Ocena uczelni

Komentarze (73)
Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • Ola

  Reply for the comment of Kandydat from date 11/6/20
  Nie ma na stronie Uczelni żadnej informacji o Socjologii, nie jest już prowadzona rekrutacja na ten kierunek.
  11/9/20
 • Kandydat

  Czy ktoś może napisać czy uczelnia ma jeszcze studentów socjologii? Na stronie uczelni jest informacja że prowadzą socjologię, a jak chcę się zapisać to dostaję informację w biurze obsługi studenta, że nie prowadzą studiów na kierunku socjologia.
  11/6/20
 • Kasia

  Czy ktoś skończył tutaj prawo urzędnicze ? Moge prosić jakies informację jak to się ma potem z praca , bo o ile mi wiadomo to prawo jest 5 lat. A uczelnia ma w ofercie 3-letnie studia.
  3/9/20
 • Absolwentka

  Ja tez skonczylam ta szkole ale problemow zadnych ani w uczelni nie miałam ani później z praca też nie było. Może masz wygórowane wymagania co do warunków zatrudnienia typu 10 tyś na rękę.....
  1/12/20
 • absolwentka

  Nie polecam. Ja mam ciężko po tej uczelni znaleźć pracę.
  1/12/20
 • Emila

  Również jestem studentką wsge. Potrzebny jest mi papier do pracy. Dogadać się z wykładowcami faktycznie można. W dziekanacie różnie to bywa. Ale zastanawiamy się ( my studenci) co taka aktywność w komentarzach. Czyżby znów jakaś kontrola na uczelni.
  1/11/20
 • Aga

  Jestem zadowolona z wyboru tej uczelni: zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie, obsługa bardzo pomocna.
  1/9/20
 • Marek

  Widzę, że zrobiło się aktywniej na tej stronie. Pamiętam jak szukałem info na temat WSGE przed moim studiowaniem i nie znalazłem za wiele... Teraz już sam mogę się wypowiedzieć 😁 W naszym powiecie jedyny wybór i słuszny! Polecam, spokojnie można dogadać się z wykładowcami, pracownikami oraz studentami i studentkami 😁 Przekazana wiedza praktyczna i teoretyczna na poziomie! Tak więc nie może co rozmyślać i zapisywać się w kolejnym nabierze!
  1/4/20
 • W.

  Polecam studiowanie na WSGE, wykładowcy bardzo sympatyczni z dużą wiedzą, bardzo ciekawy wybór studiów podyplomowych oraz praktycznych kursów, cena czesnego również jest korzystna, a Panie w dziekanacie zawsze miłe i chętne do pomocy. 🙂
  1/4/20
 • Studentka J.

  Studiuję już na Wsge 5 rok i jestem bardzo zadowolona. Wczesniej studiowalam też na Aps i jeżeli chodzi o podejście do studenta to Wsge wygrywa bez żadnego komentarza. Wykładowcy kompetentni na zajęciach zawsze siedzę z zaciekawieniem, a i przygotowanie do zawodu naprawde rzetelne dzieki dużej ilości praktyk. Ja polecam Wsge i tak na marginesie nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś w dziekanacie był dla mnie nie miły. Zdziwiły mnie te komentarze.
  1/4/20
 • Absolwentka

  Reply for the comment of żal.pl from date 12/2/19
  Trochę z niesmakiem czytam powyższe opinie... Studiowałam w WSGE 5 lat BW, ukończyłam i także mogę się w tej kwestii wypowiedzieć. Oczywiście, że nie mogę w 100% powiedzieć że wszystko "cyka" jak należy ale... gdzie tak cyka? Wykładowców oceniam na b. wysokim poziomie, b. często z wiedzą teoretyczną i praktyczną w związku z wykonywanym przez nich drugim zawodem i dzieląc się swoim doświadczeniem, historiami z życia zawodowego, tłumacząc suchą teorię po swojemu poszerzali nasze podstawy w danym zakresie. Dziekanat zawsze chętny do pomocy! Stypendia i zapomogi każdy mógł się o nie ubiegać, a os. je prowadząca prowadziła za rękę aby wszystkie dokumenty (a jest ich trochę) były takie jak trzeba. Osobiście polecam WSGE!
  12/2/19
 • żal.pl

  Żal, że ludzie nie potrafią z godnością odejść z miejsca pracy nie zostawiając po sobie tzw. "smrodku".....
  12/2/19
 • studentka

  odpowiedź na zadania pytania: niestety wszystkie -tak.
  11/30/19
 • Anka

  Właśnie przeniosłam się na inną uczelnię. Nie poszłam studiować tylko dla papierka. Nie polecam uczelni. Lepiej dojechać do W-wy.
  11/3/19
 • kandydatka

  Koszmar. Panie w dziekanacie miłe ale tylko chyba raczej przy właścicielach. Coś się dowiedzieć to jak powyżej. Podobno kadra z dziekanatu nikt nie ma wyższego. Nie polecam i tak trzeba płacić lepiej wybrać inną uczelnię tak ja ja to zrobiłam.
  11/2/19
 • absolwentka

  Nie polecam. Szkoda czasu i pieniędzy. Godziny przy przedmiotach wykazane w suplemencie do dyplomu nie pokrywają się z planem , który został zrealizowany. krótko mówiąc, nie realizuje uczelnia przedmiotów, jak wymaga to przyjęty plan i program studiów. Są np zrealizowane z danego przedmiotu osiem godzin a powinno być zrealizowane 27 godzin. I takich różnych rzeczy można przytaczać ......
  10/28/19
 • PRAWO URZĘDNICZE - pytanie

  Chciałbym dowiedzieć się wiecej informacji od studentów na temat kierunku PRAWO URZĘDNICZE. Po pierwsze - dlaczego te studia trwają 3 lata, a nie są w systemie jednolitym magisterskim? Co macie na dyplomie wpisane - licencjat PRAWA? czy to jest zgodne z wymogami Ministerstwa, że system jest licencjacki? I generalnie, jak oceniacie same studia, ich poziom, wykładowców? Nie widzę na stronie wykazu przedmiotów, ani nazwisk wykładowców, a opis sylwetki absolwenta pokazuje mi Error 404. Czy gdzieś znajdę więcej informacji?
  10/6/19
 • Ania

  Zarządzanie oświatą (studia poprzez e-learning)- oceniam bardzo negatywnie. Jeśli ktoś chce zdobyć tylko "papier" OK. Natomiast, jeśli ktoś chciałby posiąść rzetelną wiedzę, którą będzie mógł wykorzystywać w praktyce, absolutnie szkoda czasu, energii i pieniędzy.
  5/17/19
 • STUDENDTKA :)

  Jestem zadowolona z poziomu uczelni, wykładowców, kosztów itp. Wolne niedziele, stypendia i przyjazna atmosfera to to co zachęciło mnie do studiowania w WSGE. Szkoda że kończę już magisterkę.
  3/8/19
 • swastikindia28@gmail.com

  Szanowni Państwo, Nazywam się Dhara Rankitkumar Patel. Jestem z Indii. Potrzebuję pomocy od ciebie odnośnie mojego wniosku w twojej uczelni. Złożyłem podanie w twojej uczelni przez agenta z Indii. Dostałem od mojego agenta "list z zaproszeniem". W zaproszeniu, mój numer rejestracyjny to 400. Mój numer paszportu to N7142657. Chcę wiedzieć o moim statusie aplikacyjnym, ponieważ przekazałem pełnoprawnej sumy agentowi za wypłatę opłat na studia. Tutaj załączam mój "list z zaproszeniem", który dostałem z waszej uczelni. Proszę dać mi znać, czy ten list jest autentyczny, czy nie, a jeśli jest ważny, proszę podać mój wniosek i pokwitowanie zapłaty. Regards. Swastik India Engineering Jayendra H Prajapati City : Vadodara,Pin 390024 State : Gujarat ( INDIA ) Contact : 7359240705 2 Attachments
  2/4/18
 • karolakrejola

  Myślałam że tylko w stolicy i większych miastach mamy studentów z zagranicy, a tu u nas w Józefowie też jest ich sporo. Mamy sporo zajęć w języku angielskim więc to nie problem dla obcokrajowców uczęszczać na zajęcia. No i samo życie jest dużo tańsze w takim mniejszym mieście.
  2/1/18
 • baninikon

  Jeśli dla kogoś pieniądze nie są kluczowym wyznacznikiem to lepiej postawić na niepubliczną uczelnię gdzie wykładowcami i tak są profesorowie z prestiżowych uniwersytetów. Kończę właśnie 3 rok licencjackich na WSGE w Józefowie i trzymają poziom, w ostatnim rankingu znaleźli się w TOP 25 najlepszych uczelni!
  1/5/18
 • ED

  Hej. Czy ktoś studiował /studiuje oligofrenopedagogikę na tej uczelni? jak to wygląda? warto się zapisać? Na innych uczelniach są 3 semestry- tu tylko dwa, czy nie ma potem kłopotu, że za mało godzin? Dajcie znać, bo jestem zagubiona :(
  11/11/17
 • pantera

  Według rankingów to jedna z lepszych niepublicznych uczelni w Polsce, a co do samego poziomu to nauczania to jest ok. Zajęcia prowadzone są w formie multimedialnej i przez szanowanych profesorów więc poziom jest naprawdę przyzwoity :)
  9/30/17
 • balinska

  Wykładowców mamy najlepszych z możliwych bo są sprowadzani z topowych uczelni, ale widać że coś się stało bo entuzjazm znacznie opadł... Możliwe że nie dogadują się z władzami uczelni lub coś w tym rodzaju. Ja kończę właśnie bezpieczeństwo na 3 roku.
  7/24/17
 • Paula

  Witam. Jestem po mgr pedagogika. Za moich czasów było super. Bardzo dobrze wspominam moje studia super wykładowcy, mega atmosfera z tym, że na 5-tym roku po odebraniu budynków atmosfera zrobiła się kiepska... Wykładowcy strasznie narzekali na płace co przekładało się na jakość wykładów.
  5/28/17
 • wirca

  uczą jak uczą - mnie tam tylko papierek interesuje . wiec trudno zaliczyć i czy trzeba być na wykładach , czy po prostu da się przelecieć pro forma?
  4/14/17
 • Leoś

  Heniek, dobrze słyszałeś. Tak mało osób się tu zapisuje na studia że muszą muzułmanów kształcić. Ciekawe kto tam teraz wykłada, może jakiś nowy Bin Laden? Ja się w porę wypisałem :-)
  3/5/16
 • Heniek

  Cześć, co możecie powiedzieć o kierunku bezpieczeństwo na tej uczelni? Słyszałem że pada uczelni, marne wykłady z tego kierunki no i kiepska atmosfera. To prawda? Nie warto może się zapisywać i na darmo kasy wydawać?!
  2/16/16
 • prawo????

  jak jest na kierunku PRAWO???? napiszcie proszę co co studiuja tytaj, pliiiz
  8/31/15
 • Ala

  Co możecie powiedzieć na temat tej uczelni. Czy warto się tutaj zapisać na kierunek administracja?
  7/27/15
 • Nikita

  Koszmar!!! To jest jak z dentystą, jak jest dobry, to bierze więcej, ale wiesz za co płacisz. Konkluzja: lepiej wydać więcej kasy ale na renomowaną uczelnię........
  7/9/15
 • Zarządzanie

  Witam, od października zamierzam uczyć się na tej uczelni w Józefowie na kierunku zarządzanie. Czy jest ktoś kto mógłby mi przybliżyć tą uczelnie oraz Kierunek?
  6/22/15
 • rozczarowana

  Pewnie masz rację, zresztą to widać, a dziś powinno być wolne. Bez sensu te zajęcia - 4 studentów , znudzeni i jacyś zdesperowani ci wykładowcy. Nuda i ten poziom, trzeba szukać lepszych uczelni
  6/6/15
 • mania

  oj coś pozyty ustygły od września, czyżby pozwalniali się informatycy wynajęci do wpisów? pewnie tak bo jak studiuję od 3 lat to w szkole jakoś opustoszało hihihi a już cokolwiek załatwić graniczy z cudem, poza tym ta atmosferka ... czyżby upadek??? dorze że kończe ...
  5/18/15
 • ok:-)

  ok.
  9/12/14
 • mimi

  ok. ja studiowałam ped. na licencjacie, teraz zostaje na mgr. dobre warunki, są stypendia, cena też ok.
  8/23/14
 • ela

  polecam, jest tanio , dobry klimat, wykładowcy sympatyczni.
  8/8/14
 • student z Warszawy

  polecam, profesjonalne przygotowanie osób prowadzących wykłady i ćwiczenia, jest dobra atmosfera, stypendia , ok.
  7/12/14
 • ewa

  polecam :-) dobra kadra, ciekawi ludzie prowadzą zajęcia, plany ok.
  7/11/14
 • ja , Warszawa

  Polecam ! Fajnie.
  6/28/14
 • magda

  hej ,czy ktos z was studiował może administracje w piasecznie ?macie może jakies testy albo ściągi ;-)?
  4/23/14
 • anna

  Czy ktoś miał statystykę z demografią z dr Antczak ?czy bardzo ciężko jest z zaliczeniem?
  2/24/14
 • Roger

  Zwracamy sie z prosba, aby zjazdy odbywaly sie na przemian raz Jozefow a raz Falenica! A nie, ze jedne grupy sa uprzywilejowane i maja tylko w Jozefowie!
  1/15/14
 • i ja

  Polecam ( WARSZAWA) - super kadra, super studenci. Fajno jest!!
  1/11/14
 • ja!

  polecam:-) uśmiechy dla wszystkich studentów ( Warszawa)
  12/14/13
 • klocia

  Super, macie racje , fajnie i szybko dzień mija . Blisko do dworca zachodniego.....i ogólnie miły dziekanat.
  10/20/13
 • mary;-)cha

  Polecam i zgadzam się ,że na Szczęśliwickiej są pasjonaci, super zajęcia. polecam. Fajnie.
  10/6/13
 • nikodemka:-)

  Heja, byłam dziś na pierwszym zjeździe na Szczęśliwickej , jest rewelacja, dużo praktyki,super mili wykładowcy, tacy ludzie z pasją. Pani od logo i muzy to pasjonaci chyba. Na razie polecam, dość tanio nawet jak na wawe, bo bałam się ,że może być drożej niż w józefowie, a u mnie cienko z kasą. polecam bo warto. Mały dziekanat ale mile dwie panie pomagały.warto.
  10/5/13
 • SARA

  BW mozna zaliczyc, tylko uwazac na jednego z braci S, jesli jestes innego pogladu niz PO to sie z tym nie upubliczniaj. Jest tez pewne malzenstwo, ktore na poczatku zajec ustala zasady zaliczen a pozniej stawia wszystkich przed faktem dokonanym i wszystko zmienia przed koncem.
  9/29/13
 • zenek

  Nie wiem jak na adminie jest , ale wykładowcy na pedagogice - spoko ludzie, polecam, fajne budynki mają, dobrze uczą.
  9/28/13
 • ewka

  A jeśli chodzi o trudność?wykładowy są bardzo wymagający? Chodzi mi o kierunek ADMINISTRACJA
  9/23/13
 • renatka

  Polecam , jest super!!!!!!!Miło,wykładowcy ok. Mają filie . Polecam.
  9/22/13
 • ufoludka

  Ja zapisałam się na WSGE na oddział w Warszawie, blisko dworca ....niestetety musze dojeżdźać. Fajnie jest już plan, miła obsługa, młode dziewczyny papiery przyjmują , to tyle wrażeń , pozytywne na razie, kto startuje na Szczęśliwicką w Wawie? I na co?Zjazdy tylko w soboty i niedziele są , fajnie bo ja do pracy biegam!!
  9/21/13
 • dorota

  Polecam , miła kadra od pedagogiki, fajne zajęcia. Polecam, ład i skład. Ucelnia ma różne rzeczy za darmo, ale czesne możesz co miesiąc też płacić.polecam.
  9/21/13
 • pytanie

  może to głupio zabrzmi, ale oni mają na swojej stronie orzełka, czy to jest uczelnia państwowa??? czy prywatna i za każe studia sie płaci? jest jeszcze jakaś szansa na studia ale właśnie nieodpłatne?
  9/18/13
 • Sylwia

  Ola, nie wiem jak jest na administracji,ale polecam Ci wykładowcó z pedagogiki. Teraz też jest Warszawa czynna na Szczęśliwickiej, super mili ludzie tam są. Myślę,że na admin będzie tak samo, pewnie nauki więcej. Szkoła z fajnym klimatem!
  9/17/13
 • paula

  Polecam, fajna kadra!!!!!!!!!!!!!!!
  9/17/13
 • Ola

  A jeśli chodzi o kierunek administracja?czy bardzo ciężko jest?
  9/5/13
 • dancia

  studiowałm na tej uczelni 3 lata ZARZĄDZANIE . Kadra jest na dobrym poziomie i każdy bierze z tego co chce poświęcając tyle czasu ile może . Dziekanat także jest SUPER i uważam ,że uczelnia ta jest pro- studencka i zawsze mozna liczyć na wsparcie . Pozdrawiam,
  8/27/13
 • Studencik

  Kadrę mają spoko, z tego co widziałem mają nowy kierunek - prawo. Jestem na administracji i chyba się przneiosę
  8/22/13
 • Beti

  Kadra spoko,dziewczyny w dziekanacie super
  7/26/13
 • piszcie konkretnie

  ale może napiszcie coś wiecej, bo takie krótkie stwietrdzenie, ze: jest ok, jest do tyłka, to nie wiadomo, co o tym myslec, zero konkretow, a mi zalezy na informacjach sprawdzonych i majacych potwierdzenie w faktach
  6/25/13
 • Lolek

  Całkowicie zgadzam się z opinią Moniki.
  6/24/13
 • monika1990

  Powiem krótko, szkoda czasu i pieniedzy
  6/10/13
 • Jula

  BW jest jak na pierwszym roku ok, zobaczymy co dalej. Kadra na poziomie i ludzka przede wszystkim, w dziekanacje sympatyczni mlodzi ludzie- bezproblemowo.
  2/21/13
 • kasia

  sergia, to mogłabyś coś więcej powiedzieć o stypie? od jakich wyników się dostaje jaką wysokość stypy? Mnie to interesuje na kieruku bezp. wewnętrzne. chyba że to jest takie uniwersalne? za wszelkie info dzieki
  7/4/12
 • sergia

  szkoda że brak zapytania o cały wachlarz stypendiów (na studia zarabiałam dobrymi ocenami) fajnie było, od roku po obronie i tuż po niej w pracy :) polecam i spróbuję wrócić na podyplomówkę,
  6/20/12
 • zaplecze

  czy ta szkola ma parking i czy jest na tyle duzy, ze w weeekndy bez problemu studenci moga zostawiac swoje auta? i drugie pytanie: czy administracja w tej uczelni jest dobrym wyborem? z gory dzieki za info
  6/14/12
 • bezpieczeństwo wewnetrzne, do Jacka

  do Jacka i innych, kierunek bezpieczenstwo wewnetrzne jest fajnym pomyslem na studia, bo nie sa zbyt ciezkie, nie ma nacisku na przedmioty scisle, typu chemia, fiza, matma, co akurat dla mnie wazne, a i przyslzosciowo to jest fajna opcja na robote, pod warunkiem ze mieszkasz w wiekszym miescie, oczywiscie najszybciej dostaniesz robote w Warszawie, wiec spoko, mozesz sie pakowac
  3/6/12
 • aska

  maja fajna, czytelna stronke, bez problemu widac wszystkie kierunki studiow, administracja tez jest niezle zaprezentowana, ale chcialabym, ze napisali cos studenci tej szkoly na kierunki Administracja, bo sklaniam sie by tu studiowac od pazdziernika 2012, intreresuje mnie poziom, kadra, zajecia, takie najwazniekjsze waszym zdaniem informacje
  2/28/12
 • Jacek

  interesuja mnie opinie o kierunku bezpieczenstwo wewnetrzne na tej uczelni, jak wygladaja zajecia, kto je prowadzi, jaki jest poziom trudnosci, ile ludszi odpada po roku, itd. jaki l=klimat w szkole jest?
  2/15/12
 • gdzie na administracje?

  Pytanie otwarte mam; mysle o administracji, podrzuccie kilka propozycji warszawskich szkol prywatnych wedlug was najlepszych. Najchetniej z uzasadnieniem, dlaczego ta uczelnia. Interesuje mnie kadra, skad wykladowcy, jaki poziom cwiczen, ile ludzi oppada po pierwszym roku? Dzieki.
  2/15/12