• Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego
 • UTH im. Chodkowskiej Warszawa
 • WSB NLU Szkoła Psychoterapii

Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie w Warszawie

uczelnia niepubliczna, woj. mazowieckie, 01-728 Warszawa, ul. Jagiellońska 88 , (+22) 676 10 25, rektorat@ews.edu.pl

Wyższa Szkoła - Edukacja w Sporcie w Warszawie to niepaństwowa uczelnia sportowa rekrutująca na studia I i II stopnia w zakresie nauk o sporcie, kulturze fizycznej, turystyce i rekreacji. Placówka kształci również na studiach podyplomowych oraz prowadzi kursy instruktorskie, trenerskie, menedżerskie i specjalistyczne. Uczelnia realizuje studia licencjackie w Warszawie oraz w Bielsko-Białej na specjalności menadżer sportu, na której dodatkowo student nabywa kwalifikacje w zakresie gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej.

Na studiach uzupełniających magisterskich studenci mogą wybrać jedną z trzech specjalności: menadżer sportu, trener przygotowania motorycznego oraz bezpieczeństwo w obszarach wodnych. Studia sportowe proponowane przez uczelnię to połączenie wiedzy teoretycznej z przygotowaniem praktycznym realizowanym w ramach wyjazdów na obozy letnie i zimowe oraz warsztatów specjalistycznych.


Ocena uczelni

6.52 / 10
45 głosów

Opinie (52)
Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie w Warszawie, WSES Warszawa

Kasia P.
Centrum Integracji Sensorycznej, świetne miejsce do zdobycia wiedzy z zakresu SI. Bardzo kompetentna kadra, ogrom wiedzy i świetni ludzie na roku. Zdecydowanie polecam. Kasia P.
11.02.2023
05.08.2022
Zofia
Gorąco Polecam studia podyplomowe SI, wiedza i umiejętności jakie posiadam po studiach na prawdę dały mi możliwość otwarcia własnej praktyki terapeutycznej. Pozdrawiam serdecznie Zofia Sliżewska
Andrzej
SI w Centrum SI są mega
05.08.2022
28.06.2022
Tomasz Tomasz
Fajna uczelnia.
Małgo
Jak oceniacie studia podyplomowe z SI? Czy są one dużo słabsze niż na APS? Czy można po nich zostać członkiem PSTSI?
15.06.2022
20.10.2021
Kii
Czy po ews mogę zostać nauczycielem?
Ann
Czy na studiach magisterskich realizowane są zajęcia z pływania?
10.01.2021
08.12.2020
WS EWS
odpowiedź dla Bartek z dnia 03.12.2020
Umiejętność pływania nie jest jednym z kryterium naboru.
Bartek
Witam, czy na EWS umiejętność pływania jest wymagana?
03.12.2020
06.10.2020
Karolina
Wysoki poziom i ogrom wiedzy. Polecam.
Marta
Najlepsze studia podyplomowe na jakich byłam. Integracja sensoryczna - ogrom wiedzy i super wykładowcy, których serdecznie pozdrawiam !
26.08.2020
21.08.2020
Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie Centrum SI
odpowiedź dla Lena z dnia 20.08.2020
Szanowna Pani Leno. Przepraszamy za 2 dniową zwłokę w wypłacie środków spowodowaną sezonem urlopowym o którym od razu Panią poinformowaliśmy. Nikt nie starał się zbyć Pani telefonami, kontakt z Uczelnią nie był utrudniony, a wręcz staraliśmy się ostudzić Pani nieprzyjemne komentarze telefoniczne. Życzymy na przyszłość więcej cierpliwości i odrobiny zrozumienia. Z informacji, które posiadamy wiemy, iż środki zostały już zwrócone, a komentarz jest wyrazem negatywnych emocji, których być może ma Pani w sobie zbyt wiele. Nazwanie kogoś "bandą" jest natomiast kwestią złego wychowania i zniesławienia. Życzymy wszystkiego dobrego i dziękujemy za niepopełnienie błędu w wyborze Uczelni.
Lena
Rozczarowana jestem uczelnia.Od kolezanki , ktorq ja konczyla mialam pozytywne opinie w sprawie studiow podyplomkwych SI.Wplacilam pieniadze pierwsza rate, niestety z przyczyn losowych musialam ze studiow zrezygnowac. Teraz "boksuje sie "z uczelnia zeby odzyskac pieniadze bo ciagle sciemniaja telefonicznie ze poszlo do ksiagowejdo dyrektira, wyszlo od dyrektora w przyszlym tygodniu bedzie. Banda nieodpowiedzialnych ludzi przywlaszczajacych cudze pieniadze. Sprawa najprawdopodobniej skonczy sie w sadzie. I pomyslec, ze chcialam tam studiowac. Zdecydowanie odradzam.
20.08.2020
21.06.2020
Paulina
Jestem zadowolona, fajny program, dużo można się dowiedzieć. Miałam stypendium studia wychodzą prawie za free, a nie jest trudno je otrzymać :)
Karol
Polecam
19.06.2020
26.05.2020
Artur
Polecam, świetnie, rewelacyjni ludzie, dobra uczelnia, poukladala w glowie. Zawsze jest jakies ale... jednak z czystym sumieniem polecam.
Michał
Zamieniłem AWF na EWS i nie żałuje decyzji. Wiadomo uczelnia prywatna to inne standardy, tutaj trzeba płacić aby móc studiować. Na AWF warunków to chyba jak najwięcej chcą dawać, opłata za obóz śmieszna, co do wykładowców niektórzy normalni ludzie, a niektórzy chcą pokazać kim oni nie są. Na EWS jest bardzo przyjemna atmosfera, można się dogadać w dziekanacie (gdzie to rzadkość na uczelniach), platforma bardzo dobrym rozwiązaniem, no i poziom nauczania się polepszył. Idąc na EWS trochę się obawiałem słuchając opinii z zewnątrz ale po krótkim czasie byłem zadowolony z decyzji. Każdemu kto zastanawia się nad wyborem tej uczelni to zachęcam do spróbowania ;)
09.03.2020
14.01.2020
Rudy
Uczelnia przeszła dużą zmianę od jej początku. Kiedyś liczyły się tylko pieniądze i zdajesz obecnie można się dużo nauczyć i wnieść coś więcej niż papierek. Wykładowcy to zależy na jakiego trafisz, czasem jest bardzo wymagający czasem mniej. Co do platformy egzaminacyjnej to jest to super rozwiązanie. Ogólnie jak kiedyś była to średnia uczelnia to teraz mogę ją polecić każdemu.
Dagmara
Witam, czy jest tuta osoba która może opisać kierunek Joga relaksacja i regeneracja. Interesuje mnie np. Ile godzin praktyki jest na zjeździe , czy duży nacisk jest właśnie na praktykę, a tak że od której do której trwają zajęcia.Czy poleca się ten kierunek na tej uczelni ??😉
06.01.2020
30.07.2019
dawidd
Witam Mógłby ktoś wypowiedzieć się o kierunku Wychowanie Fizyczne.Czy dużo wymagają ? Jaki jest poziom ? itp
Mati
polecam osobom ktore nie chcą sie uczyć
04.07.2019
23.05.2019
Mirek
Uczelnia na 5 - lub 4+ jak kto woli :) Zawsze będzie jakieś ale.... ale ta ocena niższa ze względu na jednego prefesore.... Zaczynałem od mgr po TiR trzeba trochę nadrobić materiału ale bez problemu się da czyli pewnie po pedagogice pewnie też. Najlepiej niech WSEWS się wypowie.
Dave
Dolaczam sie do pytania Macka. Koncze licencjat z pedagogiki - mozliwosc rozpoczecia jest, ale czy warto ? Czy lepiej od licencjatu zaczac ?
01.05.2019
28.04.2019
Maciek
Mam pytanie odnośnie studiów magisterskich. Kończę inny kierunek na innej uczelni nie związany ze sportem. Czy jest możliwość rozpoczęcia magisterki na Ews czy radzicie zacząć od licencjata ?
Piotrek
Studiuję na Ews 5 rok, niedługo kończę mgr. Uczelnia rewelacyjna, wykładowcy różni trafiający lub nie. Wiedza którą zdobyłem uzupełniłem we własnym zakresie przez doświadczenie. Polecam szczególnie Trener Przygotowania Motorycznego. 😀
18.02.2019
08.12.2018
Tomek
mozna zaliczyc wszystko internetowo zdalnie?
Kamil Wasilewski
Polecam zdecydowanie, ten kto chce może się dużo nauczyć...
13.10.2018
17.09.2018
Edyta
Polecam, świetni wykładowcy, super sale SI i oby tak dalej.
Balbina
To nie jest żadna uczelnia, to kpina!
11.09.2018
27.07.2018
Kamil
Świetna Uczelnia.
Mati
Jestem studentem II roku nst i z ręką na sercu odradzam tą uczelnie pod każdym względem.... Jedno wielkie Korpo! gdzie liczą się tylko pieniądze, myślałem że czegoś się tutaj nauczę,ale jak jestem w tej,ala szkole,bo nie można tego nazwać szkołą to mam wrażenie jakby się cofał w rozwoju, dziekanat wiecznie nic nie wie, zaliczenia za obecność śmieszna platforma, sale do ćwiczeń totalne dno, zero sprzętu sportowego, traktowanie ludzi jako przedmiot ( zapłać, a zaliczymy) strzeliłem sobie w kolana składając papiery,akurat tutaj nie dla ludzi z ambicjami! nie polecam!
11.06.2018
09.10.2017
Adam
Ale głośno się zrobiło po obronie Lewandowskiego- btw. Gratuluje Robert!!! Powód do dumy, że kończę tą sama uczelnię !! Odniosę się do "kolegi" poniżej -- pilkarza ( piłkarza) rozumiem że nie ukończyłeś, bo nie płaciłeś? no tak przecież dziwne byłoby płacić za uczelnie niepaństwową płatną, nie płacisz jesteś dłużnikiem, to jak w banku, pewnie też tak jak ja podpisałeś umowę, i pewnie też tak jak ja wszystko dostałeś czarno na białym i pewnie inaczej niż ja po prostu nie płaciłeś bo jesteś głupi myśląc, że za darmo coś dostaniesz, za darmo to można dostać w łeb i 500+ więc tam szukaj pomocy i uczelni może ktoś ci coś da, a jak nie to zapładniaj i kup sobie auto bo i tak ciemno widzę twoją przyszłość... panie piłkarz .... lepiej się nie wypowiadać jak się nic nie wie ...uczelnie państwowe "darmowe" z przyjemnością pana nie przyjmą, a jak przyjmą to będzie jak mówisz panie piłkarz egzamin niezaliczony i do domu słoju ! A tu prawie wszystkie egzaminy i kolosy są przez Internety, wchodzisz zdajesz i wiesz a jak nie zdałeś poprawiasz, a jak znów nie zdałeś możesz znów poprawić a jak nie zdasz po raz kolejny to płacisz tak normalna rzecz płacisz, bo to nie Caritas panie piłkarz jesteś głupi się nie przykładasz to masz tak jak piszesz.  Próbowałeś już AWF jeżeli nie to śmiało !!!!! wrócisz po semestrze jak zobaczysz jak cię potraktują jak szmatę i będziesz gryzł te obdrapane mury jak w kanałach...
Adam
pilkarz ( piłkarz ) rozumiem że nie ukończyłeś, bo nie płaciłeś? no tak przecież dziwne byłoby płacić za uczelnie niepaństwową płatną, nie płacisz jesteś dłużnikiem, to jak w banku, pewnie też tak jak ja podpisałeś umowę, i pewnie też tak jak ja wszystko dostałeś czarno na białym i pewnie inaczej niż ja po prostu nie płaciłeś bo jesteś głupi myśląc, że za darmo coś dostaniesz, za darmo to można dostać w łeb i 500+ więc tam szukaj pomocy i uczelni może ktoś ci coś da, a jak nie to zapładniaj i kup sobie auto bo i tak ciemno widzę twoją przyszłość... panie piłkarz .... lepiej się nie wypowiadać jak się nic nie wie ...uczelnie państwowe "darmowe" z przyjemnością pana nie przyjmą, a jak przyjmą to będzie jak mówisz panie piłkarz egzamin niezaliczony i do domu słoju ! A tu prawie wszystkie egzaminy i kolosy są przez Internety, wchodzisz zdajesz i wiesz a jak nie zdałeś poprawiasz, a jak znów nie zdałeś możesz znów poprawić a jak nie zdasz po raz kolejny to płacisz tak normalna rzecz płacisz, bo to nie Caritas panie piłkarz jesteś głupi się nie przykładasz to masz tak jak piszesz.  Trzeba było iść na AWF wrócisz po semestrze bo zobaczysz jak cię potraktują jak szmatę i będziesz gryzł te obdrapane mury jak w kanałach...
09.10.2017
07.08.2017
pilkarz
Ja wam powiem jak jest... Poziom naukowy??? Przedszkole chodzą tam wszyscy co się nie dostali na awf i zdali maturę na max 30% wystarczy placic i zdajesz oczywiscie placic w terminie. Wyplątać się od płacenia nie da. Nawet jeśli macie racje i tak zaplacicie. Szkola wyglada jak magazyn w puszczy bialowieskiej. Zajęcia?? Np. z Gimnastyki gość opowiada o sowim życiu a na końcu zaliczenie semestru to wchodzenię na linę! Pływania nie ma.... Przedmioty trwają po 2 tygodnie i zaliczenie więc jak ktoś był chory to może zaliczać przedmiot na następnym semestrze i płacić bo dla niego nikt nie będzie sciągał wykładowcy.... Wszyscy są mili jak placisz jak nie masz kasy to jak z dłużnikiem z Tobą rozmawiają...
A. Gilowska
Polecam.
22.06.2017
01.05.2017
Elżbieta Walecka
Studia Podyplomowe Integracja Sensoryczna są na wysokim poziomie, wykładowcy to znakomici specjaliści, polecam wypytywać zarówno Panią Agnieszkę Samuś jak i Iwonę Palicka o wszystko!!!!!-potrafią przekazać wiedzę, dużo wykładowców pojawia się na bloki specjalistyczne gdzie przekazują na prawdę fenomenalną wiedzę. Byłam na kursie I stopnia, na II czeka się miesiącami dlatego zdecydowałam się tu- i to była jedna z lepszych decyzji związanych z moją edukacją. Aktualnie jestem na 3 semestrze- gdzie przewdziane są zajęcia tylko praktyczne. Z czystym sumieniem polecam.
Andrzej
hehheeh jaki niezadowolony Mareczek :) Jestem studentem EWS od 5 lat i Mareczku sorry ale nie zgodzę się z tobą... AWF to dopiero dno... przez rok tam byłem i podziekowałem, błogosławie że ews otworzyło mgr Nie zdarzyło mi się zapłacić więcej niż napisane, chyba że za poprawkę. Testy na platformie- kolejne błogosławieństwo :!!!! Z tego co wiem wykładowcy robią zaliczenia na zajęciach a kogo nie ma to ma platformę, do uważnych nie należę ale tak zdawałem kilka razy, trochę tej uczelni zawdzięczam więc napisze pozytywnie-niech mają. Zawsze do czegoś się można przyczepić czasem (wkur..) kontakt z wykładowcą,jeden taki to nawet nie widział laptopa i złapać go można tylko na zajęciach. Moja żona zmieniała 4 uczelnie( nie będę wymieniał) przez 4 lata(nie jest na ews) więc jak komuś się nie podoba zawsze można zrezygnować z każdej , tu chyba piszą sami frustraci, którym w życiu się mało udaje i muszą zwoje niepowadzenie zwalić na kogoś .
22.04.2017
10.04.2017
Marek R. Shrek
Dno, żenada, wyciągnie pieniędzy na kazdym kroku a w zamian niewiele. Wiekszosc zajec odbywa sie wirtualnie (teksty na platformie), zeby bylo taniej dla wlascicieli. Wybierzcie AWF, czy inna uczelenie np Kozminskiego, a ta omijajcie szerokim łukiem. Bo bedziecie tylko żałować jak ja i i wiele nnych osób. Najpierw mydlenie oczu, obiecanki cacanki a pozniej płać i płacz. Jedyne co w tej szkole jest dobre to jej reklama i marketing, na ktory łapie sie wielu naiwnych. Przygotujcie sie na znacznie wieksze oplaty niz sa podane. Nie wierzcie tym pozytywnym opiniom - pisza je tylko pracownicy. Odradzam zdecydowanie.
Aga
Czy ktoś robił studia podyplomowe z SI? Warto, czy lepiej czekać w kolejce gdzie iniedziej?
21.02.2017
04.12.2016
adam
może wiecie jak liczą końcową ocenę na dyplomie licencjackim ,czy ocena z praktyk wlicza się do średniej-pilne Gdzie to można znaleźć?
Wojciech Modzelewski
Szanowna Pani Grażko!Zapraszam do kontaktu, przepraszam ale nic mi nie wiadomo abym miał jakąś skrzynkę pocztową, telefon centrum 22 39 29 633 jest czynny od 8-16 pn-pt numer bezpośrednio do mnie to 517 189 289 pn-sb 10-17 polecam też kontakt poprzez e-mail centrumsi@ews.edu.pl. 300 studentów na roku i kilkaset interesantów nie miało problemu nigdy z kontaktem nie wieżę że Pan tak i że nie udało się Pani skontaktować. Warto wejść na stronę centrumsi.pl tam z pewnością większość informacji Pani uzyska. Być może jest Pani jedną z osób które dzwonią o godzinie 18-19 wtedy gdy jestem już z rodziną ale pomimo tego zawsze staram się odebrać i służyć pomocą. Czekam na kontakt Wojciech Modzelewski
18.11.2016
19.09.2016
Grazka
Zdumiewające , jak wielki brak zainteresowania wykazują osoby odpowiedzialne za studia podyplomowe (dokładnie Integracja Sensoryczna) naborem na uczelnię. Od kilku tygodni usiłuję dozwonić się do pana Modzelewskiego i nic z tego. Nagrywam się, prosze o kontakt i nie ma odzewu. Nikt mi nie umie pomóc, bo w rektoracie mówią, że prosze dzwonić do pana Wojciecha Modzeleskiego. Po co ogłasza się uczelnia z propozycją studiów podyplomowych skoro nie mozna uzyskać bliższych informacji i kontaktu z osobą odpowiedzialną. Czy chodzi o to, że mam w ciemno zapłacić 7500 zł i martwić się co dalej będzie? Brak dbałości o potencjalnego studenta i klienta zarazem, który chciał płacić i studiować. Niepoważne.
Damian Kostrzewa
Mogę polecić w 99% , 1 % zostawię sobie na obronę która we wrześniu.
19.08.2016
31.12.2015
Artur
Szkoła jest bdb, piszą chyba ci co maja problem z finansami i zaliczeniem studiuje na niej od licencjata i poszedłem na mgr.W przeciągu 3 lat zmieniła się o 180 stopni... Inny budynek, platforma przez która zdaje sobie egzaminy bez wychodzenia z domu,ludzie sie pozmieniali nie wiem ale dla mnie wszystko super i nie pisze tu aby zachęcać idzcie na Awf bardzo prosze ale jestem pewien ze po kilku miesiacach znajdziecie sie na ews bo ja tak miałem i widze mnóstwo ludzi którzy zrobili tak samo. Na mgr jest ich 50 %/ zachęcam ale każdy ma swój rozum :)
Gosia
Hej :) Zastanawiam się nad studiami w tej szkole na kierunku dietetyka w spocie, ponieważ mam już z tego licencjat i pragnę to kontynuować. Niestety taki kierunek jest tylko w tej szkole... Co o niej sądzicie jeśli chodzi o ten kierunek?
16.11.2014
26.03.2014
Magda
Chciałam Was zapytać o kierunek Dietetyka w sporcie II stopnia. Może ktoś studiuje?
Krzysiek
Witam, uczelnia jest dobra, nie wiem dlaczego wyzej pisza iz jest kiepska, oczywiście że liczy sie kasa ale to zrozumiałem za cos musza chyba wszytsko opłacać, teraz maja magisterskie i to mnie przekonuje aby dłuzej u nich zostać, nigdy nie miałem problemów ze zdaniem egzaminów no może u jednego czy dwóch prowadzących, kadra bardzo dobra, obozy super szczególnie augustów dobra zabawa, mozna mnóstwo dostać uprawnień za grosze co mnie dziwi ale super cieszy i tu nie widze żadnego liczenia pieniędzy.Znajomi pokończyli maja prace pootwierali swoje biznesy ja też załapałem sie na dobry etat.Mogę polecić z czystym sumieniem.
14.08.2013
15.07.2013
STACH
To są jaja, zdumiewające, że to funkcjonuje. ODRADZAM!
TomaszEk
Niestety, ale to prawda co napisali poprzednicy. Tylko kasa, kasa, kasa i jeszcze raz kasa się na tej "uczelni" liczy. Jeżeli studiujesz zaocznie i pracujesz na pełen etat w jakimś centrum handlowym, to zapomnij żebyś zaliczył studia w terminie. Poprawki, wpisy, powtarzania przedmiotów, dyżury kanclerza i dziekana, są organizowane najczęściej w środku tygodnia!! To jest chore. Na pierwszym roku jest 6 grup po 35 osób, a w ostatnim są 3 grupy po 20 osób, wiele osób rezygnuje już po pierwszym semestrze, jak widzą co się dzieje w tej szkole. Każdy, dosłownie każdy mówi, że jak by wiedział jak tu jest to w ogóle by się do tej szkoły nie wybrał.... a budynek w Warszawie, to jest jakaś kpina. Stary magazyn wojskowy, gdzie były trzymane szczoty go mycia podłogi. Odradzam, będziesz tylko płakał i płacił jak się nie wyrobisz z czymś w terminie lub czegoś nie dopilnujesz ( za głupi wpis do indeksu, trzeba bulić 10 złotych, jak się nie weźmie w terminie).
14.02.2013
26.01.2013
KRYCHA WROCŁAW
Para uczelnia, w której liczy się tylko kasa. Warunki koszmarne, kłamstwa i bałagan to codzienność. Żałosna buda!
oooooooooo
niestety ta uczelnia do najlepszych nie należy. Profesjonalizm polega nie na wysokim poziomie nauczania lecz na dobrym marketingu osób zarządzających. Najważniejsze dla nich są pieniążki, każdy student to kasa. Przykre to, bo przecież nie o to chodzi...
26.11.2012
05.04.2012
?????????
dlaczego nikt tu nie pisze? nie ma studentow tej uczelni? cos nie tak jest w ta szkola wyzsza? wszedzie jest duzo opinii a tutaj ECHO !!!
 • Warszawska Akademia Medyczna Nauk Stosowanych
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
 • Uczelnia WSB Merito w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Coventry University Wrocław
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
 • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
 • Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie - grupa Vistula
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu
 • Powiślańska Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Bydgoska Szkoła Wyższa
 • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
 • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu
 • Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
 • Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
 • Collegium Humanum w Warszawie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Kościerzynie
 • Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Opolskiego
 • Uniwersytet Morski w Gdyni
 • Akademia Zamojska
 • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
 • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
 • Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
 • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
 • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach
 • Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium
 • Politechnika Łódzka
 • Akademia Mazowiecka w Płocku
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Uniwersytet Pomorski w Słupsku
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Collegium Civitas w Warszawie
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
 • Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
 • Lubelska Akademia WSEI
 • Collegium Humanum w Rzeszowie
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego, Filia w Lubinie
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
 • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
 • Akademia Ignatianum w Krakowie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
 • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
 • Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu
 • Uniwersytet WSB Merito Szczecin
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Bytomiu
 • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych, Wydział Międzyuczelniany w Gdańsku
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
 • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT
 • Politechnika Morska w Szczecinie
 • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
 • Gdańska Szkoła Wyższa
 • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
 • Akademia Nauk Stosowanych im. J.A. Komeńskiego w Lesznie
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Akademia Nauk Stosowanych im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Uczelnia Państwowa
 • Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Uniwersytet SWPS Katowice
 • Politechnika Częstochowska
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
 • Akademia Śląska w Katowicach
 • Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku
 • Akademia Tarnowska
 • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
 • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Akademia Ateneum w Gdańsku
 • Uniwersytet Zielonogórski
 • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • Politechnika Poznańska
 • Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
 • Collegium Humanum we Wrocławiu
 • Pedagogium Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Warszawie
 • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej Filia w Stalowej Woli
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie
 • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
 • Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu
 • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
 • Collegium Da Vinci w Poznaniu
 • Uniwersytet Szczeciński
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
 • Uniwersytet WSB Merito Opole
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku
 • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
 • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka
 • Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
 • Collegium Humanum w Poznaniu
 • WSHiU Akademia Nauk Stosowanych w Poznaniu
 • Uniwersytet WSB Merito Chorzów
 • Uniwersytet WSB Merito Łódź
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
 • Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie
 • Uniwersytet Gdański
 • Uniwersytet WSB Merito w Toruniu
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
 • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Politechnika Lubelska
 • Uniwersytet WSB Merito Gdynia
 • Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej