• Uniwersytet Wrocławski Alicja Wojtasz
 • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • Akademia Tarnowska rekrutacja 2024
 • UTH im. Chodkowskiej Warszawa

Collegium Humanum w Warszawie

uczelnia niepubliczna, woj. mazowieckie, 02-304 Warszawa, Al. Jerozolimskie 133A, (+22) 487 53 59, rekrutacja@humanum.pl

Collegium Humanum w Warszawie to szkoła niepubliczna, która została założona w 2018 roku. Posiada liczne filie - zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest pierwszą i dotychczas jedyną polską uczelnią, która uruchomiła filię na terenie Azji.

Collegium Humanum realizuje studia I i II stopnia, jednolite magisterskie oraz podyplomowe. Programy nauki powstają w interdyscyplinarnych zespołach specjalistów-praktyków, stale analizujących wymagania zmieniającego się świata i związane z nim potrzeby rynku pracy. Nowatorska, kreatywna i innowacyjna oferta spełnia wszystkie wymagania studentów. Wybitna kadra dydaktyczna uczelni stanowi podstawę elitarnej edukacji w Collegium Humanum. Zajęcia prowadzone są przez ekspertów z uniwersalnym dorobkiem naukowym, którzy przekazują studentom wiedzę praktyczną.

Sprawdź, jakie kierunki realizuje szkoła, i zapoznaj się z zasadami rekrutacyjnymi.Ocena uczelni

6.26 / 10
2679 głosów

Opinie (537)
Collegium Humanum w Warszawie, Humanum Warszawa

marlena
Wspaniali wykładowcy z ogromną wiedzą i doświadczeniem, poziom nauczania wysoki w porównaniu z innymi uczelniami. Serdecznie polecam , przekonajcie się sami.
08.05.2024
26.04.2024
dar
mimo całej afery i osobistych wycieczek i zatargów żenującego newsweeka polecam uczelnie CH, głównie za nauczanie i profesjonalny nowoczesny sposób przekazywania wiedzy. Szkoda tylko że brukowiec wrzucił wszystko i wszyskich do jednego wora..
Tomasz Zdrojnik
Czy wiadomo już kiedy zostaną wznowione obrony? Czekam cały czas, ale biuro obsługi studenta milczy. Miałem już wyznaczony termin...
24.04.2024
16.04.2024
Kama
Witam. Czy wybiera się ktoś na psychologie od października?
Niki98
Co ile są zjazdy na studiach niestacjonarnych?
09.04.2024
09.04.2024
Niki98
Co ile są zjazdy na studiach niestacjonarnych?
Agaa96
Bardzo dobra uczelnia. Polecam!!
03.04.2024
25.03.2024
MagdaLENA
Jak oceniacie nową Panią Rektor? co sądzicie o Humanum tak w ogóle? czy kierunek psychologia po angielsku jest całkowicie po angielsku i czy wykładowcy są dobrzy?
Paweł
Zdecydowanie polecam. Zajęcia, merytoryka, wykładowcy, wszystko świetnie. Na jakość kształcenia nie mogę narzekać :)
06.03.2024
02.03.2024
Kasia
Studia jednolite magisterskie jak najbardziej na wysokim poziomie. Wykładowcy są bardzo przygotowani, prowadzą zajęcia w profesjonalny sposób, są otwarci na różne pytania i służą pomocą
Ania
Psychotraumatologia na wysokim poziomie,merytoryczne i ciekawe wykłady,profesjonalna kadra,dużo materiałów do wykorzystania w praktyce.Robilam wcześniej podyplomówki na WSKZ i poziom był słabszy.
28.02.2024
27.02.2024
student podypl
dla mnie ok. robilem podyplomowe z psychologii i materiał ok. Mi sie podobalo nawet.
Ola
Jako studentka psychologii tej uczelni mogę stwierdzić, iż zajecia prowadzone są na wysokim poziomie. Wykładowcy prowadzą je w sposób merytoryczny, bogaty w wiedzę, dzielą się swoim doświadczeniem, przekazując cenne wskazówki. Jak dotychczas, jestem zadowolona, nie mogę narzekać.
26.02.2024
25.02.2024
Ewe
Chaos organizacyjny, to trzeba przyznać, ale reszta na wielki plus. Wykładowcy z ogromną wiedzą i pasją, przystępni, po ludzku podchodzą do studenta.
Agnieszka
Jestem zadowolona ze studiów pedagogicznych. Wysoki poziom nauczania, profesjonalna kadra z doświadczeniem. Polecam studia Collegium Humanum.
25.02.2024
25.02.2024
Anka O.
Uczelnia OK. Jednak jeśli ktoś decyduje się na skróconą formę (dla magistrów to musi się nastawić, że zajęcia beda częściej (nie co dwa tygodnie tylko co tydzien lub czasem jakiś wykład w tygodniu (ja byłam w trybie IOS-indywidualnym a to oznacza intensywny tryb nauki). Plusem jest, że w krótszym czasie, ale jak ktoś ma bardzo dużo innych obowiązków, to może lepiej rozłożyć naukę w czasie i przyjąć mniejszymi porcjami. No i trzeba się liczyć ze znacznie (ZNACZNIE! ) większa niż na studiach 5-letnich ilością obowiązkowych praktyk.Co też może wymagać dużego samozaparcia. Z kolei wartością jest tu fakt, że od razu uczysz się na praktykach konkretu, a nie dopiero po studiach. No ale coś za coś. Generalnie polecam bardzo.
Angelika
Czy ktoś studiuje tu logopedię na podyplomowych?
25.02.2024
24.02.2024
Dorota
Jestem zadowolona, bardzo mądrzy wykładowcy. Można się dużo dowiedzieć
BeataKo
Uczelnia dla studentów, empatia i pomoc na każdym kroku. Wspaniali wykładowcy, którzy skrupulatnie trzymają się programu. Ogromna pomoc dydaktyczna ze strony CH jak i wykładowców. POLECAM Collegium Humanum.
24.02.2024
23.02.2024
Monika
To moj 5 kierunek i jestem bardzo zadowolona z poziomu nauczania na kierunku: PSYCHOLOGIA. Zajęcia są prowadzone przez ekspertów w tej dziedzinie, którzy mają ogromne doświadczenie w pracy z pacjentami. Wykłady i ćwiczenia są bardzo ciekawe. POLECAM
NataliaKok
Hej, jest ktoś na kierunku mediów? Głównie interesuje mnie marketing, ale poznam jakiekolwiek opinie. I może jakieś plany zajęć:) Proszę o kontakt
23.02.2024
23.02.2024
Studentka
Wykładowcy na bardzo wysokim poziomie, czesne przystępne, polecam👍
Marcin Filipkowski
Wykładowcy z pasją i wiedzą, nie ma lania wody na wykładach. Mimo niedociągnięć organizacyjnych - jest bardzo dobrze. Zrobiłem tu podyplomowe, a teraz jestem na studiach magisterskich (w moim życiu już drugich) cieszę się, bo nie muszę rezygnować z pracy i jednocześnie mogę studiować. Wymagają one ode mnie bardzo dużo pracy własnej, ale to można wreszcie nazwać studiowaniem.
23.02.2024
23.02.2024
Anna Embe
Jestem zażenowana newsweekowym trolingiem, widocznie dziennikarzom, którzy atakują uczelnię przydatna jest choćby jedna studencka skarga do PKA, którą nie zawahają się użyć dla nie-poszanowania setek, abo i tysięcy Studentów, tego samego roku akademickiego. Studiując w Humanum na ios. dwa poważne kierunki związane z psychoterapią, nie miała czasu przez studiowanie na życie prywatne. Mnóstwo materiałów dostępnych w plikach na ios, oraz teamsach, regularne konsultacje z dziedzin przedmiotu, profesjonalni wykładowcy, osobne egzaminy do wykładów, osobne do ćwiczeń, zalecane lektury, prezentacje z subdyscyplin przedmiotów. Co z tego, że niektórzy mogli opracować egzaminy w grupie, kiedy to zaliczenia były uwzględniane również pod kątem zaangażowania w ćwiczeniach i obecności na wykładach, które odbywały się najczęściej od 7:15 lub 8:15 do 21:00. Chaos przy podziałach na grupy zdarzał się na początku przydziałów planu i był najczęściej skutkiem tego, że mieliśmy zjazdy niestacjonarne co tydzień, zamiast co dwa tygodnie - dla wielu z nas był to też plus. Prawda jest taka, że na Indywidualnej Organizacji Studiów z reguły każdy powinien być zdyscyplinowany w uczeniu się, Ci którzy nie biorą udziału w regularnych zajęciach, nie dostosowują się do zalecanych lektur i materiałów, albo spisują egzamy od innych zapewne i tak będą zweryfikowani podczas swojej praktyki już w życiu, wtedy najłatwiej jest narzekać, że to szkoły/uczelni/programu kursu wina... Zupełnie neutralnie dzielę się moją opinią prawdy studiowania w Humanum. Jeśli ktoś zapytał by mnie czy polecam, to szczerze odpowiem, że bardzo. Uważam, iż jest to jedna z najlepszych uczelni w Polsce, które próbują sprostać wymogom standardów europejskich i jedyną, która oferuje tak bogaty rozwój pod kątem różnorodności kierunków on-line, gdzie człowiek czuje wolność w swoim rozwoju, podąża za pasją. Z przedmiotów z Wstępu do Psychologii i Psychologii Emocji czy z nurtami psychoterapii , Biopsychologii, Biomedycyny, Metodologii Batań, Psychologicznych, Historii Myśli Psychologicznej, z Procesów poznawczych, Pedagogiki, Logiki, Psychologii wychowawczej, Psychoterapii warsztatowej, Prawa nietykalności intelektualnej, czy innych - Często mimo godz. 21 aż żal było się wyłączać .
Dorota Bąk
Trochę organizacja dziekanatu szwankuje, ale jak na każdej uczelni w sumie (to moje trzecie studia i tam było podobnie). Poza tym uczelnia bardzo dobra, wysoki poziom merytoryczny, większość wykładowców to praktycy, więc duży plus. Uczelnia ma fajny klimat, ludzie spoko. Polecam.
23.02.2024
23.02.2024
Zuzanna Nowicka
Próbowałam swoich sił na 2 innych uczelniach. Chaos, masakra. Tu chaos takze był ale przez pierwsze 2 miesiące, bo dużo osób nie potrafiło ogarnąć nawet tematu logowania do teams. Teraz kończę 2 rok studiów magisterskich i powiem tak, jak się chce to się wszystko da. Na sZczescie wykładowcy to złoci ludzie i służą duża pomocą. A to dziś naprawdę ważne.
Joanna
Wykładowcy świetni, bardzo merytoryczni. Wykładów i ćwiczeń jest bardzo dużo, wręcz może za dużo ale każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mocna stroną jest to, że studiuje z ludźmi którzy mają wielkie doświadczenie zawodowe i ćwiczenia przez to są mega ciekawe. Pełne inspiracji. Miałam obawy co do studiowania ale jestem zadowolona.
23.02.2024
23.02.2024
Waldemar
Jestem studentem psychologii na Colegium Humanum i jestem bardzo zadowolony z wyboru tej Uczelni. Polecam Ją wszystkim którym zależy na zdobyciu solidnego wykształcenia i podnoszniu swoich kwalifikacji zawodowych.
Marcin
Świetna Szkoła. Wysoki poziom merytoryczny i naukowy . Ceny przystępne
23.02.2024
23.02.2024
Darek
Mam już jedne studia za sobą. Tutaj również jestem bardzo zaskoczony podejście oraz wiedzą i zasadami studiowania. Polecam każdemu
Anna
Studia na naszej uczelni doskonale można pogodzić z życiem prywatnym i pracą. Uczelnia daje dużą elastyczność do zdobywania wiedzy i możliwość dyskusji na każdy temat. Wykładowcy są bardzo życzliwi i otwarci na kontakt ze studentami. Polecam!
23.02.2024
23.02.2024
Marek
Polecam PSYCHOLOGIE w Collegium Humanum. Jestem mega zadowolony. Wysoki poziom merytoryczny i naukowy wykładowców.
Bea
Mam za sobą pierwszy semestr, jestem bardzo zadowolona u z poziomu nauczania, i z podejścia do studentów Polecam
23.02.2024
23.02.2024
Pati
Psychologia na super poziomie, wspaniali wykładowcy, polecam!
Małgorzata
Cenię studia w CH za wysoki poziomu merytorycznego zajęć prowadzonych przez świetnych nauczycieli akademickich dających przestrzeń do dyskusji. Bardzo doceniam również współstudiujących za ich kulturę wypowiedzi, wszechstronny umysł i otwartość na innych. Warto podjąć studia w każdym wieku, gdyż ułatwienia proponowane przez uczelnię wpisują się w wyzwania life long leasing.
23.02.2024
23.02.2024
Krzysztof
Bardzo dobra Uczelnia, polecam każdemu
Okkk
Zdecydowanie do polecenia
23.02.2024
23.02.2024
Gośka
Wspaniała uczelnia, cudowni wykładowcy!!!! ♥️♥️♥️♥️♥️
Ewelina
Wspaniali wykladowcy, super pani prorektor i wszyscy ktorzy staraja sie organizowac szkole i zadbac o dobro studentow. Bardzo cenie sobie ludzkie podejscie i checi przekazania nam nie tylko teoretycznej, ale i praktycznej wiedzy. Dziekuje ♥️
23.02.2024
22.02.2024
Papi
Jestem bardzo zadowolony z tej uczelni. Polecam!
Mik
Psychologia na poziomie uczelni prywatnej. Ukłon w stronę studentów, którzy wiedzą czego chcą. Prowadzący z klasą i wiedzą. Raz łatwiej, raz trudniej. Ja polecam.
22.02.2024
22.02.2024
Alicja
W grudniu 2023 roku zrezygnowałam ze studiów z przyczyn osobistych przed ich uruchomieniem. Do dnia dzisiejszego pomimo zapytań, nie otrzymałam zwrotu uiszcznych wpłat. Zupełnie nie rozumiem zwłoki, która trwa ponad dwa miesiące. Alicja
Asia
Czy ktoś zaczyna Pracę Socjalną II stopień od marca
21.02.2024
17.02.2024
Ciekawa
A co z akredytacjami zagranicznych uczelni związanymi ze studiami MBA ?
Szymek
Witam czy jest ktoś kto jest na kierunku dietetyka sportowa i jest w stanie podzielić się swoją opinią ?
17.02.2024
16.02.2024
Aneta
Szukam osób które zapisały się na mgr pedagogiki przedszkolnej I wczesnoszkolnej online od marca? Może stworzymy jakąś grupę na messanger? Kontakt do mnie more90@o2.pl
Gabriela
Kierunek prawo jak dla mnie nasłabym poziomie. Spędziłam tam pierwszy rok studiów, wszystkie testy online w domu lub online na uczelni, wyjmujesz telefon wykładowca to widzi? Nie przejmuj się bo Profesor też tym się nie przejmie. Kierunek niestacjonarny, większość zajęć było zorganizowane online. Panie z BOSu bardzo miłe i pomocne. Najważniejszy przedmiot czyli logika prawnicza była prowadzona w formie jakiegoś IOS? Na którym był filmik jak ktoś opowiada o tym przez 3 godziny, z tego filmiku później był test online. Teraz ową logikę prawniczą muszę nadrabiać sama w nowej uczelni, bo tam dopiero się dowiedziałam na czym ten przedmiot wygląda.
15.02.2024
09.02.2024
Ania
Studiuje ktoś administracje online ? Mam kilka pytań
Jest ktoś kto od marca zaczyna studia administracyjne online licencjat ?
07.02.2024
06.02.2024
Beata
Witam. Planuję zapisać się na psychologię 2,5 roku. Jestem psychoterapeutą, seksuologiem z zawodowym dorobkiem zastanawiam się nad możliwością i jakością studiowania psychologii. Proszę o jakieś informacje i te pozytywne i negatywne będę bardzo wdzięczna za każdą informację. bratajczyk@wp.pl
Abi
Czy ktoś studiuje MBA- pharmaceutical management? Jeśli tak czy Wam sie podoba?
31.01.2024
30.01.2024
Ja
Mi się bardzo podoba. Pan Rektor sprawia super wrażenie. Szkoła robi wrazenie
Kandydatka
Witam. Czy powstanie jakaś grupa na Facebooku z kierunku Pedagogika II stopnia? Chciałabym dołączyc na studia od marca 2024.
30.01.2024
22.01.2024
Krzysztof
Studiuje zarządzanie , profesjonalnie przygotowane wykłady , ciekawi wykładowcy , dobra atmosfera sprzyjająca nauce , nowy budynek uczelni w Warszawie robi wrażenie . Polecam
Ewka
Witam czy ktoś zapisał się na te studia w wakacje i do dziś nie dostał informacji o uruchomieniu kierunku natomiast ma naliczone opłaty?
18.01.2024
15.01.2024
Iza
Witam, czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinię na temat kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Oraz odczucia na temat uczelni. Z góry dziękuję.
Agata
Dobra uczelnia z dobrą atmosferą
04.01.2024
12.12.2023
Ola
Jakie są Wasze wrażenia po kryminologii, czy jest tu ktoś, kto ukończył ten kierunek i mógłby doradzić, czy to dobry wybór?
damzaw
Witam, zapisałem się na psychologie dla licencjatów i magistrów on line ,jeśli jest utworzona grupa na messengerze to proszę o informacje na e-mail Damzaw1992@gmail.com
07.11.2023
30.10.2023
Kaska
Czy jest tu ktoś, kto zaczyna studia pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna skrócone on-line ? Czy jest jakaś grupa? Proszę o info kaska85m@interia.pl
At
Czy orientuje się ktoś jak ma wyglądać prezentacja zaliczeniowa z podyplomowych psychologia dzieci i młodzieży? Jak wybrać temat i o co chodzi z case study? asia.2002.t@gmail.com
25.10.2023
20.10.2023
DS
Witam :) Zapisałam się na studia dla licencjatów i magistrów- psychologia niestacjonarne. Jeśli jest jakaś grupa , będę wdzięczna za kontakt :) dominika.splesnialy@gmail.com
Mg
Hej czy ma ktoś plan zajec praca socjalna q rok I stopień
19.10.2023
19.10.2023
GK
Zapisałem się na studia Zarządzanie II stopnia Online, jeśli ktoś również się na nie zapisał proszę o kontakt email: grzekra233@gmail.com :)
DominikaG
Hej czy jest tu ktoś z mgr przedszkolnej wczesnoszkolnej? Czy jest może jakaś grupa na messengerze?
19.10.2023
18.10.2023
P9
Czy tylko ja mam problem dodzwonić się do tej uczelni i uzyskać jakieś informacje? Zarządzanie II stopnia Online
Anka
hej zapisałam się na studia online dla mgr pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, jest ktoś? skawannamich@interia.eu
15.10.2023
11.10.2023
agnes40
Czy ktoś zmieniał kierunek studiów przed podpisaniem umowy ? Zapisałam się na psychologię dla magistrów ,a chciałbym zmienić na pedagogiokę przedszkolną i wczesnoszkolną
Grace
Witam. Zapisałam się na studia dla licencjatów i magistrów- psychologia niestacjonarne. Jeśli jest jakaś grupa ? Będę wdzięczna za kontakt :) grace010181@gmail.com
10.10.2023
09.10.2023
IP
Witam. Zapisałam się na studia dla licencjatów i magistrów- psychologia niestacjonarne. Jeśli jest jakaś grupa lub powstanie będę wdzięczna za kontakt :) innakarolina073@gmail.com
Magda33
Witam czy jest ktoś kto zapisał się na administrację online licencjat? Mógłby ktoś opisać jak wyglądają studia magdalena_urbanek@interia.pl
07.10.2023
07.10.2023
Pysia
Hej, zapisałam się wczoraj na pedagogikę przedszkolna i wczesnoszkolna online, przesłałam wszystkie dokumenty oraz opłaciłam wszystkie opłaty jednak nie dostałam jeszcze loginu i hasła do ehumanum czy to normalne?
Olka
Hej, jestem zapisana na studia jednolite pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna on linę skrócone i do tej pory nie mama planu zajęć i nie wiem kiedy się zaczną bo nie mogę się tam dodzwonić a na e-mail nie odpowiadają
02.10.2023
23.09.2023
Oli
Hej! Jak odbywają się egzaminy na kierunku psychologia w trybie online?
Md
Hej, zapisałam się na studia dla licencjatów i magistrów- psychologia. Jeśli jest jakaś grupa na fb będę wdzięczna za kontakt: magda09.02@o2.pl Pozdrawiam ;)
21.09.2023
20.09.2023
N.
Witam czy na studiach z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej zaocznie online zajęcia odbywają się co tydzień?
Natka
Hej Czy jest może grupa na Facebooku z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej dla licencjatów i magistrów, tryb niestacjonarny online?
20.09.2023
14.09.2023
Joanna
Witam zapisałam się na pedagogikę wczesnoszkolna I przedszkolna. Mam pytanie czy wszystkie zajęcia są online . I czy mogę uzyskać jakiekolwiek info na temat tego kierunku od was? Z góry dzięki za info joannaderbis0203@gmail.com
Niki
Student UAM tak można jak najbardziej
12.09.2023
12.09.2023
iwa
Planuje zapisać się na mgr administracja - specjalizacja prawo pracy i polityka zatrudnienia, proszę o informację od studentów jak jest? :)
Danka
Hej, Zapisałam się na studia dla licencjatów i magistrów online od października. Jestem po zarządzaniu ale 23 lata temu 😉 danu21@op.pl
09.09.2023
06.09.2023
Student UAM
Niki można studiować psychologię online? Chyba coś tu nie gra, bo w programie powinny być ćwiczenia i praktyki?
Niki
Witam. Od października będę studentką psychologii online dla lic i mgr. Chętnie dołączę do grupy jeśli takowa zostanie założona na Messenger lub inny komunikator, proszę o wiadomość - edu.wczesnoszkolna31@gmail.com :) Pozdrawiam serdecznie :)
03.09.2023
03.09.2023
Gabriela
Od października zaczynam pedagogike wczesnoszkolną online. Jeśli ktoś też to zapraszam do kontaktu: aureavulpes@gmail.com
Izabela
Od października zaczynam studia online psychologia dla lic i mag. Zobaczymy co się z czym je. Jestem otwarta na kontakt i wymiane informacji. izi_m@o2.pl Pozdrawiam!
01.09.2023
29.08.2023
Adrian
Zapisuję się na psychologie online dal lic i mgr Jeśli ktoś też się zapisuje i szuka kogoś do wymiany informacji to proszę pisać adrian.domitek12@​yahoo.com Pozdrawiam!
Weronika
Czy warto przenieść się na tę uczelnie? Jestem aktualnie na 3 roku studiów magisterskich na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Chce przenieść się na online. Proszę o kontakt wkurnat01@gmail.com
23.08.2023
11.08.2023
Iwona
Hej czy ktoś będzie zaczynał pedagogikę wczesnoszkolną online od października? Jak tak to zapraszam do kontaktu: iwi.kiwi7@gmail.com
AG
Jestem ciekawa: czy kierunek ''Media'' pierwszego stopnia będzie dostępny w formie online? Jak często będą zjazdy? Dziękuję z góry za odpowiedź
02.08.2023
30.07.2023
BS
Ile trwają studia psychologiczne dla licencjatów i magistrów ?
Asia
Czy ktoś może wypowiedzieć się o tym jak wyglądają studia z pedagogiki wczesnoszkolnej online? Czy warto?
23.07.2023
16.07.2023
Wojtek
Ja zamierzam studiować psychologię dla licencjatów i magistrów od października on-line. w Trybie przyśpieszonym.
Ania
Dzień dobry. Czy ktoś z Państwa planuje psychologię dla licencjatów i magistrów od października on-line? Jeśli tak proszę o kontakt: a.lawrenc@wp.pl będę zobowiązana Dziękuję
13.07.2023
11.07.2023
Ona
Czy jest ktos, kto zaczyna jednolite mgr onli e od pazdz?
Joanna
Dzień dobry. Czy ktoś z Państwa planuje psychologię dla licencjatów i magistrów od października on-line? Jeśli tak proszę o kontakt: joasia_kobylin@interia.pl
10.07.2023
27.06.2023
Ilonka1407
Witam, proszę o informację jak wyglądają studia on-line na kierunku administracja?
Magdalenka
Witam, proszę o opinię o uczelni, jak wyglądają studia dla licencjatów i magistrów w 2,5 roku? Może ktoś już studiuje pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną w 2,5 roku i mi pomoże i wyjaśni jak wyglądają studia tutaj. Proszę o kontakt na email: magdalenka9876@o2.pl
06.06.2023
24.05.2023
Nikola
Cześć! Czy jest tu może ktoś kto od października planuje wybrać się na Zarządzanie specjalność Komunikacja wizerunkowa (PR, Branding, Reklama i Social Media) w trybie niestacjonarnym? Lub może jest tu ktoś, kto już jest/ukończył ten kierunek i wypowie się czy poleca i czy warto? :)
Marika
Witam, posiadam licencjata z administracji specjalizacja: wymiar sprawiedliwości (innej uczelni), chciałabym zacząć studia na kierunku Prawo ale tylko magisterskie i zastanawiam się jakie pisma powinnam napisać aby przepisali oceny z poprzedniej uczelni, przyjęli tylko na magisterską część studiów oraz jak wygląda indywidualny tok nauczania. Proszę o kontakt: marika.szuder@wp.pl
16.05.2023
24.04.2023
Judyta
Czy jest tutaj ktoś kto studiuje Psychologię dla lic i mgr w trybie online od października 2022 roku?
Marzena
Dzień dobry. Dołączyłam do kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna dla nauczycieli 1 semestr od marca. Czy mogłabym poprosić o kontakt go starosty kierunku? Ewentualnie czy mogę prosić o kontakt marzenakorzan@wp.pl. Pozdrawiam
20.04.2023
19.04.2023
Zuza
Jak wyglądają studia online na tej uczelni? Planuje w październiku zacząć tutaj studia II stopnia
Julcia_1016@o2.pl
Planuje zapisać się na psychologię online. Czy może ktoś podpowiedzieć jak wyglądają takie studia w praktyce. Gdzie zdaje się egzaminy? Jak często są zajęcia? Julcia_1016@o2.pl
17.04.2023
23.03.2023
Daria
Cześć , zapisałam się na studia online Psychologia dla licencjatów i magistrów. (Teraz od marca ;) Jest ktoś jeszcze? dariaa1@op.pl Pozdrawiam serdecznie Daria
Justyna
Hej, chciałabym zacząć administrację 1 stopnia online. Jest ktoś kto też chciałby zacząć ale jeszcze nie ma pewności? Moze w grupie raźniej. juszar17@wp.pl
17.03.2023
14.03.2023
Gosia
Jeżeli ktoś z Was zaczyna Prawo jednolite mgr. od marca w trybie on-line i jest z Częstochowy lub okolic proszę o kontakt. margo3210@wp.pl Pozdrawiam
Margo
Witam czy ktoś z Państwa rozpoczyna kierunek Prawa on-line od marca. A jest z Częstochowy lub okolic. Proszę o kontakt. Milej w grupie.
14.03.2023
10.03.2023
Lola
Hej, zaczynam Administrację 2 stopnia od marca online czy mogę prosić o kontakt albo nazwę grupy na fb? Mój email: zumi123a4@gmail.com
Gosia
Witam, Czy ktoś z osób zaczynających od marca kierunek pedagogika dla licencjatów i magistrów online. Jest wstanie mi podać nazwę grupy oby dołączyć na Messenger ? Oto mój e - mail gosiagosiaaa@onet.pl. Dziękuje
09.03.2023
08.03.2023
Ewaaa
Hej mogę prosić o nazwę grupy na Messengere dla studentów pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej dla magistrów i licencjatów on-line zaczynających od marca. Proszę o info na ewa300887@wp.pl Z góry dziękuję :-)
Kasia
Hej! Zaczynam od marca Zarządzanie II stopnia on-line, ale zostałam dopisana do semestru drugiego, który rozpoczął się tradycyjnie w październiku. Czy są tu studenci magisterskiego zarządzania online i mógłby ktoś się do mnie odezwać? Nie mam kontaktu do nikogo.
04.03.2023
04.03.2023
2000
20 lutego złożyłam podanie o przyjęcie droga mailową, dalej nie dostałam żadnej odpowiedzi zwrotnej po przesłaniu dokumentów, to normalny czas oczekiwania czy powinnam zacząć się niepokoić?
Gosia
Witam, Czy może ktoś z Was podać namiar na grupę dla pedagogiki II stopnia dla licencjatów i magistrów online ? Również zaczynam od marca . Dziękuję :)
03.03.2023
03.03.2023
Magda
Hej. Ja również zaczynam pedagogikę wczesnoszkolną od marca. Mogę prosić o nazwę grupy?
Aga
Witam, w marcu zaczynam studia dla magistrów i licencjatów na kierunku ,, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna,, proszę jeżeli jest jakaś grupa o informacje na agnieszka.dzimira@onet.pl
03.03.2023
27.02.2023
Prawo zaoczne
Jest jakaś grupka na Facebooku prawa zaocznego 1 roku?
Magda
Hej. Od marca zaczynam psychologię kliniczną w trybie online. Czy ktoś także zaczyna ją ze mną? :)
26.02.2023
24.02.2023
Kasia J
Witam, też zaczynam w marcu pedagogikę wczesnoszkolna dla magistrów online. Chętnie dołączę do grupy.
Ewa
Do Wiki: mogę prosić o nazwę grupy na Messenger
21.02.2023
20.02.2023
Ilona
Witam czy mozna prosić nazwę grupy osób zaczynających od marca pedagogikę przedszkolna i wczesnoszkolna dla magistrów??? Z góry dziekuje
Klaudia
Witam, ja również zaczynam w marcu przygodę z pedagiką przedszkola i wczesnoszkolną. Chętnie dołączę do grupy.
19.02.2023
15.02.2023
Wiki
Do Ewa: Mamy grupkę na messengerze
Ewa
Hej:) w marcu zaczynam pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną dla magistrów on-line czy jest może jakaś grupa?
15.02.2023
14.02.2023
Zozo
Hejka:) ktos studjuje psychologie olinen? Bylabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje zozo9999@wp.pl
Moniq
Witam, czy jest tu ktoś kto zaczyna w marcu 2023 pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną dla magistrów online? Czy wszystkie zajęcia odbywają się online ? Co z praktykami? Czy jest już utworzona jakąś grupa? Będę wdzięczna za info : monikakuc5@wp.pl
14.02.2023
13.02.2023
AgnieszkaCh
Hej, czy jest tu ktoś zaczynający pedagogikę wczesnoszkolną dla magistrów online? (Marzec 2023) :) może jest jakaś grupa? :)
KasiaG
Witam, mnie również interesuje pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna dla magistrów. Chcę rozpocząć studia w marcu. Czy ktoś może podzielić się opinią?
12.02.2023
11.02.2023
Yda
Hej zapraszam na FB Psychologia dla magistrow online marzec 2023 Collegium Humanum Pozdrawiam Yda
Wiki
Do: Kandydatka Ja właśnie rozpoczynam od marca dokładnie ten sam kierunek i tryb. Jeśli Ty tez to można się zgadać jakoś
10.02.2023
05.02.2023
Kandydatka
Witam, Czy są jest ktoś to ukończył studia z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej dla licencjatów i magistrów online ? I może podzielić się i formacja ile czasu zajęło mu ukończenie kierunku ? Pozdrawiam
Kandydatka
Witam, Jaki czas trwania maja studia z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej dla licencjatów i magistrów ? Czy dyplom z studiowania online różni się od formy stacjonarnej ? Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam
05.02.2023
02.02.2023
Michalina
Czy na forum jest może osoba , która studiuje podyplomowo neurologopedie ? Chciałam poznać opinię o tym kierunku. Proszę o kontakt m.klujszo@zpe.olsztyn.pl
Patryk
Cześć, jest tu może ktoś kto zapsuje/zapisał się na II stopien zarządzania cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa od marca ? Proszę o kontakt wilkpatryk49@gmail.com
31.01.2023
31.01.2023
Piotr D
Ktoś studiował/studiuje prawo na CH? Podziel się opinią na piotrderezinski@icloud.com
Julka
Jak wyglądają studia online pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Czy jest całościowa online czy są jakieś zjazdy? Proszę o kontakt na e-mail: julia.zdrojewska00282@wp.pl
29.01.2023
27.01.2023
maja
Hej, czy ktoś ma doświadczenia z kierunku suicydologia (studia podyplomowe)? Proszę o kontakt majawachnicka.nauka@gmail.com
Paweł
WSZYSTKIE OSOBY ROZPOCZYNAJĄCE STUDIA NA PEDAGOGICE II STOPNIA OD MARCA 2023 ZAPRASZAM DO DOŁĄCZANIA DO GRUPY NA FACEBOOKU. GRUPA NAZYWA SIĘ "PEDAGOGIKA II STOPNIA ONLINE (MARZEC 2023) - COLLEGIUM HUMANUM"
26.01.2023
24.01.2023
Iwona
Hej.. dołączam do grona studentów psychologii dla magistrów od marca. Czy jest ktoś kto tez dołącza? :) Piszcie.. Mój e-mail to : iwonach93@wp.pl
Kasia
Witam Czy ktoś może się podzielić informacją jak wyglądają studia online na kierunku: Podatki, kadry i płace? Jak wyglądają egzaminy i zaliczenia? Czy studia online są przez cały rok online? Czy trzeba przyjeżdżać w ciągu semestru do siedziby na jakieś zajęcia? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam kasiazielinska10_01@wp.pl
19.01.2023
15.01.2023
Piotrek
Hej czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat studiów psychologii dla magistrów :)?
Agnieszka
Witam. Chcę zacząć studia z psychologii. Mam już mgr. Czy jest tu ktoś kto też tak studiuje? Proszę o informacje. agnieszka.p7@wp.pl
15.01.2023
08.01.2023
Klaudia
Hej, studiuje ktoś administracje niestacjonarne i podzieli się opinią, tym jak to wyglada? Myśle o rozpoczęciu.
Martyna
Ktos studiuje 2.5 lat prawo dla licencj/mgr?
06.01.2023
05.01.2023
Kasia
Hej, studiuje ktoś prawo zaocznie na Collegium humanum i chciałby się podzielić opinią o wykładowcach, atmosferze itp. Chciałabym przenieść się na 2 rok :)
Tomasz
Ukończyłem MBA - zdecydowanie polecam, cena adekwatna do jakości
28.11.2022
28.11.2022
Iwona
Czy uczelnia ma uznawane akredytację studiów MBA?
Marti
Witam, właśnie rozpoczynam studia online na zarządzaniu, proszę o kontakt jeśli też ktoś jest na tym kierunku :) można znaleźć mnie na FB Martyna Zamora albo instagram martitije. Będę wdzięczna za kontakt!
26.11.2022
26.11.2022
Bulas
Hej :) studiuje ktoś z was pedagogikę II stopnia online ? Mam kilka pytań a tak konkretnie czy realnie nie ma żadnych zjazdów?( jestem z woj.oddalonego 400km), realne wymagania ? W razie czego proszę o kontakt email bula97@op.pl
Aga
Studiuję na CH psychologię. Kadra i wykłady są rewelacyjne. Bardzo wysoki poziom prowadzonych zajęć. Zdecydowanie wykładowcy z najwyższej półki. Szanowani, z tytułami naukowymi. Ilość materiału i zajęć jest porażająca. Tryb skrócony zakłada zdanie egzaminów w ciągu jednego roku z dwóch lat. Natomiast wydaję mi się, że warto.
20.11.2022
30.10.2022
Beata
Witam, jeśli jest jakaś grupa np. na Messenger dla Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej dla licencjatów i magistrów to proszę o kontakt na maila beti-23@o2.pl. Pozdrawiam serdecznie.
Monika
Cześć! Dołączam do studentów Psychologii dla lic i mgr, proszę o informację czy jest jakaś grupa? Kontakt: monitta337@gmail.com
26.10.2022
24.10.2022
Kaśka
Dołączam do studentów Psychologii dla lic i mgr, czy jest jakaś grupa? kontakt santurn22@wp.pl
Basia
Dołączam do studentów Psychologii dla lic i mgr, prośba o informacje czy jest jakaś grupa, kontakt basia.rzasinska@gmail.com
17.10.2022
17.10.2022
KasiaJak
Hejka , ja również zaczynam 2,5 roku na pedagogice przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Chętnie dołączę do grupy, kasiajak78@wp.pl. Pozdro😉
Lukasz.D
Zacząłem psychologie online dla magistrow i licencjatow. Dolaczylbym do grupy na fb lub mess. Email: lukasz.d@onet.eu lub fb: tutor_lukasz
16.10.2022
13.10.2022
Marta
Cześć, dołączyłam kierunk psychologia. Proszę o kontakt martawn12@gmail.com
Kaśka
Hej, jeśli jest jakaś grupa psychologii klinicznej od października to bardzo proszę dodajcie mnie. 😀 skrzeczkatarzyna99@gmail.com, FB tak samo
13.10.2022
10.10.2022
Kasia
Witam, również dołączam do kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna dla licencjatów i magistrów. Proszę o kontakt kaasiaaj@interia.pl
Katarzyna
Witam, również dołączam. Kierunek - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. poproszę o kontakt katarzyna.m-j@o2.pl
10.10.2022
10.10.2022
Tomek
Witam wszystkich, Ktoś może podjął się podyplomówki Master of Business Administration (MBA) – Menedżer Sportu i Kultury? Jeśli tak, proszę dobra duszo podziel się wrażeniami i opinią, czy warto, dzięki z góry. Tomek
Student CH
Rozpoczynam właśnie 3 rok studiów na kierunku zarządzanie. Wyboru uczelni nie żałowałem ani przez chwile. Wielkimi plusami uczelni jest jej kadra - praktycy biznesu i nauk o zarządzaniu; prostudenckie władze uczelni; w budowie jest nowoczesna siedziba uczelni; kontakt z BOS dla studnetów, którzy poznali osoby tam pracują i wiedzą do kogo zgłosić się z daną sprawą jest miły i szybki. Jedna z lepszych decyzji to wybór Collegium Humanum
08.10.2022
06.10.2022
Ada
Czy jest tu jakiś absolwent psychologii tej uczelni? Jak jest ze znalezieniem pracy po studiach ?
Kiki
Proszę napisać jak przebiegają praktyki na pedagogice...
05.10.2022
30.09.2022
Monika
Hej!Również zamierzam dołączyć do grupy 5letnie magisterskie pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.Mój mail mszkudlarek3@w.pl.Chętnie nawiążę kontakt🙃
Aneta
Cześć, od października zaczynam Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną online dla licencjató i magistrów. Jeśli są tu osoby, które również zaczynają ten kierunek, proszę o kontakt: danto4@o2.pl
30.09.2022
30.09.2022
Magda
Również dołączam od października do grupy online dla magistrów Psychologii i również jestem chętna do dołączenia do grupy :)
Też Kamila
Hej.ja też od października psychologia online dla magistrów
29.09.2022
29.09.2022
Kamila
Od października dołączę do grupy studiującej psychologię on line dla magistrów, proszę o informację czy istnieje już jakaś grupa, chętnie się przyłączę.
Zaczynam pedagogikę II online Pozdrawiam
Zaczynam pedagogike II online Pozdrawiam
28.09.2022
23.09.2022
Ewelina
Hejka! Szukam osób, które są na zarządzaniu-komunikacja wizerunkowa-1 rok, studia zaoczne. Ktoś coś? :)
Angela
Hej:) od października zaczynam pedagogikę online, jest tu ktoś kto również będzie ten kierunek studiował? Chętnie dołączę do grupy na Messenger 😊
22.09.2022
21.09.2022
gabi
HEJ :) ile czekaliscie na decyzje o przyjeciu?? ja wysłalam dokumenty w 24 sierpnia i do tej pory zadnej odpowiedzi. Dzwonilam pytalam sie i Pani mowila ze 14 dni roboczych maja czas ale to juz minelo... wiec nie wiem ile jeszcze moge czekac
Agnieszka
Witam. Również zaczynam psychologię on line dla magistrów od października i również chętnie dołączę do grupy:)
21.09.2022
20.09.2022
Kasia
Witam. Od października zaczynam psychologię dla licencjatów i magistrów. Chętnie dołączę do grupy na Messenger.
Kinga
Cześć, ile czekaliście na odpowiedź po wysłaniu papierów na rekrutację?
19.09.2022
17.09.2022
Asia
Witam , w październiku zaczynam psychologię kliniczną dla magistrów i licencjatów . Chętnie dołączę do grupy na Messenger jovanna_j@wp.pl.
Moni
Witam chętnie dołączę do grupy . Może @ jakoś podamy ?psychologia kliniczna Moniamajeepa@gmail.com
11.09.2022
11.09.2022
Milena
Ja zaczynam w październiku Psychologię Kliniczną. Chętnie dołączę do grupy 😁
ann
Mieszkam w Anglii i przez lata nie bylo mnie stac na studia a przez te online wrescie cos robie. I jeszcze jest to przystepne i pomoze mi na ten razim na polakach zagranica
09.09.2022
08.09.2022
NN
Hej :) jeśli utworzyliście grupę dla licencjatów i magistrów to również chętnie dołączę, zaczynam w październiku.
N
Czy ktoś może powiedzieć coś o pedagogice ll stopnia? Faktyczne studia online są bez zjazdów? Bardzo ciężko jest zaliczyć?
08.09.2022
07.09.2022
Wiola
Witam, ja również zapisałam się na Psychologie dla magistrów. Może stworzymy grupę, razem zawsze lepiej:) Kontakt do mnie (FB-wiola wince lub meil wika1105@wp. pl). Wiola:)
Karolina
Również zapisałam się na psychologię dla licencjatów i magistrów. Chętnie dołączę do grupy na Mesenger.
07.09.2022
06.09.2022
Aga
Wysoki poziom i wycisk totalny! Duży nacisk na wykształcenie dobrych specjalistów.
Dominika
Cześć kto zaczyna psychologię kliniczną od października? Może by stworzyć jakąś gr prywatną?
04.09.2022
30.08.2022
Kandydat
Cześć. Zastanawiam się nad podjęciem studiów magisterskich na tej uczelni (kierunek: Marketing/Zarządzanie danymi i analityka Big Data). Niestety większość opinii dotyczy psychologii lub pedagogiki. Czy znajdzie się dobra dusza, która opowie jak wyglądają studia na ww. kierunkach. Mam jeszcze pytanko odnośnie perspektyw zawodowych. Jak traktowany jest dyplom z Collegium Humanum przez pracodawcę? Spotkałem się z opinią, że jest wręcz "wyśmiewany". Z góry dzięki za odpowiedź.
Viola
Hej:) tez od października zaczynam psychologie dla magistrów, chętnie dołączę do grupy:)
30.08.2022
30.08.2022
Karolina
Dzień dobry. Również zamierzam studiować psychologię dla licencjatów i magistrów od października. Bardzo dobrym pomysłem jest stworzenie takiej grupy. Z wielką przyjemnością dołączę:-)
A
Witam. Od października zamierzam podjąć naukę na kierunku psychologia dla licencjatów i magistrów. Podpinam się pod ostatni wpis, czy istnieje grupa messengerowa przeznaczona dla takowych studentów???Moj e-mail agabogdanska11@wp.pl
29.08.2022
25.08.2022
Ania
Witam. Czy ma messengerze istnieje grupa dla studentów (on-line) psychologii dla licencjatów i magistrów, którzy w październiku rozpoczynają studia? Jeśli tak, proszę o dołączenie. Jeśli nie, może taką utworzymy? Pozdrawiam, Ania
Maja
Ile dni w tygodniu trwają zajęcia na 2 roku prawa ?
22.08.2022
15.08.2022
W.
Od października zaczynam 3 rok psychologii stacjonarnej (jednolite magisterskie). Pierwszy rok był ciężki przez pandemię, która zmusiła nas do uczelnia się online, niestety. 2 rok hybryda. Po tych 2 latach myślę, że mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że CH to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Uczelnia jest bardzo prostudencka, jesteśmy traktowani z szacunkiem, a nasze prośby są wysłuchiwane. Wykładowcy to są prawdziwi specjaliści-praktycy (profesorowie, doktorzy, magistrowie), od których można się naprawdę wiele nauczyć. Wielu z nich z tego co się orientuje może się pochwalić dorobkiem naukowym jak i miejscami pracy na innych znanych uczelniach (UW, UJ, SWPS). Zajęcia w przypadku wykładów opierają się na prezentacjach, doświadczeniach wykładowców oraz wspólnych dyskusjach. W przypadku ćwiczeń; prezentacje, eseje, prace na zaliczenie (jak na każdej uczelni), dyskusje, case-study. Odbyłam już ponad 500h praktyk i pracodawcy zachwalali moją wiedzę, proponując w przyszłości możliwość stażu. Myślę, że to powinno dać do myślenia pracodawcom którzy patrzą tylko na dyplom kandydatów na praktyki, a nie na faktyczny stan wiedzy ;) Osobiście jestem zadowolona z uczelni, a przede wszystkim z wiedzy, którą przekazuje, bo to jest tutaj uważam najważniejsze. Myślę, że kiedy minie ta bezsensowna nagonka z powodu Newsweeka (który za źródło wziął jedną anonimową studentkę, byłą pracownicę i psychologa, który studiował na innej uczelni, a się wypowiada... no to cóż. Bardzo "rzetelne" śledztwo.), CH będzie miało jeszcze szanse pokazać prawdę. Jeśli chodzi o minusy, to kontakt z BOS, któremu długo zajmuje odpowiedź oraz słaba organizacja, przez którą bardzo późno jest otrzymywany plan, późne wpisywanie ocen, a przedmioty które powinny być w danym semestrze są jednak w innym.
Sebastian
Witam, Szukam informacji od osób które studiują "Psychologię dla licencjatów i magistrów:. Jak wam się studiuje ? Czy podejście jest jak do poważnych ludzi ? Pozdrawiam, Sebastian
14.08.2022
11.08.2022
Magda
Witam, czy ktos wybiera się w tym roku na studia magisterskie skrócone do 2.5 lat ONLINE pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna ? Chętnie nawiazalabym z kimś kontakt z roku ;) A może jest juz jakas grupa na fcbooku lub messengerze ? Mój mail magdalenastefanska13@wp.pl . Pozdrawiam Magda !
Olka13
Witam Czy jest tu ktoś kto zaczyna 2.5 letnią naukę na kierunku psychologia w Rzeszowie?? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu: aleksandramucha@poczta.fm
08.08.2022
08.08.2022
zarzadzanie
Hej, czy ktoś zaczyna naukę na kierunku Zarządzanie online? Bądź jest w trakcie? Jakaś opinia?
Walerys
Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat Prawa dla magistrów i licencjatów ? Ile lat trwają studia? W jakiej formie są egzaminy? Czy można połączyć je z pracą zawodową? Czy są realizowane w trybie zdalnym? Ile zjazdów jest obowiązkowych na uczelni ?
05.08.2022
05.08.2022
Student
Kiedy w końcu wystawicie nam oceny ? Mamy 5 sierpnia, a nikt nie ma wystawionych ocen.
Adam
Witam, chciałbym zapytać o kierunek "Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna". 1. Faktycznie można skończyć ww. kierunek po 2,5 roku? Bez względu na wcześniejsze kierunki studiów? 2. Widziałem w formularzu rekrutacji opcję studiów online. Jest to w 100% online, czy są jakieś zjazdy np. zaliczenia, egzaminy, obrona? 3. Jaka jest częstotliwość zajęć? 2 weekendy w miesiącu, czy jak? Czy zajęcia trwają od rana do wieczora? 4. Czy występują jakieś zajęcia na które nie trzeba chodzić (np. wykłady), czy wszystkie zajęcia są obligatoryjne? 5. Jak wyglądają zaliczenia, egzaminy? Czy jest ciężko to ogarnąć? 6. Jak wygląda obrona pracy dyplomowej? Na uczelni, czy zdalnie? Występuje jakiś zestaw zagadnień bądź promotorzy po prostu przekazują swoje pytania na które trzeba odpowiedzieć podczas obrony? Pozdrawiam.
04.08.2022
04.08.2022
JEN
Gdzie w Szczecinie znajduje się filia tej uczelni. Czy ktoś może podać mi adres.
KS
Kiedy wiadomo że się dostałam na wybrany kierunek?
18.07.2022
16.07.2022
Agi
Witajcie. Mam pytanie odnośnie dyplomu. Jeżeli będę studiować tylko online to na dyplomie ukończenia studiów licencjata będzie informacja iż studia odbywały się właśnie w tej formie? Dziękuję za odpowiedz :)
klaudi
Hejka:) Chciałam zapytać o opinie co do kierunku zarządzanie w trybie on-line? Ile jest zjazdów jak odbywają się egzaminy?
14.07.2022
11.07.2022
Kandydat
Hej :) Chciałam dowiedzieć się czy ktoś studiował finanse i rachunkowość II stopień online? Chciałabym poznać opinię :) A może ktoś z was zaczyna od ten kierunek? Zapraszam do kontaktu tych,którzy zaczynają od października :)
Aga
Wiola to odezwij się na emaila agata2771@wp.pl :)
07.07.2022
06.07.2022
Wiola
Hej Aga, ja też jestem już zapisana na 5 letnie pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna online
Aga
Hej. Jestem zapisana na jednolite studia magisterskie pedagogika wczesnoszkolna I przedszkolna. Zapraszam do kontaktu tych,którzy równie zaczynają od października:)
06.07.2022
05.07.2022
XXX
Czy ktoś z pracowników bądź studentów jest w posiadaniu wiedzy jaki w CH Warszawa jest lub będzie od 10.2022r. rok pedagogiki wczesnoszkolnej przedszkolnej w formie jednolitej(2 rok, 3 rok, 4 rok??
Potencjalny kandydat
Cześć, czy ktoś się orientuje czy są trudności w przejściu do CH(podanie o przeniesienie) będąc na innej uczelni(koniec 3 roku), ale z niezdanym przedmiotem (warunek z drugiego roku)? Czy można ten przedmiot zaliczyć tu jako tzw różnica programowa czy raczej marne szanse na przeniesienie? Chodzi o kierunek pedagogika wczesnoszkolna przedszkolna jednolite magisterskie niestacjonarne.
05.07.2022
05.07.2022
Laura
Hej, będę wdzięczna za opinie o kierunku psychologii sportu, chciałabym studiować go niestacjonarnie, jest ktoś kto chciałby trochę więcej mi o nim powiedzieć?
Ooola
Hej, jestem zainteresowana studiami magisterskimi, niestacjonarnymi, na kieruku " Pedagogika wczesnoszkolna". Będę wdzięczna za warsze opinie.
05.07.2022
03.07.2022
Kandydat
Hej, szukam opinii o MBA automotive. Są to studia warte uwagi?
Dominika
Hej w jakich dniach odbywają się zajęcia stacjonarne na prawie? Jest to 5 dni w tygodniu czy np 3-4?
03.07.2022
01.07.2022
Ewa
Jestem studentką psychologii 5 letniej w Warszawie ,jeśli chodzi o poziom nauczania uważam za wysoki i satysfakcjonujący, autem na moim kierunku są psycholodzy praktycy ,którzy w ciekawy sposób przekazują wiedzę, często przedmiotem naszych dyskusji są gabinetowe przypadki ,po zajęciach online spowodowane pandemia czekamy z niecierpliwością na zajęcia stacjonarne ,rzeczywiście wykładowcy nie powodują napięcia u studentów traktują nas po partnersku z szacunkiem ,jedynym mankamentem nad którym ubolewamy jako grupa jest obsluga BOS ,dodzwonienie się i uzyskanie informacji w sytuacjach nagłych jest powodem naszego stresu i flustracji , mimo wszystko polecam .
człowiek
Ja uważam, że jest to jedna z niewielu Uczelni w Polsce, która rozumie na czym polega szkolnictwo wyższe. Edukacja nie musi a nawet nie może oznaczać stresowania studentów. Poza tym wiedza jest przekazywana przez praktyków na najwyższym poziomie. Egzaminy są w różnej formie: ustne, pisemne, testy i prezentacje. Prezentacje są najczęściej na ćwiczeniach bo ich ideą jest angażowanie studentów. W Polsce obowiązuje tzw. Proces Boloński, dzięki, któremu jest możliwość skrócenia studiów o przedmioty, które osoby miały już na innych Uczelniach. Do tego też jest możliwa i w pełni akceptowana w polskim systemie indywidualna organizacja studiów. To nie siedzenia od rana do wieczora słuchając nudnych teoretycznych wykładów czyni kogoś specjalistą lecz pasja. A tacy są wykładowcy. I to dzięki ich osobowości i podejściu studenci mają szansę zostania specjalistami przez duże "S". Nie trudno domyśleć się, która to wykładowczyni anonimowo psioczy na Uczelnię. Nie ma nawet odwagi się ujawnić. Poza tym i cena jest przystępna i to pewnie boli konkurencję. Uważam, że Collegium Humanum to dobry wybór.
28.06.2022
28.06.2022
Joanna
Studiuje na tej uczelni i uważam, że poziom studiowania jest wysoki. Najczęściej zajecia zaliczane są testem a więc i trzeba się do tego zaliczenia przygotować. A to, że jest też forma learningowa to z tą forma spotkałam się już na innych uczelniach parę lat temu więc nie wiem skąd takie halo że materiał zalicza się w krótszym czasie. Uważam że jest to forma dostosowana do naszych czasów szybkie tempo życia wymaga indywidualnego podejścia do studenta i ta uczelnia to umozliwia nie umniejszając wiedzy jaka zdobywamy. Ma też swoje wady w organizacyjnych sprawach ale to juz kwestia inna i do wypracowania.
Studentka psychologii
Jestem studentką psychologii w trybie online dla licencjatów i magistrów. Polecam studia na tej uczelni mimo wielu niepochlebnych opinii. Wyraźnie widać, że nagonka na uczelnie jest skierowana z zawiści ze względu na innowacyjne podejście. To, że studia trwają 2,5 roku wcale nie umniejsza nam kompetencji. Zazdrośnicy, którzy mają ból odbytu, że studiowali 5 lat muszą pogodzić się z tym, że czasy się zmieniają i trzeba iść z postępem. Studia są bardzo intensywne i wkładam w nie dużo pracy własnej. To życie i praca zawodowa zweryfikuje moje kompetencje a nie komentarze zawistnych osób ze środowiska psychologicznego, takie osoby nie powinny nazywać się psychologami.
26.06.2022
23.06.2022
Domi
Również szukam opinii o psychologii dla magistrantów. Jak ona wygląda w rzeczywistości? Trudno mi uwierzyć w to, że da się 5 lat zmieścić w 2,5 roku tak, żeby nie ucierpiał na tym poziom zdobytej wiedzy...
Ola
Hej :) Chciałam dowiedzieć się czy ktoś studiował Psychologię dla magistrów online? I jak wygląda organizacja takich studiów?
22.06.2022
21.06.2022
arc
Jestem zadowoloną studentką psychologii w fili w Poznaniu. Polecam pracujących tam wykladowców oraz pracowników biura. Bardzo dbają o studentów
student 3 roku
Studiuje w Collegium Humanum od 2,5 roku, wykładowcy są bardzo kompetentni, zajęcia są praktyczne co powala mi na prace w tym zawodzie. Kontakt z uczelnią jest jest bardzo w porządku dział Obsługi Studenta odpowiada szybko i można szybko załatwić sprawę. Ponad to uczelnie jest otwarta na propozycje studentów. Polecem!!
20.06.2022
20.06.2022
Kasia
Zapisałam się na studia w Poznaniu ze względu na dobre opinie i fajną lokalizację, kto dołączył na psychologie od tego roku. Może jakaś integracja? ;)
Kw
E. A orientujesz się co jeśli na studiach online ktoś nie może przyjechać na zjazdy w siedzibie? Czy uczelnia robi problemy, czy można nadrobić online w razie czego?
20.06.2022
20.06.2022
Kuba
Warto!
E.
Jako studentka 2 roku psychologii w Collegium Humanum chciałabym trochę stanąć w obronie mojej uczelni. Bardzo dużo osób ocenia negatywnie, albo za szybko nasza uczelnie, która dopiero się rozwija (trzeba mieć to na uwadze). Dużo wymagamy, mało dajemy. Osobiście bardzo dobrze się tu czuje, wykładowcy są świetni, dużo praktycznych przykładów, wsparcia i zrozumienia. Wiadomo ludzie są różni i niestety zdarzą się, jakieś nieprzyjemności. Poziom i jakoś zajęć jest satysfakcjonujaca. Bardzo się cieszę z trybu online, mam nadzieje, że tak zostanie bo bardzo ułatwia to życie, no i wykładowcy bardzo dobrze sobie radzą z nauczaniem online :) Każdy ma swoje wady i zalety, pamietajmy o tym kochani. Ja z całego serduszka polecam!
20.06.2022
19.06.2022
Wiola
Klaudia, mnie też interesuje pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna 5 letnie online a Ciebie?
Klaudia
Interesuje mnie pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna online, czy są zjazdy w siedzibie uczelni ? Jak wyglada sesja i egzaminy ? Jest online czy stacjonarnie ?
15.06.2022
14.06.2022
Zarządzanie Online
Witam, mógłby się ktoś wypowiedzieć trochę na temat zarządzania w formie online? Jak wrażenia, czy ciekawe zajęcia, zaliczenia bezproblemowe?
Pracownik COLLEGIUM HUMANUM
odpowiedź dla Beata z dnia 05.06.2022
Witam, jak najbardziej jest sporo studentów w systemie online. Gdyby Pani miała chęć, zapraszamy na dni otwarte 14 czerwca .2022. Więcej informacji na naszym social mediach https://www.facebook.com/search/top?q=collegium%20humanum Na dniach otwartych nie zabraknie studentów prawa jak i wykładowców ponad to będzie organizowana konferencja w tym zakresie
06.06.2022
05.06.2022
Beata
Witam , Czy ktoś studiuje Prawo w systemie online ?
Marcel
Bardzo dobra uczelnia. Świetne podejście do studentów i wysoki poziom wiedzy wykładowców to cechy które mnie pozytywnie zaskoczyły w tej placówce. Możliwość hybrydowej realizacji planu zajęć i elastyczne podejście do studenta. Polecam wszystkim
05.06.2022
04.06.2022
Małgosia
Witam, czy ktoś studiuje finanse I rachunkowość online? Czy jest duzo projektów na tym kierunku? Ktoś się wypowie ?
Biuro Obsługi Studiów
Szanowna Pani, Zajęcia na studiach niestacjonarnych online odbywają się w czasie rzeczywistym. Wykładowcy łączą się ze studentami poprzez platformę Microsoft Teams. Z wyrazami szacunku,
04.06.2022
01.06.2022
Paulina
Witam, czy jest ktoś, kto studiował psychologie online zaocznie? Czy zajęcia faktycznie się odbywają w czasie rzeczywistym, czy jest to po prostu dodawanie prezentacji jak na niektórych uczelniach?
Zainteresowana
Dzień dobry czy zapisując się na studia online mamy pewność że będą one w takim trybie przez cały rok studiów?
21.05.2022
13.05.2022
Patrycja
Czy tryb studiów niestacjonarnych to studia wieczorowe czy zaoczne (weekendowe)?
Weronika
Proszę o odpowiedź Czy pedagogikę wczesnoszkolna i przedszkolna naprawdę robi się w 2,5 roku? Zaraz będę bronić licencjat z filologii angielskiej spec. nauczycielska i chce iść na w/w kierunek.
11.05.2022
01.05.2022
Karolina
Dofinasowanie do studiów. Czy ktoś ubiegał się o pomoc uczelni w tej sprawie?
Aga
Dzień dobry. Czy są osoby które studiują prawo 2,5 letnie? Jaki jest poziom nauczania, czy jest nacisk wyłącznie na przekazanie jak najwięcej materiału zeby faktycznie te 10 semestrów zrobic w 5, czy można liczyć na wiedzę praktyczna, typu jak napisać akty oskarżenia, pisma procesowe i rozwiązać kazusy itp?
29.04.2022
25.04.2022
518 133 262
Hej Od października chcę zacząć studia 2,5 letnie na kierunku Psychologia Rodziny niestacjonarne, czy ktoś już studiował? Jakie są mniejwiecej przedmioty? Na jakiej zasadzie tworzą grupę, czy dochodzę do studentów którzy są na 5 letnich studiach a ja zaczynam od ich 5 semestru a mojego 1 semestru? Czy poprostu tworzą inną grupę?
Marlena
Studia MBA. Ktoś się wypowie ?
24.04.2022
22.04.2022
zainteresowana studiami
Witam serdecznie, mam pytanie jak często są wykłady na studiach online pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna co 2 tygodnie sobota niedziela czy częściej oraz mniej więcej w jakich godzinach jak to jest teraz? Z góry pięknie dziękuję jeśli mógłby ktoś odpisać
Patrycja
Hej, czy mógłby mi ktos opowiedzieć więcej czym różnia się specjalizacje zarządzanie zasobami ludzkimi od psychologii biznesu? 🙂 Jakie są zajęcia w trybie niestacjonarnym itd, na czym latwiej, co lepiej wybrać gdy wiąże moją przyszłość z HR (HR biznes partner, menedżer, szkolenia itd)
11.04.2022
09.04.2022
wika
Witam, Czy będąc w ciąży na studiach online na 1 roku można przejść na tryb indywidualnej organizacji studiów?
Biuro Obsługi Studiów
odpowiedź dla Karolina z dnia 08.04.2022
Szanowna Pani, każda siedziba Collegium Humanum posiada sale wykładowe do prowadzenia zajęć. Z wyrazami szacunku, Biuro Obsługi Studiów
09.04.2022
08.04.2022
Asia
Czy ktoś studiuje psychotraumatologię podyplomowe on line? czy rzeczywiście zajęcia są przez platformę czy trzeba Jeździć??? proszę o informację
Karolina
Czy uczelnia posiada jakieś swoje sale wykładowe ?
08.04.2022
05.04.2022
Sylwia
Czy ktoś robił studia DBA?
Sylwia
Jak wyglądają studia w formie online (tryb studiowania)? Czy są one całkowicie online czy trzeba przyjeżdżać na Uczelnie?
03.04.2022
02.04.2022
Kandydatka
Dzień dobry, mam pytanie jak często/ co ile są wykłady na studiach pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna online?
Iwona Gorka- Prorektor ds. kształcenia podyplomowego
odpowiedź dla Asia z dnia 29.03.2022
W związku z zadanymi pytaniami organizacyjnymi, proszę o kontakt z Biurem Obsługi Studiów Podyplomowych, podaje mail kontaktowy bosp@humanum.pl
30.03.2022
29.03.2022
Asia
Ja również czekam na psychologię kliniczna...
Sylwia
Hej. Czy ktoś z Was ubiegał się o dofinasowniae studiów? Uczelnia przewiduje kilka możliwości Miałabym kilka pytań. Pozdrawiam
28.03.2022
25.03.2022
ala
Psychologia kliniczna podyplomowo - czy ktoś obecnie studiuje ten kierunek? Miało ruszyć w marcu, przełożone.
Luis
Ja jestem bardzo mile zaskoczona , super ciekawe wykłady na psychologii, a z biurem obsługi żadnych problemów. Wręcz przeciwnie, wszystko jest szybko i sprawnie załatwiane.
23.03.2022
19.03.2022
Wioletta
Chciałabym zacząć studia pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna online od października czy mógłby ktoś powiedzieć jak to wygląda?
Monika
Interesuje mnie pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, studia online, 2,5 roku. Mam kilka pytań, mógłby ktoś pomóc? :)
09.03.2022
09.03.2022
Konrad
Mógłby ktoś co nieco opowiedzieć o psychologii zwierząt zaocznie? Jak wygląda poziom nauczania itp.?
Justyna
Ja chce zaczyna wczesnoszkolna i przedszkolna online I się wącham jest ktoś kto by mógł więcej powiedzieć jak to wygląda mój kontakt justyna.cwiklinska4@gmail.com będę bardzo wdzieczna
08.03.2022
08.03.2022
Joanna
Cześć, ja zaczynam pedagogikę od marca, studia 2,5 letnie, Wy też?
Natalia
Hej, ja również zaczynam :)
07.03.2022
02.03.2022
Aga
Ala ja zaczynam od teraz w letnim semestrze, w trybie online.
Ala
Czy ktoś zaczyna pedagogikę online od marca?? Fajnie było by nawiązać kontakt i utworzyć grupę np na messenger
25.02.2022
16.02.2022
psychologia zaoczna
Jaki według was jest poziom na psychologii niestacjonarnej? Uczelnia typowo dla papierka czy da się coś wyciągnąć?
Psychologia online
Cześć, jest tutaj ktoś z psychologii klinicznej online? Mam zaczynać od marca i potrzebuję kilku informacji :)
04.02.2022
27.01.2022
Aga
Właśnie zapisałam się na finanse i rachunkowość dzisiaj dzwoniłam z paroma pytaniami na uczelnię dodzwoniłam się odrazu
Andrew
Polecam psychologię dla licencjatów i magistrów. Dobry poziom nauczania. Idealne rozwiązanie dla praktyków, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe w czasie krótszym niż 5 lat.
21.01.2022
08.01.2022
Xyz
Jeżeli chodzi o sesje na studiach stacjonarnych to 8-20 lutego
Maria
W jakie dni będzie sesja na studiach stacjonarnych?
03.01.2022
28.11.2021
Karolina
Kiedy będą terminy sesji?
AnnaW
Podyplomowe Psychotraumatologia - rewelacyjne zajęcia- ogrom praktycznej wiedzy- zajęcia z P.Marcinem Goluchem oraz P.Pauliną Nowak oraz innymi wykładowcami były dla mnie ogromną inspiracją. To był świetny czas. Niestety już się kończy.
28.11.2021
24.11.2021
Mariia
Czy odbywają się teraz zajęcia stacjonarnie na kierunku psychokryminalistyka?
Psychologia przedmioty
Czy można gdzieś znaleźć jakie przedmioty są realizowane na jakiej specjalizacji? Jeśli wybiorę już specjalizację czy jest możliwość wybranie też przedmiotów z innej specjalizacji albo uczęszczania na nie jako wolny słuchacz z zaliczeniem później?
21.11.2021
18.11.2021
Karolina
W jakim terminie będzie przerwa świąteczna na studiach stacjonarnych?
Kasia
I pytania jeszcze jedno czy studiów online są w 100% online czy hybrydowo?
08.11.2021
07.11.2021
Kasia
Czy po studiach online dyplom jest taki sam jak po studiach w normalnym trybie? Czy jest adnotacja że to były studia online?
igor14
Dzień dobry, czy wciąż można zapisać się na psychologię niestacjonarnie? Jak tak, to ile już było zjazdów? Czy trzeba będzie coś nadrobić? Jak odbywają się zajęcia?
27.10.2021
26.10.2021
Niko
Witam,czy studia online odbywaja sie w calosci przez internernet czy trzeba sie pojawiac na uczelnie w ciagu roku?Egzaminy oraz obrona sa online czy na miejscu?
Biuro Obsługi Studiów
odpowiedź dla Weronika z dnia 21.10.2021
Szanowna Pani, jeśli wciąż Pani nie widzi zajęć w aplikacji Ms Teams, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt poprzez bos@humanum.pl
22.10.2021
21.10.2021
Dominika
Witam, czy mogę uzyskać informację odnośnie studiów online "Pedagogika szkolna z diagnozą i terapią pedagogiczną? Czy można dołączyć jeszcze w tym semestrze? Czy zajęcia już się rozpoczęły? Czy zajęcia oraz zaliczenia są prowadzone w 100% online? Niestety nie mogę sie dodzwonić na infolinię :-/
Weronika
Zaczynam studia od drugiego zjazdu. Dziś już mam dostęp do Microsofta i Teams ale nie mam żadnych zespołów. Kiedy będę dodana do konkretnej grupy?
21.10.2021
19.10.2021
Anna
Jako studentka 2-go roku śmiało polecam. Kontakt z BOS-em rzeczywiścia czasem jest urytudniony, ale myślę, że jest to wynikiem bardzo dużej ilości studentów. Za każdym razem otrzymałam pomoc lub zostały mi udzielone informacje ze strony BOSu. Wykłady na wysokim poziomie merytorycznym. Widać, że na uczelni dba się o dobro studentów.
róża
Czy ktoś może się podzielić informacją jak wyglądają studia online na kierunku podatki kadry i płace?
17.10.2021
17.10.2021
Marlena
Czy w Lublinie zebrała się wystarczająca ilość słuchaczy, aby ruszyła edycja studiów podyplomowych MBA ?
Uczeń
Żeby podbić legitymację trzeba umówić się na konkretną godzinę, ale brak odpowiedzi na maile. Naprawdę tak ciężko przyjąć każdego od ręki i nakleić naklejkę?
14.10.2021
13.10.2021
Słuchaczka
Ponownie zapytanie o legitymacje Niektórym są one potrzebne np do zniżek na ztm łaskawa uczelnio
Biuro Obsługi Studiów
odpowiedź dla KJ z dnia 12.10.2021
Szanowny Panie, Szanowna Pani, plany zajęć dla studiów stacjonarnych w Warszawie pojawią się do końca dnia jutrzejszego. Loginy i hasła dla studiów stacjonarnych są aktualnie nadawane, wszystkie grupy otrzymają je do soboty. Zapraszamy po odbiór osobisty legitymacji w godz. 9.15-17.00, jednocześnie zachęcając do umówienia wizyty poprzez adres chwizyta@humanum.pl
13.10.2021
12.10.2021
KJ
Z uwagi na to, że od kilku dni nie mogę się dodzwonić, proszę o odpowiedź na kilka pytań: 1. Kiedy będzie plan zajęć na psychologię? 2. Kiedy przesłane zostaną loginy i hasła? 3. Czy legitymację studencką mogę odebrać osobiście? W jakich godzinach?
Biuro Obsługi Studiów
odpowiedź dla noemi z dnia 09.10.2021
Szanowna Pani, uprzejmie prosimy o wiadomość w tej sprawie na adres bos@humanum.pl, zweryfikujemy wysłaną korespondencję.
11.10.2021
11.10.2021
MK
Dzień dobry, szukam opinii na temat studiów podyplomowych Psychotraumatologii i poziomu wykładów . Bede wdzięczna za jakiekolwiek informacje , dziękuję
noemi
moje zajęcia online rozpoczeły się dzisiaj! nie dostałam żadnych linków, tylko plan lekcji w wordzie w godzinach nocnych. Nie mam jak dołączyć do zajęć. Oczywiście dodzwonić się nie można.
09.10.2021
07.10.2021
Prorektor Collegium Humanum
Szanowni Państwo, wszystkie loginy i hasło zostaną umieszczone na Państwa kontach indywidualnych. Termin ich otrzymania, zależy od trybu realizowanych studiów. Zachęcam do kontaktu mailowego, postaram się udzielić wszystkich niezbędnych informacji, podaje adres: iwona.gorka@humanum.pl
ja
Collegium Humanum: pisząc maila na bos@humanum.pl dostaję autoresponder, że odpowiedzą w ciągu 14 dni. jak mamy zalogować się na e-humanum? nie dostaliśmy loginów i haseł.
07.10.2021
06.10.2021
Nata
Ciężko jest zaliczyć? Trzeba być na wszystkich zjazdach i pilnie w nich uczestniczyć? Dużo wymagają?
Collegium Humanum
odpowiedź dla KAROLINA z dnia 06.10.2021
Szanowna Pani, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: bos@humanum.pl Z wyrazami szacunku Collegium Humanum
06.10.2021
06.10.2021
KAROLINA
Bardzo proszę o informację kiedy zaczynają się zajęcia online z pedagogiki szkolnej z diagnozą i terapią pedag. Dodzwonienie się do szkoły faktycznie graniczy z cudem, a w ciągu 14 dni zajęcia pewnie się zaczną.
Gosia
Niemożliwością jest aby dodzwonić się do biura obsługi. Na maila również nie otrzymuję odpowiedzi. Za 4 dni zaczynam zajęcia a nie otrzymałam jeszcze hasła do platfortmy. Mam rozpocząć naukę ale nie wiem czy dobrze zrobiłam wybierając akurat ta szkołę.
04.10.2021
03.10.2021
Sylwia
Ile semestrów trwa psychologia dla magistrów i licencjatów?
Editf1
Czy ktoś studiuje online? Najlepiej Finanse i Rachunkowość i może napisać jak wyglądają egzaminy i zaliczenia?
01.10.2021
28.09.2021
?
Kierunek psychologia dla lic i mgr trwa 2.5 roku?
Niezadowolona
Do Biura Obsługi Studiów, takie komunikaty, jakoby Państwo załatwiali sprawy do 2,5 tygodnia są naprawdę irytujące dla osób czekających 8 tygodni bez odpowiedzi, a wiem że akurat moja sprawa nie jest jednostkowym przypadkiem. Można przecież napisać chociażby seryjny mail do wszystkich oczekujących zgodnie ze stanem faktycznym (brak odpowiedniej ilości pracowników i wielka ilość zgłoszeń), ale NIE KŁAMAĆ!!! Ta porada jest gratis, chętnie jej udzielam z nadzieją na szerokie zastosowanie.
24.09.2021
22.09.2021
Biuro Obsługi Studiów
odpowiedź dla Ania z dnia 20.09.2021
Szanowni Kandydaci, przesłanie kompletu dokumentów jest gwarancją przyjęcia do Collegium Humanum. Państwa dokumenty weryfikujemy zgodnie z kolejnością nadsyłania. Obecnie trwa "najgorętszy" okres rekrutacyjny, zgłoszeń jest bardzo dużo, a czas oczekiwania od momentu przesłania dokumentacji do otrzymania decyzji o przyjęciu na studia jest nie dłuższy niż 2,5 tygodnia.
BOSP
odpowiedź dla Joanna z dnia 20.09.2021
Szanowna Pani Joanno, uprzejmie proszę o telefon pod numer 608800467 bądź ponowne przesłanie zapytania mailowego na adres bosp@humanum.pl. Być może Pani wcześniejsze wiadomości do nas nie dotarły. Na wszystkie wiadomości staramy się odpisywać do 4 dni. Pozdrawiamy, zespół BOSP
21.09.2021
21.09.2021
Editf
Mają bardzo duże obłożenie. Dzwoniłam do nich bo tez nie miałam żadnej informacji, to powiedzieli że sprawdzają zgłoszenia sprzed 14 dni
BOSP Collegium Humanum
odpowiedź dla Joanna z dnia 20.09.2021
Szanowna Pani, ze względu na wzmożoną rekrutację i dużą liczbę zainteresowanych, telefony są przeciążone. Proszę o podanie numeru telefonu w celu skontaktowania się z Panią.
21.09.2021
20.09.2021
Ania
Czemu rekrutanci nie dostają żadnych informacji odnośnie przyjęcia?
Joanna
Aplikuję do Państwa na studia podyplomowe i cały dzień dzwonię aby uzyskać dodatkowe informacje. Niestety po długim czekaniu w kolejce jestem rozłączana ( wielokrotnie ). Nie otrzymałam także odpowiedź na mail.... szczerze mówiąc w żadnej innej uczelni mnie to nigdy nie spotkało... Czy kontakt z Państwem zawsze jest tak trudny?
20.09.2021
16.09.2021
Ada
Proszę o odpowiedź czy zajęcia dla studentów psychologi (studia niestacjonarne dla lic i mgr sem 8 Warszawa) będą prowadzone stacjonarnie, zdalnie czy hybrydowo? I kiedy pojawi się plan zajęć? Z Zarządzenia Rektora wynika, że zjazd mamy za tydzień i żadnej informacji. Z informacji ustnych termin podania tych "tajnych danych" przesuwany jest od połowy sierpnia z tygodnia na tydzień. Proszę o pilną odpowiedź, ponieważ mamy inne zobowiązania i życie poza uczelnią.
Biuro Obsługi Studiów
odpowiedź dla Xxx z dnia 11.09.2021
Zajęcia w trybie niestacjonarnym odbywają się w soboty oraz niedziele, zaplanowana ilość zjazdów w semestrze to siedem.
13.09.2021
13.09.2021
Xvc
Kiedy informacja dla pierwszaków jak będzie wyglądać rok ?
wikuusiek
Czy wiadomo kiedy inauguracja 2021/22 ?
13.09.2021
11.09.2021
Xxx
Czy na studiach niestacjonarnych wykłady są w weekendy czy to jakos inaczej wygląda, marketing i zarzadzanie w wwa
Dominik
Dzień Dobry, Proszę o informację jak będzie wyglądać system nauczania w Filii we Wrocławiu. Czy studia będą prowadzone stacjonarnie czy on-lina? Czy mogą Państwo określić jaka jest ilość osób, która będzie studiować we Wrocławiu. Czy wszystkie zaliczenia będą się odbywać we Wrocławiu? Czy adres jest już stały i nie będą planowane zmiany lokalizacji? dziękuję za informację. Dominik
06.09.2021
02.09.2021
Prorektor ds. dydaktycznych
Szanowni Państwo, chcąc wyjaśnić zaistniała sytuację informuję, iż zajęcia w filii we Wrocławiu będą się odbywać w roku akademickim 2021/2022 w budynku przy ul. Oławskiej 11. Adres pojawiający się w poprzednim wpisie tzn. ul. Ofiar Oświęcimskich, uległ zmianie z przyczyn niezależnych od nas. Bardzo przepraszamy za zaistniałe zamieszanie. W celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcam do kontaktu telefonicznego: 608-800-582 lub mailowego: iwona.gorka@humanum.pl Prorektor ds. dydaktycznych
ada
czy jest tu ktoś kto już ukończył psychologię dla mgr? jak to faktycznie z poziomem wiedzy?
27.08.2021
24.08.2021
GZ
Dzień dobry. Jestem absolwentka MBA w Warszawie. Polecam ta Uczelnie. Zajęcia świetnie prowadzone. Kontakt tel z dziekanatem trochę utrudniony ale informacje mailem zawsze szybko dostawałam. Jestem bardzo zadowolona. Świetne podejcie do studenta. Polecam.
Biuro Obsługi Studiów Podyplomowych
odpowiedź dla MW z dnia 24.08.2021
Szanowny Panie, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Studiów Podyplomowych pod numerem: 608-800-467 lub mailowym: bosp@humanum.pl Gwarantujemy, że sprawa zostanie szybko rozwiązana. Każdego Słuchacza traktujemy indywidualnie i priorytetowo. Z poważaniem, BOSP
24.08.2021
24.08.2021
Gabi
Ktos już o to pytał, ja ponawiam wątek i mam nadzieję, że ktoś nam odpowie - chodzi o studia w systemie zaocznym na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Jak oceniacie poziom trudności, czy praca i studia są do pogodzenia przy pełnym etacie? Ile osób oblało po pierwszym roku?
MW
Dzień dobry, jestem absolwentem studiów podyplomowych Collegium Humanum w Poznaniu. Edukację zakończyłem w czerwcu br. Otrzymałem dyplom ukończenia z błędnie wpisanym nazwiskiem i pomimo wielokrotnych prób kontaktu do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej. To jest jakaś masakkra. Pozdrawiam kandydatów, zastanówcie się proszę nad wyborem uczelni. MW.
24.08.2021
17.08.2021
Zxcc
Jakaś grupa dla zarządzania 1 stopnia niestacjonarne?
xd
xd
16.08.2021
05.08.2021
Ana
Witam jak wyglądają studia skrócone pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna? Jak wyglądają zaliczenia?
Ania
Czy za wypisanie się z uczelni przed rozpoczęciem roku ponosi się jakieś koszty?
03.08.2021
01.08.2021
Paweł
Jak wyglada zaliczenie MBAw trybie IOS? Ile tak mniej wiecej trwa ukonczenie studiow?
Joan
Czy ktoś studiuje zaocznie pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną po studiach mgr lub licencjacie ( studia mgr w krótszym czasie)?Czy da się to pogodzić z pracą? Czy materiału jest bardzo dużo?
25.07.2021
25.07.2021
Aga
Czy ktoś może powiedzieć coś o kierunku finanse i rachunkowość
Karola
Hej, co sądzicie o zaocznych studiach magisterskich prowadzonych wyłącznie zdalnie, kierunek finanse i rachunkowość? Jest to dla mnie idealna opcja, ponieważ w moim mieście, w którym pracuję nie ma finansów, a mam pewne obawy co do tej uczelni i trybu prowadzenia zajęć.
22.07.2021
21.07.2021
Ola
Jak wyglądają studia skrócone dla lic/mgr? Czy dwa semestry realizowane są w 1?
Studentka
odpowiedź dla Julia z dnia 20.07.2021
Julia, studiuję psychologię i jest naprawdę super. Nie patrz na to co tutaj piszą, zrobił się tu śmietnik frustratów. Serio polecam i nie żałuję moje wyboru. Fajni ludzie i wykładowcy, obsługa uczelni pomocna w każdej sprawie zwłaszcza pani Ania :)
20.07.2021
20.07.2021
Julia
Hej! Sprawa wyglada prosto - mam do wyboru pojsc tu albo an san na psychologię (wawa). Na sanie opinie bylo chociaz jednoznaczne a tutaj? Nie mam pewnosc kto mowo prawde zjeżdżają c troche w dó. Masakra. To są dorośli lidzie z jednej uczelbi wiec czemu toczą ze sobą walkę? Nie czuje aby byky tu jakies sensowne i w pelni obiketywne opinie i czuje sie zagubiona - jako osoba, ktora wybiera obecniw studia. Wczssniej bylam bardziej nastawiona na CH ale teraz? Po tym co tu zobaczylam, nwm czy cokolwiek z tego co tu jest napisane jest prawdą. Wiec teraz bardzo proszę czy ktos moglby mi napisac szczerą opinie na temat psychologo czy jest tu zbyt duza wojja uczen-uczen-rektor, abym dowiedziala sie czegos sensownego? Z góry dziękuję a ten post nie ma na celi nikogo obrazić, chce tylko dobrze pokierowac swoim zyciem.
Maciej
Witam serdecznie, Czy MBA- ochrona zdrowia jest możliwość studiowania jedynie w formie on-line? Czy jest możliwość szybszego ukończenia? Czy po każdym module są testy? Jak wyglądają cząstkowe zaliczenia egzaminów etc?
17.07.2021
16.07.2021
anna
Ja polecam studia na kierunku psychologia , świetnie przygotowane merytorycznie zajęcia- dr Teresa Panas , dr Biechowska Pan Marcin Goluch (ich zajęcia rewelacyjne) to przede wszystkim zajęcia z praktykami Psychologii. Bardzo polecam
Ola
Nie zgodzę, się z poprzednim wpisem. Fakt, trudno jest się dodzwonić, ale zapewne wynika to z tego, że obecnie wszyscy otrzymali wyniki matur i szturmują uczelnie. Dodzwoniłam się do BOS i Pani poświęciła mi dużo czasu udzielając szczegółowych odpowiedzi na zadawane pytania.
14.07.2021
13.07.2021
Riv
Sama uczelnia taka sobie. Prowadzone wykłady to najlepsza strona CH, większość wykładowców potrafiła przekazać materiał i zależało na opowiedzeniu w sposób merytoryczny o najważniejszych pojęcia. Lokalizacja, zależy. W Warszawie perfekcyjna, w Poznaniu i Rzeszowie niekoniecznie. Poważnym problemem jest kontakt z BOS-em i organizacja, niemiłe panie z BOS-u. Na plus tanie czesne
Prawo dla lic./ mgr
Czy na kierunku Prawo dla licencjatów i magistrów również istnieje możliwość nauki z materiałów na platformie, tak jak na podyplomowych, czy tylko na żywo online? ( poza zajęciami w siedzibie uczelni na zjazdach, to oczywiste)
10.07.2021
09.07.2021
Finanse - kadry
Jest tu ktoś kto studiuje Finanse i rachunkowość?
Iod
Nie ma egzaminów, tylko prezentacja zaliczeniowa, to zależy jaka forme zajęć wybierzesz. Na żywo lub z materiałów
08.07.2021
06.07.2021
Marlena
A w jakiej formie prowadzone są zajęcia i jak wyglądają egzaminy na studiach IOD?
Iod
Tak ja ukończyłam, w trybie IOS- szybko i merytorycznie
06.07.2021
30.06.2021
Marlena
Hej, Ukończył ktoś z Was studia podyplomowe - Inspektor Ochrony Danych Osobowych i mógłby się na ich temat wypowiedzieć? Pozdrawiam
Anitaa
witam, studia jednolite - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna jest bardzo trudna? wykładowcy są w porządku? jakie są wasze opinie odnośnie tego kierunku.
27.06.2021
25.06.2021
Ania
Studiowanie on-line w jak dużych grupach odbywają się zajecia?
Mich
odpowiedź dla nicky z dnia 21.06.2021
Tylko czas studiowania jest skrócony, ale zawartość pozostaje niezmieniona - po prostu studia są bardziej intensywne. Ponadto jak się ma już magistra z innego (zbliżonego) kierunku, to jest szansa wyrównania różnic programowych, co też odejmuje trochę przedmiotów.
23.06.2021
23.06.2021
Basia
odpowiedź dla Asia z dnia 20.06.2021
Nie, podczas studiowania on-line egzaminy też są online. A niektóre przedmioty zalicza się pisząc pracę zaliczeniową.
Marlena
Ja właśnie nie mogę się zdecydować pomiędzy MBA+DBA a MBA+ DPA. Skłaniam się jednak bardziej między MBA+ DPA.
21.06.2021
21.06.2021
Aneta
odpowiedź dla Marlena z dnia 19.06.2021
Marleno ja wybrałam MBA - zarządzanie w ochronie zdrowia a do tego dobrałam LLM :)
Tomek
Hej, ja studiuje MBA i DBA, fajne rozwiązanie bo oszczędzam czas i koszty
21.06.2021
20.06.2021
Asia
Czy egzaminy i zaliczenia podczas studiowania on-line odbywają się w formie kontaktowej w budynku uczelni?
Marlena
Kochani, W niedługim czasie wybieram się na studia MBA połączone ze studiami Doctor of Public Administration (DPA). Czy ktoś z Was wybrał to połączenie ?
19.06.2021
16.06.2021
Zosia
odpowiedź dla Kasia z dnia 16.06.2021
Tak, jest bardzo wygodne, bo nie trzeba tracić czasu na dojazdy ;)
Kasia
Studiowanie on-line polecacie?
16.06.2021
11.06.2021
Magda
Polecam, bardzo fajna uczelnia i rozwijająca się :-)
Bel
odpowiedź dla Tom z dnia 30.05.2021
Skoczyłam MBA w Collegium Humanum. Zajęcia realizowane są ze specjalistami - praktykami w swoich dziedzinach. Wykładowcy to świetnie przygotowani merytorycznie fachowcy. Wybierając uczelnię porównywałam programy nauczania, ilość godzin zajęć, kadrę dydaktyczną, organizację studiów, współpracę z uczelnią. Gruntowna wiedza merytoryczna pozwoliła mi na dalszy rozwój kariery.
07.06.2021
04.06.2021
Plusia
Psychologia - jakie opinie na tej uczelni? Zastanawiam się nad Collegium Humanum lub WSB
arcenciel
odpowiedź dla Tom z dnia 30.05.2021
Dzień dobry, skończyłam w marcu. Polecam, bo masz w jednej ofercie wykładowców praktyków, atrakcyjną cenę i wreszcie ktoś rozumie, że to studia dla managerów:)
04.06.2021
04.06.2021
Nick
odpowiedź dla Tom z dnia 30.05.2021
Bardzo polecam. Profesjonalna kadra, interesujący program, dużo konkretnej i praktycznej wiedzy
marika
Tak, kończę studia MBA w czerwcu. Fajna atmosfera, super prowadzący, polecam.
04.06.2021
30.05.2021
Biuro Studiów Podyplomowych
Szanowni Państwo, w związku z dużym zainteresowaniem oferty Studiów Podyplomowych zachęcamy Słuchaczy do kontaktu drogą mailową. Wszelkie zapytani prosimy kierować na adres: bosp@humanum.pl Dołożymy wszelakich starań, aby kontakt telefoniczny z naszym biurem sprostał Państwa oczekiwaniom. Z wyrazami szacunku zespół Collegium Humanum.
Tom
MBA Czy ktoś skończył lub studiuje EMBA i może podzielić się opinią?
30.05.2021
28.05.2021
Marek
Bardzo dużo kierunków studiów podyplomowych. Kierunki ciekawe. Fajna oferta studiów mba. można się wszystkiego przez tel dowiedziec. Otrzymałem wyczerpującą odpowiedź na wszystkie pytania. Zajęcia narazie przez neta prowadzone na zoomie
M
Jeśli chodzi o kontakt z obsługą studiów podyplomowych strasznie źle. 3 dni na odpowiedź. Mija tydzień i nic.
27.05.2021
22.05.2021
Ola
Jak wygląda studiowanie na kierunku pedagogika opieka żłobkowa i przedszkolna?
Kokos
Studia niestacjonarne są w trybie sobota niedziela, czy pt-ndz ( PRAWO)
22.05.2021
21.05.2021
Tomek
Dyplom nie zawiera takich informacji
Biuro Obsługi Studiów Collegium Humanum
Dyplom ukończenia tych studiów jest tożsamy z dyplomem osoby, która kończy studia jednolite magisterskie w tradycyjnej formie. Na dyplomie nie ma takich informacji. W suplemencie, który jest dodatkiem do dyplomu, wykazany będzie program 10 semestrów kształcenia. W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 608-800-591, lub pod adresem bos@humanum.pl
20.05.2021
19.05.2021
Xx
Jak wygląda dyplom studiów jednolitych dla po mgr lub licencjacie? Czy napisane jest na dyplomie że były krótsze i że on line?
BBB
Matura musi być zdana ;) Ale nie trzeba mieć po 80%
17.05.2021
09.05.2021
gabii
czy trzeba mieć wysokie wyniki z matury zeby sie dostac ?
xxx
odpowiedź dla Xyz z dnia 29.04.2021
ta specjalizacja jest za krótko, żeby zdążyć ją ukończyć ;) Ale jest bardzo ciekawa, fajne zajęcia. Polecam
05.05.2021
29.04.2021
Xyz
Witam czy ktoś kończył Psychologię zwierząt?
do xxx
da się pogodzić kilka specjalności na raz, ja tak robię. Teraz jest fajnie, bo wszystko online i do tego można sobie wybrać indywidualny tryb a wtedy układasz sobie plan pod siebie. A poza tym kolejne specjalności są taniej. Bardzo polecam
28.04.2021
28.04.2021
Anna
Odnośnie Prawa w 2,5 roku - warto. Wymaga to więcej wysiłku i poświęcenia czasu, ale ma się skondensowaną wiedzę i szybciej dyplom. To naprawdę wykonalne :)
PRAWO
Czy ktoś kończył studia na kierunku Prawo dla licencjatów i magistrów w 2,5 roku i mógłby udzielić informacji czy warto?
26.04.2021
25.04.2021
Boncia
Witam.Mam pytanie czy są osoby,ktore skończyły psychologie,na kierunku psychlogia dla magistrw w Collegium. Hiumanum ?Jak długo istnieje ten kierunek,jak z pracą po tej Uczelni??
Gabster
Podbijam pytanie dotyczące zarządzania na zaocznych. Jest ktoś w stanie powiedzieć parę słów na temat kadry czy samych studiach na kierunku?
24.04.2021
20.04.2021
Pcskc
Czy ktoś wypowie sie o zarzadaniu w hotelarstwie warto iść?
O zarządzaniu
Kadra jest bardzo fajna szczególnie na marektingu i komunikacji wizerunkowej, praktycy biznesu. Wogole zarządzanie jest dobrze prowadzone. Jestem zadowolony.
15.04.2021
08.04.2021
xxx
Wie ktoś jak wyglada studiowanie dwoch specjalizacji na raz? Czy da sie to pogodzic? Przedmioty nachodza na siebie?
ania
Hej, jest tu ktoś z zarządzania i powie trochę o kierunku i kadrze?
08.04.2021
07.04.2021
Psychologia
Cześć, kadra z psychologii jest w zakładce kadra akademicka, oraz w Instytucie Psychologii. Ja jestem zadowolona, szczególnie ze studiuje online a jestem z Pomorza. Wykłady prowadzą praktycy a uczelnia reaguje na potrzeby studentów. Polecam
Kandydatka
Czy ktoś studiujący na Psychologii dla magistrów mógłby mi napisać nazwiska wykładowców, nie mogę znaleźć w internecie. dziekuję, Będę też wdzięczna za aktualne opinie.
05.04.2021
17.03.2021
Asia
Hej, pytanie do osób, które są na psychologii dla licencjatów i magistrów (2,5 roku). Czy po tych studiach otrzymacie pełne kwalifikacje? Jak Wasze pierwsze wrażenia, warto iść?
Kamila
Super, że można na uczelni studiować logistykę. Dzięki wiedzy o zarządzaniu przepływem materiałów w łańcuchu dostawi i dzięki znajomości obcych języków, można zdobyć ciekawą pracę w przedsiębiorstwach na stanowiskach związanych z zaopatrzeniem, dystrybucją, planowaniem produkcji, zarządzaniem opakowaniami i wieloma innymi tematami powiązanymi z szerokopojętą logistyką.
15.03.2021
11.03.2021
Natalia
Czy mogłabym się dowiedzieć jak wyglądają studia zaoczne na Zarządzaniu? Jak wiele materiału jest przekazywane studentowi do domu?
Magda
Skończyłam właśnie MBA i zaczynam kolejny kierunek. Polecam.
11.03.2021
10.03.2021
Jolanta
Dużą popularnością na tej uczelni widzę cieszy się psychologia i w cale się nie dziwię, jest mnóstwo ciekawych specjalności na magisterce do wyboru jak psychologia zwierząt, psychologia sportu. Te specjalności od razu kładą nacisk na konkretne potrzeby. Bardzo ciekawa sprawa, zawsze psychologia mnie fascynowała, wszystkie dziedziny są ekscytujące i aż ciężko byłoby mi wybrać tą jedną jedyną! Może się jeszcze kiedyś zapiszę ;)
Magdalena
Myślę, że to bardzo dobra uczelnia. Ilość kierunków studiów podyplomowych i nacisk na ciągły rozwój kompetencji menadżerskich (zarówno tych twardych i miękkich) robi wrażenie.
08.03.2021
25.02.2021
Natalia
Chętnie podjęłabym się kolejnej podyplomówki chociażby ze względu na atmosferę, która mimo wszystko jest ważna. Spora porcja wiedzy, rozpoznawalna uczelnia, zdecydowanie było warto.
Eliza
Duży wybór podyplomówek oraz co jest plusem - lokalizacji. W przypadku przeprowadzki ma to niemałe znaczenie. Kadra bardzo w porządku - doświadczona, potrafi przekazać wiedzę.
24.02.2021
23.02.2021
Marcin
Podyplomówka z design thinking. Może niecodzienny wybór. Jednak prowadząc na stałe większe projekty w IT warto zainwestować we własne kompetencje. Duże projekty wymagają specyficznego projektowania z udziałem wielu osób jednocześnie.
Michał W.
Ja polecam, studiuję psychologie w Warszawie, jestem już magistrem z innej uczelni. Zacząłem podyplomową psychotraumatologię i zaraz psychoonkologię na Collegium Humanum. Ide równolegle z psychologią mgr. Jak skończę za rok to poza dyplomem psychologa będę miał dwie podyplomówki w kierunku w którym się rozwijam. Kosztuje to dużo pracy ale na razie zajęcia online trochę czasu (i pieniędzy) pozwalają mi zaoszczędzić
21.02.2021
21.02.2021
Prorektor
Szanowna Pani, w związku z zaistniałą sytuację pragnę Panią szczerze przeprosić. W celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcam do kontaktu telefonicznego:608-800-582, lub mailowego: iwona.gorka@humanum.pl Prorektor ds. dydaktycznych
Prorektor ds. dydaktycznych
Uprzejmie przepraszamy jeśli email pozostał bez odpowiedzi i prosimy o przesłanie przedmiotowego emaila na adres: iwona.gorka@humanum.pl Niezwłocznie udzielę odpowiedzi.
20.02.2021
20.02.2021
A.
A ja chcę zacząć psychologię dla magistrów ale na razie jestem totalnie zniechęcona beznadziejną komunikacją. Bardzo trudno się do nich dodzwonić, wysłałam maila z kilkoma pytaniami i od tygodnia zero odpowiedzi. Zadzwoniłam, prosiłam o odpowiedź i dalej cisza. Byłam już zdecydowana ale teraz jestem coraz bardziej na nie. Duży zawód.
do Monika
Na FB jest grupa poznańskiej psychologii - https://www.facebook.com/groups/331779858093556 ale zawsze można otworzyć też dodatkową ;) fajnie będzie nawiązać komunikację!
17.02.2021
16.02.2021
Monika
Poznań, psychologia dla mgr i licencjatów od marca tego roku - kto zaczyna razem ze mną? Może utworzymy grupę na fb?
do Alicja
ja studiuję psychologię w indywidualnej organizacji studiów dla magistrów i licencjatów i takie krótsze studia to świetna sprawa. Dla mnie ważne, że można zdobyć dostęp do zawodu psychologa w krócej niż 5 lat. Oszczędność czasu to raz, a i wielki plus, że uczelnia elastycznie podchodzi do studenta i pozwala na taki indywidualny tok nauki.
16.02.2021
16.02.2021
FIR
Faktycznie grupa mała ale myślę, że jeszcze chętnych będzie przybywać, bo kierunek ciekawy, a i ciągle widzę na stronie trwa rekrutacja. Mi generalnie się podoba
Finanse
Ja jestem na zaocznych, ale narazie to mała grupa, bo studia ruszyły rok temu i wszystko online przez zoom. Wiec narazie kameralnie. Zajęcia sa z praktykami. Zobaczymy jak w 2 semestrze. Sa ibuki. Tyle w temacie. Mam nadzieje ze się rozkręci.
15.02.2021
13.02.2021
Finanse i Rachunkowosc
Czy studiuje ktoś może na tej uczelni FiR? Zauważyłam, że większość studentów wybiera na tej uczelni psychologie/pedagogikę i nie moge znalezc żadnych opinii na temat finansów.
Agnieszka
Ja tez zaczynam od marca:) zobaczymy:)) fajnie jakby odezwał się ktoś kto już studiuje
12.02.2021
11.02.2021
Marian
Hej ja zaczynam od Marca w Wawie w tej formule ;)
Alicja
Cześć, czy ktoś studiuje/studiował na Humanum (a najlepiej w Warszawie, ale niekoniecznie) psychologię magisterską dla absolwentów 2,5 roku?
11.02.2021
11.02.2021
hmm
pytanie do tych, co rekomenduja szkołę bez podania żadnych sczzegółów - kilka konkretnych pytań: 1 - jaki kierunek studiujesz? 2 - na którym jesteś roku? 3 - z kim masz zajęcia, jaka jest kadra, jej poziom, sposób sprawdzania wiedzy i oceniania? 4 - jak szkola teraz w pandemii realizuje program? 5 - co robi dla studentow, by po ukonczeniu studiów znaleźli pracę? Dodam, że mnie najbardziej interesuje Prawo i Psychologia i planuję studia na którymś z tych kierunków, więc szczególnie opinie na ten temat będą dla mnie cenne. Wszystkie ogólniki typu - super, ekstra, fajnie - darujcie sobie, bo to nic nie znaczy.
Tomasz
Moim zdaniem jest to uczelnia na bardzo wysokim poziomie, polecam :D
11.02.2021
10.02.2021
Mateusz
Jestem studentem tejże uczelni od roku i z czystym sumieniem mogę ją polecić.
Paweł
Jako absolwent tejże uczelni z pewnością mogę ją polecić :)
09.02.2021
08.02.2021
Przemek
Są absolwenci MBA:-) studia są ciekawe, za przystępną cenę i zajęcia prowadzą praktycy. Ja jestem zadowolony, poznałem ciekawych ludzi. Jeśli chcesz dowiedzieć nie więcej to proponuje Linkedin, tam po wyszukiwarce znajdziesz absolwentów MBA.
Joanna
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś na temat podyplomowej PSYCHOTRAUMATOLOGII na tej uczelni?
08.02.2021
08.02.2021
Teresa
Cześć, szukam opinii na temat kierunku MBA - są tu jacyś absolwenci?
Kasia
Szukam opinii na temat kierunku psychologia zwierząt. Zastanawiam się nad zmianą studiów właśnie na tę uczelnie i ten kierunek, ale niestety trudno jest znaleźć opinie na ten temat co nie ułatwia podjęcia decyzji. Może znajdzie się tu jakaś osóbka, która udzieli mi jakiejś informacji jak wygląda ten kierunek i czy warto? :)
08.02.2021
08.02.2021
Student
To jest kpina. Każdy rozsądny człowiek od razu się połapie że jeśli w ciągu kilku godzin uczelnia zostaje zasypana pozytywnymi komentarzami, a jej ocena wzrasta z chyba 3 do blisko 6, to coś tu jest nie tak . Albo sfrustrowany władza uczelni która zmienia sobie IP i ciśnie oceny albo kupiła u kogoś taka usługę . Słabe to jest i tak można wprowadzać ludzi w błąd. Wstyd
DSobieraj
Uczelnia wysokiej jakości - prowadzący potrafią zainteresować uczestnika. Zachęcam!
08.02.2021
06.02.2021
Administrator
Komentarz usunięty - naruszenie regulaminu.
Znikające komentarze
Nie rozumiem dlaczego mój komentarz o propozycji zmiany rektora został usunięty? Przecież pani Teresa Panas była by świetna kandydatka, zastąpiłaby z nawiązką obecnego rektora. Czy to jest niezależny portal z opiniami czy każda opinia nie przychylna będzie kasowana ? Nagle zaczęły znikać komentarze
06.02.2021
06.02.2021
Jula
Panie Rektorze, to co dzieje się tutaj to sprawa dla służb... ja jestem przerażona równieśnikami albo konkurencją...
Odp
Uczelnia miała 8.0 nawet pare dni temu jeszcze czyli 2-3. W przeciągu 2 dni spadła od 8 do niecałych 3. Ciekawe zjawisko. Niektórym ludziom musi się chyba za bardzo nudzić w domach żeby bawić się w zmienianie IP/boty. Tak jak już było wspomniane w przeciągu godziny dnia wczorajszego przybyło 100 negatywnych opinii, według mnie z takich poczynań powinny być wyjęte konsekwencje bo jest to niszczenie reputacji uczelni, która nie zawiniła żeby ktokolwiek tak ja traktował.
06.02.2021
06.02.2021
odp na poprzedni komentarz
Spadła, ponieważ ktoś umyślnie chciał zaszkodzić. Jeszcze w październiku uczelnia miała prawie 8.0, więc tylko ludzka złośliwość tak to zaniżyła. I oceny są obiektywne, każdy napisał co sądził. + Nie było żadnego polowania, ktoś specjalnie napisze przekręcając, a potem inni to łykają.
Cyber atak na ocenę
Jestem w szoku z oceny prawie 2,89 i przez ostatnie 3 dni prawie tylko negatywnych i kilku neutralnych opinii w ciągu godziny ocena uczelni wzrosła na 4,2. Portal powinien to wyłapać bo to mega nieobiektywne i ewidentnie celowe działanie kogoś z chyba uczeni. Nie ma instytucji doskonałych, jednak po polowaniu rektora na studentów z negatywnymi opiniami w Collegium Humanum ocena spadła.
06.02.2021
05.02.2021
Monika
Jestem zadowolona z wyboru Collegium Humanum . Jest ok, dzięki Doktor Teresie Panas i jej wykładom zrozumiałam ze moje powołanie to właśnie zostać psychologiem. martwię się tylko pandemia bo chce już normalnie chodzić na zajęcia. Polecam.
Magda
Ja osobiście bardzo polecam uczelnie, zwłaszcza na kierunku psychologia. Cena jest przystępna, wykładowcy kompetentni i potrafiący przekazać swoją wiedzę.
05.02.2021
05.02.2021
Cyberhejt konkurencji
Jestem w szoku z oceny prawie 8 i przez ostatnie 3 lata prawie tylko pozytywnych i kilku neutralnych opinii w ciągu godziny ocena uczelni spada na 3. Portal powinien to wyłapać bo to mega nieobiektywne i ewidentnie celowe działanie kogoś złośliwego. Przykro mi bo kończyłam MBA na uczelni i zaczęłam kolejne studia właśnie ze względu na wysoki poziom kształcenia praktycznego i prostudenckie podejście. Nie ma instytucji doskonałych, jest pandemia ale napewno w Collegium Humanum mega starają się żeby studia nie były fikcja . Zawsze będę polecać.
Mini Miki
To jest kpina. Każdy głupi od razu się połapie że jeśli w ciągu kilku godzin uczelnia zostaje zasypana negatywnymi komentarzami, a jej ocena spada z chyba 8 do blisko 3, to coś tu jest nie halo. Albo sfrustrowany studenciak który zmienia sobie IP i ciśnie negaty albo co gorsza konkurencyjna oczelnia. Słabe to jest na maxa i tak można komuś zniszczyć reputację w ciągu godziny.
05.02.2021
05.02.2021
Dominika
Widzę, że zostało napisane dużo sprzecznych opinii na temat uczelni co na pewno nie pomaga w podjęciu decyzji. Muszę przyznać, że uczelnia nie ma jakiś bardzo dużych wymagań, ale to czy jest to plusem czy minusem to zależy od tego czego oczekujecie. Jeżeli wolicie większy nacisk, dużo egzaminów i materiału do nauczenia się to faktycznie ta uczelnia nie jest dla was. W przypadku, gdy zależy wam na znalezieniu szkoły wyższej przy, której będziecie mieć czas również na pracę lub jakieś inne swoje zainteresowania to zachęcam wziąć tę uczelnię pod uwagę. I, żeby ktoś nie zrozumiał mnie źle, to nie jest tak, że nie ma tu żadnych wymagań i możecie się nie uczyć po prostu moim zdaniem są tu bardziej ludzkie warunki w porównaniu do innych placówek. Uważam, że warto wspomnieć, że uczelnia naprawdę słucha i bierze pod uwagę to co mówią im studenci. Przykładem jest to, że na moim roku dużo osób skarżyło się na małą liczbę godzin i zgodnie z prośbą nasz plan został poszerzony. Co do wykładowców, to też zależy czego oczekujemy. U jednych będzie nam odpowiadał sposób nauczania a u drugich już nie. Trzeba liczyć się z tym, że nie każdy wykładowca będzie taki jakbyśmy sobie tego życzyli. Zresztą tak jak na każdej uczelni. To czy czegoś się nauczymy w dużej kwestii zależy od tego jakie my sami mamy do tego podejście. Jeżeli wam na tym nie zależy to i na wymagającej uczelni się nie nauczycie, bo będziecie wkuwać, żeby zdać i zapomnieć. Chciałabym również odnieść się do zarzutów jakie padły w kierunku rektora. Na zajęciach została poruszona kwestia negatywnej opinii na temat wykładowcy Pana Łukaszewskiego. Nie wiemy jakie były tego intencję czy chciał pan dać komuś reprymendę czy może omówić co konkretnie nie odpowiada i jak można to zmienić, a może jeszcze coś innego co nam nawet nie przyszło do głowy. Jako, że nikt nie wyraził się w sposób negatywny i wszyscy zaczęli zapewniać go, że wykładowca jak i sama uczelnia jest jak najbardziej w porządku i, że jesteśmy zadowoleni to po prostu poprosił nas o przelanie swoich pozytywnych odczuć na stronie, ale nikt nikogo do tego nie zmuszał. Dlatego nie zgadzam się z tą teorią, że zamysłem było skłócenie nas, w końcu Pan Czarnecki nawet nie wiedział, że coś nam nie odpowiada. Chcę podkreślić, że to oczywiście jest tylko moje zdanie. Mamy prawo do wyrażania go i nie ma co na siebie naskakiwać, więc wyrażajmy swoje odczucia w sposób kulturalny niezależnie czy nasza opinia jest negatywna czy pozytywna, a niektóre komentarze były tak napisane, że nawet mi się zrobiło przykro chociaż nawet mnie nie dotyczyły. Widzę, że dużo udzieliło się tutaj studentów będących na pierwszym roku, nie będę ukrywać, że też do nich należę. Chciałabym tylko, żeby osoby, które zastanawiają się nad tą uczelnią wzięły to pod uwagę, że nie jesteśmy wam wstanie powiedzieć czy taki sam poziom jest na zajęciach w normalnym trybie, czyli stacjonarnym. Może się okazać, że kiedy wszystko wróci do normy to już nie będzie tak lekko zwłaszcza, że jak na razie jest to pierwszy rok, czyli wiadome jest to, że wiedza na zajęciach jest dość ogólna. Zresztą nie bez powodu w nazwach przedmiotów występują takie słowa jak "ogólna" czy "wprowadzenie". Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam w podjęciu decyzji.
IP
Jak ktoś potrafi to w bardzo prosty sposób można zmienić IP łącza + są boty od tego. Bardzo dziwne, ze dzisiaj w przeciągu jednej godziny przybyło ponad 100 opinii negatywnych. Szkoda mi osoby lub kilku osób które w tak bardzo zawistny sposób do tego podchodzą. Jest to naprawdę nieodpowiednie zachowanie w szczególności dla osób, które w przyszłości chcą być psychologami. Wstyd.
05.02.2021
05.02.2021
Psychologia
Dlatego jest niska ponieważ chociaż tyle jest prawdy w tym wszystkim ze z jednego urządzenia można dać jedna opinie IP= jedna opinia . Chyba w uczelni liczy się najbardziej opinia studentów a oni w tym przypadku nie narzekają na nadmierne obciążenie nauka 🤔.
Niska ocena?
Nie potrafię pojąć dlaczego uczelnia ma tak niską ocenę. W moim przekonaniu ktoś tu chciał narobić szumu i specjalnie obniżyć ocenę uczelni. Jednak to świadczy o studentach, a nie o uczelni. Osobiście bardzo polecam, nie ma się do czego przyczepić. :)
05.02.2021
05.02.2021
Julia
Nie rozumiem tylko jednego dlaczego wszyscy w komentarzach zachwalających uczelnie porównują wiek wykładowców Czy to naprawdę taki wyznacznik czegokolwiek? Może niech jakoś nauczania mówi sama za siebie a nie rok urodzenia
Studentt
Czytając poprzednie komentarze ciężko nie odnieść wrażenia, że studenci są bardziej zatrudnieni na uczelni niż są jej uczniami. Zawsze podchodzą do niej bezkrytycznie, nie biorąc pod uwagę żadnych minusów. Jedyną istotną rzeczą jest dla nich to, czy dostaną najwyższą możliwą ocenę, niezależnie od wkładu wykładowców, który często bywa niewystarczający. Jednak nie o studentów chodzi a o uczelnię, która lubi szczycić się tym, że jest ,,praktyczna’’, gdy w rzeczywistości przekazuje bez ładu i składu bardzo ogólne, zle wyselekcjonowane i uporządkowane treści. Przerażający jest fakt, że uczelnia ma możliwość wydawania dyplomów magistrów psychologii po tym przyspieszonym i płytkim kursie. Oczywiście są na uczelni osoby, które wiedzę potrafią przekazać w sposób ciekawy i znają się na swoich przedmiotach (dr. Łukaszewski), natomiast środowisko, jakie zostało wykreowane na tej uczelni jest po prostu miałkie. Uczelnia próbuje szczycić się tym, że zatrudniają wykładowców, którzy są aktywnymi psychologami, jednak zapominają o aspekcie edukacyjnym w tym wszystkim. Nie każdy psycholog potrafi wykładać psychologię i przedmioty z nią związane i niestety boleśnie się o tym przekonałem w przypadku CH. O niekompetencji niektórych wykładowców mogą świadczyć również wybuchy złości, czy niesprawiedliwe oskarżenia bez późniejszej refleksji i przeprosin. Czy tak powinien zachowywać się wykładowca akademicki z doktoratem? Z odpowiedzi rektora na forum wynika, że najwyraźniej nie ja powinienem to oceniać :). Podsumowując osoby, którym zależy na dokładnej wiedzy psychologicznej i gruntownym przygotowaniu do pracy w zawodzie powinny tą uczelnie traktować jako bufor umożliwiający przejście na uczelnie, które taką wiedzę zapewnią.
05.02.2021
05.02.2021
STUDENTKA2020
Nie za bardzo rozumiem tak negatywne opinie i odczucia wobec uczelni, lecz zrozumiałe, że każdy może mieć swoje spostrzeżenia, ale będą miały sens jeśli napisane zostano w sposób kulturalny- przecież jesteśmy dojrzałymi ludźmi co nie? . Jeśli chodzi o mnie to już od samego początku sprawnie udało mi się ukończyć proces rekrutacji, potem pierwsze zajęcia na których wykładowcy wyraźnie i konkretnie przedstawili jak będą wyglądały ich zajęcia. A jeśli chodzi o filozofię to chyba nie wina rektora, że przez kilka wykładów zaczynaliśmy przynajmniej 30 min później, ale to my, studenci mieliśmy tysiąc pytań często powtarzających się, które jak było ustalone mieliśmy pisać do starościny a potem do rektora a mimo to rektor na wszystko odpowiadał i jak najszybciej załatwiał. Każdy z wykładowców na koniec wykładów pytał czy wszystko jest jasne dla nas jeśli nie, próbował wytłumaczyć na nowo a wszystkie materiały czytelnie były umieszczone na humanum. Myślę, że o naszej wiedzy nie świadczy żaden test abc czy z otwartymi pytaniami a to czy naprawdę chcemy się czegoś nauczyć i czy słuchamy wykładów byle odsłuchać czy jednak chcemy coś z nich mądrego wynieść. Myślę nieprzespane noce i wiele stresu przed sesją nie jest niczym dobrym, jeśli jakaś osoba uważa tutaj, że testy jak z podstawówki to proponuje iść na uczelnię publiczną gdzie wielu studentów skarży się na brak snu i osłabienie zdrowia psychicznego i fizycznego. Wiadomo teraz przed sesją też się stresowałam ale na spokojnie mogłam się przygotować nie zaniedbując swojego zdrowia. Nie uczyłam się byle wkuć i zapomnieć a przy tym z rzędu nie spać w nocy a raczej by móc w przyszłości nabytą wiedzę wykorzystać. Jeśli chodzi o rektora i o osoby, które zarzucają mu, że szuka winnych, którzy piszą złe opinie. Naprawdę sądzicie, że rektorowi na tym zależy, żeby kogoś usunąć? On tak o nas dba, że na każdych zajęciach pytał czy wszystko nam odpowiada i czy nie mamy żadnych zastrzeżeń, czemu wtedy nie poruszyliście tych kwestii? Jestem pewna, że rektor szukając kilku osób miał jak najlepsze intencje, chciał zapytać co nie pasuje i ustalić jakiś strategię. Myślę, że rektor tak pomocny studentom jest rzadkością i trzeba się z tego cieszyć, ale niestety doceniamy kogoś dopiero wtedy jak go ''stracimy''- na pewno każdy z nas będzie miał jakiś problem i dobrze wiedzieć, że mamy się do kogo zwrócić bo uwierzcie na innych uczelniach często studenci są pozostawieni sami sobie.
Dobry poziom
Szkoła jak najbardziej była moim dobrym wyborem w skrócie. Nie rozumiem nagonki na rektora bo jest naprawdę wspaniałą osobą. Co do osoby, która wypowiada się o krytyce i o poziomie szkoły sama nie reprezentuje zbyt dobrego poziomu wiedzy pisząc "kłuci". Chyba ktoś tu przespał polski w podstawówce.
05.02.2021
05.02.2021
student psychologii Warszawa
Widać, że niestety Rektor nie umie sobie radzić z krytyką (i ja sobie doskonale przypominam co mówi pan na wykładach, może robi to pan bez zastanowienia się?) - i idą już wpisy jaki to straszny hejt, zachęcam wszystkich do zapoznania się na czym polega hejt- a co to jest opinia, krytyka, nikt nie napisał tutaj komentarza aby oczernić rektora (bezpodstawnie) tylko po to aby coś w końcu się zmieniło. Bardzo stało się ostatnio modne zasłanianie się przed krytyką i mówienie jaki to straszny hejt. I patrząc na pana medialną specjalność, bardzo słabe jest napuszczanie na siebie studentów i podburzanie ich w mailu wzajemnie na siebie. zachowuje się Pan jak nasz jaśnie panujący Kaczyński który kłuci dwie strony, żeby tylko odwrocić problem od niego.
studentka psychologii Warszawa
Naprawdę serce boli widząc jakie OCZERNIAJĄCE, „hejtujące” pseudo opinie, ja rozumiem wolność słowa etc. Naprawdę chyba nie macie pojęcia jak jest na szkołach państwowych... jeden wielki wyścig szczurów, stawianie kłód pod nogi sobie nawzajem, a rektorzy z pewnością nie są zainteresowani tym, czy student czuje się dobrze na uczelni- bo przecież liczą się statystyki... Panie Rektorze Collegium Humanum, jeśli Pan czyta to, proszę absolutnie nie przejmować się wiadomości niżej! Jest Pan świetnym wykładowcą, a przede wszystkim dobrym rektorem, dbającym o najmniejszy detal! PS. Dzielność Pana w mediach oraz w internecie mega na plus!!!😌
05.02.2021
05.02.2021
Anna
Bardzo przykro mi, że uczelnia została źle oceniona chyba głównie przez to, że wyciąga rękę do studenta. Jest pandemia - nauczanie mamy więc online. Jest to trudna sutuacja dla nas wszystkich. Wykładowcy starają się przekazać nam wiedzę prosto i nie wymordować na pierwszej sesji połowy jak czasem bywa na "prestiżowych uczelniach" gdzie ten poziom polega na maksymalnym dokręceniu śruby i patrzeniu kto się utrzyma a czesto wcale nie idzie to z wyższym poziomem wykładów. Ktoś już zapomniał chyba czasy licealne. Te "dobre" szkoły na start robią odsiew przy rekrutacji. Ci co się dostaną mają nawalone materiału, nauczyciele wcale nie są bardziej charyzmatyczni, testy są do bólu szczegółowe i ostro oceniane i 3/4 klasy zdolnych ludzi zdaje bo ma korepetycje i wkłada nadludzki wysiłek aby zdać na 2. I to są te prestiżowe szkoły. Ja chciałam uciec od czegoś takiego że uczeń jest maszynką do wygrywania olimpiad i jego uczucia, sen, zdrowie psychiczne się nie liczą. Jeśli ktoś potrzebuje mieć bat nad sobą to są inne uczelnie. Może tam się lepiej odnajdzie. Ja wolę przyjazną atmosferę gdzie uczeń nie jest tylko numerem indeksu a żywą osobą. Może po tych liceach gdzie był zamordyzm jak ktoś przenosi się na uczelnię która ma inną filozofię czuje jakąś pustkę albo "zly poziom". Uczelnia ma być wsparciem a student ma studiować - szukać, dowiadywać się, czytać a nie mieć nałożone - to kłujesz na blachę egzamin bedzie morderczy jak zdasz to się ciesz i do zobaczenia na kolejnej sesji. Bo moim zdaniem to jest właśnie nieporozumienie.
Rektor
Smutne, bo nie przypominam sobie abym kiedykolwiek wyrażał swoje poglądy na wykładach. Wielokrotnie podkreślałem ze nie ma miejsca na wykładach na poglądy wykładowcy. Nie ma tez zgody na hejt. To co niektórzy napisali na moj temat i uczelni to hejt. Jeśli ktoś chce być tylko numerem indeksu, to w Collegium Humanum mu się to nie uda.
05.02.2021
05.02.2021
Psychologia
Niestety rektor skupił się zbyt bardzo na swoim ego, lansowaniu siebie w telewizji, prasie i internecie, a zapomniał chyba o merytorycznym przygotowaniu do wykładów. Fakt jest mądrym człowiekiem, ale nie przejawia się to na wykładach tylko w artykułach w gazetach. I podejście rektora do wyrażania swoich poglądów, nie ma nic wspólnego z podobno jego specjalnością komunikacja i etyka w mediach, bardziej przypomina reżimowe podejście TVPiS. Szuka ,,winnego”( niewinnego),a nikt go nie obraził tylko napisał co sądzi na temat szkoły.
???
Nazwa strony mówi „opinie o uczelniach”, co świadczy, że to miejsce jest od wygłaszania swojej opinii. Jeżeli rektor nie może przeżyć czyjegoś niezadowolenia do stopnia, że zamiast wykładać filozofię, próbuje robić dochodzenie, to przykro mi, ale to bardzo dużo świadczy o uczelni. Szczerze mówiąc, nie nauczycie się tu nic, tylko dostaniecie dyplom po 5 latach, ale wtedy już niestety przy wykonywaniu pracy psychologa żaden wykładowca nie będzie „pomagał jak może i ułatwiał pracę bo nas lubi”. Chciałabym też zwrócić uwagę, że studenci rzucili się na osoby, które dodały nieprzychylne komentarze, zarówno na forum, jak i w grupie prywatnej, zarzucając agresję i zawiść, samemu sugerując wulgarnie opuszczenie uczelni. Żadna z tych osób nie napisała czegoś, co jest nie na miejscu czy nieodpowiednie. Ta strona jest do wyrażania opinii, a trzeba się liczyć, że nie zawsze będą przychylne. Zapewniam, że opinie są dla ludzi, którzy rozważają wybór tej szkoły, nie dla osób, które już tam są- bo każdy może mieć swoje własne odczucia i opinie. Skoro Ty polecasz to świetnie, ale ja nie i mam prawo o tym mówić, opierając się faktycznymi przykładami (bo to co piszą osoby polecające to w większości bezpodstawny bełkot).
05.02.2021
05.02.2021
Niezadowolona
Po samych komentarzach widać jakie to toksyczne środowisko nie ma miejsca na własną opinie, uwagę czy zdanie. Odrazu następuje atak, że jest świetnie a każdy z odmiennym zdaniem nie nadaje się do wydmuszki doskonałości ,,CH”. Jest to mój ostatni wpis ze względu na to ze nie chce się denerwować, chyba ze poprzednie zostaną usunięte. Oby do końca 2 semestru.
Niezadowolona
,,Jak najbardziej polecam” Może Pani polecać tą szkole bardzo długo chodź niezmienia to faktu, iż nie ma prawa mnie pani atakować. Na marginesie dodam może niektórzy nie maja tyle odwagi, chyba nie ma w całej grupie psychologi tak tryskającej entuzjazmem osoby. Czyżby rektor zawitał na forum ?
05.02.2021
05.02.2021
Jak najbardziej polecam
Bardzo polecam tą uczelnie. Wykładowcy przekazują wiedzę na bardzo wysokim poziomie, są wyrozumiali oraz jest z nimi bardzo dobry kontakt. Nie mam nic do zarzucenia tej uczelni, mam nadzieje, że dalej będzie zmierzała w takim kierunku w jakim zmierza i będzie jeszcze bardziej się rozwijała. Jeszcze raz polecam! Chciałam tylko wtrącić, że osoba, która podpisała się "Niezadowolona" nie powinna uczęszczać na kierunek "Psychologia" na żadnej uczelni.
Studentka 1 rok
dolaczylam sie do tej uczelni w ostatniej chwili,. Załatwienie papierów, podpisanie dokumentów itp było bardzo szybko załatwione i sprawne. Jestem dopiero pół roku, więc na razie ciężko cokolwiek mi stwierdzić, ale na pewno nie to, że uczelnia jest okropna i ze rektor spoufala sie z nami. Rektor nazywa nas diamentami uczelni, przejmuje się nami i pyta nas o różne opinie. Rektor jest wrażliwy, "Nowoczesny" i obeznany w Internecie. Zdarzy mi się czasem słuchać jego wywiady czy debaty na jakiś temat i bardzo polecam wam wszystkim go słuchać, bo mówi mądrze i dość ciekawie. NIe wiem o co chodzi dokładnie z negatywmymi opiniami, ale niektóre komentarze poszły o wiele za daleko i pokazały tylko brak dojrzałości u niektórych osób. Może warto sobie przemyśleć na spokojnie i się przenieść gdzie indziej lub spróbować porozmawiać z uczelnia/ rektorem i zwrócić uwagę na ten temat co i jak komuś nie pasuje? mozna tez chyba nawet anonimowo o tym powiedzieć w mailu czy gdzieś telefonicznie. Pani doktor od psychologii i pan doktor od pedagogiki są mega świetni! Staraja sie prowadzić zajęcia tak by dac jak najlepiej wiedzę. Opowiadają bardzo ciekawie i długo. Po wszystkim się dopytuja czy ktoś ma jakieś pytania lub może ktoś czego nie rozumie. W ten sposób prowadzony tryb zdalny jest w miarę możliwości ok. Może stacjonarnie, na miejscu będzie dużo lepiej, ale póki jest trudna sytuacja na świecie to nie narzekam:). Jedynie co mogę zarzucić to niektóre osoby z mojego roku wprowadzają bardzo często negative vibes przez to szczerze mówiąc boje sie konfrontacji z nimi na żywo jak wrócimy na uczelnie, ale to jest tylko mój personalny problem i wszystko zalezy od tegl na kogo trafimy. Dodzwonić się do BOSu jest czasami ciężko i to może być irytujące jak ktoś dlugo i długo nie odbiera telefonów, a chciałby uzyskać odpowiedź na pytanie.
05.02.2021
04.02.2021
Psychologia
Moim zdaniem niestety Rektora boli to, że cześć grupy z psychologi nie doceniła jego starań bycia chyba faktycznie za bardzo ,,cool”, chciał być blisko studentów. Ja osobiście bardzo cenie sobie Pana Pawła. Lepszy za bardzo ,,cool”” rektor niż ledwo chodzący 80 latek.
Polecam :)
Uczelnia bardzo profesjonalna na wysokim poziomie wgl nie rozumiem tych złych opinie. Ja żeby ogarnąć naukę musiałam zmienić godziny pracy na 1/4 etatu i ograniczyć kontakty towarzystwie do minimum a materiału i tak jest dużo, zwłaszcza tego na sesje z poniektórych przedmiotów. Chętnie dowiem się też gdzie mogę dostać te odpowiedzi do egzaminu o których piszą inni, czy wykładowcy udający "kolegę z wymiany" dotarli aż tu?
04.02.2021
04.02.2021
Psychologia odp mail
Studiuje na tej uczelni ponieważ bez zbędnego stresu chciała bym skończyć studia jednakże, faktycznie poziom nauczania jest średni, wychwalany przez wszystkich rektor naprawdę żenuje poziomem swoich pogaduszek na wykładach z filozofii. Chyba rektora prawda zabolała skoro pisze do studentów pytając o godność osoby, która napisała komentarz, nieprzychylną opinię, a patrząc psychologicznie mamy tutaj syndrom wyparcia. Tylko głupkowaty mail rektora który próbuje cenzurować opinie studentów zmusił mnie do napisania tego komentarza, ekspert od komunikacji i etyki mediów.
Psychologia
Moja opinia jest neutralna, jestem na pierwszym roku i przyznam szczerze, ze była to uczelnia o której się dowiedziałam, kiedy nie dostałam się na inne uczelnie z pierwszego wyboru. Dostając propozycje od SWPS kilka dni przed rozpoczęciem zajęć na CH odrzuciłam ją i dzisiaj tego nie żałuje będąc już po jednym semestrze. Jak wszędzie - są wykładowcy, których aż chce się słuchać, jak Np. Pani Panas, ale są również wykładowcy, którzy posiadają ogromną wiedzę, jednak nie do końca potrafią ją przekazać. Jeżeli chodzi o zajęcia z rektorem, który wykłada filozofię na CH - nie są takie, jak sobie wyobrażałam, ale dużo od nich nie wymagam - jednak jest to kierunek psychologia a nie filozofia. Cena za studia jest w porządku, w porównaniu z innymi uczelniami bardzo na plus. Wykładowcy zawsze otwarci na propozycje, dopasowując terminy egzaminów pod nas, starając się nam jak najlepiej wytłumaczyć coś, jeżeli zgłaszamy ze jest nie do końca jasne. Jeżeli chodzi o samą uczelnie bardzo dobry kontakt między studentami a władzami uczelni - coś chcemy, dzwonimy, jest to najdłużej załatwione po tygodniu-dwóch - jak Np. Dodanie uczelni na Spotify czy dostęp do ebooków. Podsumowując, polecam uczelnie na kierunku psychologia.
04.02.2021
04.02.2021
Niezadowolona
Kompletnie nie mogę się zgodzić z opiniami osób z mojego roku (psychologia 1 rok). Poziom nauczania na tej pseudo uczelni jest wręcz żenujący, wykładowcy przed egzaminami podają pytania, a testy abc poziomem przypominają bardziej podstawówkę niż studia. Nie będę podważać wiedzy wykładowców, ale na pewno nie wiedzą jak ją przekazać. Nie potrafię zrozumieć zachwytu innych studentów. Wydaje mi się, że jest on spowodowany tym, że uczelnię można zdać bez jakiegokolwiek wysiłku. Jeżeli ktoś wybiera się na studia, żeby się czegoś nauczyć, to nie w CH, bo to fabryka dyplomów i nic więcej. Może podczas zajęć w warunkach "niekoronawirusowych" uczelnia funkcjonuje lepiej, ale w pandemii poradziła sobie znacznie gorzej niż np. SWPS. Grupy ćwiczeniowe po 100 osób to żart. Dodatkowo wychwalany przez wszystkich rektor żenuje poziomem swoich "wykładów" (bo ciężko to nazwać wykładami), a sympatię zyskał przez spoufalanie się, które jest nie na miejscu. Jeżeli dobrym rektorem można nazwać osobę, która przez większość wykładu gada o wszystkim, tylko nie o tym co powinien, a potem pisze do studentów pytając o godność osoby, która wyraziła szczerą, nieprzychylną opinię, to podsumowuje to poziom tej uczelni. Szczerze nie polecam, jeśli komuś zależy na wiedzy, a nie papierku, rok w plecy.
Studentka pierwszego roku
Nie mogę się zgodzić z tym co napisał pan Tomek. Z wykładowcami jest super kontakt i zawsze starają się pomóc. Na dodatek jestem zachwycona wiedzą jaką posiadają nasi wykładowcy i z jaką pasją opowiadają na wykładach. Nie rozumiem za bardzo podejścia, w którym idzie się na studia tylko po papierek. Sam dyplom to nie wszystko, ważna jest również wiedza i praktyka, a dzięki temu, że większość wykładowców pracuję jednocześnie w zawodzie powoduje, że na zajęciach jest dużo wiedzy praktycznej. Co do nastawienia do pieniędzy to nie wiem skąd się wysunęły takie wnioski. Widać, że duża część zarobków idzie na rozwój uczelni i samych studentów.
04.02.2021
04.02.2021
psychologia 1 rok
Naprawdę nie rozumiem komentarzy Pana Tomasza i Pani Izy, ponieważ absolutnie nie jest to prawda. Wykładowcy wymagają, trzeba się uczyć. Wykłady są merytoryczne i bardzo ciekawe, brak obecności na wykładach nie jest przy ocenie aż tak brany pod uwagę, ponieważ obecność ważna jest na ćwiczeniach. :) Może najpierw warto dowiedzieć się, jakie reguły obowiązują na zajęciach z poszczególnymi wykładowcami, a potem dodawać niekorzystną opinię.
Student 2020
Uczelnia nastawiona przyjaźnie do studenta który zdecydowanie jest dla nich podmiotem a nie przedmiotem. Dogadanie się w razie trudności czy problemów jest możliwe i raczej student nie zostanie zostawiony sam sobie ze swoim zapytaniem.
04.02.2021
04.02.2021
Natalia
Mam bardzo ważne pytanie do Pana Tomka. Czy Pan w ogóle ma świadomość na jakiej uczelni pan się znajduje? To co pan opisuje jest niezgodne w ogóle z tym co jest w rzeczywistości. Wykłady są przecież nieobowiązkowe. Na ćwiczeniach u jednego wykładowcy była sprawdzana obecność. Nawet JEŚLI to uważam, ze chodzenie na wszystkie wykłady może w dużym stopniu wpłynąć na ostateczna ocenę. Nie wiem, może Pan chodzi gdzieś do szkoły specjalnej i się pomylił z uczelnia CH, ale wykładowcy są niesamowici, z powołania i bardzo, ale to bardzo chętnie dzielą się z wiedzą. Przekazują ważne i krótkie informacje oparte na nauce i wieloletnim doświadczeniu. Może to kwestia pana podejścia? Może pan nie potrafi kogoś szanować to nic dziwnego, ze i w druga stronę nie ma tego szacunku. Droga jest przecież wolna i pan może w każdej chwili się wypisać i pójść do kozminskiego? Co to za problem? Ja studiuje dopiero pół roku, mam w trybie zdalnym, ale mimo wszystko takiej sytuacji jestem BARDZO ZADOWOLONA z tej uczelni. Wróciłam do nauki po 3 latach przerwy i nie pożałowałam tej decyzji. To była moja najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć w 2020r. Dzięki tej uczelni czuje, ze wracam do życia, mam dużo motywacji i chęci szczerej do tego by się uczyć, zadbać o własna przyszłość i to tylko dlatego, ze wykładowcy to sympatyczni i wyrozumiali ludzie, którzy pomogą lub wyjaśnią w razie co różne wątpliwości. Zdarzają się u nas śmieszne sytuacje jak błąd systemu podczas egzaminu czy drobne wpadki, ALE to wszystko da się na spokojnie wyjaśnić. Uczelnia 10/10. Pozdrawiam, studentka psychologii stacjonarnej.
Studentka prawa
Studia prawnicze to inwestycja. Myśląc o uczelni wyższej zawsze wiedziałam, że nie mogę podjąć przypadkowej decyzji. Postawiłam na Collegium Humanum. Tutaj zdobędę wykształcenie, dzięki któremu będę czuła się swobodnie na wymagającym rynku pracy. Uczę się, aby spełniać marzenia. Dodatkowo w uczelni panuje przyjazna rodzinna atmosfera o która dba osobiście Pan Rektor. Patrząc na negatywne komentarze, niestety powinnismy wrócić do czasów kiedy studiowało 25% społeczeństwa.
04.02.2021
04.02.2021
Studentka Psychologii (1rok)
Polecam serdecznie uczelnię, wykłady są interesujące, a wykładowcy są wyrozumiali i chętnie służą pomocą. Zdecydowanie to była dobra decyzja, aby udać się na tą uczelnie! :)
Ito
Jestem bardzo zadowolona z uczelni. Studiuje psychologię. Wykłady są bardzo ciekawe I łatwe do zrozumienia. Wykładowcy bardzo kontaktowi I bezproblemowi. Jak na razie moimi ulubionymi przedmiotami były socjologia, filozofia I psychologia. Wspaniały Rektor. Wszystkim serdecznie polecam!
04.02.2021
04.02.2021
Iza
Witam, widzę, że nie tylko ja mam podobny problem z uczelnią(Tomasz). Otóż, 3 miesiące temu rozpoczęłam studia na wymarzonym kierunku psychologia. Niestety, kierunek na uczelni na której studiuje jest na bardzo niskim poziomie, praktycznie nikt nic od nas nie wymaga. Zadaje sobie tylko pytanie czy uda mi się przenieść na inna uczelnie w ciągu roku akademickiego, czy niestety będę miała stracony rok. Dużo obietnic zbyt mało realizacji.
lenny
odpowiedź dla Izabela z dnia 03.02.2021
Bardzo dobra uczelnia, rozbudowana oferta - każdy coś dla siebie znajdzie, wykazują podejście prostudenckie. Podoba mi się też, że mają fajne social media - nowoczesne
04.02.2021
03.02.2021
Izabela
Jako studentka I roku psychologii mogę z przyjemnością stwierdzić, że wybrałam odpowiednią uczelnię. Wykładowcy mają ogromną wiedzę i mają pojęcie o czym mówią. Wykłady są ciekawe. Pan Rektor interesuje się studentami, stara się pomóc i rozwiązuję problemy natychmiastowo. Mamy stały kontakt mailowy oraz telefoniczny ze wszystkimi wykładowcami, dzięki czemu nie ma niejasności, zawsze możemy wszystko wyjaśnić, ustalić osobiście. Bez wątpienia najbardziej doświadczonym wykładowcą jest dr Teresa Panas, która jest znana jako Prezes Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ta Pani ma ogromną wiedzę z zakresu psychologii, wykłady są niesamowicie ciekawe, poparte przykładami z życia Pani Doktor. Swoją pracę wypełnia również bezbłędnie dr Łukaszewski, z którym mamy zajęcia z socjologii. Wykłady są ciekawe, najczęściej najpierw słuchamy wykładu, następnie ogladamy film dotyczący tematu zajęć, później przechodzimy do ostatniej części czyli dyskusji lub też prac grupowych. Najbardziej aktywni studenci mają na koniec przemiłą niespodziankę! Gdybym się miała do czegoś przyczepić, to czasem mają problem z organizacją, ale pamiętamy, że uczelnia jest nowa i podchodzimy do tego z wyrozumiałością. Warto zauważyć też, że Pan rektor dopytuje nas, czego nam brakuje, co potrzebujemy. Dzięki temu dostaliśmy Pakiet Office 365 i dostęp do biblioteki online. Myślę, że śmiało mogę polecić!
Gabriela
Jestem studentką 1 roku psychologii i szczerze nie mogłam trafić lepiej ! Wykłady są bardzo ciekawe , świetnie przygotowane merytorycznie. Wykładowcy są profesjonalistami w swoim fachu i są bardzo pomocni . Starają się przekazywać wiedzę w taki sposób byśmy również na własną rękę dociekali różnych rzeczy - zadają nam pytania, prowadzą z nami konwersacje. Doktor Łukaszewski jest jednym z najlepszych wykładowców na jakich kiedykolwiek trafiłam więc jak moi poprzednicy absolutnie nie zgadzam się z opinią użytkownika Pocahomtas. Doktor Łukaszewski posiada ogromną wiedzę na temat swojego przedmiotu i zawsze bardzo angażuje się w prowadzone zajęcia. Przygotowuje dla nas bogate materiały napisane po prostu językiem naukowym - ale w końcu jesteśmy na studiach :) Dodatkowo mamy cudownego rektora ! Gorąco polecam !
02.02.2021
02.02.2021
Studentka 1. roku W.
W dość późnym terminie odnalazłam swoje "powołanie". Było już za późno na większość uczelni, jednak Collegium Humanum przyjęło mnie z otwartymi rękoma. Pełna stresu i niepewności, zostałam dobrze poprowadzona i poinformowana przez sekretariat. Zajęcia, pomimo bycia w wersji online, były ekscytujące, wykładowcy starali się jak najlepiej przekazać wiedzę, pomóc w wytłumaczeniu niejasnych treści. Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam :)
Weronika
Uważam, że uczelni nie można niczego zarzucić. Studiuję pierwszy rok psychologii stacjonarnej i uważam, że jest to najlepsza uczelnia, jaką mogłam wybrać. Przede wszystkim program; program jest bogaty w różne ciekawe przedmioty, które same w sobie także zawierają wiele tematów. Wykładowcy są naprawdę cudowni; zawsze POMOCNI, widać, że są profesjonalistami. Ich wykłady są szerokie i interesujące. Każdy wykładowca bardzo się angażuje w odpowiednie przekazywanie wiedzy (dlatego też osobiście nie zgadzam się z opinią użytkownika Pocahomtas na temat dr. Łukszewskiego. Jest on jednym z najlepszych wykładowców). Sama uczelnia zawsze bardzo pomocna i gotowa rozwiać wszystkie obawy i odpowiedzieć na nurtujące pytania.
02.02.2021
02.02.2021
studentka2020/21
Gdybym mogła się cofnąć w czasie i stanąć jeszcze raz przed wyborem uczelni to ponownie wybrałabym Collegium Humanum. Jestem bardzo zadowolona z uczelni. Wykładowcy posiadają ogromną wiedzę, pasję do tego co robią oraz zależy im na tym, aby czegoś nauczyć swoich studentów. Serdecznie polecam.
Studentka psychologii F
Dr. Bartoszewski jest jednym z lepszych wykładowców na tej uczelni. Pasjonuje się socjologią, ma wielką widzę, a zajęcia zawsze były ciekawe i wciągające.
02.02.2021
02.02.2021
Julia
Studiuje w Collegium od października i nie żałuję! Przede wszystkim szkoła posiada ciekawe specjalności, które nie na każdej uczuleni można spotkać. POMOCNA kadra i przede wszystkim miła, odpowiadająca na pytania studentów z uśmiechem, a nie „jak za karę” jak jest niestety na państwowych uczelniach. Pan Rektor przejmujący się naszymi niekiedy problemami, wątpliwościami. Wykładowcy rzeczowi, przekazujący wiedzę z sercem. Uczelnia jest aktywna w social mediach, co jest na plus! Naprawdę polecam osobom wahającym się nad wyborem szkoły! Studentka psychologii stacjonarnej Warszawa:)
Studentka 1 roku
Jestem studentką psychologi pierwszego roku. Mam współlokatorów na innych uczelniach a jak wiemy jest online więc miałam okazję widzieć jak wyglądają wykłady gdzie indziej i jestem w szoku jak Collegium Humanum ma wysoki poziom i niezwykłe zaangażowanie wykładowców. Wykładowcy to cudowni ludzie pełni pasji i ogromnego szacunku dla studentów. Kilka opini niżej widzę mieszaną opinie co do pana od socjologia. Przecież to jest najlepszy wykładowca! Pan Dr jest tak charyzmatyczny że aż zaczełam się zastanawiać czy nie studiować może socjologii bo to tak ciekawy i fascynujący przedmiot. To najlepszy wykładowca jaki uczył mnie w całym moim życie i cieszę się że miałam to szczęście żeby mieć z nim wykłady. I do tego ciekawe książki poleca więc czego chcieć więcej.Mam nadzieję, że uczelnia stanie na wysokości zadania i w innych semestrach też będą wykłady z panem od socjologii. Nie można też nie wspomnieć o Pani Dr od psychologii również mam nadzieję, ze w przyszłości będą z nią wykłady. Ogólnie wykładowcy na plus jak dają zagadnienia to wiesz czego się uczyć i nikt Cię nie oszuka że tego nie było w zagadnieniach albo było i uczyłeś się na marne.
02.02.2021
02.02.2021
Oliwia
Studiuję na tej uczelni od października psychologię i naprawdę nie mogłam trafić lepiej. Wykładowcy bardzo ciekawie prowadzą zajęcia, dużo ciekawostek na dany przedmiot, są też prace grupowe. Każdy otwarty na rozmowę na dany temat zajęć, wszystko przekazywane jest w jak najbardziej zrozumiały sposób. Jak pojawi się problem - bez strachu można napisać i się dopytać. Dużym plusem jest też chociażby duży zakres specjalności na tym kierunku! Wszyscy wiemy, że zajęcia teraz są zdalnie i słysząc od znajomych w jaki sposób mają na innych uczelniach zajęcia a tutaj, to niebo a ziemia. Nie rozumiem poprzedniego komentarza w którym mowa o tym, że Dr. Łukaszewski źle przekazuje wiedzę. Absolutnie się nie zgadzam, zajęcia z socjologii to były jedne z tych których nie można było się doczekać. Oczywiście, Doktor ma bardzo bogate słownictwo, ale musimy pamiętać że to nie liceum. Prezentacje też były przejrzyste. Tak naprawdę nie mogę narzekać na nic, studiując tutaj.
Ritak
Lepszej uczelni nie mogłam sobie wymarzyć. Jedynym minusem są spotkania online, bo aż chciałoby się poznać tych wszystkich cudownych ludzi w rzeczywistości, co oczywiście nie jest winą szkoły ani kadry. Moim ulubionym wykładowcą jest doktor od socjologii, Zajęcia prowadzi w sposób ciekawy, porywający, zachęca do integracji na zajęciach, ma ogromne zasoby wiedzy, którą pragnie się z nami dzielić w bardzo przystępny sposób. Nie ma osoby, która by nie zdała u Niego egzaminu, pomimo sporej ilości materiału do przerobienia, ale nie ma na co narzekać, bo to nie podstawówka, tylko studia, więc uczyć się trzeba. ;) 10/10 CH
02.02.2021
02.02.2021
zazenowanie
Pokahomtas proszę zostawić naszego doktora od socjologii i jego koteczka. Oni są wspaniali. Nawet zajęcia z rana o 8 są mega przyjemne. One sprawiają, że człowiek zamiast spać to woli słuchać tego o czym wykłada Pan doktor. Poza tym to uczelnia jest świetna, wiedza jest rzetelnie przekazywana, wykładowcy są serdeczni i wyrozumiali. Bardzo wziąć pod uwagę, że semestr zimowy był w trybie zdalnym to jednak mimo trudnej sytuacji ODWALAJĄ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY. Jedyny minus to dodzwonić się do BOSu jest bardzo ciężko.
MM1728
Wspaniała uczelnia :) Wykładowcy w ciekawy sposób przedstawiają tematy i zawsze służą pomocą.
02.02.2021
02.02.2021
Z
Super uczelnia z rewelacyjnymi wykładowcami, a lepszego rektora nie da sobie wymarzyć. Lepiej trafić nie mogłam:)
Kasia
Jestem zainteresowana kierunkiem psychologia ( dla mgr i licencjatów)w Poznaniu. Chciałabym zacząć od marca. Czy ktoś mógłby się podzielić opinią jak wyglądają te studia? Chętnie poczytam opinie.
02.02.2021
01.02.2021
agnieszka
Świetna uczelnia! Jestem taka zadowolona, że tu trafiłam!
Pokahomtas
Studiuję od roku psychologię i mam mieszane uczucia. Niektóre przedmioty są prowadzone w taki sposób, że nic nie idzie z nich zrozumieć np socjologia. Pan doktor może i jest dobrym socjologiem ,ale za to wykładowcą jest kiepskim. Kompletnie nie potrafi przekazać wiedzy i żeby zaliczyć cokolwiek ,trzeba najpierw przetłumaczyć sobie całe jego prezentacje na język użytkowy,a potem wszystkiego nauczyć się samemu ,bo jego wykłady nie mają żadnej wartości. Jeśli chodzi o plusy to na pewno rektor uczelni. W bardzo ciekawy sposób wykłada filozofię. Można powiedzieć ,że na jego wykłady czeka się jak na ulubiony serial :)
31.01.2021
28.01.2021
Studentka
Kinga, jestem obecną studentką Humanum, świetna kadra, zajęcia obecnie online ale to wiadomo takie mamy czasy. W pełni profeska, nigdy nie spotkałam się w dziekanacie z tak uprzejmą obsługą :)
kvsperek
witam czy mógłby mi ktoś napisać o tej uczelni? najlepiej o kierunku psychologia ze specjalnością psychoseksuologia. bardzo mnie zainteresowała oferta tej uczelni, ale mało o niej opinii. prosze o kontakt na mail: w.kasperek2@wp.pl
26.01.2021
26.01.2021
Kinga
Idzie ktos na magisterke od marca : marketing lub marketing i zarzadzanie sprzedaza?
Martynao
Hej, jest tu ktoś kto studiuje pedagogike wczesno mgr niejednolite ze spec. logopedia? Jestem przed wyborem studiów i chciałabym dowiedzieć się jaki jest wykaz przedmiotów wraz z ich wymiarem godzinowym, a nie moge tego znaleźć na stronie ;) pozdrawiam
24.01.2021
19.01.2021
Piotr
Czy ktoś studiował MBA online? Ile mniej więcej czasu trzeba poświęcić tygodniowo na te studia?
Collegium Humanum
odpowiedź dla Ruda z dnia 15.01.2021
Najważniejsze jest świadectwo maturalne, nie ma ściśle określonych progów punktowych. Zarejestruj się przez stronę i doślij wszystkie dokumenty.
18.01.2021
18.01.2021
Collegium Humanum
odpowiedź dla Phil78 z dnia 16.01.2021
Biznes i marketing międzynarodowy to nie kierunek, a specjalność (na kierunku Zarządzania). Generalnie specjalność wybiera się w połowie toku kształcenia i to, czy się otworzy zależy od ilości chętnych. Jeśli będzie ich za mało, to zawsze możesz realizować specjalność w Indywidualnym Toku.
Collegium Humanum
odpowiedź dla Basia z dnia 16.01.2021
Zajęcia na psychologię dzienną są od poniedziałku do środy, mniej więcej od godz. 8:15 do 17:00.
18.01.2021
18.01.2021
Do Phil78
Jest to uczelnia prywatna - liczy się kolejność zgłoszeń. Nie ma żadnej selekcji - wpłacisz co trzeba i doniesiesz dokumenty i jesteś studentem.
Ania
Do chętnych na studia magisterskie- także w trybie skróconym - poczytajcie program studiów!. One maja profil praktyczny co oznacza, że musisz odbyć 6 miesięcy praktyk od semestru 5 - po 160 h na semestr. W przypadku prawa musisz je odbyć w różnych instytucjach, tj. w sądzie, kancelarii, jst, policji, prokuraturze. I nie może być to praktyka 6 miesięczna np. tylko w kancelarii. Wszystko jest w programie studiów. Ja zdecydowałem się na prawo dla magistrów i jest lipa lekka bo prowadzę firmę i co mam ją zawiesić aby zrobić te praktyki? W sytuacji takiej lepiej zastanowić się dwa razy niż wydać kasę.
18.01.2021
18.01.2021
Ania
Hej, ja również chciałbym zacząć od marca 2,5 roku Psychologia......dołączam się pytania:)
Basia
Hej, prawdopodobnie zaczynam studia psychologii WWA od marca. Czy wie ktoś jak godzinowo wyglądają zajęcia dzienne? Do której trwają?
16.01.2021
16.01.2021
Phil78
Cześć, orientujecie się może, czy ciężko jest się dostać na biznes i marketing międzynarodowy? Na co patrzą w pierwszej kolejności, przy decydowaniu o przyjęciu na uczelnię? Z góry dziękuję za odpowiedź!
Ruda
Hej, chciałabym spytać jakie przedmioty trzeba zdawać na psychologię w Wawie? Ile przedmiotów rozszerzonych i jaki jest próg punktowy? Szukałam wszędzie i nic nie znalazłam...
15.01.2021
11.01.2021
Jarek
Zaczyna ktoś studia od Marca?
marka
Ja studiuję na Ch już kolejny rok i uważam, że to super uczelnia. Jestem zadowolona z wyboru
28.12.2020
14.12.2020
Do Nana
Nie masz racji :) Studia "Psychologia dla licencjatów i magistrów" dają uprawnienia psychologa i w żaden sposób nie są mniej wartościowe od jednolitych 5-letnich, bo liczy się liczba ukończonych kursów, a nie czas trwania samych studiów! Po prostu na takich studiach ma się indywidualny tok studiów (i część przedmiotów przepisanych z odbytych już studiów), więc można skończyć je szybciej.
Angie
Do psychologia dla magistrów i licencjatów: czyli informacje podane przez poprzednią osobę Nana nie są prawdziwe? Jak będę po licencjackie z innego kierunku i pójdę na ten kierunek na magisterkę i zaliczę 5lat studiów w 2,5 roku to uzyskam normalnie uprawniania do wykonywania zawodu psychologa, tak? Gdzie mogę znaleźć ustawę, która o tym mówi?
14.12.2020
12.12.2020
Psychologia dla magistrów i licencjatów
Każdy kto ukończy studia magisterskie na kierunku psychologia jest wg ustawy o zawodzie psychologa pełnoprawnym psychologiem. Osoby które wybierają tak zwana psychologie dla licencjatów i magistrów musza zaliczyć cały program 5 letnich studiów. Uznawane sa in przedmioty z innych kierunkow jeśli sa zbieżne z planem studiów na kierunku psychologia. Proszę nie szerzyć dezinformacji:-)
Nana
Do Angie: jeszcze raz - nie bardzo rozumiem: jesteś po licencjacie i chcesz iść na psychologię dla magistrów? Tak? Dobrze rozumiem? Jeśli tak - to odpowiadam: nie nie będziesz miała uprawnień. Psychologia dla magistrów - to taki kierunek, gdzie kończysz jakikolwiek kierunek i masz magisterium, a dopiero POTEM idziesz na psychologię dla magistrów i zyskujesz kwalifikacje. Ps. dla magistrów - to taki kierunek...hmmm podyplomowy - 5 lat robisz w 3.5 roku. Możesz iść na jaki kolwiek inny kierunek związany z psychologią , ale uprawnień nie będziesz mieć
10.12.2020
09.12.2020
Ewka
Czy na psychologię bywa dużo chętnych, są problemy z dostaniem się?
Angie
Czy ktoś stąd jest na psychologii dla magistrów, na którą można iść będąc po innym kierunku licencjackim i dostać uprawnienia do wykonywania zawodu psychologa? Chciałabym zaczerpnąć jakieś opinii kto jest na tym kierunku. Z góry dziękuję za odpowiedź!
16.11.2020
10.11.2020
Kasia
Czy na tej Uczelni zajęcia na kierunku psychologia są prowadzone w nowoczesny sposób czy raczej tradycyjny? Wszystko się bardzo szybko zmienia w dzisiejszych czasach i chciałaby poznać jakieś super nowe podejście, rozwiązania.
Ktoś
Czy ktoś się orientuję jak to wygląda w Poznaniu, bo wyskoczyła mi stronka i planuje złożyć papiery?
13.10.2020
12.10.2020
Kamil
Witam serdecznie wszystkich Mam takie pytanie, otóż interesują mnie studia podyplomowe w Rzeszowie w tej uczelni na kierunku Zarzadzanie w ochronie zdrowia . Czytam, że wymagane jest potwierdzenie doświadczenia zawodowego, czy wpis do ewidencji działalności gospodarczej. Prowadziłem lata temu gabinet. Nie zajmowałem stanowisk kierowniczych co nie zmienia faktu, że takie pragnę zajmować. Moje pytanie brzmi czy w ogóle mam szanse dostać się na Collegium Humanum?
Waldemar
Idę na podyplomowkę Doctor od Business Administration, MBA już skończyłem, na Collegium Humanum oczywiście. Ludzie super, kadra na najwyższym poziomie, obsługa również. Szczególne podziękowania dla Pani Kasi ;) Do zobaczenia w Warszawie
01.10.2020
23.09.2020
Monika
Ja także ukończyłam studia MBA w Collegium Humanum. Jestem bardzo zadowolona z kadry dydaktycznej i biura obsługi studiów. Poznałam fajnych ludzi na studiach.
Bartolini
Jestem absolwentem studiów executive MBA i bardzo polecam! Super kadra, fajny program obsługa na poziomie nie spotykanym na innych uczelniach a brałem pod uwagę różne. Nowocześnie z duchem obecnych czasów, mogę polecić w 100%
22.09.2020
21.09.2020
Obecny
Zaczynam II rok psychologii w Rzeszowie. Kadra to ludzie z praktyką oraz niesamowitymi doświadczeniami. Ten cały koronawirus troche zamieszął ale za kilka tygodni zaczynamy już normalne zajęcia. Pracownicy bos bardzo pomocni i życzliwi. Kilka razy pomagali mi również ludzie z Warszawy. Mega profesjonalnie. Tegoroczna sesja egzaminacyjna bardzo faj ie zorganizowana pomimo problemw z wirusem. Polecam uczelnię
Sebastian
A ja jestem bardzo zadowolony. Bardzo miła obsługa, pomocni, coś zupełnie innego niż wcześniej na studiach licencjackich w innej uczelni. Poza tym w tej uczelni ciagle coś dzieje fajnego co widac po aktualnościach
19.09.2020
18.09.2020
Studentka Psychologii
W Poznaniu w przyszłym tygodniu organizowane są dni otwarte, znaczy we wszystkich oddziałach uczelni są ale mnie interesuje Poznań. Czy ktoś się na nie wybiera? Złożyłam aplikację online, formalności załatwiłam z Warszawą. Bardzo mnie ciekawi jak wygląda uczelnia w naszym mieście. Dziwią mnie te negatywne opinie, Jusia ja przy rekrutacji nie miałam żadnego kłopotu.
Collegium Humanum
Jusia, przykro nam, ze dział rekrutacji nie spełnił Pani oczekiwań. Dziękujemy za wiadomość i zachęcamy do ponownego kontaktu, abyśmy mogli przekazać większą ilość informacji dotyczących planu kształcenia na kierunku Psychologia. rekrutacja@humanum.pl - 608 800 591 / 736 229 166
18.09.2020
17.09.2020
Jusia
Nie polecam, szczególnie psychologia poziom dno, problemy przy rekrutacji wybiorę inną uczelnię.
Asia
Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej dla licencjatów i magistrów, czy faktycznie są o wiele krótsze i jak w obecnej sytuacji wyglądają zajęcia ?
08.09.2020
03.09.2020
Gość 1994
Ja jestem własnie po rektrutacji na studia w Poznaniu. Nie pamiętam na który numer dzwoniłam, ale wiem, ze to był pierwszy jaki mi się wyświetlił na stronie, chyba to była Warszawa. Faktycznie z tego, co zrozumiałam zajęcia maja odbywać się w centrum konferencyjnym na św Michała, ale właściwie nie za bardzo mnie to dziwi. Cała ta pandemia zrobiła swoje wcześniej aplikowałam do innej uczelni i tam nie otworzyli kierunku – a ja też do końca nie byłąm pewna jak mi pójdzie matura itd. Z resztą teraz nie wyobrażam sobie gdzies dojezdzać na zajęcia.. moim zdaniem to jest duże ułatwienie, że można załatwić wszystko mailowo, bo skoro mówisz, że biuro w Poznaniu jest żartem, to wyobraz sobie, że mój brat ostatnio pojechal specjalnie do Gdańska złożyc papiery na studia i okazało się, że nie można złożyć ich osobiście, tylko treba wysłać pocztą i musiał isc na pocztę obok uczelni, żeby wyslac te papiery – to jest dopiero żart. W CH serio mam wrazenie, ze ludzie są mili, przynajmniej ja na takich trafiłam przez tel. Ogólnie mam dobre nastawienie i jestem zadowolona. No i studia w Poznaniu ruszają pełna para a na fb uczelni ma pojawić się info o dniach otwartych
gosc23
Witam,chciałabym się zapytać czy ktoś wie coś o fili w Poznaniu?I czy wszystkich przyjmują,bo nie wiem czy czekać czy szukać czegoś innego,a też wiadomo że trzeba mieszkania poszukać itd. Nie dostałam zbytnio żadnych informacji,po złożeniu opłat i wysłaniu dokumentów,a też zależy mi na czasie
02.09.2020
02.09.2020
FiR opinie o kierunku
Szukam dobrze prowadzonego kierunku studiów - Finanse i Rachunkowość w Warszawie. Wyskoczyła mi między innymi ta uczelnia, ale troche sie boję, bo nie mają zbyt długiej historii działania. Z tego, co się rozeznałam, to chyba dwa lata są na rynku, czyli wiadomo, że nie ma jeszcze absolwentów. Macie jakąś wiedzę o tej szkole? znacie kogoś, kto tam studiuje i ma info z pierwszej ręki? zalezy mi na prawdziwych opiniach.
Dominika
Hej. Czy ktoś szczerze mógłby napisać coś więcej o psychologii? Zastanawiam się nad jeszcze paroma innymi uczelniami. Myślę o psychologii klinicznej lub mediów. Zaocznie. Dzięki :)
31.08.2020
24.08.2020
Ola
Wspaniała uczelnia , polecam serdecznie psychologię na Collegium Humanum.
gość1
Jestem totalnie rozczarowana organizacja i informowaniem kandydatów przez CH. Od kilku tygodni systematycznie próbuje otrzymać jakiekolwiek informacje odnośnie utworzenia uczelni w Poznaniu, za każdym razem dostaję ta sama odpowiedz, ze jest dużo chętnych i studia na pewno rusza w tym roku akademickim, jednakże zadnej gwarancji nie mam. Jest praktycznie koniec sierpnia, a pytając się o siedzibę, gdzie mialaby powstac uczelnia, otrzymałam odpowiedz, ze to zaden problem to zorganizowac. Wiec dlaczego nadal do tego nie doszlo i nie ma zadnych informacji odnosnie uczelni w Poznaniu? Na to również nie dostalam odpowiedzi. Podczas rekrutacji CH wymaga opłacenia zapisu i wpłaty na legitymacje, a uczelnia nawet nie powstała w Poznaniu. Dodatkowo podany kontakt na rzekome biuro w Poznaniu jest chyba żartem, ponieważ ani razu nikt z podanych numerów nie odebrał. Aby dopowiedzieć się czegokolwiek trzeba dzwonić bezpośrednio do CH w Warszawie, gdzie również żadnych konkretnych informacji nie przekazują.
19.08.2020
14.08.2020
gosc
Koleżanka studiuje psychologię. Jest bardzo zadowolona.
student ii roku psychologia Wawa
Mila atmosfera, super profesorowie.
11.08.2020
11.08.2020
psych
POLECAM! Dobra kadra na psychologii w Warszawie.
Tomasz
A ja mam wręcz przeciwne odczucia. Sam również zajmuję stanowisko kierownicze i przez długi czas wydawało mi się, że niczego nowego już nie muszę się uczyć. Do podjęcia studiów MBA na Collegium Humanum namówiła mnie koleżanka. Poziom zajęć uważam za bardzo wysoki, a kontakt zarówno z wykładowcami - praktykami, jak i nowe znajomości nawiązane w grupie dużo mi dały. Nie wiem, drogi kolego, w której jesteś grupie, ale być może Twoje odczucia związane z (jak to określiłeś) chaosem, wynikają z tego, że nie korzystałeś z platformy przeznaczonej dla słuchaczy, gdzie zamieszczane były terminarze i aktualności. W mojej grupie nie spotkałem się z niezadowoleniem ani z obsługi ani z zajęć. Co więcej, myślę, że CH dysponuje naprawdę dobrą kadrą wykładowców i stawia na praktykę i warsztat (prowadzącym udawało się korzystać z takich metod nawet podczas zajęć zdalnych). Ale fakt - jeśli oczekujesz suchej wiedzy i wykładów, jak na studiach licencjackich czy magisterskich - to studia MBA opierają się o zupełnie inne formy. Ja (pomimo, że moje studia wciąż trwają) już teraz widzę efekty kilkumiesięcznej pracy, a niektóre rozwiązania poznane podczas zajęć bardzo pomagają mi zarządzać zespołem w aktualnej (kryzysowej - jak by nie patrzeć) sytuacji. Pozdrawiam
29.06.2020
27.06.2020
Rektor CH
Obecny studencie CH . Zapraszam do kontaktu: rektorat@humanum.pl Sytuacja z pandemią utrudnia nam wszystkim życie. Proszę o kontakt ze mną. Postaram się rozwiązać Pana problemy. W naszej filozofii najważniejsi są zadowoleni studenci. MBA to prestiżowe studia. Bardzo proszę o kontakt na podany email. Jestem do dyspozycji. Paweł Czarnecki Rektor Collegium Humanum
Obecny Student CH - Executive MBA
Obecnie zajmuje stanowisko managerskie w jednej z duzych firm zagranicznych, Rozpoczalem roczne studia na Collegium Humanym - Executive MBA (chwilowo prowadzone zdalnie, ze wzgledu na koronawirusa, ale wiem, ze uczelnia ma rowniez normalny program MBA prowadzony w trybie zdalnym, niezaleznie od sytuacji epidemiologicznej), wierzac, ze uda mi sie nauczyc czegos nowego, a przynajmniej chociaz nieco odswiezyc zdobyta w trakcie studiow ekonomicznych wiedze. Niestety, z przykroscia musze stwierdzic, ze piekne zdjecia z opisami programow to jedynie efekt marketingowy placowki. Od poczatku mam do czynienia z kompletnym chaosem przy rekrutacji (brak dokladnej rozpiski godzinowej zajec, harmonogramu, o ktory wielokrotnie prosilem, brak rozpisanych zjazdow (obecnie prowadzonych na platformie zoom, a w kolejnym semestrze w formie stacjonarnej)), a co wazniejsze - kiepskiej jakosci i mala ilosc materialow / nauczenia. Jesli komus zalezy wylacznie na zdobyciu 'papierka' - CH moze byc dobrym ku temu miejscem. Jesli jednak wazne jest prawdziwe nauczenie sie czegos, poszerzenie wiedzy - zdecydowanie odradzam.
18.06.2020
15.06.2020
Adam
Jestem studentem Zarządzania. Wiadomo że przez koronawirusa studia odbywają się online. Ale generalnie jest fajnie: atmosfera super, w BOSie szybka i przyjazna obsługa, wykładowcy na poziomie - praktycy, którzy się dzielą ze studentami własnym doświadczeniem i szukają kreatywnych rozwiązań. Ceny za studia - duży plus. Nie da się nic nie robić przez cały semestr i zaliczyć wszystko, aczkolwiek z innej strony głowy nie zawracają i z każdym można się dogadać. Moim zdaniem - jedna z lepszych prywatnych szkól w Wa-wie. Gorąco polecam.
prawo?
Szukam kierunku Prawo w W-wie, znalazłam tę uczelnię, przyznam - nie znałam wcześniej i nie kojarzyłam, tym większe zaskoczenie, że studia prawnicze. No właśnie - kto tu studiuje i może rzetelnie powiedzieć, jak ocenia kierunek prawniczy w tej szkole. Mam na mysli jednolite magisterskie, bo oni jeszcze mają dla licenc. i mgr (to nie). W sumie- to każda opinia mnie ucieszy. Na liście wykłądowców jest tylko 5 zdjęć i nazwisk .... ale rozumiem, że to przykładowe? kto tam wykłada z bardziej znanych nazwisk?
04.06.2020
15.05.2020
Przyszły student
Cześć, ktoś robił może magistra z zarządzania lub prawa 2,5 roku? Chciałbym poznać opinie na temat tych dwóch kierunków i ogólnie na temat uczelni. Z góry dziękuje za odpowiedzi
Iwona
Czy ktoś studiuje na tej uczelni psychologię w Warszawie? Czy polecacie?
28.04.2020
24.04.2020
Dar
Czy studiuje ktoś w Rzeszowie psychologię dla magistrów i licencjatów ?
thomas
Jestem już po pierwszym zjeździe. Jestem bardzo zadowolony. Kameralna grupa, przyjaźnie nastawieni wykładowcy. Dużo dyskusji i wymiana doświadczeń.
02.03.2020
26.02.2020
Ars
Czy ktoś mógłby napisać coś na temat psychologii zaocznej w Rzeszowie? Czy jest ciężko?
Meg
Studiuje psychologię na tej uczelni w Rzeszowie .Bardzo fajna atmosfera, super kadra ,dużo merytorycznej wiedzy popartej doświadczeniem prowadzących .Gorąco polecam.
21.01.2020
16.01.2020
Rafał
Bardzo dobra praktyczna kadra, można spotkać bardzo fajny ch ludzi na wysokich stanowiskach biznesowych i państwowych w grupach. Polecam
MBA w Łowiczu
Czy to prawda, że oni organizują podyplomówki z MBA w moim mieście Łowiczu??? Reklamę i stronkę mają fajną, ale pytanie czy to nie puste obrazki? jak oceniacie poziom tej szkoły? z liczby wpisów wnioskuję, że to młoda uczelnia która działa pierwszy lub drugi rok. Napiszcie jakie macie odczucia jako studenci.
14.01.2020
11.09.2019
Studentka Humanum
odpowiedź dla pytanko mam z dnia 11.09.2019
Studiuje w tej uczelni na studiach podyplomowych MBA . Bardzo dobra kadra wykładowców i miła obsługa studentów . Polecam tą uczelnię ze względu na wysoki poziom nauczania, kadrę, podejście do słuchacza i konkurencyjną cenę.
pytanko mam
Szukałam studiów w Poznaniu, a pojawiła mi się reklama tej Uczelni. Normalnie zawsze olewam wszystkie akcje promocyjne, ale teraz kliknęłam - ale ta Uczelnia jest z Warszawy!!! Niby jest sekretariat w Poznaniu, ale czy oni normalnie już działają? Czy raczej planują otworzyć tutaj studia? Jeżeli mogliby się odezwać studenci z Humanum, choćby z Warszawy, to napiszcie coś więcej o tej szkole, bo mało jest informacji o nich.
11.09.2019
30.07.2019
karolina
czy studenci tej uczelni mogliby napisać coś więcej na jej temat? to chyba dość nowa szkoła, tak? jak jest na psychologii?
Hanna
Dzień dobry. Uprzejmie proszę o kontakt w sprawie przeniesienia się z innej uczelni na kierunek prawo, IV rok. Kontakt tel. 693711193. E - mail:hm. adamska@gmail.com. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
24.07.2019
09.07.2019
Anka
Ktoś się orientuje czy to Prawo w 2-2,5 roku jest realne? Co jeżeli po licencjacie z Biologii mój wcześniejszy program znacznie odbiegał od programu na Prawie? Jak to zmieścić w takim czasie?
Norbert
Cześć, czy jest tu ktoś kto skończył już tam pierwszy rok?, Zapisałem się na zarządzanie. Szkoła wygląda dobrze, jest nowocześnie, samo centrum, sympatyczna rozmowa z Panem z dziekanatu prezenty. Wrażenie jest, tylko jak same zajęcia?Z góry dzięki.
08.07.2019
18.06.2019
Marcin
odpowiedź dla NH z dnia 18.06.2019
@NH Bardzo nam przykro, ze odpowiedzi na pytania poprzez dział rekrutacji nie spełniły Pani oczekiwań. Oczywiście można zapoznać się z realizowanym programem w formie innej niż na miejscu. Dziękujemy za komentarz i zachęcamy do ponownego kontaktu, abyśmy mogli przekazać większą ilość informacji. rekrutacja@humanum.pl / 608 800 591
NH
Fajnie się zapowiadała, ale kontakt z działem zajmującym się rekrutację to porażka. Zdawkowe, niepełne odpowiedzi na wiadomość. Do tego brak możliwości zapoznania się z realizowanym programem w innej formie niż na miejscu raczej nie przyciągną nikogo rozsądnego w tych czasach. Ja odpuściłam.
18.06.2019
09.06.2019
Marcin
Uczelnia młoda duchem i teamem. Są studenci na kolejny rocznik. Prowadzimy studia dzienne i zaoczne. Zapraszamy na ul. Moniuszki 1A, na 6 piętro. Pokażemy, wyjaśnimy i opowiemy o naszej wizji.
ewelina
Szukałam zarządzania w Warszawie i wyskoczyła mi między innymi ta szkoła. Od kiedy ona działa na rynku? nazwa wydaje mi się znajoma, ale ze strony wynika że są młodzi, dlatego pytanie, czy mają już studentów, czy w tym roku to będzie pierwszy nabór?
30.05.2019
 • Akademia Nauk Stosowanych im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Uczelnia Państwowa
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
 • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
 • Collegium Da Vinci w Poznaniu
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana, Wydział w Warszawie
 • Akademia Mazowiecka w Płocku
 • Uniwersytet Kaliski
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Akademia Jagiellońska w Toruniu
 • Collegium Humanum w Lublinie
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
 • Uniwersytet WSB Merito Szczecin
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu
 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
 • Collegium Humanum w Poznaniu
 • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
 • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
 • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
 • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
 • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
 • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
 • Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Uniwersytet SWPS Katowice
 • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
 • Politechnika Białostocka
 • Uniwersytet w Siedlcach
 • Politechnika Poznańska
 • Akademia Medyczna Humanum w Warszawie
 • Uniwersytet WSB Merito w Toruniu
 • Politechnika Śląska
 • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
 • Uniwersytet Rzeszowski
 • Akademia Pożarnicza w Warszawie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Kościerzynie
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
 • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
 • Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • Politechnika Częstochowska
 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Uniwersytet Pomorski w Słupsku
 • Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Opolskiego
 • Politechnika Lubelska
 • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Akademia Nauk Stosowanych w Wałczu
 • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
 • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Politechnika Łódzka
 • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa
 • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
 • Uniwersytet Morski w Gdyni
 • Collegium Humanum we Wrocławiu
 • Uniwersytet Wrocławski
 • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
 • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
 • Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
 • Akademia Katolicka w Warszawie, Collegium Bobolanum
 • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
 • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
 • Akademia Ateneum w Gdańsku
 • Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
 • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu
 • Politechnika Morska w Szczecinie
 • Collegium Humanum w Szczecinie
 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
 • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 • Uczelnia Jana Wyżykowskiego, Filia w Lubinie
 • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
 • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu
 • Akademia Śląska w Katowicach
 • Collegium Humanum w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Szczawnie-Zdroju
 • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
 • Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu
 • Collegium Humanum w Rzeszowie
 • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku
 • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
 • Warszawska Akademia Medyczna Nauk Stosowanych
 • Collegium Civitas w Warszawie
 • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Uniwersytet Zielonogórski
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Uniwersytet w Białymstoku
 • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Lubelska Akademia WSEI
 • Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu
 • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
 • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana w Radomiu
 • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
 • Akademia WIT w Warszawie
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
 • Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna we Wrocławiu
 • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
 • Gdańska Szkoła Wyższa
 • Akademia Tarnowska
 • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
 • Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka
 • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
 • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
 • Uniwersytet Gdański
 • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
 • Uniwersytet Szczeciński
 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 • Warszawska Uczelnia Ekonomiczna
 • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
 • Akademia Zamojska
 • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie