Ocena uczelni


Komentarze (43)

Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • Antek

  Czy trudno jest się dostać się na sport lub awf. Jakie wyniki z matury trzeba mieć ?
  5/25/20
 • Tymon

  Witam , czy trudno dostać się na fizjoterapie, jakie wyniki z matur trzeba mieć ?
  2/24/20
 • dikej

  hejka robił ktoś podyplomowe na tej uczelni? warto? czegoś nauczą czy tylko po papier??
  1/19/20
 • Kum ba yah....my lord

  Wrażenie że uczelnia stara się wlepić jak najwięcej warunków, a czasami oceny z egzaminu są wpisywane na podstawie losowania.... Uczelnia bardzo niedofinansowana przez co warunki nauki są nienajlepsze. Jedyna czytelnia jest mała, biblioteka też jest niewielka, niewiele też tam można znależć, zwłaszcza jakiś bardziej współczensych tytułów. Ogólnie brakuje miejsca gdzie można by było posiedzieć się pouczyć się w spokoju, bo w akademiku, jak to w akademiku trudno o spokój. Jedną z najgorszych rzeczy są tutaj zwykle chodniki, czesto polaman, krzywe, dwa razy lekko skrecilem kostke i wiele razy bylo blisko zaliczenia gleby. .. wiec lepiej chodzic ulica. Zaleznie od wydzialu warunki sa rozne, chodziaz jedna z salw budynku głownym awfu to tragedia. Czesc krzesel opada za nisko i nie da sie siedziec, malo co widac sponad wysokich oparc wczesniejszego rzedu krzeseł itp, ciezko cos notowac. Musze jednak docenic fakt niektorych prowadzacych i zajec, ktore byly swietne i tylko dzieki nim jakos przetrewalem moj czas na uczelni, potem zrezygnowałem. Podsumowujac na tir-ze niewiele sie robi, przepasc, wf-jest na prawde ciezko fizycznie, czasami cwicza na prawde niebepieczne rzeczy, przepasc , pieleg.- jest nawet okey, fiz- jest na prawde ciezko wszystko zdac i duzo duzo nauki.
  1/3/20
 • quouo

  Chodzi o kierunek fizjoterapia
  1/27/19
 • quouo

  UWAŻAJCIE NA TĄ UCZELNIE!!!!!! Uważają się za jednych z najlepszych w kraju, wiedza jaką tu przekazują wcale nie odbiega od innych uczelni, wiem bo jestem tutaj na magisterce a licencjat robiłem w innym miejscu. Nie istnieje tutaj coś takiego jak regulamin studiów czy przedmiotu. Prowadzący jest w stanie nie zaliczyć przedmiotu bez żadnej weryfikacji wiedzy, bez pisania zaliczeń,kolokwiów, odpowiedzi. Wiele rzeczy ustala się tutaj za plecami studenta tak,żeby zmusić do wzięcia warunku. Postawa dziekana także jest żenująca, nie reaguje zupełnie na problemy zgłaszane przez uczniów i jest do tego stopnia bezczelny, że w sytuacji największego zagęszczenia problemów bierze wolne i ma w głębokim poważaniu studentów. Bardziej polecam WUM , bo mimo dużej ilości materiału do nauczenia są tam przestrzegane regulaminy oraz prawa studenta. Zachęcam do wzięcia pod uwagę innych uczelni w kraju i mam nadzieje, że chętnych będzie coraz mniej i to otworzy trochę oczy władzom uczelni. ( 2018-2019 nabór mgr 130os/100 miejsc rok 2010 nabór mgr 400 os/100 miejsc - wiem bo kuzyn startował w tamtym czasie). MAFIA, MAFIA i jeszcze raz MAFIA!!!!!!
  1/27/19
 • niepolecamxd

  Studia licencjackie ukończyłam na innej uczelni, ale postanowiłam przenieść się na magisterkę do wawy na AWF. I to była najgorsza decyzja w życiu. Jedyne co się liczy to to, żeby jak najwięcej studentów miało warunki. Warunki z kolei nie są rozliczane wg punktów ECTS, a według widzimisie uczelni. Prowadzący traktują studentów w bardzo nieprzyjemny sposób, niekiedy wręcz bardzo chamski. Sam fakt, że z reguły na tą uczelnie startowało mega duża ilość osób (300-400), a w tym roku 120 daje do myślenia. Zaplecze edukacyjne hmmm... bardzo słabe. A jeżeli ktoś myśli, że skoro duże wymagania co do studenta to i większa wiedza to jest w dużym błędzie . Generalnie fizjoterapia to bardzo ciekawy i interesujący kierunek, ale stanowczo odradzam warszawski AWF!
  1/24/19
 • wastedathletefuteawfpro

  ''Stan ogólny uczelni tragiczny, sale nie wyposażone, zimą w niektórych salach można zamarznąć.'' jak sie ma dusze sportowca to nawet na to niezerkniesz tylko wchodzisz robisz to co kochasz dziekuje
  12/5/18
 • ALFREDO

  Witam Szukam opinii na temat pani Edyty Sienkiewicz-Dianzenza jako promotora prac dyplomowych. To dla mnie ważna sprawa. jeśli ktoś z Państwa pisał lub pisze u niej pracę proszę się podzielić opinią. Oczywiście chodzi o AWF Warszawa Wydział Wychowania Fizycznego. Pozdrawiam Alfredo :)
  12/23/17
 • Gabi

  Jakie rozszerzenia są brane pod uwagę przy fizjoterapii? Czy biologia i geografia wystarczą???
  9/6/17
 • Ola

  hej mam pytanie czy cieżko dostać się na turystyke?
  7/6/17
 • Kasia

  Szukam jakiś opinii o turystyce i rekreacji na tej uczelni, ktoś coś???
  6/16/17
 • fizjo

  Mógłby ktoś opisać swoje wrażenia na fizjoterapii?
  6/11/17
 • ktoś

  Warunki podrożały - jak nie zdacie przedmiotu i chcecie być na kolejnym semestrze to za jeden zapłacicie 1000zł i zdajecie go w kolejnym, a jak znów nie zdacie to OUT fizjologia anatomia biologia biomechanika przemyślcie to :)
  6/7/17
 • nanana345

  Hej, mógłby mi ktoś opowiedzieć trochę o kierunku Turystyka i Rekreacja na tej uczelni?
  7/4/16
 • trelemorele

  czy na kierunku takim jak terapia zajęciowa lub turystyka i rekreacja są egzaminy sprawnościowe z pływania w czasie studiów ?
  7/3/16
 • anonim

  Nikt na nikim nie żeruje, po prostu trzeba się uczyć i nie ciąć w ch... Denerwuje tylko kadra z dziekanatu, a poza tym jest ok. Pozdrawiam student 2 roku (SPORT)
  1/27/16
 • Warunek

  Nie polecam, chamstwo w czystej postaci, żerują na portfelach studentów wymuszając płacenie warunków - 724zł za przedmiot w semestrze. Dodam jeszcze, że sprawdzanie wiedzy przez ćwiczeniowców niewiele ma się do ich wkładu w przekazanie odpowiedniej wiedzy. Stan ogólny uczelni tragiczny, sale nie wyposażone, zimą w niektórych salach można zamarznąć.
  1/25/16
 • studia podyplomowe

  myślę o studiach podyplomowych na AWF w Warszawie, czy ta Relaksacja i Joga to jest jakaś nowość? ktoś może to studował i jest w stanie napisać, czego się spodziewać i czy warto to kończyć? Czy lepiej wybrać fozjoterapię? pod kontem pracy i możliwości?
  9/18/14
 • ja :)

  hej! ;) Chciałam zapytać doświadczonych czy mam szanse dostać się na AWF,kierunek WF jeśli ogółem miałam 72 pkt.?...
  7/6/13
 • ja :)

  hej! ;) Chciałam zapytać doświadczonych czy mam szanse dostać się na AWF,kierunek WF jeśli ogółem miałam 72 pkt.?...
  7/6/13
 • kandydat

  wie ktoś jak przeliczany jest czas na punkty z testów sprawnościowych na awf warszawa ?
  6/25/13
 • Marcin

  Ja bardzo lubię sport, dlatego też wybrałem AWF. a akurat ta akademia Józefa Piłsudskiego w Warszawie wydała mi się najlepsza :) i nie żałuje, bardzo mi się podoba, cieszę się, że jest dużo zajęć sportowych, że robię to, co zawsze chciałem, że mogę się rozwijać, że mam dobrą kondycję fizyczną ;)) polecam wszystkim!
  2/10/13
 • athlete

  Spoko AWF. Trzeba tu ludzi, jak najwięcej, bo w życiu chodzi o to żeby fizycznie być zdrowym, wtedy to życie jest długie. Akuratt awf w warszawie nie narzeka na brak studentow, ale innym placówkom się to zdarza! Z perspektywy milośnika spotu - biernego i czynnego - nie rozumiem takiej sytuacji!
  8/27/12
 • anty-tir

  Ja z kolei odradzam TiR. Jeden z gorszych kierunków. Tak naprawdę człowiek niewiele tu się uczy, tak jak miśka pisze - trzeba być matołem, żeby się nie utrzymać, a to znaczy że poziom jest nie za wysoki, a wymagania minimalne. Czy jest sens przeznaczać na to kilka lat? Raczej nie!
  8/18/12
 • miśka

  studiuje tutaj turystyke i rekreacje i w sumie polecam. zajecia ciekawe i trzeba byc naprawde matołem, żeby się na tych studiach nie utrzymać. bardzo fajne zajecia rekreacyjne, basen itd. Trochę dobrych chęci i nikt nie wyleci.
  7/4/12
 • zuza

  jestem całkiem ogarnięta w sprawach studenckich bo trzy razy w różnych miejscach w polsce rozpoczynałam studia, plus byłam na moście i erasmusie i popieram słowa dżeja - wydziały zamiejscowe sa zawsze trochę olewane i jest to nie tylko moja opinia, ale i paru znajomych którzy mieli porównanie. także nie polecam, chyba że nie masz innej opcji.
  6/4/12
 • dżej

  Bardzo wdzięczna ksywka ! Szczerze, to te zamiejscowe trochę po macoszemu zawsze są traktowane, znam to z doświadczenia, co prawda z innego województwa, ale jednak.. a teraz, jak kontynuuję karierę naukową, to tym bardziej się o tym przekonuję..
  5/17/12
 • pchła

  Wie ktoś jak to jest z tym wydziałem w Białej Podlaskiej? Generalnie jakbym mógł tutaj zostać na studiach, to bardzo by mi to odpowiadało, ale na siłę w jakieś kiepskie, zamiejscowe oddziały też się pchał nie będę ..
  3/31/12
 • pozitiw

  3 days left i będą dni otwarte, także wszystkiego moi drodzy maturzyści dowiecie się u źródeł. Dodam tylko , że nasz awf co rusz zdobywa jakieś nagrody, także można tylko skorzystać na studiowaniu tutaj
  3/21/12
 • brawoJacek

  problemy w wykonywaniu zawodu to nic, najgorzej, jeśli wykonujesz go źle. Źle wbita igła może skutkować śmiercią, dlatego trzeba się przyłożyć do teorii i praktyk. Szkoda gadać. Szkoła w każdym razie dobra, jak na imię od J. Piłsudskiego przystało.
  3/11/12
 • Jacek

  i dlatego później pojawiają się problemy w wykonywaniu swojego zawodu..
  2/24/12
 • ema

  Każdy kierunek wymaga specjalistycznego wyszkolenia. To nie jest kwestia \"A bo wy macie łatwe studia\". Mogą wydawać się łatwe, ale jeśli masz je studiować, to wcale już tak lekko nie jest. Pielęgniarstwo, jak każdy inny kierunek, wymaga dużo wkładu własnego, chyba, że chce się po prostu przebrnąć przez studia, czego nie polecam, bo później będzie się odczuwać braki w życiu zawodowym-praktycznym.
  2/24/12
 • Dominik

  Na każdym forum widzę opinie na temat pielęgniarstwa, że każdy boi się poziomu itp, ale to w końcu pielęgniarstwo. Chyba ten zawód zobowiązuje do wiedzy, a organizm człowieka jest skomplikowanym mechanizmem, którego prace trzeba znać. Więc wybierając pielęgniarstwo liczcie się z wysokim poziomem.
  2/13/12
 • Paula

  chciałabym zacząć studia na pięlegniarstwie, ale boję się poziomu... Może ktoś mi poradzić jak tam jest?
  2/10/12
 • pielęgniarz

  Polecam pielęgniarstwo chociaż jestem pierwszym rocznikiem i mozna powiedziec eksperymentalnym to jest super dobrze dobrana kadra naukowa trcohe duzo przedmiotow ale cos za cos
  2/9/12
 • sportmen

  Jestem na sporcie. Ciekawy, rozwojowy kierunek studiów. Dla mnie pasja.
  2/6/12
 • SylWiaW

  Widzę że fizjoterapia to modny kierunek. Ilu jest chętnych?
  2/2/12
 • fizjoterapeutka

  Oczywiście, że potrzeba trochę siły, ale przede wszystkim chodzi o technikę. Ja też nie jestem wielką babą ( bez obrazy moje panie), a daję sobie radę. Czy jest to kierunek na czasie.. hmm.. z tym można dyskutować, na pewno trzeba złapać praktykę w prywatnym zakładzie, żeby żyć przyzwoicie
  1/30/12
 • Cosmo

  Jestem na kosmetologii. Mogę śmiało polecić tą uczelnię. Super zaplecze, wykładowcy ludzcy. Dużo się uczę i już zaczynam stawiać samodzielne kroki w zawodzie.
  1/23/12
 • Jano22

  Fizjoterapia jest extra sama w sobie. Nie trzeba być mięśniakiem żeby dobrze wykonywać swoją pracę. Startuj
  1/18/12
 • pacjęt

  fizjoterapia nie jest kierunkiem zarezerwowanym dla mężczyzn powyżej 190 cm i wadze 100 kg, delikatny dotyk pięknej dziewczyny jest lekiem sam w sobie.
  12/9/11
 • Jola

  Mysle o fizjoterapii na AWFie, bo slyszalam ze to jest kierunek na czasie. NIe tyle, ze modny, co dajacy prace. Tylko zastanawiam sie, czy dziewczyna o wadze 51 kg i zwroscie 162 cm da rade z pacjentami pod 2 metry i 100 kilo? Czy powinnam sie tym martwic?
  5/30/11