Ocena uczelni


Komentarze (37)

Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • Artur

  Polecam, świetnie, rewelacyjni ludzie, dobra uczelnia, poukladala w glowie. Zawsze jest jakies ale... jednak z czystym sumieniem polecam.
  5/27/20
 • Michał

  Zamieniłem AWF na EWS i nie żałuje decyzji. Wiadomo uczelnia prywatna to inne standardy, tutaj trzeba płacić aby móc studiować. Na AWF warunków to chyba jak najwięcej chcą dawać, opłata za obóz śmieszna, co do wykładowców niektórzy normalni ludzie, a niektórzy chcą pokazać kim oni nie są. Na EWS jest bardzo przyjemna atmosfera, można się dogadać w dziekanacie (gdzie to rzadkość na uczelniach), platforma bardzo dobrym rozwiązaniem, no i poziom nauczania się polepszył. Idąc na EWS trochę się obawiałem słuchając opinii z zewnątrz ale po krótkim czasie byłem zadowolony z decyzji. Każdemu kto zastanawia się nad wyborem tej uczelni to zachęcam do spróbowania ;)
  3/9/20
 • Rudy

  Uczelnia przeszła dużą zmianę od jej początku. Kiedyś liczyły się tylko pieniądze i zdajesz obecnie można się dużo nauczyć i wnieść coś więcej niż papierek. Wykładowcy to zależy na jakiego trafisz, czasem jest bardzo wymagający czasem mniej. Co do platformy egzaminacyjnej to jest to super rozwiązanie. Ogólnie jak kiedyś była to średnia uczelnia to teraz mogę ją polecić każdemu.
  1/14/20
 • Dagmara

  Witam, czy jest tuta osoba która może opisać kierunek Joga relaksacja i regeneracja. Interesuje mnie np. Ile godzin praktyki jest na zjeździe , czy duży nacisk jest właśnie na praktykę, a tak że od której do której trwają zajęcia.Czy poleca się ten kierunek na tej uczelni ??😉
  1/6/20
 • dawidd

  Witam Mógłby ktoś wypowiedzieć się o kierunku Wychowanie Fizyczne.Czy dużo wymagają ? Jaki jest poziom ? itp
  7/30/19
 • Mati

  polecam osobom ktore nie chcą sie uczyć
  7/4/19
 • Mirek

  Uczelnia na 5 - lub 4+ jak kto woli :) Zawsze będzie jakieś ale.... ale ta ocena niższa ze względu na jednego prefesore.... Zaczynałem od mgr po TiR trzeba trochę nadrobić materiału ale bez problemu się da czyli pewnie po pedagogice pewnie też. Najlepiej niech WSEWS się wypowie.
  5/23/19
 • Dave

  Dolaczam sie do pytania Macka. Koncze licencjat z pedagogiki - mozliwosc rozpoczecia jest, ale czy warto ? Czy lepiej od licencjatu zaczac ?
  5/1/19
 • Maciek

  Mam pytanie odnośnie studiów magisterskich. Kończę inny kierunek na innej uczelni nie związany ze sportem. Czy jest możliwość rozpoczęcia magisterki na Ews czy radzicie zacząć od licencjata ?
  4/28/19
 • Piotrek

  Studiuję na Ews 5 rok, niedługo kończę mgr. Uczelnia rewelacyjna, wykładowcy różni trafiający lub nie. Wiedza którą zdobyłem uzupełniłem we własnym zakresie przez doświadczenie. Polecam szczególnie Trener Przygotowania Motorycznego. 😀
  2/18/19
 • Tomek

  mozna zaliczyc wszystko internetowo zdalnie?
  12/8/18
 • Kamil Wasilewski

  Polecam zdecydowanie, ten kto chce może się dużo nauczyć...
  10/13/18
 • Edyta

  Polecam, świetni wykładowcy, super sale SI i oby tak dalej.
  9/17/18
 • Balbina

  To nie jest żadna uczelnia, to kpina!
  9/11/18
 • Kamil

  Świetna Uczelnia.
  7/27/18
 • Mati

  Jestem studentem II roku nst i z ręką na sercu odradzam tą uczelnie pod każdym względem.... Jedno wielkie Korpo! gdzie liczą się tylko pieniądze, myślałem że czegoś się tutaj nauczę,ale jak jestem w tej,ala szkole,bo nie można tego nazwać szkołą to mam wrażenie jakby się cofał w rozwoju, dziekanat wiecznie nic nie wie, zaliczenia za obecność śmieszna platforma, sale do ćwiczeń totalne dno, zero sprzętu sportowego, traktowanie ludzi jako przedmiot ( zapłać, a zaliczymy) strzeliłem sobie w kolana składając papiery,akurat tutaj nie dla ludzi z ambicjami! nie polecam!
  6/11/18
 • Adam

  Ale głośno się zrobiło po obronie Lewandowskiego- btw. Gratuluje Robert!!! Powód do dumy, że kończę tą sama uczelnię !! Odniosę się do "kolegi" poniżej -- pilkarza ( piłkarza) rozumiem że nie ukończyłeś, bo nie płaciłeś? no tak przecież dziwne byłoby płacić za uczelnie niepaństwową płatną, nie płacisz jesteś dłużnikiem, to jak w banku, pewnie też tak jak ja podpisałeś umowę, i pewnie też tak jak ja wszystko dostałeś czarno na białym i pewnie inaczej niż ja po prostu nie płaciłeś bo jesteś głupi myśląc, że za darmo coś dostaniesz, za darmo to można dostać w łeb i 500+ więc tam szukaj pomocy i uczelni może ktoś ci coś da, a jak nie to zapładniaj i kup sobie auto bo i tak ciemno widzę twoją przyszłość... panie piłkarz .... lepiej się nie wypowiadać jak się nic nie wie ...uczelnie państwowe "darmowe" z przyjemnością pana nie przyjmą, a jak przyjmą to będzie jak mówisz panie piłkarz egzamin niezaliczony i do domu słoju ! A tu prawie wszystkie egzaminy i kolosy są przez Internety, wchodzisz zdajesz i wiesz a jak nie zdałeś poprawiasz, a jak znów nie zdałeś możesz znów poprawić a jak nie zdasz po raz kolejny to płacisz tak normalna rzecz płacisz, bo to nie Caritas panie piłkarz jesteś głupi się nie przykładasz to masz tak jak piszesz.  Próbowałeś już AWF jeżeli nie to śmiało !!!!! wrócisz po semestrze jak zobaczysz jak cię potraktują jak szmatę i będziesz gryzł te obdrapane mury jak w kanałach...
  10/9/17
 • Adam

  pilkarz ( piłkarz ) rozumiem że nie ukończyłeś, bo nie płaciłeś? no tak przecież dziwne byłoby płacić za uczelnie niepaństwową płatną, nie płacisz jesteś dłużnikiem, to jak w banku, pewnie też tak jak ja podpisałeś umowę, i pewnie też tak jak ja wszystko dostałeś czarno na białym i pewnie inaczej niż ja po prostu nie płaciłeś bo jesteś głupi myśląc, że za darmo coś dostaniesz, za darmo to można dostać w łeb i 500+ więc tam szukaj pomocy i uczelni może ktoś ci coś da, a jak nie to zapładniaj i kup sobie auto bo i tak ciemno widzę twoją przyszłość... panie piłkarz .... lepiej się nie wypowiadać jak się nic nie wie ...uczelnie państwowe "darmowe" z przyjemnością pana nie przyjmą, a jak przyjmą to będzie jak mówisz panie piłkarz egzamin niezaliczony i do domu słoju ! A tu prawie wszystkie egzaminy i kolosy są przez Internety, wchodzisz zdajesz i wiesz a jak nie zdałeś poprawiasz, a jak znów nie zdałeś możesz znów poprawić a jak nie zdasz po raz kolejny to płacisz tak normalna rzecz płacisz, bo to nie Caritas panie piłkarz jesteś głupi się nie przykładasz to masz tak jak piszesz.  Trzeba było iść na AWF wrócisz po semestrze bo zobaczysz jak cię potraktują jak szmatę i będziesz gryzł te obdrapane mury jak w kanałach...
  10/9/17
 • pilkarz

  Ja wam powiem jak jest... Poziom naukowy??? Przedszkole chodzą tam wszyscy co się nie dostali na awf i zdali maturę na max 30% wystarczy placic i zdajesz oczywiscie placic w terminie. Wyplątać się od płacenia nie da. Nawet jeśli macie racje i tak zaplacicie. Szkola wyglada jak magazyn w puszczy bialowieskiej. Zajęcia?? Np. z Gimnastyki gość opowiada o sowim życiu a na końcu zaliczenie semestru to wchodzenię na linę! Pływania nie ma.... Przedmioty trwają po 2 tygodnie i zaliczenie więc jak ktoś był chory to może zaliczać przedmiot na następnym semestrze i płacić bo dla niego nikt nie będzie sciągał wykładowcy.... Wszyscy są mili jak placisz jak nie masz kasy to jak z dłużnikiem z Tobą rozmawiają...
  8/7/17
 • A. Gilowska

  Polecam.
  6/22/17
 • Elżbieta Walecka

  Studia Podyplomowe Integracja Sensoryczna są na wysokim poziomie, wykładowcy to znakomici specjaliści, polecam wypytywać zarówno Panią Agnieszkę Samuś jak i Iwonę Palicka o wszystko!!!!!-potrafią przekazać wiedzę, dużo wykładowców pojawia się na bloki specjalistyczne gdzie przekazują na prawdę fenomenalną wiedzę. Byłam na kursie I stopnia, na II czeka się miesiącami dlatego zdecydowałam się tu- i to była jedna z lepszych decyzji związanych z moją edukacją. Aktualnie jestem na 3 semestrze- gdzie przewdziane są zajęcia tylko praktyczne. Z czystym sumieniem polecam.
  5/1/17
 • Andrzej

  hehheeh jaki niezadowolony Mareczek :) Jestem studentem EWS od 5 lat i Mareczku sorry ale nie zgodzę się z tobą... AWF to dopiero dno... przez rok tam byłem i podziekowałem, błogosławie że ews otworzyło mgr Nie zdarzyło mi się zapłacić więcej niż napisane, chyba że za poprawkę. Testy na platformie- kolejne błogosławieństwo :!!!! Z tego co wiem wykładowcy robią zaliczenia na zajęciach a kogo nie ma to ma platformę, do uważnych nie należę ale tak zdawałem kilka razy, trochę tej uczelni zawdzięczam więc napisze pozytywnie-niech mają. Zawsze do czegoś się można przyczepić czasem (wkur..) kontakt z wykładowcą,jeden taki to nawet nie widział laptopa i złapać go można tylko na zajęciach. Moja żona zmieniała 4 uczelnie( nie będę wymieniał) przez 4 lata(nie jest na ews) więc jak komuś się nie podoba zawsze można zrezygnować z każdej , tu chyba piszą sami frustraci, którym w życiu się mało udaje i muszą zwoje niepowadzenie zwalić na kogoś .
  4/22/17
 • Marek R. Shrek

  Dno, żenada, wyciągnie pieniędzy na kazdym kroku a w zamian niewiele. Wiekszosc zajec odbywa sie wirtualnie (teksty na platformie), zeby bylo taniej dla wlascicieli. Wybierzcie AWF, czy inna uczelenie np Kozminskiego, a ta omijajcie szerokim łukiem. Bo bedziecie tylko żałować jak ja i i wiele nnych osób. Najpierw mydlenie oczu, obiecanki cacanki a pozniej płać i płacz. Jedyne co w tej szkole jest dobre to jej reklama i marketing, na ktory łapie sie wielu naiwnych. Przygotujcie sie na znacznie wieksze oplaty niz sa podane. Nie wierzcie tym pozytywnym opiniom - pisza je tylko pracownicy. Odradzam zdecydowanie.
  4/10/17
 • Aga

  Czy ktoś robił studia podyplomowe z SI? Warto, czy lepiej czekać w kolejce gdzie iniedziej?
  2/21/17
 • adam

  może wiecie jak liczą końcową ocenę na dyplomie licencjackim ,czy ocena z praktyk wlicza się do średniej-pilne Gdzie to można znaleźć?
  12/4/16
 • Wojciech Modzelewski

  Szanowna Pani Grażko!Zapraszam do kontaktu, przepraszam ale nic mi nie wiadomo abym miał jakąś skrzynkę pocztową, telefon centrum 22 39 29 633 jest czynny od 8-16 pn-pt numer bezpośrednio do mnie to 517 189 289 pn-sb 10-17 polecam też kontakt poprzez e-mail centrumsi@ews.edu.pl. 300 studentów na roku i kilkaset interesantów nie miało problemu nigdy z kontaktem nie wieżę że Pan tak i że nie udało się Pani skontaktować. Warto wejść na stronę centrumsi.pl tam z pewnością większość informacji Pani uzyska. Być może jest Pani jedną z osób które dzwonią o godzinie 18-19 wtedy gdy jestem już z rodziną ale pomimo tego zawsze staram się odebrać i służyć pomocą. Czekam na kontakt Wojciech Modzelewski
  11/18/16
 • Grazka

  Zdumiewające , jak wielki brak zainteresowania wykazują osoby odpowiedzialne za studia podyplomowe (dokładnie Integracja Sensoryczna) naborem na uczelnię. Od kilku tygodni usiłuję dozwonić się do pana Modzelewskiego i nic z tego. Nagrywam się, prosze o kontakt i nie ma odzewu. Nikt mi nie umie pomóc, bo w rektoracie mówią, że prosze dzwonić do pana Wojciecha Modzeleskiego. Po co ogłasza się uczelnia z propozycją studiów podyplomowych skoro nie mozna uzyskać bliższych informacji i kontaktu z osobą odpowiedzialną. Czy chodzi o to, że mam w ciemno zapłacić 7500 zł i martwić się co dalej będzie? Brak dbałości o potencjalnego studenta i klienta zarazem, który chciał płacić i studiować. Niepoważne.
  9/19/16
 • Damian Kostrzewa

  Mogę polecić w 99% , 1 % zostawię sobie na obronę która we wrześniu.
  8/19/16
 • Artur

  Szkoła jest bdb, piszą chyba ci co maja problem z finansami i zaliczeniem studiuje na niej od licencjata i poszedłem na mgr.W przeciągu 3 lat zmieniła się o 180 stopni... Inny budynek, platforma przez która zdaje sobie egzaminy bez wychodzenia z domu,ludzie sie pozmieniali nie wiem ale dla mnie wszystko super i nie pisze tu aby zachęcać idzcie na Awf bardzo prosze ale jestem pewien ze po kilku miesiacach znajdziecie sie na ews bo ja tak miałem i widze mnóstwo ludzi którzy zrobili tak samo. Na mgr jest ich 50 %/ zachęcam ale każdy ma swój rozum :)
  12/31/15
 • Gosia

  Hej :) Zastanawiam się nad studiami w tej szkole na kierunku dietetyka w spocie, ponieważ mam już z tego licencjat i pragnę to kontynuować. Niestety taki kierunek jest tylko w tej szkole... Co o niej sądzicie jeśli chodzi o ten kierunek?
  11/16/14
 • Magda

  Chciałam Was zapytać o kierunek Dietetyka w sporcie II stopnia. Może ktoś studiuje?
  3/26/14
 • Krzysiek

  Witam, uczelnia jest dobra, nie wiem dlaczego wyzej pisza iz jest kiepska, oczywiście że liczy sie kasa ale to zrozumiałem za cos musza chyba wszytsko opłacać, teraz maja magisterskie i to mnie przekonuje aby dłuzej u nich zostać, nigdy nie miałem problemów ze zdaniem egzaminów no może u jednego czy dwóch prowadzących, kadra bardzo dobra, obozy super szczególnie augustów dobra zabawa, mozna mnóstwo dostać uprawnień za grosze co mnie dziwi ale super cieszy i tu nie widze żadnego liczenia pieniędzy.Znajomi pokończyli maja prace pootwierali swoje biznesy ja też załapałem sie na dobry etat.Mogę polecić z czystym sumieniem.
  8/14/13
 • STACH

  To są jaja, zdumiewające, że to funkcjonuje. ODRADZAM!
  7/15/13
 • TomaszEk

  Niestety, ale to prawda co napisali poprzednicy. Tylko kasa, kasa, kasa i jeszcze raz kasa się na tej "uczelni" liczy. Jeżeli studiujesz zaocznie i pracujesz na pełen etat w jakimś centrum handlowym, to zapomnij żebyś zaliczył studia w terminie. Poprawki, wpisy, powtarzania przedmiotów, dyżury kanclerza i dziekana, są organizowane najczęściej w środku tygodnia!! To jest chore. Na pierwszym roku jest 6 grup po 35 osób, a w ostatnim są 3 grupy po 20 osób, wiele osób rezygnuje już po pierwszym semestrze, jak widzą co się dzieje w tej szkole. Każdy, dosłownie każdy mówi, że jak by wiedział jak tu jest to w ogóle by się do tej szkoły nie wybrał.... a budynek w Warszawie, to jest jakaś kpina. Stary magazyn wojskowy, gdzie były trzymane szczoty go mycia podłogi. Odradzam, będziesz tylko płakał i płacił jak się nie wyrobisz z czymś w terminie lub czegoś nie dopilnujesz ( za głupi wpis do indeksu, trzeba bulić 10 złotych, jak się nie weźmie w terminie).
  2/14/13
 • KRYCHA WROCŁAW

  Para uczelnia, w której liczy się tylko kasa. Warunki koszmarne, kłamstwa i bałagan to codzienność. Żałosna buda!
  1/26/13
 • oooooooooo

  niestety ta uczelnia do najlepszych nie należy. Profesjonalizm polega nie na wysokim poziomie nauczania lecz na dobrym marketingu osób zarządzających. Najważniejsze dla nich są pieniążki, każdy student to kasa. Przykre to, bo przecież nie o to chodzi...
  11/26/12
 • ?????????

  dlaczego nikt tu nie pisze? nie ma studentow tej uczelni? cos nie tak jest w ta szkola wyzsza? wszedzie jest duzo opinii a tutaj ECHO !!!
  4/5/12