową pedagogikę artystyczną? To prawda, że wykłady ma prowadzić Magdalena Łazarkiewicz?
Wieslaw z Radomia
Uczelnia przyszlosci, same innowacyjne kierunki: np menadzer uslug spolecznych czy pedagog - praca sama czeka na czlowieka od razu, kameralne grupy (kilka osob na studiach dziennych), wykladowcy wybitni miedzynarodowi specjalisci z wieloma publikacjami na Slowacji. Parametryzacja na poziomie C (najnizszym w kraju) oddaje mozliwosci tej uczelni.
20.12.2016
09.10.2016
Moni26
Chciałabym nieśmiało przypomnieć, że w KnO studia są tańsze niż w tradycyjnym systemie. Niektórzy chyba zapominają o tym "szczególe"... Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie cena studiów to jedna z podstawowych rzeczy. Poza tym mogę sie założyć, że nie ma drugiej uczelni pedagogicznej z taką ilościa i jakościa kontentów na platformie elearningowej. Co do szacunku, nie spotkałam się z jego brakiem wobec mnie. Jak dotąd wszyscy są przyjaznie nastawieni, nikt mnie zle nie traktuje.
Studentka licencjata
W przeciwieństwie do studentki magisterki każdemu szczerze polecam! Wykładowcy są bardzo w porządku, super atmosfera. Dziekanat też nie jest taki zły, daje radę ;)
07.10.2016
05.10.2016
karola
Też studiuję w systemie kno, myślę jednak, że pretensje związane z tym sposobem kształcenia tak naprawdę wypadałoby kierować do ustawodawców. Uczelnie działają w ramach określonych przepisów, nie mogą sobie zmieniać proporcji czasu nauki na uczelni i przez internet, nie mają na to wpływu.
Dramat!
Nikomu nie polecam tej uczelni bynajmniej w systemie KnO. Cały tok studiów to jedna wielka farsa. Pisaliśmy kilka pism do nich , żeby usprawnić organizację co odnosiło odwrotny skutek. Bałagan, niekompetentni pracownicy w dziekanacie, którzy sami nic nie wiedzą i zbyywają studentów. Wykładowcy rozpływający się w powietrze, z którymi nie ma żadnego kontaktu. Jedna z wielu sytuacji przykrych: wykładowca nie wpuszcza na zajęcia, bo nie ma studentów KnO na liście, a potem każe im pisać egzamin :D:D:D:D PARANOJA...zjazdy w systemie KnO co dwa tygodnie, a miały być z wypowiedzi pracowników dziekanatu raz na 2-3 MIESIĄCE!!! Ja osobiście jestem niezadowolona i na pewno nie skorzystam z żadnej już oferty tejże uczelni...
02.10.2016
28.09.2016
kno
kiedys już się wypowiadałam o studiach kno i nikt nie wierzył... tak więc zapraszam do zakładki plany by porównać różnice w planach grup kno i im odpowiadających stacjonarnych. Na pierwszym roku miałam tyle samo zjazdów, co grupa stacjonarna. W tym roku szykuje się to samo, jak na razie plany sa identyczne :) tak więc jesli chcecie studiować przez elearning - szukajcie gdzie indziej, na korczaku KNO to farsa.
medżik
Martus, skończyłam w ten sposób studia w WSP i miałam pozytywne doświadczenia. Zaliczenia na miejscu, ale to w każdej uczelni prowadzącej studia w systemie e-learningowym tak jest.
16.09.2016
15.09.2016
Martus
Jakie macie doświadczenie jeśli chodzi o naukę w systemie e learning?jak wyglądają zaliczenia ? mieszkam za granicą i praca min w weekendy nie pozwala mi na zjazdy :/
Administrator
Komentarz usunięty - naruszenie regulaminu.
14.09.2016
12.09.2016
Pola
Dzień dobry. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś na temat podyplomówki z neurologopedii?
majka
Hej, wybiera się ktoś na doradztwo zawodowe i personalne z coachingiem? Chodzi o studia I stopnia na pedagogice w Warszawie.
28.08.2016
26.08.2016
Piękny Roman
Bardzo dobra uczelnia. Profesjonalna, znakomicie zorganizowana. Wybitni wykładowcy, kadra zarządzająca składająca się z doświadczonych managerów. Filozoficzne podejście do kwestii IT, wszechobecny szacunek dla pracowników. Premie, nagrody, dotrzymywanie zobowiązań. Tylko studiować i pracować.
patrycja234
mam w planach wybrać się na tą uczelnie,jednak nie jestem pewna czy dam sobie tam radę .Wybrałam prace socjalne . Opowie mi ktoś jaki jest tam poziom ? Czy dostanie się na ta uczelnie jest łatwe ???(studia w formie zaocznej)
02.08.2016
01.07.2016
Obroniona
Witam, mam pytanie dotyczące magisterki na tej uczelni. Chodzi mi dokładnie o pedagogikę - resocjalizacja. Jaki jest poziom? Czy trzeba ostro zakuwać żeby się czegoś nauczyć, czy wykładowcy nie są zbyt przychylni do dokładnego sprawdzania wiedzy studentów? Jak często odbywają się zajęcia?
gośkaa
Ja kończę drugi rok i będę na trzecim, nigdzie się nie wybieram :) Gdyby rzeczywiście był taki bałagan, o jakim koleżanka poniżej pisze, nie zostałabym na tej uczelni i dziewczyny z mojej grupy również.
20.06.2016
19.06.2016
studentka
kończę właśnie pierwszy rok II stopnia na tej uczelni w Wwie. Zaglądałam tu przed rejestracją i stwierdziłam, że te fale negatywnych opinii muszą być wyssane z palca. Nie są. Tu nie chodzi nawet, że ten kierunek lepszy, tamten gorszy, że bedzie inaczej. Tam panuje taki pierdzielnik, że to aż boli. KNO nie istnieje - od biedy zwolnią nas z jednych zajęć, ale i tak trzeba co 2tyg przyjeżdżać, czasem na 45min z których wykładowca puszcza wolno, bo mówi, że to nie ma sensu. Kończę pierwszy rok, a jeszcze NIC mnie nie nauczono, co mi się przyda w zawodzie. Zajęcia - same zapychacze, ktore nijak się mają do wybranego kierunku. Dziekanat/ ludzie w rejestracji - nic nie wiedzą, więc wymyślają po swojemu. Z dnia na dzień zmieniają się plany, no i czy know czy nie kno - każdy musi robić zadania na e-learningu, tyle, że nie-kno płacą więcej. masakra, zaoszczędźcie sobie zmartwień i poszukajcie czegoś lepszego.
Kamila-Katowice
Również zastanawiam się nad wybraniem tej uczelni. Z tego co wiem to studia stacjonarne są bezpłatne. Proszę o kilka zdań na temat pedagogiki stacjonarnej w Katowicach. Aaa i czy jest możliwość wybrania innego języka obcego niż angielski?
18.06.2016
18.06.2016
Kamila-Katowice
Również zastanawiam się nad wybraniem tej uczelni. Z tego co wiem to studia stacjonarne są bezpłatne. Proszę o kilka zdań na temat pedagogiki stacjonarnej w Katowicach. Aaa i czy jest możliwość wybrania innego języka obcego niż angielski?
Ewelina
Witam, wybiera sie ktos na logopedie i pedagogike przedszkolną zaocznie do Wawy?
27.05.2016
21.04.2016
Magdalena
Witam, Chciałabym wiedzieć czy studnia są płatne? Ponieważ chce się dostać na wydział pedagogiki w Katowicach na studia dzienne. Dzięki za szybka odpowiedź. :)
kate
Witam czy jest tu ktos z I roku I stopnia WSP KORCZAKA W WARSZAWIE pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna?? proszę pilnie o kontakt. buczek.kaska@gmail.com
08.12.2015
08.11.2015
siekiera
czy ktoś może napisać kiedy jest kolejny zjazd dla studentów pedagogiki specjalnej I st. niestacjonarne w Warszawie?
komandos
Cześć! Jest tu ktoś, kto zaczyna logopedię II st. w Warszawie? :)
04.11.2015
04.11.2015
kejt25
Witam! Czy jest ktoś może z kierunku pedagogika niestacjonarne 1 rok w Lublinie i wybiera sie na pierwszy zjazd 7 listopada?
domi
Hej, studiował ktoś z Was logopedię podyplomowo w Lublinie? Podobno do dzisiaj można się rejestrować i zastanawiam się, czy ta uczelnia to dobry pomysł.
30.10.2015
29.10.2015
KasiaMonia
Hej, jest tutaj ktoś z pedagogiki specjalnej - 1 rok, niestacjonarne Warszawa? Jest jakaś grupa na FB? :)
KasiaMonia
Hej, jest tutaj ktoś z pedagogiki specjalnej - 1 rok, niestacjonarne Warszawa? Jest jakaś grupa na FB? :)
29.10.2015
22.10.2015
kejt
Angi 921: Do zobaczenia :) podaję swój numer, można się jakoś umówić przed wejściem, we 2 raźniej ;) 505821722
Angi 921
Kejt: W takim razie do zobaczenia :)
22.10.2015
21.10.2015
kejt
matko, sorry za spam :D nie wiem czemu 3 razy dodało się to samo
kejt
ja również wybieram się na zajęcia 24.10 pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią, jeśli chodzi o grupy to trzeba tam dzwonić (chociaż dodzwonić się jest ciężko:P) bo na stronie nic nie ma, mi powiedziano, że jestem w 2 grupie ;)
21.10.2015
21.10.2015
Admin - do kejt
zdublowane posty zostały usunięte :-)
aga
ewa, napisz do mnie:agnieszkakmiecik1992@o2.pl bo tutaj to pisanie jest bez sensu....
21.10.2015
21.10.2015
ewa do agi
Aga dzwonilam tam teraz i straszny bałagan tam jest w organizacji. Dzwonilam do dziekanatu a tam babka do mnie z pretensjami ze przeciez jedna grupa jest i kloce sie z nią, ze na planie ewidentnie są dwie, po czym Pani z dziekanatu stwierdzila ze ona nie wie i połączy mnie z kierownikiem..ku mojemu nieszczęściu kierownik nie odbierał. Wkurzona nie na żarty zadzwoniłam jeszcze raz i tu juz bylam mniej mila ... kazano mi zadzwonic za 30 minut wtedy z dziekanatu bedzie miała listy osób przed sobą. Wielki bałagan...pomijajac to, ze dzwoniąc drugi raz do dziekanatu panie tam pracujace musiały przekierowac mnie do...hej.. odebrał mily pan ale niestety nie mogl pomoc i powiedzial ze jest z portierni. Ogolem to dzwonie tam za chwile a humor mam zepsuty na caly dzień.... A wszystko przez to ze chce po ludzku wiedziec do której grupy naleze :D
Dawid - Katowice
Magda z Katowic - Ja zapisywałem się 16 i mówili mi żebym zapisał się na planowanie i kierowanie. Podobno ten drugi kierunek superwizja ma podobne przedmioty więc nie będzie tak źle :) Zostawiam swój kontakt, można się przez np. fb zgadać - 515774261
21.10.2015
20.10.2015
Aga do Ewy
tak tak:) zaocznie, moze bedziemy razem w grupie :) tylko kurcze pisalam mejla juz na dwa adresy i dzwonilam, pod jeden numer sie dodzwonilam, to powiedzial, zebym dzwonila do dziekanatu a tam dzwonilam z 5 razy i nic....:/
Aga do Ewy
tak tak:) zaocznie, moze bedziemy razem w grupie :) tylko kurcze pisalam mejla juz na dwa adresy i dzwonilam, pod jeden numer sie dodzwonilam, to powiedzial, zebym dzwonila do dziekanatu a tam dzwonilam z 5 razy i nic....:/
20.10.2015
20.10.2015
Angi 921
Ania 92: Cześć, ja się dodzwoniłam dziś. Plan jest na stronie głównej uczelni. Niestety są dwie grupy i też nie wiedziałam jak jest z ta przynależnością. Dopiero jak zadzwoniłam to mi powiedziano że jestem w drugiej grupie i mam inne godziny zajęć.
Angi 921
Ania 92: Cześć, ja się dodzwoniłam dziś. Plan jest na stronie głównej uczelni. Niestety są dwie grupy i też nie wiedziałam jak jest z ta przynależnością. Dopiero jak zadzwoniłam to mi powiedziano że jestem w drugiej grupie i mam inne godziny zajęć.
20.10.2015
20.10.2015
EWA DO AGA
Aga idziesz na pedagogike wczesnoszkolną i przedszkolną KWALIFIKACYJNE? Właśnie też się zastanawiam jak z podziałem na grupy a na mojego maila odnośnie tego problemu nie dostałam odpowiedzi..jedyne co widzę na stronie to harmonogram i plan na najbliższe zajęcia sobotnio- niedzielne
Aga
Ewa, skąd mamy wiedziec do jakiej grupy nalezymy...? jest plan dla dwoch grup...:)) moze mi podpowiesz, dzownilam tam, ale sie nie dodzwonilam :/
20.10.2015
20.10.2015
Aga
Olinka : ja ide :)
ania 92
angi 92: ja idę na ped. opiekuńczo-wychowawczą z terapią w Katowicach Masz jakies informacje odnośnie pierwszego zjazdu, przynalezność do grupy itd? Ja nic nie wiem, a dodzwonić się nie da, na maile tez brak odzewu
20.10.2015
19.10.2015
Angi92
Wybiera się ktoś na pedagogikę opiekuńczo- wychowawczą z terapią (2 stopnia, niestacjonarne) do Katowic? :D
matylda53
prosze o kontakt z osobami wybierajacymi sie na wyklad 24.09 studia podyplomowe terapia pedagogiczna
19.10.2015
18.10.2015
EWA DO OLINKA
odezwij się na mojego maila jeśli możesz : schweigen@interia.pl coś się tu psuje bo mi po 3 razy wysyła tę samą wiadomość
Olinka do Ewy
Miejsca są - także się nie martwię :) Ja jestem z Pyskowic (takie miasteczko koło Gliwic). Co do oligofrenopedagogiki to chyba chodzi o podejście a nie psychikę :) Gdzie znajdę ten plan? Może plan mnie skusi jednak na kwalifikacyjne :P
18.10.2015
18.10.2015
EWA DO OLINKA
oligofrenopedagogika - musisz mieć mocną psychikę :-) Ja wybrałam kwalifikacyjne. Już jest plan :-) Jestem z Tychów a Ty? daj znać co wybrałaś bo razem raźniej :D a nie znam nikogo z grupy chociaż słyszałam, że dużo ludzi się zapisało na ten kierunek.
Olinka do Ewy
Hej. Ja się właśnie zastanawiam czy wybrać kwalifikacyjne czy ten sam kierunek tylko z oligofrenopedagogiką. Wiem mam mało czasu :D Skąd jesteś? :)
18.10.2015
18.10.2015
EWA DO OLINKA
Ja się wybieram :-) :D kwalifikacyjne niestacjonarne?
Olinka
Wybiera się ktoś na pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną (2 stopnia, niestacjonarne) do Katowic?
18.10.2015
16.10.2015
matylda53
kto z was zaczyna studia podyplomowe na wsp korczak "terapia i diagnoza pedagogiczna" ?
Madzia z Katowic
No i kierunku Praca socjalna: planowanie i koordynowanie usług w pomocy społecznej nie otwarto :( tak więc przede mną Planowanie strategiczne z elementami superwizji :)
15.10.2015
13.10.2015
Dawid - Katowice
Magda - bezpieczeństwo wewnętrzne :)
Madzia z Katowic
Dawid - pozwolę sobie spytać: Z jakiego kierunku masz dyplom licencjata?
13.10.2015
13.10.2015
Madzia z Katowic
http://katowice.wspkorczak.eu/images/akty/zarzadzenie__nr__oplaty_za_studia_2015-2016.pdf :)
Dawid - Katowice
Do Magda. No mi odpisali, że będę miał 8 różnic programowych. I chyba będą płatne w zależności czym kończył się dany przedmiot ( zaliczenie czy egzaminem). Dzisiaj tam zadzwonię, bo jeszcze dokumentów nie złożyłem. I się spytam kiedy plan albo przynajmniej harmonogram zjazdów :)
13.10.2015
12.10.2015
Emi
Kto z Was wybiera się na Logopedię II st w Warszawie? :)
Madzia z Katowic
Stable - cieszę się, że kierunek będzie otwarty 8D ja czekam na info kiedy będziemy mieć zjazdy, na plan i na informację do jakiej grupy będziemy zapisani :) Tosia - przy rekrutacji ważne jest dopełnienie formalności (rekrutacja elektroniczna, płatność, dostarczenie do Uczelni dokumentów); ad. płatności - na stronie http://katowice.wspkorczak.eu wejdź w "Ofertę" i wybierz stopień i kierunek studiów ;)
12.10.2015
11.10.2015
tosia
W przyszłości chcę studiować pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną na tej właśnie uczelni. Pytanie czy warto wybrać się na tą czy wybrać inną aby nie mieć problemu z pracą? Na co patrzą przy rekrutacji? Ile się płaci za takie studia?
stable
Madzia z Katowic: poinformowano mnie, że kierunek ruszy-gitara gra :)
09.10.2015
07.10.2015
Madzia z Katowic
do Dawid - Katowice: wiesz już coś ad. różnic programowych? Ponoć Praca socjalna : planowanie i koordynowanie usług w pomocy społecznej ma mieć zajęcia dopiero 24-25.X, planów zajęć jeszcze nie ma, bo nie wiadomo czy ten kierunek zostanie otwarty.
ewa- katowice
Witam, czy ktoś wybiera się na studia II stopnia , niestacjonarne kierunek Pedagogika wczesnoszkola i przedszkolna w Katowicach? Wydział nauk społeczno-pedagogicznych.
06.10.2015
02.10.2015
Dawid - Katowice
Witam . Ja dokładnie mam zamiar zapisać się na ten sam kierunek ( praca socjalna) i też tryb niestacjonarny. Tylko czekam na odpowiedz w sprawie różnic programowych.
Madzia z Katowic
Witam, zapisałam się na kierunek Praca socjalna : planowanie i koordynowanie usług w pomocy społecznej, niestacjonarne (studia II stopnia); Wydział: Wydział Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach. Czy ktoś jeszcze się zapisał? :)
28.09.2015
27.09.2015
Też Absolwentka
Też studiowałam w Katowicach i mam całkowicie odmienną opinię. Wykładowcy byli profesjonalni, przygotowani do wykładów i zajęć. Organizacja przeważnie ok, tylko od czasu do czasu trochę szwankowała, nie może być mowy jednak o totalnym braku organizacji! W przeciwieństwie do kolegi poniżej bardzo polecam pedagogikę w Katowicach.
Katarzyna
Pedagogika pecjalna , warto iść? Koś się wybiera?
15.09.2015
14.09.2015
Już Absolwent
Popieram treści KATOWICZANKI, ZNIESMACZONEJ i KOLANKA. Ta niby Wyższa Uczelnia to jakaś pomyłka, totalny brak organizacji w Katowicach, poziom niektórych wykładowców jest porażający, trzeba dopowiadać wykładowcy że w danej ustawie wszedł znowelizowany zapis o czym wykładowca (Pani dr) nie miała pojęcia a zapis ten obowiązuje od 3 lat. Zajęcia z diagnozy Pani prowadziła z kserówek i nie potrafiła podać konkretnej literatury. Na prawdę przykładów można mnożyć. A już nie wspomnę o seminarium na magisterce.... Przykre to, że uczelnia Janusza Korczaka "zbiera" pieniądze nie dając wiele w zamian. Nie polecam pedagogiki... moja porażka aż mi wstyd się przyznać ;-(
sloma
interesuje mnie opinia o szkole Korczaka w człuchowie ,wybieram sie na resocjalizacje...
11.09.2015
09.09.2015
Martyn.hoffii
Cześć A czy ktoś może mi coś powiedzieć o logopedii na wsp w Warszawie? Kiedy przechodzi się rozmowę kwalifikacyjną? I gdzie robiliście badanie audiogramem? Będę wdzięczna za informację
Michał1991
Jestem odrobinę zniesmaczony opiniami o tej uczelni, ponieważ sam studiuję tam pracę socjalną i możecie być pewni, że nie ma aż tak wielu negatywnych cech jak przedstawiają to poniższe osoby. Moim zdaniem jest tu miła, sprawna obsługa oraz kompetentni wykładowcy, pozdrawiam student tejże uczelni.
30.08.2015
16.08.2015
absolwentka2015
chyba mówimy o innej uczelni. problemy organizacyjne zdarzały się sporadycznie, poziom nauczania był wysoki, a pracownicy dziekanatu uczynni i sympatyczni.
zadowolona
To miałaś, zniesmaczona, pecha, ja znalazłam pracę w szkole właśnie po studiach w WSP. Szybko, wcale długo nie musiałam szukać. Bez wiedzy zdobytej na studiach mogłabym tylko pomarzyć o takiej pracy.
16.08.2015
12.08.2015
katowiczanka
ja studiowała w WSP w Katowicach - to był koszmar... koszmarna obsługa, koszmar z parkingiem, koszmar z planami, koszmar z poziomem zajęć... Ale jeśli ktoś chce za własne pieniądze tak koszmarnie studiować, to koszmarnie polecam...
zniesmaczona
tylko nie WSP. Mam bardzo złą opinie o tej szkółce niedzielnej, nie dającej żadnej wiedzy, satysfakcji ani perspektywy znalezienia pracy. Wiem to niestety z własnego doświadczenia.
12.08.2015
06.08.2015
libra
Nie wiem za bardzo jak inne specjalności, ale logopedia w WSP stoi na wysokim poziomie. Dziewczyny ode mnie z grupy też tak uważają, nie jestem więc wyjątkiem :)
bea
Kolanko, wielce merytoryczna uwaga :) Studiuję w tej szkole od 2 lat i jestem więcej niż usatysfakcjonowana poziomem nauczania, zajęciami, wykładami. No ale ja się interesuję tym, co studiuję...
02.08.2015
02.08.2015
kolanko
Nie polecam tej szkoły. Jest ona jak jeden WIELKI żart i kpina...
pamawe
Czy ktoś może wyrazić swoją opinię na temat WSP w Szczecinie?
03.07.2015
08.05.2015
olka
Świetna szkoła, przynajmniej wydział w Warszawie. Super atmosfera, mili pracownicy dziekanatu, wykładowcy - rewelacja! Kompetentni, życzliwi. Zrobiłam licenjat, teraz zapisuję się na II stopień.
nana
Nie polecam tej szkoły .... kpiny sobie robią na tej uczelni , brak jakiegokolwiek zorganizowania
25.04.2015
01.03.2015
triss
Dziewczyny, no nie zgadzam się z Wami, bo niesprawiedliwie przedstawiacie to miejsce. Może mieszkacie na co dzień w luksusach i dlatego tak Wam przeszkadzają standardowe warunki. Jak już mówiłam, budynek nie różni się od innych budynków, w których studiują setki ludzi. Nie wierzycie, to przejdźcie się po innych uczelniach. W dziekanacie przecież niedawno był remont, może dlatego czujesz tę wilgoć?
Zuza
Alunia, ma rację budynek przy Urbanistów 3 odbiega od wszelkich norm. Jak wchodziło się do dziekanatu czuć wilgocią,, ściany są ,ale grzyba nie da się schować i tak wyjdzie. Na korytarzach odpada farba za którą chowają grzyby. Byłam świadkiem jak padał deszcz a woda leciała na korytarz portier stawiał wiadra. Toalety masakra, wiecznie są zapchane kible, nie ma papieru toaletowego. Koleżanka oblała się gorącą kawą z automatu poparzyła rękę poszłyśmy do dziekanatu po pomoc i jak się okazało nie mają nawet apteczki!!!!!!!!!!!!!!!! I to są warunki do bezpiecznego studiowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zastanów się co piszesz triss.
25.02.2015
22.02.2015
triss
Bristol to może nie jest, ale w końcu to nie hotel pięciogwiazdkowy. Warunki są standardowe. Widziałam różne uczelnie i WNS nie odbiega od normy. Jaki barak, co ty dziewczyno wygadujesz? Spory budynek, w całkiem niezłym stanie. Brudne toalety? Nie zauważyłam. Grzyb? Nie przypatrywałam się uważnie ścianom. Byłoby dziwne, gdybym podczas zajęć lub wykładów wodziła wzrokiem po ścianach. Zresztą po co, nie jestem administratorką nieruchomości.
Alunia
Jak by ktoś nie wiedział piszę o WNS im. Janusza Korczaka w Warszawie przy Urbanistów 3.
19.02.2015
19.02.2015
Alunia
Korczak, jest beznadziejny, sam budynek odstrasza, kible są wiecznie brudne, śmierdzi tam, nie ma papieru toaletowego. Do dziekanatu trzeba wchodzić od podwórka (kto to wymyślił!) Na ścianach jest grzyb, jak pada deszcz cieknie na korytarzach woda z dachu. Warunki straszne! Ten barak nie można nazwać "Uczelnią". Jakaś kpina!!!!!!!!!!!! Niech władze Uczelni zastanowią się nad tym co oferują przyszłym studentom. Bo jak nie zmienią czegoś to za rok nie będzie chętnych do studiowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
gośka
Na katowickim wydziale studiuję od 2 lat i nie spotkałam się jeszcze z problemami, o jakich niektórzy tu piszą. Znajomi chyba też, w każdym razie nie słyszalam skarg.
30.11.2014
28.11.2014
arti
Jako student z Katowic cieszę się, że szkoła się rozwija i podejmuje nowe działania, że nie jest skansenem. To normalne, że podczas zmian zdarzają się utrudnienia, zamieszanie, ale to dotyczy każdej firmy i instytucji, nawet największej i najlepiej zorganizowanej.
uczelnia?
słaba organizacja, nikt nic nie wie, nawet władza, nie wie ,że ma zajęcia .....ha,ha.
25.11.2014
25.11.2014
Katowiczanka
Zapomniałam dodać że osoby ambitne , mające dobre wyniki w nauce, którym zależy na stypendiach powinny szukać kompletnie innej uczelni, bo tutaj decyzje o przyznaniu tego typu świadczenia otrzymuje się pod koniec stycznia i wynosi ono w przypadku średniej 4,95 200 zł. Wierzcie mi, że nigdy, nigdzie nie spotkałam się z takim bałaganem.
Katowiczanka
Wydział w Katowicach to koszmar. Po zmianie dziekana ta uczelnia jest nic nie warta. Jakieś innowacje dla idei, dodawanie liczby godzin i egzaminów na ostatnim roku studiów mgr (z jednego egzaminu robi się pięć), dodatkowe godziny praktyk bo Pan prodziekan ma ambicje (szkoda że z zakresu logopedii do której nie można na tej uczelni nabyć uprawnień). Generalnie zdarzają się świetni wykładowcy którzy marnują się i są ofiarami nowej władzy. Studenci wściekli bo nikt nie poinformował nawet o "reformach"- dowiedzieliśmy się przypadkiem. Miałam dobre zdanie o tej uczelni, szukałam fajnych studiów i byłam przekonana, że słusznie wybrałam- w październiku tego roku przekonałam się że to była ogromna pomyłka. Nie znam studenta wczesnoszkolnej i przedszkolnej na moim roku który byłby zadowolony z tego co się w tej chwili dzieje. Stanowczo odradzam- chyba, że zmieni się władza- wtedy być może coś wróci do normy. Student na tej uczelni jest najmniej istotny- liczy się zadowolenie "góry".
25.11.2014
23.11.2014
kaśka
Wreszcie udało mi się trafić na porządną uczelnię, która przekazuje mi konkretną wiedzę i umiejętności. Na dwóch poprzednich się sparzyłam, czułam, że stoję w miejscu, w ogóle się nie rozwijam.
domi
Nie mam powodów do niezadowolenia, wręcz przeciwnie, zajęcia i wykłady są bardzo ciekawe, kadra profesjonalna i przyjazna, do tego miła atmosfera. I oprócz obowiązkowego programu studiów sporo się dzieje,np. częste konferencje naukowe i kongresy. Na pewno na nudę, monotonię i brak ambicji nie można narzekać.
16.11.2014
14.11.2014
khala
mia: sporadyczne? Mam w weekend zjazd. Plan się pojawił we wtorek wieczorem (wciąż nie wiem, w jakich salach mam zajęcia). Miałam sporo prac zaliczeniowych do zrobienia / napisania i niewiadomy termin na wykonanie, bo najbliższy zjazd za dwa tygodnie, kolejny za miesiąc itd., bo nawet wykładowcy nie wiedzą, kiedy mamy kolejne zajęcia. I to nie jest odosobniony przypadek. Szczególnie, gdy godzin zajęć jest mało np. 10 i rozkładają się na dwa zjazdy - pierwszy termin jest znany, a drugi (zaliczeniowy) - zgadnij, jeśli nie wiesz.
do Naata .......terapia
Nie polecam , ze względów organizacyjnych całej szkoły i innych spraw opisanych przez studentów. To prawda.
11.11.2014
26.10.2014
mia
To chyba sporadyczne sytuacje. Moje doświadczenia są takie, że na ogół wszystko gra. Nie mam specjalnie zastrzeżeń.
Naata
hej! czy ktoś z was studiował w oddziale katowickim na specjalności terapia pedagogiczna?
21.10.2014
20.10.2014
khala
Nie zwierzają się mi, tylko mojej grupie - widać budzimy zaufanie. O opóźnionych wynagrodzeniu, o tym, że władze proponowały prowadzenie zajęć z zakresu, na którym się nie zna dany wykładowca. W ubiegłym roku, na początku semestru miałam odwoływane zajęcia, bo niby wykładowca jest chory, a na następnym zjeździe zupełnie inna osoba prowadzi przedmiot. Wykładowcy, chcąc być uczciwi, mówią np. "proszę mi wybaczyć moje przygotowanie do dzisiejszych zajęć, ale że mam zajęcia dowiedziałam się z maila wysłanego o północy", "nawet nie wiedziałam, z którą grupą mam dziś zajęcia" (to sytuacja z ostatniego zjazdu). Nie napisałam nic, co nie miało miejsca na tej uczelni. Nie musisz wierzyć, ale tak jest.
mia
A wykładowcy tak po prostu ci się zwierzają? Studentce? Mnie się nie zwierzają, a też tutaj studiuję. Chyba studiujemy w innych szkołach. Sorry, ale grubymi nićmi szyty ten twój post.
19.10.2014
17.10.2014
khala
Nie polecam tej uczelni. Zaczęłam właśnie 3 semestr (pedagogika w Warszawie). Chaos chaosem chaos pogania. Plan pojawia się na dwa dni przed zjazdem, a w piątek wieczorem jeszcze może się zmienić. Wykładowcy są prawie tak samo źle traktowani, jak studenci (zaległe wynagrodzenie, zmiany w planach, nieinformowanie, z którą grupą mają zajęcia, maile przed północą, że następnego dnia od 8:00 mają zajęcia - a wykładowca spoza Warszawy). Załatwienie czegokolwiek w dziekanacie, uzyskanie informacji - czasem graniczy z cudem i wymaga przypominania się co drugi dzień. Większość wykładowców, to specjaliści, ale część z nich, to ludzie z przypadku, zatrudniani w ostatniej chwili (lub nawet już w trakcie trwania semestru), nie zawsze kompetentni. Zajęcia często od 8:00 do 19:40, w lepsze dni - do 18:30. Zjazdy - czasem raz w miesiącu, a potem nadrabianie przez trzy tygodnie tydzień w tydzień. A i tak, nie masz pewności, czy nie dorzucą Ci jeszcze jakiegoś zjazdu w wakacje. Marne zaplecze dydaktyczne - wykładowcy muszą posiłkować się albo prywatnymi zasobami, albo pożyczonymi z ich miejsc codziennej pracy (przedszkola, szkoły). Gdybym miała wybierać się kolejny raz na studia - na pewno nie w Korczaku.
alizia
WSP Korczak tylko dla naiwnych. Proponuje omijać z daleka. Szkoda czasu i pieniędzy.
15.10.2014
11.10.2014
goe
Ale to zwykła wycieczka personalna, a nie rzeczowa opinia. Ocenianie szkoły na podstawie pojedynczych zdarzeń typu, że ktoś akurat nie przyszedł albo krzywo spojrzał to dziecinada. "Sony to miernota na rynku elektronicznym, ponieważ jeden z dyrektorów spóźnił się na spotkanie, w dodatku zapomniał długopisu".
goe
Ale to zwykła wycieczka personalna, a nie rzeczowa opinia. Ocenianie szkoły na podstawie pojedynczych zdarzeń typu, że ktoś akurat nie przyszedł albo krzywo spojrzał to dziecinada. "Sony to miernota na rynku elektronicznym, ponieważ jeden z dyrektorów spóźnił się na spotkanie, w dodatku zapomniał długopisu".
11.10.2014
29.09.2014
ego
Nie polecam tej uczelni, byle jaka obsługa i brak szacunku dla człowieka. A przykład idzie z góry - dziekanka w Katowicach jest niedostępna i lekceważy studentów. Nawet na obronę pracy się nie pofatygowała, chociaż była w komisji tylko wysłała jakiegoś chłopaka z administracji. Chodzi im tylko o kasę. Miernota na rynku edukacyjnym!!!
justa
Dziewczyno o nicku prawie studentka, większość studiów ruszy, dowiadywałam się 2 dni temu, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie wiem, skąd te Twoje "najnowsze info".
21.09.2014
20.09.2014
prawie studentka
planów nadal nie ma bo podobno mało ludzi złożyło papiery i wogóle może połowa studiów nie ruszyć , to najnowsze info
xenna
z tego co się dowiedziałam rekrutacja na studia I i II stopnia trwa do końca września więc zajęcia pewnie ruszą w październiku, trzeba śledzić stronę internetową, plany pojawią się i będą dostępne w zakładce student/plany, pozdrawiam! :)
17.09.2014
16.09.2014
zxc
Czy ktoś wie do kiedy zaczynają się zjazdy na studia zaoczne na kierunku pedagogika?
elena
Bez przesady, warunki na wydziale warszawskim ok, powiedziałabym nawet, że w porównaniu z innymi niepublicznymi uczelniami bardzo ok.
14.09.2014
14.09.2014
Kati
Ja skończyłam licencjat, było wiele zawirowań organizacyjnych, warunki rzeczywiście bardzo kiepskie jak na stolicę.
magdalena
ale z drugiej strony jak się czeka do ostatniej chwili z zapisaniem to ciężko zebrać grupę więc większe są szanse na zebranie grupy a co za tym idzie utworzenie planów jak złoży się wcześniej wszystkie papiery
12.09.2014
05.09.2014
kaśka
nie ma planów...dostałam informacje, planów nie będzie dopóki nie zbierze się grupa, a zdarza się tak,że studia się mogą wogóle nie otworzyć bo nie będzie chętnych. wszystko wiem bo moja znajoma już zrobiła wywiad . Jak jest 5-6 osób to też nie otwierają danej grupy. Moim zdaniem jak komuś zależy na studiach powinien zrobić rozeznanie w terenie, gdzie na pewno będą grupy . żeby nie zostać na lodzie. Ja też czekam na info z planami bo jest to dla mnie ważne, też pracuje.
jola
jeśli chodzi o plany to tak jest wszędzie, spokojnie, jeszcze został miesiąc do rozpoczęcia roku wiec luzik
05.09.2014
05.09.2014
ala
Może warto zadzwonić na infolinię? Na stronie WSP jest numer. Mnie udzielono informacji.
Be
Może dzwonić i dzwonić, i niczego się nie dowiesz hehe. Najszybciej dowiesz się do kiedy wpłacić czesne. Ja też nie polecam tej szkoły a rozpisywać się na jej temat nawet nie warto. Poziom niski i wcale nie ma indywidualnego podejścia do studenta. Masówka jak wszędzie a jeśli chodzi o magistrów to rzeczywiście za dużo ich wykłada z wiedzą taką jak nasza po tej Uczelni - czyli kiepska. To tak w skrócie bez rozpiski.
02.09.2014
01.09.2014
pilne
dzwonie i dzwonie do dziekanatu i chyba tam nikt nie pracuje !!!! czy zna ktoś terminy zjazdów, plan zajęć na pierwszy rok licencjat pedagogiki zaoczny? Musze ustalić grafik w pracy, może coś wiecie? co jest z planami zajęć? a może już macie?na stronie nie widzę.
Kaśka
moim zdaniem dobry poziom za rozsądną cenę i co ważne indywidualne podejście do studenta, polecam! :)
01.09.2014
01.09.2014
studentka
jestem zadowolona, uczą dobrze, są dostępni, plan zajęć ulega czasem zmianie, ale wiem, że na innych uczelniach też tak się dzieje. Zrobiłam licencjat, robię mgr i zbieram na podyplomówkę. Innej uczelni nie chcę :-)
gosia
trochę drogo
31.08.2014
23.08.2014
dorka
a ja akurat mam dobre doświadczenia z wydziałem warszawskim, ale może mi się poszczęściło albo Ty miałaś pecha :) generalnie opinie wśród znajomych z wydziału są raczej pozytywne.
romana
ja mam złe doświadczenia z wydawaniem dokumentów w Warszawie, czekałam na suplement pare miesięcy, ale już po wszystkim, generalnie luz jest , no to prawda ,że plany się zmieniają, godziny zjazdów też, często odwoływane są zajęcia i możecie na darmo przyjechać.
23.08.2014
22.08.2014
pati
wsp jest spoko, a mam porównanie, przez rok studiowałam w innej szkole pedagogicznej,tam to była tragedia! czasem zdarzają się utrudnienia np. zmiana planu zajęć, no ale to chyba przypadłość wszystkich uczelni, znajomi, którzy studiują w innych szkołach też czasami narzekają.
rybka
obrona pracy była ok, nie bójcie się , wszyscy dostawali piątki, komisja wychodziła , jadła na egzaminie i wogóle o nic nie pytają, te pytania na stronie to fikcja, nie uczcie się
21.08.2014
20.08.2014
kesej
Na UW też miałem zajęcia z magistrami, to oznacza, że uniwerek warszawski także kiepski? Na każdej uczelni są doktorzy, profesorowie, magistrzy. Absolwentka, mam dla Ciebie złą wiadomość, w państwówce na podyplomowych też będziesz miała zajęcia z młodymi magistrami, nie każdy tam to doktor w średnim wieku.
absolwentka
młoda kadra to magistrowie , którzy w szkołach nigdy nie pracowali, a dzieci widzieli pewnie jak sami chodzili do przedszkola, szkoda kasy. No cóż szkoła prywatna to na wiele liczyć nie można. Podyplomówkę robić będe w ,, państwowej". Ceny porównywalne.
19.08.2014
18.08.2014
do Ginter
Dokładnie jak napisałeś - tylko teraz w drugą stronę czyli pochwały jaka to dobra i opluwana przez zmasowany kilkudniowy atak szkoła: Studenciok, Ginger, jacar i Paweł!!! Ja też nie polecam. Do Studencioka tu nie ma w co wkładać pracy bo poziom marny wystarczy zapłacić a ja tak nie chcę a niestety tak jest!!! NIE POLECAM!!!
paweł
Korczak jest OK; uczelnia mocno się zmienia jest w fazie jakiejś tam restrukturyzacji; młoda ekipa wykładowców i zarządzających wydziałem dla mnie fajna Uczelnia
16.08.2014
10.08.2014
lublin
Jak jest w lublinie? napiszcie ?
jacar
Ginger, ale tu nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, by wpaść na to, że ktoś koniecznie chce dokopać tej szkole ;) Zorganizowany trolling to standard również w innych branżach, mocne firmy i liderzy rynku zawsze mają wielu wrogów. Szkoła musi być naprawdę niezła skoro tak się na nią uwzięli. aż mnie korci, żeby się do niej zapisać, choć to nie moja działka :) Siostrze zaproponuję :D
09.08.2014
08.08.2014
Ginger
Co jakiś czas tu zaglądam i śmiać mi się chce. Przez długi czas cisza, nikt nic nie mówi i nagle w ciągu kilku dni bombardowanie, najgorsza szkoła na świecie, bałagan na studiach itd. Po czym znowu cisza, nic się nie dzieje, plan wykonany :)) Ewidentna ustawka "życzliwych" tej szkole, żaden spontan. Albo jakaś agencja social media otrzymała zadanie od konkurencji, by narobić temu WSP koło pióra.
Studenciok
A ja protestuję. Jak i do każdej innej uczelni można mieć pewne uwagi, natomiast zestawiając plusy dodatnie l plusy ujemne ;-) zdecydowanie polecam. Po pierwsze primo KnO, uczę się gdzie i o której godzinie chcę. Po drugie wykładowcy w Warszawie są zaangażowani i życzliwi. Nie spotkałem się z odmową, jeśli poprosiłem o indywidualną konsultację lub materiały do nauki. We własny rozwój trzeba wkładać dużo pracy a nie oczerniać i narzekać.
08.08.2014
08.08.2014
Studenciok
A ja protestuję. Jak i do każdej innej uczelni można mieć pewne uwagi, natomiast zestawiając plusy dodatnie l plusy ujemne ;-) zdecydowanie polecam. Po pierwsze primo KnO, uczę się gdzie i o której godzinie chcę. Po drugie wykładowcy w Warszawie są zaangażowani i życzliwi. Nie spotkałem się z odmową, jeśli poprosiłem o indywidualną konsultację lub materiały do nauki. We własny rozwój trzeba wkładać dużo pracy a nie oczerniać i narzekać.
tomek
Ostrzegam!!!!! nie polecam , reklamowane kierunki wogóle nie działają.
01.08.2014
01.08.2014
Kasia
Gorszej uczelni już chyba nie ma - wydział w Katowicach. Popieram opinię Studenta i MIKI. Przestrzegam!!! poziom poniżej niskiego i ciągły bałagan. Jak będziecie składać dokumenty to będą wychwalać jak to wszystko wspaniale funkcjonuje na WSP i w ogóle... w rzeczywistości funkcjonuje tylko zakładka finanse!!
miś
osobiście nie polecam , Warszawa - drogo, słabo, niesolidnie . Zrezygnowałem w trakcie. Szkoda kasy.
31.07.2014
31.07.2014
Kola
Większość magistrów prowadzi na WSP - nie wiem jak to jest możliwe na Wyższej Uczelni. Co ćwiczenia magister a wiedza .... poziom niski.
do Studenta
To wszystko prawda o Katowicach. Co studenci tam przeżyli przez ostatni rok tego nie da się opisać. Takiego bałaganu nie spotkałam na licencjacie w innej prywatnej uczelni w Katowicach. WSP Korczka ma przygotowywać przyszłych pedagogów, którzy będą opiekować się dziećmi, młodzieżą, starszymi a tym czasem pierwszy rok magisterki to same powtórki i nic nowego co miało by uzupełnić lub poszerzyć wiedzę. Popieram Studenta poziom wykładowy niski, oczywiście z wyjątkiem kilku wykładowców, którzy naprawdę się starali. Jeśli chodzi o praktyki żadnych konkretów, program praktyk na studiach magisterskich studenci dostali z licencjata. W tej szkole jest jeden wielki bałagan. Dziekanat wirtualny pusty, bez żadnych informacji po prostu nie działał cały rok za wyjątkiem zakładki FINANSE - to działała bez zarzutu!!! TA SZKOŁA POWINNA SIĘ WSTYDZIĆ, że zbiera pieniądze za to coś co nazywa studiami a już nie wspomnę o bilbordach i tej reklamie o wspaniałych przyszłościowych kierunkach. NIE dajcie się nabrać!!! Ja również odradzam WSP Wydział w Katowicach!!! Pytajcie ja tu zaglądam więc odpiszę na każde zapytanie. MIKA
29.07.2014
28.07.2014
do studenta
popieram:-) cała prawda, mega bałagan .
do studenta
popieram:-) cała prawda, mega bałagan .
28.07.2014
28.07.2014
Student
To moje osobiste zdanie po pierwszym roku w Katowicach: Uciekajcie jak najdalej od tej Szkoły!!! Burdel, plany były praktycznie cały rok akademicki 2013/2014 nie ogarnięte. Terminy zaliczeń pojawiały się w tym roku akademickim na jeden dzień przed a do tego ulegały zmianą. Więc jak studenci zwalniali się z pracy na nagle pojawiające się zajęcia z egzaminem np. w środę to nagle znowu się terminy zmieniały. Porażka jeśli chodzi poziom wykładowy. Pani magister prowadząca jeden z przedmiotów wiodących po prostu czytała sobie z kserówek, bo literatury podać nie potrafiła - poproszona o to przez studenta, do tego nie potrafiła odpowiadać na pytania zadawane przez studentów, nie miała pojęcia o podstawowych zasadach tego przedmiotu. Straszne co się dziej w Katowicach na Wydziale!!! Nie składajcie dokumentów do tej Szkoły, uczciwie przestrzegam!!!! Jedyna pochwała należy się wspaniałym i wytrwałym w tym całym bałaganie Panią z dziekanatu. Wyrazu uznania i szacunku za cierpliwość i miłą obsługę studenta.
Mirek
Serdecznie polecam WSP, ma bogatą ofertę, ciekawe kierunki i kursy. No i świetną kadrę. Nie mogę powiedzieć złego słowa na tę szkołę. Jestem bardzo zadowolony.
25.07.2014
23.07.2014
Natalia
Właśnie przeczytałam sporo negatywnych komentarzy o WSP, z którymi zupełnie się nie zgadzam! Jestem absolwentką szkoły i przez cały okres studiowania nie miałam żadnych problemów. Jestem bardzo zadowolona, że miałam okazję się tam uczyć- świetna kadra, wspaniała atmosfera. Polecam:)
Ewelina
Nie miałam nigdy nieprzyjemnych sytuacji, bardzo pozytywnie oceniam studia w WSP.
20.07.2014
14.07.2014
absolwentka
Miłe obrony. Ja miałam miłą komisje, luzik był, ale to zależy.
Magnita
Jaka różnica, czy świeżo upieczony maturzysta, czy np. 30-letnia osoba? Też jestem na KnO i nie narzekam.
14.07.2014
13.07.2014
Do Magnita
Zależy , na czym jesteś........moja siostra też jest . Nie poleca świeżo upieczonemu maturzyście, ale ma zamiar dotrwać do końca. Licencjat robi na kno.
Magnita
Mam wrażenie, że ktoś ma interes w tym, by oczerniać uczelnię. Nagle ni z gruszki, ni z pietruszki pojawiła się fala złośliwych, a przede wszystkim niezgodnych z prawdą wpisów. Nie rozumiem... Studiuję w WSP, jestem zadowolona z poziomu zajęć, wykładów, nie mam też większych uwag do organizacji czy pracy dziekanatu. Chyba jakiś wyreżyserowany ten hejt.
13.07.2014
11.07.2014
do Paula
Tak , nagle pojawiły się pozytywy....ha,ha. Kto studiował to wie jak jest naprawdę, politologia w Warszawie nie istnieje, Kno do końca nie działa, plany sobie a zajęcia sobie, wykładowcy to różnie bywa, ciągle zastępstwa i zmiany, opłaty - rewelacji nie ma , na stypednia sie długo czeka, obrony bez komisji w pełnym składzie - to akurat może pozytyw bo wszyscy zdają:-) pozdrawiam kno lubelskie
Dominika
nie polecam , słaba logopedia ! Podyplomówka bez dobrych praktyk, robienie prezentacji , które nie uczą praktyki , trzeba dużo nadrabiać.
11.07.2014
10.07.2014
Anka
Ja również nie polecam.........:-( słaba organizacja, słabe zajęcia, nie uruchamia się połowa specjalności, w trakcie studiów likwidowana jest np. grupa. odradzam.
nie!
nie polecam, odradzam , plany zmieniąją się nawet tuż przed zajęciami, wykładowcy też się zmieniają , w dziekanacie też się zmieniają panie , nikt nic nie wie.
09.07.2014
07.07.2014
Do Mirka
Uwaga, ale politologia już od dawna nie działa........
Zofia
Bałagan, bałagan i jeszcze raz bałagan. Nie polecam studiowania, giną prace,podania w dziekanacie nikt nic nie wie, a promotor ( robiłam studia podyplomowe z logo.) sam nie wie co się dzieje, jak napisać prace, jakie są wymogi formalne i chyba wogóle prac nie czyta. W zasadzie powinnam te studia powtórzyć, oprócz dosłownie kilku specjalistów - nie z Warszawy, niczego oprócz papierka mi nie dały. Wybierajcie sprawdzone szkoły.
07.07.2014
16.06.2014
Nick
Polecam te uczelnię, naprawdę mają indywidualne podejście do - studenta ;-)
KasiaP
Po pierwszym roku pedagogiki u was jestem zadowolona, jest ok.
13.06.2014
10.06.2014
Majka
Świetne rozwiązanie z ta infolinią informacyjną na uczelni.
Przyszyły student
Teraz jak na okres rekrutacyjny jest całkiem dobry dostęp do wszelkich informacji i to mi się podoba!
06.06.2014
02.06.2014
Ela
Ja nie na narzekam dostęp do informacji jest dobry, większych zawirowań tez nie zauważyłam, choć wiadomo zdarzają się jak wszędzie.
Ela
Ja nie na narzekam dostęp do informacji jest dobry, większych zawirowań tez nie zauważyłam, choć wiadomo zdarzają się jak wszędzie.
02.06.2014
22.05.2014
Mamania
Studiuję mobilnie i dzięki Wam mogłam, bo z małym często chorującym dzieckiem jest to niekiedy bardzo, bardzo trudne.
Lelek
Nie jest tak źle z organizacją, czy dostępem do informacji co do rozkładu zajęć ja nie narzekam.
15.05.2014
13.05.2014
Wendy
Z przyczyn rodzinnych musiałam przejść na studiowanie "weekendowe" i znalazłam się u Was, na razie jest wszystko ok.
Pedagogik
Tutaj dużo zmienia się na plus a uczelnia idzie z duchem czasu, jako studentka jestem zadowlona
06.05.2014
25.04.2014
Stoik.
Zaraz będą sesje i będzie trochę zawirowań jak wszędzie, ale grunt to nie dać się zwariować, pozdrawiam.
Joanna
Dla mnie osoby, jako pracującej, odpowiada jak najbardziej system nauki zaoczny, z którego u WAS korzystam.
23.04.2014
18.04.2014
Fortynka
Niemal przed 40-tka poszłam jeszcze na podyplomowe studia u Was i nie narzekam, choć fakt czasem przyjeżdżać z lenistwa na zjazdy mi się nie chce.za młodszymi nie nadążam.
Jacek
Wiadomo, że wszędzie, na każdej uczelni mogą się pojawiać niedociągnięcia, ale grunt to się nimi nie przejmować i starać się być na bieżąco. Już drugi rok studiuję tutaj i nie narzekam.
16.04.2014
15.04.2014
Sama mama
Dla pracującej samotnej mamy, jest to przyjazna uczelnia, cieszę się, że u WAS studiuję.
Krys
Szkoła jak szkoła, nie jest to pedagogiczny Harvard, ale widać, że ludziom się "chce", tym bardziej, że większość uczących się tak jak ja, ma już pracę. Ostatni rok pedagogiki w Warszawie pozdrawia :)
15.04.2014
14.04.2014
Celina
Jestem na drugim roku pedagogiki w Lublinie, z rozpiską zajęć jest lepiej niż wcześniej, większych uwag nie mam.
Marzena
Jestem na podyplomowych i ciesze się, bo zajęcia są praktyczne , już widzę, że to nie będzie zmarnowany czas i pieniądze.
11.04.2014
10.04.2014
Oli
Co prawda jestem dopiero na pierwszym roku pedagogiki tutaj, la jakiś większych problemów z niczym nie miałam, ani z planem ani z zajęciami, moim zdaniem nie jest źle.
Hala
Wcześniej niż było w planach okazało się że zostanę mamą, no i muszę systemem zaocznym zacząć studia (idę u was na pedagogikę)
08.04.2014
01.04.2014
Lilka
Wybieram się na logopedię (w Szczecinie) moja przyjaciółka, która skończyła rok temu już w tej chwili pracuje w przedszkolu i jest zadowolona.
Mobik
Jako osoba nie do końca sprawna (mam problem z poruszaniem się), jestem bardzo zadowolona z KnO, bardzo mi to "dosłownie" ułatwia życie.
27.03.2014
24.03.2014
do szukająca
nie polecam ze względu na pozim , słabo.
Krzysiek
Jestem w miarę zadowolony z tej uczelni, mimo jakiś nie dociągnięć, bo takie są wszędzie.
19.03.2014
18.03.2014
Młoda mama
Kończę w tym roku magisterkę, jakby nie KnO i trochę tolerancji dla młodej mamy (nie odpuszczania, ale np. dogadania z terminami) to raczej bym została na licencjacie.
Osa
Jestem tutaj na logopedii i wcale nie jest strasznie. Sama w sobie jest dość trudna i wymaga dosłownie "sprawności językowej", ale podoba mi się jako kierunek, mam nadzieję, że po niej będę mogła pracować z dziećmi w przedszkolu.
18.03.2014
18.03.2014
Mirka
Wybieram się na politologię tutaj, już zdecydowałam.
Lolek
Mnie bałagan tez przeszkadza, ale staram się sobie radzić jak potrafię i sam się dowiaduję, po prostu.
18.03.2014
17.03.2014
Szukająca.
Dzięki Mama twinsów, bo ja tu właśnie "wlazłam" poszukać info o logopedii, bo się chyba na nią wybiorę.
Mama twinsów
W przedszkolu moich dzieciaków pracuje logopedka wykształcona przez Uczelnię Korczaka (dowiedziałam się wczoraj, jak rozmawialiśmy na temat postępów jednego z dzieci). Czyli jednak dobrze uczą.
17.03.2014
17.03.2014
Olena
Oj, coś po zmianach na stronie, się dublują komentarze, sorry.
Olena
Studiuję zaocznie, czyli liczę się z tym że czasami mogą być zmiany o których się nie zdążę dowiedzieć wcześniej, wiadomo że to człowieka zdenerwuje ale jakoś sobie daję radę.
17.03.2014
17.03.2014
karuska
należe do grupy ZADowoLOnych studentów :-)
absolwentka 2013
W zeszłym roku ukończyłam Uczelnię Korczaka, którą zaczynałam jeszcze pod nazwą WSP TWP. Jak każda uczelnia zmaga sie ona z różnymi trudnościami jak kolejki do dziekanatu, czy trudność dodzwonienia się w newralgicznych momentach, ale nie są to sprawy, kóre determinują moją opinię o niej. Dzięki zdobytemu tytułowi i umiejętnościom znalazłam pracę - taką jak chciałam. A na samej uczleni organizowanych jest sporo ciekawych inicjatyw - konferencji szkoleń, warsztatów, w których przeważnie mogą uczestniczyć wszyscy chętni nie tylko studenci uczelni.
17.03.2014
17.03.2014
Olena
Studiuję zaocznie, czyli liczę się z tym że czasami mogą być zmiany o których się nie zdążę dowiedzieć wcześniej, wiadomo że to człowieka zdenerwuje ale jakoś sobie daję radę.
beata......
dostali stypendium w lutym to przestalo marudzic haha
04.03.2014
03.03.2014
Hanna
Studiuje na Korczaku już drugi rok i nie widzę jakiś większych problemów ale jakbym dojechała z daleka i się natknęła na jakiś dzień odwołanych zajęć, to pewnie bym się wkurzyła, ale to nie zdarzyło mi się jeszcze.
zoltar
E tam, bałagan taki sam jak na innych uczelniach, ani większy, ani mniejszy. Na UW, gdzie studiuję teraz podyplomowo, w dziekanacie też nieraz nic nie wiedzą albo udzielają złych informacji. Już taki urok dziekanatów :)
01.03.2014
01.03.2014
Do Paul
Też to zauważyłam, czyżby zbliżał się termin rekrutacjii na kolejny rok akademicki???? Ja jestem studentką II stopnia na pierwszym roku terapii z logopedią w Warszawie nie polecam!!!!! Bałagan, ciągłe zmiany planów, zmiana wykładowcy w trkcie trwania przedmiotu- zostały dwa zajęcia do końca, przedmioty nie majaące nic wspólnego z terapią, zupełnie od czapy!!! Powtórka z licencjata!!! Ta uczelnia to porażka, a jak jest jakiś problem i zadzwonisz do dziekanatu to albo nikt nic nie wie, albo przedstawiają wersję która nie ma nic wspólnego z prawdą.masakra!!!
paula
Dziwne.Wcześniej same negatywne opinie,a teraz takie w jednym stylu bardziej pozytywne,ale z dozą informacji o lekkich niedociągnięciach,żeby nie zniechęcić potencjalnego studenta.Widać marketing zaczął działać.I nawet lokowanie produktu w postaci reklamy kno się znalazło.Brawo!
01.03.2014
28.02.2014
Lena
Jestem tutaj na Logopedii i jestem zadowolona, choć mnie straszono, że to trudny kierunek i jak wykładowca nie umie przekazać wiedzy, to nic z tego itp. jednak według mnie jest ok. Nawet widziałam ostatnio, że oferty pracy co chwilę się jakieś na stronie FB uczelni pojawiają. Czyli nie ma co narzekać - student tutaj nie jest wcale pozostawiony tylko sam sobie i oby tak dalej.
Administrator
Komentarz usunięty - naruszał regulamin.
28.02.2014
28.02.2014
Eva-mama
Jak dla mnie świetnym rozwiązaniem jest dostęp uczelni do platformy mobilnej, mogę się wtedy uczyć praktycznie kiedy chcę. Zwłaszcza, że mając dwulatka to w ciągu dnia mogę się pouczyć maks. 2 godz. Jak w ogóle mam jeszcze siły.
Kamila
Mój brat zaczął tu niedawno studia i ja też się wybieram.. Największym plusem jest to, że uczelnia wychodzi do studentów z różnymi ofertami stażów i praktyk, ciągle pojawiają się też ogłoszenia o szkoleniach – to jest naprawdę coś nietypowego. Mam licencjat z innej uczelni i o tego nie było.
28.02.2014
27.02.2014
Lidka.
Jestem studentką pedagogiki w Warszawie i jestem naprawdę zadowolona. Fakt, plan zajęć czasami szaleje, ale zawsze byłam informowana o ewentualnych zmianach i często mi pasowały. Więcej wyrozumiałości, bo przecież skoordynować te wszystkie plany to dość trudne zadanie, jestem w stanie im to wybaczyć za atmosferę i poważanie studenta.
MartaZ.
Studiuję politologię i powiem Wam, że jak opowiadam niektóre sytuacje znajomym to otwierają oczy ze zdziwienia - przynajmniej jeżeli chodzi o Warszawę. Pracują fajni, profesjonalni ludzie, którzy są ZAINTERESOWANI tym co masz do powiedzenia. Mało tego, kontakt z nimi poza uczelnią nie przyprawia o ból głowy. Miałam kiedyś problem z materiałami do egzaminu. I choć zgłosiłam się z tym na ostatnią chwilę, prowadzący zajęcia przesłał mi wszystko, zmieniając dla mnie niektóre zapisy, chwilę po tym jak dostał ode mnie wiadomość. Zdecydowanie polecam Wam Warszawę ;)
27.02.2014
27.02.2014
Alinka
Choć musiałam dostarczyć drugie zdjęcie (bo pierwsze źle fotograf mi zrobił), to legitymację studencką dostałam w miarę szybko. Tylko wcześniej poprosiłam o zaświadczenie na czas oczekiwania na legitkę, aby kary żadnej na PKP nie zapłacić. Kadra posiada dużą wiedzę, i dość przystępnie ją przekazuje – ja nie narzekam.
Ferdek
Oj, na każdej uczelni są mniejsze lub większe niedociągnięcia, nie jest tak źle, mój oddział Człuchowski sobie bardzo chwalę.
26.02.2014
26.02.2014
magda
Dwójka moich znajomych tu studiuje i nie narzekają. Podobno na uczelni wcale nie ma chaosu. Może uczelnia jest mało znana ale myślę że to się będzie zmieniać.
Katarzyna J.
Studiuję w Lublinie i mimo czasami jakiś zawirowań, nie narzekam , ani na kadrę, ani na plan, poziom zajęć tez uważam za dobry... a i siedzieć mam na czym jakoś braku krzeseł nie zauważyłam ;-)
26.02.2014
24.02.2014
bubi
Katowice też mają bałagan, odwoływane zajęcia i podobny bałagan jak w stolicy. Szkoda pieniędzy i czasu. Nie polecam.
rudy
chodzi mi o oddział w katowicach
24.02.2014
24.02.2014
rudy
w tym roku plan totalna porażka, nie wiadomo jakie zajęcia w weekend, konkretny bałagan nikt nic nie wie, mają gdzieś studentów, może ktoś coś z tym wreszcze zrobi, za takie pieniądze mogliby się chć trochę postarać, nikomu nie polecę tej uczelni.
matka malego dziecka.....
niespełnione ambicje z mlodosci.....
24.02.2014
24.02.2014
Ewa S.
Nie jest najgorzej. Kilka lat temu zaczęłam tutaj studia, i musiałam przerwać z przyczyn osobistych, od tego semestru wróciłam i widzę dużą poprawę, ja jestem zadowolona z poziomu zajęć. Wiadomo, że jak wszędzie "zawirowania" się zdarzają, ale kadra jest kompetentna, a system KnO dla mnie matki małego dziecka jest wprost idealny.
Administrator
komentarz usunięty ze względu na naruszenie zasad regulaminu
20.02.2014
20.02.2014
Kasia sobczak
Hej, sory,że tu pisze ale czy ktośmiał już zaliczenie z antropologii kulturowej?
Paweł.K
Mieszkam w Bilgoraju i studiuję na Waszym Lubelskim oddziale, o dziwo do planu dotarłem bez problemu, większych zawirowań też nie było... O stypendium się nie wypowiem, bo się nie ubiegałem ;-)
20.02.2014
19.02.2014
Filak
A ja zrezygnowałam z uczelni w Siedlcach. do Warszawy i jestem zadowolona, póki co to w kwestii planu itp. też jest to dla mnie do ogarnięcia.
do stypendia
no własnie pieniadze państwowe...a wątpie aby akurat tylko uczelnia korczaka dostała w lutym z budżetu państwa;)
14.02.2014
13.02.2014
stypendia
Z tego co mi wiadomo stypendia to są pieniądze ,, państwowe", które muszą być wydawane w odpowiednim czasie. Można upominać się chyba o odsetki ?
......................
szkoła ma chyba bardzo duże problemy finansowe bo przetrzymuje pieniadze które nie naleza do nich .............
13.02.2014
13.02.2014
do lidka
hahhaha sukces że w ogole dali:):):):) SMIECH NA SALI!!!!!!!!!!!!!
aga
a socjalne dostali wszyscy??????/
13.02.2014
12.02.2014
Sliv
Oddział Katowice, Bałagan totalny, mierna kadra, nawet nie ma ewaluacji bo by po niej musieli wyrzucić na zbity pysk co najmniej połowę obsady. Nie polecam - stracone pieniądze
Lidka
11 luty! W Warszawie dali stypendia naukowe, sukces? czy porażka?.…………………
11.02.2014
10.02.2014
wsp warszawa
Nie polecam i ja ......
do syska 88
Nie polecam i ostrzegam . Wszystko co jest napisane to prawda , popieram.
30.01.2014
29.01.2014
popieram innych
Popieram opinie, bałagan do zbyt mało powiedziane . Warszawa to brak planów, stypendiów, wypłat nawet dla pracowników [ na czas!!!], poza tym macie racje , kto przez telewizor przygotuje ludzi do zawodu, zwłaszcza logopedy!!!!!!!!!!!!! Ludzie, jak terapeuta oceni poziom dziecka skoro nie widzi nawet kart diagnostycznych tylko od czasu do czasu zjawia się na zajęciach, Plan - zajęcia w pokoju pana dziekana - ??????
Mariolka
macie już stypendium socjalne na koncie???
29.01.2014
28.01.2014
do lidka
nie zdabedziesz........ale kolezanka ponizej miala ochote zostac logopedą przez KNO ......i tak jak pisalam ...to chyba mialo by byc na zasadzie wymawiania samogłosek"aaaaaaaaaaaaaaaaa" przez internet do wykladowcow......konczylam licencjat bylo ok....ale magisterka to porazka przedmioty takie same....
Lidka
Na I roku II stopnia jest dokładnie tak samo. O małą liczbę godzin nie martwcie się, jak ktoś zostanie w tej szkole na magisterce przedmoty będą takie same, trochę inaczej się nazywają ale treści te same. Na magisterce jest problem, że wogule nie ma przedmiitów zawodowych tylko ogôlne. Nie wyobbrażam sobie kiedy zdobędę wiedze aby zostać terapeutą
28.01.2014
28.01.2014
Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie
Mamy 28 stycznia, koniec pierwszego semestru, a my, studenci I roku Pedagogiki na WSP im. Korczaka wciąż nie mam planu zajęć (zmienia się on tuż przed zjazdem), nie mam podanych terminów egzaminów, równie dobrze może się okazać, że idąc na wykład natrafimy na niespodziankę w postaci egzaminu końcowego. Niektórzy studenci z przyczyn zawinionych przez uczelnię, w grudniu nie mieli jeszcze legitymacji studenckich. Kadra - profesorowie, doktorzy posiadają dużą wiedzę, jednak nie potrafią(nie chcą) jej przekazać. Śmieszna liczba godzin z poszczególnych przedmiotów - czy 12 godzin z wprowadzenia do pedagogiki, czy historii wychowania naprawdę dobrze wyposaży przyszłego nauczyciela w niezbędną wiedzę?!
a ja nie wyrabiam z tego hyhy
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale dobrze sie rozumiemy przez internet aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wykladowca tyle wiedzy mi przekazał az przecieaagam samogloski z zachwytu:):):):):):):)
28.01.2014
28.01.2014
a ja nie wyrabiam z tego hyhy;)
LOGOPEDIA MOZE BYC NIEZLA JAK SIE STUDIUJA JA DZIENNIE.........CO INNEGO SOCJOLOGIA CZY PEDAGOGIKA SPECJALNA.........NA LOGOPEDI SA SPECJALNE SWICZENIA..........NO CHYBA ZE PRZEZ INTERNET WIDZISZ WYKŁADOWCÓW I WYMAWIASZ SAMOGLOSKI "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA"
do wuki
to ty nie przekonuj nikogo do nauki knO .....przez 10 zjzadow logopeda?????????i jeszcze moze w lublinie????????/szczt marzen do takiego specjalisy trafic:)mam nadzieje ze nigdzie was nie zatrudnią:)
28.01.2014
27.01.2014
wuki77
nie czemu jesteś tak dziwnie zawzięta - ale swoim chamstwem mnie nie przekonujesz...
HAHAHAHA
LOGOPEDIA MOZE BYC NIEZLA JAK SIE STUDIUJA JA DZIENNIE.........CO INNEGO SOCJOLOGIA CZY PEDAGOGIKA SPECJALNA.........NA LOGOPEDI SA SPECJALNE SWICZENIA..........NO CHYBA ZE PRZEZ INTERNET WIDZISZ WYKŁADOWCÓW I WYMAWIASZ SAMOGLOSKI "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA"
25.01.2014
25.01.2014
DO WUKI
WIELKI LOGOPEDA PO 10 SPOTKANIACH HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAH I NIC DZIWNEGO JAKICH MAMY "DOUCZONYCH " SPECJALISTÓW W KRAJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do wuki
w dupe sobie wsadz to kno......stypendium nie przychodzi ani socjalne ani naukowe......w lublinie nie ma krzeseł.....co z tego ze zjazd raz na miesiac ??? jak nie ma na czym siedziec.Poza tym....wszystkie specjalnosci maja takie same przedmioty na pierwszym roku magisterki.Wiec jesli myslisz ze na 2 roku zrobia z ciebie LOGOPEDE przez 10 zjazdów to smiech na sali NIKOMU NIE POLECAM TEGO GÓWNA
25.01.2014
25.01.2014
wuki77
do syska88 - nie wiem jak na innych kierunkach, ale logopedia jest niezła, jak słyszałam teraz rusza nowa wersja programu, a i na oferty pracy, przynajmniej jak na razie nie ma co narzekać - mam nadzieje , że tak będzie dalej... :-)
wuki77
W sumie nie jest najgorzej. Wiadomo, że jak wszędzie obsuwki się zdarzają, ale kadra jest w więkoszści ciekawa, a dzięki KnO można trochę czasu oszczędzić... :-)
25.01.2014
25.01.2014
odradzam
.......................
...……………do syska88
Poczytaj dobrze co piszą i zastanów się wiele, wiele razy. Ja przyszłam tu na magisterkę bo podobał mi się kierunek, a teraz wiem że twybór taj szkoły był najgorszą rzeczą jaką mogłam wybrać, ja mam porównanie ale osoby z grupy które tu robiły licencjata i zostały w tym roku też bardzo narzekają
24.01.2014
24.01.2014
syska88
hej mam zamiar iść do szkoły w warszawie na kierunku pedagogicznym lub socjalnym. Czy ktoś może mi opowiedziec o tej szkole coś?Jaka ma opinie i jak z pracą po tej szkole/
Lola
W Katowicach też bez zmian, o stypendiach cisza. Przedmioty te same co na licencjacie, krótko mówiąc same powtórki - nie wiem po co ten cyrk. Nadal panuje dezinformacja, plan zajęć ciągle zmieniany nawet w dzień wykładów, wykładowca nie przyjechał na zajęcia bo nic nie wiedział o nich, ludzie się z pracy w piątek pozwalniali bo w planie się zajęcia nagle pojawiły pojawiły. No tragedia co się w tej uczelni dzieje, co to jest za bałagan?? Szok!!!! Ludzie nikomu tej szkoły nie polecajcie!!!
24.01.2014
23.01.2014
Alicja
ja czekam na socjalne decyzji brak;/
Mysza
Ja nie, miałam średnią 4,85 i nic ......... A czy ktoś dostał jakąś wiadomość czy przyznali????
23.01.2014
23.01.2014
ma juz ktos
stype na koncie?????
Alicja
no wlasnie dziewczyny! jak chca zrobić nas w rok "specjalistów " danego kierunku?.Jak zjazdów na magisterce jest tak mało i nie sądzę aby były cześciej na II roku.Mnie interesowaly przedmioty kierunkowe a nie podstawy pedagogiki.W dodatku myślałam że za stypendium opłace uczelnie a tu styczeń a płacic trzeba od października.Coś w tej szkole nie gra chyba mocno.A jak wasze odczucia????
23.01.2014
23.01.2014
Alicja
no wlasnie tak to jest?.na pierwszym roku Kno- magisterkie wszystkie przedmioty takie same dla róznych specjalnosci pedagogicznych......a kiedy przedmioty kierunkowe?jak ktoś dostanie stypendium niech da znac:) Pozdrawiam
Mysza
W Warszawie na pierwszym roku II stopnia też powtórka z licencjata. Koniec semestru a przedmioty do bani filozofia, socjologia itp. Kiedy dowiemy się czegoś związanego z wybranym kierunkiem??????????????? W ciągu jednego roku zrobią z nas terapeutów.???????? Czy w przyszłym roku będziemy chodziły co tydzień i siedziały tam do 20 ????????? Pod warunkiem że ta szkoła przetrwa do przyszłego roku
22.01.2014
22.01.2014
Effcia
a ja zrezygnowałam z Kno w Lublinie. Specjalności były połączone bo wychodziły male grupy...a wszystkie 3 grupy te same przedmioty maja..........mamy podstawy z licencjatu jak mozemy sie uczyc na wszystkich specjalnosciach tego samego???????????????????to co na 2 roku magisterki kno z 10 zjazdów zrobią z nas logopedę??albo nauczycielke wychowania przedszkolnego??? no bo podstawy z pierwszego roku robia dla wszystkich takie same na magisterce.załosne
a ciekawe co ............
by powiedziała baba z kwestury jak by jej pensji nie wyplacili przez kilka miesięcy :)
22.01.2014
22.01.2014
do Mysza
tak tak tak.....wiele wniosków niekapletnych....z tym ze w roku akademickim 2012/2013.....jak był już czas do wyplaty byla ta sama spiewka "wnioski niekapletne" heheh chodzilo o zalacznik....o skladkach na ubezpieczenie......a tego zalacznika nie mial nikt......bo nie byl podany do druku........ale jakos wyplacili jeszcze kase przed swietami.........a ten rok to porazka........ROBIA SOBIE JAJA......
lublin
dokładnie nikt nic nie wie.....a nasze pieniążki ze stypendiów są przetrzymywane...........najśmieszniejsze jest to ze dostajemy ta kase od panstwa a nie uczelni...... która je sobie trzyma,,,,,,, najgorszy wybór............wszystkie inne uczelnie juz dawno wyplacily kase w tamtym roku....Jak szkoła funkcjonowala pod nazwa wsp twp to jeszcze "jakos " sie wszystko to krecilo...
22.01.2014
22.01.2014
Mysza
W Warszawie też nic nie wiadomo o stypendiach, jest 22 styczeń a oni obradują i podejmują decyzje, jak pytałam w dziekanacie powiedzieli, że wiele wniosków było niekompletnych, porażka. Od czesnego naliczają odsetki za każdy dzień. W tej szkole nikt nic nie wie, każdy zwala winę na innych. Wybór tej szkoły był najgorszą decyzją jaką w życiu podjęłam. Odradzam jeżeli ktoś się tu wybiera.
i tak ta szkola pojdzie do likwidacji......
niech zlikwidują ten cyrk na ul slowiczej
22.01.2014
22.01.2014
............
to szkoła do likwidacji ...szczegolnie na majdanku.......i tak zbankrutują
ona........
dokładnie a pierwsze zajecia w grudniu ........
22.01.2014
22.01.2014
magdalena
tak to prawda w lublinie na mgr brak krzeseł....o stypendium ani widu ani slychu a juz polowa stycznia,,,,,,,porażka.....
Lola
szału nie ma ....
20.01.2014
17.01.2014
edi
Zdecydowanie nie polecam Katowic. Plan zmienia się co 5 minut oczywiście bez informacji. Na specjalizacji II stopnia w zawodzie pracownik socjalny było może 3 wykładowców którzy znali sprawę. Jedna z prowadzących zasypiała na własnym wykładzie. Całkowity brak organizacji.
Myszatka
Witam, chciałabym podjąć pracę jako nauczyciel w klasach 0-III lub w żłobkach i przedszkolach. Mam skończone studia magisterskie na kierunku psychologia jednak ze specjalności nie mającej nic wspólnego z dziećmi oraz bez przygotowania pedagogicznego. Znalazłam w ofercie kierunek: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z logopedią (nauczycielska) Studia II stopnia (zaoczne, magisterskie uzupełniające) czy ktoś może podzielić się swoją opinią?
16.01.2014
13.01.2014
Mysza
Myślę Pepe że jesteśmy w tej samej grupie, ja też chętnie bym się czegoś nauczyła a nie powtarzała to co na licencjacie, strata czasu. Egzaminy- przerost formy nad treścią, a treści do niczego nie przydatne. Bałagan organizacyjny na maksa, brak planu a jak wrzucą to i tak nic nie znaczy bo może się zmienić nawet tuż przed zajęciami. O stypendiach nikt nic nie wie chociaż połowa stycznia a płacić trzeba. Ta szkoła to strata pieniędzy i czasu, nie polecam nikomu!!!
Pepe
nie wybierajcie się do korczaka....bałagan w organizacji zajęć, plan zmienia się tuż przed wejściem na salę, brak miejsc siedzących, na magisterce uzupełniającej program z licencjatu z innych uczelni ( szkoda czasu) - jest połowa stycznia a stypendia nie przyznane i dalej nic nie wiadomo. Jeżeli macie wybór to wybierajcie inne uczelnie o tym samym profilu. Jeżeli chcecie posiąść jakąś wiedze to na pewno nie na tej uczelni...
12.01.2014
05.01.2014
do lublina
A w stolicy dziury w suficie, woda kap, kap, zapach pleśni i grzybów wszelakich. Krzesła są, nawet wygodne....., ale smrodek w salach, brudek po kątach i bałagan organizacyjny. Robak tu i tam:-) pozdrawiam Lublin
Cecylia
Do żabka..... Ostatnio obrony prac trwały niecałe 5 minut na osobę!!!! To egzaminy będą na pewno krótsze.....powodzenia.
03.01.2014
03.01.2014
Cecylia
Nie polecam , ( konkretne miejsce - to Warszawa ul. Urbanistów 3), to co piszą osoby jest prawdą: plany zmieniają się nawet kilka godzin przed zjazdem, a nawet tuż przed wejściem do szkoły,:-( - wykładowcy też mają trudną sytuację bo o zmianach dowiadują się np. w pociągu lub autobusie..... Popieram wykładowcę, który prosi o konkrety bo może nie wszędzie tak jest źle.
o boże a w lublinie.......
To zajęcia były dopiero pierwsze w grudniu.....a teraz drugie w styczniu......masakra...brak krzeseł....nie polecam
03.01.2014
30.12.2013
toto
Studiuję na uczelni od paździenrika, co prawda jest nieco zamieszania w administracji, za to wykładowcy są spoko, a dodatkowo mają ciekawy fanpejdż na FB.
Brak kierunku?
Do tych, co narzekają na brak kierunku To normalne, ze jak nie ma chętnych to kierunki nie ruszają - tak jest i na państwowych uczelniach.
12.12.2013
12.12.2013
basia
ja studiuję w olsztynie i rzeczywiście na poczatku roku było zamieszanie, ale raczej umiarkowane jak wszedzie. Teraz nie mam na co narzekać. Obsługa i wykładowcy sympatyczni i do dogadania się.
Karina
A ja mogę Wawę polecić i WSP i ogólnie miasto do studiowania. Robiłam tam podyplomowe, ale nie pojawiłam się tam z przypadku, tylko za namową znajomej, która tera pracuje w przedszkolu Montesori.
12.12.2013
11.12.2013
Dora
Studiuję pedagogikę od tego roku. Zapisałam się trochę później, bo w drugim tygodniu października i jakoś nie widzę tego o czym tu piszecie. Zajęcia się odbywają. Nie ma chorujących wykładowców, czy przesuwanych zajęć. Może miałam szczęście, ale wątpię, żeby tylko mi się udawało.
Mii
Na terapii też nic, przedmioty typu filozofia, socjologia itp. O takich na których coś ciekawego można się nauczyć chyba zapomnieli... Nudy,bałagan i nic więcej
19.11.2013
19.11.2013
Anka O.
W Wa-wie to nawet pani z bufetu powiedziała,ze bufet zamyka bo tu nikt nie przychodzi i wszyscy odchodzą.....to już nawet kawy nie będzie:-( ja już kończe, chyba wiem o kogo chodzi , pan od wszystkich przedmiotów- ha,ha.....u nas też czyta i gubi się w karteczkach. Ja już kończe. Dwa lata były spoko, teraz , nic się nie dzieje, no oprócz tego,że nic nikt nie wie.
monaLiza
Moi drodzy nie polecem Warszawy, poziom z logo- jestem zawiedziona !!!!!! Pan na logo na zajęciach czyta slajdy....czytać to my umiemy. To tyle.
18.11.2013
06.11.2013
zez
Podyplomówki nie ruszają podobno to i planów brak.
do Kasi M.
Kasiu, planu to Ty dłuuuuugo nie zobaczysz:-( , a nawet jak zobaczysz to sto razy się zmieni, zastanów się sto razy czy chcesz studiować na WSP ? W Warszawie nie polecam. Liczba studentów - mała, to chyba o czymś świadczy. Politologia wogóle nie działa, filologia też...????Coś nie tak chyba? Zrezygnowałam , a jak jest w Lublinie....co kto poleca, bo mam bliżej w te strony. Gdzie jest ciekawa wczesnoszkolna? Chodzi mi o magisterkie studia?
06.11.2013
06.11.2013
Kasia Mich
Witajcie, czy jest ktoś z pierwszego roku podyplomówki w Lublinie z Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z el. pedagogiki M. Montessori? Do dziś nie ma planu, żadnych informacji - czy ktoś coś wie na ten temat?
warszawianka
Nie polecam studiowania w Warszawie. Zgadzam się w pełni z opiniami.
04.11.2013
28.10.2013
Elwira
Czy jest tu ktoś kto idzie na wczesnoszkolna z przedszkolna z logopedia kno IIstopnia w Lublinie???
marys
Witam , jeśli chodzi o konkrety to Warszawa WSP im Korczaka jest słabo zorganizowana . nie polecam
28.10.2013
27.10.2013
Lidka
Po pierwszym dniu mam ochotę uciec. Ta szkoła to porażka, bałagan , wykłady masakra, nikt nic nie wie, każdy robi co chce. Nie wiem na jakich zajęciach była Żabka bo chyba nie na tych co ja chociaż ja też jestem na edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z Montessorii...
żabka
Jeśli chodzi o zajęcia na Pedagogice (poszłam na Uczelnię Korczaka w tym roku na studia magisterskie, do Warszawy, dokładnie edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z pedagogiką Marii Montessori), mi póki co odpowiadają - większość wykładowców przekazuje naprawdę wartościowe informacje i robi to w ciekawy sposób, więc nie nudzę się. :) A co do zaliczeń to się okaże w sesji egzaminacyjnej. ;)
25.10.2013
23.10.2013
a jak zajęcia na pedagogice?
a pomijając kwestie finansowe (bo przeciez wszedzie na prywatnych sie placi, nawet na panstwowych zaocznych tez), to jak same zajęcia wyglądają? wykładowcy są w porządku? jakiego poziomu sie spodziewac? czy bardzo cisną czy raczej nie ma wielkiego stresu i można sobie poluzowac? ja mysle o kierunku Pedagogika, moze zrobie logopedie w trakcie, wiec interesuja mnie opinie od studentow pedagogiki? na stronce widzialam, wszystko jest slicznie pieknie, jak w realu?
Ela
Warszawa. Ta uczelnia to dno, dno i jeszcze raz dno!!! Dobry jest student jak się zapisuje i zapłaci kasę. Później to już w ogóle się dla nich nie liczy. Zero kultury, jakiegokolwiek poziomu. Liczy się tylko kasa, człowiek jest na ostatnim miejscu. Lepiej nie mieć z tą szkołą nic wspólnego!
22.10.2013
22.10.2013
Justin
Nie żałuję i nie czuję siegorsza że studiowałam na WSP Szczecin.
Sylwia
WItam. Czy ktoś z Was podpisał już umowę z uczelnią? Wiecie jak to jest z legitymacjami? Czy dostaje się od razu przy podpisaniu umowy czy trzeba czekać ?
21.10.2013
17.10.2013
wykładowca
Uważam, że nie zaszkodzi też polecać dobrych, a krytykować złych wykładowców. Tylko trzeba pisać przedmiot i wydział, bo inaczej to wszystko jest zbyt ogólnikowe. Nie jest aż tak źle w tej szkole, jak niektórzy piszą. Ale głos studentów powinien się liczyć, więc opiniujcie, ale sprawiedliwie, z podawaniem miejsca, którego opinia dotyczy.
WYKŁADOWCA
Proszę, podawajcie w swoich opiniach miejsce, wydział o którym piszecie, to da znacznie lepszy obraz uczelni i poszczególnych wydziałów. Niektóre opinie mogą być naprawdę przydatne dla władz, ale trzeba wiedzieć którego wydziału dotyczą. Zwłaszcza te o bałaganie. Pozdrawiam wszystkich studentów ;-).
16.10.2013
14.10.2013
Ulka
Czy jest ktoś, kto kończył lub kończy na tej uczelni terapię, bardzo proszę o informację na ten temat. Ja mam wątpliwości czy się tu zapisać...
ja
czy ktoś jest na logopedii?
13.10.2013
10.10.2013
nina
Nie polecam , a nawet ostrzegam.....do tej pory czekam na pismo złożone w dziekanacie, na dodatek po wakacjach zmienili mi promotora.....o tak sobie!!!!!!!!
ola
Jak możesz to powiedz mi w jakich szkołach zgodzili się jeszcze przyjąć, bo w takim układzie to ja też już nie mam na co dłużej czekać.
06.10.2013
05.10.2013
do oli
Nie utorzyła się :-( ja też sprawdzam , ja się przenoszę co prawda wszędzie zajęcia już trwają ale w dwóch szkołach powiedzieli ,że mogę jeszcze.
Ola
Wiecie może czy utworzyła się grupa o kierunku: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z pedagogiką Marii Montessori?
05.10.2013
04.10.2013
noemi
Oj tak zmiany jakieś tragiczne w dziekanacie są , jakieś nowe twarze , nie polecam kontaktu z nimi, ja w tym roku kończe , co prawda po dziekańskim jestem, nie chce się wynosić , ale nie ma tych fajnych wykładowców co byli jeszcze w czerwcu, jakiś stał się chaos i nikt nic nie wie. Macie racje, kiepsko się dzieje. I pustki jakieś, a biblioteka jak zawsze najlepiej nie wchodzić. Chyba nie polecam, szukam podyplomówki z terapii co polecacie?
misia
susss, no właśnie ja tak jak Ty, przenoszę się jednak, nie chce mgr ani nic innego w tej szkole!!!!!!! Nie mam różnic, ale nie chcę już słuchać wywodów niekompetentnych ludzi, pań z dziekanatu, tej co zwłaszcza czarowała nas . pa,pa:-)
02.10.2013
02.10.2013
susss
To nic, większość słuchaczy studiów podyplomowych (grupy które kończą i te które dopiero zaczęły) zostały przyjęte na studia EPiWS bez wcześniejszego przygotowania pedagogicznego, dopiero teraz się dopatrzyli, że ludzie pracują jako nauczyciele mimo że nie mają uprawnień i teraz na szybko rozkręcają studia z przygotowania pedagogicznego żeby wszyscy nie uciekli. Straszny chaos i bałagan, nikt nic nie wie, podają wymijające się odpowiedzi, zero porozumienia między dziekanatem, działem planowania i całą resztą, słaba organizacja, nie sposób się dodzwonić - czasem mimo kilkunastu prób w ciągu całego dnia, nie jest to miejsce które bym polecała, chyba że ktoś faktycznie lubi rwać włosy z głowy z nerwów. Pozdr.
Lidka
Terapia się otwiera, II stopnia dostałam info na maila. Jak możesz Bizona to daj znać gdzie się wybierasz na terapię bo ja też się waham
29.09.2013
29.09.2013
Bizona
Do mnie też ktoś dzwonił, że jakiś papier mam donieść.....przypomniało im się, ale ja nie będe nic donosić. Pięć razy wydzwaniali do mnie jak nie papier , to fotka nie taka .....nie wiem jak wy, ale ja mam dość , bo każda wyprawa to prawie 20zeta dla mnie. Zrezygnowałam i napisałam ,żeby mi papiery pocztą odesłali. A i tak moja terapia się podobno nie otwiera , zresztą macie racje , z tym bałaganem w rekrutacji , do mnie jakieś babki ciągle dzwonią. Jak powiedziałam ,że rezygnuje to nawet miłe były....ha,ha. od 5.10 zaczynam zajęcia, trzymajcie kciuki
Lidka
Sylwia na terapii z logopedią też nic nie wiadomo, jak składałam dokumenty nic nie mówili o zaświadczeniu od lekarza, później dzwonił do mnie jakiś facet, że brakuje tego zaświadczenia a jak ja zadzwoniłam dopytać to mi powiedzieli, że ten papiet jest potrzebny tylko na logopedii. Bałagan, chaos i tyle. Jak będzie potrzebne to doniosę, kiedyś.........
29.09.2013
29.09.2013
Sylwia
Witam, mam pytanie dotyczące kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z logopedią, studia 2 stopnia. Pan w rekrutacji nie był wstanie poinformować mnie dokładnie o tym jakie dokładnie zaświadczenie od lekarza potrzebuję. Napiszcie mi proszę jakie mogą być w ogóle przeciwwskazania do podjęcia tego kierunku studiów. Mam wrażenie, że jest tam ogromny haos... żadnych informacji z uczelni, nic nie wiedzą..szok
Domina
Heja, to prawda właśnie oczom nie wierzę,że wszystkie przedmioty prowadzi jedna osoba , ja jestem na licencjacie. Marnie to widzę, ale może zmienią coś. Póki co kiepsko jest, myślę o tym ,żeby przenieść się gdzieś, albo na inna specjalność. A wogóle inne zajęcia nie specjalne są, nudne, praktyki mam sobie sama załatwiać, nie ma już tej pani która nas wszędzie zapraszała, fajne dzieciaki pokazywala i coś można było się nauczyć. Ewa? to jest prawda. A na pierwszym roku było nawet fajnie, teraz dużo ludzi odeszło, wykładowcy też odeszli ci fajni, ale podobno kasy nie dostawali. A Ty na co chcesz?
28.09.2013
28.09.2013
ewa?
Ludzie , czy to prawda,że logopedie prowadzi tylko jedna pani wszystkie przedmioty............jeju, to chyba nie możliwe?? Napiszcie coś bo nie wiem czy składać papiery na logo bo to bezsensu przecież ktoś nie zna się na wszstkim , co robić?
buziaczek
Zocha , ma rację tylko wykładowcy są fajni, nie wszyscy oczywiście, ale ja po licencjacie nie zostałam nawet dla wykładowców!!!!!!!Czekałam trzy miesiące na dyplom, ciągle coś gubili w dziekanacie, plany, szłam i nie wiedziałam co mnie czeka, koszmar, bałagani totalny, mam pracę w przedszkolu to fakt, ale teraz jestem u konkurencji.....ha,ha, są Ci sami wykładowcy co na wsp twp, żeby było śmiesznie, ale organizacja - cudo, plany są, sale eleganckie, czyste kibelki. No egzamiy trochę ciężkawe bo na wsp twp to raczej klasówki i luzik był, szło się dogadać. pozdrawiam moją grupę c wogóle. A innym nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!
28.09.2013
24.09.2013
Zocha
WSP TWP. Jestem na drugim roku. Prawdą jest to że uczelnia zmieniła nazwę oraz wykładowców. Nie otworzyły się specjalności, na które było za mało chętnych - moja również, plany są z tygodnia na tydzień i zjazdy co tydzień - wszystko to jest prawdą. Należy również pisać dużo prac, nie wiem jak będzie teraz po zmianach. Ale nie mogę powiedzieć że jest to zła szkoła. Wręcz przeciwnie, ma bardzo dobrą opinię. Wielu studentów jest po tej uczelni pracujących. To co się dzieje, dzieje się na wszystkich uczelniach. Mam koleżankę na UW na zaocznych i powiedziała że jest burdel na kółkach, a studentów zaocznych traktują jak bydło. Jest kadra nowo zatrudnionych wykładowców i nie zauważyłam żeby to byli sami mgr. Są Profesorowie z państwowych uczelni bardzo uznawani i szanowani. Poziom nauczania nie różni się od innych dobrych uczelni, powiedziałabym że z niektórych przedmiotów jest dużo wyższy. To że studenci narzekają - a gdzie nie narzekają? Narzekają ci , których specjalności nie ruszyły bądź kierunki nie zostały otwarte z powodu małej ilości chętnych. Porozmawiajcie z tymi studentami, którzy zostali i studiują tam dalej. Nie sądzę żeby ktoś powiedział źle na temat tej szkoły. Wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma. Na każdej uczelni jest tak że specjalności nie ruszają oraz kierunki, zmienia się kadra. WSZĘDZIE TAK JEST!!! Nie oznacza to że szkoła ma niski poziom. Nie zostałabym w szkole gdybym wiedziała że jest najgorsza i ma kiepskich wykładowców. Zostaje w tej szkole bo jest to dobra szkoła a kadra sama mówi za siebie. Pozdrawiam wszystkich narzekających, oby na innych uczelniach było tak wspaniale jak piszecie :) Powodzenia
gość
Nie polecam WSP w Warszawie, właśnie uciekłem z drugiego roku!Duże pieniadze a w ramach tego każą jakieś referaty pisać zamiast zajęć , niby jakąs samodzielna praca. Szkoda kasy bo chce mieć normalne studia.
24.09.2013
23.09.2013
Lidka
Danuta czy możesz napisać co się nie otworzyło ? Ja kompletnie nie wiem czy to co ja wybrałam się otworzy.
danuta p.
jula to sprawdź czy będzie bo moje się nie otworzą na pewno, ja przeniosłam się na pedagogium.
23.09.2013
23.09.2013
julka
ja ide na mgr na montesori ale zadnych informaci nie mam ze szkoly kiedy sie zaczynaja zjazy
mu
uczelnia najlepsza pod względem braku organizacji , nie polecam.
22.09.2013
22.09.2013
bodzio
A w Warszawie wogóle nam reso nie otworzyli mimo,że byliśmy na tak!!!No do Lublina to kawał drogi..........bałagan mega u nas w stolicy!! Nie polecam tu reso bo i tak nie ma!!!!!!!! takie obiecanki były co to ma nie być , a teraz zostawili nas na lodzie. Proponowali mi zostać przedszkolanką...ha,ha.
Radek
Resocjalizacja w Lublinie jest ok,
22.09.2013
21.09.2013
Lidka
Ja się wybieram na mgr. terapię mam nadziję że otworzą ten kierunek, rozmawiałam w szkole i jest sporo chętnych, jeżeli możecie napiszcie coś więcej o tym kierunku.
momo
Heja, ale terapia mgr chyba się nie otwiera coś kumpela mi mówiła, zerkam co tam fajnego polecacie, ale chyba połowa się nie otwiera, na polityk e społeczną też chętnych chyba za w ielu nie ma .
21.09.2013
21.09.2013
terapeutka
Lidka, oprócz bałaganu i braku planów było ok. z wykładowcami, wiem jestem na drugim roku,że jest nowa władza, to może być jakaś podwyżka ,albo coś, bo generalnie jakiś bałagan panuje teraz . A kto , gdzie jest na logo.bo ja chce dorobić? Na korczaku nie zostanę bo czytam i rzeczywiście jakiś balagan się zaczyna robić i to prawda i chyba się nie zdecyduje, a gdzie polecacie?
Lidka
Czy jest ktoś kto studiuje terapię w WSP w Warszawie? Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
21.09.2013
21.09.2013
Jan
Ppolityka społeczna na pedagogicznej uczelni?????Dziwnie to trochę na dyplomie będzie wyglądać? No , ale jak ktos chce to i wędkarstwo może sobie otworzyć w teatralnej. A na reso kto startuje i gdzie?
Jan
Ppolityka społeczna na pedagogicznej uczelni?????Dziwnie to trochę na dyplomie będzie wyglądać? No , ale jak ktos chce to i wędkarstwo może sobie otworzyć w teatralnej. A na reso kto startuje i gdzie?
21.09.2013
21.09.2013
julia
Hej ,Kasia w Lublinie na logo jest fajnie na uni. Polecam, a WSP raczej po tych drakach co się słyszy co tam się dzieje to chyba ryzyko, Mialam fajne praktyki z logo, jeździliśmy w różne miejsca. Na WSP moja siostra się wybierała, ale wlaśnie zabrała dokumenty i nawet ich nie złożyła bo już na korytarzu posłuchała ,że oni tak w tej rekrutacji oszukują,że jest nakaz mówić studentom, że coś się otworzy a realnie nie ma na to szans, myślą,że zwabią ludzi na obojętnie na co. Moja hanka na terapię chciała i uciekła.....przed startem,
julia
Hej ,Kasia w Lublinie na logo jest fajnie na uni. Polecam, a WSP raczej po tych drakach co się słyszy co tam się dzieje to chyba ryzyko, Mialam fajne praktyki z logo, jeździliśmy w różne miejsca. Na WSP moja siostra się wybierała, ale wlaśnie zabrała dokumenty i nawet ich nie złożyła bo już na korytarzu posłuchała ,że oni tak w tej rekrutacji oszukują,że jest nakaz mówić studentom, że coś się otworzy a realnie nie ma na to szans, myślą,że zwabią ludzi na obojętnie na co. Moja hanka na terapię chciała i uciekła.....przed startem,
21.09.2013
20.09.2013
kasia
dziękuję dziewczyny za opinie, a może ktoś studiuje logo w Lublinie, poproszę o opinie
Magda G
Ja nie polecam WSP w Warszawie , jestem na logo i popieram , było dobrze, a teraz jakiś chaos planowy, dyslalia, no do bani była to prawda. ja może dotrwam do końca, ale musze jesze jakieś kursy dorobić bo niektóre zajęcia to strata kasy , czasu i wogóle:-( lepeiej nie mówić. Wcześniej bułam na pedagogice i było ok, jescze na pięcio letnich. panie w dziekanacie miłe zawsze były, a teraz wczoraj np. burczały coś pod nosem, łaska jakaś bo spytałam o plan.
20.09.2013
20.09.2013
logo
hej , Kasia nie polecam Ci logo w Wawie, od zeszłego semestru bardzo się popsuła:-( bałagan. Wcześniej było fajnie, a teraz klapa, najważniejszy przedmiot dyslalia jest prowadzony na poziomie zero!!!!!! Pani J.K. każe nam pisać jakieś referaty i durne prezentacje robimy, apotem masz praktyki i nie wiesz jak dzieciakowi najprostrsza gloskę wywołać. Ja mam zamiar na ostatni semestr się przenieść , właśnie złożyłam podanie i czekam na odpowiedź . Ta dyslalia to był jakis koszmar. Fajne zajęcia tez były , ale to na palcach te osoby wymienić. Nie polecam wawy, ale lublin moze jest fajny?
kasia
chodzi o Lublin
20.09.2013
20.09.2013
kasia
hej zastanawiam się nad podyplomową logopedią? czy kierunek się na pewno otworzy? może ktoś ma jakieś informacje...
Marcin
Ja również zaczynam politykę społeczną. Trochę się denerwuję, bo jednak będziemy pierwszym rocznikiem. Słyszałem jednak wiele pozytywów o tej uczelni, więc chyba będzie dobrze :-)
20.09.2013
19.09.2013
Lidka
Hej Krysia, kończyłaś tę uczelnię. Ja w tym roku zaczynam i chciałabym coś więcej wiedzieć, każdy krytykuje jestem trochę przerażona :/
Lidka
Hej Krysia, kończyłaś tę uczelnię. Ja w tym roku zaczynam i chciałabym coś więcej wiedzieć, każdy krytykuje jestem trochę przerażona :/
19.09.2013
19.09.2013
Lucyna
Dzwoniłam ostatnio w sprawie polityki społecznej. Ma ruszać. Będę jedną z pierwszych studentek. Martyna - dasz radę, jeszcze nie ma października, wiec się nie martw na zapas.
Krysia
Uczelnia godna polecenia, można rozmawiać, dogadywać się i zawsze znaleźć jakieś rozwiązania na wszelkie problemy, do tego dobra kadra.
19.09.2013
18.09.2013
Aneta
Uważaj bo mi ta pani też obiecywała. P. Krasnodębska obiecywała mi na logopedii co to nie będzie, a były notoryczne zmiany planów, bałagan. Jedyną osoba normalną na logo było kilu wykładowców - pani od pedagogiki specjalnej i pani od roszczepów. Miłe i z dużą wiedzą. No jeszcze panie od praktyk ze specjalnej, reszta to ......obiecanki były, ale się nie sprawdziły. Ja szukam też terapii, ale podyplomowej, na peno nie zrobię jej na WSP !!!!!!!!! Mam wspomnienie bałaganu i odwlekającej się rekrutacji.
Terapia
Witajci, napisałam maila z zapytaniem o terapię do p. Prodziekan i dostałam pisemną odpowiedź że terapia jest już zatwierdzona i ruszy napewno, zajęcia mają się rozpocząć w listopadzie. Myślę, że pisemna odpowiedź jest zobowiązująca. Pozdrawiam
18.09.2013
18.09.2013
Martyna
Złożyłam podanie w Warszawie na politykę społeczna. Czy ktoś ma jakieś informację na temat studiów z tego kierunku? Jest ciężko, jak zajęcia?
wszedzie tak jest
wszedzie na prywatnych jest to samo!!! nie tylko u nas w Wawie, szkoly nie uruchomily kierunkow, ktore podawaly na stronach, teraz lipa, bo grupy sie nie potworzyly i sciemnaja, zeby ludzie zostali u nich, nawet na innych pokrewnych kierunkach, we Wrocku kuzynka opowiada podobne historie, jest szalenstwo, mnostwo ludzie sie przenosi z jednej uczelni do drugiej, co gorsza to jeszcze nie jest apogeum, bo niektorzy sie dowiedza na sam koniec wrzesnia, ze nie zaczna studiow takich, jak wybrali, pokretne odpowiedzi w biurach rekrutacji to norma, oni kaza im tak mowic, zeby uspokoc kandydatow, chyba tylko na panstwowych maja spokoj, niestety
17.09.2013
17.09.2013
bodzia
Ludzie , WSP w Warszawie to porażka w tym roku jakaś się zrobiła, wielki koszmar.....jestem na trzecim roku , było wszystko ok. a teraz bałagan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Planów nie ma do tej pory!!!!!!!!!!!Skandal !!!!!!!!!!!!!!!!!!Za co ten rektor kase bierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ell
Sama nie wiem gdzie, terapia mi najbardziej pasuje :/ tu mam blisko ale jak nie ruszy to człowiek zostaje na lodzie, czy te 3 osoby zabrały papiery ze szkoły, czy dokładnie z terapii?
16.09.2013
16.09.2013
danka p.
Ja wlaśnie uciekam z reso............i z logopedii też, miałam składać ,ale tam nic nikt nie wie, ani terminów zjazdów , ani nic. pisze do sekretariatu , do osób niby z władz, a oni też nie wiedzą, no to ja mam to wiedzieć,nawet progów stypendiów sam dziekan nie zna , dzwonie do sekretarki ona też nie zna, no to coś dzwinego się dzieje, nikt nic nie wie,ludzie to jakaś ściema chyba.
Monika P.
Hej, Ell to jest raczej ściema bo mi też tak mówili , a wiem, że moi znajomi 3 osoby już uciekły. Ja też zabieram papiery bo to ostatni dzwonek żeby zajęcia zaczynać. Chat ma pedagogikę i prace socjalną za darmo dzienną, na aps też można jakoś jeszcze się wcisnąć, jański ma tylko licencjaty , ale podobno fajnie jest, na wsge w wawie też ruszają. A jest jeszcze znp w wawie, ale tam nie mam nikogo kto studiuje, a Ty co wybierasz w razie czegoś?
16.09.2013
16.09.2013
Ell
Pytałam w szkole o terapię, powiedzieli mi że jest dużo chętnych i nie ma obaw, że nie ruszy. Mam jednak wątpliwości czy to nie jest ściema, żeby nie nie zabrać papierów jak ktoś ma inne wiadomości to dajcie znać
Miki
Hej Hopek, na jaki kerunek nie składasz dokumentów, ja się zastanawiam
14.09.2013
14.09.2013
hopek
Nie dajcie się nabrać , oszukują jak nie wiem , nie ma połowy specjalności a są niby na ulotkach, moja koleżanka ucieka z drugiego roku !!! a ja nie składam dokumentów. Jej też specjalność się nie otworzyła, bo niby chętnych malo było. Poza tym zmuszają do wykładów n internecie to za co tyle kasy biorą.
bobi
no poltologia mi też nie otwiera się , takie zawracanie głowy, obiecanki cacanki pani blondynki, ide na UW, a Wy?
13.09.2013
13.09.2013
karol
Połowa kierunków nie rusza.....coś oszukują
Mii
Hej, dzwoniłam dziś i powiedzieli mi że jest decyzja i terapia II stopnia będzie na 100%, ale ja i tak mam wątpliwości...... C
13.09.2013
13.09.2013
domisiak
Hej . ludzie dostałam też info,żeby sprawdzić terapię w pedagogium, czy jakoś tak......., ale to dziwnie jakoś brzmi....sprawdze, ale ja już jestem zdecydowana raczej na 100procent to co napisałam przed chwilą, może się spotkamy ...gdzieś , ha,ha.
domisiak
HEJ , Mii.............chyba nie ruszy, nie składam papierów bo nie ma sensu , a Wy. Szkoda bo rok nam minie . Ja myśle o WSGE, tam wiem,że rusza i chyba w Jańskim jest , ale nie jestem pewna, koleżanka ma jutro sprawdzić. A Wy , gdzie? Nie ruszy bo nie ma kompletu, pytałam się wczoraj takiej starszej pani .
13.09.2013
12.09.2013
Ell
Hej, ja też złożyłam tu papiery na terapię, czy ktoś już dostał jakąś informację, czy terapia II stopnia ruszy w tym roku
Mii
A gdzie macie pewniaka, dajcie znac, z góry dziękuję
12.09.2013
12.09.2013
pompon
Mii , uważaj ,żebyś nie została na przysłowiowym lodzie.....kto nie dzowni mówią ,że szybko papiery trzeba składać bo już miejsca się końcżą , a potem dziwnie bo nie ma kompletu ludzi.
popmpon
A ja WaM nie polecam wogóle szkoły......... potrafią w ostatniej chwili nie otworzyć specjalności, na siłę namawiają na coś innego, a finał jest taki ,że wszyscy są już po rekrutacji i macie problem. Mi tak narobili z reso!!!!!!!!!! Na siłę dokumenty trzymają. żeby potem zostać , nie interesuje ich ,że Wam to nie pasuje, liczy się przecież kasa:-)
12.09.2013
12.09.2013
terapia
ja dowiadywałam się i nie ruszy bo dziś trzy osoby podobno zabrały dokumenty ( warszawa - oczywiście)proponowali mi coś od czapy.......ja składam do pewniaka, jutro zabieram swoje, przykro mi , ale nie mam ochoty czekać, to jest niepoważne.
Mii
Hej, jeżeli chodzi o terapię to na tą chwilę brakuje 6 osób, dzwoniłam do rerutacji, poszło pismo do rektora w sprawie decyzji, napiszcie coś o szkole, jeśli ktoś ma jakieś ifo.
11.09.2013
09.09.2013
acha
ja się jeszcze zastanowię
kamila
nie jedyny taki przypadek, na wielu uczelniach nie otwieraja sie kierunki, bo nie bylo tylu chetnych, ile wymagano w grupach, dlatego teraz wszyscy krążą z dokumentami, zabieraja z jednych szkol i skladaja do drugich, gdzie sie potwozyly kierunki
09.09.2013
08.09.2013
Ania
Uwaga, nie ma też reso, a obiecywali!!!!!
wicher
politologia nie otwiera się podobno? Filologię zamkneli, nie wydaje się to dziwne ......
06.09.2013
06.09.2013
DOMINIKA S.
TERAPIA JEST FAJNA NA Grzegorzewskiej, polecam , fajne zajęcia:-)
nii
Hej, Wera wykładowcy w WARSZAWIE - OK, ALE RESZTA TU TO BAŁAGAN.
06.09.2013
06.09.2013
Werra
co prawda kontakt z sekretariatem nie jest idealny, ale są świetni wykładowcy i ludzie w ogóle, więc polecam ;)
aśka
Koleżanka mi doradziła mi tę uczelnię, ona tu robiła podyplomówkę, wybieram się tu uzupełnić licencjat o magisterium :)
06.09.2013
05.09.2013
Mii
Zaczynam od października terapię z logopedią, możecie napisać czy jest ciężko, z góry dziękuję za opinie
halinka
zjazdy co tydzień , naprawde!!!!!!!!!!!! nie ma planów , no w piątki wieczór!!!!!!ha,ha
04.09.2013
04.09.2013
nii
raczej nie, drogo , plany się zmieniają non stop, chyba,że ktoś lubi i niechodzi do pracy.
nii
raczej nie, drogo , plany się zmieniają non stop, chyba,że ktoś lubi i niechodzi do pracy.
04.09.2013
04.09.2013
gosia
hj,hej, wiem,że kiepsko jest z planem , studia ciekawe, ale nie polecam tutaj: chaos w planach, dziekan nie wie co się dzieje na uczelni - dali jakiegoś nowego!!! , rektora nie ma i nikt nic nie wie co jest grane. wykładowcy tylko super, Drogo!!! nie polecam , moja koleżanka znalazła dokładnie to samo, gdzie indziej, skończyła i zadowolona . też w warszawie. A jak jest na politologii?
Beaa
Hej, czy ktoś może napisać coś o terapii z logopedią, chodzi mi o wydział w Warszawie
04.09.2013
03.09.2013
meli
zjazdy co tydzień:-(
nii
tak , co tydzień, nie ma planów, ciągle się zmieniają , często są dodatkowe zjazdy, a zajęcia od 8.00 nawet do 19.40, niestety. Bałagan w planach.
03.09.2013
02.09.2013
nick
Czy ktoś wie jak są zjazdy? Na pedagogice faktycznie zjazdy są co tydzień?
nini
masakra
21.08.2013
06.08.2013
Anai
ja z całego serca polecam Wydział w Olsztynie. Zajęcia bardzo przyjemne, wiedzę wynosi się taką jak kto chce (jak ktoś nie ma ochoty to i nie zmusisz..); sama wyniosłam bardzo dużą wiedzę i pozytywne nastawienie.Wykładowcy rzetelnie przygotowani do zajęć,Pani Małgosia z dziekanatu jest niezastąpiona, Kierownik tak samo. Bardzo polecam.
darek
w odp. żenada...sama jesteś żenada ja skończyłem dwa kierunki studiów, w tym, jeden właśnie licencjat i mgr w TWP i nie zgadzam się z tobą wcale, to co napisałeś to kłamstwo, pomówienie i chamstwo, uczelnia bardzo dobra a w dziekanacie zawsze można się dogadać i idą na rękę studentowi
01.08.2013
01.07.2013
elwi
potwierdzam! Lepiej bym tego nie ujęła ;-) Trafiła Pani w samo sedno - tam dokładnie tak właśnie jest!
żenada
Tak to sama uczelnia, ja też się przeniosłam bo to co się tam dzieje to jakaś patologia. Dziewuchy z dziekanatu z mina teskniące za rozumem (tak, tak niestety takie zdanie mają o was ci co choć raz mieli okazję zamienić choć 1 słowo z tymi niedorajdami) chyba nic lepszego w życiu nie były w stanie osiągnąć bo wyraźnie chcą czuć się i sprawiać wrażenie co najmniej "pań z prawdziwego biura" . Praca w byłym budynku pralni jest ewidentnie dla nich szczytem marzeń i możliwości. Baby w dziekanacie tępe do kwadratu. A o reszcie to już w ogóle szkoda gadać. Jak się zatrudnia takich tłumoków do tzw "dziekanatu" to dalej niczego lepszego spodziewać się raczej nie da...
24.06.2013
13.06.2013
inna nazwa?
oni zmienili nazwę??? czy to jest ta sama uczelnia, ktora byla TWP?
ja
studiowałam na niej 3 lata, zajęcia były ok, najgorszą rzeczą były zjazdy co tydzień (studiowałam pedagogikę ) i jakieś wymuszone kursy (wmówiono nam że trzeba chodzić a później się okazało że nie trzeba). nie wróciłabym się do niej ze względu na te zjazdy co tydzień. to tyle ;-)
09.05.2013
22.03.2013
Gosia
Ja polecam. Byłam studentką w Wydziale w Olsztynie. Wykładowcy z Uniwersytetu W-M i innych. Dziekanat rewelacja. Zawsze pomogą jak coś jest nie tak, a jak nie mogą pomóc to chociaż podpowiedzą jak coś zrobić. Najgorzej z wykładowcami dojezdnymi bo można ich spotkać tylko jak mają zjazdy.
student..
Miałem przyjemność być studentem tej tzw uczelnii - to nie porozumienie że taka szkoła na rynku funkcjonuje - w rankingach na ostatnich miejscach i zastanawiam sie skąd te 90% ludzi pracujących po tej szacownej szkole, skoro po UW studenci szukaja pracy a specjalistami są o iwele lepszymi. Po 1 semestrze przeniosłem swoje dokumenty na UW i muszę powiedziec że to był strzał w 10. Nauczyłem sie dużo wiecej a i Uczelnia nie znajduje sie w budynku byłej pralni chemicznej - no cóż jaka szkoła takie zaplecze.
17.02.2013
08.11.2012
ola
chodzi mi o studia zaoczne!
ola
hej mam pytanie czy jest ktoś z uczelni w warszawie z kierunku pedagogika przedszkolna z logopedia 1go stopnia? nie bylam jeszcze na zajeciach chcialam zapytac co sie na nich dzialo i czy ma ktos plan? zajecie odbywaja sie na ulicy urbanistow? prosze o kontakt prywatnie moj mejl aleksandrakusz@o2.pl
08.11.2012
30.10.2012
a jak na filologiach?
wiem, ze pedagogika jest ok, ale ja chce spytac o anglistykę, kto studiuje w TWP filologie angielska? jaki poziom? jak zaliczenia? spory odstrzal po pierwszym roku?
Agnieszka
WSP TWP to całkiem przyzwoita szkoła. Mogę polecić wydział w Katowicach. Wykładowcy przeważnie z UŚ. Jedni bardziej, inni mniej wymagający, jak wszędzie. Wysokie stypendia, niezłe zaplecze dydaktyczne, ogólnie fajny budynek ma ta szkoła.
10.10.2012
29.08.2012
backspace
Ja słyszałam że średnia tutaj jest politologia. Niby wykładowcy ok, ale mają odpały, nie wiadomo z jakich powodów. na zajęciahc czasem jesst lajcik a egzamin kosi. trochę przesada być tak skrajnym. No ale ogólnie wyższa szkołe pedagogiczna twp ma w warszawie dość dobrą opinię, a do preznych przeciwności trzeba sie przyzwyczaić...
o\'hara
Rozważałam udanie się do tej szkoły na studia jeśli nie dostałabym się na Uniwersytet Warszawski. Na szczęście jednak jestem już studentką UW, ale z tego co wiem jeśli wylądowałabym w wyższej szkole pedagogicznej twp, nie miałabym wiele powodów do narzekań, bo jest do porządna uczelnia.
18.08.2012
30.05.2011
Ewa
co sadzicie o politologii na tej uczelni?
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Uniwersytet Wrocławski
 • Akademia Zamojska
 • Gdańska Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu
 • Akademia Pożarnicza w Warszawie
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
 • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Collegium Humanum w Warszawie
 • Collegium Humanum w Szczecinie
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
 • Politechnika Śląska
 • Collegium Humanum we Wrocławiu
 • Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Opolskiego
 • Collegium Humanum w Katowicach
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Uniwersytet Rzeszowski
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Politechnika Częstochowska
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu
 • Akademia WIT w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
 • Uniwersytet Morski w Gdyni
 • Warszawska Akademia Medyczna Nauk Stosowanych
 • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
 • Uniwersytet Kaliski
 • Uniwersytet Pomorski w Słupsku
 • Lubelska Akademia WSEI
 • Uniwersytet Szczeciński
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
 • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
 • Collegium Humanum w Gdańsku
 • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach
 • Warszawska Uczelnia Ekonomiczna
 • Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
 • Collegium Humanum w Poznaniu
 • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Politechnika Łódzka
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
 • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
 • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
 • Collegium Humanum w Rzeszowie
 • Uniwersytet Zielonogórski
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
 • Collegium Civitas w Warszawie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
 • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
 • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Akademia Mazowiecka w Płocku
 • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT
 • Akademia Śląska w Katowicach
 • Collegium Humanum w Kielcach
 • Akademia Ateneum w Gdańsku
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Akademia Katolicka w Warszawie, Collegium Bobolanum
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie
 • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
 • Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży
 • Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
 • Uniwersytet SWPS Katowice
 • Collegium Humanum w Lublinie
 • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
 • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Akademia Tarnowska
 • Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna we Wrocławiu
 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana w Radomiu
 • Politechnika Poznańska
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana, Wydział w Warszawie
 • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
 • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Uniwersytet Gdański
 • Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka
 • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Akademia Nauk Stosowanych w Wałczu
 • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
 • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Kościerzynie
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
 • Akademia Medyczna Humanum w Warszawie
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Collegium Da Vinci w Poznaniu
 • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
 • Uniwersytet w Siedlcach
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Szczawnie-Zdroju
 • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
 • Akademia Nauk Stosowanych im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Uczelnia Państwowa
 • Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa
 • Politechnika Morska w Szczecinie