00-901 Warszawa
pl. Defilad 1, Pałac Kultury i Nauki, XII piętro
22 656 71 89
22 656 71 75
rekrutacja@civitas.edu.pl
www.civitas.edu.pl
7.63
109
Szczegółowy opis uczelni
Collegium Civitas zaprasza

Collegium Civitas - magia studiowania!

W samym sercu Warszawy, na XII piętrze Pałacu Kultury i Nauki, mieści się Collegium Civitas, nowoczesna uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim praktyczne podejście do kształcenia docenione m.in. przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, unikatowe w skali kraju specjalności stworzone we współpracy z pracodawcami oraz wysoki poziom umiędzynarodowienia. Rezultat? Jak wynika z ministerialnych badań ELA, nasi absolwenci z łatwością znajdują pracę w interesujących ich branżach.

Uczelnia oferuje studia prowadzone w języku polskim, w 6 obszarach tematycznych:

Miejsce, gdzie spełniają się marzenia, a pasja zamienia się w sukces

Szukasz przestrzeni do rozwoju swoich zainteresowań, marzysz o możliwości realizacji Twoich marzeń i planów, które mogą mieć korzystny wpływ na Twoją karierę zawodową? W Collegium Civitas to możliwe! Radio Pałacc, projekt doradczy „K jak Kariera, Karierą w Przyszłość”, konferencje koła 3D-Diplomacy oraz działalność Akademii Sukcesu to tylko wybrane przykłady przedsięwzięć, które powstały dzięki indywidualnej współpracy studentów z wykładowcami w ramach wyjątkowej relacji mistrz – uczeń.

Twoi mistrzowie i mentorzy – eksperci o międzynarodowym doświadczeniu

W Collegium Civitas spotkasz wykładowców posiadających międzynarodowe doświadczenie zdobyte w dyplomacji, renomowanych instytucjach publicznych i administracji, firmach czy mediach.

Praktyczne zajęcia, które wspierają Twój rozwój zawodowy

Znaczna część zajęć na wszystkich kierunkach ma wymiar praktyczny i jest realizowana w formule warsztatów. Nasi studenci przygotowują biznesplany, prezentacje, prowadzą negocjacje, przedstawiają hipotezy, prowadzą badania i samodzielne projekty. Zdobytą wiedzę testują w trakcie krajowych i zagranicznych praktyk oraz płatnych staży.


Podwójny dyplom i kariera za granicą

Porozumienia z brytyjską państwową uczelnią Anglia Ruskin University w Cambridge oraz West Virginia University w Stanach Zjednoczonych umożliwią Ci uzyskanie podwójnego dyplomu magisterskiego. Jeśli już dziś myślisz o pracy poza granicami Polski, możesz wybrać tryb studiów w języku polskim i angielskim lub wyłącznie w języku angielskim. Lektoraty w specjalistycznych pracowniach EMPIK-u przygotują Cię do udziału w międzynarodowym programie Erasmus oraz zagranicznych projektach edukacyjnych.

Lokalizacja w centrum Warszawy i wysoki komfort studiowania

Doskonała lokalizacja uczelni w samym centrum Warszawy – w Pałacu Kultury i Nauki (VII-XII piętro) – sprawia, że dojazd na zajęcia jest dogodny i szybki. Dodatkowo na terenie obiektu możesz korzystać z bogatej oferty restauracji, barów, sklepików, kawiarni, a po zajęciach pójść do kina, na wystawę lub na przedstawienie teatralne.

Przekonaj się, co kryje XII piętro PKiN!
Odkryj magię studiowania!

Czy wiesz, że…….

  • W Rankingu Szkół Wyższych „Perspektywy” Collegium Civitas od lat zajmuje pozycję lidera
  • Collegium Civitas zajęło 3 miejsce w kategorii „Umiędzynarodowienie” wśród uczelni niepublicznych wg raportu „Study in Poland” 2017
  • Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oceniło Nowe media i dziennikarstwo jako najlepszy kierunek praktyczny w Polsce
  • Prowadzimy 33 specjalności w języku polskim, 22 specjalności w języku angielskim oraz 13 specjalności polsko/angielskich
  • Nasi absolwenci mogą otrzymać podwójny dyplom magisterski, współpracujemy z West Virginia University w Stanach Zjednoczonych oraz Anglia Ruskin University w Cambridge.

Misja i historia Uczelni

Collegium Civitas to wielodyscyplinarna, wielokulturowa i nowoczesna Uczelnia ceniona przez pracodawców i środowiska biznesowe. Wysoką jakość kształcenia na wszystkich kierunkach studiów potwierdzają pozytywne oceny Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Państwowej Komisji Akredytacyjnej oraz wysokie noty w rankingach „Perspektywy”, „Wprost”, „Uczelnia Liderów”.

Pozycję lidera w zakresie umiędzynarodowienia zapewnia Collegium Civitas duża liczba wykładowców z renomowanych uniwersytetów światowych, wymiana studencka z uniwersytetami z całego świata oraz bogata oferta studiów w języku angielskim, ciesząca się popularnością wśród studentów polskich i zagranicznych.

Zajęcia prowadzą wykładowcy z międzynarodowym doświadczeniem, specjaliści ze świata nauki, polityki, zarządzania, dyplomacji i mediów.

Uczelnia proponuje nowoczesne pod względem akademickim i rynkowym programy studiów prowadzonych w języku polskim i angielskim (ponad 40 specjalności na czterech kierunkach studiów I i II stopnia oraz około 30 programów na studiach podyplomowych) oraz dwujęzyczne: polsko-angielskie. Oferta edukacyjna obejmuje również możliwość uzyskania doktoratu, uczestnictwo w kursach i warsztatach oraz zajęcia w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Collegium Dziecięcego.

Porozumienia z brytyjską państwową uczelnią Anglia Ruskin University w Cambridge oraz z West Virginia University w Stanach Zjednoczonych umożliwiają naszym studentom uzyskanie podwójnego dyplomu magisterskiego.

Współpraca z wieloma podmiotami z otoczenia biznesowego, administracji, mediów, organizacji pozarządowych, czy sektora życia publicznego daje naszym absolwentom szerokie perspektywy zawodowe na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Misją Collegium Civitas jest tworzenie wielopokoleniowego i międzynarodowego środowiska akademickiego sprzyjającego myśleniu i działaniu poprzez kształcenie na najwyższym poziomie przyszłych liderów życia publicznego w Polsce i poza jej granicami: liderów życia społecznego, politycznego i gospodarczego, pokolenia przedsiębiorczego i kreatywnego, otwartego na wielokulturowe dziedzictwo i wyzwania współczesności, a zarazem postrzegającego świat w kategoriach prospołecznych i dobra wspólnego. Nasza uczelnia jest miejscem i centrum wymiany myśli, debaty publicznej i dyskursu światopoglądowego wynikającego z wykorzystania wiedzy i doświadczenia wybitnych reprezentantów życia akademickiego i ekspertów w zakresie nauk społecznych, politycznych, stosunków międzynarodowych i dyplomacji, bezpieczeństwa i zarządzania, nowych mediów i dziennikarstwa, kultury i sztuki.

Nasze Collegium Civitas to także wzór pewnej postawy obywatelskiej, dla której najważniejszą wartością jest poczucie wolności jednostki i wspólnoty oraz pluralizm myśli i słowa w poszukiwaniu prawdy. To przede wszystkim szacunek dla drugiego człowieka, poczytywany jako wartość podstawowa i uniwersalna, niezależna od czasu i kultury. Nasze Civitas to świat różnych odcieni, nieco na wzór tej sentencji, którą mamy zapisaną w godle: „Gradu diverso, via una” – co oznacza „Różnym krokiem, jedną drogą” – czyli zmierzanie do wspólnego celu przy poszanowaniu indywidualności i poszukiwaniu różnych dróg jego realizacji, zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności nauki i edukacji.

Oferta edukacyjna CC

OFERTA STUDIÓW W JĘZYKU POLSKIM

STUDIA I STOPNIA

STUDIA II STOPNIA

OFERTA STUDIÓW W JĘZYKU POLSKIM/ANGIELSKIM – STUDIA MIX

STUDIA I STOPNIA

STUDIA II STOPNIA

OFERTA STUDIÓW W JĘZYKU ANGIELSKIM

STUDIA I STOPNIA

STUDIA II STOPNIA

Rekrutacja na studia

Jak zostać studentem Collegium Civitas?

Szczegółowe zasady rekrutacji oraz informacje o atrakcyjnych zniżkach dostępne na:

https://www.civitas.edu.pl/pl/rekrutacja/wybierz-studia


Kontakt:

Dział Rekrutacji Collegium Civitas
tel. 22 656 71 89
email:
rekrutacja@civitas.edu.pl
pokój 1210, Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

Skontaktuj się z nami

Collegium Civitas

Pałac Kultury i Nauki
XII piętro, pokój 1210
plac Defilad 1
00-901 Warszawa

tel. 22 656 71 89
tel. 22 656 71 88
tel. 22 656 71 87

email: rekrutacja@civitas.edu.pl

Artykuły dotyczące uczelni
Total 12 items.
​„Projekty w kulturze. Idea, innowacje, biznes” – nowe studia podyplomowe

​„Projekty w kulturze. Idea, innowacje, bizne...

Warszawskie Collegium Civitas wprowadziło do swojej oferty nowe studia podyplomowe „Projekty w kulturze. Idea, innowacje,…
​Idealiści pod krawatem, czyli specjaliści od CSR-u

​Idealiści pod krawatem, czyli specjaliści od...

Studia podyplomowe w Collegium Civitas pozwolą Ci zostać Managerem ds. CSR. Osoba taka ustala…
​Marketing internetowy i e-commerce w Collegium Civitas w Warszawie

​Marketing internetowy i e-commerce w Collegi...

Marketing internetowy i e- commerce w Collegium Civitas w Warszawie to jedna z licznych specjalności…
​Trwa promocja First Minute w Collegium Civitas

​Trwa promocja First Minute w Collegium Civit...

Kandydaci planujący studia w Collegium Civitas mogą liczyć na atrakcyjną promocję przy zapisie do 10…
​Nowości w ofercie studiów podyplomowych w Collegium Civitas

​Nowości w ofercie studiów podyplomowych w Co...

Planujesz dalszy rozwój zawodowy, a może myślisz o całkowitej zmianie ścieżki kariery lub dopiero teraz…
Eksperci o dyplomacji  - spotkanie w Collegium Civitas

Eksperci o dyplomacji - spotkanie w Collegiu...

30 marca w Collegium Civitas będziemy dyskutować o dyplomacji. Nie zabraknie wątków dotyczących przyszłości Ukrainy,…
​Nowoczesne zarządzanie prywatną placówką ochrony zdrowia w Collegium Civitas

​Nowoczesne zarządzanie prywatną placówką och...

Wyzwania z zakresu zarządzania, jakie stają przed właścicielami prywatnych gabinetów i klinik, spowodował pojawienie się…
​Nowe propozycje studiów podyplomowych w Collegium Civitas

​Nowe propozycje studiów podyplomowych w Coll...

W ofercie Collegium Civitas znajdują się programy kształcące zarówno w zakresie twardych kompetencji, jak i…
​Nie czekaj do października! W Collegium Civitas trwa rekrutacja na studia!

​Nie czekaj do października! W Collegium Civi...

Collegium Civitas oferuje studia po polsku, po polsku i angielsku (tryb mieszany) lub wyłącznie po…
Maturalna powtórka z języka polskiego z Collegium Civitas

Maturalna powtórka z języka polskiego z Colle...

Jak radzić sobie z niezrozumiałymi pytaniami? W jaki sposób argumentować? Z jakich technik skorzystać, by…
Manager CSR - studia podyplomowe w Collegium Civitas

Manager CSR - studia podyplomowe w Collegium...

W Collegium Civitas trwa rekrutacja na studia podyplomowe Manager CSR realizowane we współpracy z firmą…
​Rozmowa o muzyce z Piotrem Metzem? Tylko na studiach podyplomowych w Collegium Civitas

​Rozmowa o muzyce z Piotrem Metzem? Tylko na...

Oferta Collegium Civitas jest przeznaczona zarówno do profesjonalistów, którzy pragną pogłębić wiedzę o muzyce i…
Lokalizacja