Ocena uczelni


Komentarze (4)

Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • opinia o podyplomowych

  STUDIA PODYPLOMOWE - program: Wychowanie Seksualne - kto robił i jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
  8/6/19
 • Wyższa Szkoła Teologiczno-Społeczna

  Dzień dobry, Wyższa Szkoła Teologiczno-Społeczna jest uczelnią prywatną, kościelną. Studia, o które Panie pytają prowadzone są na wydziale teologii. W ramach kierunku teologia istnieje pięć specjalizacji, w tym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Komunikacja Społeczna oraz Pedagogika Religii i Etyka. Skończone u nas studia licencjackie na specjalności pedagogicznej zapewniają przygotowanie pedagogiczne niezbędne, by uczyć w szkole. Szkoła istnieje od 1968 r., w 1997 r. uzyskała uprawnienia szkoły wyższej i prowadzenia studiów licencjackich. W 2012 r. nastąpiła zmiana nazwy na Wyższą Szkołę Teologiczno-Społeczną.
  5/31/19
 • O_L_A

  oni chyba nowi są, bo w porównaniu z innych szkołami z Warszawy, to nie mają prawie wcale wpisów, ja też szukałam przez zarzadzanie zasobami ludzkimi i trafiłam na nich, a nigdzie w necie nie ma opinii
  5/28/19
 • Kasia

  czy ta uczelnia jest państwowa? czy ma charakter kościelny? szukałam pedagogiki w Warszawie i mi się pojawiła ta szkoła, a nigdy nie niej nie słyszałam. Możecie coś napisać o studiach pedagogicznych, bo na stronce jset to jakos dziwnie pokazane jako specjalność. Czyli to nie kierunek ? a jeśli specjalność to w ramach jakiego kierunku?
  5/16/19