Opinie o Uczelni Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie (WSIiZ Warszawa)

Komentarze (438)

 • kosmetologia

  Jak to jest ze składaniem dokumentów? Czy trzeba już zaraz po rekrutacji online, czy dopiero po otrzymaniu świadectwa maturalnego?
  26.05.2018
 • Chemia kosmetyczna

  Czy ktoś z gości może potwierdzić nazwiska prowadzących NA KIERUNKU CHEMIA KOSMETYCZNA, którzy opublikowani są na stronie wsiiz.pl? Są specjaliści z najwyższej półki i dlatego zależy mi na potwierdzeniu autentyczności nazwisk...
  22.05.2018
 • Kosmetologia

  Hej, z chęcią poznam osobę, która wybiera się na kosmetologię stacjonarnie :D Jeżeli znalazłby się ktoś, zostawiam kontakt: mena0@buziaczek.pl
  20.05.2018
 • Paula

  Hej, Czy jest jakiś program dni otwartych? O której godzinie się zaczynają? Czy jest gdzieś to rozpisane?
  15.05.2018
 • Kasia

  Czy na najbliższych dniach otwarych będzie możliwość złożenia dokumentów? Ostatnio nie było jak się przez ten tłum dostać.. I ludzi i pytań było mnóstwo. Ja wiem, że jak złoży się w dni otwrate dokumenty to można złapać się na promocję? A jak byłoby z wysłaniem dokumentów listownie? Czy wtedy stempel na poczcie pozwala Na skorzystanie z promocji? Ktoś z Was tak próbował?
  13.05.2018
 • dietetyka

  Tak, Pan Michał Wrzosek jest. Jego zajęcia to chyba najpopularniejsze na tym kierunku. Poza tym są dietetycy kliniczni i lekarze. Ludzie z Instytutu Żywności i Żywienia, ale nie pamiętam nazwisk.
  09.05.2018
 • Michał

  Czy ktoś może potwierdzić czy na dietetyce pracuje większa ilość takich specjalistów jak trener personalny i dietetyk - Pan Michał Wrzosek? Jeżeli tak to kto jeszcze jest?
  04.05.2018
 • Rekrutacja on-line

  Sandra, nie ma tradycyjnego podania. Musisz zrobić rekrutację on-line http://e-dziekanat.wsiiz.pl/Rekrutacja/Rejestracja
  30.04.2018
 • Sandra

  Wiecie gdzie można znaleźć podanie rekrutacyjne na stronie szkoły?
  28.04.2018
 • nienienie

  "Co do zajęć w piątku - rejestracja na pracownie dla chętnych. "? Serio? Na niestacjonarnych sobie nie wybierzesz kiedy chcesz przyjechać. Zajęcia specjalistyczne (w pracowaniach) nie są dobrowolne, tylko OBOWIĄZKOWE, każdą nieobecność trzeba odrobić, a z przeniesieniem do innych grup często jest problem :). Dodatkowo to nie są zjazdy co dwa tygodnie, tylko często co tydzień, bo zajęcia specjalistyczne ze zjazdem się nie pokryją nigdy. Może być tak że masz jeden weekend w miesiącu wolny lub wcale (bo masz np. 2x zjazd i 2x pracownie lub 2x zdjad i 1x pracownie). Pan Tomek jest jedyną osobą, z którą można normalnie się dogadać, nie tylko on jest w dziekanacie (zresztą jeszcze w semestrze zimowym był od stypendiów/płatności, a z dziekanatem miał wspólnego tyle co nic)
  25.04.2018
 • stypendia

  Proszę o informacje o stypendiach. Ile można dostać stypendium socjalnego miesięcznie i czy płacą za zamieszkanie w Warszawie. Kiedyś było stypendium mieszkaniowe - a teraz jak to jest. I co to jest to zapomoga i ile najwięcej można dostać? Proszę też o informacje jak można obniżyć koszty czesnego - czy po to ta zapomoga?
  24.04.2018
 • Luiza

  Instruktor, czy to nie jest forum dla studentów? Rzeczywiście dobrze iść na uczelnie i pogadać ze studentami. Prawdziwymi!!!
  24.04.2018
 • Studentka

  Panie Tomku, dziękujemy za autoreklamę
  24.04.2018
 • Instruktor

  PWSBiA ;-) A czy towarzystwo nie wie, że PWSBiA po aferze "rzekomo korupcyjnej" zmieniło cały swój image. Teraz to jest Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych! Jak już reklamujecie to przynajmniej dobrze ;-)
  24.04.2018
 • aga

  WSIiZ znacznie dłużej prowadzi studia na kosmetologii niż PWSBiA. Ma dobrych praktyków - porównaj sobie zresztą kadrę na uczelniach. WSIiZ ma dobre sale- w sensie wyposażenia w sprzęt i kosmetyki. Czyste pracownie!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny zwracajcie na to uwagę - na dniach otwartych widziałam pracownie na innej uczelni - masakra. Nidy niczego nie brakuje . Dobrze prowadzona podologia - przez Panią Magdę - nie pamiętam nazwiska. Lubię jeszcze zajęcia z Panią Marciniak - bardzo dużo wiedzy. Co do zajęć w piątku - rejestracja na pracownie dla chętnych. Mi pasuje, bo najwięcej klientek mam w soboty. Więc kwestia wyboru. Potwierdzam, że w dziekanacie pracuje cudowny Pan Tomek. To co jeszce na plus - jak rozkładasz na raty to nie dopłacasz dodatkowo jak na innych uczelniach. Podpowiem - korzystajcie z promocji. Można sobie obniżyc czesne. I stypendia - szczególnie zapomoga - można dostać 100% czesnego. Nie robią problemow - pomagają wypełnić wniosek. Mi pomógł Pan Tomek, bo kompletnie nie wiedziałam jak to zrobić, Było to dla mnie skomplikowane, ale z pomocą da się zrobić. Niby szkoła prywatna, a wysokie stypendia. Z minusów, to dużo nauki z anatomii i inne teoretyczne przedmioty, których nie lubilam, ale to chyba n a każdym kierunku są takie przedmioty zapychacze.
  24.04.2018
 • Liza

  Czy to prawda, że pracownie dla niestacjonarnych są w piątki. Przecież to masakra
  24.04.2018
 • Gosia

  Sandra, też się zastanawiałam, ale wczoraj byłam na PWSBiA i podjęłam decyzję. Pogadałam sobie ze studentką, która przyjechała załatwić sprawy w związku z trudną sytuacją życiową. Jak posłuchałam z jaką życzliwością dziewczyny z dziekanatu z nią rozmawiały, zadzwoniły do Pani Dziekan i od ręki wszystko załatwiły. To byłam w szoku.
  24.04.2018
 • Sandra

  Hej, wybieram się na kosmetologię stacjonarnie. Mam dylemat między WSIiZ i PWSBiA, macie jakieś doświadczenia, możecie coś polecić?
  24.04.2018
 • dla mnie na tak

  Dla mnie uczelnia na tak. Nigdy nie miałam problemu z dziekanatem - szczególnie polecam Pana Tomka - świetny człowiek - ma do Nas wiele cierpliwości!!!
  23.04.2018
 • nienienie

  Luzia - szczerze Ci radzę wybierz inną szkołę, ja żałuję strasznie, że poszłam do tej "uczelni". Szkoła to porażka, dziekanat w kółko robi pod górkę, nie ma możliwości dogadania się z nimi nawet jak studentom pasuje i wykładowcy pasuje - dziekanat pokazuje swoją władzę i jest "nie, bo nie". W tej szkole zaczynasz semestr we wrześniu, a kończysz w połowie lipca - terminy przełożenia egzaminów, podania itp idą do kosza. Student, który płaci za chodzenie to tej szkoły i ich utrzymuje w tej szkole nie może nic - traktują Cię jak gorszy sort. Kolejnym przykładem jest to, że nie skończysz tej szkoły z certyfikatem znajomości języka np. na poziomie B2. W tej szkole coś takiego nie istnieje, a angielski jest na poziomie podstawówki. Planu zajęć nie pogodzisz z pracą, są grupy, które zajęcia specjalistyczne mają w piątki, co wiąże się z braniem urlopów w pracy co najmniej raz w miesiącu. Godziny odbycia praktyk dla studenta niestacjonarnego są kosmiczne, miesiąc musisz poświęcić swojej pracy dla praktyk. Przedmioty się powielają, często masz to samo, ale pod inną nazwą. I nie mówi tego osoba "prześlizgująca" się z semestru na semestr, ale ucząca się i otrzymująca stypendium rektora. Bronię licencjat i więcej do tej szkoły nie wrócę.
  22.04.2018
 • zuza -dietetyka

  czy ktos sie wybiera na dietetyke stacjonarnie ? :)
  19.04.2018
 • Iga

  Czy na stuleciach niestacjonarnych (kosmetologia) jest wychowanie fizyczne?
  17.04.2018
 • Martyna

  Może mi ktoś powiedzieć jakie przedmioty są brane pod uwagę podczas rekrutacji na kosmetologię?
  17.04.2018
 • Administrator

  Komentarz usunięty - naruszenie regulaminu.
  11.04.2018
 • do Luiza

  WSIiZ specjalizuje się w kosmetologii od lat, więc to na pewno wyróżnia tą uczelnię spośród innych. Bardzo dobra kadra - szczególnie praktycy - dr Klonowska, mgr Owczarek, mgr Marciniak - moja siostra sobie chwali. Poczytaj na stronie. A najlepiej to przyjdź a dni otwarte, albo normalnie w ciągu tygodnia. Ja byłam normalnie w tygodniu i oprowadzili mnie po pracowniach - polecam wycieczkę z Panami z rekrutacji [niesamowicie mili] . To co przykuwa uwagę to właśnie dobrze wyposażone pracownie - nigdy nie brakuje kosmetyków i co ważne są "świeże" [opinia siostry] - wiem, że dziwnie to brzmi, ale poczytaj sobie o innych uczelniach, to zrozumiesz dlaczego to ważne.. Ja zdecydowałam się na tę uczelnie, bo moja siostra jest na drugim roku i będzie mi łatwiej. Zresztą jest tu dużo osób, które znam, a to chyba dlatego, że bardzo dużo osób decyduje się na tę uczelnie. Poza tym ta uczelnia jest znana na rynku. Ja będę studiować dziennie, wic będę ubiegać się o stypendium mieszkaniowe. Wiem, że miesięcznie można sporo dostać.
  09.04.2018
 • Luiza

  Hej, czy ktoś mógłby napisać coś o kosmetologii niestacjonarnej? Zastanawiam się nad tą uczelnią albo nad tą na ul. Bobrowieckiej. Tam już byłam kampus robi ogromne wrażenie, hotel dla studentów na miejscu, parking, pracownie w porządku. Studentki zaczepiłam też się dobrze wypowiadały. Mama mi tylko suszy głowę, że córka jej znajomej tu studiuje. Napiszci coś bo powiem szczerze po pierwszym kontakcie z Paniami w dziekanacie, zwątpiłam
  09.04.2018
 • martina19986

  Cześć! Planuje się wybrać na kosmetologię z początkiem pażdziernika 2018. Polecacie studia stacjonarne czy niestacjonarne i dlaczego? Byłabym wdzięczna za odpowiedzi
  31.03.2018
 • Paula

  Jak jest z planem zajęć na kosmetologii stacjonarnie, czy jest on elastyczny i można pogodzić go z pracą? Osoby, które są na kosmetologii mam pytanie czemu wybrałyście akurat tą uczelnie? Mam zamiar wybrać się na kosmetologie stacjonarnie od października, są tu osoby które również się wybierają? Zostawiam swojego e-maila gdyby ktoś chciał napisać: lena_123@poczta.onet.pl
  26.03.2018
 • Kinia

  Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o chemii kosmetycznej?
  25.03.2018
 • sławka

  Ja wypada na tle innych szkół warszawskich jeśli idzie o Kosmetologię? Macie jakieś porównania? Opinie od znajomych studentów?
  24.03.2018
 • Studentka

  Nigdy wszystkim się nie dogodzi ;-) Fajnie ponarzekać w sieci. Niemniej szkoda, że te chodzące marudy, które najczęściej prześlizgają się przez studia wszem i wobec mówią, że Uczelni nie polecają. To skoro nie polecacie szkoły to i w takim razie dyplomów jakimi się będziecie posługiwać. Żenujące. Powodzenia w życiu. Teraz ponarzekacie na szkołę, wykładowców i panie w dziekanacie, a w przyszłości na wyznaczane obowiązki w pracy, pracodawcę i kolegów z pracy. Aby się Wam wiodło! Wszelkiej pomyślności ;-)
  14.03.2018
 • Aga

  Witam.Ze wzgledu,ze nie moge sie dodzwonic sie na uczelnie,chcialabym zapytac tutaj,czy w semestrze letnim utworzyla sie grupa dietetyki(studia niestacjonarne 1 stopnia)?I,czy jeszcze mozna sie zapisac?
  12.03.2018
 • klik

  Hej a czy ktoś mógł by powiedzieć jak wygląda obrona na tej uczelnie ?
  06.03.2018
 • Miki

  Hej. Studiuję na tej uczelni i jestem zadowolona. Uczenia ok, i wykładowcy, czy osoby pracujące. Żadnych problemów nie mam. Uczelnie polecam, wciaz zaskakuja zmianami na lepsze. Najlepiej sprawdzić na dniach otwartych, bazę dydaktyczna jaka mają
  23.02.2018
 • Fuckoff

  Zjazdy są co dwa tygodnie na niestacjonarnych, ale osobiście szukajcie uczelni gdzieś indziej...
  23.02.2018
 • Lili

  interesuje mnie chemia kosmetyczna, mógłby ktos cos wiecej o niej powiedzieć? jak program? wykladowcy? praktyki? cokolwiek, proszę bo nie umiem sie dalej zdecydować
  21.02.2018
 • Lolo

  Studiowalam skończyłam magisterke , nie polecam , przedmioty się powielaja zdawałam 3 razy ten sam przedmiot pod inną nazwą, dziekanat robi wszelkiego rodzaju problemy, Panie z dziekanatu nieprzyjemne wobec studentów
  13.02.2018
 • Madzia

  Czy zjazdy na studiach niestacjonarnych odbywają się co tydzień? (kosmetologia od marca)
  04.02.2018
 • Magda

  Czy ktoś mógłby powiedzieć coś o kosmetologii niestacjonarnej?
  01.02.2018
 • dietetyka

  Cześć, na dietetyce są praktycy, to na pewno plus tej uczelni. I dobra baza dydaktyczna. To zauważyłam na dniach otwartych. Najlepiej chyba przyjść i zobaczyć co mają. To faktycznie pierwszy rok, ale zaczęli nieźle - podobnie zresztą było kiedyś z kosmetologią. Po pierwszym roku kształcenia było takie zainteresowanie, że moja siostra się nie dostała z braku miejsc. Nie ma co się sugerować opiniami, Najlepiej jest wszystko sprawdzić samemu, bo każdy ma inne oczekiwania. Mi odpowiada wybieram się od października 2018, ale już w marcu mam zamiar złożyć dokumenty, bo już od 15.03 będą podobno przyjmować..
  29.01.2018
 • Dietetyka

  Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o dietetyce? Podobno mają pierwszy rok dopiero. Jestem na II roku i nie wiem czy lepiej czekać i przenieść się za rok, czy już teraz przerwać naukę i zacząć od października pierwszy semestr? Jaki jest w ogóle poziom? Czy są jacyś znani specjaliści?
  29.01.2018
 • kosmetologia informacje

  witam jesli ktos studiuje kosmetologia stacjonarnie prosilabym o jakies opinie wrazenia uwagi bardame@o2.pl
  21.01.2018
 • Polcia

  Czy ktoś wybiera się na kosmetologię zaocznie od października?
  21.01.2018
 • Ella

  Ja sie wybieram na kosmetologie od marca :) Jestem ciekawa opinii kosmetologii z el. medycyny estetycznej, dziewczyny moze ktos studiowal albo studiuje ...? :)
  16.01.2018
 • lilly

  Wybiera się ktoś na kosmetologię od marca zaocznie?
  17.12.2017
 • A@1!!!

  Wybieram się na kosmetologie dzienna do tej uczelni.. Juz zlozylam papiery. Chodzą moi znajomi i sa bardzo zadowoleni, wciaz powstają nowe pracownie. Uczelnia się rozwija, powstają nowe kierunki. Już myślałam, ze później wybiorę 2 kierunek: Dietetykę.
  02.12.2017
 • Niki

  Nie ma progów punktowych przyjmują wszystkich którzy zdali mature w kolejności kto pierwszy ten lepszy
  18.11.2017
 • nics

  Witam, jakie minimalne wyniki z matur są potrzebne, aby dostać się na studia kosmetologiczne dzienne oraz zaoczne? Proszę o odpowiedź.
  19.10.2017
 • Kinga

  Czy ktos studiowal podyplomowo kosmetologie z el.medycyny estetycznej? Jakies opninie? Ja zaczynam od listopada i wszelkie info mile widziane:)
  01.10.2017
 • Maciej

  Po co wydawać pieniądze i tracić czas na dyplom nic nie wart na rynku pracy
  28.09.2017
 • M

  https://m.facebook.com/groups/1302422309884763 założyłam grupę na dietetykę, zapraszam
  20.09.2017
 • anka

  Duzo osób przeniosło się na zaoczną dietetykę. Może ktoś stworzy jakąś grupę na Fb? Inne kierunki już sobie założyły, Chemia i Kosmetologia juz stworzyły grupy. Kto jest w tym ogarniety i założy, a później wrzuci tu linka. przydałoby się,. Z góry dzięki
  19.09.2017
 • M

  Więc na zaoczną, ktoś tez, jakas grupa?
  18.09.2017
 • Niki

  Przecież stacjonarnej dietetyki nie otwierają, tylko ludziom w głowach mieszają
  16.09.2017
 • Michalina

  https://m.facebook.com/groups/115643562447999 zapraszam-Chemia kosmetyczna
  13.09.2017
 • M

  Ja się wybieram na dietetykę stacjonarną :)
  11.09.2017
 • tysia

  Czy jest tu ktoś kto poszedł na podyplomówkę z trychologii kosmetycznej i mógłby się wypowiedzieć nt. poziomu itd.? A może któraś z Was słyszała jakieś opinie od innych? Będę wdzięczna za wszelkie informacje!
  10.09.2017
 • O

  Jest jakaś grupa na dietetykę niestacjonarną?:)
  06.09.2017
 • Chemia

  Ktora z dziewczyn wybiera się na chemię kosmetyczna zaocznie i chciałaby się zapoznać ?
  05.09.2017
 • xx

  Czy ktoś wybiera się na dietetykę?
  04.09.2017
 • Klara

  Czy jest jakaś grupa na chemię kosmetyczna na fb?
  04.09.2017
 • Beata

  Czy już wiadomo kiedy ogłoszenie przyjętych na chemię kosmetyczną? Coś wiecie?
  04.09.2017
 • Patrycja

  Hej, dostałam się na Kosmetologię zaoczną i mam takie pytanie, ponieważ jestem w ciąży może ktoś miał jakieś doświadczenia z kobietami w ciąży ? Czy wykładowcy nie robią problemów i w ogóle jak uczelnia zaopatruje się na takie sytuacje. Bo nie wiem czy to warte mojego czasu, zdrowia i pieniędzy. Poza tym pytanie czy zajęcia odbywają się zazwyczaj w jednym miejscu czy trzeba kursować po całej Warszawie? Z góry dzięki za odpowiedź.
  01.09.2017
 • Kasia

  Jestem studentką już za chwilę VII semestru i mimo dużej ilości osób na roku nie zauważyłam, żeby ktoś kogoś nie szanował, ani pomijał. Liczba studentów chyba świadczy o tym jak wsiiz jest mocne w tym co oferuje. Owszem grup jest dużo, ale wiąże się to z dużą liczbą pracowników, wykładowców i pracowni, które na prawdę robią wrażenie. Nie chciałabym, żeby ktoś nie studiujący oczerniał uczelnię o dyplom, której się staram. To również mnie przez takie głupie komentarze stawia w świetle osoby, która nie powinna wykonywać zawodu kosmetologa. Stanowcze NIE dla osób pokroju Liliany. Łatwo oczerniać anonimowo w internecie bez argumentów!
  28.08.2017
 • Liliana

  Kosmetologia? Nie polecam, nie szanują czlowieka, pewnie przez ilości studentów jakie przyjmują
  27.08.2017
 • Olgaxx

  Jakie rozszerzenia potrzebne na dietetykę?
  27.08.2017
 • M

  Witam, mam pytanko. Uważacie, że kosmetologia to całkowicie damski kierunek? Czy to tylko stereotypy i facet mógłby spokojnie się w tym odnaleźć?
  26.08.2017
 • Mo

  Czy jesteś karolinastrzecha@gmail.com na kosmetologia niestacjonniestacjo ☺?Pa odpisz ; )
  25.08.2017
 • Mo

  Hej czy jest ktoś z W-wa na Wsiiz kosmetologia niestacjonarne? :)
  24.08.2017
 • pauleta

  Czy ktoś studiował na tej uczelni kosmetologię II stopnia będąc po innym kierunku np fizjoterapii??Podobno jest jakiś kurs uzupełniający, który trzeba zaliczyc ,dziękuję za odp
  22.08.2017
 • Kosmetologia

  Hej dziewczyny któraś się orientuję ile kosztuje wyprawka na studia z kosmetologii ?
  21.08.2017
 • Kosmetologia

  Hej dziewczyny któraś się orientuję ile kosztuje wyprawka na studia z kosmetologii ?
  21.08.2017
 • Magda

  Informacje z chemii będą w połowie wrześnie, ale z tego, co wiem to Inauguracja 30 września.
  18.08.2017
 • Chemia

  Dostałaś informacje z chemi kosmetycznej dziennej czy zaocznej ?
  18.08.2017
 • Patrycja

  E-mail doszedł dziś rano :) Teraz tylko czas załatwić dalsze formalności.
  18.08.2017
 • Patrycja

  Hej, ja dostałam informację, że decyzję o dostaniu się będą w trzecim tygodniu sierpnia. Czekam i czekam, co chwila odświeżam maila. Proszę dajcie znać jak coś dostaniecie :)
  17.08.2017
 • Chemia

  Ja dostała e- maila ze informacje będą w połowie września
  10.08.2017
 • Kasia

  Złożyłam dokumenty w połowie lipca, dostałam maila ze mam już zarezerwowane miejsce tylko czekają na komplet dokumentów ( nie dałam ksera dowodu) i że o wynikach poinformować mają mailem. Jeszcze nic nie dostałam i zaczynam się martwić. Czytałam poniżej że wyniki mają być w połowie sierpnia. Czy jest tu ktoś jeszcze kto czeka ☺☺☺☺
  10.08.2017
 • Zainteresowana

  Czy Ktos ze studiujacych kosmetologie dziennie moglby mi powiedziec jak mnie wiecej wyglada grafik? Od ktorej do ktorej sa zajecia ? Czy bylabym w stanie podjac ewentualna prace?
  07.08.2017
 • Zainteresowana

  Czy Ktos ze studiujacych kosmetologie dziennie moglby mi powiedziec jak mnie wiecej wyglada grafik? Od ktorej do ktorej sa zajecia ? Czy bylabym w stanie podjac ewentualna prace?
  07.08.2017
 • xxxx

  Kto na kosmetologię dzienną niech dołącza do grupy https://www.facebook.com/groups/637019029802160/ ;D :D
  02.08.2017
 • chemia

  Decyzję o przyjęciu będą wydawane po 15-stym. Coś ok 21.08. Mają wysłać e-maila kiedy można będzie odbierać.
  01.08.2017
 • Kasiula

  Czy ktoś dostał informacje z chemii kosmetyczna ?
  31.07.2017
 • Kasia

  Czy można dostarczyć papiery przez pocztę? Mieszkam trochę daleko od Warszawy :/
  28.07.2017
 • XXXX

  Ile dni po złożeniu wszystkich papierów dostaliście jakąś odpowiedź? :) Dziś dostarczyłam już wszyściutko i nie wiem czego się spodziewać.
  27.07.2017
 • do Anecik

  Nie prawda, że wszystkich przyjmują. Spróbuj na mgr KOS - mają limity na specjalizacji np. kosmetologii bioestetycznej. Ja nie zdążyłam pół roku temu [luty 2017] i dopiero teraz się dostałam. Kończyłam licencjat na tej uczelni z KOSi dlatego zdecydowałam się zostać na mgr. Poza tym jak nie studiowałaś to nie pisz bzdur. Na pracowni są miejsca dla każdego o ile chodzisz do swojej grupy. Niektóre dziewczyny są cwane i myślą, że mogą chodzić nie ze swoją grupą i przez takie tak się dzieje, Strasznie mnie to denerwowało. Na szczęście instruktorzy już na to nie pozwalają. Faktycznie do tej uczelni rekrutuje się bardzo dużo studentów. Roczniki są bardzo duże z uwagi na popularność uczelni i najważniejsze bardzo dużą ilość sal kosmetycznych. To największa szkoła kosmetologiczna w Woj. Mazowieckim.
  27.07.2017
 • Sylwia

  Czy jest grupa na kosmetologie stacjonarną ? :D
  27.07.2017
 • Anecik

  Kurcze, co to za jaja z tym nie dostanę się, przecież wszystkich przyjmują a potem na roku jest 300 osób i miejsca na pracowniach nie ma. Koleżanka się przeniosła z Almameru. Mówi, że z deszczu pod rynnę, ale skończyć trzeba
  27.07.2017
 • Olinna

  Kto wybiera się na chemię kosmetyczna ?
  26.07.2017
 • Patrycja

  Papiery złożyłam 11 lipca, a wczoraj doslalam zaświadczenie od lekarza. Mam nadzieję, że dostanę się na kosmetologię niestacjornie :D
  25.07.2017
 • Marlena

  Ja składałam w drugiej turze a emaila już dostałam , ale też mi mówiono ,że w połowie sierpnia.
  25.07.2017
 • Patrycja

  Nie wiecie może kiedy kończy się druga tura rekrutacji i kiedy mniej więcej poinformują kolejne osoby czy się dostały?
  25.07.2017
 • Natalia

  https://www.facebook.com/groups/637019029802160/ - kosmetologia stacjonarna :)
  25.07.2017
 • Tośka

  Mógłby ktoś podesłać linka do grupy na fb odnośnie kosmetologii stacjonarnej? 😉
  22.07.2017
 • Mysza

  Ktoś pytał o akademik, na PWSBiA jest akademik choiciaż to pruwatna uczelnia
  22.07.2017
 • GRUPA

  Grupa kosmetologia niestacjonarna na fb (2017-2020) https://www.facebook.com/groups/1045868675549416/
  21.07.2017
 • Kari10202

  Hej! Czy jest założona grupa kosmetologia niestacjonarne I roku na fb? Jeśli tak, dajcie info jak się nazywa grupa:)))
  21.07.2017
 • A.

  Ktoś wybiera się na kosmetologię niestacjonarnie? Jeśli tak chętnie się zapoznam :) krystynastrych@gmail.com
  20.07.2017
 • Sebastian

  Czy ktoś złożył dokumenty na dietetykę do WSIiZ? Czy ktoś widział siedzibę? Kadra Wydziału Nauk o Zdrowiu jest opublikowana na stronie i jak widać mają sporo znakomitych nazwisk. Ja składałem dokumenty na SGGW, ale jestem w tej grupie osób, które się nie dostały i są na liście rezerwowych. Nie chce czekać do drugiej tury, bo w końcu się nigdzie nie dostanę. A dietetyka to marzenie od zawsze! Czy może ktoś coś więcej powiedzieć na temat różnic w specjalnościach: dietetyka stosowana vs. dietetyka kliniczna?
  18.07.2017
 • M.

  Czy ktoś wybiera się na dietetykę stacjonarną?
  18.07.2017
 • Kama

  Decyzje o przyjęciu na chemię i pozostałe kierunki maja być w połowie sierpnia taką informaje dostałam dziś jak dzwoniłam do działu rekrutacji. Dobra informacja to taka, że dzienna chemia jest uruchamiana z czego się niesamowicie cieszę, bo to jedyne takie studia [inżynierska chemia kosmetyczna] w Polsce i to dzienna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mogę sie doczekać :-)
  18.07.2017
 • Olinaa

  Ktoś dostał odpowiedz z chemii kosmetycznej ?
  16.07.2017
 • Carolajn

  Utworzyłam grupę na fb, możecie sie dodawać ;)
  16.07.2017
 • Natalia

  Hej dziewczyny, jest już ktoś kto złożył papiery na WSIIZ na kosmetologię ? Carolajn dobry pomysł z tą grupą, z tego co przeglądałam internet na razie żadnej nie widziałam. Jeśli ktoś wybiera sie na kosmetologie na studia stacjonarne chętnie się zapoznam nati2601@icloud.com
  16.07.2017
 • Carolajn

  Ja już dostałam potwierdzenie przyjęcia na kosmetologię dzienna. Co Wy na to, żeby jakas grupę na fb założyć? ;) jest ktoś jeszcze tutaj juz z potwierdzeniem?
  14.07.2017
 • Potwierdzenie przyjecia

  Jezeli chodzi o dietetyke i chemie kosmetyczna to maile beda wysylane dopiero w polowie sierpnia, dzis dzwonilam i tak mi powiedzieli
  14.07.2017
 • chemia kosmetyczna

  Chyba najlepiej jechać na uczelnie i ocenić jakie mają warunki tj. sprzęt, laboratoria itp. Na stronie są zdjęcia - http://wsiiz.pl/chemia-kosmetyczna ale chyba lepiej zobaczyć w realu.
  12.07.2017
 • Majka

  Chyba od 15.07 będą informować indywidualnie czy ktoś się dostał. Wiadomość ma przyjść na e-maila i wtedy trzeba jechać odebrać decyzje o przyjęciu i podpisać umowę.
  12.07.2017
 • Nataliaxyz

  Witam czy otrzymał ktoś już maila z potwierdzeniem przyjęcia? Jeśli tak to ile czasu po złożeniu dokumentów otrzymalas odpowiedz?
  12.07.2017
 • Chemia kosmetyczna

  Hej! Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o kadrze i laboratoriach na kierunku Chemia kosmetyczna? Jak mam się zdecydować na studia odpłatne to przynajmniej chciałabym wiedzieć za co będę płacić.
  12.07.2017
 • Karolina

  Czy osoba,która nie zdawała matury z bilogii ani chemii poradzi sobie na kierunku kosmetologia? Czy jest tam ciężko?
  07.07.2017
 • Madzik

  Ja dostałam informacje w biurze Rekrutacji, że otrzymam emaila z informacją o odbiorze decyzji o przyjeciu, bo to jest chyba potwierdzenia. Mam komplet, więc czekam - podobno trwa to 2-3 tyg. od momentu kompletu dokumenów.
  04.07.2017
 • Abc

  Witam czy informacje o zakwalifikowaniu się na studia otrzymam droga mailową lub przez telefon czy musze się dowiadywać?
  03.07.2017
 • Julia

  Cześć czy ktos mógłby powiedzieć coś o tej szkole oraz kosmwtologii lub chemii kosmetycznej?
  30.06.2017
 • Ala

  Czy jakies dokumenty trzeba skladac osobiscie ? (swiadectwo maturalne, wpisowe itp) czy mozna wszystko zalatwić przez internet? Mam bardzo daleko do Warszawy
  28.06.2017
 • Madzik

  Rekrutacja on-line gwarantuje miejsce tylko przez 2 tygodnie. Jak składałam dokumenty to już mieli mnóstwo na dzienną kosmetologię, ale jeszcze przyjmują, ale nie wiem do kiedy. W miejsce numeru świadectwa i daty nic nie wpisuj. Ja nie wpisywałam. Uzupełnią na miejscu.
  28.06.2017
 • Olivia

  Czy składając teraz rekrutacja Online jest szansa się dostać jeszcze na Kosmetologie stacjonarną?
  27.06.2017
 • Tośka

  Co wpisywaliście w rekrutacji on-line w miejscu numer świadectwa dojrzałości i data wydania?
  27.06.2017
 • dietetyka zdrowy piątek

  kto składał na dietetykę i wybiera się na zdrowy piątek do WSIiZ 30 czerwca. Bardzo mnie to wydarzenie ciekawi, ale raźniej byłoby od razu kogoś poznać, kto się wybiera na ten kierunek
  27.06.2017
 • Majka

  Osobiście uważam, że najlepiej prowadzona kosmetologia w Warszawie, a wiem co mówię, bo mam porównanie z 2 innymi uczelniami. Zmieniałam uczelnie, ale jak to mówią do 3 razy sztuka. W końcu trafiłam do WSIiZ. Naprawdę porównanie daje bardzo dużo. świetna kadra, szczególnie zajęcia z podologii duży plus. Dobre kosmetyki. Nigdy nie brakuje materiałów do zajęć. Warto się dobrze uczyć, bo są wysokie stypendia naukowe. To tyle. Z minusów sama nie wiem. Ciężko zaparkować pod uczelnią, bo wiecznie parking zajęty
  27.06.2017
 • Natalia

  Hej. Moze ktos powiedziec pare słów o kosmetologii w tej szkole?
  27.06.2017
 • Studentka

  Do Klaudia: Cześć! Akademika nie ma. Większość wynajmuje mieszkania, pokoje, albo jest z Warszawy. Tylko i wyłącznie na własną rękę. Nie słyszałam, aby którakolwiek z moich koleżanek była akademikiem zainetersowana. Poczekaj. Ja w czasie rekrutacji dogadałam się z moją współlokatorką i tak mieszkamy już 3 rok.
  26.06.2017
 • Klaudia

  Czy ta szkoła posiada akademik? Jesli posiada to czy ktoś z was tam mieszkał i może powiedzieć jak cenowo to wyglądało?
  20.06.2017
 • kierunek dietetyka

  jaką specjalność polecacie. Dietetykę kliniczną czy stosowaną. Nie wiem co wybrać, a chcę złożyć dokumenty w następny weekend.
  17.06.2017
 • stypendium

  Klaudia stypendium się dostaję w zależności od dochodu, a nie od tego gdzie się mieszka. A za każdy akademik się płaci nawet na uczelniach publicznych.
  16.06.2017
 • Klaudia

  Cześć mam pytanie odnośnie stupendium. Czy to jest tak że jeśli mieszkam ponad 150km od Warszawy to zapewnią mi miejsce w akademiku + stypendium?
  15.06.2017
 • Chemik

  Witajcie, czy może ktoś z tutaj obecnych posiada jakiekolwiek informacje odnośnie kryteriów rekrutacji na chemię kosmetyczną? Od początku chciałem studiować na PW, ale nie interesuje mnie przemysł gospodarczy...zawsze chciałem związać się z jednym z największych koncernów kosmetycznych. Może bywają tutaj obecni studenci kierunku?
  14.06.2017
 • do Marty

  Ja słyszałam, że w tym roku trudniej się dostać prawie wszędzie, bo są narzucone limity przyjęć, dlatego tak dopytuję o tą dietetykę, bo jak faktycznie mają ten kierunek, to dla mnie super. Mam tam dużo znajomych na kosmetologii, a zależało mi na właśnie na dietetyce.. Wcześniej myślałam o chemii kosmetycznej, ale od pół roku wkręciłąm się w zdorwe odżywianie. Dzięki za informacje.
  13.06.2017
 • Marta

  Tak tak złożyłam. To prawda. W tym roku uruchamiają po raz pierwszy. Ja chcę iść na dzienne zawsze tak chciałam. Są dwie specjalności/ czy specjalizacje [nie wiem do końca] . Jedna taka normalna, a druga związana z dietą dla osób chorych. Ja się nie nadaję do pracy z osobami chorymi, więc wybrałam pierwszą opcję. Można studiować i dziennie i zaocznie. Rekrutacja trwa, ale powiedzieli, że tutaj będą mocne limity nałożone, więc warto się pośpieszyć. Tym bardziej, że powiedzieli coś o limitach na uczelniach państwowych [ale nie zagłębiałam się mocno]. Ja już miejsce mam. Zostały tylko pozytywne wyniki matur ;-)! Powodzenia wszystkim tegorocznym maturzystom!!!
  13.06.2017
 • kosmetologia

  S dostarcz to co masz teraz. A świadectwo maturalne, bo o nie chodzi dasz jak dostaniesz. Teraz chodzi o zapewnienie sobie pewnego miejsca. Oni mają dużo chcetnych, wiec biorą pod uwagę tych, co maja najwięcej dostarczonych dokumentów. Nie wiem czy składałaś na dzienną czy zaoczną, ale jak na dzienną to się pośpiesz
  13.06.2017
 • S.

  Właśnie zarejestrowałam się na kosmetologię na uczelni. Mam dwa tygodnie na złożenie papierów. Pytanie: jak mam dostarczyć świadectwo dojrzałości skoro go nie mam ( chodzi o wyniki z matur, czy świadectwo ukończenia liceum) ? ;)
  13.06.2017
 • do Marty

  I co byłaś w szkole. Napisz czy jest dietetyka i czy można już skąłdać? Jak wiesz coś więcej to prosze napisz. Ja nie jetsem z Warszawy i dopiero w weekend mogę przyjechać, ale do tego czasu chcę miec przygotowane wszystkie dokumenty rekrutacyjne. A i jakie studia wybrałaś dzienne czy zaoczne? Czekam z niecierpliwością na Twoją odpowiedź
  12.06.2017
 • Marta

  Cześć, jadę właśnie do Rekrutacji złożyć dokumenty na kosmetologię. Ale jeżeli jest dietetyka to zmieniam na pewno! Napiszę jak wyjdę.
  12.06.2017
 • dietetyka

  Czy ktoś może potwierdzić, że WSIiZ w Warszawie ma dietetykę. Mignęło mi na FB, że rekrutacja rozpoczęta. Ktoś składał już i czy w ogóle możena studiować dwa kierunki np. chemię kosmetyczną i dietetykę?
  12.06.2017
 • Wioleta

  Hej ;) za chwile koncze studia 1 stopnia z kosmetologii i zastanawiam sie na mgr w WSIiZ. Czy możecie cos powiedziec na temat tej szkoły i poziomu nauki ?
  11.06.2017
 • Madzik

  Tak, potwierdzam można ubiegać się o stypendium, a nawet o zapomogę i to w dużej kwocie. Czasem pokrywa ona 50% czesnego. Stypendium zależy od wysokości zarobków w rodzinie, więc nikt Ci nie poda konkretnych kwot. Moze to być 200 zł miesiecznie a może być i 700 zł. Co do czesnego to wszystko masz w opłatach - http://wsiiz.pl/rekrutacja/oplaty
  09.06.2017
 • K.

  czy na studiach zaocznych prywatnych również można ubiegać się o stypendium socjalne tak samo jak na dziennych MAŁA POPRAWKA
  08.06.2017
 • K.

  Cześć ! :)) Planuję iść na kosmetologię na WSIiZ a ponieważ sama muszę się utrzymywać i waham się nad wyborem studiów dziennych czy zaocznych z wiadomych przyczyn materialnych mam ogromną prośbę... Może znajduje się tutaj osoba, która orientuje się czy na studiach dziennych prywatnych również można ubiegać się o stypendium socjalne tak samo jak na zaocznych i jak wygląda to kwotowo i w jakiej wysokości jest czesne rozłożone na raty za studia dzienne, ponieważ na stronie nie znalazłam żadnych konkretnych informacji :)
  08.06.2017
 • S !

  Cześć. Zastanawiałam nad wyborem kierunku ,ale wybieram się na chemię kosmetyczną, moja koleżanka uczęszcza na kosmetologię na tej uczelni i jest bardzo zadowolona. Pracownie super wyposażone. Nie tylko z opinii innych ludzi można się dowiedzieć, ale sama byłam na dniach otwartych. Oceniam na duży plus
  03.06.2017
 • Ollinek

  Cześć dziewczyny :) pytanie do osób, które wybierają się w tym roku na studia kosmetologia albo chemia chemiczna zaocznie rejstrujecie się już czy dopiero po otrzymaniu wyników ?
  01.06.2017
 • aleksandroos

  Ja sie zarekrutowalam na dzienna kosmetologie, wyslalam im papiery oraz wszytskie oplaty :) Czekam teraz na jakies informacje ze strony uczelni. aleksanderka0304@gmail.com piszcie jesli ktos tak jak ja wybiera sie na te studia i macie ochote sie troche poznac :)
  01.06.2017
 • Ania

  Pzede wszystkim chodzi mi o chemię bo nie miałam tego przedmiotu w liceum. Z biologią radzę sobie dość dobrze.
  01.06.2017
 • Ania

  Hej :) mozecie powiedzieć coś więcej o poziomie nauki na kosmetologii? Zastanawiam się czy sobie poradzę z moimi średnimi umiejętnościami...
  31.05.2017
 • An.

  Na stronie jest podane, ze tylko w soboty i niedziele. Ja zlozylam na chemie kosmetyczna, ale dopiero w tym roku wiec nie doradze co lepsze bo sama nie wiem jak jest ;)
  22.05.2017
 • ja

  zajęcia są chyba tylko w soboty i niedzielę. Chociaż gdzieś znalazłam, że mogą być w piątki od 17-stej. Pewnie zależy od semestru. Będę niedługo donosić badania lekarskie, to się zapytam. Semestr kosztuje 2440 zł. - tak mają na stronie. A tak przy okazji kto składał na chemię kosmetyczną, bo ciągle nie mogę się zdecydować. Marzy mi się produkcja własnych kosmetyków, a z drugiej strony lubię robić zabiegi i już sama nie wiem.
  22.05.2017
 • Claudinee

  Ile kosztuje semestr na kierunku kosmetologii zaocznie?
  22.05.2017
 • ooliwia

  Czy na kosmetologii niestacjonarnej zajęcia odbywają się sobota, niedziela czy piątek, sobota, niedziela ?
  18.05.2017
 • rejestracja na studia

  Dziewczyny wcale nie trzeba czekać na świadectwo. Ja zarejestrowałam sie już teraz, a w miejscu nr świadectwa wpisałam 0 później uzupełniają jak się doniesie. Wiem, że zawsze jest bardzo dużo kandydatów na dzienną kosmetologię, więc nie chciałam czekać, bałam się, ze się nie dostanę później. Przecież oni wiedzą, że później dają świadectwa, więc doniosłam wszystko oprócz świadectwa.
  17.05.2017
 • carolajn

  Weronika, ja też się zastanawiałam nad tymi kierunkami i wybrałam jednak kosmetologie, a jeśli chodzi o rejestrację, to musisz poczekać aż otrzymasz świadectwo (czyli 14 dni przed nim możesz się zarejestrować online i donieść dokumenty 2 tyg pozniej - trzymają Ci tyle miejsce). Jak ktoś wybiera się też na dzienną kosmtologię - piszcie! :) kajakot68@gmail.com
  16.05.2017
 • Weronika

  Hej,orientujecie się czy można rozpocząć rekrutację przed wynikami z matur,czy liczy się ona dopiero wraz z przyniesionym świadectwem dojrzałości? Jaki kierunek wybieracie? Chemia czy kosmetologia? Ja szczerze mówiąc nadal nie mogę się zdecydować,są tu jacyś studenci obu tych kierunków żeby mogli się wypowiedzieć,który atrakcyjniejszy?:D
  14.05.2017
 • Kapryśna

  Hej. Zastanawiałam się zbyt długo nad wyborem Uczelni i kierunku. Właśnie dzisiaj byłam na dniach otwartych Uczelni. Jestem pod wielkim wrażeniem, pracownie są dobrze wyposażone i co za sprzęt. Już postanowiłam i wybieram się na chemię kosmetyczną.
  13.05.2017
 • carolajn

  Hej, zastanawiam się nad chemią kosmetyczną, czy ktoś w tym roku też składa? Szukam też kogoś kto mógłby mi opowiedzieć o samej uczelni i także czy cieżko na chemii.
  03.05.2017
 • aleksandroos

  Natalia2 kolejnosc zgloszen sie liczy. Nie jest istotne jak napiszesz mature, obys zdala ;)
  30.04.2017
 • Natalia2

  Cześć orientuje sie ktoś mniej więcej jak dobrze trzeba mieć napisana maturę żeby się dostać na kosmetologie? :)
  20.04.2017
 • aleksandroos

  Natalia, a jakie studia wybralas? Ja już chyba też dłużej się nie będę zastanawiać i zrekrutuje się. Dużo jest ozdób na Twoim kierunku?
  10.04.2017
 • Natalia

  Po długich rozważaniach, po sprawdzeniu licznych opinii zdecydowałam się na WSIIZ i po 6 miesiącach studiowania muszę sobie pogratulować dobrego wyboru :) Komfortowe warunki, dobrze wyposażone pracownie, pomocne panie w dziekanacie, a przede wszystkim kompetentni wykładowcy! Polecam
  09.04.2017
 • aleksandroos

  Dzięki wielkie za opinie. Waham sie miedzy wsiiz a mydlowska. Nie jestem z Warszawy, jesli chodzi o rekrutacje to kiedy to zrobilyscie dziewczyny?
  05.04.2017
 • kosmetologia wsiiz

  Chyba najlepiej przyjść na dni otwarte, albo po prostu pochodzić po uczelni, by mieć własne zdanie. Każdy ma jakieś oczekiwania. Ja rok temu zdecydowałam sie na ta uczelnie i nie żałuję, ale wcześniej sprawdziłam wszystko, by być pewna swojego wyboru. To, co dla mnie osobiście zrobiło wrażenie to ilość pracowni i sprzętu kosmetologicznego.
  04.04.2017
 • aleksandroos

  Cześć, zastanawiam się nad kosmetologia na wsiiz. Czy warto iść? Jestem na biolchemie ale mature zdaje z języków. Jeśli macie jakieś uwagi do tej uczelni to chętnie poczytam ;)
  03.04.2017
 • Paaaatr.

  Hej :) Wybiera się ktoś w tym roku na kosmetologię i chciałby popisać, może o czymś pogadać, poznać się lub pojechać razem na dni otwarte? Piszcie! patixa098@gmail.com
  02.04.2017
 • Basia

  Ja dzwoniłam w sprawie zjazdów to na pewno są co dwa tygodnie. Chyba, że wypadają jakieś święta to wtedy tydzień w tydzień... Lidka Ty się zastanów czy chcesz iść na studia wyższe i być kosmetologiem czy kosmetyczką, bo chyba sama nie wiesz czego szukasz....
  27.03.2017
 • megiii

  Co ile są zjazdy na zaocznych????
  23.03.2017
 • Lidka

  Zastanawiam się nad studiami z kosmetologii a policealną szkoła kosmetyczną. Podobno w policealnej kosmetycznej jest wiecej praktyki i można sporo się nauczyć Co myślicie? Podobno fajna policealna kosmetyczna jest na podwalu, ktoś słyszał o niej?
  16.03.2017
 • olga

  mnie się podobają studia tutaj :-)
  06.03.2017
 • Administrator

  Komentarz usunięty - naruszenie regulaminu.
  04.03.2017
 • Ola

  Hej:) Czy Istnieje jakas moze grupa na fb, badz mógłby mi ktos pomoc zastanawiam sie nad studiami na kierunku kosmetologia, czy uczelnia godna polecenia? i jak z perspektywa pracy po jej ukończeniu? z gory dziekuje za pomoc:)
  22.02.2017
 • gaga

  mam wrażenie, że nazwa szkoły nie do końca idzie w parze z jednym kierunkiem studiów, co tu robi gospodarka przestrzenna?
  20.02.2017
 • Klara

  Patrycja, możesz coś więcej powiedzieć o organizacji zajęć na tej chemii kosmetycznej? Czy mają pracownie? Jak wykładowcy? Zawsze marzył mi się taki kierunek studiów! Ale nie chciałabym popełnić błędu już przy samym wyborze Uczelni. A zwykła chemia mnie po prostu nie interesuje. Nie chciałabym się uczyć o środkach spożywczych.
  18.01.2017
 • Patrycja

  O chemii kosmetycznej mogę powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczona jakością nauczania. W moim odczuciu w WSIiZ jest bardzo dobrze przygotowana kadra, która wie po co tu jest. Zajęcia bez lania wody, konkretnie i na temat. Dla mnie dużym plusem jest "świeżość" przekazywanej wiedzy, nadążanie za nowościami a nie tylko klepanie regułek od 20 lat tych samych...
  17.12.2016
 • Ola

  Witam, Czy jest tu ktoś kto studiuje na kierunku chemia kosmetyczna? Proszę o informacje na temat poziomu nauczania.
  16.12.2016
 • Karolina

  Hej. Czy ktoś w tej szkole chodził na studia podyplomowe - kosmetologia z elementami medycyny estetycznej? Może ktoś się wypowiedzieć czy warto iść ?
  08.11.2016
 • katarzyna

  Hej, ja natomiast zastanawiam się nad studiami magisterskimi, tylko nie wiem jaką specjalność wybrać. Waham się nad kosmetologią praktyczna a kosmetologią bioestetyczną. Może ktoś doradzić ? W ogóle dużo jest zajęć praktycznych ?
  07.10.2016
 • agnieszka91

  byłam studentką tej uczelni i zdecydowanie nie polecam tej "uczelnii" jesli chodzi o kosmetologię to nie ma o czym mówić. nazwałabym to bardziej szkołą dla kosmetyczek o rozszerzonym profilu. Obecnie studiuję na innej uczelni i żałuję, że wcześniej nie zmieniłam uczelni. Uważam, że jest to stracony czas a przede wszystkim pieniądze. Wiele moich koleżanek z roku zrezygnowała z dalszej edukacji w tej szkole
  06.10.2016
 • KILO!

  jestem po licencjacie na tej Uczlni, i złozyłam dokumenty na II stopień. Specjalności są w strzał w dziesiatkę, ciężko było mi wybrać. Lecz wybrałam jednak kosmetologię bioestetyczną. Jeszcze myślę nad tym nowym kierunkiem chemią kosmetyczną, ale jak ukończę i obronie mgr. Szczerze polecam Uczelnie, można dużo się nauczyć i atmosfera jest ok
  27.09.2016
 • nowa studentka

  Co bardziej polecacie: kosmetologię praktyczną czy bioestetyczną ? Studia niestacjonarne.
  27.09.2016
 • Ziqu

  Grupa 150, dzienne 2016/2017 Zapraszamy ;-) https://www.facebook.com/groups/1205738126165191/
  21.09.2016
 • Ziqu

  Grupa 150, dzienne 2016/2017 Zapraszamy ;-) https://www.facebook.com/groups/1205738126165191/
  21.09.2016
 • domi

  Hej :) zaczyna ktoś kosmetologię stacjonarne od października? domena96@vp.pl
  20.09.2016
 • Yuliia

  kto nie zaocznie?)
  15.09.2016
 • Irmina_s

  Ja zaczynam zaocznie :)) aleksandra.stepien.96@wp.pl
  14.09.2016
 • Irmina_s

  Ja zaczynam zaocznie :)) aleksandra.stepien.96@wp.pl
  14.09.2016
 • Irmina_s

  Ja zaczynam zaocznie :)) aleksandra.stepien.96@wp.pl
  14.09.2016
 • Yuliia

  Nic nie dostałam(Będę dzwonić)
  13.09.2016
 • Ziqu

  Osoby zaczynające naukę od października tego roku (kosmetologia), może jakaś grupa na fb? :) Dostałyście już maila z grupą, loginem itp. ? d.stefaniak@onet.pl
  12.09.2016
 • Ziqu

  Osoby zaczynające naukę od października tego roku (kosmetologia), może jakaś grupa na fb? :) Dostałyście już maila z grupą, loginem itp. ? d.stefaniak@onet.pl
  12.09.2016
 • Solo

  jestem studentką kosmetologii, i dla nie Uczelnia jest w porzadku. nie mam zadnych zastrzeżeń. To że osoby sie zmieniają w dziekanacie to własnie na plus, miła obsługa i zawsze mogę załatwić sprawę. Nauczyciele z dużym doświadczeniem zawodowym, potrafią przekazać wiedzę, jak ktoś chce się nauczyć. Uczelnia 100 % pozytyw
  02.09.2016
 • studentka

  Daleko, daleko od tej uczelni. skończyłam kosmetologię - licencjat, perspektywy pracy zerowe. Zmarnowany czas no i pieniądze. Cyrk na kółkach to mało powiedziane
  26.08.2016
 • magda

  dla mnie uczelnia jest w porządku, polecam bez zbędnych komentarzy
  02.08.2016
 • d.wol.

  Unikajcie tej uczelni, o ile można ją tak nazwać. Jeden wielki cyrk na kółkach, zero zasad, a przy okazji nic się tam nie nauczycie. Wykładowcy to zlepek przypadkowych osób. Jeden wykładowca prowadzący 10 różnych przedmiotów - komedia po prostu.. W dziekanacie też jest "wesoło". Co chwile są tam nowe osoby, tak samo nierozgarnięte jak poprzednie. Załatwienie sprawy graniczy z cudem, a pomijam fakt, że niejednokrotnie wprowadzono mnie w błąd czy też zgubiono - tak po prostu zgubiono - moją wpłatę za czesne. Ostrzegam przed tym czymś. Wybierzcie normalną uczelnię
  25.07.2016
 • Madzik

  Cześć! Ciężko jest się dostać do WSIiZ ?? Konkretnie chodzi mi o kierunek kosmetologia :) już złożyłam wszystkie papiery teraz czekam na kuriera żeby dowiózł świadectwo dojrzałości :) mam nadzieje ,że mi się uda bo bardzo chciałabym się tam dostać :D moje drugie pytanie to czy ciężko się tam studiuje ? Nie miałam chemii i biologii przez 2 lata szkoły średniej ponieważ byłam na profilu europejskim...miałam plan żeby iść na prawo ale to mnie średnio interesuje...dużo bardziej interesują mnie przedmioty związane z kosmetologią i jestem nastawiona na 100% nauki :) będę wdzięczna za odpowiedź :)
  12.07.2016
 • Madzik

  Cześć! Ciężko jest się dostać do WSIiZ ?? Konkretnie chodzi mi o kierunek kosmetologia :) już złożyłam wszystkie papiery teraz czekam na kuriera żeby dowiózł świadectwo dojrzałości :) mam nadzieje ,że mi się uda bo bardzo chciałabym się tam dostać :D moje drugie pytanie to czy ciężko się tam studiuje ? Nie miałam chemii i biologii przez 2 lata szkoły średniej ponieważ byłam na profilu europejskim...miałam plan żeby iść na prawo ale to mnie średnio interesuje...dużo bardziej interesują mnie przedmioty związane z kosmetologią i jestem nastawiona na 100% nauki :) będę wdzięczna za odpowiedź :)
  12.07.2016
 • Madzik

  Cześć! Ciężko jest się dostać do WSIiZ ?? Konkretnie chodzi mi o kierunek kosmetologia :) już złożyłam wszystkie papiery teraz czekam na kuriera żeby dowiózł świadectwo dojrzałości :) mam nadzieje ,że mi się uda bo bardzo chciałabym się tam dostać :D moje drugie pytanie to czy ciężko się tam studiuje ? Nie miałam chemii i biologii przez 2 lata szkoły średniej ponieważ byłam na profilu europejskim...miałam plan żeby iść na prawo ale to mnie średnio interesuje...dużo bardziej interesują mnie przedmioty związane z kosmetologią i jestem nastawiona na 100% nauki :) będę wdzięczna za odpowiedź :)
  12.07.2016
 • Do Karola

  Hej, a może kontaktowałaś się z szkołą? Wiesz jak wygląda możliwości rozpoczęcia u nich od pierwszego semestru, tak aby można było przepisywać oceny z obecnych studiów. Też jestem na zwykłej chemii, ale myślę, że wieksze perspektywy rozwoju zapewni mi chemia kosmetyczna... zastanawiam się nad szybką zmianą, skoro jest taka możliwość.
  28.06.2016
 • karola

  marzyłam o chemii kosmetycznej rok temu jak zdałam maturę. Nigdzie w Warszawie nie mogłam znaleźć takiego kierunku. Teraz jestem na zwykłej chemii, ale to nie to. Myślę, że się zdecyduję na podjęcie studiów od nowa właśnie na chemii kosmetycznej, bo to mnie interesuje. Cieszę się ogromnie :-)
  25.06.2016
 • Aneta

  Ja już właśnie zarejestrowana online! Kto jeszcze na chemię kosmetyczną!!! Mam nadzieję, że jest Nas więcej! Może warto umówić się na złożenie dokumentów w jednym terminie???Ja mam to zrobić dzisiaj, ale mogę poczekać... Kosmetologii pewnie jak zawsze będą mieli kilkaset osób, a Nas jeszcze nie wiadomo ile będzie! Aby dużo;-))) Radość sięga zenitu...marzyłam o takim kierunku i JEST!
  24.06.2016
 • chemia kosmetyczna

  przecież to zupełnie dwa różne kierunki. Jak nie chcesz wykonywać zabiegów kosmetycznych, to nie wybieraj kosmetologii, bo nawet na takiej specjalności są pracownie kosmetologiczne. Proste. Chcesz pracować typowo przy kosmetykach, to chemia kosmetyczna. Nad czym tu w ogóle debatować.
  23.06.2016
 • chemia kosmetyczna

  czy ktoś z Was wie czym rózni się ten kierunek - podbno nowy w Polsce i WSIiZ jako pierwsza ma studia inżynierskie na tym kierunku od studiów mgr kosmetologia o specj. technologia produkcji kosmetyków. Chcę pracować przy przemysłowej produkci kosmetyków i nie wiem co będzie lepsze? Nie do końca chcę robić zabiegi i obawiam się, że mgr jakieś zabiegi kosmetyczne będę musiała robić mawet na specj. technologii kosmetyków. Czy ktoś z Was jest na tej specjalności i może się wypowiedzieć czy jest tam szczegółowa wiedza chemiczna dot. kosmetyków? Bardzo mi zalezy na szczegółowej wiedzy dot. procesu produkcji kosmetyków, ale nie na użytek własny, a dla koncernów...proszę o pomoc
  23.06.2016
 • też do studenta

  Popieram Magdę. Proszę nie wypisywać takich głupot. Uczelnia ma bardzo dobrą opinię wśród pracodawców w porównaniu z innymi uczelniami w Warszawie, które uczą kosmetologii. Dostałam pracę własnie dlatego, że studiują w WSIiZ. Nie chcę, by "ktoś" takie bdury pisał. Nie "robi się do własnego gniaza". Nie podoba się to do widzenia. Jak komuś nie zalezy, by studiować w budymku, w którym jest czysty, schludny i w którym pracownie są świetnie utrzymane, to w ogóle o czym mowa. Może idealnie nie jest każdego dnia, ale ja jestem adowolona z wyboru. W ciągu 3 lat studiów zdarzyły się 3 razy odwołane zajęcia z uwagi na chorobę wykładowcy, to chyba niewiele.
  20.06.2016
 • Magda

  Żalić to się mogą Ci co poszli na studia, bo rodzice kazali!Najlepiej to płacić i wymagać, bo przecież Uczelnia prywatna.Tak to idź studiować na Podwale albo Mydłowską.Staniesz się nic nie umiejącą gwiazdą warszawskiej kosmetologii.Podrzędne salony na warszawskiej Pradze nie chcą z nimi pracować.A jak nie masz nic z Uczelnią wspólnego to nie psuj durniu Nam opinii!!!
  17.06.2016
 • do stdenta

  Kadra jest znakomita, kto Twoim zdaniem pozjadał wszystkie rozumy? Podaj przykład, bo ja uważam, że naprawdę mamy niezłych fachowców, Nie zdarzyło mi się, by ktoś mnie źle potraktował może dlatego, że się uczę. A jak student nie potrafi podać anatomii skóry mimo, że na każdym roku jest to wałkowane, to niedziwne, że w końcu komuś puszczą nerwy.
  17.06.2016
 • student

  Odradzam wszystkich chętnym studiowanie na tej uczelni. Przecież to nie o budynek chodzi tylko o wiedzę i podejście do studenta. Panuje wielki harmider, nie wiadomo czy zajęcia będą, czy nie. Pracownie czy taka bajka, to głęboko się zastanawiam, nic specjalnego. Wykładowcom wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy, a student to gorsza kategoria. Uczelnia przereklamowana. Ciekawe kto pisze te dobre opinie, oni sami? Odradzam. Uciekajcie daleko
  16.06.2016
 • ;)

  akurat odwołane zajęcia, nawet z dnia na dzień chyba nie powinny nikogo martwić, a raczej powinno to cieszyć :D
  14.06.2016
 • Magda

  Rewolucja w rozwoju Uczelni.Po roku zupełnie nie do poznania. Dążenie do doskonałości widać na każdym kroku. Czasami zdarzają się potknięcie jak odwołane zajęcia z dnia na dzień, albo dłuższe oczekiwanie na zapytanie.Ale zawsze przeproszą i starają się sprostać wszystkim naszym wymaganiom:)A studentkami nie jesteśmy łatwymi:)
  23.05.2016
 • Obecna

  Ja byłam i jestem w szoku! Pracownie bajka, sam budynek robi niewiarygodne wrażenie! Jak jesteście zainteresowani to warto się przejść i zobaczyć jak to wygląda. Ja się przekonałam i już złożyłam wszystkie dokumenty, które mogłam. Do 15 lipca mam tylko złożyć świadectwo. Później wakacje i od października wymarzone studia ;-)!
  17.05.2016
 • ...Wag...

  Hej, czy ktoś się wybiera na dni otwarte? Patrzyłam na stronę internetową, są 13 i 14 maja. Chętnie się przejadę i obejrzę Uczelnieę, pracownię do ćwiczeń, w której odbywają się zajęcia.
  12.05.2016
 • _Mag_

  ja wybieram się na Gospodarkę przestrzenną. Wiem że to inżynierskie studia 4 letnie. to co na stronie internetowej, Te specjalności to nowość, i ukierunkowują to co kogo interesuje. Myślę nad wyceną nieruchomości, czy ktoś się też wybiera? proszę info
  05.05.2016
 • Inżynier

  Czy oprócz Kosmetologii ktoś coś związany z Gospodarką przestrzenną???Teraz są nowe specjalności do wyboru już na pierwszym roku.Może ktoś też się wybiera i ma już trochę więcej info.Może znajdę tu studentów lub absolwentów?
  04.05.2016
 • M...!

  ja studiuje w budynku przy Bitwy Warszawskiej, to prawda mamy extra warunki, sprzęt, pracownie ... cały czas zmiany na lepsze. a co ważne Kadra na wysokim poziomie, potrafią przekazać wiedzę w sposób czytelny i jasny. W 100% mogę polecić tę Uczelnię, jest ok!
  25.04.2016
 • Syl

  cześć czy ktoś pisał pracę licencjacką chodzi mi o wymóg sprawdzania przez stronę plagiat.pl ile procent max może być żeby złożyć pracę?
  24.04.2016
 • absolwentka

  Jedna z najlepszych uczelni kształcących kosmetologów w Warszawie. Nie mam zastrzeżeń. Skończyłam i jestem zadowolona. Żałuje jedynie, że nie studiowałam w budynku przy Bitwy Warszawskiej, bo tam studenci mają prawdziwe wygody. Za moich czasów tego nie było, dlatego zazdroszczę dziewczynom, ale swoje czasy też dobrze wspominam.
  22.04.2016
 • Wiki

  Hej, byłam na dniach otwartych uczelni, bo interesuję się kosmetologią. Musze powiedzieć że jestem zaskoczona. Budynek super, a wnętrze i sale zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Miła atmosfera, a studenci już uczący się pozytywnie wypowiadali się o organizacji studiów, można uzyskać informację i pomoc ze strony dziekanatu, całej administracji. Po tym co zobaczyłam i usłyszałam, na pewno wybiorę sie na te studia i na tę uczelnię.
  18.04.2016
 • Kasia

  Hej, czy może ktoś się jutro wybiera na dni otwarte?Podobno jest jakaś promocja na czesne? ale wiecie co po za tym?Mozna coś więcej zobaczyć, czegoś więcej się dowiedzieć?
  15.04.2016
 • sxxxz

  Pozwól, że opowiem Ci o WSIiZ (Wu Es i I Zet) Szkole najlepszej to mogę przyrzec Nasza Uczelnia studencie miły, Sprawi by twoje sny się spełniły Ona kariery ukaże drogi, Gdy tylko wejdziesz w jej skromne progi Nowa siedziba i nowy wystrój, Poprawi każdy ponury nastrój Tu atmosfera panuje miła, Z nami nie będziesz się nigdy nudziła Czas miło spędzisz w naszej stołówce, Szamkę podgrzejesz w mikrofalówce A gdy wyciszyć zechcesz się troszkę, Zajdź do czytelni poczytaj książkę Tutaj Dziekanat sprawnie funkcjonuje, Wszystkie ważne sprawy szybko rozwiązuje Nie sposób pominąc Pana Tomasza, Co na Dni Otwarte wszystkich zaprasza Na pewno słuchy Cię takie dobiegną, Że Kosmetologia WSIiZ-u jest potęgą Na korytarzach jej dzielne ‘córki’ Z dumą prezentują swe białe mundurki Na Gospodarce przestrzeń planują , Nad projektami ciężko pracują Tu Profesorowie kadra wspaniała, Dzięki nim Szkoła tak wiele zyskała Oni tu dbają o swych studentów, Nie brak emocji i pięknych momentów Targi szkolenia, wszystko dla Ciebie, Szkoła dopomoże gdy będziesz w potrzebie Gdy WSIiZ odkryje twą mądrą głowę, Wnet podaruje stypendium naukowe Ucz się i pracuj, dąż wciąż do celu, Wiele na tym zyskasz młody przyjacielu Tylko do Ciebie wybór należy, czy chcesz studiować wśród zacnej młodzieży Taka to dla Was wiadomość nasza WSIiZ Was serdecznie wszystkich zaprasza! :)
  03.04.2016
 • test

  próba
  15.03.2016
 • do hanka

  No pewnie, że mozliwe. Przecież to semestr letni, a semestr letni zawsze zaczyna sie od marca. W styczniu to jeszcze semestr zimowy i wtedy nie zaczynaja sie studia. Rozpoczynam od marca, więc I semestr kosmetologii już tuż, tuż. I to chyba jedyna uczelnia w Wawie, jak nie w Mazowieckim, której udało sie uruchomiś sem. I od marca. Mieli kandydatów, wiec dobra moja:-)
  04.03.2016
 • hanka

  uruchomienie od marca? to możliwe w ogóle? z tego co wiem drugie nabory jeśli już to są gdzieś w styczniu....
  29.02.2016
 • Licencjat

  Cześć czy ktoś coś może wie na temat uruchomienia od marca licencjata z kosmetologii?Zalezy mi, żeby zacząć nie mam tylko pewności czy ruszy.A w rekrutacji mówią, ze zainteresowanie jest bardzo duże. Ważne tylko, żeby nikt nie zrezygnował.Moze się ktos z Was tez interesował?
  17.01.2016
 • sway

  Hej, a ja mam pytanie odnośnie gospodarki przestrzennej na WSIiZ. Ktoś coś więcej może o nim napisać? nie pytam czy trudno czy łatwy bo każdy patrzy na siebie. Chciałbym pójśc zaocznie na ten kierunek. Jest kilka uczelni z tym kierunkiem. Warto? zajęcia od pt do nd? bo w niektórych nie ma piątku albo niedzieli.
  12.12.2015
 • do Zosia

  a o jakie studia ci chodzi licencjackie czy mgr? Przecież nie musisz czekać na dni otwarte. Byłam normalnie w tygodniu i można wszytsko zobaczyć i zapytać. Ja składałam na magisterkie od marca 2016
  10.12.2015
 • zosia

  Czy może ktoś się dzisiaj wybiera na dni otwarte?Są jakieś promocje jak ktoś się chce przenieść na wyższy semestr!!!
  05.12.2015
 • Elka

  Świetna nazwa. W końcu ktoś pomyślał - Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia pasuję do charakteru szkoły. Studenci kosmetologii są zadowoleni:-)
  06.10.2015
 • abcd

  hej :) wybiera się ktoś na magistra na kosmetologie po innym kierunku?
  24.09.2015
 • kb

  zapraszam na grupę studiów magisterskich kosmetologia 2015-2017 https://www.facebook.com/groups/829852173798887/?fref=ts
  24.09.2015
 • Madzia

  Uważam, że to najlepsza uczelnia w Warszawie mająca studia na kierunku kosmetologia. Skończyłam pierwszy rok i wybór był trafiony. Teraz na pierwszy semestr wybierają się moje koleżanki z jednej miejscowości. Jesteśmy z Płocka i okolic:-)
  14.09.2015
 • ola

  wiecie o ci chodzi z grupami seminaryjnymi ?
  10.09.2015
 • Izka

  Dziewczyny. Jak macie komplet dokumentów to dostajecie e-maila o odbiór umowy i decyzji o przyjęciu. W umowie jest wszytsko nr konta i daty płatności. Nie ma żadnych pasków, nie wiem o czym w ogóle mowa. Ja składałam podanie o raty przy podpise umowy. Jak skłądacie na ich druku, to z góry jest zaakceptowane i możecie wpłacać w tych terminach. Ja mam w 5 ratach, więc pierwszą płace do 10.09.
  09.09.2015
 • aaa

  orientuje się ktoś czy jak nie składało się podania o rozłożenie czesnego na raty to można opłacić narazie za I semest czy trzeba całość?
  09.09.2015
 • aaa

  orientuje się ktoś czy jak nie składało się podania o rozłożenie czesnego na raty to można opłacić narazie za I semest czy trzeba całość?
  09.09.2015
 • konto B

  ja tez nie wiem co z tym kontem i co z planem zajęć dostałam informacje ze dostaniemy pasy do konta na którym beda wsyztkie informacje w polowie lipca a ciagle nic ;c
  09.09.2015
 • konto c.d.

  Jakie pasy do konta? Dostałam umowę. Na umowie mam wszytsko - czesne, informacje o ratach i konto na jakie wpłacać. Jak w ratach 5 to do 10.09 pierwsza rata.
  08.09.2015
 • konto

  dziewczyny czy dostałyscie juz jakies pasy do konta ?
  08.09.2015
 • Ala

  Z tego co wiem, rekrutacja trwa nadal :)
  07.09.2015
 • Joasia

  Hej, czy możecie coś wiecie na temat składania papierów po poprawce matury. Czekam na wyniki, a nie ukrywam, że chce się dostać na gp właśnie do tej szkoły? Ktoś coś wie czy rekrutacja już się skończyła? czy są jeszcze wolne miejsca?
  07.09.2015
 • mgr

  kamil. Chyba nie ma. Będzie pewnie ogólna grupa dla studiów magisterskich. Chyba, że Ty założysz i dasz linka, to pewnie ludzie się zainteresują, bo z tego co wiem, to sporo jest na tą specjalnośc na mgr. Ja idę na kosmetologię bioestetyczną, ale co najmniej 10 os, z mojej starej grupy wybiera technologię
  20.08.2015
 • Kamil

  Witam. Mam pytanie Czy jest może grupa odnośnie Kosmetologii ale Technologii kosmetyków zaoczna? Jeżeli tak proszę o linka :P Jestem zainteresowany tym kierunkiem i bardzo proszę o jak najszybsze informacje :) Pozdrawiam.
  12.08.2015
 • Przyszła kosmetolożka😀

  Spokojnie!Kierunek jest dla wymagających, ale kadra i atmosfera wsród koleżanek mega pomaga.W kupie zawsze raznej!Tym bardziej, ze teraz szkoła zmienia siedzibę i od października w końcu będzie przypominać dobra warszawska uczelnie.Brawo za wprowadzenie drastycznych, ale jak cieszących studentów zmian!
  05.08.2015
 • zainteresowana

  do osób studiujących:) ciężko jest na kosmetologi? bo się zastanawiam czy nie iść ale słyszę komentarze że jest strasznie ciężko dużo chemii, a ja nie miałam jej nawet w 3 klasie i bardzo dobra z niej nie jestem a kierunek mnie interesyje
  04.08.2015
 • stypendium

  dziewczyny wiecie cos na temat stypendium kiedy sie sklada wnioski?
  04.08.2015
 • Paulina

  Hej dziewczyny ile czekałyście na maila od szkoły czy się dostałyście czy nie?
  27.07.2015
 • patrycja

  wiesz to zależy. Od momentu dostarcznia kompetu dokumentów chyba ok. 2 tygodni. Natomiast moja koleżanka, która szła na dzienne chyba krócej kilka dni. Wyda mi się że czeka się od tygodnia do dwóch. Ja też wcześniej zadzoniłam, by sprawdzić czy ok. Więc może ty też tak zrób. Wiem, że już bardzo dużo osób odebrało decyzję o przyjęciu. Ja np.stałam w kolejce do odbioru - tak jakoś trafiłam, więc widziałam, że sporo osób już przyjeli.
  27.07.2015
 • Paulina

  Hej dziewczyny ile czekałyście na maila od szkoły czy się dostałyście czy nie?
  27.07.2015
 • grupa Fb zaoczne

  https://www.facebook.com/groups/100938130255611/
  27.07.2015
 • Zaoczna

  Widzę, ze tłumy się nam zbieraja😄Ja idę na studia zaoczne!Czy ktoś wie cokolwiek na temat organizacji zajęć, bo z tego co ja wiem to mamy sobie jakaś grupę wybrać ... Sami decydujemy o dniach zajęć.Brzmi super, bo mogę i studiować i pracować, ale może ktoś coś więcej wie?
  26.07.2015
 • inauguracja

  a ja pytałam dziś o inaugurację przy składaniu dokumentów i powiedzieli, że jeszcze żadnej informacji oficjalnej nie podadzą, ale też słyszałm coś o 3 października, ale też o 2 paździenrika [ale jak wtedy to nie wczesniej niż o 17], bo chcą juz studentom wydać legitymacje, bo podobno jest dużo pytań o legitymacje kiedy będą wydawane. Ja bym wolała 2 pażdziernika, bo potrzebna mi ta legitka
  24.07.2015
 • kamila

  Inauguracja roku akademickiego jest 3 października i już wtedy pewnie będzięmy miały wykłady- tak powiedział mi ten facet z tego sekretariatu.
  24.07.2015
 • informacja

  Cześć dziewczyny, ja też korzystałam z promocji w dniu otwartym. Mam mnisus 200 zł na pierwszym semetrze i przy odbiorze decyzji pytałam co dalej - w ciągu 7 dni od odebrania oosby, które korzystały z jakiejkolwiek promocji wpłącają pierwszą ratę i i kasę za wyprawkę - tu już nie pamiętam chyba w ciągu 2 tygodni. Później płacimy dopiero w paździenriku kolejną ratę. A wiecie może kiedy inauguracja roku?
  23.07.2015
 • natka

  mam pytanie, mi powiedziano, ze sie odezwa kiedy mam zaplacic bo wnioskowalam o rozlozenie na raty i przyszlam w dniu otwartym kiedy byla promocja za czesne...ale cisza, wiec nie wiem co robic. napewno jest 7 dni na to ?
  23.07.2015
 • dybo

  macie link do grupy zaocznej ? :D
  23.07.2015
 • kamila

  Wydaje mi się ze w terminie 7 dni. Za wyprawkę i jeśli ktoś sobie rozbijał opłate na raty to 1 ratę też.
  21.07.2015
 • Anka

  Dziewczyny opłate za wyprawke trzeba wplacic do 7 czy 14 dni od podpisania umowy ?
  20.07.2015
 • Anka

  Dziewczyny opłate za wyprawke trzeba wplacic do 7 czy 14 dni od podpisania umowy ?
  20.07.2015
 • anka

  Dziś złozyłam dokumenty. Obejrzałam pracownie - rewelka, już nie mogę się doczekac października - a ja też na dzienne. dostałam -200 na pierwszy semestr, pytajcie o promocję Happy ...moja mam wszytskiego dowiedziała się przez telefon. Byłyśmy razem i w godzinach 12:00-13:00, albo 14:00 już nie pamiętam można trafić na niższe czesne. A i jeszcze jak chcecie zobaczyć pracownie, to powiedxcie. Mnie oprowadzał jakiś Pan. To chyba tyle jak na pierwsze wrażenia.
  16.07.2015
 • Natalia95

  Heej dziewczyny też wybieram się na kosmetologię dziennie :D
  15.07.2015
 • Kiniaaaa

  Ja też dzienne , kosmetologia :))
  15.07.2015
 • Olaaa96

  Kasiaaa92 już grupa jest utworzona :) https://www.facebook.com/groups/389520544580536/
  15.07.2015
 • Olaaa96

  Hej Kasiaaa92 :) Możemy założyć taką grupę :) Już zakładam i wyślę Ci linka :)
  15.07.2015
 • ~Kasiaaa92

  Do dziewczyn które złozyly juz papiery do szkoły ; czy odrazu przy skladaniu trzeba miec ze sobą te badania lekarskie czy mozna je dostarczyć w poźniejszym terminie ?
  15.07.2015
 • ~Kasiaaa92

  Hej Olaaa96 ;) ja sie wybieram na dzienną kosmetologie :) może bysmy utworzyly profil na facebooku jak dziewczyny z zaocznej :D
  15.07.2015
 • Olaaa96

  Wybieram się na Kosmetologię dziennie, jest może ktoś kto również wybiera się na dzienne ? ;)
  14.07.2015
 • talia

  ja złożyłam na dzienne:) zobaczę co z tego wyniknie
  14.07.2015
 • NN III rok

  Hej! Zgadza się dotychczas ta wyprawka była dobra..na tzry i pół roku starczała, ale było w niej trochę za mało rzeczy... Ostatnio opublikowali skłąd dla studentów I i II roku. Widać zmienimi się producenci to jest tego więcej. Widziałam, że pędzle są z Maestro. Cały komplet. Dziewczyny mają wszystkie przyrządy i patrząc jeszcze, że mają wszystko tuniki, ręczniki, prześcieradła, opaski, turbany. Pod względem higieniczny bardzo dobry ruch. Bo każdy ćwiczy na swoich i sam dba o ich czystość i stan. Przy tak dużej liczbie nie zawsze uda się każdego upilnować. Chociaż od tego roku mają zmienić całkowicie liczebność w grupach na sporo mniejsze.
  14.07.2015
 • ~Kasiaaa92

  W uczelni na podwalu to kuferek długopis i notesik wiec podejrzewam ze tu jest cos podobnego ...
  13.07.2015
 • Chloe

  Tak sie zastanawiam... Ciekawe kiedy dostaniemy tą wyprawkę i co tam konkretnie będzie.. Wiecie coś ?
  13.07.2015
 • ~Kasiaaa92

  Hej Wszystkim ;) tez wybieram się w tym roku na kierunek kosmetologii w WSIIZ, mam tam koleżankę która chwali sobię tą szkolę więc jestem w miare spokojna wyborem tej szkoły. Są jakies dziewczynki które wybierają sie na dzienne ? ;) Pozdrawiam
  13.07.2015
 • Anka

  a wiec mozemy sie integrowac ;D https://www.facebook.com/groups/100938130255611/ zapraszam dziewczyny z zaocznych ;)
  12.07.2015
 • Super!

  Kurcze jak fajnie, że Nas jest tyle!!! Ja już podpisałam dzisiaj umowę i odebrałam decyzję o studiowaniu! Teraz tylko legitymacja i indeks i witaj przygodą;-)! A z wyboru to jestem bardzo zadowolona! Dzisiaj jak byłam to miały zajęcia studia magisterskie. Spytałam się dziewczyny o ich opinie. Powiedziały, że skoro zostały na II stopniu to znaczy, że jest dobrze! A to się dla mnie liczy! Co z tych forów i reklam w necie. Trzeba rozmaiwać z ludxmi!
  12.07.2015
 • kamila

  Anka, tutaj jest mój mail odnośnie tej grupy na fb kama260@onet.pl
  12.07.2015
 • Alicja

  hej dziewczyny ! zastanawiam sie wlasnie nad kosmetologi zaocznie , jestescie pewne tego wyboru ?
  11.07.2015
 • Anka

  no to skoro juz nas kilka jest dziewczyny (z zaocznych) podajcie swoje maile bo trzeba dodac chodz jedna osobe aby powstała grupa ;D
  11.07.2015
 • Anka

  no to skoro juz nas kilka jest dziewczyny (z zaocznych) podajcie swoje maile bo trzeba dodac chodz jedna osobe aby powstała grupa ;D
  11.07.2015
 • Kiniaaaa

  Ja też się wybieram na kosmetologię:) tylko, że na dzienne któraś z Was też??:)
  10.07.2015
 • kamila

  Jakby coś się ruszyło już z tą grupą na fb to dajcie znać. Ja tez się wybieram na kosmetologie :)
  10.07.2015
 • Agata

  Ja także się wybieram zaocznie :) Grupa na FB dobry pomysł ;)
  09.07.2015
 • Monika

  Ala z tym zalozeniem grupy na FB to dobry pomysl ;) ja tez sie wybieram na zaoczne :)
  08.07.2015
 • Ala

  Co za ludzie! Aśka! Daj sobie spokój, bo tacy ludzie jak Ty nic nie robią tylko się doszukują gdzie i u kogo się na portalach siedzą pracownicy Uczelni! Masakra! I o dziwo i tutaj i na Podwalu największą aktywność ma właśnie Aśka! I po co takie fora? Jak ktoś zaśmieca w kółko nie wiadomo jak głupimi wpisami? Anka ja idę ;-)! Ale myślę, że dobrze byłoby stworzyć jakąś grupę na FB, co Ty na to? Bo z tego co wiem to jest Nas już sporo. Grup już jest kilka. A jeszcze nie wiemy do której trafimy. Dlatego trzeba się integrować z większą ilością dziewczyn;-) No chyba, że będą jacyś Panowie ;-)! Chociaż na GP są podobno fajni faceci to można byłoby zrobić integrację ne tylko kosmetolożek, ale ogólnie pierwszego roku ;-) Co Wy na to?
  08.07.2015
 • Anka

  hej dziewczyny czy ktoras z was zaczyna kosmetologie zaocznie? fajnei było by pojsc znajac juz kogos ;)
  06.07.2015
 • Asia

  ,,Najlepsi mają szanse zostać i wykładać na Uczelni" zabrzmiało to jak hasło marketingowe ;-D Magisterka - czyżby na pewno jesteś studentką? ;-D
  30.06.2015
 • Magisterka

  Sandra zgadzam się z Tobą. Ja jestem teraz na mgr. Wcześniej byłam na licencjacie. Zaczęłam kosmetologię jako pierwszy rok w ogóle. Były wzlot i upadki. Nie ma co ukrywać. Ale kierownik uczelni zaczął wielkie zmiany. Zmienili się i wykładowcy i pracownicy działów administracyjnych. Na korzyść. Prawdziwa jednak zmiana to studia magisterskie! Poziom bardzo wysoki. Kadra z najwyższej półki! Ich się nie sucha ich się chłonie! Plan ok. Ważne, że zajęcia tylko w weekendy. Chociaż mocno obłożone. I specjalności! Tutaj już mega dopracowanie. Ale tym samym widać, że posłuchali naszego krzyku o zmiany! Programy też konsultowali z Nami, bo w końcu my już coś wiemy o tym kierunku i o tym co Nam rzeczywiście będzie potrzebne! A najlepsi mają szanse zostać i wykładać na Uczelni! Super byłoby postawić kroki w uczelni już nie jako student a instruktor ;-)! Marzenie!!!!Ja życzę dalszych sukcesów Uczelni i powodzenia na rynku! Dla mnie TAK TAK TAK!
  30.06.2015
 • Sandra

  Jest na prawdę ok! Nie ma się, więc co denerwować. Pracownie są bajką! Teraz od tego roku ma być ich jeszcze więcej, bo jest z roku na rok coraz to więcej studentów! Przy tym organizacja czasami ma małe niedociągnięcia, ale dla liczby kilkuset osób na roku na pewno się nie dogodzi! Jednak dzięki temu, że zaczęli słuchać studentów dokonali dużych zmian na dużą korzyść! Widać, że się coraz mocniej rozwijają. A potwierdza to chyba kadra, która jest na prawdę SUPER!
  29.06.2015
 • Ilona

  Ale o co pytasz xxxx? JA oglądałam wykaz przedmiotów i tam nie ma chemii tylko biochemia i ogólnie przedmiotów czytso chemicznych nie ma. I dobrz, bo jestem w nich słaba:-). Zdawałam biologię na maturze, a chemii się obawiałam, dlatego cieszę się, że praktycznie jej nie ma. Łacina tylko przez pół semestru i z tego, co mówiła pani z sekretariatu to bardziej skupia się na powiązaniu z anatomią i kosmetykami, a nie na gramatycę.
  26.06.2015
 • xxxx

  jak jest tam z tą chemią i łaciną ??:)
  25.06.2015
 • Asia

  Opinie znalazłam chociażby na tym forum...możecie zjechać sobie parę postów w dół, moja koleżanka tu studiowała i w sumie potwierdziła mi niektóre z nich ;-/ Ja zastanawiam się jeszcze nad WSZKiPZ bo to najstarsza i chyba najlepsza uczelnia jeśli chodzi o kosmetologię w Warszawie
  25.06.2015
 • Ilona

  Ludzie przecież najlepszą metodą jest sprawdzenie. Kosmetologia - Skoro zastanawiasz się nad 3 uczelniami, to idź do każdej z nich. Koniecznie!!! Ja bym nigdy nie złozyła dokumentów do żadnej uczelni, gdybym naipierw do nich nie poszła osobiscie. Odwiedziłam 2 w warszawie i 1 w Łodzi i dopiero wybrałam. Czytać mozna wiele i o wszytskim. Asia ja byłam na dniu otwartym i oglądałam wszystko. Budynek może z zewnątrz nie jest piękny, ale w środku dużo pracowni i fajne wyposażenie. Nie jestem jeszcze studentką. Dopiero złożyłam dokumenty. Pamiętajcie zawsze o wszytsko trzeba pytać - ja np poprosiłam o umowe, gdzie są płatnosci i wysokośc czesnego jest taka sama przez cały czas studiów. Tyle mogę powiedzieć i potwierdzić, Resztę sprawdzę w trakcie, więc Asia, jak chcesz podaj mi swojego e-maila, to napisze Ci więcej jak zacznę studia. Bez sprawdzenie nie wybiera się uczelni - to zasada, którą każdy powinien się kierować.
  25.06.2015
 • Kosmetologia

  Hej! A gdzie znalazłaś opinię? Chciałabym sprawdzić, bo już na niejednym forum spotkałam się z jakimiś durnymi opiniami bez pokrycia. A mam 3 dni na wybranie szkoły. Matury już zaraz oddają!
  25.06.2015
 • Asia

  Znalazłam taką wypowiedź jednej ze studentek, Czy ktoś może to potwierdzić lub wypowiedzieć się na ten temat?Cytuje: ,,Budynek, nieprzypominający uczelni w ogóle, stary blaszak, w którym siedziby mają jakieś firmy, z których pracownikami mijamy się na korytarzu. Czesne wydaje się być niskie, ale wzrasta z każdym rokiem Na zajeciach praktycznych wszystko jest wyliczane: patyczki, płatki kosmetyczne, chusteczki, ręczniki papierowe, "bo jak będziemy więcej zużywać to wzrośnie czesne". Szkoła dostaje kosmetyki od sponsorów, a jak któraś źle wymiesza maseczkę to niech robi złą, nie ma drugiego podejścia,,
  25.06.2015
 • kosmetologia

  hej mam zamier składac papiery na kosmetologię dzienną, warto na tej uczelni? trudno się dostać? i jak podczas studiów naprawdę tak ciężko i tyle nauki?
  18.06.2015
 • studia II stopnia

  Cześć wszystkim tu obecnym ;-) Promocji jest na prawdę dużo! Można skorzystać i zaoszczędzić 200 zł na czesnym...Nie wiem jak ze stypendiami kanclerza czy dotyczą tylko licencjata czy też magisterski. Ja się na pewno wybieram,a le na podologię. Słyszałam, że mają dobrze wyposażone pracownie, ale też chciałabym się przekonać sama. Widziałam, że pod koniec czerwca mają dni otwarte. Wtedy się wybieram. Jak pracownie będą ok to nie czekam! Boję się, żeby nie zabrakło miejsca...a jak nie WSIiZ to tak na prawdę nie ma gdzie się wybrać w Wawie na studia....reszta szkol to totalna porazka..ale oczywiscie idealów nie ma.
  16.06.2015
 • kosmetologia praktyczna

  witajcie, szukam osób, które złozyły już dokumenty na studia magisterskie na specjalność kosmetologia praktyczna, a sa po innym kierunku niż kosmetologia. Czy np. po fizjoterapii można starać się o przyjęcie? będę wdzięczna za wszelkie informacje
  09.06.2015
 • Ania

  Hej, czy ktoś może powiedzieć coś więcej o promocjach na czesne....pojawiły się w necie informacje o stypendiach kanclerza i obniżeniu czesnego o połowę....Fajnie byłoby skorzystać..może ktoś mi coś więcej powiedzieć....
  08.06.2015
 • Mila

  Hej! Czy ktoś może z Was wie jak wygląda sprawa z złożeniem dokumentów jeszcze przed odebraniem matury??? Do rozdania jeszcze miesiąc, a z tego co się dowiedziałam i zauważyłam to zainteresowanie kosmetologią w tym roku jest duże. A mi zanleży żeby się dostać na dzienne. Z tego co mowią to tak organizują plan, że można jeszcze dorywczo popracować. A jednak to ten licencjat by się skończyło dziennie. Dopiero na mgr poszłabym na studia zaoczne...
  01.06.2015
 • kosmetologia warszawa

  Kończę tę uczelnię w tym roku. Zastanawiam się nad studiami magisterskimi na tej uczelni. Teraz parliżuje mnie myśl o obronie. Jeśli napiszę pracę i obronię się dobrze, że możecie liczyć na długi komentarz z mojej strony o warunkach studiowania. Na razie powiem, że jest ok. nie idealnie, ale większych problemów nie mam.
  28.05.2015
 • Emilia

  Witaj Wiola, wybieram się na kosmetologię, może porozmawiamy drogą mailową? Pzd e.zbita@googlemail.com
  04.05.2015
 • wilk.k KOS

  Hej dziewczyny, zastanawiam się nad tą szkołą, nie wiem czy iść teraz, czy po szkole policealnej. Chcę na kosmetologie, trochę drogo wiadomo, dla kogoś kto z małego miasta nagle chce do Wawy. Dajcie znać, chętnie z kimś pogadam, może myślicie też o innych uczelniach :) mail: wilk.k21@gmail.com
  26.04.2015
 • kosmetolgia 3 lata

  Ewcia chyba chodzi o to, że mają teraz studia magisterskie z kosmetologii i mogli skrócić. Pytałam o to wczoraj, bo rok temu już się wybierałam, ale wyjechałam i nie było mnie w Polsce. Teraz jak trzy lata...to dobrze dla mnie.
  22.04.2015
 • GP

  Trudno nic nie napisać po 4 latach uczenia sie w WSIiZ. Niekiedy bylo ciezko, ale o to chyba chodzi. Wykladowcy sa mega wymagajacy, ale teraz idac na studia mgr niczego sie nie boje! Dziekanat jest pomocny i tak na pawde przy kilku powaznych problemach na prawde mi pomogli! Kolorowo nie jest zawsze! Ale to chyba normalne, tylu osobom sie nie dogodzi na raz. Ja moge tylko podziekowac za organizacje moich studiow i zaangazowanie, zebym mogl je skonczyc!!! A moze, zebym je skonczyl, bo obrona juz za dwa miesiace ;-)!
  22.04.2015
 • Anka

  hej dziewczyny ktoras z was wybiera sie na licencjacie z kosmetologii zaocznie ?
  19.04.2015
 • Ewcia

  Hej dziewczyny a o co chodzi z trwaniem studiów???? Wcześniej kosmetologia była przez 3,5 roku. A teraz widzę, że są to 3 lata? Wiecie o co chodzi??? Skrócili to super! Zawsze szybciej się te studia skończy ;-) Ale czy wszystkie przedmioty dalej są????Wiecie coś???
  10.04.2015
 • emilia

  Witaj Wiolka, Chcę iść w tym roku na kosmetologię, może porozmawiamy, wymienimy newsy?/ mój email e.zbita@googlemail.com
  09.04.2015
 • madzia

  Wiolka poczytaj na stronie, ale z doświadczenia, jeśli się nic nie zmieniło, to zwyczajnie składasz dokumenty: podanie, zdjecia, świadectwo dojrzałości, dowód, i zaświadczenie od lekarza. Chyba wsyztsko wymieniłam - podeję oczywiscie dokumenty na studia licencjackie. na mgr kosmetologia już wszyscy się nie dostają, a na studia licencjackie raczej tak chyba ze zabraknie miejsc jak 2 lata temu.
  07.04.2015
 • wiolka

  Hej, wybieram sie od paździenika na studia do Warszawy, dokładnie kierunek Kosmetologia. Moja znajoma studiowała na tej uczelni i ogólnie była zadowolona, czy ktoś się orientuje czy trudno się tam dostać?
  02.04.2015
 • do emilia

  Ale o które studia pytasz licencjact czy studia magisterskie z kosmetologii. Ja idę na mgr.
  31.03.2015
 • emilia

  Kto wybiera się na kosmetologię w tym roku???
  27.03.2015
 • Miśka

  Hej! Jutro i w sobote sa dni otwarte. Na stronie jest info, ze wtedy wpisowe 0zl. W ogole istne szalenstwo. Jak ktos jest zainteresowany kosmetologia to maja sporo nowych fajnych kierunkow tylkosa to studia podyplomowe. Wie ktos jakie warunki trzeba spelniac, zeby sie dostac.
  26.03.2015
 • AnnkaB

  Ja pytałam telefonicznie, po 15.03 ma się pojawić jakieś info o wpisowym. Ja czekam, aż będzie 0 zł. Podobno ma być jeszcze w marcu. Ale ja pytałam o kosmetologię.
  12.03.2015
 • Miśka

  Hej! Czy wie ktoś coś może o jakichkolwiek dniach otwartych? Coś w ogóle się zapowiada? Zawsze były jakieś promocje, spotkania. Może coś gdzieś kiedyś?????
  11.03.2015
 • dzasta

  co do kierunku kosmetotlogii w WSIIZ mam mieszane uczucia. Nie to ze jestem strasznie niezadowolona, bo z tego co slyszalam to w innych warszawskich szkolach na kosmetologi jest gorzej,np w prestizowej Wyzszej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielegnacji Zdrowia jest strasznie nie wspominając o tym ze miesiąc nauki kosztuje tam 1000zl. w tym roku skończyłam tu licencjat i mimo wszytko ide tutaj na magisterkę, bo uwazam ze skoro winnych szkolach jest gorzej i drożej to niebęde przepłacać. Jesli chodzi o osoby pracujace w dziekanacie to mili są raczej na początku, chociaż sa wyjątki, ja niemialam jakiś scesji z pracownikami, ale od kolezanek slyszalam rozne "ciekawe historie"( a to komus indeks zalali,a to sie zgubil), aha no i 1000 roznych wersji, pytasz a cos jeden mowi jedno, drugi co innego,wiesz ze w regulaminie jest dany zapis a w dziekanacie mowia ci nie ze to ieprawda, maja swoje wersje. Jak wysylasz maila do dziekantu z pytaniem to maja cie w dupie i ci nie odpisza, albo odpisza co kolwiek. Mialam kiedyś przeslać prezenatcje dla wykladawcy na adres dziekantu a oni mieli przekazac ją dalej. Po miesiacu okazalo sie prezenatcja nie doszła do wykladowcy a osoba ktora zajmowala sie tym mailem juz niepracuje, a to ze mail widnieje na stronie szkoly i mozna sie przez niego konatkowac to nic jesli chodzio praktyke to masakra. Po pierwszym roku studiow kaza ci zrobic pierwsze praktyki, a zajec praktycznych jak do tej pory nie bylo. Idziesz szukac praktyk i cie nie chca bo nawet nie umiesz zrobic poprawnie demakijazu. Zajęcia dydaktyczne - gdyby nie to ze każą ci przygotowywać prezentacje, referaty i omawiać je na zajęciach na których powinien uczyc wykladowca to byłoby ok. Miałam farmakologie, na której uczyłam sie o chorobie alzhaimera, schizofreni i innych chorobach psychicznych. Chirurgia plastyczna- w zasadzie jak dla mnie zbędny przedmiot, który prowadzili studenci omawiając swoje prezentacje. Przedmioów takich jak te bylo kilka. Zajęcia w laboratorium-nie najgorsze, przy łóżkach było 2-3 osoby, jak ktoś chciał to mógł sie nauczyć chociaż podstaw,wiadomo godzin było mało. Jednak kursy czy szkolenia uważam za niezbedne jeśli ktoś chce pracować w zawodzie. Podumowując jesli chcesz pracowac w zawodzie skoncz najpierw studium kosmetyczne gdzie nauczysz sie duzo wiecej, a potem idz na studia bo papierek, tak zrobilo wiele moich kolezanek ktore juz dawno pracuja w zawodzie. A no i jesli zastanawisz sie nad wyborem szkoly wyzszej na kierunku kosmetologia to wybierz WSIIZ z tego co czytalam o innych to ta ma najlepsza opinie, w innych jest tylko gorzej.
  19.02.2015
 • mgr kosmetologia

  a ja bym nigdy nie poszła na zarządzanie. szkoda czasu. zresztą mam wrażenie, że na tej uczelni króluje kosmetologia. jestem na mgr kosmetologii i jedno, co mogę powiedzieć, to rewelacyjna kadra. Najlepsze zajęcia są z endokrynologii!!!! rewelacja, dużo przydatnych informacji, które można przełożyć na codzienne funkcjonowanie. Nieźle prowadzone też zajecia z podologii.
  30.01.2015
 • tymon

  moim zdaniem warto iść na zarządzanie, sam skończyłem ten kierunek i wiem, że opłacało się przyłożyć do nauki a przede wszystkim do praktyki... dlatego od samego rozpoczęcia studiów starałem sie o praktyki i staże...nawet bezpłatne...tylko po to, żeby mieć jak największe doświadczenie kiedy wejdę na rynek pracy.. warto było się pomęczyć i teraz zarabiać średnią krajową ;)
  26.01.2015
 • zarządzanie

  Czy warto iść na zarządzanie? czy istnieje tylko 1 specjalizacja na tym kierunku - Small Business Management czy może potem wybrać inna specjalizację, np. zarządzanie personelem, zasobami ludzkimi itp.?
  30.11.2014
 • kosmetologia studia magisterskie

  szukam osób, które idą do wsiiz na studia magisterskie z kosmetologii. jaką specjalność najczęściej wybieraliście? Waham się pomiędzy podologią a kosmetologią praktyczną.
  24.09.2014
 • gp wsiiz

  Fakt gospodarka przestrzenna jest tu naprawdę spoko prowadzona. Wykładowcy są równi. I podoba mi się to, że dużo ładnych dziewczyn z kosmetologii. Naprawdę miła widoki dla faceta:-)
  23.09.2014
 • kasia.lll

  polecam gospodarkę przestrzenną w WSIiZ w Warszawie, kierunek dobrze prowadzony, mili i wyrozumiali wykładowcy, mnie się tu podoba! ;)
  22.09.2014
 • overwhelmed

  Nat KOS - ja wybieram się na ten kierunek zaocznie ;)
  09.07.2014
 • FB kosmetologia wsiiz

  Wejdź na ich FB - https://www.facebook.com/pages/Wy%C5%BCsza-Szko%C5%82a-Infrastruktury-i-Zarz%C4%85dzania/202779049759732 tam już jest sporo dziewczyn, które zapisały się na kosmetologię
  02.07.2014
 • ola

  hej ;) ja zapisałam się na kosmetologię dzienną :P czy jest nas więcej z tego kierunku? ;>
  02.07.2014
 • Nat KOS

  Witam. W sobote złożyłam papiery na kosmetologię. Pan w rekrutacji był bardzo miły. Troche mnie przestraszył, powiedział, że jest to trudny kierunek, ale juz nie bede zmieniac decyzji. Czy są tu jakieś dziewczyny, które tez wybierają sie zaocznie na ten kierunek?
  29.06.2014
 • Nat KOS

  Witam. W sobote złożyłam papiery na kosmetologię. Pan w rekrutacji był bardzo miły. Troche mnie przestraszył, powiedział, że jest to trudny kierunek, ale juz nie bede zmieniac decyzji. Czy są tu jakieś dziewczyny, które tez wybierają sie zaocznie na ten kierunek?
  29.06.2014
 • DNI OTWARTE - 27-28 czerwca

  Skoro dni otwarte są polecane przez samych studentów, to może warto się przejść. Oglądałem ich FB i natknąłem się na info https://www.facebook.com/pages/Wy%C5%BCsza-Szko%C5%82a-Infrastruktury-i-Zarz%C4%85dzania/202779049759732?fref=nf To piszą chyba studentki kosmetologii, a mnie interesuje gospodarka przestrzenna. Czy będą na dniach otwartych jacyś studenci gp?
  23.06.2014
 • Odpowiedź Aśka GP

  Hej Dziewczyny no to wybieramy się razem na Gospodarkę:) Super, już na sam star będzie ktoś znajomy. Co trzy głowy to nie jedna:) Magda orłem z matmy nie jestem, ale sobie radzę, więc chętnie Ci pomogę ;) Dziewczyny Do Zobaczenia podczas Dnia Otwartego. P.S. Aśka na prawdę nie trzeba wpłacać wpisowego, pewne na 100%:)
  13.06.2014
 • Absolwentka KOS

  Do wszystkich czepialskich i niedowiarkow!!!WSIiZ jest na prawde bardzo dobra Uczelnia!KOSMA na poziomie bardzo wysokim!Administracja Uczelni pomocna i przyjacielska!Cena konkurencyjna na cala Polske!A pracownie bajka!Polecam polecam polecam!!!Obrona juz za mna,dokumenty na magisterke w WSIiZ zlozone..to teraz czas zaczac wakacje;)Mam nadzieje,ze w pazdzierniku caly VII semestr stanie sie I;)!Atmosfera nie do opisania;)!
  13.06.2014
 • Aśka GP

  Magda:)! Ja też na GP..chociaż w pierwszej kolejności zastanawiałam się nad Zarządzaniem. Specjalizacja Small Business bardzo mi się spodobała! Ale po rozmowie z Panią w Rekrutacji zdecydowałam się na GP. Zarządzanie zacznę od kolejnego roku. Podobno starają się, aby studenci mogli studiować na dwóch kierunkach razem. Aaaa ja już wybrałam specjalizację na GP - Facility Management! Zastanów się! Zawsze będziemy już dwie w jednej grupie...Fajnie byłoby się spotkać w te dni otwarte, ale mi bardziej pasuje sobota...Ale z tą promocją to tak poważnie? Na prawdę nie trzeba wpłacać wpisowego? Ktoś już składał dokumenty w dni otwarte?
  12.06.2014
 • odpowiedź dzień otwarty GP

  Na browarek, czy na uczelnię? Dzięki, ale liczyłam, że jakieś dziewczyny się odezwą, bo podejrzewałam właśnie, że bardziej ten kierunek interesuje facetów i nie chce być sama. Dogadamy się jeśli jesteś dobry z matematyki, bo ja nie bardzo. Nawet boję się, że matura mi słabo poszła. Nie wybrałam jeszcze specjalności - nie wiem co i jak jeszcze, ciężko mi się zdecydować. Boję się maty!!!! Ale może lepiej przenieśmy tę dyskusję na prv, albo ew. spotkajmy się na dniach otwartych w czerwcu, to pogadamy - ja będę 27 ok. 10:00 - może z kumpelą, bo nie bardzo znam Warszawę Magda
  11.06.2014
 • dzień otwarty GP

  No fakt inżynier to inżynier. Ja już podjąłem decyzję: wybieram się na gospodarkę do Wsiiz. Z tego co czytałem na stronie są bardzo fajne specjalizacje w tym roku. Coś nowego, fajnie. Zdecydowałem się na projektowanie urbanistyczne i planowanie przestrzenne. Idę w czerwcu na dzień otwarty złożyć dokumenty. Skorzystam z promocji i zostanie na ten browarek:) Może wybierzemy się razem? ;)
  10.06.2014
 • gospodarka przestrzenna ktoś coś

  Dajcie spokój z tą kosmetologią, ja wybieram się na gospodarkę przestrzenną i szukam osób, które też idą na ten kierunek. Uważam, że studia inżynierskie są znacznie lepsze. Interesuje mnie tylko czy nie ma przewagi mężczyzn na takich kierunkach, czy nie będę sama??? Ktoś coś???? A i potwierdzam w dni otwarte 0 zł włosiowego - też mam ulotkę - pod rotundą rozdawali i studentka potwierdziła, że się nie płaci. Będzie na browarek:-)
  10.06.2014
 • Technologia Kosmetyków

  Hej, na samym początku zadam małe pytanie: czy na Kosmetologii studiują jacyś mężczyźni? Jest to szkoła raczej dla dziewczyn aczkolwiek znalazłem dla siebie tutaj super specjalizację na magisterce, właśnie Technologię Kosmetyków. Czy ktoś się wybiera do WSIiZ na technologię? Może podczas Dnia otwartego? Chętnie zobaczyłbym jak mają wyposażone pracownie? Słyszałem że nieźle. Warto sprawdzić.
  09.06.2014
 • podologia

  Ja się wybieram na magisterkę do WSIiz, ale myślę raczej o specjalizacji z podologii. Pracuję w gabinecie podologicznym, ale niestety mam tylko kurs, więc chcąc nie chcąc muszę iść, bo szefowa oczekuję, że przyniosę jej dyplom, chociaż sama ma tylko licencjat.
  09.06.2014
 • kosmetologia specjalizacja

  Czy ktoś coś wie o specjalizacjach na magisterce??? Na stronie są opublikowane cztery. Mnie najbardziej interesuje Technologia kosmetyków... tylko nic nie wiadomo o prowadzących ;/ Mam koleżankę na licencjacie i bardzo sobie chwali prowadzących zajęcia laboratoryjne. Ciekawe czy Ci sami będą na magisterce? Teraz to już nie wiem wybierałam się na podyplomówkę do WSIiZ, a tu takie zaskoczenie! Jednak gadanie, że się starają o magisterkę przyniosło skutek:)! Może są jacyś zainteresowani to razem byśmy się wybrali na dni otwarte? Odzywajcie się. Jak będą jacyś zainteresowani to skontaktujemy się priv.
  08.06.2014
 • kosmetologia magisterskie

  A czy na dniach otwartych można dowiedzieć się czegoś o studiach magisterskich na kosmetologii. Na stronie nie piszą po jakich kierunkach przyjmują na II stopień kosmetologii.
  05.06.2014
 • gp dni otwarte

  A kto wybiera się na gospodarkę przestrzenną? Ja zamierzam złożyć dokumenty w następne dni otwarte 27-28 czerwca, bo podobno nie płaci się wpisowego. Dostałam taką ulotkę - ktoś potwierdzi, że tak faktycznie jest?
  02.06.2014
 • dni otwarte

  Byłam dzisiaj. Postanowiłam przekonać się co i jak. Dwóch panów oprowadza po pracowniach. Mnie najbardziej interesowało czy uczelnia ma własne pracownie i jak są wyposażone. Miłe zaskoczenie bo jest ich sporo. Nie pamiętam teraz jak one dokładnie się nazywają, ale każda ma określony sprzęt. Dopiero zamierzam zacząć się uczyć w tym kierunku, więc nie potrafię napisać jaki mają dokładnie sprzęt, ale to na co zwróciła uwagę to, że jest tego sporo+kosmetyki. Podobno wszystko do użytku studentów. Niektóre firmy kosmetyczne kojarzę. Nie wiem czy dobrze wybrałam, ale już wybrałam i cieszę się, że nie muszę się już zastanawiać. Fakt - jak ktoś wcześniej napisał - ładnie o wszystkim opowiadają, ale czy to traktować na minus - nie wiem. Zobaczymy jak będzie. Złożyłam dokumenty, więc przyklepane. Na pewno polecam dni otwarte nie tylko jeśli chodzi o tę uczelnie. Ja byłam już na 3 takich wydarzeniach w różnych uczelniach i to pomogło mi podjąć decyzję. Piszcie kto się wybiera na kosmetologię do wsiiz? Kaśka
  30.05.2014
 • martyna

  Bardzo dobra renomowana uczelnia! Wykwalifikowana kadra, panie w dziekanacie i sekretariacie pomocne, zajęcia prowadzone rzetelnie! Nie ma ściemy! Polecam.
  29.05.2014
 • drzwi otwarte

  beda drzwi otwarte, w kwietniu 24.04, pozniej maj i lipec, to mozesz sie spytac o wszystko, oczywiscie tam ci opowiedza same dobre rzeczy, to lepiej pogadac ze studentami, oni sa najlepiej zorientowani
  09.04.2014
 • gosp. przestrzenna

  jak jest na kierunku gospodarka przestrzenna??? czego można się spodziewać na pierwszym roku, jesli nie dotsane sie na państwowa? czy po roku można zrezygnowac zeby znowu zdawać na PW albo UW?
  17.03.2014
 • podologia i wizaż

  na wyższych semestrach jest lepiej. Mniej teorii, większy konkret. Właśnie kończę tę uczelnię. Najlepsze moje zajęcia były z podologii i wizażu. Czytając opinie o innych szkołach w Warszawie, dobrze, że wybrałam wsiiz.. Nie było idealnie, ale na pewno nie zmarnowałam kasy.
  26.02.2014
 • inna perspektywa

  Przeniosłam się do WSIiZ z innej uczelni. Mając porównanie mogę powiedzieć, że sto razu wolę być TU, niż tam, gdzie byłam. Dla mnie normalną rzeczą jest, że materiały na pracowni są wyliczane. Zresztą prowadząc swój gabinet bardzo łatwo można przekonać się dlaczego. To normalne w tym zawodzie. Nie używać pół rolki papieru na cały zabieg, czy masy patyczków, jak to niektóre Panny, by chciały. Tu są dzielone na studentów. W poprzedniej uczelni, gdzie byłam nie było ich w ogóle (mimo, że czesne było wyższe) student polowe przynosił sam. Na to nie mogę za to narzekać, A teoria jest i faktycznie jej dużo, ale zobaczcie na program w całości - jak ma jej nie być skoro to studia kosmetologiczne. Kursy zgodzę się są ok, ale jak masz już tytuł kosmetologa, a nie zamiast tego. Zrozumcie wreszcie, że nikt bo studiach nie ma fachu w ręku, ale musi się szkolić, praktykować, wiele robić samemu. Nie znam studiów, które dają maksymalne przygotowanie do zawodu. Jeśli znacie powiedźcie, gdzie nauczę się po 3,5 roku zawodu. A co do rezygnacji to się nie zgodzę - rezygnują Panny które sobie nie radzą, bo chciały robić tipsy całymi dniami, a tu tragedia - uczą anatomii, biochemii, biofizyki, chirurgii - po co to komu. Lepiej nie wiedzieć jak się krzywdę komuś zrobi. Nie mogę już słuchać tego ględzenia. I najważniejsze, jak się nie podoba, to zmień uczelnie - wcale nie szkoda pieniędzy. Ja przeniosłam się do WSIiZ i nie żałuję. Tym wszystkim, co narzekają proponuję iść do innej warszawskiej uczelni - szybko ponownie wrócicie do WSIiZ. Gwarantuje.
  31.01.2014
 • Mania1990

  Nie polecam kosmetologii! Porażka totalna! Jestem na drugim roku i żałuje wyboru, gdyby nie wpakowane pieniądze (1 rok 380 msc 2 rok 440 msc +400 za wyprawkę) zrezygnowałabym ze studiów - jak to robi dużo studentek. Na studiach zaocznych nie nauczycie się niczego oprócz masy teorii, myślałam, że po 1 roku coś się zmieni bo dochodzą zajęcia praktyczne ale nic z tych rzeczy. Zjazdy praktyczne są 4 w semestrze z czego na 2 tylko receptura kosmetyczna... Po 1,5 roku umiem masaż twarzy całą anatomie człowieka, co to gronkowce i jeszcze dużo dużo teorii. Dziekanat zamiast pomagać gnębi studentów, mówiac, że sami wybieraliśmy sobie tryb studiów (zaoczne) i mogliśmy się spodziewać małej ilości zajęć praktycznych, śmieją się, że 'kosmetolożki to pustaki, bo w końcu wybrany kierunek o czymś świadczy". A nikt nie wpadł na to: mniej teorii więcej praktyki? Przecież większości zagadnień z przedmiotów takich jak np fizjologia mozemy uczyć się w domu z książek a kremu raczej nikt kremu sam nie zrobi... Na zajeciach praktycznych wszystko jest wyliczane: patyczki, płatki kosmetyczne, chusteczki, ręczniki papierowe, "bo jak będziemy więcej zużywać to wzrośnie czesne". Szkoła dostaje kosmetyki od sponsorów, a jak któraś źle wymiesza maseczkę to niech robi złą, nie ma drugiego podejścia. Jedyne co jest dobre w tej szkole to wykładowcy (wymagający) i niektórzy pracownicy dziekanatu, którzy pomagają (ale chyba są przez to tłamszeni). Może studia dzienne są inaczej traktowane. Jeśli macie możliwość wyboru to już lepiej iść na kurs kosmetyczny za 3000zl i przez caly czas jego trwania nabywac wiedze praktyczna niz przez 3,5 uczyc sie teorii za 2000zl za semestr...
  29.01.2014
 • pierwszy rok

  popieram Ankę, chociaż sama nie mogę się aż tyle wypowiedzieć, bo dopiero jestem na pierwszym roku. Jedyne co mogę napisać to to, że mnóstwo nauki i martwię się, że nie dam rady tego ogarnąć. Pierwszy semestr, a mam wrażenie, że studiuję medycynę, więc ci którzy się nabijali że idę na kosmetologię teraz rozumieją że to nie malowanie paznokci. Dla mnie uczelnia jest normalna. Ludzie w dziekanacie bardzo pomocnie. Nie mogę narzekać jak inni. Może dlatego, że chyba nie sprawiam problemów, Byłam może z 2 razy. Tak naprawdę wszystko w internecie, więc nie wiem po co miałabym stać w tych kolejkach - to faktycznie minus. Co do wykładowców - sympatyczni. Zobaczymy jak pójdą zaliczenia. Też zauważyłam że ludzie mają tendencję do narzekania. Np. ludzie z mojego roku chcieli imprezę. Jak już parament coś zorganizował, to zaledwie kilka osób poszło.Nie wiem jeszcze sama jak to będzie, ale wydaje mi się że te negatywne posty są mocno naciągane. Nie będę chwalić uczelni bo zbyt mało zobaczyłam, ale przykro mi to czytać, bo jednak tego nie odczułam i jakoś ludzie z mojego roku są zadowoleni, a jak ktoś nie jest to przecież można się przenieść gdzie indziej. Nie wiem jak jest ze stypendiami naukowymi, ale socjalne wysokie. Moja znajoma dostała ponad 400 zł, a chyba socjalne jest ważniejsze. Nie wiem jak dzielą te pieniądze, ale pewnie najpierw dają tym co potrzebują, a dopiero jak zostanie naukowe. Wiem jednak, że mają inne stypendia naukowe - bo na naszej inauguracji roku wręczali je najlepszym studentom. Ja pewnie na nie się nie załapie, bo łatwo nie jest. Przede mną pierwsza sesja:-) i trochę się boję, bo nauka w liceum zupełnie mnie nie przygotowała do tych studiów. Wszystko jest dla mnie nowe. Na szczęście można licczyć na dziewczyny z grupy - wrzucają na fb zdjęcia z zajęć; zresztą wykładowcy dają gotowe prezentacje. Chyba to tyle w tym temacie.
  06.12.2013
 • anka

  Chyba koleżanka Monika ma za dużą wyobraźnie Proponuje od razu zrezygnować, bo takie opinie tylko szkodzą tym, co chcą studiować i sa zadowoleni. Po co tu siedzisz. Idż do innej uczelni, jak nie odpowiada. Przyjmą Cię na II rok i po kłopocie, a później wrócisz i będziesz błagać by znowu tu studiować. Wiem, bo mam porównanie. Laski na kosmetologii zrobiły się strasznie pyskate, ale nic od siebie tylko od innych. Zero kultury. Nawet nie ma co z niektórymi rozmawiać, bo co drugie słowo to na k.... i ch....Pomijam, że nie wiedzą jak zwracać się do wykładowców. A jak uczelnia prosi, by dołączyć do parlamentu, by mieć wpływ na kształcenie, to żadna się nie ruszy, ale narzekać będzie. Ja nie mogę, bo mam dzieci i dzielę uczelnie na pracę zawodową i rodzinę. Co do budynku - zew. wygląd może nie najlepszy, ale wew. wszystko ok. Dobre wyposażenie, fajne pracownie i czysto. Nawet od jakiegoś czasu catering na uczelnie przyjeżdża. A to że są inne firmy komu to przeszkadza. 2 z nich nawet robiły rekrutacje do pracy dla naszych studentów, to źle? Stypendium - ja mam socjalne, więc jestem zadowolona ok. 500 zł na rękę. A co do prowadzącego, który niby tak powiedział - to jakaś farsa. Jestem o rok wyżej i nigdy takiej bzdury nie słyszałam. Jak tak było w rzeczywistości zgłosć to do Parlamentu niech coś z tym zrobią, albo anonimowo do dziekanatu. A tak na koniec powiem w Twoim języku - "nie robi się do swojego gniazda". Uczelnię tworzą też studenci. Nie zapominaj o tym, bo sama wystawiasz sobie opinie. Przepraszam może zbyc emocjonalnie piszę, ale tak jest, że dziewczynom nic się nie chce, tylkoi narzekają i bzdury wypisują.
  05.12.2013
 • monika

  Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania - ODRADZAM. Jestem na II roku i szczerze żałuję swojego wyboru. Uczelnia obiecywała wiele, a skończyło się na minimum. Budynek, nieprzypominający uczelni w ogóle, stary blaszak, w którym siedziby mają jakieś firmy, z których pracownikami mijamy się na korytarzu. Czesne wydaje się być niskie, ale wzrasta z każdym rokiem, poza tym płaciliśmy 400 zł na wyprawkę, składającą się z kilku pędzli i fartucha. Większość miała niekompletną, wtedy kazali nam pisać jakieś dziwne podania z opisem co jest a czego brakuje, w związku z czym każdy sobie uzupełnił braki na własną rękę, bo szkoda czasu na odsyłanie... System stypendialny tragedia, za średnią 4,5 przyznawali 150zł, gdzie na innych uczelniach wynosi ok. 400-500zł. Jeśli chodzi o poziom nauczania, nie ma szału ani tragedii, najgorsze że jeden z prowadzących 'wygadał się' że uczelnia z góry nakazała mu oblać co najmniej kilka osób bo wtedy rzekomo poziom uczelni wzrasta w oczach innych. Plan zajęć zmienia się bez uprzedzenia, z prędkością światła. Z dnia na dzień. Podsumowując, prowizorka, nieprofesjonalizm i jeden wielki chaos. Żałuję tego wyboru jak 90% mojej grupy.
  04.12.2013
 • aaa

  Czy jest naliczana jakaś kara w przypadku rezygnacji w trakcie semestru ?
  24.11.2013
 • Nicki89

  Studiowałem tam gospodarkę przestrzenną i nie jestem zadowolony. Jedyne zajęcia z których jestem zadowolony to rysunki z Panem dziekanem. Chyba jedyny człowiek na tej uczelni który wie co mówi, reszta profesorów albo prowadzi wykłady "bo muszą" albo podchodzą do nich strasznie "olewająco". Studiuję zaocznie i nie jestem pewien czy po tej uczelni będę zdolny pracować w zawodzie. :/
  22.11.2013
 • orcia

  mnie się bardzo podoba, jestem zadowolona i nie żaluję wybory szkoły
  08.11.2013
 • kkk

  hej czy znacie adres na facebooku do jakies grupy kosmetologii na wyższej szkole zarzadzania i infrastruktury w warszawie?
  08.11.2013
 • basia

  moja koleżanka studiowała tu gospodarkę i była bardzo zadowolona, miała sporo nauki bo nie jest to kierunek należący do najłatwiejszych ale dawała sobie radę. Dużą zaletą tej szkoły jest to, że wykładowcy nie utrudniają życia studentowi przez masę prac nikomu niepotrzebnych tylko skupiają się na tym co najważniejsze na danym kierunku.
  02.10.2013
 • gosia

  ile jest miejsc na zaocznej kosmetologii??
  08.09.2013
 • Topik 21

  Hej, mam pytanie do wszystkich studiujących gospodarkę. Zastanawiam się właśnie nad wyborem kierunku studiów i słyszałem że gospodarka w tej szkole jest ok. Z waszych komentarzy widzę, że to dobry wybór a tytuł inżyniera to tytuł inżyniera, tak sądzę. Czy powie mi ktoś coś więcej o tym kierunku?
  08.09.2013
 • kosmetolożka na poziomie 0

  Witam. Niebawem kończę tą szkołę (nareszcie). Jestem pierwszym rocznikiem kosmetologii na WSIIZ. Nie wiem czy to jest powodem tego że nasze 3,5 roku nauki uważam za stracone. Nie wypowiadam się o młodszych rocznikach bo nie wiem jak jest. Ogólnie jestem bardzo niezadowolona ze szkoły. Szłam tam z nastawieniem że nauczę się czegos ciekawego i po studiach będe potrafiła wykonywac zabiegi. W ramach 3,5 letniego toku nauczania zmarnowałam czas na naukę łaciny, mikrobiologii szerokopojętej dla lekarzy podobnie farmakoterapii. Z praktycznych zajęc wyniosłam kilka podstawowych umiejetnosci tj : henna brwi i rzęs , manicure. Zapoznałysmy się z masażem, oczyszczaniem i makijażem , które zostały omówione na pojedynczych zajęciach. Końcowe zajecia praktyczne polegały na tym że moglysmy robic sobie wszystko, pod warunkiem że potrafiłysmy to robic. Wiec raczej koleżanki pracujące już w zawodzie troche nam pomagały. Aaaa zapomniałam dodac ! Jedyne profesjonalne i ciekawe zajęcia były podczas szkolenia w ramach zajęc z JADWIGI. Szkoła może i organizuje różne ciekawe szkolenia. Jednak wybierając tryb zaoczny studiów nie brałam pod uwagę tego że będą one organizowane poza weekendami . Zastanówcie się 10 razy nad tą szkołą .Pozdrawiam
  30.08.2013
 • Agnieszka 18

  Ok dzięki wielkie :)) Właśnie zapisałam się na ten kierunek i mam nadzieję że nie będę żałować :P
  12.08.2013
 • gp jest ok

  Warto studiować gospodarkę przestrzenną. Nie jest nudno. Wykładowcy normalnie, nie ma z nimi problemów. Poziom trudności w zależności czy ktoś chodzi czy olewa. Jak chodzisz, to nie ma problemu z sesją. Ogólnie polecam te studia.
  08.08.2013
 • gp komentarz

  W końcu coś o gospodarce przestrzennej. Kierunek fajny. Tak naprawdę ma bardzo szeroki zakres. Jest, co po nim robić. Można założyć własną firmę np. biuro nieruchomości, albo spróbować sił w rzeczoznawstwie. Wykładowcy normalnie. Wymagający jest dziekan, ale to chyba dobrze.
  05.08.2013
 • Agnieszka 18

  Siemanko :) Mam prośbę czy moglibyście mi coś opowiedzieć o gospodarce przestrzennej o wykładowcach na tym wydziale.Czy warto iść na ten kierunek ?
  02.08.2013
 • Aśka

  Moja opinia o uczelni jest jaka jest i wcale nie wynika z tego, że mam jakiekolwiek problemy z nauką czy dopełnianiem formalności na czas. Pracownicy dziekanatu są nieuprzejmi (prym wiedzie głównie jedna osoba, ale nie będę podawać jej imienia), studentów traktują jak półgłówków albo nawet jak czasem obserwuję - idiotów. Kierownictwo uczelni również pozostawia wiele do życzenia. Wszyscy są mili tylko w chwili rekrutacji - potem pozytywne wrażenie jest weryfikowane rzeczywistością i zmienia się na same negatywy. Poziom nauki też taki sobie, a niby mówią, że taka wspaniała kadra... Ogólnie uczelni nie polecam, a wszystkim nierozumiejącym negatywnych opinii wypisywanych tutaj przypomnę, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Pozdrawiam.
  30.07.2013
 • marlamarlenka

  nie wiem skąd te negatywne komentarze,ja jestem mega zadowolona, dziekanat pomocy mi jeszcze nigdy nie odmówił i był uprzejmy, częste szkolenia i praktyka, studiowalam kosmetologie,skonczylam w tym roku i od razu znalazłam pracę, nauki co prawda trochę było ale do przeżycia
  23.07.2013
 • gosiek

  ode mnie pozytyw, \"I\'m lovit it\"
  23.07.2013
 • Kosmetologia jest ok.

  Dinka ciężko Ci będzie znaleźć kogoś, kto udzieli Ci odpowiedzi. Z tego, co się zorientowałam w WSIiZ prym wiedzie kosmetologia i gospodarka przestrzenna - studia inżynierskie. Pytałam dziewczyn z grupy, ale nieliczne z mojego kierunku widzą jedynie coś nie coś o gospodarce przestrzennej. Lepiej wypytaj o ten kierunek na miejscu w uczelni, bo się pewnie naczekasz na odpowiedź od studentów zarządzania skoro głównie piszą studenci kos. i gp.
  22.07.2013
 • dinka

  witam ja chcialabym zaczac zarzadzanie mozecie polecic??
  19.07.2013
 • aaaa

  wydaje mi się ze ok...;)
  19.07.2013
 • spoko

  pozytywny klimat, jak dla mnie w porządku
  19.07.2013
 • Kosmetologia jest ok

  Zainteresowanie kosmetologia jest duże. A jak widzę na naszej uczelni jest naprawdę bardzo dużo studentów tego kierunku. U mnie na roku na pewno ponad 200 os. Jak jest na wyższych i niższych rocznikach nie wiem, ale tłumy czasami na uczelni są. Ja nie narzekam na dziekanat. Nie wiem czemu pojawiają się takie złośliwe opinie. Staram się załatwiać wszystko sama. W sumie nie zdarzyło się, by ktoś z dziekanatu mi nie pomógł. Z doświadczenia wiem, że źle o dziekanacie piszą osoby, które mają problemy, albo niedociągnięcia, bo czegoś nie zrobili, a później zwyczajnie się czepiają. Raz dziekanat zrobił za mnie wpis mimo, że nie musiał. U mojego chłopaka na uczelni to wręcz niemożliwe. Wiadomo czasem można trafić na kiepski dzień, ale ogólnie bez spiny. Pomijając temat dziekanatu szkołę uważam za ok. W ciągu roku uczestniczył w co najmniej 7 szkoleniach. Ostatnio dowiedziałam się, że mają jakieś własne centrum kosmetologii, gdzie dodatkowo można ronić indywidualne zabiegi. Ale nie wiem o co dokładnie z tym chodzi. Pewnie w październiku się dowiem. A tak szczerze do tych, co narzekają - zawsze możecie zrezygnować, bo to głupie takie gadanie. Ja chcę się chwalić, że studiuję kosmetologię i z wyboru jaki dokonałam, a wy przez te komentarze wkurzacie nie tylko mnie, ale inne dziewczyny, które nie mają problemów z uczelnią. Szkodzicie nam wszystkim. Dziewczynom, które są chętne polecam bezpośredni kontakt ze szkołą. Idzie same i zobaczcie co i jak..
  19.07.2013
 • anos

  jest jakies zainteresowanie widze kosmetologią...:) tez jestem ciekawa tego kierunku..dlaczego odmawiacie ufności dla tej szkoły czy faktycznie jest tak beznadziejnie , głównie widze problem z sekretariatem jest a ogolnie na uczelni jak jest, bo sekretariat to da rade przezyc malo w nim raczej będę,...;)
  18.07.2013
 • alinek

  interesuje mnie kosmetologia, jaka jest tutaj możliwość szkolenia dodatkowymi kursami...i czy wogole warta jest ta szkoła,
  17.07.2013
 • Krótko

  Jak prawo i informatyka w tych czasach są niepotrzebne, to chyba przyszła Pani kosmetolog jest nieświadoma swojego wyboru. Znajomość prawa to podstawa szczególnie w zawodzie, gdzie odpowiedzialność cywilna jest bardzo wysoka, a w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej kluczowa.
  12.07.2013
 • kos kontra inne studia

  Jeśli robią za was wpisy, to naprawdę pozazdrościć. Studenci innych kierunków nie są tak wyręczani we wszystkim jak studenci kosmetologii, więc o czymś to świadczy:-)
  11.07.2013
 • lalalove

  NIGDY! Przenigdy do tej szkoły - nie polecam nikomu. Kończę drugi rok kosmetologii niestacjonarne i mogę swterdzić że wybór tej uczelni był najgorszą decyzją w moim życiu i jestem pewna że wiele osób z mojego roku mnie poprze. Zrezygnowałabym już dawno gdyby nie to że już dużo kasy tam zostawiłam więc skończę ją tylko dla papieru. Parktyki na drgim roku? 2 razy w semestrze - nauka demakijażulub masażu dłoni - porażka, z reszty trzeba się kuć choć i tak większość przedmiotów takich jak informatyka czy prawo nie są potrzebne... a co do najważniejszego - praca i pracownicy dziekanatu - tu chyba musiałabym napisać felieton na ten temat - zero szacunku do uczniów, myślą ze jestesmy baranami. przykład każą zostawić indeks w dziekanacie po czym wykładowca wpisy robi w innej sali a dzikanat na to ze nie jest od noszenia indeksów i wpisy będą we wrześniu.,.. cholernie drogo a w zamian NIC NIC NIC wielkie rozczarwoanie moje i innych dziewcząt mogłabym tak pisać i pisać. nie polecam zdcydowanie szkoda kasy i czasu i nerwów przedewszystkim
  11.07.2013
 • kosma

  Dziewczyny na kosmetologii nie ma chemii jako takiej w ogóle! Na podwalu kształcą bardziej chemików niż kosmetologów, dlatego kładą tak duży nacisk. Program w wsiiz jest znacznie ciekawszy. Jest biochemia i chemia kosmetyczna - to nie ma nic wspólnego z chemią ogólna, czy znaną ze szkoły średniej. No. chemie kosmetyczną prowadzi młoda osoba w pracowni, więc zajęcia są przyjemne. Szkolenia są w ciągu roku dość często. Nie zawsze się można dostać, bo terminy nie zawsze wszystkim pasują. Ale w końcu uczelnią zrobiła również szkolenia poza terminami zjazdów po sesji. Były w ostatni weekend czerwca. Na dziennych jest więcej szkoleń niż na zaocznych, ale wiem, że nie robią problemu jeśli ktoś chce przyjść w tygodniu mimo, że studiuje w weekendy. Co do nauki, poziomu itp. to w zależności od studenta. Jedni mówią , że jest ciężko, inni, że normalnie. Co grupa to inna opinia. Najbardziej jednak ciekawe zajęcia są z receptury kosmetycznej - mam już za sobą pierwsze przygotowanie kosmetyków do własnego użytku.
  07.07.2013
 • anonimek

  witam ja także jestem ciekawa kierunku na kosmetologie i chcce dowiedzieć jak jest na tej uczelni czy labolatorium do chemii jest godne polecenia i ciekawa jestem tez jak ze szkoleniami..tez zastanawiam się na ta szkoła lub na Podwalu ciekawy maja program ale nie ukrywam że życzą sobie grubo do zapłaty a jednak umiejętności sa najważniejsze praktyce wiec jeśli ktoś może konkretnie doradzić będę wdzięczna...pozdrawiam
  06.07.2013
 • martex

  witam zastanawiam się nad tą szkoła o kierunku kosmetologia...? jak moje drogie jest ze szkoleniami...? i czy poziom chemii jest taki jak na Podwalu czy raczej normalnie,ze nauka jest ale bez jakiś chorych zagrywek....?
  05.07.2013
 • finansowanie

  Tak na marginesie, to widać, że większość z osób studiujących na uczelniach publicznych nie ma świadomości, że za ich studia płacą podatnicy. Uczelnie publiczne dostają kasę za każdego studenta, więc studenci to dla nich źródło dochodu, a kadra na uczelniach publicznych bawi się w najlepsze, a uczelnie stawiają nowe gmachy, które później utrzymujemy dla niewielkiej liczby studentów na wydziałach, które dawno nie powinny już istnieć. Miejcie więcej świadomości jak już coś piszecie. O wsiiz się nie wypowiem, bo nie wiem. Nie studiuję tu. To refleksja do tego, co się wyprawia.
  13.06.2013
 • Absolwentka

  Uczelnię ukończyłam (na szczęście!) - nie mam najlepszych wspomnień i nie polecam jej znajomym. Stracone nerwy, ciągłe przepychanki z dziekanatem, wykładowcami, pracownikami administracji. Ogólnie (za mojej bytności) niektórzy pracownicy uważali studentów za idiotów i tak też ich traktowali. A chyba nie tak to powinno wyglądać. Teraz studiuję na uczelni państwowej i wbrew pozorom i przestrogom jest ok - na pewno lepiej niż w wsiiz. Przynajmniej nikt mnie nie traktuje jak zło konieczne i źródło dochodu. W moim przypadku porównanie uczelnia prywatna vs. uczelnia państwowa wypada zdecydowanie na korzyść tej drugiej. Pozdrawiam.
  13.06.2013
 • też inżynier gospodarki przestrzennej

  Brawo dla "inżyniera z wyboru". W końcu ktoś powiedział prawdę i podsumował o co tak naprawdę chodzi dziewczynom z kosmetologii. Mamy w naturze narzekanie i to się chyba nie zmieni. Dobrze, że nie należę do takich osób. Podsumowując. Jak wszędzie są plusy i minusy. Jednak u mnie przeważają plusy: gospodarka przestrzenna - ogólnie kierunek inny niż wszystkie. Trochę budownictwa, infrastruktury, a nawet administracji. Do kadry się nie czepiam. Są tacy co wymagają ponad średnią krajową i tacy, którzy przepuszczą. Czesne ok. Z dziekanatem jeszcze, jeszcze można się dogadać. Są dobre i złe dni, ale ujdzie. Także wyluzujmy. Nikt nie piszę o zgranej ekipie na studiach, a wierzcie mi, że to najważniejsze.
  12.06.2013
 • inżynier z wyboru

  Biedne nasze kosmetyczki. Za mało terminów zaliczeń - 3 nie wystarczą, kadra wymagająca, albo nie bardzo odpowiadająca oczekiwaniom naszych Pań, bo zadaje pytania i wymaga, dziekanat nieuprzejmy mimo, że po 10 razy powtarza to samo do znudzenia, nic się nie nauczyły, bo na zajęcia nie ma komu chodzić i wiedza trudno się wówczas przyswaja, wymagają od nich wszyscy, a one nie przyzwyczajone, bo przecież im tylko należy dawać i pytać czy nie za mało. Ile można słuchać tych bzdur. Większość z was nie powinno w ogóle studiować. Najlepiej ponarzekać. Oczywiście pisze to tylko o tych Pań, które nie robią nic, a oczerniają wszystko wokoło. Wiem, że na kosmetologii są fajne, ogarnięte dziewczyny, które wiedzą po co studiują na tym kierunku. Zresztą można przeczytać na forum wypowiedzi mądrych dziewczyn, więc proszę nie ośmieszajcie się oczernianiem wykładowców i innych. Ja wybrałem tę szkołę i jestem zadowolony. I zwyczajnie bardzo mnie drażni, jak Panie obrażają na każdym kroku wybór, którego dokonałem, bo obrażając uczelnie, obrażacie tych, który tu studiują. Jeśli jeszcze się nie nauczyliście, to pamiętajcie, że obrażając to z czego korzystacie, co wybraliście obrażacie samych siebie. A uczelnie tworzą również jej studenci i świadczą o jej poziomie.Więc proszę trochę pokory. Pozdrawiam Panie, które chcę być kosmetologami, nie kosmetyczkami. I szacunek dla dziewczyn, które ostatnio wytłumaczyły mi czym różni się kosmetolog od kosmetyczki. Powodzenia życzę tym, które przetrwają, bo słyszałem, że nie jest łatwo. Przyszły inżynier gospodarki przestrzennej!
  11.06.2013
 • delfina17

  nie rozumiem czemu piszecie jakieś niezrozumiałe rzeczy odnośnie dr Połowczyka to już w ogóle nie ogarniam koleś miły sympatyczny bez problemu można zaliczyć przecież prowadzi tylko filozofię a ten przedmiot mało ma wspólnego z naszym kierunkiem jedynie jest wymagany bo program studiów go narzuca więc nie rozumiem w czym problem że wykładowca ma wymagania no przecież chyba o to chodzi żeby był jakiś poziom a dziekanat jak to dziekanat w każdej uczelni wymaga od studenta stosowania się do pewnych zasad a wiadomo że jak coś trzeba to większości się niechce albo nie doczyta albo uda że nie wie osobiście pytania na naszym fb od naszych koleżanek czasami mnie zaskakują ale wydaje mi się że jest to już indywidualna kwestia ogarnięcia pewnych umiejętności czytania ze zrozumieniem ogłnie jeśli chodzi o uczelnie jestem na 6 sem kosmetologii już praktycznie kończę studia i powiem tak naprawdę warto czytać a jeśli ktoś nie potrafi to zadzwonić zapytać po to ci ludzie tam pracują aby nam pomagać na pierwszym roku miałam wiele problemów z ogarnięciem tego wszystkiego ale chodziłam pytałam dowiadywałam się co i jak i teraz praktycznie odwiedzam dziekanat tylko po kartę i pieczątkę do legitki po 2,5 roku spędzonych na uczelni podsumowując jestem zadowolona może to nie harward ale w porównaniu z państwową szkołą jest ok
  11.06.2013
 • Miśka

  Ja również nie polecam tej uczelni - kadra pozostawia wiele do życzenia, pomimo tego, iż padały zapewnienia, że są to wykwalifikowani specjaliści... Niestety - gorzko się rozczarowałam. Dziekanat jak to Dziekanat - różnie bywa, raz lepiej, raz gorzej, zależy trochę kto tam pójdzie i w jakiej sprawie... Kierownictwo potwierdzam - niemiłe i opryskliwe, nieprzychylne studentom. Ale niestety to ogólnie mam wrażenie, że studentki na kosmetologii to uważane są za jakieś głupiutkie istotki, co nie wpływa dobrze na Nasze relacje z administracją...
  10.06.2013
 • paula1212

  szkoła jest beznadziejna nie polecam i sama załuje że wogóle tam poszłam jestem na pierwszym roku i ogólnie wszystko zdałam bez zadnej poprawki wiec to nie ma wpływu ze jak wypowiadam się zle to z zemsty ze czegos nie mogłam zdać. nie nie ale jak widze jak wykładowcy traktują inne dziewczyny to masakra dr Anna Czeczuk to ogólnie poraszka słabo zrozumiale czyta zksiążki a kolokwium to zaliczają niektóre osoby i jeszcze jaki problem robi gdy chce się żeby przyniosła moją prace bo wszystko napisałam a ona nie zaliczyła masakra A dr Polowczyk na etyce to kompletne dno jego wykłady wyglądają jak serial brazylijski trudne sprawy a kto nic nie nie odzywał dostaje szybkie haotyczne pytanie i sekunde na odpowiedz i tylko jedno pytanie bo to przecież nie sprawiedliwe że zadałby po drugim wielki sprawiedliwy się znalazł obrońca narodu jest to najgorszy niesprawiedliwy wykładowca na roku nawet bym powiedziała ze swoim zachowaniem przebił dr Anne Czeczuk
  07.06.2013
 • paula1212

  szkoła jest beznadziejna nie polecam i sama załuje że wogóle tam poszłam jestem na pierwszym roku i ogólnie wszystko zdałam bez zadnej poprawki wiec to nie ma wpływu ze jak wypowiadam się zle to z zemsty ze czegos nie mogłam zdać. nie nie ale jak widze jak wykładowcy traktują inne dziewczyny to masakra dr Anna Czeczuk to ogólnie poraszka słabo zrozumiale czyta zksiążki a kolokwium to zaliczają niektóre osoby i jeszcze jaki problem robi gdy chce się żeby przyniosła moją prace bo wszystko napisałam a ona nie zaliczyła masakra A dr Polowczyk na etyce to kompletne dno jego wykłady wyglądają jak serial brazylijski trudne sprawy a kto nic nie nie odzywał dostaje szybkie haotyczne pytanie i sekunde na odpowiedz i tylko jedno pytanie bo to przecież nie sprawiedliwe że zadałby po drugim wielki sprawiedliwy się znalazł obrońca narodu jest to najgorszy niesprawiedliwy wykładowca na roku nawet bym powiedziała ze swoim zachowaniem przebił dr Anne Czeczuk
  07.06.2013
 • Malwa

  Chciałabym ustosunkować się do wypowiedzi Studentki III roku Kosmetologii. Podobnie jak Ty, jestem studentką kosmetologii w WSIiZ. Nie jestem w stanie przejść obojętnie obok Twojej wypowiedzi, ponieważ nie zgadzam się z Twoją impresją na temat funkcjonowania Dziekanatu. Uważam, że akurat Pani Agnieszka Niekurzak jest najbardziej kompetentną i rzeczową osobą w Dziekanacie! Jeżeli muszę coś załatwić, zawsze uderzam właśnie do Pani Agnieszki, bo nie ma takiej sprawy, której by nie załatwiła. W ogole wszystkie osoby z Dziekanatu są bardzo miłe - dużo sympatyczniejsze aniżeli Kierownictwo Uczelni. Polecam Ci studia na państwowej uczelni, a przekonasz się, jak bardzo Dziekanat może być dla studentów nieprzychylny (delikatnie mówiąc). WSIiZ ma wiele mankamentów - wierzę, że każda uczelnia wyższa je ma, ale jeden mocny punkt - właśnie przemiły Dziekanat!:)
  05.06.2013
 • studentka kosmetologii II rok

  Jestem starszą wiekiem studentką kosmetologii na II rok w WSIiZ. Postanowiłam wtrącić się w dyskusję, gdyż jak sądzę moje doświadczenie może pomóc innym studentom, albo osobom chcących studiować ten kierunek. Jakiś czas temu wybrałam inną uczelnię na Pradze. Niestety złapałam się na reklamę radiową i złożyłam dokumenty - przyznaje to głupie. Wytrzymałam 3 miesiące i zmieniam uczelnię na Wyższą Szkołę Infrastruktury,,,,,W porównaniu z poprzednią szkołą ta ma jakiś poziom i zasady. Nie mogę zgodzić się z opinią, że nie można niczego się nauczyć. To nie prawda. Ważne jednak jest zrozumienie podstawowej sprawy - żadna uczelnia i żaden kierunek nie przygotowuje w pełni do zawodu. Prosty przykład - moja znajoma kształciła się na lekarza. Po 6 latach nauki wciąż nie była pewna swoich umiejętności, zwyczajnie miała braki, o których mówiła wprost. Dopiero na rezydenturze nabywała doświadczenia. Rozpoczynając naukę miałam świadomość, że nie nauczę się wszystkiego, Będąc na II roku złapałam już podstawy, których oczekiwałam i mam nadzieję je dalej rozwijać. Najbardziej przydatne są dla mnie pracownie z receptury kosmetycznej - bardzo mnie to wciągnęło. Nie mówię, że uczelnia jest idealna, bo oczywiście takich nie ma, ale mając porównanie do poprzedniej mam normalne odczucia. Koleżance z wyższego roku, która ma problem z dziekanatem polecam kontakt z Dziekanem Wydziału - osoba dość pomocna. Przecież pracownicy dziekanatu mają swoich kierowników i przełożonych i nie mogą robić tego, co im się podoba od tak. Osobiście na pewno zgłosiłabym takie traktowanie, chociaż nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Naprawdę warto reagować.
  25.05.2013
 • Administrator

  Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad regulaminu.
  23.05.2013
 • opinia o gp

  Gospodarka przestrzenna kierunek lekko techniczny. Ogólnie ciekawy. Dobra alternatywa na rynku, który zalany jest absolwentami zarządzania, pedagogiki.....
  07.05.2013
 • Mon

  Może ktoś powiedzieć coś więcej o gospodarce przestrzennej? Dzięki
  03.05.2013
 • inf

  Dziękuję za informacje. :)
  26.04.2013
 • inf odpowiedź

  jestem studentem kierunku gospodarka przestrzenna i z tego co wiem to nie prowadza teraz studiów na informatyce. nie wiem jak w przyszłym roku, ale wiem na pewno ze główny nacisk kładą na gospodarkę przestrzenną i kosmetologię, więc chyba nie tego szukasz. proponuje porozglądać się gdzie indziej chyba, że zdecydujesz się na inżyniera gp, to śmiało polecam. Powodzenia w wybieraniu. Nie jest łatwo!
  22.04.2013
 • inf

  Witam. Czy ktoś mógłby podzielić się swoją opinią na temat studiów informatycznych na tej uczelni?
  19.04.2013
 • studentka kosmetologii

  no dobra, wszystko pieknie ladnie, szkolenia, spotkania, wiedza niby praktyczna itd. itp., ale braku miejsca i podzialow na niewiadomo ile grup niestety nie przeskoczymy, bo malo miejsca jest i to jest fakt niestety... mowisz o sprzecie i dobrych kosmetykach - ok, ale tych pracowni nie uwazasz ze jest jednak TROCHĘ za malo? a to nie jest jedyny problem organizacyjny i nie tylko ja tak uwazam. a zreszta to chyba warunki do nauki odgrywają spore znaczenie. ogolnie szkola ma przerost formy nad trescia - w reklamie pieknie, w rzeczywistosci niekonicznie.
  07.04.2013
 • studentka VI sem.

  Do S. jestem obecnie na vi sem, przez cały okres studiowania mieliśmy kilkanaście szkoleń. Często faktycznie połączonych z dniami otwartymi. Nie rozumiem co ci to przeszkadza. Mi w ogóle. Zresztą poznałam kilka osób z III sem. Większość z was nie pracuje w zawodzie, a się mądrzy. Nie macie zielonego pojęcia co to znaczy być kosmetologiem. Na pierwszych zajęciach chcecie wchodzić do pracowni, a nawet rąk nie umyjecie porządnie nie mówiąc już o wykonaniu prostego demakijażu. Tu się nie maluje paznokci, że z miejsca pozwolą ci to zrobić. Musisz mieć odpowiednie podstawy, do których teoria należy. W salonie, gdzie pracuje jest dziewczyna na praktykach z innej uczelni, która ma niby więcej zajęć praktycznych. Piszę niby - bo nie potrafi zrobić prostej diagnostyki skóry. Nie miała w programie. Ogólnie wkurzają mnie takie komentarze, bo jestem na tym kierunku od samego początku jak go wprowadzili i widzę, że z roku na rok jest coraz więcej praktyczniejszych zajęć, a sama teoria ciekawa. Np. chirurgia plastyczna. Mieliśmy zajęcia z prawdziwym lekarzem wykonującym na co dzień operację. Świetne doświadczenie. To zatem nie uczelnia dla osób, które chcą kłaść hennę, ale mieść całościową wiedzę, więc koleżance proponuję zmianę na szkołę policealną - tam będziesz miała okrojoną wiedzę, ale spędzić czas na pracowniach, na których kosmetyki są wątpliwych marek. W WSIIZ pracownie są dobrze wyposażone i jest specjalistyczny sprzęt - mam porównanie do salonu, w którym pracuję. Trochę pokory zatem - jeśli się nie ma doświadczenia w tym zakresie.
  22.03.2013
 • S.

  Nie polecam nikomu nauki na tej uczelni !! Jestem studentką Kosmetologii i moje odczucia są następujące na pierwszym roku pięknie czarują potem przechodzimy już do rzeczywistości. Wykładowca do przedmiotu kierunkowego jest tylko jeden co mówi samo za siebie jaki czas jest poświęcany na zajęcia praktyczne. Na pierwszym roku jest tylko teoria i żadnego wprowadzenia do kosmetologii. Zjazdy również w tej szkole są zaskakujące- raz w miesiącu. Siedzibę została zmieniona niby na lepsze jednak sale są o wiele mniejsze a podczas pisania egzaminów studenci są dzieleni na kilkanaście grup z powodu braku miejsca. A jak przyciągają przyszłych studentów ? Na dniach otwartych organizują szkolenia żeby pokazać jaka ta uczelnia jest wspaniała. Jeśli komuś zależy poważnie na pracy kosmetologa radziłabym jak najdalej trzymać się od tej uczelni, gdyż to jest strata czasu i pieniędzy !!
  21.03.2013
 • student 3 roku gp

  zgadzam się z kolegą. Jak masz wiedzę co ciśnij. Ja pamiętam dobrze swój projekt techniczny (bo na pewno m@niutkowi o niego chodzi). Spedziłem nad nim 5 godz. Przede mną była dziewczyna, której projekt zrobił jakiś inżynier i nie była w stanie wydukać co na nim jest, więc dwa razy ją oblać i dobrze, bo mniała w dupie ogólnie. Skierował na warunek, bo nawet dodatkowy termin, by nie pomógł. Ja za projekt dostałem niewiele bo 3, ale własne, a nie kupione. Wymagacie, by wykłądowca przychodził w nieskończoność, bo może wam się zachce przygotować. to też jego czas jak i wasz. a z tego, co wiem to 3 terminu już nie ma. znieśli i tyle. Chociaż powiem wam, że jak zaczynałem to sami studeni chodzili i skamlali o te terminy szczególnie z ćwiczeń projektowych i co tu się dziwić, że szkoła musi zapłacić wykłądowcy za to że przyjdzie kolejy raz bo 2 razy to za mało. Zresztą jak powiedział kolega wyżej wszędzie jest podobnie, chociażprzynajmniej w wsiiz nie ma jakiś głupich dodatkowych opłat za przejście na kolejny semest czy wydanie zaświadczenie. co najmniej w kilku uczelniach w wawie tak jest. Wszytsko docenia się po czasie. im bliżej do końca to zaciskam pasa. szkoda czasu na takie dywagacje. a jeśli faktycznie wykładowca tak postąpił to pisz do dziekanatu. Muszą odnieść się do tego. wiem ze czesto studenci przesadzaja (w opowiesciach o niezaliczeniu z jakiegos powodu). u mnie na roku były ciekawe historie. A na publicznych słyszałem, że jeden z profesorów rzucał indeksami do góry te które spadły na biurko tym zaliczał. I co wierzycie w takie historie.
  05.02.2013
 • do kolegi wczesniej

  z kim nie rozmawiam, wszedzie jest to samo, oczywiscie bardziej na prywatnych uczelniach, ale nawet i na zaocznych w panstwowych, po prostu szkoly zaczely sie czuc jak przedsiebiorstwa, i chca zarabiac pieniadze, wiec zarabiaja na czym sie da, moim zdaniem jedyny sposob, to zakuwac ostro do sesji ale bez sciemy, i jak ktos Cie probuje uwalic - nie zgadzasz sie, twierdzisz, ze jestes przygotowany, prosisz o innego egzaminatora, bo ten jest uprzedzony, piszesz skarge do opiekuna roku, rektora, dziekana, wszystkich swietych, idziesz zwzaparte, tak, zeby nie placic za kolejne terminy, ale warunek jest jeden - niestety - zakuc trzeba, bo sciema nie przejdzie
  05.02.2013
 • M@niutek

  Uczelnia może i ok. ale próbują wycisnąć dodatkową kasę maksymalnie jak się da, np. koszt 3 terminu (na który nie trudno się dostać) to 100 zł, a za czwartym razem to już warunek za 400. Dodam, że niektórym wykładowcom (zauważyłem, że szczególnie dziekanom) bardzo na tej dodatkowej kasie zależy. Np u mnie ostatnio nawet pracy nie obejrzał a skierował od razu na następny termin i zasugerował płatne konsultacje przyznając jednocześnie, że tego materiału nam nie przekazywał ...Atutem dla niektórych może być tylko bliska lokalizacja i ewentualnie niskie czesne, tylko co z tego? Pozdrawiam, student GP 2 rok
  02.02.2013
 • gdzie na gospodarke przestrzenna?

  a gdzie w Wawie jeszcze myslec o kierunku Gospodarka Przestrzenna? z prywatnych oczywiscie... jako furtka, gdyby nie poszlko jak trzeba...
  31.01.2013
 • info.

  Kierunek informatyka mają. Skąłdałem papiery, ale nie uruchomili, bo nie uzbierała się wystarczająca liczba kandydatów. Składałem do 3 uczelni i w każdej był ten sam problem. Wiem, że w WSIiZ kładą nacisk na gospodarkę przestrzenną jeśli chodzi o inżyniera. Ja się nie zdecydowałem, ale mój kumpel tak. Ja poszedłem niestety. ale do bardzo drogiej szkoły. Zobaczymy jak dam radę z czesnym. Szkoła fajna, więc chcę zostać - tylko czesne zabójcze.
  31.01.2013
 • rasfi

  warszawska wyzsza szkola informatyki na lewartowskiego
  30.01.2013
 • michaaleek

  Dzięki rasfi. To chyba pójdę do pwsbia - Wygląda na wiarygodną szkołę.A gdzie ty startujesz?
  30.01.2013
 • rasfi

  michaaleek tam nie ma informatyki, to tylko chyba tak dla picu mają ten kierunek - skladalem tam papiery, naobiecywali mi nie wiedziec czego, a potem mi pisza ze sory ale nic z tego z zapraszaja na gosp prz albo ochrone srod jak chce miec inzyniera. jak dla mnie to nie ma nic wspolnego z informatyka wiec zabralem papiery i poszedlem gdzie indziej (dobrze ze mnie jeszcze przyjeli bo ze nie otwieraja to mi dosc pozno raczyli napisac...)
  29.01.2013
 • michaaleek

  A czy ktoś studiował w tej szkole informatykę ? Jakie wyposażenie pracowni i kadra ? Obawiam się ,że jest nacisk(od strony uczelni) na inne kierunki a informatyka traktowana po łebkach .Chcę zacząć od marca. Pomóżcie
  28.01.2013
 • student publicznej

  Czytam i czytam te komentarze i śmiać mi się chce. Zresztą nie tylko w odniesieniu do tych ale ogólnie. Ludzie ogarnijcie się. Nie jesteście w liceum tylko na studiach. To już samodzielność. Na publicznych uczelniach nie ma takich głupich problemów. Każdy musi sobie radzić sam. Wywieszają ci kartke że zajęcia odwołane i tyle. Na stronie internetowej nie oświadczysz informacji, których potrzebujesz, wykłądowca jest bogiem, a ty masz się podporzadkować. Jak nie to dowidzenia. A tu z tego , co słyszę to się z wami cackają, informacje na stronie, dodatkowe terminy, kilka zaliczeń. Ale jesteście wielce poszkodowania. Zapraszam na publiczną wtedy będziecie mieli co pisać
  23.01.2013
 • rozczarowany student GP

  nie macie nieskończonej ilości podejść - a to ciekawe, bo z jednego przedmiotu na pewno mieliście dużo więcej niż jedno podejście (poza zerowka, I, II i III terminem)... A że słyszałem to od jednej z koleżankek na kosm to chyba jednak jest to prwadą skoro sama studentka to mówi. A co do wymagań to nie twierdzę że kosmetologia nie jest wymagająca, bo jakby nie patrzec to kierunek medyczny. A poza tym ok nie bede uogolniał - studentki z którymi ja miałem (wątpliwą) przyjemność kontaktu zbytnim ogarnięciem i inetelektem sie nie wykazywały. Szkolenia - koniecznosc taka sama dla Was, jak i dla innych kierunków. Z tym że nam nikt nic nie chce organizować! a były juz nasze prośby o to. I co? mieliśmy - propozycję PŁATNEGO szkolenia... Super - tyle że wy na kosm macie prawie wszystko bezpłatnie. Nadal widzisz sprawiedliwość? Bo ja nadal NIE.
  18.01.2013
 • kosmetologia

  studencie GP, studentki kosmetologi nie mają wcale podejść do egzaminu w nieskonczoność. Piszesz bzdury. Mamy tak, jak wy sesję podstawową i poprawkową, a później warunek.. A nasz poziom, skąd wiesz, jak nie masz o kosmetologii pojęcia. Spróbuję przebrnąć przez przedmioty medyczne (anatomia, fizjologia, biochemia) wtedy zobaczymy. Te studia są wymagające, więc nie pisz, jak nie wiesz. A to, że mamy dodatkowe szkolenia to konieczność. Kosmetologia, to praktyka. Proponuję też zgłosić się do dziekanatu i poprosić o organizację czegoś dla was.
  17.01.2013
 • rozczarowany student GP

  Moim zdaniem to niesprawiedliwe że skupiają się tylko na kosmetologii - że niby co, z nich najlatwiej kasę wyciągnąć chyba, bo zadnego innego wytłumaczenia na to nie znajduję... Szkolenia przede wszystkim dla nich i wszystko się na nich skupia. A poziom to oni wiedzy prezentują nienajwyższy trzeba przyznać... Mają milion pięćset sto dziewięćset podejść do egzaminów i zaliczeń - na jakiej poważnej uczelni się do tego dopuszcza? Otóż na żadnej. A tutaj chodzi o kasę i tyle mam do powiedzenia w tym temacie. I jeszcze podkreślę, że na inne kierunki uczelnia nie zwraca uwagi - rekrutacje prowadzi, kasę ściąga, a nie daje nic w zamian!
  16.01.2013
 • studentka kos

  Z częścią wpisów się zgodzę. Faktycznie na początku było mało miejsca na ćwiczeniach, bo duże grupy. Jednak zauważyłam, że na nasze ćwiczenia przychodziły dziewcyzny z innych grup i wtedy robił się problem z miejsami. Teraz już tego nie ma bo się znamy. Zapewne mowa o prof. Sadowskim. To faktycznie starszy profesor. Jak dla mnie ok., ogrom wiedzy. Nie jest w stanie zapanować nad tłemem, bo większość gada i ma gdzieś wykłady. Standardowe owlecze podejście do wykładów. Dziekanat też czasem szfankuje, ale idzie się dogadać. Nie wrzeszczą, jak na innych uczelniach (z tego, co czasem się słyszy). Wiem natomiast, że warto zgłaszać uwagi na bieżąco, bo tu muszę przyznać reagują na jakieś problemy i starają się je rozwiązać. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Przyznaje koleżance racje, że nie ma idealnej uczelni. Zresztą zawsze się krytykuje, ale pomimo wszytsko ja nie żałuje wyboru. Z czasem będzie lepiej zwłaszcza, że już się przyzwyczaiłam. Na plus jej to, że mamy nową Panią dziekan, więc osobiście cieszę się ze zmian we władzach uczelni. W sumie to dobrze, że jest duże zainteresowanie tą uczelnią, to działa na plus dla mnie i dla osób, które już tam studiują, więc chociaż czasem ponarzekam, to właściwie jest ok.
  16.01.2013
 • ja

  jestem studentka II roku - zaoczne, kosmetologia. mam wrazenie, ze szkola stara sie zatrzymac jak najwiecej osob zeby mieć jak najwiecej kasy a zupełnie nie zalezy im na poziomie wyksztalcenia studentów opuszczających uczelnię. część zaliczeń przedmiotów wyłącznie na podstawie obecności podczaś wpisów, część wykładowców już dawno powinna odpoczywać na emeryturze, bo niewątpliwie wiedzę mają ale nie są w stanie jej przekazać. nie mówiąc już o zapanowaniu nad luczną grupa jak zaczynałam nauke na ćwiczeniach było nas tyle, że nie starcało krzeseł do siedzenia. teraz trochę lepiej. ale generalnie będąc na II roku nie czuję się zupełnie przygotowana do odbywania praktyk, które właśnie muszę zaliczyc. Dziekanat niby ok, ale sporo kwestii organizacyjnych mogliby poprawić, np. kwestia uzyskiwania wpisów do indexów, egzekwowanie wyników egzaminów/zaliczeń, przekazywanie studentom planów zaliczeń. Moim hitm jednak są zmiany planu w ciągu zjazdu i tłumaczenie, że przecież jest informacja na stronie. Mniej ważne jest to, że studenci nie siedzą na stronie uczelni podczas wykładów a nikt z dziekanatu się nie pofatyguje żeby kogokolwiek poinformować. Generalnie ani nie polecam ani nie odradzam. Podejrzewam, że w większości uczelni jest podobnie. Więc ryzyko każdy podejmuje na własną rękę :)
  16.01.2013
 • zniechęcona

  a mi sie nie podoba i zamierzam sie stad wyniesc! kompletna dezorganizacja i bajzel!
  15.01.2013
 • może być

  jak na razie ok. zobaczę po sesji:-)
  15.01.2013
 • studentka II roku

  Jestem na II roku. Na pierwszym miałam ciężko się przyzwyczaić zwłaszcza jak piszecie do odpowiedzi, że wszystko, jest na stronie internetowej, ale faktycznie tak jest. Podstawowa zasada to zaprzyjaźnić się ze stroną www.wsiiz.pl Poza tym dobra rada, to założyć e-maila grupowego. Działa to świetnie - wysyłają nam rózne info na e-maila. Dzięki temu nie biegam jak kot z pęcherzem do dziekanatu, bo po co. Na początku trudno było mi sie przyzwyczaić, ale teraz dla mnie jest to wygodniejsze. A druga zasada - ogarnięty starosta, który jest na bieżąco i co ważne grupy na FB. Tam wszytskiego można się dowiedzieć. Mamy swoje zamknięte grupy. Dzięki temu jestem na bieżąco. Zresztą z dziekanatem można zawsze pogadać na czacie. także wyluzujcie i korzystajcie z internetu. Szkoda czasu na stanie w kolejce przed dziekanatem.
  14.01.2013
 • studenciakkk

  ta uczelnia jest do kitu. not like!
  08.01.2013
 • Iza

  Sory - ja mam z dziekanatem same problemy, ciągle właśnie słyszę, że przecież wszystko jest na stronie, ich sie o nic nie można zapytać :/ wszystkie infoirmacje wiecznie podają z opóźnieniem, a niektóre nawet już po fakcie, jak choćby zmiany kadrowe (zmiana dziekana wydziału)! Fajnie że maja w nosie studentów i ich opinie. NIE POLECAM!
  03.01.2013
 • doświadczona studentka

  Przeniosłam się w trakcie studiów do WSIiZ na kosmetologię. WSIiZ bije na głowę moją starą uczelnię. To, co na plus to to, że słucha się studentów. Wykładowcy robią dobrą robotę, a dziekanat nie miałam jak na razie żadnych problemów.
  22.11.2012
 • FB

  Jak ktoś się chce dowiedzieć czegoś o szkole i to od faktycznych studentów, to warto poczytać ich Facebooka. Jest sporo komentarzy dotyczących organizacji zajęć, a nawet komentarze do poszczególnych przedmiotów. Naprawdę można wiele wywnioskować. Szkoła wygląda na wiarygodną. Chociaż najbardziej jest tam oblegany kierunek kosmetologia i o tym jest najwięcej.
  19.11.2012
 • Obiektywna opinia

  Nie zgadzam się z opinią o dziekanacie. Jak dobrze kojarzę w dziekanacie pracuje ok. 5 os. Ostatnio nawet 2 nowe dziewczyny zresztą bardzo sympatyczne - nie pamiętam nazwisk, ale to mniej ważne. Może raz zdarzyło mi się, że odesłano mnie do strony internetowej, ale ludzie co to za problem przeczytać sobie ogłoszenie. Dla mnie to na plus, że nie trzeba jeździć i wszystko można znaleźć na stronie. Nie wiem, dlaczego dla kogoś to problem. Widzę, że immortal ma spore problemy z komunikacją skoro wstawia komentarz kilkakrotnie. A reasumując uważam, że ludzie w dziekanacie są normalni, nie ma krzywych akcji i bez problemu można uzyskać informacje. Potwierdzam świetni nauczyciele, I to, co dla mnie istotne można dostać niezłe stypendium naukowe, o które wcale nie trudno.
  08.11.2012
 • immortal

  student 4 roku ma całkowitą rację, nie polecam tej uczelni, myślą tylko jak wyrwać więcej kasy a sami z siebie nic nie dają, owszem wykładowcy są spoko, ale to nie wszystko... idąc do dziekanatu aż się boję co ciekawego mi przekaża o ile wogóle coś powiedzą bo zazwyczaj właśnie nic nie wiadomo i wszystko jest na stronie :D ubaw po pachy, to nie uczelnia to żenada. ODRADZAM!!
  07.11.2012
 • immortal

  student 4 roku ma całkowitą rację, nie polecam tej uczelni, myślą tylko jak wyrwać więcej kasy a sami z siebie nic nie dają, owszem wykładowcy są spoko, ale to nie wszystko... idąc do dziekanatu aż się boję co ciekawego mi przekaża o ile wogóle coś powiedzą bo zazwyczaj właśnie nic nie wiadomo i wszystko jest na stronie :D ubaw po pachy, to nie uczelnia to żenada. ODRADZAM!!
  07.11.2012
 • immortal

  student 4 roku ma całkowitą rację, nie polecam tej uczelni, myślą tylko jak wyrwać więcej kasy a sami z siebie nic nie dają, owszem wykładowcy są spoko, ale to nie wszystko... idąc do dziekanatu aż się boję co ciekawego mi przekaża o ile wogóle coś powiedzą bo zazwyczaj właśnie nic nie wiadomo i wszystko jest na stronie :D ubaw po pachy, to nie uczelnia to żenada. ODRADZAM!!
  07.11.2012
 • immortal

  student 4 roku ma całkowitą rację, nie polecam tej uczelni, myślą tylko jak wyrwać więcej kasy a sami z siebie nic nie dają, owszem wykładowcy są spoko, ale to nie wszystko... idąc do dziekanatu aż się boję co ciekawego mi przekaża o ile wogóle coś powiedzą bo zazwyczaj właśnie nic nie wiadomo i wszystko jest na stronie :D ubaw po pachy, to nie uczelnia to żenada. ODRADZAM!!
  07.11.2012
 • immortal

  student 4 roku ma całkowitą rację, nie polecam tej uczelni, myślą tylko jak wyrwać więcej kasy a sami z siebie nic nie dają, owszem wykładowcy są spoko, ale to nie wszystko... idąc do dziekanatu aż się boję co ciekawego mi przekaża o ile wogóle coś powiedzą bo zazwyczaj właśnie nic nie wiadomo i wszystko jest na stronie :D ubaw po pachy, to nie uczelnia to żenada. ODRADZAM!!
  07.11.2012
 • immortal

  student 4 roku ma całkowitą rację, nie polecam tej uczelni, myślą tylko jak wyrwać więcej kasy a sami z siebie nic nie dają, owszem wykładowcy są spoko, ale to nie wszystko... idąc do dziekanatu aż się boję co ciekawego mi przekaża o ile wogóle coś powiedzą bo zazwyczaj właśnie nic nie wiadomo i wszystko jest na stronie :D ubaw po pachy, to nie uczelnia to żenada. ODRADZAM!!
  07.11.2012
 • student 4 roku

  studiuję na 4 roku gp ,wszystko tu jest poniżej normy dziekanat nie kompetentny, informacje zawsze spóżnione jedynie co dobrze działa to system naliczania odsetek za spóżnienie z płatnością za czesne
  22.10.2012
 • kosmetologia

  Jeśli chodzi o wykładowców to nie mam żadnych zarzutów, na pewno nigdy nie usłyszycie,że prace były losowo zaliczane lub niezaliczane. Natomiast mam uwagę odnośnie ludzi pracujących w dziekanacie. Myślę,że przydałoby im się szkolenie z "kultury osobistej" , niestety nie są w żaden sposób pomocni, niechętnie udzielają informacji, bo według nich wszystko jest na stronie internetowej i niestety nie biorą pod uwagę tego, że ktoś tego internetu może np. nie mieć, poza tym wydaje mi się, że na tym ich praca polega. Pomijam już fakt, że jedna pani, z przedziałkiem na środku, zawsze traktuje studentów czy interesantów z góry, jest mega niemiła, zarozumiała i wiecznie ironiczna. jeszcze dla studentów jestem w stanie zrozumiec, bo przecież kasa już zapłacona więc po co się starac, ale dla ludzi spoza szkoły? mogłaby się chociaż trochę postarac, żeby byc miłą... także uczelnia jak najbardziej tak, ale nad pracą dziekanatu ktoś z góry mogłby popracowac, bo niestety ale odstraszają byc moze przyszłych studentów.
  16.10.2012
 • jak na ochronie środowiska

  czy ktos moze cos napisac jak jest na kierunku ochrona środowiska??? a jesli nie tu, to jaka szkole polecacie? chodzi mi o zaoczne
  11.10.2012
 • Maja

  Porażka.Przenoszę się stąd po 2 semestrze z Zarządzania.Te laurki to chyba wystawiali sami pracownicy Dziekanatu, których ulubiony tekst"wszystko jest w internecie"
  20.09.2012
 • angela

  Wybieram się na gospodarkę przestrzenną. Wasze pozytywne opinie co do tego kierunku utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto. ;)
  13.09.2012
 • alicja

  fajna stronka szkoly, bardzo ciekawa, czytelna, wszystko mozna znalezc, ja mam pytanie, kto korzystal z ich systemu dofinansowania studiow? jak trzeba miec srednia, aby dosytac stypendium?
  12.09.2012
 • pierniczek

  Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie na swojej stronie reklamuje się że: inżynier - to nie matematyka a praktyka. faktycznie tak wyglądają studia na wydziale ekologii i ochrony środowiska, że jest dużo praktyki? nawet na studiach niestacjonarnych?
  02.09.2012
 • tina

  Mnie np podoba się ta uczelnia, a widzę że nie tylko mnie, bo i ocena wysoka i opinie pochlebne. WSIIZ w Warszawie oferuje przede wszystkim dobre zaplecze naukowe. Kadra jest ok, a najlepsze to są już laboratoria. Ja na kosmetologi nie mogłam się nigdy doczekać laboratorium kosmetycznego, bo jest świetnie prowadzone!
  24.08.2012
 • glee

  Dziekje bardzo za info, zapomniałam odwiedzić wcześniej tę stronę. Teraz już wiem że będę studiować w wyższej szkole infrastuktury i zarządzania w warszawie wlasnie na kierunku gospodarka przestrzenna, dobrze wiedzieć ze podjęłam dobrą decyzję!
  09.08.2012
 • asia

  ja też tutaj studiowałam kosmetologię i dzieki temu i w sumie temu że w technikum dorabiałąm sobie czesząc koleżanki, robiąc im malkijaże i manicure mogłam otworzyć swój własny salon piękności który teraz naprawdę dobrze prosperuje! Mam papierek potwierdzający moje umiejętności, więc naprawdę polecam serdecznie :)
  18.07.2012
 • angie9393

  Hej, Studiuję kosmetologię w Wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z wyboru - zarówno kierunku, jak i Uczelni. Obecnie zakończyłam zmagania na II roku. Na pierwszym była sama teoria, ale od drugiego weszły zajęcia praktyczne, które są naprawdę super. Ta teoria na pierwszym roku była trochę męcząca, ale teraz, przeplatana z praktyką, jest ciekawsza i wszystko łatwiej zrozumieć. Mamy dobrze wyposażone pracownie oraz świetnych, kompetentnych, wykładowców, więc zupełnie nie rozumiem zarzutów o niedopasowanej kadrze :/ To absolutna nieprawda! Niskie czesne i zajęcia na studiach zaocznych tylko w soboty i niedziele to przyjazne warunki dla osób pracujących. Wyższą Szkołę Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie SZCZERZE POLECAM !!!
  20.06.2012
 • gospodarka przestrzenna

  glee jeśli chcesz studiować gospodarkę przestrzenną to tylko w wsiiz. Rekrutacja bezproblemowa, ale trzeba się uczyć szczególnie z wyceny. Prowadzi ją prof. Cymerman, Świetny specjalista i znany na rynku wyceny, ale wymagający.
  20.06.2012
 • kosmetologia w wsiiz

  Studiuję kosmetologię na tej uczelni i nie wiem co w tym dziwnego. Wykładowcy są tacy sami jak na uniwerku medycznym. Przecież każdy wie, że na każdym kieurunku sa inni wykładowcy. Nie tylko kadra jest wazna. Dla mnie równie ważne sa laboratoria. Na uczelni najbardziej podoba mi się laboratorium kosmetyczne.
  12.06.2012
 • glee

  gospodarka przestrzenna - wycena nieruchomości. bardzo interesuję się tym kierunkiem i tą specjalnością. czy trudno jest przejść rekrutacje, czy może przyjmują wszystkich i czy trudno jest się utrzymać? studiował ktoś może to i ma jakies opinie na temat uczelni, kadry?
  03.06.2012
 • piniondz

  wyższa szkoła infrastruktury i zarządzania, a tam kierunek kosmetologia? to oni w ogóle mają do tego odpowiednią i wystarczająco wykształconą kadrę? bez sensu to trochę wygląda nie wiem czy studiowałabym taki kierunek na tej uczelni.
  01.06.2012
 • issusia

  Hej, Studiuję Gospodarkę Przestrzenną w Wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania i z czystym sumieniem mogę polecić WSIiZ :) Świetna kadra dydaktyczna (głównie wykładowcy z SGGW i SGH, ale także super ludzie z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, m. in. profesor znany na całym świecie jako specjalista z wyceny nieruchomości), pomocne osoby w rekrutacji oraz w dziekanacie, no i fajne towarzystwo w grupie :) Swoim znajomym polecam WSIiZ :)
  22.05.2012
 • Michalina

  Nawet fajna jest ta WSIiZ, tylko mało znanana ale nie jest zła, wiem bo to jest moja druga uczelnia. Wcześniej na SGGW studiowałam ochrone środowiska a teraz gospodarkę przestrzenną w wsiiz.
  22.05.2012
 • szalonaaldona1

  Heja, a ja studiuję na 3 roku Gospodarkę na WSIiZ w Warszawie i uważam, że to był bardzo dobry pomysł - i z kierunkiem i z uczelnią - a dyplom inżyniera tylko to potwierdzi, na dzień dzisiejszy liczy się tylko inzynier - zawód po prostu. Polecam Gp i WSIiZ!!!
  22.05.2012
 • wobe

  a jaka jest ta szkola? warto do niej na gospodarke przestrzenna isc?
  18.05.2012
 • administracja wykaz

  jesli chcesz studiowac kierunek administracja, to najlatwiej Ci bedzie znalezc nie przez strone Kierunki studiow, ale z poziomu wyszukiwarki, bo tam możesz sobie zaznaczyc np. administracje i wojewodztwo mazowieckie, mozesz zrobic jeszcze ze chcesz albo panstwowe albo prywwatne i masz wtedy wyniki, szkol jest duzo, przynajmniej kilka sensownych, Lazarski, Alamer, KOzminski, ale nie musisz isc od razu w te najdrozsze, mozesz rownie dobrze wybrac administracje na Wyzszej Szkole Infrastruktury i Zarzadzania, tez jest w porzadku i na przyswoitym poziomie.
  14.03.2012
 • pytanie

  Pytanie otwarte mam; mysle o administracji, podrzuccie kilka propozycji warszawskich szkol prywatnych wedlug was najlepszych. Najchetniej z uzasadnieniem, dlaczego ta uczelnia. Interesuje mnie kadra, skad wykladowcy, jaki poziom cwiczen, ile ludzi oppada po pierwszym roku? Dzieki.
  15.02.2012
 • zbyszek

  rozwazam ochrone srodowiska, czy warto w tej uczelni studiowac ten kierunek? jak wygladaja studia na pierwszym roku?
  11.02.2012
 • aneta89

  Poziom dość dobry, dobra kadra (głównie UWM, SGH, SGGW, UM) - wiadomo, zależy od indywidualnego podejścia wykładowcy, czesne niezbyt wysokie - stypendia super sprawa, fajne kierunki (kosmetologia - nowy kierunek). Osobiście polecam :)
  13.12.2011