Filologia koreańska

Studia koreanistyczne to nie tylko praktyczna nauka języka koreańskiego.

Jako student będziesz mógł zapoznać się z kulturą i językiem Korei również poprzez takie formy, jak: udział w zespole tradycyjnych bębnów koreańskich, spotkania odbywane w języku koreańskim z odwiedzającymi instytut koreańskimi delegacjami, rozmowy z koreańskimi studentami, jak i aktywne uczestnictwo w corocznym Dniu Koreańskim, w czasie którego na pewno zasmakują Ci koreańskie specjały.

W czasie studiów będziesz miał okazję uczyć się języka koreańskiego, zarówno od strony gramatyki, jak i od strony realnego użycia języka w danych sytuacjach komunikacyjnych. Służą temu zajęcia z lektorami z Korei.

Oprócz tego będziesz miał możliwość nauki jednego języka dodatkowego (do wyboru, np. j. angielski, j. niemiecki) na poziomie zaawansowanym.

Specyfika Instytutu pozwoli Ci także na korzystanie z innych lektoratów (chiński, japoński, wietnamski, arabski, hindi itd.).

Jakie uczelnie oferują kierunek Filologia koreańska

Total 1 item.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

61-712 Poznań, ul. Wieniawskiego 1
+48 (61) 829 40 00,

W których miastach można studiować Filologia koreańska

Poznań

Poznań
Uczelnie: 24
Kierunki: 326

Komentarze (4)

 • Guest

  Spinasz o takie coś. Ludzie jak Ty nie sprawiają wrażenia oczytanych. Potem się autorom tekstów dziwić... Wyjmij kija z dupy
  2/23/20
 • lexus

  www.filkor.amu.edu.pl
  5/19/19
 • jaa

  Jakbyście łaskawie nie używali seksistowskiego języka to byłoby nawet fajnie. Niektórzy najwyraźniej wciąż mają kobiety za głupie, niewyedukowane kwoki, które tylko siedzą w domu, niczego nie czytają, nigdzie nie wychodzą, może w ogóle nie umieją czytać. Kierowanie wszelkich treści jak wyłącznie do mężczyzn miało sens wieki temu, kiedy tylko mężczyźni kształcili się i uczestniczyli w życiu publicznym, teraz to obraza kobiet. Oczywiście w naszym kraju walka z seksizmem językowym jest jeszcze w powijakach, więc cudów się nie spodziewam
  3/25/19
 • lexus

  www.filkor.amu.edu.pl
  5/31/18